BELGIE—NEDERLAND VOETBAL De Hollanders winnen verdiend met 2—0. Wij op de tribune KON. NED. VOETBALBOND DE UITSLAGEN. RANGLIJSTJES. Promotie Reserve tweede klasse KAMPIOENSCHAP VAN HAARLEM. R.K. VOETBAL VOETBALNIEUWS Nederland-Engeland. MAANDAG 13 MEI 1935 HAARLEM'S DAGBLAD 4 Smit en Bakhuijs scoren De internationale voetbalwedstrijd, die Zon dag te Brussel tusschen België en Nederland I gespeeld is. werd door de Hollanders verdiend met 20 gewonnen. Na de warme, zonnige dagen was het weer omgeslagen. Er stond een flinke wind over de lengte van het veld. De temperatuur was aanzienlijk gedaald Tot kort. vóór het begin heerschte in het Hollandsche kamp nog on- zekerheid over de definitieve samenstelling van het elftal. Besloten werd door de Keuze commissie Drok op te stellen en niet Lagen- daal, in verband met het feit dat het terrein voor den Rotterdammer niet geschikt werd geacht om zijn sterkste spel te spelen. Een half uur vóór het begin van den wed strijd zijn alle tribunes practisch reeds ge vuld. Zestigduizend toeschouwers zijn dan aanwezig. Even voor drie uur (Belg. tijd) komen de Nederlanders het veld op met Van Heel voor op. Het ..Wien Neêrlandsch Bloed" weerklinkt. Direct daarop komen de Roode Duivels bin nen. De „Brabanconne" wordt ten gehoore gebracht. Dan roept de Engelsche scheidsrechter, de heer Fogg, de beide aanvoerders Smellinckx en Van Heel bij zich. Van Heel is de geluk kige; hij kiest wind mee. De Belgen trap pen te 3.03 af. De elf tellen zijn als volgt sa mengesteld: België: Doel: Christiaens. Achter Paverick en Smellinckx Midden: Daim, Steijnen en Claessens. Vóór: De Vries. Voorhoof, Braine, Van Caelenberg en Viellevoy. Nederland: Doel: Leo Halle. Achter: Caldenhoven en Van Run. Midden Bas Paauwe, Anderiesen en Van Heel. Vóór: Wels, Drok. Bakhuys, Smit, en Van Gelder (V.U.C.) De Belgen trekken het eerst ten aanval, maar als deze is afgeslagen, gaat onze rech tervleugel er keurig van door. Wels geeft een voorzet die door keeper Christiaens keurig wordt opgevangen. Een gevaarlijk moment ontstaat voor den Hoilandschen doelman, als Ar.deriesen zich in moeilijke positie bevindt en met het hoofd corner werkt. Deze eerste hoekschop van de Belgen levert niets op. Er wordt direct een snel tempo ingezet, met beide partijen om beurten in den aanval. Holland leidt. Na enkele goed-opgezette aanvallen tus schen Bakhuys, Brok en Wels welke worden afgeslagen, geeft onze half-linie weer eens veld gespeeld, waardoor het tempo iets minder snel is dan daarvoor. Drok, die geblesseerd is geraakt aan het hoofd, wordt vijf minuten voor de rust vervangen door Lagendaal. Van Gelder neemt een corner, die achter wordt ge plaatst. Claessens ontvangt een waarschuwing van den scheidsrechter wegens onsportief optreden. In de laatste minuten zijn de Bel gen in de meerderheid. Rust komt met 10 voor Nederland. De tweede helft. Te drie minuten over vier wordt met de tweedehelft begonnen. De eerste aanvallen zijn nu voor de Belgen; Van Caelenberg lost een gevaarlijken schuiver dien Halle niet zonder moeite stopt. Van Heel mag aan den anderen kant we gens een duw in den rug een vrijen trap ne men, die door Lagendaal wordt ingekopt, doch waarmede Christiaens geen moeite heeft. Van Run raakt even onklaar, doch hij kan weer spoedig doorspelen. Weer schiet Van