UIT HET BUITENLAND Engeland's bemiddeling. ,p mooie handen: THIJS IJS EN DE KWADE SLANG Radio-Procramma MAANDAG 29 APRIL 1935 HAARLEM'S DAGBLAD 4 De kwestie van den bouw van duikbooten door Duitseh- land. Berlijn dementeert de in omloop zijnde berichten Mexico legt een embargo op den uitvoer van zilver. Duitschland. Tegenstrijdige berichten over het duikbootenplan. Naar Reuter uit Londen meldt, is het plan van Duitschland om 12 duikbooten van 250 ton op stapel ie zetten, meegedeeld aan den Engelschen vlootatacé te berlijn. Die plan zal stellig van invloed zijn op de Duitsch -Engelsche viootbesprekingen welke in Mei te Londen beginnen. De Duifcche actie is eer. volstrekte verrassing voor de Engelsche re- geeringskringen. want ze was bij het bezoek van Simon en Eden te Berlijn niet te berde gebracht. Het Engelsche kabinet zal in de eerstvol gende dagen over zijn houding t. a. v. dit Duitsche plan beraadslagen. Men legt te Londen den nadruk op het feit. dat het verdrag van Versailles uitdruk kelijk aan Duitschland het bouwen van duik booten verbiedt. Naar Reuter uit Berlijn meldt, heeft Von Blomberg, de rijksweerminister, het bericht dat Duitschland duikboóten gaat bouwen, tegengesproken. XllCO, Regeering legt een embargo op zilver. V. D. meldt uit Mexico City: De regeering van Mexico, die in een ern stige monetaire crisis gedompeld werd door het program inzake zilveraankoopen der Ver. Staten, heeft een embargo gelegd op zilver en heeft zijn monetaire systeem gewijzigd van een zilveren in een papieren en koperen. De nationale banken werden gesloten tijdens het doorvoeren van deze veranderingen. Ro berto Lopez, een hooggeplaatst ambtenaar van het departement van financiën, heeft zich onmiddellijk per vliegtuig naar Washington begeven, teneinde met de auto riteiten aldaar te onderhandelen. Er zal pa pieren geld in omloop worden gebracht, al dus bepaalt de laatst.e desbetreffende ver ordering, tot aan biljetten van één peso toe. Het papierengeld zal voor 50 pet. gedekt wor den. door zilver in voorraad te houden. Ko peren munten met kleine waarden zullen worden aangemunt. Alle zilveren munten zullen uit de circulatie worden genomen en straffen, waaronder gevangenisstraf en boe ten. zullen opgelegd worden aan hen, die de muntregelingen overtreden. Een scherp em bargo is geplaatst op alle zilververschepin gen, zoowel van gemunt als ongemunt zilver. De Amerikaansche zilverpolitiek. Uit Washington meldt Reuter: Martin Dies. lid van het Huis van Afge vaardigden. die een leidende rol heeft ge speeld bij het tot stand komen van de zil veraankoop-wet. heeft verklaard, dat vol gens zijn meening een voortzetting van Amerika's zilveraankoopen de wereld zal dwingen tot een internationale valutastabi lisatie. De voorzitter van de commissie voor het muntwezen van het Huis van Afgevaardig den. Somers, verklaarde, dat de Amerikaan sche zilverpriis te snel is opgezet. De gebeur tenissen in Mexico toonen. dat de zilver- prijs slechts geleidelijk moet worden ver hoogd. ten einde te voorkomen, dat de alge- meene financieele situatie in te groote mate wordt verstoord. Inmiddels treft Morgenthau voorbereidin gen voor de besprekingen met Lopez, den di recteur-generaal van het Mexicaansche mi nisterie van Financiën, die zich met den meesten spoed naar Washington heeft be geven om zich van den toestand op de hoog te te stellen. Algemeen gelooft men. dat de Mexicaansche reeeering aan de Amerikaan sche zal verzoeken haar zilveraankoop-pro gramma te matigen. F rankrijk. Laatste waarschuwing" aan de Duitsche vliegtuigen. In een ..laatste waarschuwing" heeft het Fransche ministerie van luchtvaart medege deeld. dat speciaal daarvoor bestemde eska ders