Nadenken en oplossen. ZATERDAG 2 FEBRUARI 1935 HAARLE M'S DAGBLAD 5 Prov. Noord-Holland. Jaarwedden van Gedeputeerden. Bij besluit der Prov. Staten van 29 November 1934 werd, overeenkomstig het voorstel van Ged. Staten, bepaald, dat door de leden van Gedeputeerde Staten met ingang van 1 Ja nuari 1935 eene pensioenpremie zou worden betaald van 10 pc.t. hunner jaarwedde. Gelijktijdig werd in de ontwerp-begrootlng voor het loopende dienstjaar de uit gemeld be sluit voortvloeiende wijziging in de omschrij ving van den begrootingspost aangebracht. Bij Koninklijk Besluit van 19 Januari 1935 werd aan gemeld besluit de goedkeuring ont houden. Dit Koninklijk Besluit bevat de volgende passages „Overwegende, dat bovengenoemd besluit ten doel heeft, de tijdelijke korting ad 10 pet. op de jaarwedde van de leden van Gedepu teerde Staten om te zetten in een blijvende verlaging; dat dit doel op de in genoemd besluit aan gegeven wijze, di.. door middel van heffing van een pensioenpremie, echter niet volkomen zal worden bereikt, aangezien hierbij de grondslag der wedde intact blijft; dat echter in verband met het voortduren van de ongunstige economische toestanden de bezoldigingen niet slechts dienen te worden verminderd, maar bovendien in den grondslag dienen te worden aangetast; Overwegende, dat mitsdien het besluit van de staten van Noordholland dd. 29 November 1934 ongewenscht is te achten, zoodat daar aan Onze goedkeuring niet kan worden ver leend." Het komt aan Ged. Staten raadzaam voor, dat door de Prov. Staten nog in haar aan staande buitengewone zitting een besluit wordt genomen omtrent het gevolg, dat aan boven vermelde Koninklijke beslissing zal worden gegeven. Gedeputeerde Staten hebben zich nimmer met het bedrag hunner jaarwedden ingelaten. Voorstellen dienaangaande zijn steeds uit den boezem van de Provinciale Staten gekomen. Ook thans meent het College zich zijner zijds van het doen van een voorstel te moeten onthouden. Kleedermakerij J. Th. Nater. De heer J. Th. Nater, die vijftien jaar lang als coupeur werkzaam is geweest bij de firma A. J. van der Steur in de Groote Hout straat alhier, heeft Vrijdag in het perceel Staten Bolwerk 24, dat hij geheel heeft la ten opknappen, nu zelf een kleedermakerij geopend. Toen we er Vrijdagmiddag een kijkje kwamen nemen, leek het echter meer op een bloemenmagazijn. Tal van vrienden had den den heer Nater namelijk een fraai bloem stuk gezonden, zoodat de paskamer daarmede geheel gevuld was. De zaak ziet er keurig uit; ze is geheel naar de eischen des tijds ingericht. Er is een salon met' een gemakkelijk zitje voor de cliënten. Daarachter ligt de paskamer, die ruim is en die zoowel overdag als 's avonds in een zee van licht baadt. De heer Nater, die zelf de costuums snijdt (een, goede cope is dus verzekex'd) is voor nemens, uitsluitend eerste klas werk af te leveren en alleen maatwerk, maar tegen prij zen, die aan de tijdsomstandigheden aanpas sen. Daarbij zal hij de beste Engelsche stof fen gebruiken. Een ontelbaar aantal coupons licht goed overzichtelijk opgestapeld, zoodat men een ruime keus heeft. We wenschen den heer Nater veel succes toe. CONCERT HAN JESSURUN EN JAN ODé Dinsdag 5 Febr. geven onze oud-stadgenoote Mej. Han Jessurun en de Amsterdamsche pianist Jan Odé een concert in den Stads schouwburg. Mej. Jessurun ontving haar op leiding te Amsterdam aan het Muziek-Lyceum, waarna zij ook enkele controlelessen van Mevr. Noordewier kreeg. Jan Odé ontving zijn op leiding onder Textor en Wagenaar, Later ging hij naar Parijs en Berlijn, waar hij langen tijd werkzaam was en met groot succes verschei dene malen concerteerde. Het programma van