Caelen berg uit vrije positie naast. De Belgen blijven steeds iets meer in den aanval. Een corner op het Nederlandsche doel wordt door Voor hoof naast gekopt. Een plotselinge uitval van Nederland brengt 't 2de Nederlandsche doelpunt. Van Run Wels daal kwam, liep en trapte mis. Dat gebeurde nog eens en toen had de lange politieman het meteen grondig verspeeld. „Hij hep se tijd ge had Intusschen mislukt het rood-zwarte offen sief. De mennekes blijven de minderen. In de pauze wordt op de tribunes het nieuw ste interlandgrapje uitgebroed. Het muziek korps maakte zijn ronde, de tambour-maitre voorop met de karakteristieke zwaaien van zijn staf. De man verrichtte zijn teak op na drukkelijke, ik zou haast zeggen provoceeren- de wijze en ergens in de massa ging een groepje vlaggetjes plotseling gelijkmatig met den muzikalen staf de hoogte in. Dat voor beeld werd onmiddellijk overgenomen en zoo zag men tenslotte vlaggen, hoeden, zakdoe ken, tot fototoestellen en taschjes toe des meesters rhytme volgen. Het kwam ons voor. dat deze zich in zijn eer aangetast voelde, al thans hij was de eenige van het muzikale ge zelschap. die de ernst bleef bewaren. Wellicht ook iets voor Amsterdam? De tweede helft lijkt, beter voor de menne kes te zullen worden. Zij begint tenminste met een stormloop van de sastheeren. Allé, allé, alléHeel België vat weer moed. Toen raakte het spel verdeeld, verbrak Backhuys ineens zijn bewaking en was de stand 20. En zoo bleef het. Wij van de tribune verlieten het Heyselsta dion, dat plotseling in wolken opstuivend stof gehuld werd en we waren tevreden. Maar de Amsterdammer voor me zei, dat Lagendaal „se tijd gehad had" en de teleur gestelde Vlaming vond nog steeds, dat Ray mond Braine „d'n ouden'' niet was. J. H V. Caldenhove. Kick Smit was weer geheel in vorm. keurig aan. Van Drok gaat het naar Bakhuys, deze geeft aan Smit door; de Haarlemmer passeert eenige Belgen en lost met het rech terbeen een hard. hoog schot, dat voor den totaal verrasten Christiaens hoog in den lin kerhoek verdwijnt (01) Holland leidt na acht minuten spelen. Een tegenaanval der Belgen schept een ge vaarlijke situatie voor het Hollandsche doel. wanneer Voorhoof onverwacht vrij komt te staan; diens schot gaat echter ver naast. Holland is iets meer in den aanval; onze linkervleugel forceert een hoekschop, die geen resultaat oplevert. Door het open karakter van de aanvallen zijn de Oranjehemden gevaarlijker. Doelman Christiaens krijgt zeer vee) werk. Zoo verloo- pen de eerste twintig minuten, met Holland absoluut sterker. Vooral onze linkervleugel zit er goed in waarbij Van Gelder afgemeten voorzetten geeft Met de grootste moeite kun nen de Belgische achterspelers verder doel punten voorkomen. Na 25 minuten krijgen we den eersten ge vaarlijken aanval der Belgen. Kort spel tus schen Braine en Voorhoof biedt den laatste een kans, doch Paauwe trapt op het laatste moment corner. Deze tweede Belgische hoekschop schept een zeer gevaarlijke situatie voor het Neder landsche doel: Caldenhoven brengt redding. De Nederlandsche aanvallen blijven talrij ker; de kansen zijn zoo talrijk, dat ze niet alle op te noemen zijn. Een prachtig schuin schot van Van Gelder met het rechterbeen komt tegen de lat aan. Een kopbal van Bakhuys wordt op schitterende wijze door Christiaens eruit