3 HONIG'S SOEP/ STOFZUIGERS .VRIJDAG 12 APRIL 1935 HAARLEM'S DAGBLAD Burgerlijke kantongerecht zaken worden goedkooper. Wetsontwerp ingediend. Minister Van Schaik heeft heden het reeds eenigen tijd geleden aangekondigd wetsont werp tot wijziging van den eersten en twee den titel van het tarief van justitiekosten en salarissen in burgerlijke zaken, bij de Tweede Kamer ingediend. De minister, blijkens de memorie van toe lichting, van oordeel, dat men het aanvallen van leemten en verduidelijking van eenige be palingen behoort te worden volstaan. Tege lijkertijd is er naar gestreefd, het beginsel, dat alleen recht dient te worden geheven voor verrichtingen van de griffiers, meer tot uit drukking te brengen. Bovendien wordt voorgesteld, de vaste som in gedingen voor den kantonrechter te ver lagen tot 5 ten einde daarmede tegemoet, te komen aan de wenschen van hen, die meenen dat het tarief bij kantongerechtzaken te hoog is. GEEN GESLOTEN VISCHTIJD VOOR ZEELT. Naarde Visscherij-inspectie mededeelt, is bepaald, dat voor de zeelt dit jaar geen ge sloten tijd wordt vastgeste. Het is derhalve toegestaan de zeelt welke in de aalvischtuigen wordt medegevangen te behouden en te ver handelen. De aandacht wordt er op gevestigd, dat in den gesloten tijd voor de vischtuigen geen wijziging is gebracht, zoodat het gebruik van ander vischtuigen dan de aalvischtuigen tot en met 21 Mei verboden blijft BOSKOOPSCHE BLOEMENTENTOON STELLING WEER GEOPEND De schade, welke door den hevigen storm aan de Boskoopsche bloemententoonstelling was toegebracht, is reeds zoover hersteld, dat de expositie heden weer is opengesteld Gearresteerde Duitsche emi granten in hongerstaking. Te Amsterdam en op fort Honswijk. In het Huis van Bewaring te Amsterdam zijn de 21 aldaar opgesloten anti-fascisti sche Duitsche emigranten, waarschijnlijk als protest tegen de overbrenging van zeven hunner naar het interneeringskamp fort Honswijk, in hongerstaking gegaan. Naar wij vernemen zijn ook de Dinsdag 1.1. naar fort Honswijk overgebrachte Duitschers als protest tegen hun interneering. een hon gerstaking begonnen. K.N.A.C. EN AUTOMOBIELHANDEL. Contactcommissie samengesteld. Het in de buitengewone algemeene verga dering van de Kon. Ned. Automobielclub van 10 Januari jl. goedgekeurde rapport van de commissie welke tot taak had de bestudee ring van de vraag: ..Hoe moet zijn de ver houding van de K.N.A.C. tot het door haar gebruikte tijdschrift en tot den handel", heeft geleid tot de instelling van een contactcom missie, bestaande uit afgevaardigden van de K.N.A.C. en van de Ned. Ver. Rijwiel en Automobiel Industrie. Voorzitter dezer com missie is de voorzitter der K.N.A.C., mr. J. Linthorst Homan. Namens de K.N.A.C. zijn benoemd tot leden, de heeren Mr, A. B. Bom- mezijn, mr. G. H. E. Nord Thomson en jhr. W. A. van den Brandeler en namens de R.A.I de heeren K. Landeweer, L. M. Manson en A. van Rongen. De vergiftiging te Nederweert. Dolle kervel de oorzaak. Zooals gemeld, zijn op 18 Maart j.l. twee zoontjes uit het gezin van den arbeider L. te Nederweert, bij wie zich vergiftigingsver schijnselen voordeden, plotseling gestorven. Naar wij vernemen heeft' het ingestelde schei kundige onderzoek door dr. Waegeningh uit Maastricht in samenwerking met dr. Hulst uit Leiden thans uitgewezen dat de vergifti ging is veroorzaakt door het eten van een wortel van de zwaarvergiftige waterscheer ling. Na de vergiftiging werd een uitgebroeid onderzoek ingesteld en langs den weg, welke door de jongens was gevolgd op weg naar hun woning een wortel van deze waterplant, waar aan was geknabbeld gevonden. Kinderen veroorzaakten een grooten brand. Twee boerderijen en vijf schuren verwoest. Donderdagmiddag te omstreeks