dien avond bevat behalve de werken van Gluck, Strauss en Mahler, ook onbekende werken van Voormolen, Joh. den Hertog en Caplet. De pianist speelt Chopin en Debussy. Een avond dus van elck wat wils. OAGELIJKSCH WEERBERICHT (Adv. Ingez. Med.) Het Noord-Hollandsche salarisreglement. Bezwaren van ambtenaren. A.s. Maandagavond wordt in café Brink- mann, Groote Markt, een vergadering gehou den van den Centralen Nederlandschen Ambtenaarsbond en den Ned. Bond van per soneel in Overheidsdienst tegen de totale ontwrichting van het Noord-Hollandsche sa larisreglement en tegen invoering van den standplaatsaftrek. Als sprekers treden op de heer en H. Schipper en J J. Staal, hoofdbe stuurders van genoemde organisaties. VEREENIGING VAN HUISVROUWEN. Het programma van de afdeeling Haarlem en Omstreken van de Ned. Vereeniging van Huisvrouwen vermeldt in den Stadsschouw burg de kinderoperette Jantje in de Modder- stad onder leiding van mevr. Rie van Eden. waarna een clown en een marionettentheater optreden. Op Maandag 11 Febr. wordt opgevoerd in den Stadsschouwburg Madeleine's Misdaad door het Ver. Rott. Hofstadtooneel. Jhr. Rh. Feith uit Velp zal Vrijdagmiddag 15 Febr. in de tuin- zaal van het Gem. Concertgebouw een lezing met lichtbeelden houden over Amerika. Ten slotte zal op Dinsdagmiddag 26 Febr. in ge bouw Zang en Vriendschap de jaarvergade ring worden gehouden. Uit het jaarverslag blijkt, dat 1933 werd be ëindigd met 3834 leden en dat 1935 is begon nen met 4031 leden. PERSONALIA. De heer G. J. Broekman te Haarlem is be noemd tot monteur-politie-agent bij de mo torbrigade te Rotterdam. Flora 1935 Heemstede. Amerikaansche en Finsche inzendingen. Januari is verstreken. Nog maar ternau wernood zes weken en de Internationale Bloe mententoonstelling Flora 1935 Heemstede zal haar poorten openen om de tallooze bloemen liefhebbers liefhebbers van Flora in dub belen zin toe te laten, die uit alle oorden des lands en ook uit vele andere landen naar Heemstede zullen komen. En er komen er vele! In een onderhoud, dat wij met den voorzitter van het Uitvoerend Comité hadden, deelde deze ons mee, dat er extra-treinen uit Zwitserland, België en Tsjecho-Slowakije zullen rijden, dat in Enge land besloten is vele excursies te houden naar Heemstede, o.a. door de deelnemers aan het in April in Londen te houden Narcissen- congres, dat de Statendam Amerikaansche toeristen naar Europa zal brengen, wier hoofddoel Flora 1935 is. En wat het bezoek uit ons land betreft, men verwacht 50.000 per sonen per dag op de drukke Paaschdagen bijv.! De spoorwegen zullen goedkoope trei nen inleggen, in de vervoerprijzen waarvan de toegangsprijs voor de tentoonstelling be grepen is, elke drie minuten stoppen trams uit de richting Leiden en Haarlem, met haltes aan de Molenlaan, van Merlenlaan en Herfst - laan, dus vlak bij de ingangen van het ter rein, en talrijke excursies zullen per bus komen. Voor parkeerplaatsen is gezorgd. Op het terrein (om een voorbeeld te noemen plaats voor 400 auto's, en er vlaknaast kun nen er 600 worden gezet. Dat voor dit gewei- dig-drukke verkeer speciale bepalingen noo- dig zijn, is duidelijk, maar door de politie zijn uitgebreide maatregelen getroffen om elke stagnatie te voorkomen. Zoo zal de aan- en afvoer der vervoermiddelen door éénrichtings verkeer plaatsvinden. Men zal nog verkeers- kaarten publiceeren ter nadere inlichting Behalve de reeds genoemde parkeerplaatsen zijn er in de buurt nog andere aangewezen want men verwacht op drukke dagen niet minder dan 400 bussen en 1500 andere auto's. Als wegwijzers worden groote gekleurde tulpen op de wegen in en om Heemstede geschilderd, bijv. roode voor