DE BILT ECHTE WALES-ANTHRACIET Zoo een en ander. DONDERDAG 24 JANUARI '35 HAARLEM'S DAGBLAD 2 ARROND. RECHTBANK. UITSPRAKEN. Ernstige botsing in Santpoort. Een waterbouwkundig opzichter uit Uit geest is in den nacht van 28 op 29 April om streeks 4 uur met een auto uit Haarlem geko men en op den Rijksstraatweg bij Santpoort m botsing geraakt met een tegenligger. Een der inzittenden van den eersten wagen is ge- ruimen tijd haar geheugen kwijt geweest. De opzichter zou links van den weg gereden heb ben en heeft daarom voor de Haarlemsche rechtbank terecht gestaan. De Officier heeft een boete van f 50 subs. 15 dagen geëischt. Mr. F. A Bijvoet pleitte vrijspraak. De rechtbank sprak verdachte vrij. De politiehond, die.een veldwachter aanhield, rwee jongelui uit IJmuiden hebben voor de Haarlemsche rechtbank terecht gestaan in hooger beroep wegens loopen op verboden £rond. Een politiehond had de stroopers op de vlucht nagezeten, doch in plaats van een strooper had hij zijn baas „gesteld". De Officier vroeg vrijspraak, omdat in de verdachten de bedoelde stroopers niet herkend waren. De rechtbank sprak de twee jongelui vrij. Een magnetiseur, die zich voor candidaat-notaris uitgaf. Een Haarlemsch magnetiseur heeft een juf frouw op een hofje voor f 3 opgelicht, door zich uit te geven voor candidaat-notaris, die over een erfenis kwam spreken. De Officier vroeg een voorwaardelijke ge vangenisstraf van 6 maanden met een proef tijd van 3 jaar en onder toezichtstelling van de R.K. reclasseering. Het vonnis luidde conform den eisch. Bo vendien moet verdachte de schade f3 betalen. Een philatelistisch probleem. Een 45-jarig ingenieur van geboorte Rus, zou postzegels gestolen hebben bij een postzegel handelaar. Hij ontkende ten sterkste, hoewel de bestolene vele zegels als de zijne herkende. De Officier vroeg een gevangenisstraf van 9 maanden. Mr. L. G. van Dam pleitte clementie De rechtbank veroordeelde den verdachte tot 6 maanden gevangenisstraf. Diefstal van rijwielbelasting- plaatjes. Een 22-jarig loodgieter uit Haarlem heeft zich voor de Haarlemsche rechtbank te ver antwoorden gehad wegens diefstal van eenige rijwielplaatjes, die hij op verschillende tijd stippen in 1934 gestolen heeft op de binnen plaats van het Kantongerecht en in een berg plaats van Stork, en van een rijwiel op de Ge dempte Oudegracht. Op die fiets is hij naar Amsterdam gereden, waar hij de plaatjes ver kocht. De fiets heeft hij ergens neergezet. Verd. die gedetineerd is, bekende. De zenuwarts-deskundige verklaarde, dat verd. eenigszins verminderd toerekeningsvat baar is, en adviseerde tot een voorwaardelijke straf. De Officier zei slechts een greep gedaan te hebben uit de vele strafbare feiten, waaraan verd. zich schuldig gemaakt- heeft. Gezien de ernst van het feit vorderde hij een onvoor waardelijke gevangenisstraf van 4 maanden en een voorwaardelijke van 6 maanden met onder toezichtstelling van het Genootschap tot Zedelijke Verbetering van Gevangenen. Mr. B. W. Stomps betoogde, dat met een ge heel voorwaardelijke straf meer zou- worden bereikt. Uitspraak, over 14 dagen. Het huurkoopsysteem. Een 40-jarig.Haarlemmer, thans gedetineerd, stond terecht wegens verduistering van een naaimachine, een dressoir, twee crapauds en tien andere stoelen. Hij had die machine en de meubels in huur koop gekocht, doch vóórdat ze geheel afbe taald waren, heeft hij ze naar de Bank van Leening gebracht, Verd. bekende. De Officier deelde mee, dat verd. herhaalde lijk misbruik maakt van de fouten, die aan het huurkoopsysteem kleven. Hij vroeg we gens verduistering meermalen gepleegd een gevangenisstraf