gehou den. De Belgen komen er IÉ iets beter in; vooral de ;1| rechtsbinnen Voorhoof is actief. Het spel gaat op en neer en al zijn de Hollandsche aanvallen niet meer zoo talrijk als in het begin, er dreigt nog steeds gevaar voor het Belgische doel. Het laatste kwartier voor de rust wordt mee- Bakhuys rendee.ls op het midden- Bakhuys scoort. Als een der Belgi sche aanvallen door Anderiesen is afgesla gen, plaatst Smit in eens door naar het midden, naar Bak huys. Paverick kan den snellen Z. A. C.'er niet bijhouden. Bakhuys schiet tegen den toe loopenden Smellinckx aan, behoudt het leder en van tien meter afstand schiet Bakhuys den bal onhoudbaar in het Belgische doel. Er zijn dan twaalf minuten gespeeld (0—2 voor Ne derland). Het overwicht der Belgen is bij het tweede Nederlandsche doelpunt verdwenen. Vooral de rechtervleugel is er goed in, terwijl de beide achterblijvende binnenspelers steeds maar weer de ballen ophalen. Van Gelder krijgt den bal vrij. Zijn ren naar het doel besluit hij met een voorzet, terwijl het binnentrio niet is meegeloopen. Jammer, want de V. U. C.'er had het zelf beter kunnen pro- beeren. Van een meerderheid van een der teams is geen sprake. De Belgen probeeren het nu met- wat meer te schieten; Viellevoye en De Vries lossen schoten, welke aan Halle geen moeite geven. Zoo verloopt het eerste halfuur na de rust. Een corner op het Hollandsche doel wordt door Smit, die een prachtigen wedstrijd speelt en letterlijk overal is, weggewerkt.Braine krijgt een vrijen schop, maar zijn schot, slecht geno men, gaat ver uit. De tijd gaat voorbij; na enkele tegenaanval len van de oranjemannen, die weinig te be- teekenen hebben, krijgt België even buiten het strafschopgebied weer een vrije schop te ne men, die door Braine tegen een oranje-man wordt aangeschoten en die daarna hoog over doel gaat. Het tempo van den strijd is lang zoo vlug niet meer als in de eerste helft. Anderiesen krijgt een leelijken duw; hij blijft liggen. Intusschen is het leder bij Bak huys beland, die eenige Belgen pas seert en dan keihard inschiet. Christiaans kan den bal nog tot een hoekschop verwerken. Intusschen is Anderiesen door Glendenning bijgewerkt; eerst daarna kan Wels de corner nemen. Deze wordt weggewerkt. De bal is alweer aan den anderen kant, waar Paauwe zijn hand ernaar uitsteekt. Gelukki; juist buiten het strafschopgebied. De vrije schop wordt door Braine ingeknald, maar Cal denhove, die zich in doel heeft opgesteld, trapt het leder er uit. Met België in de meerderheid komt het ein de met een verdiende 20 overwinning voor Nederland. Impressie van het Heyselstadion. „Hup Holland Tien Oranjehemden draven als renpaarden over het veld, manoeuvreeren, evolueeren, jong leeren en uit duizenden. Hollandsche kelen klinkt de aanmoedigingskreet hen tegemoet. De Belgen kunnen in deze eerste helft het tem po haast niet bijhouden, razend snel gaat het spel van man tot man. Een tijdlang blijft het resultaat uit, totdat Smit, die de beste dra ver uit deze internationale stal is, plotseling langs een paar menschen heenflitst en een uiterst scherp geplaatst schot in het net drijft Heele blokken met rood-wit-blauwe vlaggen rijzen op, heele complexen hoeden gaan mee. Holland heeft gescoord! „Allé, Allé, allé''repliceert België. De roode trui.en probeeren een