kwart voor twee brak brand uit in de boerderij van den landbouwer M. van Dam te Wezen gemeente Oldebroek. Oorzaak van den brand was, dat kinderen in het achterhuis met lucifers heb ben gespeeld. Door den hevigen wind greep het vuur zeer snel om zich heen, zoodat weldra de geheele boerderij in lichter laaie stond. Ook de drie om de boerderij gelegen schuren vatten vlam. Ook de naast gelegen boerderij van den landbouwer C. Hartman en twee in de nabij heid gelegen schuren benevens een hooi berg gingen in vlammen op. De stoomspuit uit Oldebroek was spoedig ter plaatse. Te gen de geweldige vuurzee was evenwel, mede tengevolge van den buitengewoon hevigen wind niet veel uit te richten. De brandweer kon niet voorkomen, dat de twee boerderijen en de vijf schuren totaal afbrandden. Een villa van den heer Hartink benevens de boerderij van den landbouwer van dei- Kolk liepen nog een oogenblik zoo groot ge vaar dat beide door de bewoners moesten worden ontruimd. De brandweer, kon even wel voorkomen dat ook deze een prooi dei- vlammen werden. Van den inboedel van de boerderijen kon niets gered worden. Ook eenig vee kwam in de vlammen om. Beide landbouwers zijn verzekerd. Ook brand te Oss. Te Oss is door onbekende oorzaak een boerderij van G. Buuts tot den grond toe af gebrand. De brandweer kon wegens gebrek aan water geen hulp bieden. (Adv. Ingez. Med.) Werkkampen voor jeugdige werkloozen. In verschillende provincies van ons land. De Raad van Nederlandsche Kerken voor Practisch Christendom heeft in het najaar van 1932 een orgaan in het leven geroepen onder den naam van „Centrale voor Werkloo zenzorg". Deze Centrale heeft veel en goed werk ge daan. Ze heeft provinciale en plaatselijke co- mité's gesticht en een groot aantal jonge- menschen ontspanning gegeven telkens ge durende één of twee weken. Men heeft zich afgevraagd of dit echter wel voldoende was. De heer W. J. Hemmes, voorzitter van de Centrale voor Werkloozenzorg, heeft in een conferentie mededeeling gedaan van nieuwe plannen. Plannen die op een andere leest zijn geschoeid en waarbij op den voorgrond kwam te staan niet de ontspanning, maar werk. Voor de uitvoering van deze plannen hebben zich twee commissies gevormd uit de „Cen trale voor Werkloozenzorg": een werk-com- missie en een financieele commissie. Als presi dent van de werkcommissie treedt op de heer C. Smeenk uit Arnhem. Deze heeft ons de plannen uiteengezet. Vele landgoederen, zoo zeide de heer Smeenk, waarvoor wat te verbeteren valt, zijn in het bezit van publieke lichamen of van vereengingen, die werken voor het gehoud van ons natuurschoon, zij het met beperkte middelen. Maar ook waar zuiver de landgoe deren nog particulier bezit zijn, worden zij zeker niet uit „kapitalistische" overwegingen in stand gehouden. Wie hier voor het be houd en de verbetering medewerkt, bewijst z.i. ook aan ons volk een dienst. In deze, gedachtengang heeft men voorge licht door deskundigen w.o. de heer Smeenk, met name Ir. Westhoff noemt, ge zocht, naar geschikte objecten. Wij zijn daarin wel geslaagd. Er is gelegenheid om vele jonge menschen te werk te stellen in Gelderland, in Noord-Holland en Zuid-Hol land ook in het Noorden van ons land. Beschikt men. over de noodige middelen, dan ligt het in de bedoeling om op minstens vier vijf plaatsen grootere werkkampen te stichten. Het eerste kamp hoopt men begin Mei te kunnen openen op het landgoed „De Gin- fcel" onder Ede. Wat de kosten betreft, de regeering, de ge meenten en de landeigenaren helpen, doch dit is niet voldoende. Een deel der kosten moet door particulieren worden gedragen. En de omvang van het werkt hangt van den steun af welke men zal ontvangen. VEREENIGING DE ZAANSCHE MOLEN 10 JAAR. Wij