van één jaar met aftrek. Mr. K. A. F. J. Pliester zei, dat verd. de laat ste acht jaar niet met den strafrechter in aanraking is geweest, en hij legde er den na druk op, dat veel is afbetaald. Uitspraak over 14 dagen. Verduistering. Ten riadeele van de winkelvereeniging Eigen Hulp alhier heeft een loopjongen een bedrag van f 53 verduisterd. Toen hij op 20 Dec. naar Heemstede moest om daar geld te innen, is hij met de daar ontvangen f 43 plus de meege kregen wisselgelden ten bedrage van f 10 weg gebleven. Verd. bekende en zei, dat de bizonder slech te omstandigheden.in zijn ouderlijk huis hem er toe gebracht hebben, waarop de president opmerkte, dat uit de stukken blijkt, dat verd. voor zich zelf geld noodig had en niet voor zijn familie. Het is niet de eerste maal, dat verd. voor zulk een feit terechtstaat. De Officier vroeg een gevangenisstraf van 6 maanden met aftrek. Mr. van Eek pleitte clementie voor de on beraden stap van verdachte. Uitspraak over 14 dagen. Onrechtmatig trekken van steun. Een 45-jarig bankwerker alhier heeft lijsten van den Algemeenen Ned. Metaalbewerkers- bond ingevuld, als zou hij zelf werkloos zijn. Voorts zou hij inkomsten van zijn inwonenden zoon en vader verzwegen hebben en een elders verblijvende dochter als inwonend hebben op gegeven. Door deze onjuiste opgaven had hij zich bevoordeeld ten nadeele van de gemeente en het rijk. Het betrof een periode van eenige maanden, waarin hij als hulpkellner werk zaam is geweest, terwijl hij ook van de ver diensten van zijn familie ontving. Het Rijk en de gemeente zouden benadeeld zijn voor eén bedrag van ongeveer 700 gulden. De president zei, dat een geval van onrecht matig trekken van steun in een omvang als dit nog nooit is voorgekomen. De Officier eischte een gevangenisstraf van 7 maanden wegens valschheid in geschrifte. De inkomsten van den bankwerker waren zóó hoog, dat hij, als hij ze eerlijk had opgegeven, heelemaal niet voor steun in aanmerking ge komen zou zijn. Een strenge straf is op haar plaats met het oog op algemeene preventie. Uitspraak over 14 dagen. Smokkelauto bij de Limburg- sche grens beschoten. Inzittenden weten, gewond, te ontkomen. HE YEN, 23 Jan. (V.D.) Op een grensweg in de nabijheid van de Noordlimburgsche grens onder Heyen hebben de Duitsche grens- ambtenaren in den afgeloopen nacht een ge pantserde smokkelauto aangehouden. Toen deze niet wilde stoppen werd door de ambte naren op de banden van de auto geschoten, tengevolge waarvan de wagen aan het slinge ren raakte en omkantelde. De wagen bleek te bevatten 1000 kg koffie en tabak. Bij de auto vond men een afgerukten vinger en bloed sporen. De inzittenden van den wagen waren echter verdwenen. o. a. f 2.15 WITTOP KONING HAARLEM HAR MENJAN S WEG 67A. - TELEFOON 16100 (Adv. Ingez. Med.t meldt: Ned. Genootschap voor heil gymnastiek en massage. De heer Nuyten treedt af als voorzitter. Het Ned. Genootschap voor heilgymnastiek en massage houdt Zaterdag 26 Januari a.s. zijn 120e algemeene vergadering in hotel „Pays Bays", te Utrecht Dan zal een nieuwe voorzitter moeten ge kozen worden in plaats van den heer W. P. Nuyten, alhier, die zich niet herkiesbaar ge steld heeft. Sinds September 1906 als adspirant werkend lid van het Genootschap toegetreden, werd hij in Juni 1908 werkend lid. Al spoedig werd hij opgenomen onder de groep functionarissen en werd hem in 1914 de zorg over de bibliotheek toevertrouwd, die hij sindsdien, dus reeds 20 jaar, nog steeds be heert. Tevens werd hij in 1914 benoemd tot voorzitter van Kring I, wat hij bleef tot 1928. In 1922 koos de algemeene vergadering hem tot