BLUEBAND DE BILT Wie lijkt het meest op het Blue Band meisje? DINSDAG! I JUNI 1933 HAARDE M'S^D AGBEAD 2 Het publiek heeft op overtuigende wijze zijn oordeel uitgesprokenNo. 23 is met tien duizenden stemmen meerderheid gekozen. Aan deze jongedame hebben wij het bedrag van duizend gulden uitgereikt. De jury is thans bezig de overstelpend vele rijmpjes te beoordelen - een zeer omvangrijk werk - waarmede zij waarschijnlijk niet eer der dan aan het eind van - deze maand gereed zal zijn. De beslissing zal aan de betrokkenen direct worden medegedeeld. Wij danken het Nederlandse publiek voor de overweldigende medewerking en deelname. Vele tienduizenden gezinnen hebben zich met onze „Blue Band Prijsvraag" beziggehouden en evenzovele hebben zich thans opnieuw kunnen overtuigen van de VOORTREFFELIJKE BLUE BAND KWALITEIT Het publiek weet wat het kiest: (Adv. ingez. Med.) De Pinkster drukte. Groot verschil tussclicn eersten en tweeden dag. Wel was er een groot verschil tusschen den Eersten en den Tweeden Pinksterdag: de eerste frisch en zonnig en vroolijk. de tweede in den morgen al onzeker, somher, met iets drukkends en geheimzinnigs in de atmosfeer en later op den dag geen twijfel meer latend aan het feit, dat deze Tweede Pinksterdag in het water was gevallen. Toch waren ook in den morgen van den Tweeden dag blijkbaar nog heel wat men- schen naar Kennemerland getrokken, zoodat •«Mg van „Pinksterdrukte" mag worden ge sproken. Te Zandvoort. Uit Zandvoort schrijft men ons: Ondanks het vrij gure weer van verleden Zaterdag, dat weinig goeds beloofde voor de Pinksterdagen viel het aantal bezoekers Zon dag nog mee. Trein en tram, welke laatste een 10 mi nuten dienst onderhield, brachten in den voormiddag duizenden bezoekers naar Zand voort. Een ander deel kwam op eigen kracht met behulp van een fiets naar Zandvoort. Hoe groot dit aantal was, kon men het best schatten door in den namiddag een kijkje te nemen in de vele fietsenstallingen. Pas tegen den middag en in den namiddag kwam de groote stroom van auto's. Niet lang duur de het toen voor sommige parkeerterreinen geheel, andere voor een goed deel bezet waren. In het dorp heerschte overal een gezellige zomerse he drukte. Aan den Boulevard waren de caféterrassen in den namiddag uitstekend bezet. Alleen aan het strand, bleef het be trekkelijk stil. De Noord-Oosten wind was hier nog kil en zij die van plan waren een heerlijk verfrisschend zeebad te nemen, kwamen voor het meerendeel tot andere ge dachten, zoodra zij den grooten plas zagen. Van de badinrichtingen werd dan ook slechts weinig gebruik gemaakt. Het zonnebad, voor al dat aan het Noorderbad. dat geheel in de luwte is gelegen, was zeer in trek. Het tentenkamp, dat dit voorjaar van de Zuiderzijde naar het Noorderstrand werd overgeplaatst mocht zich op den Isten Pink sterdag reeds in een vrij groote belangstel ling verheugen. Er heerschte hier een ge zellige drukte. De verschillende tentbewo ners, wien wij hun meening vroegen over het nieuwe tentendorp, waren allen vol lof over hun vacantie-oord. Natuurlijk hadden zij er even tegen op gezien om zich op deze nieu we plaats te vestigen, doch deze „onwennig heid" was al verdwenen voordat de tent nog geheel was opgezet Over het plaatsen van de tenten, over de orde in het kamp en over de hygiënische verzorging waren allen zeer tevreden. Zoo troffen we hier midden in onze morrende, ontevreden samenleving een groep mensehen aan, die onder den weldadigen invloed van zon en zee bijna volmaakt tevreden was. 