vernemen, dat de vereeniging ,,De Zaansche Molen", die dezer dagen tien ja ren bestond, dit feit hoopt te herdenken met een tentoonstelling in enkele lokalen van de Openbare School te Koog a. d. Zaan. FABRICAGE VAN ALCOHOL UIT SUIKER BIETEN. Op 9 dezer heeft de secretaris-generaal van het departement van economische zaken mr. dr. A. A. van Rhijn, de door den minister in gestelde commissie voor een onderzoek om trent de mogelijkheid van de fabricage van alcohol uit suikerbieten geïnstalleerd. Vader en zoon staan terecht. Wegens doodslag. In den avond van Zondag 27 Januari j.l. werd de gemeente Zoeterwoude in opschud ding gebracht door een ernstig misdrijf. Het slachtoffer van dit misdrijf, de onge veer 25-jarige losse werkman van Polanen uit Leiden werd door een broer van het meisje waarmee hij tegen den wil van haar familie omging, in de gang van de woning van dit gezin door een twaalftal messteken zóó ern stig gewond, dat hij tijdens het transport naar het ziekenhuis te Leiden aan de gevol gen is overleden Spoedig daarop werden de 23-jarige F. W. van K. en diens 50-jarige vader A. van K. door de politie gearresteerd, waarbij de zoon bekende de messteken te hebben toegebracht en de vader toegaf van P. met een stuk hout te hebben geslagen, terwijl een met bloed be smeurde gaspijp in beslag is genomen. Donderdag stonden beiden voor de Haag- sche rechtbank terecht. De Officier van justitie eischte tegen den zoon 8 jaar gevangenisstraf wegens doodslag en tegen den vader 3 jaar wegens zware mis handeling. Tegen ongewenschte cumulatie Wetsontwerp Raad van State reeds gepasseerd? Zeer binnenkort is volgens de Tel. de in diening bij de Tweede Kamer van het wets ontwerp tot het tegengaan van onge wenschte cumulatie van pensioenen uit open bare kassen te verwachten. Het wetsontwerp is 23 Maart in handen van den Raad van State gesteld en zal dezer dagen aan het departement van Binnenlandsche Zaken wor den teruggezonden. DE KNOEIERIJEN BIJ DE GROENTENVEI- LING TE AMSTERDAM. Het Haagsch Gerechtshof heeft arrest ge wezen in de zaak tegen den 56-jarigen assu radeur G. Th. K„ den 50-jarigen koopman C. de J., uit Amsterdam, die bij vonnis van de Amsterdamsche Rechtbank van 18 December 1933 verdacht van knoeierijen bij de Groenten veiling te Amsterdam waren veroordeeld resp. tot 11/2 jaar en 1 jaar gevangenisstraf, welk vonnis door het Hof aldaar werd gewij zigd en waarbij de verdachten ieder tot negen maanden gevangenisstraf werden veroordeeld. De Hooge Raad verwees deze zaak na cassatie naar het Haagsche Hof, dat conform het re quisitoir van den advocaat-generaal Mr. L. B. J. Vermeulen beide verdachten heeft vrijge sproken. BIJ IEDER PAK SNEEUWWIT- GLOOR KRIJGT U TIJDELIJK EEN AARDIG CADEAUTJE VOOR DE KINDEREN Houdt Uw wa: Bleekt uitsI u i ti Sneeuwwitgloor Spaart de cadi pak voor groc chgoed in eere. aubons op ieder ere geschenken. (Adv. Ingez. Med.) Bezuinigingsontwerp laat op zich wachten. Indiening eerst over eenige weken. Het advies van den Raad van State over het algemeen bezuinigingsontwerp is, naar wij vernemen, in den ministerraad van Dinsdag in behandeling geweest. Er komen in dit advies echter enkele be schouwingen van principieelen aard voor, die nog nadere overweging vereischen, zoodat ver moedelijk in den loop van de volgende week een tweede ministerraad hieraan zal worden gewijd. In verband met een en ander zal de in diening van het ontwerp nog wel ongeveer twee weken op zich laten wachten. Een derde van het 60 millioen- plan besteed. Verschenen is het derde drie-maandelijk- sche verslag van het Werkfonds, loopende van 15 December tot en met 15 Maart. Thans zijn de volgende gelden vastgelegd: voor den huishoudelijken dienst f 62.950 en voor rijkswerken in totaal f 12.075.625,65; voor werken van andere publiekrechtelijke organen f 6.438.150; voor 31 industriëele projecten f 1.716.014 en voor andere werken f 20.000. Het totaal bedraagt dus thans f 20.312.739,65. Scheepvaart op het IJselmeer gestremd. Schepen bij Pampus aan den grond. DURGERDAM. 