SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD Het Nederlandsche Honkbal-team wint van België. HA AND AG 17 JUNI 193 J TT A A H TT E M'S D A G P. C A D SP9RT l SPEL a— m kri Van den Honkbalwedstrijd NederlandBelgië op het R. C. H.-terrein .Aan slag onze landgenoot Hunnik; vanger Calewe en achter scheidsrechter Van Heeswijk. V. 1. n. r.: Van Welsenes, Eysker en Van den Klinkenberg droegen gisteren bij de atletiek wedstrijden van P. S. V. veel bij tot het succes van „Haarlem". Van de Hollandia-roeiwedstrijden Fraaie strijd tusschen de Dames-achten Triton (1). Laga (2) en Njord (.3), die ook in deze volgorde aankwamen. Een „radiofoto" van den wedstrijd om het wereldkampioenschap zwaargewicht boksen tusschen de Amerikanen Max Baer en James Braddock (links) welke door laatstgenoemde tegen de verwachtingen in werd gewonnen. Het Nederlandse!. Honkbal-negental, dat Zondag op het R. C. H.-terrein tegen België speelde en met 102 won. Van links naar rechts: Th. v. d. Putte (E.D.O Lammers (Quick), F. v. d. Heuvel Reijnders (H.H.C.), J. Baas (H.H.C.). Staande: M. C. Bakker (Quick). C. J. Hunik (Haarlem), M. Mulder (H.H.G), P. Parson (Haarlem), W. Pijnakker (H.H.C.). Adolph Witt, de Duit- sche bokser, die tegen den Italiaan Merlo Preciso uitkomt, om het Europeesch kam pioenschap halfzwaar- gewicht. iico enuti van aen Haan. cricketbond, dat Zaterdagmiddag aan de Spanjaards laan tegen de Flamingo's speelde. Van links naar rechts (knielend): J. Mulder, P. Lichtenstein, J. Beijk (aanvoerder!; staande: II. Zonneveld, R. Ton. J. Reus, H. Beijk, J. van Steenbergen, G. Goossens, G. v. Musscher en O. Keijser. Deze vreemdsoortige raceboot veroverde den eersten prijs op een tusschen Pa via en Venetië gehouden wedstrijd. Het jubileerende Vischcollege „De Morgenstond," dat 25 jaar bestaat. In het midden zittend de heer A. Fabel, voorzitter; links van hem de heer N. v. d. Erf, secretaris: rechts de heer A. van der Schaar, penningmeester. Het twaalftal van den Haarl. Korfbalbond, dat het Noord-Hollandsch twaalfta klopte. Van links naar rechts de dames: J. Wesseling. L. Wit D Wijnands D. Sigerius, T. Veen, B. Trap. Hoeren H. Landwehr, J. Geels, N. Hand"raaf' C. Trap, H. Jongedijk, C. Bonekamp. De oud R. C. Verkerk scoorde voor V. het winnende loelpunt, waardoor Philips kampioen van Nederland werd

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 5