vice-voorzitter en in 1928 werd hij voor zitter, als opvolger van den heer Potma. In al die jaren heeft hij voor het vak in het algemeen en voor het Genootschap in het bij zonder buitengewoon veel gedaan, naar wij in het Tijdschrift van het Genootschap lezen. O.m. heeft hij een groot aandeel gehad in de de totstandkoming van het rapport, dat de voorzitter van den Gezondheidsraad heeft uitgebracht aan den minister van Arbeid, Handel en Nijverheid inzake het staatsexa men voor heilgymnastiek en massage. Ook gaf hij zich zeer veel moeite om het daarheen te leiden, dat het Genootschap de leiding zou behouden in de sportmassage. 50ste BEURS VAN DE DAMESKRONIEK. Op 1 Maart zal de 50ste beurs van de Dameskroniek in het R.A.I.-gebouw geopend worden. Verschillende grootsche attracties wachten den bezoekers, terwijl op den openingsdag ieder een geschenk zal ontvangen. Gedu rende de verdere tentoonstellingsdagen zal iedere 10e, 100e, 250e enz. bezoeker (ster) een geschenk ontvangen. Als bijzondere attractie is Glauer's Lilliput-Ensemble geëngageerd. ADOLF STEINER EN DE H. O. V. De vermaarde violoncellist Adolf Steiner, die aan het H. O. V.-concert van Vrijdag 25 Ja nuari zijn belangelooze medewerking zal verleenen, is Woensdagavond uit Berlijn aan- ekomen. Hoe belangeloos de medewerking van dezen meester inderdaad is moge blijken uit het feit dat de heer Steiner twee hem onlangs aan geboden concerten in Duitschland, n.l. één met het Berlijnsch Philharmonisch Orkest en het andere voor den „Deutschland" Zender, heeft afgezegd, teneinde zijn eenmaal gedane belofte aan de H. O. V. te kunnen nakomen. Een prachtig bewijs van collegiale onbaat zuchtigheid. OPROEP DER AMSTERDAMSCHE POLITIE. AMSTERDAM, 23 Januari (V.D.) De commissaris van politie, centrale recherche, hoofdbureau van politie te Amsterdam ver zoekt bankinstellingen, effectenmakelaars of andere personen die de laatste jaren obliga ties f 200 3 pet. 1867 uitgestelde of werke lijke schuld (al of niet afgestempeld en al of niet voorzien van talons der N.V. Paleis voor Volksvlijt) bij de directie van de N.V. hebben doen verzilveren en daarvoor een bedrag van beneden f 200 hebben ontvangen, zich schrif telijk tot hem te wenden onder mededeeling van bijzonderheden. Ter voorkoming van overbodige correspon dentie wordt, er nadrukkelijk op gewezen, dat bovenvermeld verzoek geen betrekikng heeft op loten van de instelling. HERVORMD GEREF. STAATSPARTIJ VERGADERDE. De Hervormde (Gereformeerde) Staatspartij heeft gisteren te Utrecht haar jaarlijksche algemeene ledenvergadering gehouden. Ds. H. E. Gravemeyer, Hervormd predikant te Amsterdam, voorzitter der partij, legde in zijn openingsrede den nadruk op de kracht, van het beginsel, dat ook meet worden uit geleefd op het politieke terrein Ds. A. C. G. den Hartog, ds. C. A. Lingbeek en de heer B. G. Peereboom werden als be stuursleden der partij herkozen. Blijkens het goedgekeurde verslag van den secretaris is het aantal afdeelingen der partij in den lande groeiende. Besloten werd een nationalen landdag te organiseeren en de kwestie van de provinciale besturen nader te regelen. Het ingediende ontwerp-verkiezings- manifest zal nader door het bestuur overwo gen worden. De vergadering betuigde haar instemming met het beleid van het hoofdbestuur. Ds. C. A. Lingbeek, lid van de Tweede Ka mer heeft gesproken over zijn Kamererva ringen Hoogste barometerstand 776.3 m.M. te Scilly. Laagsten barometerstand 731.5 m.M. te Vardö. en voorspelt: Matigen tot krachtigen Zuidwestelijken tot Westelijken wind. Betrokken tot zwaar be wolkt. Waarschijnlijk eenigen regèn. Zachter. Uit