11 April (V. D.) Op Pampus daalde de waterstand door den hevigen wind tot 1.60 meter beneden A.P. zoodat de schepen aan den grond liggen. De Oranjesluizen zijn thans gesloten met het gevolg dat de scheepvaart van Amsterdam naar het IJselmeer gestremd is. Mengelberg naar Los Angeles Een tiental concerten in den Hollywood Bowl, AMSTERDAM, 11 April. Prof. Dr. Willem Mengelberg heeft een uitnoodiging ontvan gen om in den a.s. zomer een tiental concer ten te Los Angeles in den bekenden Holly wood Bowl te dirigeeren. Prof. Mengelberg heeft deze uitnoodiging aangenomen. De jongeren moeten in het bedrijfsleven. Contact met vereenigingen gezocht. De minister van Sociale Zaken heeft aan een belangrijk aantal corporaties en personen een uitnoodiging gericht, om in een nieuw in te stellen rijkscommissie tot bestrijding van de gevolgen der jeugdwerkloosheid zitting te nemen. De taak van de nieuwe rijkscommissie zal o.m. zijn het bestudeeren van het vraagstuk der opneming van de jongeren in het bedrijfs leven; het bevorderen van centrale werkver schaffingen voor jeugdige werkloozen en daarbij het noodige te doen voor het kamp werk. De commissie zal een dagelij ksche lei ding hebben met als voorzitter den minister persoonlijk. Twist met doodelijken afloop. Man te Bandoeng neergestoken. BANDOENG. 11 April (Aneta). Gister middag vervoegde zich de 38-jarige W. R„ een Duitscher van geboorte, bij de familie H., bij welke familie zijn verloofde mej. K. inwoont. Deze was beizg naar een andere woning te verhuizen. R. kreeg twist met H., wien hij een slag gaf. De 18-jarige zoon van H. snelde toe en tus- schen Raidt en den zoon kwam het eveneens tot klappen. De jongen H. trok hierop zijn dolkmes en stak R. in het hart. De dood trad onmiddellijk in. LIJN I. 'k Hing aan het Lusje van Lijn I. Juist opgerezen Voor 'n moedertje. Naast haar zat 'n Heer Een boek te lezen. De conducteur gaf hem beleefd 't Retourtje. Hij nam het aan zonder een blik Of een bonjourt je. De tram stopte. Een vrouw met 'n kind Kwam aarz'lend binnen. Wist in de volte blijkbaar niet Wat te beginnen. Zij greep, nog hijgend, naar de lus Boven het Heertje. Dat even ópzag met 'n gezicht van Wat mankéért-je? Zijn been optrekkend las hij door, Waarbij hij lachte. Niet tegen mij, niet tegen 't kind, Maar om 'n gedachte. Nieuwsgierig boog 'k mij over 't boek En las toen even De Titel: „Brengt wat Zonneschijn In 't dag'lijksch-'i.even". Auteursrechten HARRY PONS. ARROND. RECHTBANK. Lichamelijk letsel door schuld. Voor de rechtbank te Haarlem had zich een 20-jarig chauffeur uit Hillegom te ver antwoorden wegens het veroorzaken van licha melijk letsel door schuld. Hij heeft in den avond van 1 Jan. op den Venneperweg in Haarlemmermeer met zijn auto een man aan gereden die geheel rechts van den weg liep. De chauffeur reed na de aanrijding door. De aangeredene heeft een lichte hersenschudding opgeloopen en gekneusde ribben en heup. Hij is vier weken lang verpleegd- geweest, kon in dien tijd geen steun krijgen en heeft nog andere kosten als vervoer per zieken auto. ziekenhuiskosten en verpleging. Hij diende een civiele vordering te dezer zake in. Een vrouwelijke getuige, verklaarde dat er een snelrijdende auto aankwam, die de aan rijding veroorzaakte. Ze kon niet zeggen, hoe de auto er precies uitzag. De wagen maakte een eigenaardig geluid onder het rijden. Na "een klap zag zij een man op den berm