Overeenstemming bij de Fransch-Engelsche besprekingen. ASPIMIN THIJS IJS EN DE GEDIENSTIGE GEEST. Radio-Programma MAANDAG 4 FEBRUARI 1935 HAARCEM'S DAGBLAD 4 BUITENLAND. Pact voor luchtdefensie met Duitschland, Italië en België voorgesteld. Wijziging van het verdrag van Versailles in het vooruitzicht. Voorwaarden voor Duitschland's gelijkgerechtigheid. LONDEN, 3 Februari (Reuter). Tus- schen de Fransche en Britsche ministers is gisteren bij de Londensche besprekingen overeenstemming bereikt. De voornaamste clausule van het com muniqué dat het- ministerie van buitenland- sche zaken hedenmiddag heeft uitgegeven is het voorstel van een luchtvaart-conventie tusschen Engeland, Frankrijk, Duitschland, Italië en België. Flandïn, de Fransche premier, die met Laval te Londen ae bespreking met de Britsche ministers voerde. Deze conventie moet dienen om een aanval van een der onderteekenaars te voorkomen. De Britsche regeering ontvangst verder har telijk de verklaringen van Frankrijk en Ita lië, die de Fransch-Italiaansche vriendschap verder willen ontwikkelen. Engeland verklaart bereid te zijn met de onderteekenaars van het accoord van Rome te spreken, indien de onafhankelijkheid of integriteit van Oostenrijk wordt aangeval len. Engeland en Frankrijk zijn, .beiden van oordeel, dat noch Duitschland, noch één van de andere landen, welke bij het Vredesver drag ontwapend zijn, het recht hebben door eenzijdige actie de opgeiegde verplichtingen te wijzigen, doch Frankrijk en Engeland zijn ook beiden van oordeel, dat een regeling tusschen Duitschland en de overige landen een groote bijdrage tot het herstel van den vrede zou zijn. Een dergelijke regeling zou voorzien in de regeling van de veiligheid van Europa en zou het middel zijn om te komen tot het sluiten van overeenkomsten, vrij be sproken tusschen de belanghebbende par tijen, en de wederkeerige bijstand van de staten van Oost-Europa verzekerend, zooals dit is voorzien in het proces-verbaal van Ro me voor Centraal-Europa. Tegelijkertijd en overeenkomstig de ver klaring van 11 December 1932 inzake de ge lijkheid van rechten in het systeem van vei ligheid z-ou dit reglement een overeenkomst tot stand brengen inzake de algemeene be wapening. In het geval van Duitschland zou deze over eenkomst deel V van het Verdrag van Ver sailles 'bepalingen inzake Duitschlands be wapening) vervangen. Zondagavond ongeveer 8 uur is de volgen de officieele verklaring omtrent de dien dag beëindigde Engelsch-Fransche besprekingen gepubliceerd: Het doel der te Londen tusschen de Brit sche en Fransche ministers gehouden bijeen komst was, den wereldvrede door nauwere samenwerking in een geest van vriendschap pelijk vertrouwen te bevorderen en de ten- denzen uit den weg te ruimen die, wanneer zij niet geremd worden, de neiging hebben te leiden tot een bewapeningswedstrijd en het oorlogsgevaar te vermeerderen. Tot dit doel hebben de Britsche en de Fran sche ministers de algemeene situatie onder zocht. Zij namen kennis van de bijzonder belangrijke rol, die de Volkenbond bij de re cente regeling van bepaalde internationale problemen heeft gespeeld, en juichten de suc cesvolle resultaten toe als bewijs van den ver zoenenden geest van alle regeeringen, die aan deze regeling deelnamen. Zij verklaarden zich vastbesloten, zoowel met betrekking tot de problemen van hun eigen land als die van den Volkenbond, een politiek te voeren, die ge ïnspireerd zou zijn door dezelfde methoden van verzoening en samenwerking Ten aanzien van de onlangs te Rome be reikte Fransch-Italiaansche accoorden