gevechtsvliegtuigen elk vreemd vlieg tuig. dat zich boven de verboden versterkte Protesteerende jongelieden mishandeld. Op de bijeenkomst der ..Duitsche Geloofsbeweging". De Berlijnsche correspondent van de Mor ning Post bericht aan zijn blad. dat hij ge zien heeft' hoe een 50-tal leden van de garde van Hitier twee jongelieden bijna doodsloe gen. die protesteerden op een vergadering van de Duitsche geloofsbeweging te Berlijn, gisteravond De politie zag toe. zonder iets te doen. terwijl de gardeleden de slachtoffers die om genade vroegen, sloegen en trapten Vele mannen en vrouwen die het zagen waren er door geschokt. Graaf Reventlow. de tweede leider van de beweging, legde een gehoor van 10.000 per sonen uit, hoe de christelijke kerken er nie' in geslaagd waren, den geestelijken honger van deze eeuw te voldoen. Hij zeide dat de omvang van gehoor iets bewees van den omvang van het anti-chris- tehjk gevoel in Duitschland. In de vergadering waren doeken met op schriften als: ..Rome tegen het. Rijk" en Nietsche. de anti-christen, te hoop" ZOON VAN LORD CLARENDON TIJDENS JACHTPARTIJ OMGEKOMEN. Lord Hvde, de 28-jarige zoon van den gouverneur-generaal van Zutd-Afrika Lord Clarendon, is in het hospitaal te Kimberley overleden aan de gevoïgen van een ongeluk, dat hem op de jacht is overkomen. Terwiil hij met zijn vader en andere per sonaliteiten te Snr;n«hok nr» w k M. van. Kimberley op de jacht was schünt hij ge struikeld te ziin, waardoor zijn geweer af ging en hijzelf werd getroffen. Bijzonder heden omtrent het ongeluk ontbreken echter zóne langs de Fransch-Duitsche grens zou wagen, tot dalen zullen dwingen. Deze waarschuwing is klaarblijkelijk bedoeld voor de nieuwe Duitsche luchtmacht en voor eventueele Duitsche vliegtuigen, die zich boven het verboden gebied zouden willen wa gen, aangezien het ministerie tegelijkertijd mededeeling doet van vier gevallen, waarin Duitsche vliegtuigen in de afgeloopen weken laag over de versterkingen hebben gevlogen. Tweeëntwintig luchthavens in aanbouw? Van nu tot Juli a.s. zullen volgens het D. N. B. in Frankrijk 22 nieuwe luchthavens voor land- en watervliegtuigen worden aangelegd. Op 1 Januari 1935 bedroeg het aantal lucht havens: 48 staats- en 47 gemeentelijke en par ticuliere, welke ter beschikking staan van het openbaar luchtverkeer. Het volgend jaar worden nog meer lucht havens aangelegd. Het Triduum van Lourdes geëindigd. Kardinaal richt zich tegen heerschende dwaalleeringen. De plechtigheid van het Triduüm van Lour des is Zondag beëindigd. Er waren 250.000 bedevaartgangers aanwezig, die luisterden naar een raiioredevoering van Z. H. den Paus en knielend den Pauselijken Zegen in ontvangst namen. Kardinaal-staatssecretaris Pacelli hield de slotpredicatie, waarin hij het woord van de verlossing door het bloed van Christus ver heerlijkte als een eenig-bindende waarheid voor de Kerk en haar Geloovigen. Hij vestigde de aandacht op eenige der tegenwoordige dwaalleeringen van hen. die zich scharen om den vaan der Sociale revo lutie en geïnspireerd wordeen door valsche wereld- en levensbeschouwingen. Of zij bezeten zijn door het bijgeloof van ras of bloed, hun wijsbegeerte berust op be- sinselen, in wezen tegengesteld aan het Christelijk geloof en met zulke beginselen kan de Kerk tot geen enkele prijs een accoorö sluiten Predikanten wenden zich tot Hitier. Vrijheid voor de Evangelische Kerk gevraagd. De protestantsche geestelijken in Würtem- berg, die hun jaarlijksche bijeenkomst hebben gehouden hebben naar Reuter meldt, telegra fisch bij Hitier geprotesteerd tegen de steeds strengere maatregelen, die tegen de predikan ten van de belijderiiskerk worden genomen. „Wij zien met ontzetting", aldus het tele