Zomergasten. Hei Behutytiiltsfo 52e Jaargang No. 15911 Verschijnt 'dagelijks, behalve op Zori- en Feestdagen Woensdag 8 Mei 1935 HAARLEM S DAGBLAD Directie: P. W. PEEREBOOM en ROBERT PEEREBOOM. UITGAVE LOURENS COSTER MAATSCHAPPIJ VOOR COURANT-UITGAVEN EN ALGEMEENE DRUKKERIJ N.V. Hoofdredacteur: ROBERT PEEREBOOM. ABONNEMENTEN: per week ƒ0.25, per maand ƒ1.10, per 3 maanden ƒ3.25, franco per post ƒ3.55, losse nrs. ƒ0.06. Geïllustreerd Zondagsblad: per week 0.05, p. maand 0.22, p. 3 mnd. 0.65, franco p. post f 0.7214. Bureaux: Groote Houtstraat 93 Drukkerij: Zuider Buitenspaarne 12 Telefoon Nos-: Directie 13082 Hoofdredactie 15054 Redactie 10600 Drukkerij: 10122, 12713 Administratie: 10724, 14825 Postgiro 38810 Bijkantoor: Soendaplein 37, Haarlem-Noord, Telefoon 12230. ADVERTENTIëN 15 regels f 1.75, elke regel meer f 0.35. Reclames ƒ0.60 per regel. Tarieven regelabonnementen op aanvraag. Vraag en aanbod 14 regels 0.60. elke regel meer 0.15. Onze Groentjes zie hoofd rubriek. Gratis Ongevallenverzekering voor betalende abonnés. Levenslange on Idem voor Abonnés op het Geïllustreerd Zondagsblad: Levenslange Alles indier geschiktheid 600.-, Overlijden 600.-, Verlies van Hand, Voet of Oog 400.-, Duim 250.-, Wijsvinger 150.-, Elke andere vinger f 50.-, Arm- of Beenbreuk 30.— ongeschiktheid ƒ2000.-, Overlijden ƒ600.-, Verlies van Hand, Voet of Oog ƒ400.-, Verlies Duim f 75.-, Verlies Wijsvinger ƒ75.-. Verlies andere vinger ƒ30.-. het gevolg van een ongeval en volgens gratis ten kantore van dit blad verkrijgbare voorwaarden. DIT NUMMER BESTAAT UIT TWAALF BLADZIJDEN. Filmvoorstelling voor de jeugd l>ie bij den Julianaboom heeft gezongen. In het bioscooptheater Cinema Pialace in de Groote Houtstraat werd Dinsdagmiddag een filmvoorstelling gegeven voor de schooljeugd, die heeft gezongen bij de planting van den Julianaboom. Verschillende Hoofdbestuursleden van de Vereeniging „Koninginnedag" waren aanwe zig. o.a. de voorzitter,, mr. Th. A. Wesstra. De kinderen waren in grooten getale opge komen en wachten vol ongeduld op de dingen die komen zouden. Vóór het begin van de voorstelling die welwillend werd aangeboden door de directie van Cinema Palace sprak de voorzitter van het Centrum-Comité van „Koninginnedag", mr. dr. F. A. Bijvoet, de kinderen toe. Spr. prees den mooien zang van de jeugd op Ju lianadag, bracht dank aan de directie van Cinema Palace, aan den dirigent, den heer Van der Hart die ook aanwezig was en aan de begeleiders, voor de moeite, die zij zich hebben willen geven. Tenslotte heette spr. de leden van het Hoofdbestuur van „Koninginnedag" welkom. Nadat de kinderen twee coupletten van het Wilhelmus hadden gezongen begon de voor stelling. Eerst werd de op Julianadag opgenomen film van de planting van den Julianaboom ver toond, die de vreugden van den feestdag en de plechtigheid van de boomplanting nog eens deed beleven. Menige kreet ging op uit het jeugdig publiek als de jonge zangers en zangeressen zichzelf, en vriendjes of vriendinnetjes op het witte doek in actie zagen en de heer Kurvers, het lid van het Centrum Comité dat .de leiding van den middag had. moest zijn tot stilte manende fluit nog al eens in werking stellen, 't Is dan ook maar niet fijn, jezelf op de film te zien en ook te hóór en hoe mooi je met al die andere kinderen gezongen hebt! En'hiermede was de pret nog niet afgeloo- pen! Toen kwamen er nog een mooie ski film en een alleraardigste teekenfilm en tot slot werd. de rolprent van den Julianadag nóg eens afgedraaid. Dattusschen de bedrijven menig vroolijk lied werd aangeheven spreekt vanzelf. Vóór de kinderen het gebouw verlieten werd aan elk nog een'traktatie uitgereikt. HOLL. DRAAD- EN KABELFABRIEK. Aan