heb ben de Britsche ministers namens de Britsche regeering hartelijk de verklaring begroet, waardoor de Franschen en de Italiaansche re geering uitdrukking hebben gegeven aan hun voornemen, de traditioneele vriendschap te ontwikkelen, die de beide naties vereenigt en heeft de Britsche regeering zich aange sloten bij het voornemen der Fransche en Italiaansche regeering, in een geest van we- derzijdsch vertrouwen samen te werken tot handhaving van den algemeenen vrede. Britsche instemming met het pact van Rome. De Britsche ministers hebben de gelukwen- schen der Britsche regeering uitgesproken met het tot stand komen van het accoord van Rome voor Midden-Europa en geconstateerd de gevolg van de verklaringen die de Britsche regeering in overleg met de re geering van Frankrijk en Italië op 17 Febru ari en op 27 September van het vorige jaar heeft afgelegd, de Britsche regeering zich be schouwt te behoor en tot de mogendheden, waarmee, zooals in de overeenkomst van Rome is voorzien, gemeenschappelijk overleg zal worden gepleegd wanneer de onafhanke lijkheid en integriteit van Oostenrijk bedreigd wordt Duitschland's herbewapening en Europeesche veiligheid De Britsche en Fransche ministers hopen, dat de bemoedigende vooruitgang, die aldus bereikt is, thans-met behulp van de directe en daadwerkelijke medewerking van Duitsch land voorgezet zal worden. Zij zijn het er over eens, dat noch Duitschland, noch eenige andere mogendheid, welker bewapening dooi de vredesverdragen wordt vastgesteld. het recht hebben door eenzijdige actie deze ver plichtingen te wijzigen. Doch tevens zijn zij het erover eens, dat niets méér zou bijdra gen tot herstel van het vertrouwen en het vooruitzicht van vrede tusschen de naties dan een algemeene regeling, die vrij tusschen Duitschland en de andere mogendheden wordt gesloten. Deze algemeene regeling' zou voor zorgen moeten treffen voor de organisatie van de veiligheid in Europa, in het bijzonder door het sluiten van pacten, die vrij tusschen alle belanghebbende partijen tot stand komen, die wederzijdsche ondersteuning in Oost-Europa waarborgen en het systeem veiligstellen, dat in het protocol van Rome voor Midden-Europa wordt aangekondigd Tegelijk en in overeenstemming met de voorwaarden van de verklaring van 11 De cember 1932 ten aanzien van de gelijkge rechtigheid binnen een systeem va nveilig- heid zal deze regeling algemeene bepalingen bevatten, die in het geval van Duitschland de bepalingen van Hoofdstuk V van het Ver drag van Versailles, die momenteel de bewa pening en gewapende strijdkrachten van Duitschland beperken, zullen vervangen. Terug naar den Volkenbond? Een deel van de algemeene regeling zal te vens zijn, dat Duitschland zijn plaats in den Volkenbond als actief medewerkend lid weer inneemt. De Fransche regeering en de regee- ring van het Vereenigd Koninkrijk hopen, dat de andere in aanmerking komende re geeringen dit standpunt deelen. In hét 'verlóóp dezer bijeenkomst waren de Britsche en "Fransche ministers in het bij zonder onder den indruk van de bijzondere gevaren voor den vrede, die door de moderne ontwikkeling in de lucht zijn geschapen en welker misbruik tot plotselinge luchtaanval len van een land op een ander land kan lei den. Zij hebben de mogelijkheid overwogen, voorzorgsmaatregelen tegen deze gevaren te treffen door een wederzijdsche regionale over eenkomst tusschen bepaalde mogendheden. Conventie tegen luchtaanvallen. Voorgesteld wordt, dat de onderteeke naars zich verplichten, onmiddellijk der- steun van hun luchtstrijdkrachten te