gram. „dat, terwijl wordt toegestaan, dat in het openbaar aanvallen worden gedaan op het Christelijk geloof, het moeilijk en zelfs on mogelijk is, in het openbaar te antwoorden op die aanvallen op Christus' evangelie. Wij verzoeken den leider en rijkskanselier, de evangelische kerk de vrijheid te verleenen, in het openbaar te preeken tegen het nieuwe heidendom en zoo spoedig mogelijk alle be perkende bepalingen in te trekken." Van de drie Berlijnsche predikanten, wier arrestatie dezer dagen werd gemeld, zijn er twee in vrijheid gesteld, doch de derde, die er van verdacht wordt dat hij in relatie staat met buitenlandsche journalisten, is naar het hoofdbureau der.geheime politie overgebracht. In verschillende Duitsche concentratiekam pen zijn thans 35 predikanten van de be- iijdeniskerk opgesloten, terwijl talrijke ker kelijke ambtenaren in kampen of gevangenis sen vertoeven.De regeering doet dus thans, aldus Reuter, wat Hitier aan president Hin denburg plechtig beloofd heeft niet tè zullen doen. namelijk zich mengen in den strijd van e Duitsche evangelische kerk. Ook de katholieken laat men niet ongemoeid. Zaterdag is weer een katholiek orgaan in be slag genomen, n.l. het Paulinusblatt, dat uit gegeven wordt door het diocees Trier. Arrestatie van nonnen. Reuter meldt verder uit Berlijn, dat in ien laatsten tijd in 54 katholieke congre gaties talrijke arrestaties zijn verricht. Hier toe behooren vele nonnen, van wie een aan tal naar de vrouwengevangenis te Berlijn is overgebracht. Zooals bekend, wordt den nonnen ten laste gelegd, dat zij in strijd hebben gehandeld met de deviezenbepalingen. Van katholieke zijde wordt echter verklaard, dat zij niet op de hoogte zijn van wereldsche zaken en het slachtoffer zijn geworden van onscrupu leuze personen Huiszoeking bi ds. Niemöller Voorts is in den nacht een huiszoekinr "erricht in de bureaux te Dahlem van ds Niemöller leider der oppositie. Er zijn een lantal documenten in beslag genomen en wee ambtenaren gearresteerd, van wie eveneens wordt vermoed dat zij inlichtingen aan de buitenlandsche pers hebben 1 ver strekt. NOORWEGEN VLAGT OP DEN EERSTEN MEI OSLO, 27 April (Reuter) Als eerste der Noorsche regeeringen heeft de Noorsche ar- beidersregeering gisteren in een zitting van den staatsraad besloten den eersten Mei te rekenen onder de dagen, waarop officieel wordl gevlagd. Dit beteekent waarschijnlijk, dat de open bare gebouwen op den eersten Mei de Noorsche nationale vlag zullen uithangen, terwijl de ge bouwen van die gemeenten die een roode meerderheid hebben, als in voorgaande jaren de roode vlag zullen uithangen VOLKSSTEMMING IN ZWITSERLAND OVER AFSCHAFFING DER VRIJMETSELARIJ BAZEL. 27 April (Reuter*. Eenigen tijd ge leden is het iniUatief genomen om een volks stemming te houden over een wetsontwerp dat de vrijmetselarij in Zwitserland verbiedt. Het daartoe vereischte aantal handteekeningen is reeds bijeen. KRUISWEG 60 Tel. 16659 (Adv. Ingez. Med.) De Duitsche bewapening te land en ter zee schept moeilijkheden. Londen, 27 April (Van onzen correspondent). Engelana- en Duitschland hebben de uit wisseling van legerofficieren, een soort hof felijkheid tusschen generale staven, hervat en de Franschen zijn daarover verstoord en kunnen de houding der Britten niet vatten, omdat deze huns inziens-in strijd is met de politieke houding van Engeland tegenover Duitschland. welke in verzet is tegen Hitler's dienstplicht-order en de schending van de militaire bepalingen van het vredesverdrag. Engeland's houding wordt echter tevens in gegeven door het verlangen zich met Duitsch land te verstaan en de andere Europeesche landen naar het zelfde doel te zien streven. Onbegrijpelijkheden en