's Avonds had bij gelegenheid van de offi- cieele opening van het Noorderbad een grootsch vuurwerk plaats. Van heinde en ver waren de toeschouwers samengestroomd, die zich in hoofdzaak posteerden langs den Zee weg, ten Zuiden van het Noorderbad om van daar het schitterend vonkenspel te aanschou wen. Dit vuurwerk, dat onder zeer gunstige weersgesteldheid werd ontstoken, zal op velen een onvergetelijken indruk hebben gemaakt. Een van de mooiste nummers was wel de waterval, die geplaatst was op de stellage van de glijbaan en zijn vonkenregen in zee. liet dalen. Na afloop waren uitgebreide politiemaat regelen noodig om het verkeer in goede ba nen te leiden. Ondanks de zeer groote drukte liep alles zonder ongelukken af. De 2e Pinksterdag is voor een groot deel „in het water gevallen". De dag begon zoo aardig: het weer was vrij goed werd in den loop van den voormiddag steeds beter. Het vervoer met trein, tram, auto en fiets was zeer druk. Omstreeks elf uur zag het er uit of 't een echte ouderwetsche drukke Pinkster dag zou worden. Toen kwam omstreeks half 12 de eerste onweersbui vergezeld van een ontzettende stortbui. Zij, die per fiets of auto onderweg waren, keerden zoo snel mogelijk naar huis terug. Trein en tram bleven evenwel nog tot over tweeën betrekkelijk veel menschen aanvoeren. Na de tweede onweersbui, die de eerste nog in hevigheid overtrof, keerden reeds ve len naar hun woonsteden terug. Na de derde bui gaf ook de rest den moed op. Om streeks 5 uur had de groote uittocht plaats. De enkelingen, die de hoop op beter weer toen nog niet opgaven, hebben er later waar schijnlijk spijt van gehad, want omstreeks 7 uur ontlastte zich een vrij hevig onweer ver gezeld van plasregen boven Zandvoort. Daar de menschen voor elke opkomende onweersbui van het strand naar het dorp vluchtten, was het in het dorp op verschil lend tijdstippen zeer druk, en vele zaken hebben ondanks het ongunstige weer dan ook niet te klagen. In Haarlemmermeer. Vooral tweeden Pinksterdag krioelde het op de prachtige wegen in Haarlemmermeer reeds vroeg in den morgen van de auto's, mo torrijwielen. fietsen, touringcars enz., waar van er vele honderden passeerden. Velen werden 's middags omstreeks 5 uur overval len door een onweersbui, gepaard gaande met zwaren regenval en hagelslag. Er waren hagelsteenen bij van twee a drie centimeter lengte en er viel zooveel water, dat de meesten voor ze gelegenheid had den een onderkomen te zoeken reeds drijf nat waren. De landerijen leverden hier en daar een treurigen aanblik, wijl van de te velde staan de gewassen heele stuken jflafc feges-dfin N. Z. H. T. M. Vervoercijfers over Mei. De totaalopbrengst op de lijnen der N. Z. H. T. M. is over Mei ƒ289.971 geweest, tegen f 294.917 in dezelfde maand van 1934. Blijkbaar is het ongunstige weer in Mei de schuld, dat de totaalopbrengst lager geweest is dan verleden jaar, hoewel toch zeer velen door de tram naar „Flora" in Heemstede ver voerd zijn. TENTOONSTELLING HOLLANDSCHE KASTEELEN EN RUÏNES. In Teyler's Museum wordt in Juni, Juli en Augustus een tijdelijke tentoonstelling gehou den'van Hollandsche kasteelen en ruïnes, tec- keningen van Roeland Roghman (Amsterdam, 15971686) en enkele van andere Holland sche meesters der 17e eeuw, o.a. Ruisdael. Wa- terlo. De Bisschop, Beerstraten. Voorts: een reeks aquarellen van Isaac de Moucheron (Amsterdam 16701744) van de Heerlijkheid Heemstede bij Utrecht. In de bovenzaal zijn moderne aquarellen en teekeningen te zien. Al het tentoongestelde behoort tot Teyler's kunstverzamelingen. OVERDRACHT VAN GROND. S. Rinkema en H. F. Roosdorp te Bloemen- daal hebben zich bereid verklaard om aan de gemeente kosteloos in eigendom over te dra gen de gronden (projectiestraten tusschen de Ramplaan en de Elswoutslaan, alsmede een „groenstrook" ten oosten van de Elswouts laan), totaal groot 9916 M2. B. en W. stellen aan den Raad voor de gron den te aanvaarden onder het stellen van ver schillende voorwaarden. CURSUSSEN VAN HET NEDERL. PAD VIND S TER S GILDE. Het Nëderlandschè Padvindstersgilde geeft drie cursussen voor leidsters, t.w. van 2027 Juli en van 1320 Augustus een leidster-cur sus, van 12—22 Augustus een kampeercursus en van 2229 Juli 'een kabouterleidster- cursus. Landdag van Jong Her vormden. Slecht weer verstoorde het programma. Ruim 1100 deelneemsters en deelnemers waren uit alle deelen des lands op den Twee den Pinksterdag naar Haarlem gekomen voor den landdag van Jong Hervormden. 