de bussen, witte voor luxe auto's. enz. ,,U ziet", zei de voorzitter van het Comité, ,.dat we ook hier het bloemenmotief in ge bracht hebben, zooals ook in de 75 lichtzui- len: kelken en bladen van tulpen bijv. Ze rij zen als witte gestyleerde bloemen uit het gazon op. Weet U, dat we 5 wagons gips alleen voor de lichtzuilen noodig hadden? En ziet „HERMES". Deze vereeniging van vertegenwoordigers van handelaren en industrieelen hield haar algemeene jaarvergadering onder leiding van haar voorzitter den heer A. N. Zonneveld, die een openingsrede uitsprak onder het motto: „Wachter wat is er van den nacht?" Het jaar 1934 was de nacht doch naar aan leiding van hetgeen gezegd is in de jaar redevoeringen van de voorzitters van de Ka mers van Koophandel te Amsterdam en Haarlem, de nieuwejaarsboodschappen van den Engelschen premier Mac. Donald en den president der Vereenigde Staten en het statistische bulletin van den Volkenbond, meende hij in 1935 het gloren van een betere economischen toestand te mogen ver wachten. Ofschoon de jongste rede van onzen mi nister-president niet direct opbeurend is. spoorde de voorzitter aan tot wat optimisme, dat de mensch doet leven, want voor ons komt de dageraad met symptomen van opleving. Het jaarverslag van den secretaris getuigt van een intens vakverenigingsleven; het le dental der afdeeling bedraagt 71. Jhr. dr. J. C. Mollerus werd hulde gebracht voor den cursus in verkoopkunde die de Kamer van Koophandel opengesteld heeft voor de han delsvertegenwoordigers. Het financieel verslag sloot met een voor- deelig saldo. Het werkloozenfonds keerde aan 8 leden een bedrag van f 1410.20 uit; een vier tal leden is momenteel werkloos. Het bestuur beijvert zich deze leden zoo spoedig mogelijk aan een gepaste werkkring te helpen. Het jaarverslag van de propagandacommis- sie bracht in herinnering het tienjarig be staan der afdeeling en het gehouden St.-Ni- colaasfeest voor de kinderen. De aftredende bestuursleden de heeren P. J. C. van Dijken en G. Sanders werden bij acclamatie herkozen, evenals de geheele pro paganda commissie Met algemeene stemmen werd besloten tot aansluiting bij den Haarlemshen Neutralen Bestuurders Bond. Als bestuurslid werd gekozen de heer H. Sti llis. als plaatsvervanger de heer A. N. Zonne veld. Onze wekelijksche puzzle-rubriek. De oplossing van puzzle no. REVUE „DAT ZOU JE WEL WILLEN" Op Zondag 3 tot en met Donderdag 7 Fe bruari zal de N.V. Nationale Revue, Dir. Bob Peters, in de Gem. Concertzaal te Haarlem voorstellingen komen geven van de groote lach-Revue „Dat zou je wel willen", waarmede Lou Bandy, de populaire revue-komiek, met de andere medewerkenden, stormenderhand Den Haag, Rotterdam en Amsterdam veroverd heeft. Deze revue is het vierde product der N.V. Nationale Revue en overtreft het succes van zijn voorgangers, waarvan de laatste. „Obedoel je dat" bij vele lezers nog in het geheugen zal liggen. Lou Bandy toont 'ook in deze revue zijn kracht als revuekomiek, hij weet zijn schla ger-liedjes uitstekend te lanceeren in de ko mische scènes en de lach in de zaal te brengen Wiesje Bouwmeester, Clairette Hammé, Nol Nabarro en Frans Bogaerts staan hem daarbij talentvol terzijde. Hetzelfde kan worden ge zegd van Johnie Riscoe, die bovendien als ex centriek-danser in den korten tijd die hij in Nederland vertoeft, een groote populariteit heeft verkregen. De zang wordt op uitstekende wijze verzorgd door Beppie Rameau en Jean du Bela, terwijl de dans in deze revue een vooraanstaande plaats inneemt. De door bal- letmeester S. Dickson ingestudeerde balletten en dansen worden uitgevoerd door de 16 Dickson-Girls, met als solo-danseres