DE BILT ECHTE WALES-ANTHRACIET Zoo een en ander. MAANDAG 14 JANUARI 1935 HAARLEM'S DAGBLAD Nachtelijke bedrijvigheid in Saarland. (Vervolg van pag. 1). De Morning Post constateert, dat zonder de aanwezigheid der internationale troepen macht de stemming waarschijnlijk niet zoo vlot zou zijn verloopen. GENèVE, 14 Januari (Reuter). De voor zitter van de commissie van de volksstem ming in het Saargebied heeft vannacht om half een uit Saarbrücken het volgende tele gram gezonden aan den secretaris-generaal van den Volkenbond: ..De volksstemming is in volle rust geschied. De bevolking heeft een bewijs van haar discipline en waar digheid gegeven. Het transport der stembussen naar Saarbrücken on der militair of politiegeleide heeft zich op normale wijze voltrokken. Indien geen aanvullend telegram komt heeft zich alles volgens het vooraf opgestelde program afge speeld". Eenheidsfront acht stem ming niet eerlijk verloopen. SAARBRÜCKEN, 13 Januari(D.N.B.) Het Eenheids-front heeft in den avond nog een vergadering van de buitenlandsche pers be legd, waarop Max Braun als eerst het woord voerde. Hij verklaarde, dat het Duitsche Front door militairen uiteen gejaagd had moeten worden en dat hij hierover bij den Volken bond zal klagen. Het Eenbeids-front heeft minstens 25 of 15 pet. van de stemmen behaald en dat is vol doende om te bereiken, dat het Saargebied zelfstandig biiift. Volgens hem hebben de broeders en zus ters van het Roode Kruis, die de zieken hiel pen. dezen geïntimideerd, zoodat de stem ming niet eerliik is verloopen. Vervolgens sprak Hoffmann, de leider van de Katholieken in het eenheidsfront. Ook hij verklaarde, dat de stemming niet eerlijk is verloopen. Vervolgens sprak de communist Pfordt. die zeide. dat de propagandamiddelen niet ge lijk zijn geweest, het eenheidsfront beschikte niet over een radiozender Wapendepot ontdekt. Het D.N.B. meldt uit Saarbrücken. dat een wapendepot ontdekt is. m verband waarme de o m. een emigrant. P:_ ^eheeten, gearres teerd is Hij moet betr<° m geweest zijn bij het vormen van het depot. Stemmers naar het va derland terug. SAARBRÜCKEN. 14 Januari. (Reuter). Het vertrek van de kiezers, die uit het buiten land naar het Saargebied zijn gekomen ver loopt zeer vlot. Vanavond om negen uur zal het afgeloo- pen zijn. Fransu-be pers verwacht Duitsche zege. 24000 mivranten naar Frankrijk? Niet allen kunnen echter toegelaten worden. PARIJS. 14 Jan. De Fransche bladen pu- bliceeren kolommenlange artikelen van hun speciale correspondenten over de stemming in het Saargebied. Algemeen wordt de rust en discipline erkend waarmee de bevolking naai de stembus is gegaan. De bladen spreken bijna allen van moreelen terreur, die door het Duit sche Front is uitgeoefend en niet heeft nage laten velen angst in te boezemen voor het stelling nemen voor den status quo. Nietemin twijfelt ook de Fransche pers niet aan de overwinning van Duitsehland. De buitenlandsche medewerker van het ..Journal" meldt uit Genève dat men in Vol ken bondskringen van meening zou zijn. dat een groote meerderheid voor terugkeer van het Saargebied tot Duitsehland een voor de alge- meene Europeesche verstandhouding gunstige atmospheer zou scheppen en eventueel gele genheid zal bieden. Duitsehland naar Genève terug te brengen. PARIJS, 14 Jan. Volgens de „Matin" ver wacht men in Frankrijk.ongeveer 24.000 emi granten uit het Saargebied en wel 3000 in het Saargebied wonende