tegenstrijdigheden in de Engelsche politiek naar buiten worden door zulk een eenigermate tweeslachtige hou ding hoe zeer ingenomen om een redelijke en vreedzame ontwikkeling van den Europee- schen toestand te dienen bijna onvermij delijk. Zoo worden de Britsche pogingen om Duitschland's medewerking te verkrijgen voor een stelsel, dat aan alle landen veilig heid verzekert door gemeenschappelijk op treden tegen een oorlogmaker niet bevorderd door een artikel van den Britschen Premier zelf in zijn partijorgaan. The News Letter. In dat artikel immers worden de ernstigste verwijten op Duitschland's hoofd gestapeld. Het laat zich moeilijk rijmen met 's schrij vers verklaarde opvatting weergegeven in de slordige bewoordingen waarin hij een meester is „dat Duitschland's algemeene zaak een achtergrond heeft van redelijkheid en menschelijken aard". Het. laat zich ook moeilijk rijmen met het Britsche streven Duitschland's medewerking te zoeken in alle vredes- en ontwapeningsonderhandelingen. Men kan gemakkelijk de hevigheid van de inwerking van dit artikel op de Duitsche eeestesgesteldheid in haar huidige zieke lijke gevoeligheid beseffen Intusschen schijnen, indien men mag af gaan op mededeelingen in eenige Engelsche organen, de Duitschers het den Engelschen niet gemakkelijk te maken hun bemiddelend en verzoenend werk voort te zetten. Volgens die mededeelingen verlangt Duitschland in nationale strijdkrachten veel meer dan En geland of welk ander land ook ooit zou kun nen gedoogen of heeft het in dit opzicht reeds sterkten bereikt, die militair-politiek gesproken een ernstige bedreiging voor En geland vormen. De Daily. Telegraph heeft luist onthuld, dat de Duitsche luchtmacht reeds toegerust is 'met bijna tweemaal zoo veel machines in eerste linie als Engeland in die linie beschikbaar heeft. Toen Hitler in Berlijn aan Sir John Simon vertelde, dat. Duitschland in de lucht reeds de gelijke was van Engeland werd aanvankelijk niet be grepen. dat hij bedoelde dat het aantal ma chines in eerste linie gelijk was aan het to taal van 1020 machines van de Britsche lucht macht verdeeld over alle deelen van het Britsche Rijk. En als men de Daily Express gelooven mag dan ziin de vlootplannen van Duitschland ook zoodanig, dat Duitschland op elk gegeven oogenblik altijd meer oorlogs schepen in Europeesche wateren zal hebben dan Groot-Brittannië. De verlangde 35 per cent van de Britsche vlootsterkte zou 50 per cent zijn geworden, omdat Hitier inmiddels heeft geleerd, dat de 35 percent niet de pa riteit met Frankrijk zou geven welke hij in elk geval eischt. A. K. VAN R Ondanks Ivuskwdjify'kwrtA vana/locti JODEN MOGEN NIET VLAGGEN IN DUITSCHLAND. Het- hijschen van de nationale vlaggen door Joden heeft herhaaldelijk geleid tot rustver storing, aldus het D.N.B. Om dit voortaan te voorkomen heeft de rijksminister van binnen- landsche zaken bepaald, dat Joden de natio nale driekleur noch de hakenkruisvlag mogen hijschen. ERNSTIG ONGELUK OP DE BRUSSELSCHE WERELDTENTOONSTELLING. In den betonkelder onder een lichtfontein op het terrein der Brusselsche Wereldten toonstelling is een ernstig ongeluk geschied In deze ruimte, waar zich een deel der elec- trische installatie bevindt en waar in den af geloopen nacht nog hard werd gewerkt, vond men twee arbeiders liggen. Een hunner was reeds dood. terwijl bij den ander de levens geesten weer konden worden opgewekt. Men vermoedt, dat de beide slachtoffers in aanra king zijn gekomen met een hoogspannings draad. HET LOT VAN HUSEMANN. Havas meldt uit Berlijn: Hoewel de Duitsche autoriteiten nog steeds het stilzwijgen bewaren over den dood van Fritz Husemann, oud-voorzitter van de inter nationale mijnwerkersfederatie, die op de