Clairette. Het orkest staat onder leiding van Julius Su san, die zijn sporen in de revue verdiend heeft. De groote finales en demi-finales, zooals „Sè vres Porcelein", „Het Bloeiende Venster', „Ons eigen mooi land" (Lente. Zomer, Herfst en Winter), „Mensch en Vuur", „De Groene Papegaaien" enz., wordden afgewisseld door t-al van komische scènes en dansen en maken de revue „Dat zou je wel willen" tot een genot yoor ieder. De oplossing van de naamkaartjes is de volgende: 1 Medewerkers; 2 Directeur; 3 Reporter; 4 Boekhouder; 5 Rondbrengers; 6 Klerken; 7 Zetters; 8 Drukkers; 9 Correspondent; 10 Journalist; 11 Afdeelingschef. Er was dezen keer weer een groot aantal oplossingen. Wat de oplossing van de krantenpuzzle be treft. het volgende: ik laat hier een aller aardigste berijmde volgen. Verschillende kranten. Verzorgd door een staf van trawanten. Verschijnen in 't land. Een groot aantal menschen Zijn noodig om de wenschen Te voldoen van het lezend publiek. Ook ..Haarlem's Dagblad" doet mee, Om 't nieuws van 's werelds wel en wee Te brengen in menig gezin. Een groot aantal medewerkers Helpen den Directeur. Om den lezers te brengen Het nieuws van de pers. Daar is de reporter, Onmisbaar persoon voor 't „verslaan" Van tooneel en vergad'ring. Om voor 't verzorgen der gelden Een boekhouder te melden, Dat spreekt als een boek. Maar zij dan. de eenvoudigen, De rondbrengers van 't blad. Zoo men die eens vergeten had. Dan zaten de klerken. Die hard moeten werken. Met de handen in 't haar; Want de zetters, zoo waar, Maken met drukkers De courant voor mekaar. Die moet dan verzonden, Want lezers en correspondenten, Die berichten inzonden. Willen graag gedrukt voor zich zien, Wat de" laatstén hebben gevonden. Ook de Journalist, De „man van de krant". Maakte zijn werk aan kant, Werk, dat men noode mist. Onder leiding van den Afdeelingschef. Ziin allen bezield met den wil. Om 't. lezend publiek Van nieuws te voorzien. Om te voldoen aan belangstelling Der lezers ofgril. Merkwaardig was de opmerking, dat er in het eerste naamkaartje een drukfout geze ten zou hebben. Daaruit haalden enkele in zenders het woord „werkmeester". Maar dat stond er niet. .DE PRIJSWINNAARS. Onze eerste prijs zeven gulden vijftig valt ten deel aan: Mej. Leistra. Geweerstraat 46. Haarlem. De tweede prijs twee vijftig: D. J. Wirtz, Kinheimplein 4, Bloemendaal. De vijf troostprijzen elk een bedrag van één gulden: Mej. G. Jongsma, Prov. Ziekenhuis, nabij Santpoort. Mej. L. C. M. Heerkens Thijssen, Plein 13, Haarlem. P. Preijer, agent van politie, Barrevoete- straat 9 rood. Haarlem. Mevr. A. Kruijer van Deijck, Valkenbur gerlaan 75, Heemstede F. W. Lans, Oost-Indiëstraat 55, Haarlem. 0 nze nieuwe puzzle no. 12. „Gemengd menue". Het zal ditmaal een „gemengd menu" zijn. Verschillende puzzelaars verzochten mij eens meer dan één opgave te willen geven, een verzoek, waaraan ik gaarne voldoe. Hier volgt aanstonds onze eerste opgave, een cijfer- probleem. 9. Provinciale hoofdstad in Nederland. 10. Provincie in Nederland. De beginletters der gevormde woorden ge ven een voor u allen zéér bekend iets. Wat is dat? (Bij de oplossing moeten ook dit „bekend iets" èn de woorden bermeld worden.) U daar in de vijver voor het Bloemenpaleis die fontein? Dat wordt een groote, glazen openbloeiende bloem, waarvoor een wagon glasafval vereischt. was!" Onder de bloemenlantaarns worden taxxs- boomen geplant van 3 a 400 kilo. Het totaal aantal gebruikte gloeilampen bedraagt 3000, de lengte der grondkabels is 8.5 K.M., die van het leidingdraad 16 K.M. We vroegen naar den invloed van het weer van den laatstén tijd op den groei der bollen en bloemen. „Och", werd