het jaarverslag der N. V. Hollandsche Draad en Kabelfabriek te Amsterdam over 1 "34, ontleenen wij het volgende: Het resultaat over 1934 komt overeen met dat van het daarvóór liggende boekjaar. Het blijkt opnieuw dat het niveau onzer verkoop prijzen geen enkel bedrag voor afschrijvingen op gebouwen, machines en andere vaste ac tiva overlaat. In tegenstelling met 1933 waren dit jaar we derom afschrijvingen op onze voorraden nood zakelijk. Oozaak hiervan was eensdeels een daling op de markt van onze grondstoffen en anderdeels het steeds moeilijker worden van onzen export, waarmede bij de waardeering van de op de Nederlandsche markt niet gang bare soorten in onze voorraden rekening moest worden gehouden. Daarnaast is dit jaar geen bate uit onze Duitsche dochteronderneming ten gunste van onze bedrijfsrekening gebracht. Wij hebben alleen het dividend over ons aandeel in het kapitaal en de rente over de geleende bedra gen via de interestrekening aan de winst- en verliesrekening toegevoerd. Onze export schrompelt meer en meer m, met het vermoedelijk eindresultaat, dat hij in afzienbaren tijd geheel zal verdwijnen.Zoowel voor de vennootschap als voor de velen, die hierin hun brood verdienen, een harde slag. Bij Kabelwerk Reinshagen G.m.b.H. is de toestand wederom eenigszms gunstiger ge weest dan bij ons hoofdbedrijf. De verbete ring was een gevolg van een verdere opleving van de binnenlandsche markt in Duitschland. We zien den toestand voor onze industrie uiterst zorgelijk in en laten geen middelen onbeproefd om te ti'achten tot betere resulta ten te komen. Wat de toekomst aangaat, wa gen wij ons niet aan voorspellingen. Het verliessaldo over 1934 bedraagt f 202,60b (v.j. f 329.222). Het totaal verlies is gestegen tot f 799.823. (In Ouwehands Dierenpark te Rhenen komt over 10 dagen een zending van 1000 levende kroko dillen uit Amerika, die hier den heélen zomer zullen blijven.) Duizend! duizend krokodillen, Komen naar ons kleine land, Om bezoekers te doen rillen In het park van Ouwehand. Achter stevige omheining Kunnen wij aanschouwen gaan, Welk een ongewone deining In dat dierpark is ontstaan. Dat is toch nog wel wat anders, Dan wat kikkers in een sloot, Zulk een leger salamanders In het wild en in het groot. 't Zal me een sensatie geven, Duizend naar het landje toe, Dat zoo vreedzaam weet te leven Met zijn wildste dier: de koe. Geen vertooning evenaart ze, In hun vreemdheid en getal, Op ons brokje van het aardsche Kroko.dillentranendal. In de Dinsdag gehouden algemeene ver- jadering van aandeelhouders der N.V. Haar- lemsche Boaz Bank te Haarlem werden de balans en de winst- en verliesrekening over het boekjaar 1934 goedgekeurd en het dividend na afschrijving en reserveering, bepaald op inDe heeren Mr. A. Bruch en P. W. Groot werden als commissarissen herkozen. KLINIEK „NEDER-VELUWE" TE WOLFHEZEN. iDe Stichting „Wolfheze" te Wolf hezen, een der instellingen van de Vereeniging tot Chris telijke Verzorging van Krankzinnigen, is uitgebreid met 'n nieuwe Psychiatrische Kli niek, „Neder-Veluwe" geheeten, en gelegen op een terrein van pl.m. 4.5 H.A. nabij het Spoor wegstation Wolfhezen. Deze kliniek is be stemd voor die geesteszieken, die nog niet onder de categorie krankzinnigen zijn te rang schikken en voor wier opneming dan ook geen rechterlijke machtiging noodig is. Het gebouw, dat geheel afgescheiden ligt van het Krankzinnigengesticht Wolfheze. biedt plaats aan 54 mannen en 76 vrouv. Het bevat alles, wat in een modern geoutil leerde kliniek aanwezig behoort te zijn De kliniek zal een dezer dagen in gebruik worden genomen. NATIONAAL HULDEBLIJK REIS K. XVIII. Ter herinnering aan de reis van de K XVIII zullen, naar