waar borgen aan elk hunner, die het slachtoffer wordt van een onuitgelokten luchtaanval van een der bij het verdrag betrokken partijen. De Britsche en de Fransche ministers waren het namens hun regeeringen erover eens. dat een wederzijdsche overeenkomst van der- gelijken aard in hooge mate ertoe zou kunnen bijdragen, als afschrikwekkend middel tegen aanvallen te dienen en eën waarborg te vor men tegen plotselinge aanvallen uit de lucht. Zij hebben besloten, Italië Duitschland en België uit te noodigen, met hen te overwegen of een dergelijke conventie niet spoedig tot stand zou kunnen komen. Zij wenschen ern stig, dat alle in aanmerking komende landen ex-kennen, dat het doel van dit voorstel is, den vi-ede te versterken, het eenige doel waar naar beide regeeringen streven. De regeeringen van Frankrijk en van het Vereenigd Koninkrijk verklaren zich be reid, hun beraadslagingen zonder vertragini te hei-vatten, wanneer zij de antwoorden der andere belanghebbenden regeeringen zullen hebben ontvangen. Zondagavond heeft de Britsche minister van Buitenlandsche Zaken Sir John Simon nadat de tekst van de bereikte overeenstem ming was omgeroepen, voor de B. B. C.-zen der een korte uiteenzetting van de beteeke- nis van het accoord gegeven. Met nadruk ver klaarde de -minister, dat Engeland weliswaar eenige nieuwe verplichtingen op zich had genomen, vooral door de voorgestelde over eenkomst inzake de luchtbescherming, doch daartegenover stond dat voor de eer ste maal de continentale mogendhe den de verplichting op zich namen, ook En geland assistentie te vei-leenen. wanneer dat aangevallen werd. Bovendien had Engeland reeds verplichtingen ten aanzien van het con tinent op zich genomen door het pact van Locarno, dat weliswaar geen nauwkeurige definities inhield, zooals de thans gesloten overeenkomst, doch daarvan de consequenties in de practijk van even verstrekkenden aard zouden kunnen zijn als thans het geval is. Uruguay. Rebellen wijken voor de regeering stroepen. Volgens een Reutertelegram uit Montevideo hebben de rebellen in Uruguay tegen de re- geeringstroepen een zware nederlaag geleden. De stad Rivera aan de Braziliaansche grens is weer in handen van de regeering en de in fanterie heeft de cavalerie van de rebellen leider Basilio Munoz op de vlucht geslagen. Zij wordt achtervolgd door cavalerie der regee- (Adv. Ingez. Med.) ring en vliegtuigen, die de vluchtenden bom- bardeeren. In het geheele land zijn ongeveer honderd personen gevangen genomen, waarbij zeer veel materieel in beslag^is genomen. Engeland. Een „oorlogsverklaring" Van Lord Lloyd aan de nationale conservatieven. De invloed van de verkiezingsstrijd in Wa- vertree op de conservatieve partijpolitiek heeft naar Reuter mededeelt een ernstige wending' enomen. Bij de conservatieve partijleiding te Lon den heerscht thans eenige opgewondenheid over de uitlatingen van Lord Lloyd, die de candidatuur van den jongen Ghurchill als ver tegenwoordiger van de conservatieven, die tegen de Indische hervormingen zijn, onder steunt. Lord Lloyd heeft zich niet beperkt tot bestx-ijding der politiek inzake Indië, doch ge- eischt dat de conservatieve partij zich los maakt van een nationale regéering en van MacDonald. De verklaring van Lord Lloyd wordt be schouwd als een „oorlogsverklaring" aan de nationale conservatieven, en als een poging alle conservatieve kringen voor een zuiver conservatieve partij regeering te mobiliseeren. De conservatieve partij leiding overweegt derhalve naar verluidt, ernstige maatregelen tegen de „zondebokken", echter eerst