het Buitenland Toenemende wind met kans op regen en stijging van de temperatuur venvacht. De kern van het hooge druk gebied heeft zich weer verder Zuidwaarts teruggetrokken. Een nieuwe depressie met sterke barometer dalingen vertoont zich bij IJsland. Zij doet haar invloed reeds bij Schotland gelden, aan gezien de barometer ook daar flink dalende is. De depressie over Duitschland trekt Oost waarts af. Zij wordt geyolgd door sterke luchtdrukstijgingen die echter wel weer spoe dig in dalingen zullen overgaan. Over vrijwel geheel Scandinavië, Oost-Duitschland, Polen en de verdere Oostzeekust waait het flink uit Westelijke richtingen. Over het Zuidelijk ge deelte van het waarnemingsgebied is het rus tig weer met in het Zuiden van ons land en België eenigen nevel. De vorst nam over Zuid-Duitschland. Zwit serland en het aangrenzende!deel van Frankrijk weer wat af. 0*er Scandinavië werd het iets kouder doch slechts over Lapland was de vorst matig. Neerslag van beteekenis viel over Schotland, Zweden en Noorwegen "Ir mag voor onze omgeving toenemende wind met kans op eenigen regen en stijging van de temperatuur verwacht worden. Barometer 768 m.M. 771 m.M. Stand van heden Vorige stand Neiging: Achteruit. Opgave van: FA. A. FEDERMANN Opticien. Groote Houtstraat 37. Tel. 11059. Thermometer 24 Januari: Hoogste gisteren Laagste heden nacht Hoogste heden tot 12 uur 48 F. 43 F. 46 F. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 24 Januari. Ondertrouwd 23 Januari: A. J. H. Spolders en M. Schuiten; A. Bron en J. C. Kok; W. van Duffelen en J. C. Kruijd: P. J. Neder- s'tigt en'M; E. .v. d.'Zalfh; W. F. Stórsbergeh' en H. A. E. Fels; W- Schreuder en S. J. Hoo- gervorst'; P. Tangermanri''en C. A. dé Vos;; T. J. v. d. Putten en A. W. Hoogendijk. Getrouwd 23 Januari: H. Franzen en G. H. Vos; C. P. W. Lubbers en E. Schekat; G. J. Schraders en A. C. Meijer; C. L. Brink en S. Sutterlüti; M. J. M. Braun en W. J. M. Sweerts; J. S. F. Ludding en J. Rijbroek. Bevallen 22 Januari: J. C. de BoerHeere mans, z.; A. M. v. d. KlugtCelie, z.; 23 Jan.: J. C. LemminkOesterholt, d. Overleden 20 Januari: J. van Zijlde Graaf 75 j., N. Geldeloozepad; 21 Januari: J. Wil- lemse, 84 j., Kogelstraat; 22 Januari: J. G. Grootes, 56 j., Hazepaterslaan; A. C. Poort, 74 j., Floraplein. ACTIE IN DE KAPPERSWERELD. In verband met de vraag of het kappers- bedrijf in aanmerking moet komen voor het instellen van een bedrijfsraad en den allen welstand vernietigenden concurrentiestrijd in dat bedrijf, belegt de Haarlemsche Kap- persbond een openbare vergadering in samen werking met de Federatie van Kapperspa- troonsvereenigingen en wel op Maandag 28 Januari a.s. in het hotel „De Leeuwerik", Kruisstraat, des avonds te 9 uur. Als sprekers zullen optreden de heeren H. de Weert, voorzitter der Federatie, T. Hollin- ga, lid der contactcommissie en J. H. Heus- schen, secretaris der Federatie en lid der contactcommissie, die achtereenvolgens zullen behandelen de onderwerpen: „het vakonder wijs", het nut van het contact met de regee ring en „Is een bedrijfsraad 'van belang voor het kappersbedrijf in het algemeen en voor de vakgenooten in het bijzonder?" De vergadering is toegankelijk voor alle vakgenooten, wel of niet georganiseerd. Een plan tot verbetering van den toestand zal aan de vergadering worden voorgelegd. P. A. HAAXMAN BEGRAVEN. Onder zeer groote belangstelling is Woens dagmiddag op Oud Eik en Duinen te 's Gra- venhage het stoffelijk overschot van den heer P. A. Haaxman, den nestor der journa listen, ter aardebesteld. O.m. werd het woord gevoerd door den heer D, Hans, den voor