Elzassers. drieduizend ge naturaliseerde Saarlanders, ongeveer honderd leiders van socialistische en communistische partijen 1500 Saarlanders die in nauwe rela tie tot de Fransche mijndirectie stonden, 1200 emigranten die na de omwenteling in Duitsehland naar het Saargebied waren uit geweken en 4500 Joden. Daarnaast reken men nog op 12000 andere emigranten. Het blad meent, dat Frankrijk niet onvoorwaardelijk al deze emigranten kan opnemen en dat hun de departementen Tarnx en Garonne. Avignon en de Pyreneeën tot verblijfplaats moet wor den aangewezen. AGENDA MAANDAG 14 JANUARI Stadsschouwburg: Première van „Af kloppen". Centraal Tooneel. Eerste abonne mentserie. 8.15 uur. Schouwburg Jansweg: Revue-operette „Ma rie Louise". 8.15 uur. Palace: „In diplomatieken dienst". Op het tooneel Sealtiel, koning der zakkenrollers. 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „Malle gevallen", 2.30, 7 en 9.15 uur Luxor Sound Theater: „Om een menschen- levén". Van 7 uur of doorloooende voorstel ling. Rembrandt Theater: „De wereld zonder masker". Op het tooneel: James Evans, an tipoden-act. 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16 Geopend op werkdagen van 113 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. DINSDAG 15 JANUARI Protestantenbond: Johannes de Heer over „Het Duizendjarig Rijk". 8 uur. Bioscoopvoorstellingen, Feestavond Haarl. Kanovereeniging. In het smaakvol versierde zaaltje van Ro- sehaghe. gaf de Haarlemsche Kanovereeni ging Zaterdag een feestavond voor leden, donateurs en genoodigden. Met eigen krachten had de feestcommissie kans gezien, een prettigen avond te berei den, waarin al spoedig stemming zat. Na een inleidend woordje van den voorzitter, die vooral de aandacht vestigde op het bou wen van een R. IV S. een tien meter lange kano, werden enkele muziekstukjes ten ge- hoore gebracht. Daarna kon men smakelijk lachen om de aardige blijspelletjes, die op gevoerd werden. Een geanimeerd bal met at tracties hield de aanwezigen tot ver over twaalven genoeglijk bij elkaar. Het strijkje van P. Gart heeft zeker het zijn er toe bij gedragen om de prettige stemming te ver- hoogen. GEVONDEN DIEREN EN VOORWERPEN. Bouman, Marnixstraat 115, armbandhorloge Verhoeven, Vredenhofstraat 16, actetasch met schoolboeken. Weyers, Amsterdamschevaart 128, actetasch. Swart, Leidschevaart 90, bril in étui. Maas, Ged. Schalkburgergracht 87, cein tuur van regenmantel. Hoofd-Post- en Tele graafkantoor, linker handschoen. Punt, Gen. de la Reystraat 7 zw., nikkelen polshorloge. Bur. v. politie. Smedestraat, motorhandschoen. Kloeke, Schotersingel 65, jongenshandschoen. Bur. v. politie, Smedestraat. handschoen, v. Meurs, Geweerstraat '26, dameshandschoen, v. Hengstum, KL Heiligland 51 rd„ kinder handschoen. Knook, v. Oosten de Bruynstr. 214, kinderhandschoen. Roy, Fabriciusstraat 48. handschoen. Kalman. Zandvoortschelaan 211, Zandvoort, hond. v. Eden, Judith Lijsterstraat 12, muts. Hoofd-Post- en Telegraafkantoor damesparapluie. de Kort, L. Meyerstr. 12 rd. damesportemonnaie m.i. Swart, J. v. Gooyen- straat 22 zw., Heemstede, kinderportemonnaie m.i. de Wolf. v. Nieveltstraat 12, rijwielbelas- tingplaatje. Verkooy, L. Wijngaardstraat 5, ro zenkrans met kruis. Hetem, 2e Z. Polderstr. 