na de verkiezingen te Wa vér tree. Tijdens een vex;kiezingsbetooging van de stu- denten der universiteit te Liverpool zijn ernstige ongeregeldheden voorgevallen. Hon derden studenten, waaronder ook vrouwelijke drongen met geweld de reeds overvolle ver gaderzaal binnen en sloegen de ruiten in. De candid aten van de arbeiderspartij exi van de liberalen alsmede- Churchïl Jr. werden met allerlei voorwerpen bekogeld. De studenten hadden honderden blaaspijpen meegebracht die zij op de redenaarstribune richtten. De can didaat van de nationale regeering Platt had zich laten excuseeren. SCHEEPSRAMP IN DE JAPANSCHE WATEREN Volgens een bericht uit Jongkau is het S00 ton metende Japansche stoomschip „Sato Maroe" met de 26 personen tellende beman ning vergaan. Tengevolge van een defect aan de radio kon het schip niet om hulp vragen. komen bij ons klimaat ge regeld voor; stëeeOi (j£pt het product yan vertrouwen. (Adv. Ingez. Med.) Communistenleider niet Engeland toegelaten. Cachin te Dover teruggezonden. Zaterdag werd te Manchester de jaarverga dering der communistische partij van Groot- Brittannië geopend. In deze vergadering zou ook Marcel Cachin, de leider der Fransche communistisrhe partij, verschijnen. Medege deeld werd echter, dat de Engelsche autori teiten te Dover Cachin bij het landen aange houden hadden en hem haddden gedwongen naar Frankrijk terug te keeren. De Fransche communistenleïder was, naar Reuter meldt, op hetzelfde schip naar Enge land gekomen als waarmede ook Flandin en Laval reisden. Arbeidersgezin valt 2300 p. st. ten deel. Voor het vinden van de goudstaven. De verzekeraars van het goud, dat onlangs uit een vliegtuig van de Hillman-lijn viel en op Franschen bodem gevonden werd, hebben, naar het Alg. Handelsblad verneemt, beslo ten. den vinder 10 pet. van de waarde van het goud of ongeveer 2300 p. st. uit te keeren in plaats van de 1000 p. st. oorspronkelijk als belooning uitgeloofd. De belooning gaat naar de eigenlijke vind ster van het goud, Dion genaamd. Zij heeft vier kinderen en is fabrieksai-beidster. SPAANSCH VISSCHERSSCHIP MET 21 KOPPEN GEZONKEN. Naar uit Ferrol wordt gemeld, is een vis- schersboot, waarvan men sedert dagen niets meer had gehoord, in de zware stormen der laatste dagen vergaan. De geheele bemanning- uit 21. koppen bestaande, is in de golveix om gekomen. (Reuter). STORM OVER DE SKANDINAVISCIIE LANDEN KOPENHAGEN, 3 Febr. Zaterdag en Zon dag' heeft boven Denemarken en de Deensche wateren een hevige storm uit het Noord-Wes ten gewoed. De scheepvaartdienstfen hadden veel vertraging, in sommige gevallen zelfs 7;< uur. Het water in de haven van Kopenha gen stond Zaterdag 74 c.M. boven normaal. Te Kopenhagen zijn eenige personen gewond. Bij Nykoebing is een dijk over een lengte van 100 M. doorgebroken, 200 H.A. land zijn onder water gezet. De gasfabriek staat onder water, zoodat de gasvoorziening moest worden gestaakt. Ook de watervoorziening is in he' ongereede geraakt. Ook aan de Noorsche kust stormt het hevig. Op vele plaatsen is ernsti ge schade aangericht. Men vreest dat een Zweedsche visscherstrawler, met acht man aan boord, inden storm schipbreuk heeft ge leden. Stand der Duitsche clearing. Per 31 Januari. 1. Stortingen in Nederland per 31 Jan, f 17.608.800 per 23 Jan. f 13.663.500 waarvan bestemd voor: a. achterstallige vprderingen f 3,176,400 (f 2,467.600). b. rentedienst Dawes- en Youngleening en Stillhalte; Rentetransfer f 2.700.000 (f 1.350,000), c. vi'ije rekening Reichsbank f 701,500 (f 544,182), d. nieuwe onder de clearing vallende vorderingen f 11,030 900 'f 9.301,718). 