zitter van den journalistenkring. SYNAGOGEDIENSTEN NED.ISR. GEMEENTE Sabbath: Vrijdagavonddienst bij den Ingang van den Sabbath te 4.15 uur. Ochtenddienst te 8.15 uur. Middagdienst te 1 uur. Avond dienst te 5.25 uur. Werkdagen: Ochtenddiensten te 7 uur. Zon dag te 7.30 uur. Avonddiensten te 7.45 uur. Talmoed Thora: Sabbath te 12 uur. Werk dagen te 7.15 uur. Zondag te 7 uur. De dien sten op de werkdagen, alsmede Talmoed Tho ra, worden verricht in het Gemeentegebouw Lange Wijngaardstraat 14. De overige diensten vinden plaats ter Synagoge Lange Begijne straat 11 KENNEMER FOTOKRING. Woensdagavond sprak voor deze vereeni- ging in .de bestuurskamer van de Sociëteit Vereeniging de heer Wiliebroek van de firma Gevaert. De opkomst was buitengewoon goed. De spreker, die zich in een donkeren hoek had opgesteld, demonstreerde hoe de ver schillende ontwikkelpapieren van zijn firma behandeld moeten worden om de gewensch- te resultaten te bereiken, terwijl daarbij werd uitgelegd, welke chemicaliën dienen te wor den gebruikt voor het verkrijgen van goede en zuivere afdrukken. Na deze belangwekkende demonstratie volgde de 50-puntenwedstrijd lantaarnpla ten, idem voor bromide-afdrukken en proef- projectie, waarna weer een nieuw lid ge ïnstalleerd kon worden. OUDERAVOND VAN SCHOOL 16. In School 16 aan de Linschoterstraat is onder leiding van het hoofd, den heer v. d. Hart. een ouderavond gehouden, die goed be zocht was. De heer v. d. Hart deelde mee, dat school 15 per 1 September opgeheven "*is, zoodat een nieuwe oudercommissie samenge steld moet worden. Hierna spreekt hij over Opvoeding van Kinderen. Het doel hiervan is vorming tot menschen en deze vorming is juist in de jeugd van zoo gi'oot belang In de pauze hadden de ouders gelegenheid het werk der kinderen te bezichtigen en met de onderwijzers te spreken. „DE REVISOR" IN DEN STADSSCHOUW BURG De N.V. Amsterdamsche Tooneelvereeni- ging( onder leiding van A. van Dalsum en A. Defresne, geeft Zondagavond 27 Januari a.s. in den Stadsschouwburg nog eenmaal „De Revisor" van Gogol. De eerste voorstelling werd hier gegeven op 5 November 1.1. en de critiek was toen al gemeen gunstig. De belangrijkste rollen worden bezet door Wilhelmina Duymaer van Twist, Oscar Tour- niaire, Jules Verstraete, Ben Royaards, Frit: van Dijk en M. van Warmelo. Het blijspel wordt gespeeld in de costuums uit den tijd (1836) DE ORANJEBOND „PRINSES JULIANA" Dezer dagen vergaderde het bestuur van den Oranjebond „Prinses Juliana" ter bespre king der viering van het 25-jarig bestaan van den Bond. De officieele datum van oprichting is 10 April 1910. Door verschillende omstandigheden zal de viering van het 25-jarig bestaan niet op 10 April, maar op Woensdag 24 April plaats hebben. Er zal op dien dag een receptie worden ge houden des middags van 35 uur en des avonds zal een feestavond - gegeven worden, besloten door een gezellig samenzijn met ge legenheid tot dansen. Bij de oprichting was het doel der vereeni ging, speciaal voor de kinderen der leden een feest te organiseeren alléén op den verjaar dag van Prinses Juliana (30 April). De naam der vereeniging was toen dan ook „Kinder Oranjebond „Prinses Juliana". Op 12 Maart 1929 kwam onder leiding van het hoofdbestuur van de vereen. „Koningin nedag" een fusie tot stand tusschen -den „Kinder-Oranjebond Prinses Juliana" en het toenmalig comité „Bavodorp", welk comité eenige keeren feesten organiseerde op den verjaardag van de Koningin. Het geheel werd toen de afd. Haarlem-Oost van de vereeniging „Koninginnedag", de naam werd ook eenigszins gewijzigd en luidde van toen af „Oranjebond Prinses