2, rozenkrans. Bur. v. politie, Smedestraat, sleu tels. Grauwelman, Kritzingerstraat 23, taschje m.i. Rende, Leliestraat 9a, tang. Compiet, Mei doornplein 35, vulpen. Groot. Heerenvest 34. waschmand. Klashorst, Steenbokstraat 18, 2 stukken zeep. o. a. a f 2.15 WITTOP KONING HAARLEM HARMENJANSWEG 67A. - TELEFOON 16100 (Adv. Ingez. Med.t meldt: Hoogste barometerstand 770.7 m.M. te Valentia. Laagste barometerstand 748.3 m.M. te Ir. J. Koster Zondagmorgen is te Bonn overleden, Ir. J. Koster, oud-lid van de Eerste Kamer en van de Provinciale Staten van Limburg, voorts gemeenteraadslid van Heerlen en lid van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de mijnstreek. De overledene, wiens gezondheidstoestand reeds langen tijd te wenschen overliet, be reikte den leeftijd van ruim 59 jaar. De heer Koster was een vooraanstaande figuur op mijnbouwkundig gebied. Tot begin 1933 was hij directeur van de Maatschappij tot exploitatie van mijnbouwkundige werken te Heerlen. Voorts was hij directeur, voorzit ter of commissaris van verschillende andere ondernemingen. Hij was lid van „De Vrij heidsbond". Pijn in de lendenen. Als gij niet slapen kunt van de pijn in uw rug, als gij bij uw werk steeds gekweld wordt door doffe of stekende lendepijn, en" gij last hebt van een afgemat gevoel, hoofdpijn, dui zeligheid en dergelijke verschijnselen, is dit een teeken, dat de organen, die het urinezuur uit het bloed dienen te filtreeren en af te voe ren, traag werken of verzwakt zijn. Grijpt gij niet spoedig in om het kwaad in zijn aanvang te stuiten, dan voert het onge twijfeld tot zeer ongewenschte verwikkelingen. Gebruikt het middel, dat reeds zoo talloos velen geholpen heeft en d^t. wetenschappelijk samengesteld, reeds jarenlang bewezen heeft aan zijn doel te beantwoorden: Foster's Rug pijn Nieren Pillen. Personen uit uw eigen om geving zullen U bevestigen, dat zij hun ge zondheid herkregen met dit alom bekende middel. Haalt vandaag nog een doos - gij zult ons dankbaar zijn voor dien raad. Verkrijgbaar bij apothekers en drogisten a ƒ1.-, ƒ1.75 en ƒ3.- p. doos. omzetbel. inbegrepen. Let vooral op den juisten naam. (Adv. Ingez. Med.) en voorspelt: Fantastische plannen voor Den Haag. Voor de Vereeniging voor Handel en Nij verheid en Gemeentebelangen te 'sGraven- hage zullen heden architect Jan Wils en prof. Rosse inleidingen houden over het onderwerp „Een nieuwe verkeersweg en de toekomstige ontwikkeling van den Haag". Beide heeren hebben een stedebouwkundige droom ge droomd, waarbij zij een stel verkeerswegen hebben ontworpen, die het plaatselijke en in- terlocale verkeer om en door de binnenstad zullen leiden. Een der meest gedurfde deelen van het plan is echter een groote verkeersweg met viaducten, die dwars door de stad gaat van Rijswijk naar Scheveningen, een voortzet ting van den weg naar Utrecht, welke momen teel wordt aangelegd. Bij de kruising van de spoorlijn AmsterdamRotterdam is een cen traal station ontwoupen, dat de beide stations vervangt. Boven dit station ligt een autobus station. Een der andere stoutmoedige ideeën uit het plan is de verdwijning van de heele buurt tus- schen Hollandsche spoor, Spui, Kalvermarkt en Muzenstraat. De heeren Wils en Rosse laten toekomstmu ziek klinken, het staat evenwel zeer te bezien of die toekomst ooit heden zal worden. KAPITEIN JUSTICE ONTSLAGEN VAN RECHTSVERVOLGING SAARBRUECKEN, 12 Jan. (Reuter). Het onderzoek inzake het incident dat door kapi tein Justice van de Britsche politietroepen in het Saargebied werd veroorzaakt toen hij met een revolver een Saarlander had gewond, is