HENSEN DE BILT 1 ST00MEN OPRUIMING!! -• POND ERDXG25 JUKI 1935 baakeek. dagblad 2 meldt: ni.M. hoogste barometerstand 772.3 Valentia. Laagste barometerstand 749.8 m.M. Seydisfjord. en voorspelt: Matigen tot zwakken Oostelijken tot Noor delijken wind. Gedeeltelijk bewolkt. Droog weer, Warm. Uit het Buitenland WELLICHT KOELER WEEK. Het maximum op liet vasteland verplaatste zich naar de Noordzee. Het wordt in het Noordoosten 1 aangetast door de secundaire van een langgerekt gebied van lagen druk met kernen langs en binnen den Poolcirkel. In Zweden en Finland kwa men belangrijke afkoelingen met onweers regen. Met minimum in Zuid-Frankrijk zwak. Er valt onweersregen bij de Pyreneeën. Op het continent werd het overal warmer. In de Alpen steeg de temperatuur sterk, even zoo in de Middelgebergten, waar behoudens ver in het Oosten alle bewolking verdween. In Engeland was de morgentemperatuur iets la ger dan gisteren. Het is te verwachten dat de wind Noord-oost zal blijven en wellicht spoedig naar Noord zal gaan wat meer bewolking en koeler weer ten gevolge zal hebben. Barometer Vorige stand 768 m.M. Stand van heden 770 m.M. Neiging: stilstand. Opgave van: FIRMA KEIP. Opticien Groote Houtstraat 137. tel. 11640 Thermometer Hoogste gisteren 81 F. Laagste hedennacht 63 F. Hoogste -hèdén tot 12. uur 73 F. BURGERLIJKE STAND Haarlem, 25 Juli. Ondertrouwd: 24 Juli: P. J. Hansen en G. H. Meijer, J.- C. v. Schaik en J. Ringers, J. J. Noordhuizen en J. C. A. Reijnen, A. J. de Mol en L. I. F. Paul, R Bekema en A. S. v. d. Schuit J. A. Weijers en L. A. M. Hartwig, S. v. d. Veen en E.-M. P. Oudshoorn, G. G. Elling en M. L. Zwart, D. Kuiper en A. G. de Weers, M. v. Wijk en M. J. v. Heijl, B. J. J. v. Dinther en C. E. A. W. v Tetering, J, v. Laar en C. Paape, B. R. Smit en C. G. Suxnan, M. v. Praag en A. M. Vrugt, J. T J. Paseh en A. J. G. Rikkers, Getrouwd: 24 Juli: G. W. F. Meulemans en J. C. A. v. Galen, W. H. Juffermans en M. J. Tervoert, F, L. A. Stokman en J. M. M. Dekker A.T. Meiland en A. M. H. Broekliuijsen, A. M. H. Broekhuijsen, A. A. Willems en E. M. Kantein, .J. C v. Waard en J. M. W. Pohl, J. J. Ruitenberg en A. Beentjes, R. Bootsman en W. Bochoven, H. W.-Prinsen en J. E. C. Sout- berg, W, J. Wiggers èn H. C Oudolf, P. M Jan sen en G. J. Willemse, H. A. Spiiker en M. v. Loenen, J. P. Deen en M H. v d. Bom. A. de Wolf en C. C. In 't Veld, J. A. Vree en T. P. C. v. Esseveld. Bevallen: 21 Juli: A, M. v. Dijkv. Kam pen, d., 22 Juli: L. M. G. SpaasGroos, d., P. C. CoxVos., 23 Juli: B. BeenenSchoen makers, z., H. v. d. Vossenv. d. Eisen, d., B:' J. v. d. Veldenv. Roon, z, 24 Juli: E. SchoutenVeltman, z. Overleden: 22 Juli: J. KwantesEggers, 90 j„ Romolenstraat, 22 Juli: B. G. Koenv. d. Wijst, 68 j., Hazepaterslaan. 23 Juli: A. Repko 28 j„ Gen. de la Reijstraat, C. Versterre, 62 j. M. v. Heemskerkstraat. Provincial» Staten van Noord-Holland, Wijziging Ambtenarenwet 1920. Hedenmorgen half elf kwamen de Provin ciale Staten van Noord-Holland in openbare vergadering bijeen. Het voorstel tot vaststelling van de reke ning der provinciale inkomsten en uitgaven over 1933 met de daarbij behoorende ver antwoording en een ontwerpbesluit tot vast stelling der inkomsten en uitgaven, wordt zonder hoofdelijke stemming goedgekeurd. Wijziging „Ambtenaren reglement 1920". In behandeling komt de voordracht van Ged. Staten tot wijziging van het „Ambte narenreglement 1920". De heer Pothuis (S.D.A.P.) acht het niet goed, voor te stellen de op de vergadering der Prov. Staten rustende verplichting om jaar lijks over de al- of nietetoekemning eener vacantie-toelage te beslissen, te veranderen in een bevoegdheid. De heer Schurer (C.D.U.) komt op tegen AGENDA Heden: DONDERDAG 25 JULI Gem. Concertgeb.: Volksconcert van de H. O. V. Soliste: Jo v. d. Meent-Walter 8.15 u. Palace: „Vrouwenoogen". Op het tooneel: Alex de Haas met liedjes aan den vleugel. 