's Morgens vereenigden zich allen in de Groote Kerk, waar Ds. G. J. Waardenburg voorging en George Robert het orgel be speelde. De plechtige bijeenkomst werd besloten met het mooie Jong-Hervormdenlied. 's Middags ging men met ontplooide ba nieren en met de Harmonievereeniging Apollo uit Haarlem voorop naar Wildhoef te Bloe- mendaal. Maar Pluvius had anders beschikt. Terwijl na de slagregens in den morgen het weer juist goed genoeg was, om den tocht naar Bloemen daal te aanvaarden, begon onder weg een tweede bui en de leiding was ge noodzaakt juist op de grens van Bloemen- daal om te keeren Zoo viel de landdag in het water en werd het tweede gedeelte van het programma eveneens afgewerkt in de Groote Kerk. De Federatie-voorzitter Dr. W. Lodder sprak een woord van welkom en een woord van dank tot de afdeelingen Haarlem en Bloemendaal. De voorzitter der af deeling Haarlem, de heer J. de Smolen voerde eveneens het woord. Zes jaren geleden werd de eerste, landdag gehouden te Amersfoort met 220 leden; nu zijn er 31 afdeelingen met 2948 leden. Spr. deelde mede dat de Haagsche afdee- ling met '750 leden tot de federatie is toe getreden en dat besprekingen zullen worden geopend met vier afdeelingen met 7.00 leden, die nog niet tot de Federatie behooren, zoo dat de verwachting gewettigd is, dat 1936 zal beginnen met 4500 leden. Het Doopsgezind Zangkoor zong vervolgens Gez. 56 en „Onze Troost". Ds. A. A. Wildschut uit IJmuiden-Oost sprak over: „Wat we missen en wat we be zitten". v Onze landdag zou mislukt zijn. aldus spr. als wij niet inkeeren tot ons zelf en heen gaan met voldoende teerkost. De bedoeling van den landdag is niet uitrusten, maar toe rusten. Wij moeten aanvalsmoed bezitten, zegt spr. Alle jonge leden moeten overtuigd zijn, dat zij een boodschap hebbén en moeten zijn brandende sintels in den vuurhaard Gods, dien wij Kerk noemen. Jonge leden moeten wij niet los laten. Wij zijn overtuigd, dat de Kerk te weinig aan Jeugdwerk heeft gedaan. Ds. C. M. Krijger uit Beverwijk sprak over doorgeven, d.w.z. wat wij ontvangen hebben moeten wij door woord en daad geven, aller eerst aan onze naaste omgeving en dan aan alle schepselen. Het koor zong een paar liederen, waarna Dr. Lodder een slotwoord sprak en woorden van dank richtte tot allen die hun mede werking hadden verleend Aan Prinses Juliana, medelid der Federa tie. werd een telegram verzonden, waarin oun. de wensch uitgesproken werd yoor Zet 'n waker voor Uw kleerenkast! Bescherm Uw kleeren tegen motten! Haal 'n bus Shelltox bij Uw dro gist en verdelg het ongedierte 'met larven en eitjes incluis. Shelltox is insectendood! (Adv. Ingez. Med.) meldt: Hoogste barometerstand 767.3 m.M. te Jan May en. Laagste barometerstand 743.3 m.M. te Malinhead. en voorspelt: ,Matigen, tijdelijk wellicht krachtigen Zuid .Westelijken tot Westelijken wind.. Zwaar be wolkt met betrokken met tijdelijke opklarin gen. Waarschijnlijk nog regen met kans op onweer. Koeler. Uit het Buitenland Kans op regen en onweer blijft bestaan. De depressiekern die Zaterdag voor de kust van Zuid Noorwegen lag, is Noordoost waar ts afgetrokken. Zij werd gevolgd door flinke drukstijgingen, waardoor zich een hooge drukgebied ontwikkelde dat ons het mooie Pinksterweer gebracht. Een nieuwe depressie naderde in het Westen. Zij veroorzaakte