geëindigd. Kapitein Justice is van rechtsver volging ontslagen. Zwakken tot matigen later wellicht toe- nemenden Zuidwestelijken tot Noordwestelij' ken wind. Nevelig tot betrokken of zwaar be wolkt waarschijnlijk eenige regen. Zachter. Uit het Buitenland In de eerste dagen waarschijnlijk geen vorst. De depressie die Zaterdag over de Noorsche zee lag en een strooming van arctische lucht over 't geheele Westen veroorzaakt is thans nog als een kern van weinig beteekenis terug te vinden in het Oostzeegebied. Een diepe depressie trok hoog door het Noorden. Langs haar Zuidrand bewegen zich zware warme luchtmassa's die met Noord-W. winden over Ierland en de Britsche Eilanden stroomen. Deze warme strooming vindt haar Oostelijke begrenzing langs onze kust. In Duitsehland is de atmosfeer blijkens vlieg— tuigwaarnemingen nog geheel gevuld met in de laatste dagen in Centraal-Europa zeer vochtige polaire luchtmassa's en is de atmos feer temperatuur nog geheel onder het vries punt. In Midden-Zweden keerde de strenge vorst terug. De zeer lage temperaturen in het Oosten zijn geheel verdwenen en alleen in Oostenrijk heerscht nog strenge vorst. In het Westen is de temperatuur ver boven nor maal. De veranderingen in drukverdeeling en in de temperatuur der luchtmassa's maakt een terugkeer van de vorst in de eerstvolgende etmalen zeer onwaarschlijk. Barometer Stand van heden 760 m.M. Vorige stand 756 m.M. Neiging: Vooruit. Opgave van: FA. A. FEDERMANN, Opticien. Groote Houtstraat 37. Tel. 11059. Thermometer 14 Januari: Hoogste gisteren Laagste heden nacht Hoogste heden tot 12 uur 39 F. 34 F. 4.1 F. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 14 Januari. Geti'ouwd 12 Januari: Jhr. T. JE. J. W. Schorer en Jkvr. H. S. F. Teding van Berk hout. Bevallen 9 Januari: J. B. v. d. Werff—van Gooi, d.; 10 M. E. H. van OpzeelandSchür- mann," z.; 11 Januari: A. W. WijmaWaaning, d.; E. Noort—Hertenstein. d.; R. Hommes Vorst, z.; 12 Januari: J. BurghoutSchouten, z.; J. P. ItjeshorstVermeer, d.; Overleden 10 Januari: J. A. L. Kesseler, 61 j., Hyacinthenlaan; C. W. Bohne, 69 j., Leid schevaart; D. Tensen—Hennink, 59 j., Haze- paterslaan. HAARLEMMERLIEDE EN SPAARNWOUDE. 10 Januari 1935. Geboren: dochter van E. Hugtenburg Hoenderdos. Gehuwd: A. Vermeulen, 27 jaar en J. J. Hollemans, 19 jaar. FEESTAVOND MEISJES KWEEKSCHOOL VEREENIGING. De Meisjeskweekschool vereeniging viert op 19 Januari haar jaarfeest in de tuinzalen van het Concertgebouw. Er zal worden opgevoerd: „Een Zomerzotheid", naar het bekende boek van Cissy van Marxveldt, voor tooneel be werkt door Dom de Gruyter. De leiding berust weer bij den heer Schweitzer. Verwacht wordt dat de opvoering een succes zal worden. Er is ook voor een uit stekende band gezorgd, die na de opvoering het programma verder zal verzorgen. GUNNING OX. SCHOOL. De bouw van de nieuwe O.L. School te Overveen is gegund aan de firma Doetes en Schilder te Alkmaar, de laagste inschrijf-' ster. Voor Haarlem's Kantonrechter. Aanvaring. Het ging over een motorboot en een zeilboot in de Nieuwe Meer, die in aanvaring waren ge weest met elkaar. En zoowel de zeiler als de kapitein van de motorboot hadden zich an elkaar te veranwoorden voor den kantonrech ter als eventueele veroorzakers van de botsing. Er ontspon zich een deskundig gesprek tus- schen de menschen achter en vóór de groene tafel over de vraag, wat had moeten gebeuren, opdat het ongeluk misschien