2. Stortingen in Duitschland (nieuwe onder de clearing vallende vorderingen), (inclusief saldo 1934 ad f 11,501.466) f 29.057,900 (f 25,635,395). 3. Uitbetalingen in Nederland op nieuwe vorderingen (in mindering komend van het bedrag onder 1 d. f 9,082.600(f 6,497.254). In het tijdvak van 24 tot en met 31 Januari 1935 heeft de balans van de ontvangsten en uitgaven aan Nederlandsche zijde als volgt er uitgezien Ontvangsten f 3,945,300. Uitgaven: Liquidatie van oude vorderingen f 708,800, Rentedienst f 1,350,000, Vrije reke ning Rijksbank f 157,318, Nieuwe vorderingen f 1,729,182. Totaal f 3.945,300. Voor de nieuwe clearingvorderingen is dus aan Nederlandsche zijde f 1,729,182 beschik baar gekomen, terwijl in Duitschland f 3,422.505 is gestort ten behoeve van de nieuwe Nederlandsche clearingcrediteurexx, zoodat de achterstand ten nadeele van dezen met f 1.693,323 is toegenomen. De maand Januari is derhalve voor de Nederlandsche belangen verre van opwekkend geweest. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC. Thijs staat stom verbaasd, waxit het gaat nu heel gevaarlijk lijken Alasius ontsteekt een tooverslang exi zwaait mompelend zijn tooverstaf boven de flesch in het rond. „O, wee," denkt Thijs met axigstzweet op zijn snuit, „straks komt die woeste geest naar buiten." De toovenaar zelf maakt tot Thijs' schrik de flesch open en Gogos komt er zeer deemoedig uit. „Hè," zegt Thijs, „wat is dat raar. Komaan, van hém heb ik verder niets te vreezen." HAMBURG-AMERIKA LIJN SLUIT EEN OVEREENKOMST MET DE NORDDEUTSCHE LLOYD De Hamburg-Amerika lijn exi de Norddeut- sche Lloyd hebben een nieuwe overeenkomst voor 15 jaar aangegaan, waarbij een deel der gezamenlijke handelingen, die in 1930 in een contract voor 50 jaar vastgelegd waren, we r werd opgeheven. Deze nieuwe ovex-eenkomst is aangegaan als onderdeel van de algemeene actie tot verbetering van de scheepvaarttoe standen door reorganisatie en decentralisatie. j DINSDAG 5 FEBRUARI 1935 HILVERSUM, 1875 M. Avro-uitzending' 5.30—6 VPRO. 8.— Gramofoonplaten. 9.— Ensemble Rent meester. 10.— Morgénwijding. 10.15 Gramo- fooplaten. 10.30 Ensemble Rentmeester (ver volg). 11.— Causerie mevr. R. Lotgering Hillebrand. 11.30 Orgelconcert. Fr. Hasselaar m.m.v. L. Smitshuysen (bas-bariton). 12.30 Grarn.pl. 1.30 Zang door mevr. G. Weynschenk Hogenbirk (sopraan) m.m.v. Egb. Veen piano en Boris Lensky viool. 2.15 Omroeporkest o.l.v. A. v. Raalte. 3—4 Knipcursus. 4.15 Gramofoon platen 4.30 Radiokinderkoorzang o.l.v. J. Ha mel. 5.— Voor kleine kinderen. 5.30 Jeugd- halfuur v. d. VPRO. o.l.v. Ds. B. J. Arisz. 6. Het Avro-Aeolian-orkest 6.50 Joh. Mol: Onze aardappelen- en groentenhandel. 7.00 Kamer muziek door het Miinchener Fiedel-Trio. 7.30 Engelsche les Fred Fry. 8.Vaz pias. Om roeporkest o.l.v. A. van Raalte. Th. Denijs*(bas bariton). 8.45 Concert door het Lyra-Trio. 9.15 Omroeporkest o.l.v. A. van Raalte. 9.45 Ver volg van „De drie Musketiers" van Dumas. Bew. Riddle en Guthrie (2de deel) 11.— Vaz Dias. 11.10—12 Uit „La Galté", Amsterdam: Jack de Vries -en zijn Ensemble. HUIZEN 301 M. K.R.O.-Uitzending, 8.9,15 en 10,— Gramofoonplaten. 11.30 12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Gramofoonplaten en orkestconcert. 2.Vrouwenuur. 3.00-4.00 Modecursus. 4.15 Zang en piano. 4.30 Orkest concert. 5.15 Vervolg zang en piano. 5.30 Gra mofoonplaten. 5.45 Okestconcert. 6.30 Gram. platen. 6.40 Cursus. 7.15 Lezing. 7.35 Gram. platen 7.45 Hoorspel. 8.Vaz Dias. 8.05 Orkest concert m.m.v. cellist. 8.40 Hoorspel. 9.Ver volg concert. 