DE BILT Berichten in enkele regels ECHTE WALES-ANTHRACIET MAANDAG 4 FEBRUARI 1935 HAARLEM'S DAGBLAD 2 Voorbeurs te Amsterdam. Wijziging in de steunregeling. Rl'STIGE BEURS. UITERST STILLE HANDEL. De ochtendbeurs had een rustig verloop. De handel was uiterst stil, de koersen slechts weinig veranderd. Het accoord van Londen vermocht geen groot enthousiasme te wek ken, omdat men de consequenties nog niet kan voorzien o.a. in verband met het feit of Duitsehland zich zal aansluiten. Daarbij/ blijft de onzekerheid van het goudclausule- proces een rem. Kon. Olie openden 1 percent hooger dank zij de prijsverhooging van benzine^ in ons land. Onder invloed van de algemeene beurs- stemming ging een gedeelte van deze winst weer verloren. Philips waren een fractie hooger, terwijl Unilever na hooger inzet reageerden tot on der het vorig slotniveau. Acu golden eveneens iets lager. H.V.A.. waarin nies omging werden wat hooger genoemd, evenals Vorstenlanden en Ned. Indische Handelsbank, terwijl Amst. Rubber onveranderd waren. De Youngleening was prijshoudend. De belangstelling voor Maxwell was nog niet verdwenen. De koers steeg boven de hoogste noteering van Zaterdag. Op de wisselmarkt heerschte algemeen een vaste stemming. Zoowel ponden als dollars en Fransche francs waren een fractie hooger. Alleen Bel gische francs verkeerden lichtelijk in reac tie. ..GELOOF EN WETENSCHAP". De Yereeniging „Geloof en Wetenschap" al hier. heeft voor de leden een 9e bijeenkomst in dit seizoen georganiseerd, te komen op Woensdag 6 Februari a.s. in den Schouwburg aan den Jansweg. Père Paul Doncoeur S. J., te Parijs, zal een voordracht houden over „La jeune génération catholique en France: élites intellectuelles et programmes sociaux". Verbeteringen voor de ondersteunden. JUBILEUM AANNEMERSFIRMA J. P. A. NELISSEN. De heer J. P. A. Nelissen, wiens aannemers firma Zaterdag, zooals wij meldden, haar 60- jarig bestaan vierde, hield Zaterdagmiddag een druk bezochte receptie. Onder meer kwa men vertegenwoordigers van de organisaties en vereenigingen in welker bestuur de heer Nelissen zitting heeft, hem gelukwenschen. Gemaskerde bals. Bij de Ned. Reisvereeniging". De leden van de afdeeling Haarlem der Ned. Reisvereeniging zien veel van de we reld. Daarvan hebben zij op hun bal-masqué Zaterdagavond in de groote gemeentelijke Concertzaal, blijk willen geven door de keuze van hun costuums. Er waren maar weinig landen, die op dat gemaskerd bal niet ver tegenwoordigd waren. Natuurlijk werd ook op verschillende ma nieren, door opschriften op de costuums en ook door een gids met de letters N. R. V. op de pet en wiens costuum bovendien geheel „behangen" was met reclameboekjes voor al lerlei wereldstreken, de aandacht gevestigd op de populaire vereeniging, 'die zooveel ie den telt in ons geheele land en door wie tien' duizenden in den loop der jaren in de gele genheid zijn gesteld, kennis te maken met deelen van onze aarde, waar zij misschien nooit zouden zijn gekomen als de N, R. V, niet bestaan had. De tocht van de K. XVIII en de Kerst- vlucht van de Snip naar West-Indië hadden eenige deelneemsters en deelnemers aan dit maskeradefeest geïnspireerd bij het kiezen van een costuum. Een clown was op het aardi ge idéé gekomen, door zijn clownspak een demonstratie te geven van alle mogelijke ver- keersteekens. En zooals in dezen tijd vanzelf spreekt waren er ook eenige „bridge- costuums". Tusschen de groepen paren