nog te voorkomen was geweest. Want een ongeluk had plaats door de aanvaring, doordat de boegspriet de verschansing van de motorboot geraakt had en even later een dame in den rug had getrof fen. De geraakte heeft tengevolge daarvan eenigen tijd het bed moeten houden. Uit het onderzoek bleek, dat de zeil boot slechts door één persoon bemand was geweest, zoodat die man o.a. geen zeil had kunnen minderen. Het vonnis tegen den eenzamen zeiler luidde f 10 boete subs. 5 dagen hechtenis. De kapitein van de motorboot, die verstek had laten gaan werd vrijgesproken, omdat aan hem het ongeluk niet te wijten was geweest. Het zand op straat. Als iets op straat wordt geplaatst, wat er niet hoort, zooals in het volgende geval een hoop zand, dat den volgenden dag pas ver voerd kan worden, dan moet daar verlichting- bij worden gezet. Dit was door den 48-jarigen vrachtrijder uit Haarlem niet gedaan en in het donker het was op den Duinlustweg in Bloemendaal was er een motorrijder op in gereden en gevallen. De vrachtrijder verklaarde niet geweten te hebben, dat extra lantaarns ter plaatse ver- eischt waren, omdat de hoop zand op niet meer dan 10 M. verwijderd lag van de straat verlichting. De ambtenaar vroeg een boete van f 10 subs. 6 dagen. Verdachte vond wat veel. De kantonrechter merkte op, dat het geval nog goed is afgeloopen, want hier had in plaats van een kleinen val wel een doodelijk ongeluk kunnen zijn ontstaan. Het vonnis luidde f 8 subs. 4 dagen. AAN DE GEVOLGEN OVERLEDEN In het St. Elisabeths ziekenhuis te Arnhem is overleden de chauffeur E. T. S. uit Haar lem, die in den nacht van 5 op 6 Januari bij een auto-ongeval onder HeeLsum ernstig werd gewond. HANDELSDELEGATIE NAAR RUSLAND De delegatie van het Centraal Bureau voor den Handel met Rusland, bestaande uit de heeren E. D. v. Walree, mr. A. N. Molenaar en W. H. Rethmeier is naar Rusland vertrokken tot het voeren van besprekingen over de we derzij dsche handelsbelangen. „HARMONIE CRESCENDO" VERLIEST HAAR BESCHERMHEER. Door het overlijden van Ir. J. A. Kalff, mi nister van Waterstaat en oud-directeur der Ned. Sporwegen, heeft de Muziekvereeniging „Harmonie Crescendo" CSpoorcorps" alhier, directeur de heer H. W. Hofmeester, haar be schermheer, die gedurende 15 jaar deze func tie heeft vervult, verloren.. Mislukte oestertactiek. Een v-issoher in Snow Hill in Maryland vond een oesterschelp waarin een levende vi-sch zat, De visch -had blijkbaar de oester aangevallen toen deze zijn schelp had geopend. Het schelp dier had toen zijn woning gesloten en binnen had de visch den oester in zijn eigen huis op gegeten. Die kon geen kwaad meer, De oudste vloo ter wereld is, na ongeveer vijf millioen jaar begraven te zijn geweest, in versteenden vorm gevonden. Zingen om een vrouw. Onder de inboorlingen van Oost-Nepal het gebruik, dat een jongeman van de Limbu- stam zijn bruid voor het opperhoofd leidt en zelf begint te zingen. Bevalt het repetoire dat hij afwerkt en is het beter dan dat van zijn mededingers, dan mag hij het meisje trouwen. Niets nieuws onder de zon. In Hampton Court het oude paleis van de Engelsche vorsten is een met steen geplaveide tennisbaan, die dateert van het jaar 1519. Gevaarlijke bloem. De Datura of ti-ompetbloem verspreidt een geur, die op den duur doodelijk is. De tropi sche bloem, die prachtig gekleurd is, heeft door onwetendheid van vele bloemenliefheb bers reeds verscheidene slachtoffers