Eer sten Pinksterdag reeds onweersregens in Zuid- Engeland en Noord-West-Frankrijk, terwijl in ons land. vooral in den afgeloopen nacht, zware neerslag viel (Groningen 22. De Bilt 20 en Den Helder 15 m.M Deze depressie wordt in het Zuid-Westen weer gevolgd door flinke barometerstijgingen, terwijl ook op den oceaan in het Westen de luchtdruk stijgend blijft. Over de Britsche eilanden, onze om geving en West Frankrijk is het weer koel en regenachtig. Over Duitschland, Oost Frankrijk en Zwitserland is het nog vrij warm weer doch zal ook heden onweer wat afkoeling brengen. In Noord-Scandinavië waar zich tijdelijk een hooge druk ontwikkelt is het nog vrij koud. Vrij krachtige winden waaien in de omgeving van het Kanaal. Zij zullen in de komende vier en twintig uur ten onzent verdere afkoeling brengen terwijl de regen en onweerskansen nog vrij groot blijven. Barometer Stand van heden Vorige stand Neiging: Achteruit. Opgave van: FA. KUIPERS EN ZN., Opticiens. Zijlstraat 97 Telefoon 12726. Thermometer 11 Juni: Hoogste gisteren Laagste heden nacht Hoogste heden tot 12 uur 757 m.M. 762 m.M. 71 F. 56 F. 63 F. BURGERLIJKEN STAND HAARLEM, 11 Juni. Bevallen 7 Juni: P. SmolenaarsGreveraars, z.; T. C. T. ThoolenBleeker, z.; 8 Juni: J. Beende Graaf, z.; E. M. BuijsMoens, d.; A. RijbroekNiemann, d. Overleden 7 Juni: P, de Korte, 57 j„ Kweek tuinstraat: J. M. DamiaansDriessen. 40 j., Hieronymus van Alphenstraat; M. Hooge- boomZut, 66 j., Koudenhorn; L. Hogenbirk, 46 j„ Cederstraat; W. Scheffer. 58 j., Haze- paterslaan, ;de- era- arin DRAAD BRAK OP HET VIADUCT AAN DE LEIDSCHEVAART. Het was een onaangename gewaarwording voor de reizigers die per tram naar Zand voort dachten te rijden, toen zij aan de Aer- denhout-sche zijde van het viaduct over de spoorlijn moesten uit- en overstappen Zater dagmiddag. Er was namelijk een draad van de electri- sche leiding gebroken, hetgeen een aanzien lijke stagnatie teweeg bracht. Van vier uur tot nazessen duurde de reparatie en zooiand is de dienst door overstappen onderhouden. Persoonlijke ongelukken zijn niet ge beurd. doordat de stroom bij aanraking met de aarde uit den draad is verdwenen, door Ned. Natuurhistorische Vereeniging. De Naardermeer-excursie. Het bestuur van de afd. Haarlem der Ned. Natuurhistorische Vereeniging schrijft ons: Zaterdag 8 Juni werd door een 19-tal leden der afdeeling Haarlem van de Ned. Natuur historische Vereeniging deelgenomen aan de excursie naar het Naardermeer. Om kwart voor twee vertrok men per autocar naar Kakkelaarsbrug, waar de bootjes reeds gereed lagen. Hier hadden de roeiers een zware taak om hun vrachtje tegen den stormwind op te roeien de deelnemers hadden hiervan niet veel last, die lieten zich roeien en hadden ondertusschen gelegenheid om uit het water het Watervorkje (Riccia) op te visschen of de mooie bladeren van' het fon- tenkruid (Potafogeton crispus). Die sierlijke zwarte sterns vlogen met groote snelheid heen en weer; een enkele lepelaar of purperreiger vloog over. Nadat we eerst een leeg nest van de koet gezien hadden, kwa men we bij het nest van de fuut met 4 eieren, terwijl iets verderop we het bijzonder fraaie nest van de zwarte stem, met 3 eieren, be wonderen konden. Lans den kant tusschen hét riet, stond het mooie wollegras, bloeiden groote ratelaar, groote valeriaan, koekoeksbloem, bitterzoet. Poelruit (Thalictrum flavum) begon pas te bloeien; voorts zagen we watereppe, water scheerling, Engelwortel, waterdrieblad (Me- nyanthes trifoliata) met vruchtjes, kamvaren (Dryopteris cristata), hondspeterselie (wolfs- poot (Lycopus europaues). Keurig aan de rietstengels opgehangen was het nestje van de groote karekiet, met 6 ge spikkelde eitjes. Herhaaldelijk hoorden we den roep van dezen vogel. Ook van de kleine