ons geantwoord, „de zachte vorstperiode is een welkome onderbreking ge weest, een soort rem, die alle eventueele vrees, dat een voor ons doel te vroege bloei kon intreden, heeft opgeheven." Langs de Vrijheidsdreef, van den ingang tot het huis waar de regeeringsdiensten zijn on dergebracht. is een zoo volledig mogelijke collectie narcissen geplant, daarna volgt een Amerikaansche inzending heesters en een volkstuintje met huisje. „We krijgen ook een Finsche inzending, n.l. een week-end huisje vertelde men ons. „Er komen op verschillende punten van die huis jes. vooral in het boschgedeelte. Voorts is men ginds bezig een Larensche boerderij te bou wen, een zuivere copy van de origineele. Da stal ervan wordt ingericht als tentoonstel lingsruimte voor Larensche schilders". De plaats voor de huisjes gekozen is dus danig, dat ze een prachtige, natuurlijke af sluiting vormen van doorkijkjes. Dicht bij den ingang verrijst een zomerhuisje, waarvoor een klein zwembassin is gelegd. Het demonstreert de mogelijkheid zulks te doen volkomen in aanpassing met de omgeving. Op de terrassen van het theehuis o.a. zul len vuurpotten voor verwarming worden ge plaatst. Vóór het bierrestaurant, aan de overzijde van het water, dus aan de zijde van den Tul penhof, wordt een oud-Hollandsche tuin in gericht, waarin zeer veel kleuren bloemen op een klein oppervlak worden samengebracht, inplaats van. zooals tegenwooi'dig gewoonte is. één soort bij elkaar. Daar staat ook al een alleraardigst oud schuurtje, waarnaast een schelf wordt opgetast. Telkens weer blijkt met welk een gx-oote zorg de tentoonstelling is opgezet, wat onge twijfeld ten goede zal komen aan de resul taten. Wij vernemen nog, dat de Koningin de zeld zame gouden medaille aan het Comité der Tentoonstelling ter beschikking gesteld heeft, benevens een groote zilveren en een zilveren medaille. Er moet nog worden uitgemaakt, welke bestemming die prijzen zullen krijgen. DE TENTOONSTELLING IN IIET WAAG GEBOUW VERLENGD. De tentoonstelling van schilderijen, teeke- ningen en houtsneden van Cor Visser in het Waaggebouw is met een week verlengd en zal dus niet a.s. Zondag, maar a.s. Zoixdag over acht dagen worden gesloten. Verschillende der tentoongestelde werken zijn, naar wij vernemen, verkocht. VIJF EN TWINTIG JAAR WERKSTER. Op 5 Februari a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat mej. J. W. GeylvoetPrinsen. Noor- mannenstraat 13, als werkster in dienst der gemeente Haarlem trad. Zij werkt in verschil lende scholen, het laatste jaar alleen in de H. 5. op het Santpoorterplein. De getallen 112 moeten zoodanig ixx de 12 kleine kringetjes geplaatst worden, dat elke 'ing van 6 kringetjes bij optelling 39 geeft. Hoe moeten de cijfers geplaatst worden? De tweede opgave is een z.g. dobbelsteexi- puzzle. Men weet, dat een dobbelsteen zes vlakken of zijden heeft. Denkt u nu in, dat op elk vlak ,een letter staat; dan staan er dus in totaal ■zes letters op vermeld. Van deze zes heb ik er telkens drie vermeld; de andere drie moet u invullen. Aangezien dit op de hiei"bij afge beelde steenen echter niet gaat, kunt u vol staan met de vermelding der te vormen, ge vraagde woorden. Men „neemt" de steenen, gaande van links naar rechts. Dan is de be- teekenis der te vormen woorden als volgt: 1. Weex'klank. 2. Fraaie, blauwe plantaardige verf- en kleurstof. 3. Dorp ten N.W. van de stad Groningen. 4. Uitgroeisel. 5. Vliesvleugelige insecten. 6. Tijdstip, uur. 7. Stad in het Wupperdal fDuitschland). 