bewoog zich een sombere Mephisto-figuur Langs de wanden van de zaal was een ver lichting aangebracht. Het gecostumeerd orkest stond onder lei ding van den heer Bouwmeester. Het aantal deelneemsters en toeschouwers was niet bijzonder groot. Vandaar misschien dat een zekere matheid op dit gemaskerd bal viel te constateeren. De jury bestond uit de heeren H. Bakker, G. D. Gratama en J. B. Schuil. Zij kende de volgende prijzen toe: Fraaiste dame: Balineesche danseres, fraai ste heer cowboy, fraaiste paar: Spaansche heer en dame, fraaiste groep: de zes tamboers. Origineelste dame. Bruintje Beer, origineel ste heer: de maskerade, origineelste paar: het Bridge-paar en origineelste groep: de Snipgroep. Origineele dame, tweede prijs, de lampekap, actueelste heer: veilig verkeer, ac- tueele heer tweede prijs.de K VII. Fraaist nationaal costuumZeeuwsche boerin. N. R. V. costuum; 1ste prijs N. R. V. ako; 2e pr. de N. R. V. propagandiste. Extra prijzen: apachen-groep, 2 witte ko zakken en 2 negers. Bij „Jan Passtoors". De Haarlemsche Wandelsport Vereeniging Jan Passtoors hield Zaterdagavond in gebouw Olympia een bal masqué, dat door vele leden der vereeniging werd bezocht. De jury was samengesteld uit mevr. de Mey- Kroon en de heeren Muller en Van Teunen- broek. Vele familieleden van de gemaskerden woon den den avond bij. De verschillende vermom mingen verwekten veel hilariteit. Er heerschte onder de aanwezigen een gezellige sfeer. De diverse prijzen werden toegekend aan: Hartenheer en hartenvrouw, visschende clown, toerist in de toekomst, half heer half dame, Indische prinses, Biedenneyerpaar. Perzische prins en prinses, schooier met zijn hond, Parijsche onderwereld, propaganda H.W.S.V. Jan Passtoors. dieren temster. slaap wandelaars. Pierrot en Pierrette, kozakken- dames, Buziau, Nieuwenhuyzen, boerin, dan seresje. brandweer. De publieksprijs viel ten deel aan Schooier met zijn hond. Door den Gemeentelijken Dienst der werk loosheidsbestrijding en door den Dienst van Maatschappelijk Hulpbetoon werd heden aan de bestuurders der vakorganisaties en werkloozenkassen de volgende circulaire ge zonden „Hierbij deelen wij u mede, dat krachtens ministerieele beschikking, de volgende wijzi ging in Art. 7 der Steunregeling is aange bracht: Pensioenen, invaliditeitsrente en ongeval lenrente. welke door inwonende gezinsleden worden genoten (dus niet als zij door de on dersteunden zelf worden genoten behoeven voortaan slechts voor 2 '3 op den steun van het gezinshoofd in mindering te worden ge bracht. Tot dusverre werden deze inkomsten ten volle afgetrokken. Voorts berichten wij u. dat de Minister van Sociale Zaken heeft besloten de regeling in zake den wachttijd voor bezitters van spaar geld en huizen eeni-germate te wijzigen. Ingevolge deze wijziging kunnen spaargel den tot een maximum van f 200 worden vrij gelaten. Indien het gespaarde bedrag meer dan f 500 bedraagt bliift de regeling van toe passing. dat het aantal wachtweken wordt verkregen door het bedrag boven de f 500. te deelen door anderhalf maal het steunbe drag. Voor bedragen van f 200.tot f 500. geldt de volgende regeling: De betrokkene kan. indien hij daarvoor overigens in aanmerking komt. in onder steuning worden opgenomen. Echter wordt hem niet het volle, doch het halve steunbe drag uitgekeerd. 