Britsche démarche te Berlijn. AKKEB.CACHE15 'smammm Indrukken uit het Saargebied. THIJS IJS EN DE SCHAT OP DE MAAN. 1 Zoo een en ander. Radio-Programma VKIJDAG li JANUARI 1935 HAARLEM'S DAGBLAD 4 BUITENLAND. Duitschland uitgenoodigd de zitting van den Volken- bondsraad inzake het Saargebied bij te wonen. Von Neurath wijst het voorstel af. Parijs was ingelicht. Saargebied en de buitenwereld verbroken wor den, zoodat de Internationale pers niet lanss telefonischen weg een voorsprong op de offi- cieele radio-uitzending kan krijgen, hoewel tijdens de telling in de „Wartburg" op verzoek der journalisten 28 telefooncellen zijn ingericht om onmiddellijk berichten over de stemming te kunnen doorgeven. HET BELANGRIJKSTE NIEUWS DUITSCHLAND. Groot-Brittannië heeft gisteren door be middeling van zijn ambassade te Berlijn bij de Duitsclie regeering niet officieel stappen gedaan naar"aanleiding van het feit, dat Duitschland, welks lidmaatschap van den Vol kenbond pas in October a.s. expireert, zich nog in den Volkenbondsraad zou kunnen la ten vertegenwoordigen, wanneer deze zal be raadslagen over het plebisciet in het Saarge bied. Von Neurath. De minister van buitenlandsche zaken, Von Neurath, heeft den Britschen ambassadeur Sir Eric Phipps als antwoord op zijn vraag of Duitschland, ais lid van den Volkenbondsraad geneigd zou zijn deel te nemen aan de bui tengewone raadszitting, waarin de beslissine aangaande het Saargebied zal worden ge nomen, medegedeeld, dat de Duitsche regee ring, nadat zij verklaard heeft den Volken bond te verlaten, uit principieele overwegin gen niet op dit voorstel kan ingaan. Tegelijk werd de aandacht van den ambas sadeur er op gevestigd, dat er een bericht was ontvangen waaruit bleek, dat de definitieve beslissing omtrent het lot van het Saargebied pas later zou worden genomen. Zulk een uitstel wordt door de Duitsche regeering, mede. uit economische overwe gingen zeer ongewenscht geacht. Reuter meldt nog uit welingelichte diplo matieke kringen te Londen, dat de stap van den Engelschen gezant te Berlijn eerst ge daan is, nadat de regeering te Londen die te Parijs hiervan in kennis had gesteld. Italië. Naar het einde van het geschil met Abessinië. Mussolini heeft den .zaakgelastigde van Abessinië ontvangen met wien hij de interna tionale betrekkingen heeft besproken. Latei- heeft de legatie een verklaring gepubliceerd volgens welke het gesprek een Devredigend •verloop heeft gehad. Generaal Debono. de nieuwbenoemde gou verneur van Italiaansch Oost-Afrika, zou, naar verluidt, instructie hebben ontvangen het noodige te doen om vriendschappelijke betrekkingen te vestigen met den keizer van Ethiopië. Men hoopt binnenkort een vriendschap pelijke regeling van het ItaliaanschAbe's- sinisch conflict te kunnen aankondigen. Balkan. Nieuw dementi van revolutie- berichten. Het Albaneesche persbureau heeft Donder dagavond de volgende verklaring gepubliceerd: Een zekere buitenlandsche pers zet thans de publicatie voort van verontrustende berichten in zake een revolutionnaire beweging in Alba nië en beweert zelfs, dat de koning, zoomede leden van zijn familie, ten gevolge van deze beweging schade hebben geleden. Het Albaneesche persbureau heeft de open bare meening in het buitenland meermalen inlichtingen verstrekt omtrent den oorsprong en den tendentieusen aard van deze volkomen uit de lucht gegrepen berichten. Dergelijke berichten worden in hoofdzaak verspreid door de bladen van Athene, die op deze wijze een ongunstige meening hopen te wekken over Albanië, ten einde daar voordeel van te trekken bij de Volkenbondsbesprekin gen in zake de schoolkwestie van de Grieksche minderheid in Albanië, welke kwestie voorkomt op de agenda van den