tegenoffensief. Voorhoof jakkert over de baan. „Naar d'n Braine, naar d'n Braine"wordt er achter mij geschreeuwd. Voorhoof geeft een center, maar de middenvoor met het glorierijke ver leden faalt.... en faalt steeds weer.... „D'n Braine is d'n ouden niet meer" klaagt een te leurgestelde Vlaming. En wij op de tribune zeggen dat natuurlijk van Lagendaal Lagen daal werd met een daverende ovatie uit de Hollandsche nederzetting ingehaald. Lagen- H. F. C. II, dat gisteren met 40 van Spartaan II verloor, degradeert naar de reserve 2de klasse. De Amsterdamsche politie wint den promotiewed strijd tegen Amstel met 21. AFDEELING I. Promotie vierde klasse: A. P. G. S.—Amstel 2- Promotie reserve tweede klasse: Spartaan 2H. F. C. 2 4- BUITEN DE COMPETITIE. SchotenZandyoprt 30 Stormvogels—V. Cl (veteranen) 5-f) Stormvogels—O. V. V. O. 20 V. O. C.—Droste 3—2 Stadhuis—Arbeidsbeurs 4—2 Belg. Limburg—Ned. Limburg 1—2 AntwerpenRotterdam 4—1 BrusselAmsterdam 7—2 DuitschlandSpanje 12 HongarijeOostenrijk 63 OostenrijkPolen 52 AFDEELING I. Promotie reserve tweede klasse: gesp.gew.gel.verl.pnt. v.-t. gem. Spartaan n 3 2 0 1 4 9—2 1.33 W. F, C. II 3 1 2 0 4 8—7 1.33 H. F. C. H 4 0 2 2 2 6—13 0.50 Promotie vierde klasse: Beverwijk 2 2 0 0 4 11—1 2.— A. P. G. S. 2 1 0 1 2 3—8 1.— Amstel 2 0 0 2 0 1—6 0.- Spartaan 2H. F. C. 2. H.F. C. 2 degradeert!. Ook deze laatste wedstrijd is voor de H.F.C.'ers niet succesvol geweest, zoodat de degradatie naar de reserve 2e klasse een feit geworden is. Spartaan 2 en W.F.C. 2 staan nu precies gelijk: de laatste wedstrijd zal de beslissing moeten brengen. Het H.F.C.-elftal heeft niet zoo buitenge woon slecht gespeeld, doch het verliezen van den toss bleek een belangrijk nadeel. De over de lengte van het veld staande wind, maakte voor Spartaan een 2—0 voorsprong met rust mogelijk en na de hervatting kon het, H.F.C.- offensief-niet door de stug verdedigende Spar tanen heen breken. De opstelling van het H.F.C.-elftal was- Doel: Schras. Achter: Wittebol, Langendam. Midden: J. ten Have, Beets, C. ten Have. Vóór: Moen, Kermer, Van Zwijndregt, Twiss, Chapon. Reeds spoedig is Spartaan in den aanval en daar het wegwerken tegen den sterken wind in veel te wenschen overlaat, ontstaan nogal eenige gevaarlijke situaties. In de H.F.C. voorhoede vlot het ook niet zoo erg; op links wordt weinig gespeeld: de rechtervleugel maakt het de Spartaan-verdediging wel erg gemak kelijk. De eerste goal komt, wanneer de Spartaan middenvoor een lange pass krijgt tusschen de backs doorglipt en Schras geen kans geeft (10). Het spel is door den harden wind allerminst fraai; vóór de rust maakt de Amsterdam sche middenvoor van een fout in de H.F.C. verdediging gebruik (20). Na de rust zijn de H.F.C.'ers vol goeden moed, doch van den aftrap af combineeren de Amsterdammers fraai met tot besluit een scherp schot van den linksbuiten (3—0). De strijd is nu vrijwel voor H.F.C. 2 verloren, al begint er een groot offensief. Vele corners worden genomen, maar stug en hard verdedi gen voorkomt een doelpunt. Het geluk is ook niet met de H.F.C.