liggen. Ook een landarbeiders zag de auto slinge rénd aankomen en veiligheidshalve ging hij nog meer aan den kant staan. De auto maak te een opvallend klapperend geluid dat hij later bij proefnemingen met den inbeslag ge nomen wagen herkende. Een automobilist-getuige, die het. nummer van de aanrijdende auto wilde opnemen, doch dat niet kon, zag twee achterlichten. Verdachte herinnerde zich niet de tuigen dien avond gepasseerd te zijn. Zijn auto maakte een klapperend geluid. De rechter bumper was verbogen, dat „een jongetje in de garage gedaan had, dat tegen een muur was gereden", volgens ver dachte nadat hij tot 13 Febr. geen oorzaak kon opgeven van die beschadiging. De officier achtte het tenlaste gelegde be wezen en vroeg een gevangenisstraf van 6 maanden met intrekking van het rijbewij. voor een jaar en toewijzing van de civiele voi der ing. Mr. B. W. Stomps zei dat de auto van verd maar één achterlicht heeft. Er is voldoende twijfel aanwezig, dat een verzoek om vrij spraak rechtvaardigt; de verdediger meende dat een ander dan verd. de dader geweest is. In elk geval achtte pleiter den eisch var- den officier te zwaar. Uitspraak over 14 dagen. Valschheid in geschrifte. Een Aalsmeerder vischhandelaar had cijfers vervalscht in zijn boeken, met het doel om daardoor een grooter uitvoercontingent te ver werven. Het percentage visch, dat een visch handelaar mocht uitvoeren werd bepaald doo: de hoeveelheid die de handelaar in 1931 en 1932 had uitgevoerd, en deze handelaar had de hoeveelheid grooter willen doen lijken door de cijfers te veranderen. Verdachte verklaarde zijn bedrijf zoo doende te hebben willen redden. De officier zei, dat verdachte aan de andere vischhandelaren schade berokkend heeft door zijn wijze van doen. Geknoei in boeken is zeer ernstig en hierbij staat kwade trouw steed, vast. Hij vroeg een gevangenisstraf van 3 maanden, rekening houdend met de bekente nis van verdachte. Mr. G. J. Kastelein vroeg vrijspraak. Uitspraak over 14 dagen. HELING VAN BLOEMBOLLEN. Donderdagmiddag had zich voor de Arron- dissements-Rechtbank alhier te verantwoor den een bloemkweeker te Hillegom. die be schuldigd werd. in November 1934 aldaar op zettelijk een hoeveelheid bloembollen te heb ben gekocht, die door diefstal verkregen waren. Volgens de dagvaarding had ver dachte in ieder geval moeten vermoeden, dat de bollen van diefstal afkomstig waren. Getuige M. V. deelde mede, dat verdachte hem gevraagd had, of hij nog bloembollen voor hem had. Bedoeld waren saneerings- bollen. Verdachte had f 25 betaald voor twintig zakken. Een broer van dezen getuige, die de bollen gestolen had, verklaarde dat hij van die f 25 slechts f 12 ontvangen had. De Officier van Justitie verklaarde dit te begrijpen, want getuige M. V., die bollenhan- deiaar was, wilde er natuurlijk ook wat aan verdienen. Verdachte hield vol, niet geweten te heb ben, dat die bollen van diefstal afkomstig waren. De Officier van Justitie meende dat het vast stond, dat het gestolen bollen waren. Hij wees er op, dat de twee getuigen-broers elkaar tegenspreken. Spreker geloofde, dat getuige M. V. niet geheel de waarheid gesproken heeft Hij eischte tegen verdachte f 60 boete of 30 dagen hechtenis. Gevangenisstraf wilde de Officier niet vragen, omdat deze verdachte nog nooit veroordeeld is. De verdediger, Mr. J. H. van Gelderen, was eveneens van meening, dat de verklaringen van getuige M. V. met veel reserve aanvaard moesten worden. Komende op de dagvaarding- was pleiter van oordeel, dat het wettig en overtuigend bewijs niet geleverd was. Ver dachte zou de bollen nooit gekocht hebben, als hij geweten had, dat ze van diefstal afkomstig waren. Pleiter vroeg vrijspraak of, indien de Rechtbank verdachte