Volkenbondsraad. Maandagavond publicatie van den stemmingsuitslag. Bekendmaking via alle zenders ter wereld. (Reeds in een deel van een vorige oplaag opgenomen.) üit Saarbrücken, 10 Jan.: De Commissie voor de Volksstemming heeft in principe besloten den uitslag van de volkssstemming in het Saar gebied Maandagavond bij monde van liaar voorzitter Rohde over alle zenders ter wereld te laten bekend maken. Als officieele uitslagen der 83 stemdistricten worden na elkaar de afzonderlijke cijfers der stemmentallen voor Duitschland, Frankrijk en den status quo. alsmede de definitieve einduit slag in het Duitsch en in hét Fransch bekenc gemaakt. Tenslotte deelt Rohde het eindresul taat van de volksstemming mede dat naar wordt medegedeeld, om niet op een beslissing van Genève vooruit te loopen. als niet officieel zal worden beschouwd. Waarschijnlijk zullen gedurende de ongeveer 40 minuten durende uitzending der stemresul- taten alle telefoonverbindingen tusschen het WENDING IN HET PROCES FROGé. Het proces te Parijs tegen den intendant Frogé heeft gisteren een opzienbarende wen ding genomen, nadat alle door de verdedi ging gedaagde getuigen ten gunste van den beklaagde verklaringen hadden afgelegd en de procureur-generaal juist een aanvang wildé maken met het uitspreken van zijn rede. Op dat moment sprong de verdediger van Frogé plotseling op en verklaarde, dat het hof van appèl niet bevoegd was. Frogé kon hl. eventueel wel landverrader zijn, maar geen spion. Wanneer hij echter land verrader was, was de opgelegde straf van het gerecht te Belfort veel te laag, want dan ver diende hij de doodstraf en zou moeten ver schijnen of voor de jury of voox- een militair gerecht. Bij zijn uiteenzettingen beriep de verdedi ger zich op het beruchte Dreyfus-proces. Het hof trok zich hierop in raadkamer te rug, waar ongeveer 3 uur lang werd beraad slaagd. De conclusie van den verdediger werd echter verworpen en de behandeling van de zaak werd voortgezet. Nu echter stond beklaagde Frogé zelf op en protesteerde tegen dit besluit. Aangezien dit protest behandeld moet worden door het. hof van cassatie, zag het gerechtshof zich ge dwongen de behandeling te sluiten. Men verwacht thans niet. dat Frogé voor April weer voor het gerecht zal verschijnen. Koude in Pruisen duurt voort. Haven van Leningrad ligt dicht. De koude in Oost-Pruisen is nog niet aan het afnemen, temperaturen van 20 tot 30 graden vorst zijn geen zeldzaamheid. Er zijn talrijke branden ontstaan, doordat men trachtte met een open vuur bevroren waterleidingen te ontdooien. De branden konden moeilijk gebluscht wor den, aangezien het water in de brandspuiten bevroor. De haven van Leningrad is dichtgevroren. Spoorwegongeluk in Rusland eischt 26 dooden. 30 arrestaties Uit Moskou, 11 Januari: De procureur-gene raal, die de leiding heeft, van het onderzoek naar de oorzaak van het spoorwegongeluk, dat tusschen Moskou en Leningrad heeft plaats gevonden, deelt mede, dat de spoorwegbeambte Kotow heeft bekend schuldig te zijn. Voorts wordt medegedeeld, dat van de 66 ge wonden intusschen drie aan hun kwetsuren zijn overleden. In het geheel 'zijn dus 26 doo den bij het ongeluk te betreuren. Nader wordt gemeld: Op instigatie van den procureur-generaal zijn 30 personen gearresteerd, die binnen drie dagen voor een rechtbank zullen moeten ver schijnen. De procureur-generaal verklaarde, dat dit ongeluk slechts toe te schrijven is aan slechte discipline, gebrek aan kennis en een tekort aan verantwoordelijkheidsbesef. De reis van den „Saartrein". Nederlandsche voorzitters der stembureaux te Saarbrücken. De ongeveer 330 Nederlanders, die door de Plebisciet Commissie zijn benoemd tot voor zitters van de stembureaux voor