Juliana". Sindsdien worden zoowel de Julianafeesten als de Koninginnefeesten in Haarlem-Oost met succes georganiseerd door het bestuur dezer vereeniging, op Julianadag uitsluitend voor de kinderen en op Koninginnedag hoofd zakelijk voor volwassenen. De flesschen braken. Het verlies wegens diefstal en breken van melkflessehen in Londen alleen al wordt ge schat op 12,500 pond sterling per jaar. Een nieuw geel gevaar? „Crooning" is een kunst, die men tegen woordig ook de kanaries tracht te leeren; men probeert een kanarieras te fokken, dat aanleg heeft om jazz te fluiten. Politie in percenten. Berlijn heeft een lager percent politie agenten dan Engeland of Frankrijk, namelijk 2.4 agenten per duizend inwoners. Engeland's cijfer is 5.05 en dat van Frankrijk 3,18. 15 pet. werkloos. Bijna 18,500.000 personen zijn nu in de Ver. Staten afhankelijk van steun. Dit is vijftien percent van de heele bevolking. Jonggehuwd Londen. De inwoners van Londen schijnen jonger te trouwen. In de drie laatste maanden waren percent van de bruidjes jonger dan vijf-en- twintig jaar. Leeraar: „Als Vondel nu leefde zou hij dan als een opvallende persoon worden be schouwd?" Leerling: „Ik denk van wel. Hij zou ten minste 348 jaar oud zijn". Kleine wenken. Wrijf een gepolitoerde piano nooit met was, maar neem ze met een droge doek af. BRUINTJE BEER Kinder-voorstelling Wegens het succes der Kinderoperette Bruin tje Beer in den Stadsschouwburg Zaterdag en Zondagmiddag heeft 't gezelschap Eduard Verkade besloten nog een enkele voorstelling te Haarlem te geven en wel op Zaterdagmid dag 2 Februari, 467e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 8ste lüsfc Trekking' van Donderdag 24 Januari 1935 Hooge Prijzen 100.000.— 718 25.000.— 19636 1000.— 4413 14057 18150. 400.— 570 200.— 3998 11370 19167 23816 100.— 1204 5783 9334 10955 23709 Prijzen van 70. 139 287 346 331 583 629 709 727 892 908 973 1047 1067 1119 1305 1461 1537 1540 1612 1620 1863 2225 2239 2266 2429 2449 25S2 2638 2724 2829 2901 2953 3096 3122 3145 3211 3431 3587 3596 3643 3668 3802 3851 3895 3897 3966 4068 4245 4426 4645 4759 4906 4916 5118 5237 5248 5469 5644 5667 5854 5898 5906 5920 6283 6440 6487 6707 6817 6839 7047 7143 7212 7256 7288 7294 7310 7372 7395 7396 7519 7578 7615 7689 7815 7875 7881 8071 8080 8236 8307 8355 8360 8383 8404 8631 8851 8880 8919 8964 9088 9306 9414 9755 9843 9910 9954 9956 10051 10061 10066 10488 10692 10705 10824 11068 11088 11090 11273 11331 11587 11644 11661 11678 11712 11724 11771 11779 11880 11883 11909 11947 11948 11984 12046 12075 12149 12636 12789 12797 12843 12934 12950 13052 13257 13286 13326 13380 13539 13587 13871 13907 13915 14087 14145 14204 14247 14421 14427 14567 14663 14711 14821 15265 15301 15587 15802 15857 15861 15942 15962 16037 16058 16352 16411 16453 16612 16631 16699 16715 16776 16966 17046 17266 17271 17489 17646 17746 17757 17860 17924 17950 18023 18090 18138 18671 18699 18869 19006 19019 19116 19292 19331 19354 19778 19895 19921 20005 20322 20326 20489 20515 20653 20676 20701 20826 21272 21448 21496 21653 21728 21855 22082 22089 22098 22225 22295 22307 22363 22912 22951 23033 23336 23354 23419 23437 23434 23498 23634 23663 23764 23804 23878 23885 23939 23940 23974 Nieten 50 81 102 144 200 300 328 363 399 441 502 607 803 805 842 920 1006 1019 1032 1115 1178 1197 1256 1311 1316 1348 1429 1430 1479 1483 1551 1639 1687 1729 1762 1786 1810 1842 1886 1933 1938 1944 1955 1983 1992 2009 2076 2166 2262 2268 2292 2333 2339 2406 2438 2453 2456 2558 2566 2631 2704 2759 2791 2801 2821 3055 3098 3103 3104 3113 3133 3143 3181 3235 3289 3302 3339 3368 3410 3429 3437 