gemaakt. Een meer dan vervelende gast gaf na het diner staaltjes van zijn imitatiekunst ten beste. „Ik kan elke vogel nadoen", zei hij, „wil iemand mij den naam van een vogel zeggen?" Waarop een der gasten voorstelde: „Een postduif'. Kleine wenken. Vaseline is zeer geschikt voor massage. Masseer steeds naar het hart toe. CORRESPONDENT VAN DE TIMES TE MILAAN GEARRESTEERD. De Times meldt, dat de politie een huis zoeking heeft gedaan in de woning van den correspondent te Milaan van de Times en den correspondent, dr. Mario Borsa, arresteerde. De reden van deze arrestatie is niet bekend, doch men veronderstelt dat zij van politieken aard is. SIGVARD BERNADOTTE NAAR HOLLYWOOD. Sigvart Bernadotte, een kleinzoon van den Zweedschen koning, zal zich volgens Reuter naar Hollywood begeven, om te leeren hoe Amerikaansche films gemaakt worden. Na eenigen tijd in New York te hebben vertoefd, zal hij naar de studio's van de Metro Goldwyn Mayer gaan en daar een nauwkeurige studie van de werkmethoden maken. Hij heeft reeds in de Duitsche filmstudio's gestudeerd en ook bij Zweedsche filmmaatschappijen gewerkt. Zijn vrouw, die hij na afstand te hebben ge daan van zijn titel, te Londen huwde, zal hem naar de Vereenigde Staten vergezellen. HILLECOM FEESTAVOND. Zaterdagavond had de Federatie Bollen streek van den Ned. Bond van Arbeiders in het Landbouw-, Tuinbouw- en Zuivelbedrijf in hotel Sistermans een gezellige bijeenkomst georganiseerd, die buitengewoon druk bezocht was. Het Tooneelgezelschap „De Jonge Spelers" uit Amsterdam was voor deze gelegenheid geëngageerd en voerde een cabaret-revue op, getiteld „Circus der Wereld". De verschillende scènes zaten goed in elkander, de belasting- scène en het sportmuseum gaven aanleiding tot een gullen lach. De clou was echter het slot nl.-de zeer vermakelijke openbare les in de nieuwe spelling van minister Marchant, waarbij de aanwezigen zich oplettende leer lingen betoonden en de verschillende moei lijkheden dier spelling zingende, repeteerden. Van de ernstige scènes werd vooral He ij er- mans' „Brief in schemer" door Lucas Wensing en Hetty Beck teer en innig gespeeld en on der ademlooze stilte aangehoord. De beide voordrachten van Hetty Beck en Marie Ha mel waren ook zeer verdienstelijk, terwijl Jo Fiolet zich een goede conferencier betoonde. Het propagandistische deel was toever trouwd aan den bondssecretaris J. Hilgenga, die in een breed betoog een overzicht gaf wat door den arbeiders beweging in de laat ste 40 jaren was verworven. De volksstemming in het Saargebied. Reeds in den vroegen morgen stonden te Saarbrücken. in de gangen der stembureaux en daarbuiten velen te wachten om liun stem te hunnen uitbrengen, 467e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) ode klasse, 1ste lijst Trekking van Maandag 14 Januari 1935 Hooge Prijzen f 1000.— 8480 13067 18920 12151 f 400.— 225 f 200.— 11409 17180 18958 20556 f 100.— 553 11688 15592 16601 17534 17688 20137 23142 23914 Prijzen van 70.— 52 78 87 137 150 196 210 234 1757. 2113 2260 2269 2499 2517 2599 2610 2652 2688 2890 3066 3124 3188 3202 3227; 3229 3352 3439 3629 3658 3740 4013 4122' 4166 4518 4524 4943 5161 5214 5217 5252 5554 5561 5860 6973 5981 6271 6395 6623 6634 7007 7022 7152 7322 7438 7715 7740 8057 8090 8183 8509 8513 8530 8539 8821 8849 8917 9073 9167 9206 9300 9506 962S 9750 9810 9856 9862 9935 10056 10156 10320 10526 10559 10687 10733 10871 10952 10981 11293, 11415 11474 11658 12467 12932 12962 13018 13037 13174 13481 13571 13589 13595 13649 13651 13744 13815 13860 13896 13903 14086 14278 14431 14608 14738 14759 15270 15334 15384 15617 16358 16383 16614 16743 16795 17016 17209 17297 17610 17749. 