-ers. Het einde komt nadat de linksbuiten Pie- terson met een scherp schot den stand op 4—0 had gebracht. BUITEN DE COMPETITIE Noord. Elftal-West. Elftal (7-1) Op uitstekende en overtuigende wijze heeft het Noordelijk Elftal revanche genomen op het Westelijk Elftal voor de destijds bij de dis trictswedstrijden in Zwolle geleden zware nederlaag. Het spel van het Westelijk Elftal was geen schim van dat bij de districtswedstrijden. De Noordelijken daarentegen speelden in uit stekenden vorm en verdienden de overwin ning volkomen, al dient gezegd, dat het cijfer zeven zeer geflatteerd was. De bekende Velo-vleugel BonsemaMeule- ma was goed op dreef: het zeer onoordeelkun dige spel van de Ajacieden Schubert en Strijbosch was echter een kollje naar hun hand. Als Bonsema een bal heeft, dan gaat deze steevast naar Meulema; beide genoemde Ajax-verdedigers hebben daar echter den _;eheelen wedstrijd geen erg in gehad. Voorts had doelverdediger Beun een zeer ongelukki- gen dag. De rest speelde zeer middelmatig. Een verontschuldiging voor de Westelijken is mis schien dat zij na een treinreis van ongeveer vier uur via een tocht met een taxi eerst vijf minuten voor den wedstrijd op het veld arri veerden. Zooals gezegd speelde het Noordelijk Elftal en zeer goeden wedstrijd. Eenige spelers ge bruikten weliswaar wat al te veel hun lichaamskracht. Vooral de rechtsback Pots speelde af en toe zeer forsch, waarvan de Ajacied Mulders het slachtoffer werd. Hij werd vervangen door Van der Bijl van Vrien denschaar. keeper Beun raakte eveneens ge blesseerd; hij werd kort voor het einde ver vangen door De Haas van Bloemendaal. Eenigszins tegen de verhouding in kreeg het Noordelijk Elftal in de eerste helft een —0 voorsprong. In de tweede helft bewezen de Noordelijken echter, dat de overwinning hun ten volle toekwam. Op regelmatige wijze werd keer op keer het net gevonden, wat ten slotte aan het publiek het bekende „Tientien...." ge roep ontlokte. Dat het dit tenslotte niet werd, is niet aan goed spel van de Westelijken te danken, maar aan de vele malen, dat het doel op gelukkige wijze aan doorboring ontkwam. Het eenige doelpunt van het Westelijk Elftal werd ge scoord uit een strafschop, toen de stand reeds —0 was De opstelling van het Westelijk Elftal was als volgt: Doel: Beun (Hermes) Achter: Deibei (Quick), Strijbosch (Ajax). Midden: De la Mar (Haarlem). Kammeijer (Haarlem), Schubert (Ajax). Vóór: Bloemink (Haarlem), Wilders (Blauw Wit), Berg (A.D.O.), De Wolf (V.S.V.), Mul ders (Ajax). HAARL. VOETBALBOND. Promotie-Competitie 3e kl. H .F. C. 4Swastika (15) Swastika promoveert. Op het Ripperda-terrein werd bovenge noemde strijd gestreden. Direct werd de Swastika-achterhoede op de proef gesteld, daar zij door den sterken tegen wind veel te verwerken kreeg. Na eenige aanvallen op het Swastika-doel trapte een der, halfspelers. den bal in eigen doel (1— Nu was de beurt aan Swastika; eenige goed opgezette aanvallen werden ondernomen; met een mooi schot maakte de middenvoor gelijk; hij bracht een minuut vóór de rust den stand op 12. Met dezen voorsprong en den wind mee kwam Swastika in voordeeliger positie, waar van zij een uitstekend gebruik maakte. Keer op keer werd het H.F.C.