8. Plaatsje tusschen Oldenzaal en En schedé. Onze derde opgave: om te zoeken. Bekijkt u dit plaatje eens goed en geef dan aan, waar de tweede motorrijdster zich be vindt. (S.v.p. aangeven op de figuur in de krant.) Iedex'e abonné kan slechts één oplossing inzenden. Het hierbij afgedrukte „identiteits plaatje" P 12 Puzzle no. 12) moet aan de oplossing worden ge hecht of er op geplakt worden. Niet op de en velop, maar op de op lossing zelf. Als hoofdprijs stellen wij wederom beschik baar een bedrag van ze ven gulden vijftig als tweeden prijs twee gul den vijftig, benevens vijf troostpiijzen van één gulden, welke bij loting onder de goede op> lossingen toegewezen worden en zoo snel mO' gelijk aan de prijswinnaars worden toegezon den. De oplossingen van deze opgave moeten in ons bezit zijn uiterlijk aanstaanden Woensdag middag om vijf uur. aan ons Bureau te Haar lem. Men zende deze oplossingen aanMr. Na- denker van „I-Iaarlem's Dagblad" te Haar lem. In verband met de vele andere correspon dentie voor ons blad bestemd, gebruike men géén andere adresaanduiding. Oplossingen en uitslag dezer puzzle worden geplaatst in ons blad van a.s. Zaterdag. Zendt men deze oplossingen per post, dan kan dit n i e t als drukwerk geschieden. Briefwisseling over de puzzle-rubriek kan alleen gevoerd worden als postzegel voor antwoord ingesloten is. Mr. NADENKER. AGENDA ZATERDAG 2 FEBRUARI Stadsschouwburg, Wilsonsplein: „Avontu ren van Bruintje Beer en Wim Das", 2 uur. Stadsschouwburg, Wilsonsplein: „Het Eeuwige Kind", door Ver. Rotterd. Rofstad- Tooneel. 8 uur. Palace: „De Zesdaagsche". Op het tooneel: Lyon en Lindy, acrobatische dansen. 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Het meisje met den blauwen hoed", geprolongeerd. Op het too neel: Bert Wright en partner, Exxgelsche jong leurs. 2.30, 7 exi 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Helden der golven". 2.30 en verder doorloopende voorstelling van 7 uur tot half twaalf. Frans Hals Theater: „Bolero", 2.30, 7 en 9.15 uur. Cabaret La Gaité. Dancing. N.V. Uitgevers Mij. „Haerlem". Buitenge wone Alg. vergad. van Aandeelh. Ten kantore: Koudenhorn 44. 11 uur. Gebouw Olympia: Bal Masqué W. Fortgens. 9 uur. Gebouw Sint Bavo: Bal Dansinstituut Mie- gielse en Van Ake. 8.30 uur. Waaggebouw: Tentoonstelling van schilde rijen, teekeningen en houtsneden van Cor Visser. 105 uur Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. ZONDAG 3 FEBRUARI Stadsschouwbux-g: .Rubber". 8.15 uur. Gem. Concertgebouw. Revue: „Dat zou je wel willen", 8 uur. Rembrandt Theater: „De Wonderexi der Na tuur". 11.30 uur. Frans Hals Theater: „Onder de kannibalen der Stille Zuidzee Eilanden". 11.30 uur. Rozekruisers Genootschap. Bakenessergr. 13 Tempeldienstritus met openbare voordracht. 7.15 uur nam. Waaggebouw: Tentoonstelling van schilde rijen, teekeningen en houtsneden van Cor Visser. 105 uur. Bioscoopvoorstellingen des middags en des avonds. MAANDAG 4 FEBRUARI Gem. Concertgebouw. Revue: „Dat zou je wel willen" 8 uur. Volksuniversiteit: Cursus ..Graphologie". Waaggebouw: Tentoonstelling van schilde rijen, teekeningen en houtsneden van Cor Visser. 105 uur. Bioscoopvoorstellingen. ROOSTER VAN APOTHEKEN (Samengesteld door den Inspecteur der Volksgezondheid) Voor de apotheken, die toestemming ge vraagd hebben om 's avonds, 's nachts en Zondags te sluiten, is door den Inspecteur der Volksgezondheid een sluitingsrooster op gemaakt. Van Zaterdag 2 Febr. des avonds 8 uur tot en met Vrijdag 3 Febr. zijn de volgende apo theken op Zondag 's avonds na acht uur en des nachts geopend. H J. M. Bartels, Apotheek Loomeyer, Bar- teljorisstraat 11. Tel. 10175. B. W. Ferguson, Park-Apotheek, Klever parkweg 13. Tel. 11793. W. P. Woutersen, Apotheker, Koninginne weg 3, Tel. 12038.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 9