9.35 Gram.pl. 9.4o Hoorspel. 10. Orkestconcert en Gram.pl. Om ca. 10.30 Vaz Dias. 11—12 Populair Concert. DROITWICH 1500 M. 10.35—110.50 Morgenwijding. 11.20 Orgel concert S. Torch. 11.50 Voor de scholen. 12.10 Gramofoonplaten. 12.35 Het Charles Ernesco kwintet. 1.20 J. Muscant en het Troxy Grand orkest. 2.25 Voor de scholen. 4.20 Lezing. 4.40 Het Norbert Wethmar Trio en J. McArden (sopraan). 5.35 Het Londensch Zigeuner orkest o.l.v. E. Leggett. 6.20 Berichten. 6.50 Handel-concert. 7.10 Fransche les. 7.40 Gram,, platen. 7.50 Lezing. 8.20 Variété-programma. 9.20 Lezing. 9.335 Voordracht. 9.50 Berichten. 10.20 Lezing. 10.40 Het Leslie Bridgewater kwinftet en Doris Vane (sopraan). 11.3512,20 Dansmuziek door Lew Stone en zijn orkest, RADIO PARIS 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 12.20 Orkest concert, o.l.v. Guillou. 9.05 Radiotooneel „Dimanclie", van Roger-Marx en „Le Professeur" spel van Duvernois. 10.50 Dansmuziek. KALUNDBORG 1261 M. 11.201.20 Concert uit Rest. „Ritz". 2.50 4.50 Omroeporkest o.l.v. Gröndahl. I.d. pauze: Piano-recital. 7.20 Werken van Kurt Weill o.l.v. F. Mahler. 8.10 Gram.pl. 8.15 Hoorspel. 9.Gram.pl. 9.05 Actueel halfuur. 9.50 Viool- en Cembalo-recital. 10.1511.50 Dansmuziek. KEULEN 456 M. 5.20 Gramofoonplaten. 6.35 Orkestconcert o.l.v. Gielnik. 11.20 Hans Buseh en zijn orkest 12.35 Gram.pl. 3.20 Omroepkleinorkest o.l.v. Eysoldt. 6.20 Pianorecital E. Grape. 7.30 Zie Deutschlandsender. 8.20 „Hoéh lebe der Mann mit dem hohen Hut", spel o.l.v. Probst, ROME 421 M. 8.05 Concert m.m.v. orkest en F. Sauer (or gel). 9.20 Radio-tooneel. Hierna Orkestcon. eert. BRUSSEL, 322 en 484 M. 322 M. 12.20 Gram.pl. 12.50 Omroeporkest o.l.v. Gason. 1.502.20 Grampl. 5.20 Salon orkest o.l.v. Douliez. 6.50 en 7.35 Gram.pl. 8.20 Omroeporkest o.l.v. Gason. 10.3011.20 Gram. platen. 484 M.: 12.20 Salon-orkest o.l.v. Douliez. 1.302.20 Gram.pl. 5.20 Orgelconcert. 6,35 Gram.pl. 7.— Piano-recital. 7.20 Gram.pl. 820 Salon-orkest o.l.v.Douliez m.m.v. zangsoliste 10.3011.15 Gramófoonmuziek DEUTSCHLANDSENDER 1571 M 7.30 Dansmuziek door de ..Golden Sieben". 8.20 „Februar", maandelijksch overzicht. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.2011.20 2de deel van Bexdioz' „La Damnation de Faust" (Gramo- foon.opname van Kalundborg). AGENDA MAANDAG 4 FEBRUARI Gem. Concertgebouw. Revue: „Dat zou je wel willen" 8 uur. Restaurant Brinkimann: Openbare verg. Centr. Ned. Arb. Bond en Ned. Bond van Pers. in Overheidsdienst. 8 uur. Palace: „De Zesdaagsche". Op het tooneel: Lyon en Lindy, acrobatische dansexi. 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Het meisje met den blauwen hoed", geprolongeerd. Op het too neel: Bert Wright en partner, Engelsche,jong leurs. 7 exx 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Helden der golven". Doorloopende voorstelling van 7 uur tot half twaalf. Frans Hals Theater: „Bolex-o", 2.30, 7 en 9.15 uur. Volksunivei'siteit: Cursus Graphologie. Waaggebouw: Tentoonstelling van schilde rijen, teekeningen en houtsneden van Cor Visser. 10—5 uur Teyler's Museum, Spaarne 16 Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve "s Maan dags. Toegang vrij. DINSDAG 5 FEBRUARI Gem. Concertgebouw. Revue: „Dat zou jé wel willen", 8 uur. Volksuniversiteit: Cursus Electrotechniek en cursus astronomie. Stadsschouwburg: Concert door Han Jessu- run (zang) en Jan Odé (piano) 8 uur. Bioscoopvoorstellingen. Waaggebouw: Tentoonstelling van schilde rijen, teekeningen en houtsneden van Cor Visser. 10—5 uur

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6