de op Zon dag 13 Januari a.s. in het Saargebied te hou den volksstemming, zijn Donderdagavond met ongeveer 40 minuten vertraging te Saar- bruecken aangekomen. De reis uit Nederland naar Saarbruecken had een uitstekend verloop. De extra-trein, welke aanvankelijk uit twee deelen bestond nl. een deel dat Donderdag morgen te 8,54 uur uit Zwolle en een deel dat 9.05 uur uit Amsterdam was vertrokken, be stond uit 10 D-rij tuigen en twee restauratie rijtuigen Het Zwolsche deel, dat te Arnhem, Nijmegen en Venlo gestopt had om de uit verschillende deelen des land toestroomende Nederlanders op te nemen, werd te Roermond vereenigd met het Amsterdamsche deel dat in Utrecht en Eindhoven reizigers had opge nomen. Van Roermond ging de reis in afwijking van het te voren gepubliceerde reisplan, over Maastricht, Luik, Luxemburg, Theonville en Metz naar Saarbruecken, waar de trein te kwart over acht aankwam. In den trein heeft de Nederlandsche verte genwoordiger in de Plebisciet Commissie, de heer van der Mandere, de legitimatiebewijzen aan de Nederlandsche gedelegeerden uitge reikt. Op deze legitimatiebewijzen zullen de deel nemers in het geheele Saargebied vrij kun nen reizen met alle openbare middelen van vervoer. Tevens werden logiesbewijzen uitgedeeld, zoodat ieder vóór het bereiken van het eind doel, Saarbruecken wist, waar hij zou lo geren. Vandaag te 11 uur worden alle deel nemers verwacht in de Wartburg te Saar- jvuecken voor het afleggen van den eed. De deelnemers die in Saarbruecken-Stadt, of Saarbruecken-Land, waaronder Voelklingen valt. een stembureau zullen bezetten, kre gen de mededeeling dat ook Maandag a.s. op hen wordt gerekend voor het tellen van de stemmen, hetgeen eveneens plaats zal vin den in den Wartburg te Saarbruecken. Bij aankomst te Saarbruecken, werden de Nederlanders verdeeld volgens de Kreisen, waarin zij zitting zullen hebben. Op het perron stonden borden opgesteld, om de groepen te vormen, maar spoedig waren de groepen geformeerd. OAGEIIJKSCH WEERBERICHT (Adv. Ingez. Med.) INSPECTEUR BONNY VAN ZIJN FUNCTIE ONTHEVEN. V.D.; meldt uit Parijs: De minister van bin- nenlandsche zaken heeft den inspecteur van politie Bonny van zijn functie ontheven. Door dit ontslag wordt het door B.onny ingediende verzoek om ontslag overbodig. VIJF SCHOOLKINDEREN BIJ AUTO ONGELUK GEDOOD. NEW-YORK, 10 Januari. Uit Deadwood in Zuid-Dakota wordt gemeld, dat bij het plaatsje Piedmont 40 K.M. van Deadwood een autobus waarmede 20 schoolkinderen werden vervoerd tegen een vrachtauto is ge botst. Vijf kinderen zijn om het leven gekomen en veertien gewond, waarvan vijf ernstig. De kinderen behoorden allen tot gezinnen van oudstrijders en waren ondergebracht in een kamp van den Vrij willigen arbeidsdienst. Ongelukken. 7000 ongelukken met noodlottigen afloop gebeuren per jaar in huizen in Engeland. Ceremonieel. Elke rechtgeloovige, die aan de godsdienst oefeningen m Ellore (Madras) deel neemt moet in speciaal daartoe aangelegde boeken 10.000.000 maal den naam van een godheid schrijven. Tempo, tempo. Door nieuwe filmtoestellen kunnen 2500 foto's bij seconde genomen worden. Vrouwen leven op grooter voet. Over het algemeen schijnen de vrouwen voeten in de laatste jaren grooter te zijn ge worden. Anti-lawaai campagne. In Durban heeft men rubber onder de rails van de tram gelegd, als maatregel tegen het lawaai. „Hoeveel kost die groote hond?" „Dertig gulden". En die daar, die iets klei ner is?" „Veertig". „En dat kleine hondje?" Vijftig gulden". „Lieve hemel, wat. moet het me kosten als ik er geen een koop". Kleine wenken. Zet kamerplanten nooit in geverfde of ge glazuurde potten. Droge kachelwarmte is voor iedere plant nadeelig. Pijn in rug en lendenen? Dal