2/3 van het bedrag boven de f 200.wordt gedeeld door den halven steun. De uitkomst geeft het aantal weken aan gedurende welke de halve steun wordt verstrekt. Deze regeling geldt ook voor hen. die een huis bezitten en hierop hypotheek hebben moeten nemen. Bedragen die door ongehuwden zijn ge spaard met het oog op een uitzet voor een komend huwelijk, worden voortaan buiten beschouwing gelaten, indien althans kan worden aangenomen, dat het huwelijk bin nen afzienbaren tijd wordt voltrokken. Het bliift evenwel noodzakelijk, dat onge huwden het voor dit doeleinde bestemde be drag toch opgeven, terwijl ook spaargelden beneden een bedrag van f 200.— wel moeten worden opgegeven. Wij maken van deze gelegenheid gebruik om er nog eens uitdrukkelijk uw aandacht op te vestigen, dat de gesteunden van elke verandering in hun gezinsomstandigheden, met name wijzigingen in de samenstelling van het gezin en inkomsten fontvangsten buiten het steunbedrag, van welken aai'd ook. steeds en zoo spoedig mogelijk uiter lijk bij de e v, inlevering van het verdienste- briefie kennis moeten geven, ook al zal het steunbedrag daardoor geen wijziging on dergaan". TUSSCHENBAL MICGIELSE EN VAN AKE. Zaterdagavond werd door het dansinstituut Micgielse en Van Ake een tusschenbal ge geven in de groote zaal van gebouw St. Bavo die voor deze gelegenheid geheel met kleurige wimpels was versierd en opgevroolijkt. Een groot aantal leerlingen en oud-leerlingen woonde het bal bij en er heerschte een ge animeerde stemming. De band van Willy Ver- steegh kweet zich uitmuntend van zijn mu zikale taak. Aan dit dansfeest waren eenige attracties verbonden die zeer in de smaak vielen. Zoo stonden bijvoorbeeld op het programma de nummers roulettedansen en prijsvisschen. waarvoor enkele prijzen waren uitgeloofd. Ook werd een carioca-wedstrijd gehouden, organisatoren van dit bal kunnen zich ver heugen in het welslagen van den avond. VEREENIGING VAN BEHANGERS STOFFEERDERS. Op een vergadering der Behangers-, Stof feerders-, Meubel- en Beddenmakers Pa- troonsvereen. „Klein Bedrijf", afd. Haarlem, werd besloten tot fusie met de op 18 Januari 1.1. opgerichte Vereeniging van Behangers-, Stoffeerders-, Meubel- en Beddenmakers- patroons in Haarlem en omstreken. In het bestuur werden gekozen de heeren W. Oosten Beekman (N.V. Wed. Oosten en Zn.), voorz.; G. Beu-te Kzn., secretaris (Ruychaverstr. 6); A. J. Weyburg (firma I. C. Haan) penningmeester; H. Boeying; N. W. L. Das (Kunstzaal Peddemors); H. ~J. v. Elk en H. G. Jager (N.V. Nederkoorn en Zn.) com missarissen. Tevens werden de statuten vastgesteld waarop de Kon. goedkeuring zal worden aan gevraagd. NED. NATUURHISTORISCHE VEREENIGING. Aan het verslag der afd. Haarlem en om streken van de Ned. Natuurhistorische Ver eeniging over 1934 is het volgende ontleend: Het jaar 1934 werd afgesloten met een ledental van 308. Er werden 6 ledenbijeenkomsten gehouden en 21 excursies. Betreurd wordt, dat het wer ken der afdeeling tot behoud van het Brou werskolkje in haar oorspronkelijken toestand niet met succes is bekroond. De duinafgravin gen hebben nog steeds de belangstelling van het bestuur. TENTOONSTELLING GOEDE EN GOED- KOOPE VOEDING. Op 5, 6 en 7 Februari a.s. zal nu de tentoon stelling voor goede en goedkoope voeding wor den gehouden in het clubgebouw van den Oosterspeeltuin aan de Zomervaart en op 12, 13 en 14 Februari in de Openbare School, Overtonstraat, Haarlem-Noord. Tot gewoon hoogleeraar in theoretische na tuurkunde en theoretische mechanica aan de Universiteit te Utrecht is benoemd prof. dr. G. E. Uhlenbeck te Ann Arbor. Michigan (V.S.) De Tweede Kamer is bijeengeroepen te gen Dinsdag 12 Februari te 1 uur. Te Axel is een oude woning ingestort. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Conform den eisch van den Officier van Justitie veroordeelde de Amsterdamsche rechtbank de 45-jarige vrouw P. H. v. B. we gens overtreding van de Geldschieterswet tot f 250 boete subs, honderd dagen hechtenis. Op de 4 pet. tweede conversieleening 1935 van de Bank voor Nederlandsche Gemeenten, groot 8 millioen gulden, is een zoodanig bedrag met recht van voorkeur ingeschreven, dat de toewijzing op de vrije inschrijving slechts gering kan zijn. De gemeenteraad van Schagen heeft be sloten niet op het aanbod van het P.E.N. in te gaan om het G. E. B. aan het provin ciaal bedrijf over te doen voor f 184.000. Te Amsterdam is een boekhandelaar wegens het invoeren van pornografische lec tuur en afbeeldingen gearresteerd. Bij een postzegelhandel aan de Keizers gracht te Amsterdam is een groote diefstal gepleegd. Uit het kantoor werd een album met postzegels ter waarde van f 1500 ont vreemd. - De Zaterdag ten bate van het Haagsc'ne Crisis Comité gehouden collecte bracht f 23.000 op. a. a f 2.15 WITTOP KONING HAARLEM HARMENJANSWES «7A. - TELEFOON 16100 (Adv. Ingez. MedJ meldt: Hoogste barometerstand 770.6 m.M. te La Coruna. Laagste barometerstand 734.2 m.M. te Helsingfors. en voorspelt: Meest zwakken tot matigen wind uit Wes telijke richtingen. Betrokken tot zwaar be wolkt. Regenbuien. Weinig verandering van temperatuur. STORMWAARSCHUWINGSDIENST. Geseind van De Bilt hedenmorgen om half tien aan alle posten: „Attentiesein neer". Uit het Buitenland Voorloopig geen nieuwe inval van koude te wachten. De diepe depressie die Zaterdag Noord- westerstorm over het geheele Westen, met een inval van polaire koude, trok langzaam opvullend naar Finland en het binnenland van Europa. Bij IJsland ligt een nieuwe de pressie die aan de Zuidzijde wederom be grensd wordt door een strooming van zeer warme luchtmassa's die gisteren reeds de polaire massa's innamen. In het Noorden blijft het zeer koud. De scheiding van de warmte uit het Westen en de polaire stroo ming uit het Oosten ligt langs den 60sten breedtegraad. In Scandinavië dat nog ge heel onder de polaire strooming ligt, werd de vorst weer zeer streng na den zwaren sneeuw val in het Noordoosten. Op het vasteland kwam het behoudens ver in het Oosten niet tot vorst van beteekenis. In Frankrijk en België, zelfs tot aan onze Zuidgrens, is de temperatuur zes tot zeven graden boven nor maal. Voorloopig houdt de depressie in het Noord westen de warme strooming naar onze om geving in stand zoodat voorloopig een nieuwe inval van koude niet waarschijnlijk is. Barometer Stand hedenmorgen 757 m.M. Vorige stand 753 m.M. Neiging: Vooruit. Opgave van: FA. FEDERMANN, Opticien. Groote Houtstraat 37. Tel. 11059. Thermometer 4 Februari: Hoogste gisteren 45 F. Laagste heden nacht 41 F. Hoogste heden tot 12 uur 44 F. BURGERLIJKE STAND HAARLEM 4 Februari. Bevallen 1 Februari: C. G. Boukesvan Waard, d., C. G. v. Hazebroek-van Rijn, d, Overleden 31 Januari: E. B. Casseev. Hoe kelen, 66 j., Zijlstraat G. Botje, 62 j., Wilhel- minapark; 1 Februari: J. Hiel, 75 j., Oranje straat. VOETBAL. Het zilveren jubileum van „Schoten". Ter gelegenheid van het zilveren feest van de voetbalvereeniging „Schoten" is een jubileumnummer van het orgaan dezer ver eeniging