kare- koet zagen 'we het nestje; dit is op dezelfde wijze gebouwd, doch kleiner. Bij de -kolonie der purperreigers waren tus schen het riet door de nesten met groote, .lichtblauwe eierente zien; jongen waren er nog niet. Op het „Wijde Blik vlogen bij onzen komst de lepelaars op, eèn prachtig gezicht deze glanzend witte vogels te zien in hun mooie zweefvlucht. Op deze zelfde watervlakte zagen we ook nog een fuut, terwijl onderweg een aalscholver en de bruine kiekendief opge merkt werden. Op den terugtocht werd nog een landing gemaakt om naar Epipactis palustris, de moe- raswespenqrehis te zoeken, doch tevergeefs. Wel vonden we de wateraardbei. Om kwart voor 7 was de tocht over dit prachtig natuurmonument geëindigd en bracht de bus het gezelschap weer veilig in Haarlem terug. COLLECTE VOOR TOEVALLIJDERS. De op Tweeden Pinksterdag gehouden col lecte voor de stichtingen voor toevallijders in Haarlem en Heemstede, heeft opgebracht: te Haarlem 912.86 en te Bennebroek 68.77. OUD-KATHOLIEKE KERK. De pastoor der Oud-Katholieke Gemeente te Haarlem. C. F. Nieuwenhuyzen, die in April in het Diaconessenhuis verpleegd werd en daar na voor verder hei-stel eenigen tijd in Hilver sum verblijf hield, kon op Tweeden Pinkster dag wederom den dienst in de Oud-Katholieke kerk leiden. Daarmede heeft hij zijn werk in de gemeente hei-vat. Engeland bouwt „het snelste vliegtuig ter wereld". IndiëEngeland in twee dagen? De luchtvartmedewerker van de „Daily Express" weet te melden, dat op het oogen- blik voor Engeland een groot passagiers vliegtuig het snelste vliegtuig ter wereld naar verhouding van zijn afmetingen wordt gebouwd. Het toestel is bestemd voor de Imperial Airways. Het wordt gebouwd bij de Armstrong Withworth Company te Coven try, die de meeste groote machines voor de Imperial Airways heeft gebouwd. Geen passagiersvliegtuig tot dusver in En geland of elders gebouwd, kan met dit vlieg tuig wat afmetingen en snelheid betreft, worden vergeleken. Het wordt een 3200 P.K. viërmotorige een dekker met een kruissnelheid van 160 mijl per uur en een topsnelheid van drie mijl per minuut, volgens voorzichtige berekening. Het zal ruimte bieden aan 56 passagiers en hun Het zal waarschijnlijk het eerste van een aantal van dergelijke vliegtuigen zijn voor de route van de Imperial Airways naar Australië. Het nieuwe vliegtuig wordt gebouwd met het oog op de tegen 1937 verwachte ont wikkeling van het luchtverkeer. Volgens het vastgestelde plan zal de luchtmail uit Indië dan in twee dagen in Londen kunnen zijn van Kaapstad m vier dagen en van Australië in zeven dagen. De geraamde snelheid van drie mijl per minuut wordt aan den lagen kant geacht. In vooraanstaande luchtvartkringen werd ver klaard, dat de kruissnelheid zelfs de 200 mijl per uur zal naderen. ONTPLOFFING OP EEN FRANSCH SCHIP. In de machinekamer van het Fransche tankschip „Cité d'Athens" heeft in de haven van Ismir een ontploffing plaats gehad. De tweede commandant van het schip werd ge dood. De eerste machinst werd ernstig ge- 5K£SïiL,-SE" - Inbraken in Haarlem. In de Delftlaan. Tusschen Zaterdag en Dinsdagmorgen hebben in Haarlem eenige inbraken plaats gehad. Zoo is ingebroken in perceel Delftlaan 15. Met behulp van een beitel heeft men een raampje naast de tuindeur geopend, nadat men zich door een poort tot den achtertuin toegang verschaft had. Via de tuindeur kon me toen het huis binnendringen. Alles is over hoop gehaald en op ruwe wijze heeft men huis gehouden: kasten werden geforceerd, laden opengebroken. Ook de slaapkamer op de eer ste etage is doorzocht. Vermist worden di verse gouden sieraden. De bewoners kwamen Maandagmiddag thuis en ontdekten toen den diefstal. In de Brederodestraat. Ook aan perceel Brederodestraat 28 heeft men een bezoek