vlucht werd doodgeschoten, vernemen wij, dat het stoffelijk overschot op 20 dezer te Bochum werd verbrand Husemann is op 20 Maart j.l. gearresteerd en is waarschijnlijk tijdens zijn overbrenging naar het concentratiekamp neergeschoten. (Adv Ingez Med.) Slotbal der Dansacademie Martin, Zaterdagavond was het feest binnen de muren van de Gemeentelijke Concertzaal. Vroolijke geluiden vulden de ruimte en tal rijke „happy feet" schuifelden over den vloer temidden van een sfeer, waar eindelijk eens de beruchte „moeilijke dagen" buiten de deur gesloten waren. Het was een slotbal van „Martin", officieeier gezegd: der N.V. Dans academie J. G. Martin Zonen, dat hier ge geven werd en iedereen, voor wien deze naam een bekende klank heeft, weet, dat dit altijd een feestelijk evenement van den allereersten rang is. Die traditie heeft zich ook dezen avond weer voortgezet. Nauwelijks was de opmarsch van het legioen danslustigen inge zet of de welbekende stemming had haar in trede gedaan. Men marcheerde, huppelde sprong en zong uit volle borst de schlagers mede, die de musici in snel tempo de revue lieten passeeren. Deze massale polonaise vormde een begin, dat klonk als een klok. En toen kwam de feitelijke dansavond aan de orde. Het rijk van foxtrott, boston, wals, tango en carioca had een aanvang genomen en de menigte, waarin de jeugd natuurlijk verreweg de overhand had, deinde rhythmisch op en neer. Schijnwerpers tooverden kleurige lichteffecten in de zaal en verhoogden de feestelijke atmosfeer in niet geringe mate. De dansmuziek werd verzorgd door een twee tal orkesten, dat ter weerszijde van de zaal had plaats genomen en zich van zijn dank bare taak op verdienstelijke wijze kweet. En tusschen de uitgebreide schare danseurs be wogen zich de heeren Martin, die als steeds voor een uitnemende leiding zorgden. Ook ditmaal ontbraken de intermezzi niet. Daar was in de eerste plaats het optreden van acht dames en heeren in een menuet uit den tijd van Lodewijk XV en een gavotte. Gestoken in de schilderachtige kleedij van dat tijdperk verschenen zij ten tooneele en hetgeen zij lieten zien oogstte hartelijken en welverdienden bijval. Het tweede intermezzo betrof een solodans. een fantazie, welke op gracieuze en technisch goed verzorgde wijze door de assistente der dansacademie ten uit voer werd gebracht. Ook haar prestatie ver wierf veel applaus. Een buitengewoon char mant tooneeltje vormde de comedie „Het spel der kaarten", dat zoowel wat dans als wat compositie aangaat, van goede kwaliteit was. Vooral de hupsche hofnar m.et zijn (haar) vroolijke capriolen verdient uit dit stemmige tafereeltje een extra vermelding. Zoo waren dus alle factoren aanwezig voor het welslagen van het jaarlijksche dans- festijn. En dat het geslaagd is zal ongetwijfeld ieder, die zich in deze uren in dit rijk van Terpsichore bevond, zullen beamen. Tot drie uur in den nacht bleven de disci pelen der heeren Martin op den dansvloer bijeen. OUD-LANDWEERMANNEN HULDIGEN DEN HEER J. B. SCHUIL. De heer J B. Schuil is door ziin gewezen landweermannen ter gelegenheid van zijn 60sten verjaardag in een- der zalen van Hotel „Lion d'Or" gehuldigd. Een groot aantal per sonen was daartoe bijeengekomen. Nadat bij het binnenkomen van het echtpaar Schuil aan mevrouw een bouquet roode rozen was ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLlNC. Al klimmend denkt Thijs blij: „Die nare slang ben ik nu kwijt en bovendien heb ik nog Sim's hoed. Ik heb dat beest aardig voor den gek gehouden, al was het ook een heele toer. Maar let eens op hoe Thijs zich heeft vergist; het dier is slim en klimt haast nog vlugger dan Thijs. Die merkt het gevaar te laat. Bijna heeft de slang Thijs nu beet