verschenen. Verschillende personen hebben hiervoor een bijdrage geleverd, o.a. Dr. C. Spoelder, voorzitter van H.F.C.; de heer v. d. Aart, voorzitter van den H.V.B.; de heer IT. Scheen, voorzitter van R.C.H.; de heer A. Cassée, voorzitter van Bloemendaal; de heer J. H. Luyken, voorzitter van E.D.O.; de heer F. Pigge, consul van den K.N.V.B.; de heer G. W. H. de Korte; de heer H. E. Lohmann Jr., voorzitter van de jubileerende vereeniging: de heer J. F. Kleijn, oud-aan voerder; ,Ken oud-gediende"; de heer D. Vierhout; de heer H. J. Voskuilen; de heer Alex Geurtz, het jongste bestuurslid; de heer F. A. Visser, enz. Hermes-D. V. S.—D. W. S. (1—2) Het volledig H.D.V.S.-elftal heeft van het, met een invaller uitkomend D.W.S. na een spannenden strijd met één doelpunt verschil verloren. Het liet zich in het begin niet aan zien. dat de gasten als winnaars naar huis zouden gaan. H.D.V.S. begon met fraai aan- valsspel. Hoewel H.D.V.S. het meest aanval lend speelde, waren de uiterst snelle aan vallen van D.W.S. niet gemakkelijk af te slaan, vooral niet omdat de H.D.V S.-verde diging minder goed speelde, dan we dat van haar gewend zijn. Dat de rust inging met 10 in het voordeel van de thuisclub was dan ook alleen maar te danken aan het feit, dat Melchers een strafschop slecht nam, zoodat Beun het niet lastige schot kon keeren. Het uitstekende begin van H.D.V.S. was beloond door een on- houdbaren kopbal van v. d. Tuyn uit een voorzet van den rechtsbuiten v. d. Vaart. In de tweede helft was het weer H.D.V.S., dat best begon. De thuisclub had nu den wind mee, maar het veld was door den re gen zeer glad geworden. De controle over den lal werd zeer moeilijk. Het aanvalsspel van H.D.V.S. werd gaandeweg minder en toen het 11 werd. zakte het spel van H.D.V.S. ineen. Melchers maakte na 20 minuten uit een voorzet van Van Stokken - een tweede doelpunt. Hoe H.D.V.S. ook het elftal wijzig de. het hielp allemaal niets. De sterke Am sterdamsche verdediging bleef meester van het terrein. ExcelsiorZ. F. C. (43) Aanvankelijk zit er weinig verband in den strijd. Over het algemeen zijn de aanvallen van de thuisclub het meest productief, doch 't duurt gerulmen tijd, voor liet eerste doel punt wordt gescoord. Op een gegeven mo ment krijgen de Rotterdammers een vrijen schop te nemen. Op grooten afstand van het doel schiet Smaal het leder hard in den uiter sten hoek van het doel. (10). Bij een snellen Excelsior-aanval komt Nie- hoff in vrije positie met het leder voor het doel te staan. Keeper Dijkstra loopt uit, doch Niehoff schiet het leder langs hem heen in het doel. (20). Nu volgen de doelpunten elkaar buitenge woon snel op. Van Halderen schiet kalm in. Lindemans laat het leder door zijn han den glippen en de stand is 21. Even later benut Niehoff een voorzet van Manssen. (31). Nauwelijks is weer afgetrapt, of de Zaan dammers gaan er van door. Het is Steens, die den achterstand tot 32 verkleint. In de tweede helft zijn de gasten gevaar lijker dan voor de rust. De stand verandert echter niet. Er is nog ongeveer een kwartier te spelen, als Diepstraten uit een voorzet van rechts den stand tot 42 op voert. Ondanks den achterstand blijft Z.F.C. goed partij geven. In de laatste minuten slagen -de Zaandammers er in door hun midvoor den stand op 43 te -brengen. K. F. C.