gebracht. Dinsdagmorgen is deze inbraak ontdekt, die gepleegd kon wor den door een serreruit te vernielen. Ook hier werd alles onderstboven gehaald en door zocht en ook hier spaarde menitniets: men brak stukken van kasten af om'naar buit te kunnen zoeken. Aangezien de bewoonster in het buitenland vertoeft kon niet worden op gegeven wat gestolen is. Vermoedelijk worden sieraden en zilveren vorken en lepels vermist. Kiosk doorzocht. Van de ververschingstent op den Spaarn- damschen weg bij de Transvaalstraat is in den afgeloopen nacht een luik afgerukt, waar door men sigaretten en koek in de wacht kon sleepen. INGEZONDEN Voor den inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet verantwoordelijk. Van ingezonden stukken, geplaatst of niet geplaatst, wordt de kopij den inzender niet teruggegeven. Huwelijken van blanken met kleurlingen. Geachte Redactie, Het ingezonden stuk van P. in Uw blad van 6 dezer, mag niet zonder protest blijven. P. wenscht actie voor een verbod van staatswege van een huwelijk tusschen een blanke vrouw en een kleurling, omdat zulk een huwelijk een ramp voor de vrouw zou beteekenen, we gens verschil in mentaliteit. P. schijnt onder kleurling ook den z.g.n. Indo-Europeaan te verstaan, want huwelijken tusschen blanke vrouwen en inlanders zijn zeker zeldzaam. Verder blijkt uit het stuk, dat P. de Indische maatschappij niet goed kent. Er zijn vele gelukkige huwelijken tusschen Indo-Europeanen en blanke vrouwen en om gekeerd tusschen blanke mannen en Indo- Europeesche vrouwen gesloten. Het zou P. zeer moeilijk vallen om het ver schil in mentaliteit tusschen een Indo-Euro peaan, die een Europeesche opvoeding in In dië of in Europa genoten heeft, en een blanke aan te toonen. De huwelijken tusschen blanke mannen en vrouwen zijn ook niet steeds gelukkig! Dit zal ook dikwijls aan verschil in mentaliteit te wijten zijn. Op die hedendaagsche Europee sche mentaliteit behoeven wij overigens niet trotsch te zijn. Het is maar gelukkig voor het Nederlandsche Vaderland, dat zijn iets meer of minder ge kleurde onderdanen een andere mentaliteit bezitten dan P. zélf, want aan vele dezer ge kleurde volksgenooten, in allerlei hooge en minder hooge betrekkingen, heeft het vader land zeer veel te danken! Was wijlen generaal van der Heyden niet een Indische jongen? P. kan het gerust aan de vrouwen overla ten zelf haar echtgenoot te kiezen. Daar be hoeft P. of de Staat heusch niet aan mee te helpen. P. beseft niet wat een verbod als door hem gewenscht, in werkelijkheid zou beteekenen, anders had hij zijn wensch niet geuit; hier mede heeft P. getoond, een slecht vaderlan der te zijn. P. wil ons gelukkig maken met een soort Ariër-paragraaf. Als een staaltje van de dwaasheden waartoe dergelijke rassenhaat kan voeren zij slechts opgemerkt, dat de In- do-Iranische volkeren van Voor-Indië, Per- zië en Oost-Iran, Ariërs zijn. De West-Euro peanen zijn zeer zeker geen Ariërs, maar zul len wel, naar de mentaliteit te oordeelen, voor het grootste gedeelte van de Hunnen, bekend uit de volksverhuizing, afstammen. W. D. N. AGENDA DINSDAG 11 JUNI Groote Kerk: Orgelbespeling, 8.159.15 u. Luxor Sound Theater: „Langs het leven". Doorloopende voorstelling 711.30 uur. Rembrandt Theater: „Haar grootste succes" Tooneel: Lay Fun Troupe. 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „Alleen voor U". 2.30, 7 en 9.15 uur. Palace: „De 4 Müllers". Tooneel: Rolf Han sen, Weensche goochelaar. 2.30, 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 113 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. WOENSDAG 12 JUNI Groote Kerk: Bachconcert. 8 uur. Vergadering van den Gemeenteraad, Prin senhof, 1.30 uur. Bioscoopvoorstellingen des middags

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 2