3465 3471 3481 3516 3585 3589 3590 3607 3627 3682 3707 3739 3745 3803 3811 3842 3850 3890 3904 3924 3993 3997 4033 4046 4079 4126 4132 4202 4231 4235 4238 4267 4277 4291 4300 4335 4350 4354 4357 4402 4473 4430 4541 4601 4832 4861 4937 4940 4965 5090 5147 5182 5187 5244 5246 5275 5284 5327 5346 5368 5381 5453 5468 5474 5495 5498 5501 5557 5567 5600 5612 5621 5656 5686 5735 5779 5824 5915 5937 5944 5989 6002 6026 6059 6084 6091 6114 6164 6174 6213 6247 6274 6318 6354 6378 6431 6482 6536 6552 6565 6597 6607 6687 6868 6889 6901 6934 6941 6966 6970 7001 7026 7027 7073 7075 7086 7090 7122 7134 7161 7182 7196 7202 7211 7213 7215 7229 7274 7349 7375 7448 7463 7474 7527 7570 7571 7627 7769 7844 7876 7880 7913 7937 8010 8082 8159 81'68 8180 8208 8240 8323 8356 8376 8405 8441 8461 8490 8497 8503 8531 8555 8579 8585 8596 8600 8665 8677 8722 8746 8783 8823 8830 S8S1 8925 8926 9015 9045 9117 9119 9160 9232 9343 9358 9442 9447 9555 9^56 9609 9629 9646 9690 9710 9772 9807 9835 9844 9852 9922 10025 10028 10049 10107 101IS 10124 10149 10153 10166 10178 10198 10379 10393 10426 10506 10537 10544 10567 10623 10647 10717 10740 10754 10756 10823 10831 10863 10936 10943 10962 10977 10983 11020 11032 11034 11039 11087 11106 11158 11194 11232, 11255 11379 11386 11398 11504 11517 11518 11521 11547 11550 11583 11605 11611 11700 11740 11747 11836 11871 11872 11874 11937 11965 11986 11995 12008 12026 12059 12164 12172 12193 12249 12257' 12273 12298 12376 12385 12554 12564 12584 12594 12721 12742 12750 12792 12809 12842 12845 12906 12908 12938 12979 13021 13035 13051 13060 13062 13064 13098 13258 13281 13292 13322 13368 13498- 13559 13606 13617 13702 13754 13785 13834 13836 13849 13882 13960 13983 14020 14102 14190 14193 14226 14244 14284 14328 14353 14365 14369 14373 14413 14448 14458 14525 14532 14558 14572 14582 14581 14597 14611 14654 14668 14674 14721 14733 14756 14843 14923 14951 14976 15010 15011 15062 15127 15230 15271 15329 15367 15511 15557 15563 15567 15569 15570 15699 15740 15805 15809 15952 16004 16018 16033 16034 16071 16154 16198 16204 16318 16322 16335 16365 16402 16452 16519 16558 16602 16625 16698 16718 16792 16977 17037 17088 17117 17151 17185 17213 17265 17283 17318 17320 17334 17335 17363 17383 17413 17524 17620 17675 17708 17762 17772 17831 17873 17S75 17884 17903 18007 18033 18080 18087 18108 18132 18175 18192 18218 18241 18328 18356 18372 18403 18418 18438 18450 18464 18468 18471 18506 18607 18609 18618 18668 18691 18697 18731 18799 18801 18806 18856 18861 18874 18883 18885 18956 18961 19008 19039 19068 19084 19140 19143 19219 19261 19290 19295 19300 19316 19326 19330 19462 19475 19542 19556 19590 19601 19609 19610 19646 19658 19670 19693 19716 19730 19835 19841 19866 19868 19888 19893 19922 19963 20013 20015 20016 20065 20167 20239 20265 20280 20323 20377 20383 20402 20421 20463 20470 20486 20506 20531 20650 20682 20760 20783 20788 20791 20794 20883 20955 21004 21015 21044 21047 21083 21096 21149 21185 21221 21275 21338 21353 21354 21361 21367 21393 21430 21435 21466 21467 214SG 21526 21556 21586 21593 21613 21660 21673 21705 21785 21838 21950 21957 21994 22112 22157 22174 22241 22346 22430 22455 22456 22436 22487 22522 22532 22548 22593 22596 22690 22719 22748 22750 22785 22793 22797 22871 22934 22971 22973 23077 23141 23154 23190 23203 23237 23271 23286 23315 23349 23350 23379 23386 23389 23447 23449 23456 23479 23514 23526 23536 23628 23649 23691 23757 23763 23818 23909 23943 23957 23990 23994 Verbeteringen 5e kl. 7e lijst: 1335 ƒ70 m. z. 1335; 4383 m. z. 4382; 19619 m. z. 19679

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 2