—D. F. C. (2—2) D.F.C. speelt de eerste helft met den wind in den rug en onmiddellijk brengen de gas ten het doel in gevaar. Zij hebben succes, want na vijf minuten maakt Seits het eerste doelpunt. Na twintig minuten brengt dezelf de speler den stand op 02. K.F.C. gaat nu eveneens tot het offensief over; J. Mol verkleint den achterstand. Met dezen stand komt de rust. Na de heiwat ting profiteert KF.C. van den wind, doch D.F.C, is toch sterker. K.F.C. doet herhaaldelijk ver woede aanvallen. Tenslotte hebben de Koo- gers succes, als een der spelers van d'e te genpartij in eigen doel trapt. (22). NED. KORFBALBOND. De Uitslagen. BONDSSERIEWEDSTRIJDEN ZILVEREN KORF. NOORD-HOLLAND. Afd. A: Z.K.V.Koog Zaandijk 24 Afd. B: OlympiaNieuwen dammer ham 63 HerculesVolharding' 26 Blauw WitD.T.V. met 11 gestaakt. Afd. C: BilthovenD.V.D. 34 ExcelsiorBlauw Wit 2 23 SportiefKattenburg 33 Sportief wint na loting. ZILVEREN NIEUWS VAN DEN DAG-BAL. NOORD-HOLLAND. Afd. A: Bilthoven 2Concordia 12 ZwaluwenBlauw Wit 24 D.T.V. 2—Togo 4—2 Westerkwartier 3Samos 2 50 regl. Afd. C: Ajax—Allen Weerbaar 13 S.K.V.—D.D.V. 2 5—0 regl. Afd. D: Kattenburg 2—K.V.D. 2 5—1 The Haarlem BoysW.K. 2 11 gest. Afd. E; Hercules 2't Ploegje 10 D.T.V. 3—D.V.D. 2 6—6 D.V.D. wint. Afd. F: AniumReady Tecka 34 A'dam Zuid—Allen Weerbaar - 52 Rohda—BI. Wit 3 7- OosfcerparkBI. Wit 5 62 K.V.D.—Victoria 7—2 VestaRohda 2 53 't OostenVolharding 2 4 Volharding wint. HAARL. KORFBALBOND. Haarlem 3O. G. 2 (51) Voor de serie's H.K.B. werd gisteren deze wedstrijd gespeeld. Beide ploegen hadden in vallers; bovendien speelden de gasten slechts met 10 menschen. In het begin gaat de strijd nog tamelijk gelijk op, Haarlem neemt de leiding. Wanneer -O.G. dan gelijk gemaakt heeft, blijkt zij hiermede al haar kruit ver schoten te zijn. Rust komt met 31. In de tweede helft scoort Haarlem nog twee doel punten, zoodat het einde komt met een 51 stand De TreffersHaarlem (50) Reeds in de eerste ronde van het toumooi om den zilveren Nieuws v. d. Dagbal zijn de Haarlemmers uitgeschakeld door den nieuwen A.K.B.'er de Treffers. Overigens doet deze club haar naam zeker eer aan, want elk schot bleek bijkans een treffer te zijn. Het veld is zeer glad en uiterst zwaar te bespelen. De Amsterdammers voelen zich op dit terrein veel beter thuis. Door snelle aan vallen brengen zij den stand op 50. Na de rust herstelt Haarlem zich; gesteund door het windvoordeel weet zij verder doel punten te voorkomen. Tegen het einde is het veld door den regen absoluut onbespeelbaar. Het was dan ook een slechte wedstrijd. OsnoS. S. H. (1—2) Kort na het begin weet S.S.H. de leiding te nemen door een der dames (01). Van een S.S.H.-overwicht is geen sprake; het duurt dan ook niet lang of Osno weet een ;oeden aanval te besluiten met een schot, dat doel treft (11). Na de thee hetzelfde spel: veel aanvallen, maar geen goed schot. Er zijn nog enkele minuten te spelen als ■S.H. succes heeft met een schot van een der heeren (12) Kort daarop is het afgeloopen. S.S.H. is w§er dichter bij het kampioenschap. Osno. Gespeeld Zondag 3 Februari: O. S. N. O.—S. S. H 1 1—2 Te spelen Zondag, 10 Februari: O. S. N. O.Flora 1 te 10 uur op het terrein Van Oosten de Bruynstraat. Oefenen: 's Zaterdags van 2—4.30 uur. Ons Genoegen. Uitslagen: O. G. I—S. V. H 7—1 (comp.), Haardem IIIO. G. n 51 (beker)adsp. MeerleboschO. G. 04. Te spelen: Oosterkw. 