wij reeds gemeld hebben, in de kazernes te Soerabaja en Den Helder enkele gebrandschilderde ramen worden aan gebracht. „Onze Marine" in Den Helder, giro nummer 42883, zal gaarne onder motto ..Voor Nationaal Huldeblijk XVIII" bijdragen voor dit doel ontvangen. N.V. Haarl. Boaz Bank. Dividend 5 °/o. Flora. Ook het financieel succes verzekerd. Het stond reeds lang vast, dat „Flora" te Heemstede wat de inzendingen en belangstel ling betreft een succes zou worden. Nu is ook zeker dat een gunstig financieel resultaat verkregen zal worden. Indertijd hebben wij medegedeeld, dat be rekend was, dat er 500.0i00 betalende bezoe kers moesten komen om de rekening klop pend te kunnen maken. Het uitvoerend co mité heeft bij het einde van de 3de tijdelijke tentoonstelling medegedeeld, dat er toen 253.000 bezoekers geweest waren.Wij ver namen nu dat het aantal bezoekers bij de 4de tijdelijke ongeveer 200.000 heeft bedra gen. Officieele bevestiging konden wij daar van niet krijgen omdat het uitvoerend co mité de cijfers wil bewaren voor de morgen. Donderdagmiddag, te houden persconferen tie. Wij hebben evenwel reden om aan te nemen dat onze zegsman goed is ingelicht Flora IV, de tentoonstelling van de orchi deeën is dus wel een succes geweest. Flora V die Vrijdag geopend zal worden en ook 10 dagen zal duren zal natuurlijk in elk geval meer dan 50.000 bezoekers op leveren, zoodat nu aangenomen kan worden dat de 500.000 overschreden zal worden. Dit wil dus zeggen, dat het waarborgfonds voor de tentoonstelling waarop door ver schillende gemeentebesturen en andere offi cieele lichamen geteekend is niet zal be hoeven te worden aangesproken. Handelsoverleg met Japan. Men verwacht resultaat van de reis van Mr. Hart. In de kringen van hen die nog op overeen stemming met Japan hopen, verwacht men, dat het bezoek van mr. Hart aan Japan een gunstige uitwerking zal hebben gehad. Aan beide zijden schijnt men van goeden wil te zijn en de kans op hervatting van contact is niet uitgesloten. De opzegtermijn van het scheepvaartverdrag nadert en in dat. ver band dringt de tijd. Men is van meening, dat in ieder geval de terugkomst van mr. Hart te Batavia zal moeten worden afgewacht, al vorens aangaande deze kwestie meer po sitief nieuws zal kunnen woiden vernomen. Hollend paard veroorzaakt ernstig ongeval. De smokkelarij met de Hoop II Strenge straf tegen kapitein noodig geacht. Zaak voor den Raad van de Scheepvaart. De Raad voor de Scheepvaart heeft de zaak van den IJmuider treiler „De Hoop II" behandeld. Tegen den kapitein van dit schip was een klacht ingediend behelzende, dat hij zonder de vereischte papieren, zonder geldig natio- naliteitsbewijs, zonder geldig certificaat van uitwatering en zonder uitwateringsmerken met zijn schip uit Le Havre is vertrokken naar zee. De aangeklaagde was ter zitting van den Raad voor Scheepvaai't niet vei'schenen. De reeder werd als getuige gehooi-d. Hij veivklaarde in November 1934 den treiler voor 4 maanden te hebben verhuurd, waarbij het huurconti'act werd opgemaakt voor een no taris te Rotterdam en werd gesteld teix name van den machinist. Blijkens de voorberei dingen, welke werden getióffen, eer de trei ler verti'ok, had getuige geen ander denk beeld, dan dat het schip voor de visscherij zou dienen De som voor vier maanden huur werd vooruit betaald. Nadat de huurijtd was verstreken, hoorde getuige echter niets van den treiler, die niet te IJmuiden teiugkeerde en waai'voor hij ook geen huur meer ontving. De reeder schreef daai'op naar verscheidene havens met het vei-zoek het schip, wanneer het binnenviel, aan te houden. Eindelijk las hij in een blad, dat het scheepje in Dover was aangehouden en een lading