De heer Ph. A. Deinum De heer Ph. A. Deinum werd op 15 October 1879 geboren te Zwolle, waar zijn vader den schouwburg exploiteerde. Hij verliet op 16- jarigen leeftijd zijn geboorteplaats, om het vak van banketbakker te leeren. Toen hij dit vak geheel machtig was, trok hij naar het buitenland om het uit te oefenen. Tot zijn 27e jaar was hij in hotels en restaurants in Frankrijk, Engeland en Duitschland werk zaam. Gedurende 11 jaar is de heer Deinum nu reeds directeur van het Gem. Concertgebouw en gedurende de zeven jaar daaraan vooraf gaande voerde hij het directoraat van hetzelf de gebouw, toen onder het bestuur van de So ciëteit Vereeniging. De laatste twee jaren is hij directeur van den Stadsschouwburg, waarvan de exploitatie, naar hij ons verklaarde, groote financieele offers eischt. aangeboden en beiden op spontane wijze door allen verwelkomd waren, nam de oud-sergeant- ma j oor-administrateur Van Poorten het woord en overhandigde den heer Schuil een album, waarin een groot aantal portretten was bijeengebracht. Spreker herinnerde o.a. aan de sympathieke wijze waarop de heer Schuil zijn taak als compagnies-commandant vervulde en zegde hiervoor namens allen, hartelijk dank. De heer Schuil dankte allen hartelijk voor deze huldiging en het album, waarin ook voor hem zoovele herinneringen waren opgenomen. Verschillende personen verkregen het woord en menige herinnering aan den mobi lisatietijd werd opgehaald. Een roman van geuren en kleuren. Wilt U geheel op de hoogte zijn van alles wat aan het bloembollenbedrijf verbonden is? Wilt U hierover ingelicht worden op een onderhoudende en boeiende wijze? Wilt U het vertelde gaarne toegelicht zien met prachtige gekleurde foto-illustraties? Wilt U van de kleurenpracht der velden opnieuw ge nieten? Wilt U een practische handleiding hebben voor de kweek in huis en in Uw tuin? Wilt U bovendien een fraai prachtwerk bezitten? Gaat dan bij Uw boekhandelaar en vraagt naar „Het Bloembollenboek" door Tjebbo Franken. Het kost slechts ƒ2.90 in prachtband. Het werd uitgegeven door Andries Blitz te Amsterdam. (Adv. Ingez. Med.) ^IB»l*WW,ÖÏ'^lllïllll|fIIHIIttflH*,^1|l'llltl||||(||i|||Hml,,,',,II^11UlttB»|«««*^ DINSDAG 30 APRIL 1935. HILVERSUM 301 M. AVRO-uitzending. 5.306 VPRO. 8.Carillonbespeling J. W. Meyll. 8.20 Gram.pl. 9.— Piano-variaties door Dina Ap peldoorn. 9.20 Kovacs Lajos en zijn orkest. 10.— Morgenwijding. 10.15 Gewijde muziek. 10.30 Gram.pl, 11.Causerie mevr. R. Lot- gerinHillebrand. 11,30 Orgelconcert P. van Egmond Jr., m.m.v. P. Hermann (cello). 12.30 Omroeporkest o.l.v. N. Treep en Gram.pl. 2. Voordracht Kommer Kleyn. 2.20 Vervolg Omroeporkest. 3.—4.00 Knipcursus. 4.15 Gra- mofoonplaten. 4.30 Radio-Kinderkoorzang o.l.v. J. Hamel, 5.— Verhalen voor kleine kin deren. 5.30 Jeugdhalfuur v. d. VPRO. o.l.v. Ds. B. J. Aris. 6Kovacs Lajos en zijn or kest. 7.Koorzang o. 1. v. W. Hespe. 7.30 Engelsche les Fred Fry. 8.Vaz Dias. 8.05 De Avro-Decibels o.l.v. Eddy- Meenk. 8.50 Reportage. 9.„Het Koningschap van ons Vorstenhuis", spel van W. de Basi 10.Con cert door Egb. Veen Sr. en Jr. (piano en viool). 10.20 Omroeporkest o.l.v.N. Treep. 11. Vaz Dias. 11.10—12.00 Cantibile-orkest o.l.v. E. Beeckman (Uit „Stadtschanke" te Am sterdam). HUIZEN, 1875 M. KRO-uitzending. 9.15 en 10.— Gram.pl. 10.50 Reportase 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Orkest concert en gram.pl. 2.Voor de vrouw. 3.004.00 Modecursus. 4.15 Gram.pl. 4.30 Koorconcert. 5.— Orkestconcert en gram.pl. 7.15 Reportage. 8.15 Orkest- en koorconcert. 9.55 Lezing. 10.10 Gram.pl. 10.15 Sport. 10.30 Vaz Dias. 10.35 Gram.pl. (orkest en carillon) 11.9512.00 Gamofoonmuziek.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6