18160 18171 18449 18715 18820 18850 18915 19141 19280 19632 19897 19903 19908 19972 20037 20496 20582 20709 20945 21095 21264 21507 21962 21969 22007 22035 22036 22246 22348 22423 22539 22744 22833 22922 22982 23073 23132 23263 23287 23374 23702 23716 23760 Nieten 87 137 150 362 196 210 234 1113 1426 1168 1428 1559 1578 2136 2345 1196 1435 1633 2140 2153 2401 2528 2922 2932 29GO 3312 3755 4177 4674 4904 5105 5545 6052 6340 4612 3703 4151 4662 4862 4877 5080 5472 5938 7510 7733 7979 8213 7542 7802 7983 8244 8597 9025 9463 9892 52 78 265 359 362 388 443 735 956 1005 1038 1043 124S 1273 1290 1344 1421 1463 1495 1515 1518 1525 1800 1853 1872 1909 2117 2202 2236 2263 2275 2305 2574 2650 2683 2778 2871 2965 3116 3123 3195 3232 3252 3360 3375 3425 3526 3546 3614 3758 3801 3816 3817 4104 4148 4263 4380 4395 4416 4477 4675 4698 4741 4743 4802 4911 4913 4955 4968 5050 5055 5165 5229 5250 5255 5337 5347 5562 5712 5733 5747 5830 5918 6080 6155 6159 6175 6184 6285 6356 6407 6426 6478 6493 6596 6645 6647 6723 6890 6898 6915 6984 7012 7063 7219 7233 7266 7562 7565 7572 7618 7641 7664 7806 7817 7897 7904 7920 7939 8013 8067 8116 8181 8184 8191 8251 8327 8378 8386 8434 8472 8629 8668 8715 8796 8923 8940 8970 9147 9184 9267 9278 9238 9363 9438 9493 9529 9561 9683 9756 9800 9845 9917 9944 9994 9997 10127 10128 10241 10279 10428 10450 10498 10510 10630 10659 10666 10703 10813 10814 10975 11023 11054 11066 11092 11153 11159 11192 11304 11309 11360 11396 11439 11440 11442 11499 11566 11639 11694 11738 11761 11815 11865 11877 11884 11912 12118 12226 12403 12471 12495 12533 12615 12659 12669 12823 12841 12856 12862 12884 12957 12984 13005 13041 13147 13314 13317 13381 13395 13416 13428 13441 13538 13583 13584 13586 13634 13662 13692 13708 13711 13790 13970 14022 14050 14125 14150 14162 14268 14295 14372 14381 14411 14433 14435 14569 14639 14735 14761 14799 14871 14888 15018 15034 15072 15147 15150 15318 15338 15390 15426 15469 15620 15750 15818 15916 16056 16168 16237 16239 16267 16268 16484 16588 16669 16697 16794 16822 16862 16933 16972 17060 17082 17222 17224 17262 17302 17345 17387 17457 17530 17568 17683 17781 17843 17862 17880 17914 17957 17969 18022 18024 18099 18117 18145 18146 18208 18238 18292 18354 18458 18480 18483 18663 18719 18720 18724 18740 18749 18828 18832 18952 18974 19083 19131 19132 19215 19275 19282 19343 19379 19393 19418 19547 19587 19663 19747 19773 19806 19338 19867 19894 19899 19920 19980 20044 200-16 20128 20148 20466 20564 20565 20593 20685 20757 20759 20762 20776 20777 20786 20789 20866 20882 20898 21021 21030 21088 21101 21108 21134 21147 21196 21229 21250 21251 21279 21319 21331 21337 21373 21378 21427 21428 21499 21541 21565 21583 21618 21716 21726 21805 21853 21909 21974 21987 22012 22094 22113 22135 22148 22154 22180 22195 22237 22277 22325 22350 22368 22435 22463 22466 22549 22598 22609 22638 22655 22666 22680 22740 22741 22855 22863 22882 22915 22993 22994 23019 23024 23076 23106 23121 23135 23136 23324 23327 23426 23432 23531 23534 23554 23656 23810 23827 23867 23888 23908 Verbetering op 3 Dec. 1934: prijzen van f 35 moet ®jn f30.^'

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 2