Hollandsche spiritus aan boord had. welke voor Helsingfors bestemd was. Om zijn schip vrij te krijgen, moest getuige te Dover nog 500.cautie storten. De inspecteur voor de scheepvaai't, de hr Fock, merkte op, dat waarschijnlijk van dit geheele plan een zekere Deschamps de auc tor intellectualis is. een man, die thans in België een gevangenisstraf ondergaat. De kapitein heeft echter willens en wetens de wet overtreden, door opzettelijk deze smokkelarij te dienen. Hiervoor heeft de wet een maximumstraf van een jaar hech tenis ingesteld. Het is .zeker noodig. zoo con cludeerde de inspecteur, dat de Raad den kapitein een ernstige straf zal opleggen. De Raad voor de Scheepvaart zal, latei- uitspraak doen. Duitsche spion tot vier weken veroordeeld. Hij zeide „Missionarbeit" te verrichten. Duitsche pelgrims bij den Paus. „Een gelukkige thuiskomst, zonder te worden gemolesteerd ROME, 8 Mei (V. D.) Paus Pius heeft gis teren wederom een groep Duitsche bedevaart gangers in audiëntie ontvangen en bij het af scheid klaarblijkelijk een toespeling gemaakt op de incidenten, die zich verleden week aan de grens hebben voorgedaan, bij den terug keer van de leden der Katholieke jeugd in Duitschland. De Paus zeide namelijk bij het afscheid: „Wij wenschen u een gelukkige thuiskomst zonder te worden gemolestreerd". Maatschappij van Landbouw vergadert. De ernstige toestand van landbouw en veeteelt. AMSTERDAM, 8 Mei (V. D.) Hedenmorgen begon in de groote zaal van Krasnopolsky de algemeene vergadering van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw, De vooi-zitter van de Maatschappij, de heer P. Stapel Cnz. begroette de aanwezigen ten speciaal den heer Huizinga, inspecteur van den landboüw. Zoo somber en schier wanhopig, ladus be gon de heer Stapel zijn openingrede, als thans heeft bij menschenheugenis de toekomst voor den landbouw en vooral voor de veehouderij en den tuinbouw er nog nimmer uitgezien. Vandaag wil ik bij u met de openlijke be kenning komen, dat de ineenstorting van ons bedrijf op de zwaarbelaste punten een aan vang heeft genomen. Waar onze veehouderij en tuinbouw in de jaren van voorspoed waren aangewezen op export, doch nu steeds meer en meer het binnenland als het voornaam ste afzetgebied zien toegewezen, beteekent dit, dat zij een structuurverandering moeten on dergaan. De akkerbouw echter staat er echter ook niet onverdeeld gunstig voor. Het zoo juist per 1 Mei afgesloten boekjaar zal onge twijfeld voor vele akkerbouwers een gunstig beeld geven. Men hoede zich er echter voor hier te gaan spreken over eengunstige positie dezer bedrijven, want een parmanent karakter draagt deze uitzondering zeer zeker niet. Het zijn toch de groote oogsten geweest, waaraan dit resultaat is te danken. Bij ge middelde oogsten daarentegen zoudenbij de thans vastgestelde prijzen vele akkerbouwei-s moeite hebben gehad de bedrijfsrekening sluitend te krijgen. Groote belangstelling voor den Lekdijk. Voor den Utrechtschen kantonrechter heeft Dinsdag een Duitsch jongmensch tei-echt ge staan, verdacht van spionnage. Op 28 Maart van dit jaar was verdachte met een collega te Vreeswijk geweest om. naar zijn zeggen „Missionsarbeit" te vei*rich- ten; hij had er echter een schetsteekening van het fort gemaakt en dit had de fortwach ter bemerkt, die den Duitscher arresteerde en hem voor de hulp-officier van justitie, jhr. J C. Mollerus, burgemeester van Vreeswijk, ge leidde. Voor den kantonrechter bekende de vreem deling op het fort geweest te zijn; hij zou echter niet geweten hebben, dat het een fort was. De teekening was volgens hem een kaartje van het gebied dat hij moest bewer ken. In tegenstelling met zijn verklaring voor den burgemeester