-doel onder schot genomen. Geleidelijk werd de stand opgevoerd, en toen het eindsignaal klonk, had Swastika een ver diende 51 overwinning bevochten. De spelers mochten de felicitaties van sup porters en vrienden in ontvangst nemen voor de herovering van het tweede-klasseschap, waarbij wij gaarne de onze voegen KinheimE. D. O. (37) Voor het kampioenschap van Haarlem ver loor Kinheim met sprekende cijfers van E.D O. Kort na het begin liet keeper Boon een tam schot glippen, terwijl kort hierna een zwak moment in de achterhoede een tweede doelpunt kostte. Tegen de rust maakte E.D.O. er 03 van, doch direct hierna scoorde H. Groeneveld tegen (13). Na de rust was het geruimen tijd, alsof Kinheim nog op zou ha'on. Een heftig offen sief op het E.D.O.-dor ,:cn ieder oogenblik een doelpunt oplevert dit kwam uit een penalty wegens hands i23). Juist toen men den gelijkmaker verwachtte, bracht E.D.O. uit een snelle doorbraak den stand op 24. doch direct hierop was het v. Splunter, die den achterstand verkleinde (34). Toen E.D O. er echter 35 van maakte, speelde Kinheim een verloren wedstrijd. Nog tweemaal werd Boon gepasseerd, zoodat E.D.O. met 73 won. Perukel bij E.D.O. en Stals bij Kinheim moesten uitvallen wegens blessures. Scheids rechter Peper floot den wedstrijd heel goed. OM DEN KENNMERLAND-BEKER. ZeevogelsV. V. IJ. (23) Wat spelpeil betreft is deze ontmoeting geducht tegengevallen. Gedeeltelijk was dit toe te schrijven aan den sterken wind. De thuisclub heeft het windvoordeel, nochtans is V. V. IJ. het eerste kwartier sterk in den aan val. Deze aanvallen worden door de stevige achterhoede der Zeevogels onschadelijk ge maakt. Langzamerhand komt de 'thuisclub meer in het offensief. De voorhoede speelt slecht samen, doch individueel doen enkele spelers soms goed werk. Nadat de V. V. IJ.- doelman eenige schoten heeft gestopt, wordt hij met een kopbal door Blok gepasseerd. Deze speler weet nl. geheel vrijstaand, een voorzet van rechts te benutten. Onmiddellijk hierna krijgt de linksbuiten van de gasten een gemak kelijke kans; op een meter van het doel ge komen, schiet hij echter over. Er wordt bij Zeevogels goed verdedigd waardoor V. V. IJ. haar gewone spel niet kan ontplooien. In de tweede helft heeft de bezoekende club den wind mede. Dit blijkt voor Zeevogels geen beletsel te zijn om sterk aan te vallen. De rechtsbuiten Verschoor onderneemt een snellen ren en met drie V.V.IJ.'ers op de hie len geeft hij De Koning voor de tweede maal het nakijken. De bezoekers worden steeds teruggedron gen, wat zij ook ondernemen, niets lukt, dank zij het verdedigende spel van het massieve backstel. Eindelijk weet P. van Leeuwen tegen te scoren. Onmiddellijk hierop kopt dezelfde speler een voorzet van Hoek in, waardoor de stand gelijk is. De thuisclub is door deze snel op elkander volgende doelpunten haar vertrouwen kwijt. V. V. IJ. neemt het spel geheel in handen. Tegen het einde scoort P. van Leeuwen wederom. Een zeker lijkende nederlaag werd dus in een overwinning om gezet. V. V. IJ. heeft de finale bereikt. Tweede JeugdUlysses (42) Tweede Jeugd, die het voordeel van den vrij sterken wind heeft, is direct in de meer derheid, hierdoor werd echter haar verdedi ging in de verleiding gebracht, te ver op te dringen. Na een kwartier profiteerde de middenvoor van Ulysses hiervan dan ook; hij gaf aan Jonker het nakijken. Direct hierop krijgt Tweede Jeugd een strafschop te nemen, die door Scheelings onhoudbaar wordt in gezet. Nog voor de rust weten beide partijen een doelpunt te scoren, zoodat met 22 ge lijken stand werd gedraaid. Na de thee is Tweede Jeugd ondanks den tegenwind steeds in don aanval; het duurde dan ook niet