2O. G. 1, om 10 uur terrein Oosterkw.. Tempo IO. G. II, 2 uur op terrein Tempo (bekerwedstrijd); O. G. Hl Zeemeeuwen I. 10 uur op terrein O. G. Adspiranten: S. V. bO. G., op terrein V. Onder Ons. Bovengenoemd vischcollege hield Zondag een kaswedstrijd op baars. De vangst was matig. De uitslag luidt als volgt: le pr. gr. visch; v. Keulen 2e Moonen, 3e Haasbeek, 4e Zwarts, 5e Bruneel, 6e Blok, 7e Schaap, 8e Zuidam. Tempo. Gespeeld: Sport Vereent 3—Tempo 1 0—7 Zondag te spelen: Tempo 1—Ons Genoe gen 2 2,15 uur. D.S.V. 1—Tempo 2 terrein Zo mervaart aanvang 2 uur. Vertrek Schoter- boschplein 1.15 uur. Oefenen Zaterdags 24.30 uur. Aurora. Gespeeld, Zaterdag 2 Februari: Aurora bD. S. V. d 0I Zondag 3 Februari: Meerlebosch 2Aurora 2 afgelast. Seriewedstrijden H. K. B.: Aurora 3D. S. V. 2 door D. S. V. gestaakt. Te spelen, Zaterdag 9 Februari: Aurora A—D. S. V. A, 2.30 uur eigen terrein. MeerleboschAurora B, 2.30 uur, terrein Meerlebosch. Zondag 10 Februari: Haarlem 4Aurora 1, 10 uur. Aurora 2Sport Vereent 5 2 uur. Seriewedstrijden H. K. B.: Alw. Ready 2Aurora 3, 2.15 uur. terrein Alw. Ready. Woensdagavond 6 Febr. 8 uur alg. ledenver gadering in café Suisse aan den Rijksstraat weg. 467e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 13de lijst Trekking van Maandag 4 Februari 1935 Hooge Prijzen 15.000.4072 1.000.— 2952 3249 3446 12250 23622 400— 19223 21421 22817 200— 4090 4811 7195 15588 16275 17779 19443 23053 100— 1356 6306 11119 14804 15394 15714 15957 17979 17980 18492 21578 Prijzen van 70. 26 96 107 132 134 223 259 274 571 613 628 827 1012 1061 1136 1145 1263 1355 1367 1542 1618 1636 1723 1782 1990 2079 2178 2409 2501 2621 2686 2864 2868 3160 3247 3405 3476 3532 3599 3659 3712 3756 3917 3932 3969 4086 4136 4244 4459 4516 4663 4714 4857 5113 5345 5351 5421 5492 5682 5731 5940 6050 6248 6368 6376 6377 6421 6451 6471 6616 6670 6704 6819 6827 7028 7037 7128 7177 7283 7351 7526 7555 7896 7969 7977 8172 8248 8293 8421 8478 8588 8642 8730 8834 8847 8878 8893 8965 9014 9037 9080 9104 9230 9275 9376 9392 9736 9859 10024 10035 10122 10217 10263 10289 10381 10466 10475 10557 10689 10805 10864 10926 10978 11047 11063 11080 11114 11317 11369 11579 11593 11744 11830 118B7 12024 12144 12231 12241 12253 12308 12312 12574 12880 12955 12960 13040 13224 13232 13437 13783 13844 13933 13939 13971 13973 13987 14001 14030 14075 14165 14192 14201 14578 14612 14774 14777 14807 15014 15041 15047 15401 15423 15621 15637 15679 15741 15769 16089 16277 16313 16334 16351 16397 16446 16480 16520 16597 16758 16963 16985 16991 17084 17323 17453 17473 17540 17590 17616 17648 17667 17797 17799 17808 17968 18034 18183 18217 18307 18329 18366 18454 18499 18553 18687 18735 13814 19011 19064 19256 19404 19508 19584 19960 19966 20085 20108 20216 20229 20327 20412 20512 20514 20551 20585 20587 20705 20300 20816 21152 21253 21530 21665 21687 21834 21856 21973 21979 22296 22981 23241 23326 23414 23639 23641 23843 Nieten 85 101 119 151 153 167 193 208 209 285 288 289 302 351 392 469 481 494 506 633 645 684 770 778 318 832 961 1013 1016 1030 1086 1166 1183 1206 1307 1372 1404 1450 1452 1464 1531 1538 1609 1630 1672 1679 1680 1734 1758 1765 1807 1822 1840 1S87 1921 1989 2097 2110 2169 2224 2287 2411 2492 2516 2542 2567 2568 2585 2651 2699 2710 2815 2832 2884 2923 2985 3028 3120 3125 3129 3254 3266 3275 3299 3349 3372 3417 3434 3520 3o47 3555 3562 3574 3595 3647 3717 3769 3827 3957 3958 3967 3972 3983 4004 4041 4071 4140 4144 4157 4225 4242 4250 4322 4367 4429 4443 4452 4496 "4532 4549 4571 4604 4614 4620 4628 4646 4654 4664 4671 4692 4749 4780 4791 4794 4813 4816 4818 4873 