van Vieeswijk afgelegd, dat hij de teekening gemaakt had, verklaarde vei-dachte nu, dat dit niet het geval was ge weest. In zijn requisitoir wees de ambtenaar van het O. M. er op, dat het verboden is en vooi-al aan buitenlandei's om teekeningen vair fortwerken te maken. Spr. achtte het wettig en overtuigend bewijs geleverd en eischte twee weken hechtenisstraf. De kantonrechter achtte dit een geval van geraffineerde spionnage. „De Lekdijk wordt platgeloopen door Duitsche spionnen! Van dergelijke manieren is men hier niet gediend. Gaat u maar terug naar Duitschland of an ders naar de Sahara om uw tractaatjes te ver- koopen", adviseerde de kantonrechter die den „Missionsgehilfe" ten slotte veroordeelde tot een hechtenisstraf voor den tijd van vier we ken. Jaarvergadering Bioscoop bond. In Hotel Krasnapolsky te Amsterdam werd de jaai-vergadering van den Nederlandschen Bioscoop Bond gehouden. Het jaarverslag over 1934 uitgebracht dooi den Directeur, den heer A. de Hoop, werd hier op goedgekeurd, evenals de Rekening en Ver antwoording van het financieel beheer over 1934, sluitende in ontvangsten en uitgaven met een bedrag' van f 62.964,30, nadat nog bekrach tigd was het onder voorbehoud van de goed keuring der algemeene ledenvergadei-ing ge nomen besluit van het Hoofdbestuur tot be schikbaarstelling van een bedrag van f 5.000 uit de Bondskas als Kerstgave 1934 voor de werkloozen. (Eenzelfde bedrag voor dit doel is verkregen uit vrijwillige bijdragen van de leden). Bij de behandeling van de begrooting van ontvangsten en uitgaven over 1935 werd be sloten een bijdrage van f 1100 te verleenen aan de Koninklijke Nederlandsche Brandweerver- eeniging te Breda voor gedeeltelijke bestrij ding der kosten voor de instelling van een examen voor filmoperateurs, welk examen zal worden afgenomen door commissies, bestaan de uit door den Nederlandschen Bioscoop Bond en de Brandweervereenigingen aange wezen deskundigen; tevens werd besloten aan het Hoofdbestuur een crediet te verstrekken van f 1000 voor de kosten van het oi-ganiseeren eener herdenking van het 40-jarig bestaan van de cinematografie. De begrooting over 1935 sluitend in ontvang sten en uitgaven met een bedrag van f 50.450 wei-d daarna vastgesteld. Bij de vervolgens gehouden vei-kiezingen werd de heer J. Wessel, directeur van de N.V, Wai-ner Bros First National Pictures te Am sterdam, die periodiek moest aftreden, bij enkele candidaatstelling tot Hoofdbestuur dei- herkozen. Ook de periodiek aftredende leden van het Hoofdbestuur, de heeren H. Ehrlich, directeur van Tuschinski's Exploitatie Maat schappij N.V. te Rotterdam en S. Zondervan, directeur van de N.V. Vereenigde Nederland sche Bioscopen te Leeuwarden, werden her kozen. Blijkens een officieele medetleeling heeft de Italiaansche legeering drie lichtingen ge mobiliseerd. Een Zwitsersch zweefvliegtuig is in 3 1,2 uur van Bern naar Genève gevlogen. pag. 4 Het bezuinigingsplan komt spoedig in de Twee de Kamer aan de orde. pag. 3 De regeering vergeet de visscherij bij handels verdragen niet. pag. 3 De koningin en de prinses zullen een bezoek aan Brussel brengen. pag. 3 Vier Duitschers zijn uit een concentratiekamp over onze grens gevlucht. pag. 3 De smokkelaffaire met de Hoop II voor den Raad voor de Scheepvaart. pag. I Duitsche spion is te Utrecht tot vier weken veroordeeld. pag. 1 De stad slikt den polder op. pag. 6 Ook het financieel succes van „Flora" is ver zekerd. pag. 1 De Nederlandsche hockeyers winnen te Brus sel met 20 van Frankrijk. pag. 9 ARTIKELEN. ENZ. Mr. E. Elias: Wij in den Haag. pag. 3 Van onzen Brusselschen correspondent: Zwe den en Denemarken op de wereldtentoon stelling. Van onzen Parijschen correspondent: De Pa- ijsche feestweek. J. H. de Bois: Een der Oranjeportretten door Jan Ver kol je. pag. 3 Ds.: Leerlingenuitvoering van Tilly Sylon. pag, 10 J. H. de Bois: Litteraire kantteekeningen. pag. 10 K. de Jong: Nederlandsch muziekfeest. pag. 10 J. B. Schuil over Die fünf Frankfurter met Al- bert Bassermann. pag. 10 A. Meilink over de bloem van den dag: De muurbloem. pag. 2 De komende Olympische Spelen. pag. 11 Damrubriek. pag. 9 Bekende Haarlemmers: E. van der Wall. pag. 3 Eén doode, één ernstig gewonde. Dinsdag heeft nabij het kruispunt De Poort te Woudenberg een ernstig ongeluk plaats gehad. Op genoemd kruispunt reed de 73 jarige G. de Bree in een invalidewagentje en naast hem liep de 69-jarige landbouwer G. Rol, die met manden eieren naar de markt ging. Een op hol geslagen paard met wagen van den landbouwer Legemaat uit Maarsber- gen reed in woeste vaart de beide oude man nen onderstboveix. De heer de Bree kreeg zoo'n ernstigen schedelbreuk en andere verwondin gen, dat hij kort daarop aan de gevolgen is overleden. De heer Rol kreeg een schedelbreuk en brak een pols. Hij is in ernstigen toestand 'naar het Diaconessenhuis te Utrecht overge bracht. MINISTER FLANDIN OP HET ZIEKBED. Nadat de arm van den Franschen minister president Flandin, die tijdens het week-end bij een auto-ongeluk een arm brak, gezet was, had de premier gisteren nog hevige pijn, zoodat zijn ge- neesheeren het giste renmiddag noodig oordeelden, den arm opnieuw te zetten. Ziin toestand was dpp avonds bevredigend. De kapitein van de „Juno" in vrijheid? Stap der Nederlandsche regeering te Tokio. De Nederlandsche gevolmachtigde minister voor Japan, Pabst, heeft een bezoek gebracht aan het departement van buitenlandsche zaken van Japan te Tokio, waar hij Dinsdag middag een onderhoud had met den vice- minister van buitenlandsche zaken, Sjigemit- soe, wiens goede zorgen hij inriep ten behoeve van het in vrijheid stellen van den kapitein van den Nedei'landschen olietanker Juno, die in beslag was genomen wegens het zich be vinden in vei-boden wateren. Men gelooft, dat het verzoek van Pabst zal worden ingewilligd. KON. NED. MIJ. VOOR TUINBOUW EN PLANTKUNDE. In het Weekblad voor Bloembollencultuur treffen we het volgende verslag aan: De vergadering van voorzitters en secreta rissen der Kon. Ned. Mij voor Tuinbouw en Plantkunde had Vrijdag 3 Mei op het Flora terrein in de filmzaal plaats. De ver gadering droeg een huishoudelijk karakter. De heer E. H. Krelage hield na afloop der bespre kingen een causerie over de bloembollencul tuur. Aan den koffiemaaltijd na afloop waren de leden van het Uitvoerend Comité de gasten van het hoofdbestuur der Maatschappij. De voorzitter, jhr G. F. van Tets van Goidschalx- oord sprak hartelijke woorden van waardee ring voor den arbeid van de leiders der Flora, voor den arbeid der Algemeene Vereeniging en spx-ak er zijn voldoening over uit, dat de samenwerking met de Maatschappij ook nu weer in beider belang tot nut van den tuin bouw en het vaderland is geweest. De 'heer Krelage sprak een dankwoord namens zijn medeleden van het Uitvoerend. Comité en wees er daarbij op dat het voor de toekomst ook moet blijven vaststaan dat de tuinbouw op het gebied van tentoonstellingen op eigen beenen kan staan en zelfstandig, zonder be voogding van welke zijde ook de propaganda voor het gebruik van bloemen en planten moet blijven voortzetten. Aan den maaltijd zat ook de bugemeester van Heemstede aan. welke door -Tbr. van nvts met het succes der Flora wei'd geluk ge- wenscht. Daarna bezichtigden de deelnemers aan de vergadering de zoozeer geslaagde Voorjaarskeuring hunner Maatschappij.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 1