lastige gevolg van een zit tend leven behoeft Uw dag niet te bederven of U belet ten uit te gaan. Neem daar voor 'n "A.KKERTJE" en Ge zijl geholpen. Neem AKKER- CACHETS in huis, ze komen telkens van pas bij Hoofd pijn, Kiespijn, Zenuwpijn, Rheumatische pijnen, enz. Gebruik dus voorlaan uitsluitend Volgens recept van Apotheker Dumont (Adv. Ingez. Med.) Uiterlijke rust te Saarbruecken. Onze Brusselsche correspondent, de heer Greshoff is voor ons naar het Saargebied ge gaan, om daar gedurende deze beslissende week zijn indrukken mede te deelen aan onze lezers. Het eerste artikel laten wij hier vol gen. Saarbrücken, 10 Januari. Volgens den Fransehen filisoof Bergson lacht de mensch, wanneer hij een wanverhou ding 'tusschen de werkelijkheid en zijn voor stelling daarvan vaststelt. Vandaar dat ik aan mijn aankomst te Saarbrücken een onweerstaanbare komische herinnering behouden zal. De stemming staat nu al maandenlang in het centrum van de belangstelling der wereld. Lang genoeg in dezen snellen tijd om een legende te doen ontstaan. Wie alle dagbladberichten nauwkeu rig gevolgd heeft moet zich'of hij wil of niet den indruk vormen van een ongewone opeen- hooping van massa's. Het normale inwonertal van Saarbrücken is 130.000 en volgens schat ting zijn er daar dezer dagen een 30.000 bij gekomen. Reeds geruimen tijd stroomen de stemgerechtigde Saarlanders uit alle deelen van de wereld naar hun vaderland toe. Voeg daarbij de troepen met hun officieren, de ambtenaren, de commissies met hun personeel, de neutrale voorzitters van de stembureaux. de dagbladschrijvers en de fotografen en men behoeft geen fantast te zijn om zich een voorstelling te maken van het bont gewemel van de tjokvolle straten, verlevendigd door de bonte uniformen en een koortsig bedrijf. In werkelijkheid bemerkt de bezoeker die Saarbrücken met gespannen verwachting be treedt niets van dit alles. Ik kwam vanmorgen aan met een trein, die maar zeer matig bezet was en vond een flinke provinciestad, welke een volkomen normaal aanzien bood. Geen troepen en geen politie-vertoon. Géén volksmenigte en geen samenscholingen. Kort om wat ook maar eenigermate op een zenuw- achtigen toestand kon wijzen. In het hotel waar mijn kamer gereserveerd was, heerschte geen bijzondere drukte. In de groote restaurants in het centrum der stad waar ik het middagmaal gebruikte, vond ik maar een bescheiden aantal tafels bezet. Het betreden van het Saargebied gaf geenerlei moeite. Men heeft bericht, dat een strenge controle op den toevoer van vreemde lingen uitgeoefend zou worden en dat stren ge orders gegeven waren niemand zonder visum toe te laten. Ik kan verzekeren, dat noch aan het grensstation Forbach, noch te Saarbrücken zelf iemand zich om mijn pas poort of visum heeft bekommerd. Zonder eenig toezicht of formaliteiten heb ik mijn reisdoel bereikt; Wanneer men zich op een ongewone levendigheid of een ab normale levendigheid heeft voorbereid en men bevindt zich plotseling te midden van dit ge wone schijnbaar kalme leven, gevoelt men zich in zekeren zin te kort gedaan en in elk geval kan men hier spreken van een komische te leurstelling. De toestand, waarin ik de stad aantrof be wijst overigens, dat de Saarregeering in samenwerking met de commandanten van de -vereenigde troepenafdeeling een reeks nuttige en afdoende maatregelen heeft getroffen, waarmee ze tenminste op dit oogenblik nog alle stroomingen en tegenstroomingen be- heèrseht. Het is verboden op eenige wijze aan den openbaren weg van zijn gezindheid te doen blijken. Men ziet dan ook nergens vlaggen, uniformen of opvallende kenteekenen. Alleen op de daarvoor -bestemde plaatsen mogen proclamaties en affiches worden aangeplakt. Hiervoor