4878 4882 4908 4966 5001 5011 5024 5025 5030 5031 5038 5085 5104 5146 5162 5181 5233 5236 5276 5290 5296 5301 5302 5325 5336 5369 ,5393 5409 5431 5494 5500 5507 5564 5590 5608 5620 5649 5737 5817 5880 5839 5897 5904 5926 5959 5964 5967 5970 6018 6024 6037 6043 6086 6115 6152 6176 6210 6243 6250 6257 6278 6339 6342 6362 6379 6390 6427 6447 6477 6486 6507 6545 6558 6561 6566 6653 6662 6668 6694 6716 6719 6738 6741 6795 6803 6316 6829 6879 6916 6985 7019 7040 7068 7084 7124 7131 7136 7145 7180 7313 7332 7346 7366 7435 7458 7529 7602 7782 7807 7835 7847 7851 7393 7922 7972 8007 8030 8051 8076 8087 8108 8135 8143 8171 8210 8235 8250 8259 8279 8290 3303 8324 8371 8382 8403 8426 8468 8523 8559 8574 8576 8577 8607 8621 8623 8667 8721 8815 8820 8869 8922 8958 8972 8975 9036 9083 9154 9202 9212 9266 9269 9287 9293 9308 9382 9388 9455 9462 9490 9549 9560 9606 9616 9666 9747 9768 9770 9808 9809 9887 9931 9948 9973 10010 10026 10070 10088 10111 10113 10131 10154 10163 10207 10215 10256 10266 10338 10390 10439 10441 10446 10472 10513 10516 10524 10549 10590 10615 10658 10667 10714 10724 10766 10852 10857 10944 10945 11035 11076 11093 11107 11154 11162 11261 11280 11290 11358 11432 11453 11563 11572 1161o 11801 11870 11913 11955 11960 11971 11976 11982 11992 12048 12070 12085 12134 12256 12283 12307 12321 12457 12512 12537 12553 12557 12573 12581 12592 12652 12713 12764 12779 12795 12796 12821 12900 12917 12919 12956 12959 12972 13144 13167 13212 13239 13242 13299 13302 13319 13356 13357 13364 13376 13458 13514 13528 13532 13555 13569 13611 13619 13629 13631 13641 13658 13685 13707 13720 13723 13752 13756 13793 13795 13848 13888 13898 13912 13932 13950 13980 14004 14029 14073 14092 14095 14106 14120 14139 14189 14191 14210 14212 14214 1426*0 14292 14354 14395 14544 14570 14575 14586 14696 14715 14760 14805 14870 14927 14950 15003 15012 15073 15074 15077 15087 15209 15248 15252 15263 15391 15422 15457 15531 15538 15575 15581 15682 15704 15724 15751 15759 15764 15778 15332 15944 15970 15972 16009 16029 16036 16070 16080 16097 16184 16225 16241 16294 16345 16380 16413 16445 16511 16572 16599 16603 16606 16623 16677 16693 16738 16744 16793 16816 16839 16869 16958 16965 16986 17080 17095 17119 17126 17139 17144 17168 17203 17263 17329 17331 17347 17398 17452 17531 17572 17647 17805 17309 17833 17888 17892 18047 18084 18154 18216 18330 18332 18343 18408 18429 18431 18448 18503 18525 18534 18602 18611 18623 18608 18727 187^9 18768 18800 18817 18857 18930 18964 19005 19060 19065 19066 19091 19117 19118 19119 19225 19226 19264 19353 19397 19477 19551 19552 19586 19621 19653 19695 19726 19822 19884 19929 20030 20053 20082 20120 20144 20177 20189 20395 20410 20461 20488 20498 20545 20588 20604 20626 20641 20643 20648 20699 20770 20773 20784 20828 20941 20968 20978 21013 21038 21049 21161 21164 21223 21231 21316 21383 21399 21483 21524 21599 21656 21673 21775 21790 21792 21803 21824 21831 21836 21863 21897 21911 21976 22049 22091 22115 22158 22202 22204 22232 22250 22302 22304 22306 22312 22313 22333 22337 22356 22426 22447 22449 22457 22480 22529 22541 22552 22590 22619 22629 22637 22783 22794 22820 22831 22867 22890 22925 22933 22995 23138 23173 23218 23224 23225 23255 23277 23390 "3404 23448 23532 23548 23588 23697 23718 23808 23884 23956 23960 23964 23968 Verb. 5e kl. 12e lijst: 3861 m. z. 3862; 6814 tn. 6824; 15288 m. Z.Ü5268.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 2