schuldig achtte, de uiter ste clementie. Uitspraak over veertien dagen. Door onze lens gesnapt. De heer H. J. L. KLEIN SCHIPHORST. De heer H. J. L. Klein Schiphorst werd 14 Juli 1875 te Deventer geboren, Hij ontving zijn opleiding aan de R.K. Burgerschool en aan de Burger Teekenschool aldaar, waar hij de hoogste onderscheiding behaalde: de bronzen medaille voor teekenen van de Koningin. (Deze onderscheiding stond in verband met een bijzonder recht, indertijd door Koning Willem III aan Deventer verleend.) Na als bouwkundig opzichter en teekenaar bij verschillende architecten te zijn werkzaam geweest, vestigde hij zich in 1902 te Haarlem als aannemer. Hij staat als vakman zeer gun stig' bekend en nam in den loop der jaren ver schillende groote werken aan. Op 25 Juni 1923 werd hij gekozen tot lid van den Raad, als opvolger van Mr-. Bomans; van 1922 af is hij lid van de Kamer van Koop handel. De heer Klein Schiphorst is voorzitter van den Ned. R.K. Bond van Bouwpatroons. Hoofd bestuurslid van den R.K. Middenstandsbond; secretaris van het bestuur der Teekenschool van de St. Jozefsgezellen; lid van het Werk fonds 1934; regent van het St. Elisabeths Gast huis en gedelegeerde van het gemeentebestuur bij het bestuur der Midd. Techn. School. zonder vooruitbetaling KRUISWEG 60Tel. 16659 (Adv. Ingez. Med.) KAMER YAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN De agenda voor de 109de vergadering van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken, te houden op Dinsdag 16 April 1935, des namiddags te 7 1/2 uur in het gebouw der Kamer, Luidt: 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Mededeelingen. 4. Herbenoeming mej. E. P. W. Roozen voor den tijd van één jaar met ingang van 1 De cember 1934. 5. Goedkeuring verzonden brieven aan: a. den Secretaris Generaal van het Departe ment van Economische Zaken betr. uitvoering crisismaatregelen. (9-3-35) Antwoord ontvan gen 28-3-35. b. den Directeur van het Postkantoor te Haarlem betr. openstelling bijkantoren Bloe- mendaal en Heemstede op Zondag. 18-3-35) c. de Haarlemsche Melkverkoopers Vereeni ging „Onderling Belang" betr. afgifte vergun ningen. (19-3-35) d. Het Bureau voor Compensatieverkeer te 's Gravenhage betr. overleggen lijst van im porteurs. (21-3-35) e. Ir. D. A. de Fremery te Breda betr. docu mentatie industrieterreinen. (22-3-35) f. Het Bestuur Vereeniging „Het Eigen dom". Haarlem betr. straatbelasting. (26-3-35) g. Burgemeester en Wethouders Haarlem betr. plaatsen telefooncellen. (26-3-35) h. De Directie der Nederl. Spoorwegen Utrecht betr. handelsagentschap Alkmaar (27-3-35) i. den Minister van Economische Zaken betr. positie Noordzeebadplaatsen. (27-3-35) Ant woord ontvangen 9-4-35. j. den Minister van Financiën betr. Wegen belasting. (2-4-35). k. Burgemeester en Wethouders Haarlem betr, herziening programma en Reglement Gem. Avondschool voor Handelsonderwijs. (8-4-35) 6. Goedkeuring besluit Bevrachtings-Com- missie tot vaststelling salaris van haren Se cretaris. 7. Subsidieaanvraag Vereeniging voor Veilig Verkeer te Haarlem betr. verkeersexamen. 8. Rondvraag. 9. Besloten zitting. GEHEEL NEDERLAND CONSUMPTIE- MELKGEBIED. Naar de Msb. verneemt, zal van regeerings- wege met ingang van Juni geheel Nederland als consumptie-melkgebied worden aangewe zen, waardoor dus de regeering overal den prijs der melk zal bepalen. TENTOONSTELLING N. I. V. A. Het a.s. Bouwcongres met Bouw- en Archi tectuurtentoonstelling te houden door het Nederlandsch Instituut van Architecten in het R.A.I.-gebouw te Amsterdam zal op den lOen Mei a.s. des middags om 1.30 officieel ge opend worden door Mr. H. P. Marchant, den minister van Onderwijs.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 5