ziet men dan 5 of 6 menschen staan meest zwijgend en van oploopen of open bare discussies is geen sprake. Het vlagver- bod strekt zich ook uit tot de etalages van de winkels. Om te doen weten, dat zij zwart- wit-rood en hakenkruisendoek in voorraad hebben, maken zij gebruik van witte papieren vlaggetjes, waarop de namen der kleuren en symbolen met inkt geschreven staan. In een groot kleedingmagazijn zag ik een jeugdop- tocht van wassen poppen uitgestald, alle had den vlaggestokken zonder vlaggen in de hand Ik heb ook een paar warenhuizen bezocht en daar gezien hoe er een vrij levendige handel bestaat in nationale emblemen, vlaggen en vanen in alle formaten en grootten, lampions electrische lampen en vetpoxjes met haken kruisen. Ik heb den verkoop in deze afdeelingen ge- ruimen tijd gadegeslagen en bemerkt, dat de koopers vrijwel uitsluitend bestonden uit vrouwen van de gegoede burgerklasse. Van een zenuwachtige drukte was echter daar ook niets te bespeuren. Die rust is natuurlijk ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELUNC. Zij landden bij Wogram's slot en deze was heel blij en lachte ver heugd .terwijl hij zei: „Dat heb je mooi gedaan. Ga nu maar onder de bestolenen de schatten weer verdeelen ik pas wel op dat Krak ze niet nog eens zal kunnen berooven." Glimmer, Sim en Wogram gaan nu zorgen voor de schat, maar Thijs, die nog zeer veel moest loopen voordat hij in Nederland was, gaf zijn vrienden hartelijk de hand en zei: „Het ga je goed! Je weet, waar ik naar toe wil." Thijs is nog steeds op zoek naar nieuwe wederwaardigheden en vindt ze ook dat zal niet lang meer duren. Hij komt er veel tegen misschien zie je de eerste morgen al. uiterlijk, maar er bestaat niettemin een psy chologische verklaring voor. Altijd na een periode van groote agitatie en kort voordat een definitieve beslissing moet vallen, neemt men eenige dagen van inzinking waar. De partijen, welke tegenover elkaar staan, hebben reeds weken lang al hun argu menten in het geding gebracht. Alle moge lijke en onmogelijke middelen werden gebruikt en de propagandisten, die in eindelooze her halingen vervallen gevoelen steeds duidelijker dat zij geen invloed meer op de kiezers uit oefenen. Hun fraaiste leuzen pakken niet meer, om dat het volk moe van alle woorden is gewor den, maar ook omdat de .positie vrijwel vast staat. Zij, die van plan zijn ,voor den terugkeer naar Duitschland te stemmen doen dat van een verworven zekerheid uit en het is moei lijk denkbaar dat zij plotseling tusschen nu en Zondag wan standpunt zullen veranderen. Trouwens het zijn niet de verkiezingsrede- naars, die in laatste en in hoogste instantie den doorslag geven. Lavai's onderhoud met den Paus is in deze kwestie van oneindig grooter gewicht geweest dan honderd hoofd artikelen. Het feit, dat deze bespreking 40 mi nuten langer geduurd heeft dan den proto- colairen tijd en vrijwel geheel aan de Saar- kwestie gewijd was, heeft in het trouw katho lieke Saargebied een diepen indruk gemaakt. Een indruk, welke nog versterkt wordt door een officieele mededeeling van de „Osserva- tore Romano" dat 'mgr. Panico opdracht heeft gekregen een pauselijke vermaning over te brengen aan de Bisschoppen Spiers en Trier, wegens hun pro-Hitleriaansche ver klaringen, welke in strijd zijn met de abso lute neutraleit, welke Rome wenscht te handhaven. Hierdoor is plotseling het pro bleem verinnerlijkt. De kwestie van terug naar Duitschland wordt meer en meer uit gevochten in het katholieke gedeelte van de kiezers. Deze nieuwe phase draagt er vanzelf toe bij om dien indruk van rust en bezinning, welke de stad thans tijdelijk geeft, te versterken. Alleen moet men op deze kalmte niet al te vast bouwen. De