lang of Hodde maakte er 32 van. Tien minuten voor tijd bracht Sluyzer den stand op 42, waarmede ook het einde kwam. Tweede Jeugd speelt in de finale tegen V. V. IJ. Onderlinge wedstrijden I. V. O. Op haar terrein aan het Zwarte Pad in Haarlem-Noord hield de voetbalclüb „In Vrien denkring Opgericht" haar jaarlijksche onder linge wedstrijden. Er werd met zeer veel animo gestreden. Een straffe wind deed veel afbreuk aan de prestaties. Clubkampioen 1935 werd S. T. de "Vries, die daardoor in het bezit kwam van den wissel beker. Bij de adspiranten wist J. Stern op den eersten prijs beslag te leggen;' ook hij ontving een wisselbeker Het zestal: N. de Vries, F. Versteeg A. Munk J. Smit, G. Cox, F. Smit en H. Heemskerk droeg bij de „sixes" den eerepalm weg. Er was vrij veel belangstelling; het was op het I. V. O -Wrein den gansclien dag zeer gezellig. De Uitslagen. S. D. O. U. C.—Kerkrade 1—5 Promotie-degradatie Vogido—B. V. C. 5—5 D. H. L.Excelsior 11 D. S. S—Volendam III l2 Competitie. De Meer—V. V. Z. 2—3 H. M. S.—D. E. M. 1—2 V. V. IJ. H—E. M. M. H 1—2 L. en S.V. E. P. 11 Jubileumwedstrijden. Ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan der voetbalclub „Geel Wit" uit Haarlem, had den Zondag op het Sportpark aan de Molen- werfslaan te Heemstele eenige jubileum wedstrijden plaats. Geel Wit I speelde, tegen het Amsterdam sche R. K. A. V. en verloor met 41, terwijl een veteranenelftal van Geel Wit tegen een Veteranen elftal van T. IJ. B. B. uit Haarlem speelde. Hier won het Geel-Wit elftal met 42. Het Nederlandsch elftal DEN HAAG, 13 Mei (V.D.) Het Neder landsch elftal, dat Zaterdag 18 Mei a.s .in het stadion te Amsterdam tegen het Engelsche zal uitkomen, is als volgt samengesteld: Doel: Halle (Go Ahead) Achter: Caldenhove (D.W.S.), Van Run P.S.V.) Midden: Paauwe (Feyenoord)Anderies- sen (Ajax), Van Heel (Feyenoord) Voor: Wels (Unites), Drok (R.F.C.), Bak huys (Z.A.C.), Smit (Haarlem), Mijnders (D.F.C.). Reserves: Mul (H.B.S.), Van Diepenbeek (Ajax), Vrauwdreunt (Feyenoord) en Van Gelder (V.U.C.) Het Engelsche elftal. Uit Londen: Het Engelsche elftal dat Za terdag 18 Mei a.s. te Amsterdam tegen het Nederlandsche elftal zal uitkomen, is thans definitief als volgt samengesteld: Doel: Hibbs (Birmingham) Achter: Male (Asenal), en Hapgood (Ar senal), aanvoerder Midden: Gardner (Astin Villa), Barker (Derby County), en Burrows (Sheffield Wed nesday), Vóór: Estham (Bolton Wand.), Richard son (West Bromwich), Westwood (Bolton Wand.), Worrall (Portsmouth) en Boyes (West Bromwich). Seriewedstrijden Ripperda. 12 Mei: le afd.: Kinheim 2—Kennemers 3 2—2 Kinheim met loten gewonnen 2de afd: E. T. O.Kennemers 4 10 3e afd.: D. W. O. 2Kenau 2 21 3e aid.: ZwanenburgSpaarnestad 3 2—1 Nederlaag wedstrijden Juniores: Ripperda Jr.H. S. V. Jr. 21 Nederlaagwedstrijden adspiranten De Ken nemers: Kennemers C—Ripperda 23 Wedstrijd Groentehandelaren. Dinsdagmiddag 14 Mei speelt een elftal van groenten-fruithandelaren een voetbal wedstrijd tegen „Transport" op het Gemeen telijk Sportterrein in het Noorder Sportpark. Het elftal der groenten-fruithandel is: Doel: M. Don dorp. Achter: H. Boerree en J. Steffens. Midden: W. Riebeek, P. Perukel Jr., J. 3 pij ks tra. Vóór: J. Coppen, M. Jansen, Kollerie. Tjeertjes, G. Smit.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6