gemoederen zijn links en rechts zoo prikkelbaar, dat een geringe aan leiding toch nog altijd tot een plotselinge uit barsting kan leiden. De journalisten, hier aanwezig, hebben allen het gevoel of zij daar op zitten te wachten, want als de stad zóó ge woon en ingetogen blijft, als zij heden was valt er waarlijk niet beel boeiends te vermel den.. Men vermoedt en voelt telkens even ge vaarlijke spanningen, maar zoolang zij niet tot uitbarsting komen, bieden zij weinig stof. JAN GRESHOFF. (Adv. Ingez. Med.) i ZATERDAG 12 JANUARI 1935. HILVERSUM 1875 M. VARA-uitzending. 10.00 v.m. VPRO. 8.00 Gramofoonpl. 10.0C Morgenwijding. 10.15 Voor Arb. i. d. Continubedr.: De Flierefluiters o.l.v. E. Walis, de Zonnekloppers o.l.v. C. Steyn, Orvitropia o.l.v. J. v. d. Horst en VARA-too- neel o.l.v. W. v. Cappellen. 12.00 B. Blez (hobo) en R. Schoute (piano). 12.15 De Notenkrakers o.l.v. D. Wins; 12.45 Eddy Walis en zijn orkest. I.15 H. Wiggelaar (viool) en R. Schoute (pia no). 1.301.45 Orgelspel J. Jong. 2.00 Verkorte opera „Faust" van Gounod (gr.pl.). 2.50 Dr. A. Abas: Astrologie of Sterrenwichelarij. 3.10 XX-ensemble o.l.v. C. Steyn. 3.30 Strijkorkest o.l.v. E. Walis. 3.50 Schalmei o.l.v. P. Renes. 4.15 Flierefluiters o.l.v. E. Walis. 4.45 De Zonne- kloppers o.l.v. C. Steyn. 5.00 Orvitropia o.l.v. J. v. d. Horst. 5.30 Causerie A. M. de Jong. 5.30 Pianorecital D. Wins. 6.00 De Wielewaal o.l.v, P. Tiggers en causerie. 6.30 Gramofoonpl. 7.00 Groningsch uurtje. J. Cohen (causerie), Hr. en Mevr. H. W. Plinsinga (zang en declamatie). 8.00 SOS-berichten. Gramofoonpl. 8.20 Zater- I dagavondfilmpje. 8.30 Orgelspel C. Steyn. 9.00 Vaz Dias. VARA-varia. 9.15 Eddy Walis en zijn orkest. 10.00 J. Huy (saxofoon) en J. Jong (piano). 10.15 De Notenkrakers o.l.v. D. Wins. 10.45 Henriëtte Davids: Mijn broer en ik. II.4512.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN, 301 M. KRO-programma. 8.00—9.15 en 10.00 Gramofoonpl. 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Gramofoonpl. en orkest- concert. 2.00 Voor de jeugd. 2.30 Gramofoonpl. 3.004.00 Kinderuur. 4.15 Gramofoonpl., Or kestconcert en lezingen. 7.15 Kath. RVU. 7.35 Gramofoonpl. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Schlager- muziek. 8.35 Causerie. 9.05 Hoorspel. 9.40 Schlagermuziek. 10.30 Vaz Dias. Gramofoonpl. 10.40 Schlagermuziek. 11.15—12.00 Gramofoon muziek. DROITWICII, 1500 M. 10.35—10.50 Morgenwijding. 11.05 Lezing. 11.20 Gramofoonpl. 12.055 BBC-Northern Or- I kest o.l.v. Morrison. 1.20 Commodore Grand- i orkest o.l.v. H. Davidson. 2.20 Belfaster Om roeporkest o.l.v. Brown. 3.50 Schotsch Studio- orkest. 4.35 John MacDonell's Tea Party. 5.35 BBC-dansorkest o.l.v. H. Hall. 6.20 Berichten, j 6.550 Lezing. 7.50 Welsch intermezzo. 7.20 Voor dracht 7.50 Radio-Mannenkoor o.l.v. I. Wood- 1 gate. 8.20 BBC-Symphonieorkest o.l.v. Sir Henry Wood, en solisten. 9.50 Berichten. 10.20 BBC-Theaterorkest o.l.v. S. Robinson. 11.20— 1 12.20 Ambrose er zijn Embassy Club Orkest. RADIO PARIS, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gramofoonpl. 12.20 Orkestcon cert o.l.v. André. 5.20 Assoc. des Concerts Pas- deloup. 9.05 Zang. 9.50 Harmonieconcert. 10.50 j Dansmuziek. KALUNDBORG, 1261 M. 11.201.20 Concert uit rest. „Wivex". 2.50— 4.50 Omroeporkest o.l.v. Reesen m. m. v. pianosolist. 7.30 Oude dansmuziek. 8.20 Zang en declamatie. 9.10 Viool- en violarecital. 9.45 Cabaretprogramma. 10.3011.35 Dansmuziek. KEULEN, 456 M. 5.20 Gramofoonpl. 6.35 Ruhrland-orkest. 11.20 Orkestconcert o.l.v. Schroder. 1.35 Gra mofoonpl. 3 20 Omroeporkest, -koor en solis ten. 6.50 Volksliederenconcert. 7.30 „Der Deutschlandsender spielt auf". 11.20—1.2Q Conp I

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6