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Leise flehen meine Lieder." Op het tooneel: Resua Sisters, sensa tie op rolschaatsen. 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „Fraulein Hoffmanns Erzahlungen". 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Groote verwach tingen". Doorloopende voorstelling van 7 uur tot 11.30 uur. Heemstede: Gemeenteraadsvergadering 8 uur. Zand voort: Une fëte de negre in Mo- nopole. VRIJDAG 26 JULI Frans Halsmuseum: Alg. verg. van de Ver. tot Uitbreiding der Verzameling van Kunst en Oudheden. 2 uur 's middags Bioscoopvoorstellingen des middags en des avonds. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan- flags. Toegang vrij. het nieuwe artikel 54 bis, waarin gezegd wordt dat de ambtenaar, die lid is van den Bijz. Vrijw, Landstorm en gevolg geeft aan den oproep der Regeering om vrijwillig onder de wapenen te komen, wordt geacht zijn amb telijke werkzaamheden op wettigen grond te verzuimen". Spreker meent, dat de demo cratie met het optreden van dien land storm niet gediend is, omdat die leeft in den geest van het geweld. Hij twijfelt niet aan de goede bedoeling van dezen landstorm, maar aangezien het voor hem een principe-kwestie is, zal hij tegen het voorstel stemmen. De heer W ij n k o o p (Comm.) noemt den Bijz. Vrijw. Landstorm een klasse-instrument dat voornamelijk gebezigd wordt tegen de communisten. Het is een geweldmaatregel van de kapitalistische maatschappij tegen over het proletariaat. Het is een gewapend regeerings-apparaat, om de arbeidersklasse neer te slaan en er onder te houden. De heer D e R ij k e (N.S.B.) zegt, dat zijn partij tegen gewapende partijlegers is. De heer W ij n k o o p valt hem telkens in de rede. Van de publieke tribune wordt geroepen: „Hou zee!" De Voorzitter dreigt met ontruiming van de publieke tribune. De heer Réi-na ld a (S.D.A.P.) meent, dat de Vrijw. Bijz. Landstorm hier niet in het geding behoort te worden gebracht. Daarover moet in het Parlement gesproken worden. De heer Sneevliet (rev. soc. arb. partij) zegt, dat een vacantietoeslag een onaantast baar bezit van de arbeidersklasse is. Hij acht het niet goed, dat Ged. Staten nu reeds deze bepaling in het ambtenarenreglement op nemen, nog wel zonder -dwang van de re geering. Ten opzichte van den Vrijw. Land storm verwijt spreker aan de leden der N. S. B. misleidende propaganda. Spreker be strijdt ook uitvoerig dezen landstorm, die volgens hem altijd bereid zal zijn om geweld te plegen. Zijn fractie zal zich heftig tegen het verleenen van een subsidie aan dit klasse instrument verzetten. De heer Van Engelen. (Kath. Dem PartijJ zegt, dat de leden "'teer partij altijd op de bres staan voor de .langen van de ambte naren. Maar zijn partij kan zijn stem niet géven aan een voorstel tot het verleenen van een subsidie aan den Vrijw. Bijz. Landstorm, omdat dit een militaire partij is. Spreker is het geheel eens met de meening van den heer Schurer. De heer Lambooy (R.K.) is het eens met den heer Reinalda. Ook spreker is van oordeel, dat dit debat niet in de Staten zaal thuis hoort, maar in hetParlement. De heer Kooiman (V.D.) zegt, dat zijn fractie vóór de voordracht van Ged. Staten zal stemmen. De heer Polak (S.D.A.P.) (Ged. Staten) verdedigt de vordracht. Hij merkt, ten aan zien daarvan op, dat elk jaar een voorstel kan worden gedaan den vacantietoeslag weer te verstrekken, als gemeend wordt, dat daar toe termen bestaan. De Staten krijgen dan de bevoegdheid, den vacantietoeslag weer in te voeren. Spreker zegt, dat de kwestie van- den Bijz, Vrijw. Landstorm een kwestie van arbeids voorwaarden is, waarover in het Georgani seerd Overleg eenstemmigheid bestond. Het voorstel van Ged. Staten over den va cantietoeslag wordt aangenomen met 56 te gen 16 stemmen. Ook het voorstel betreffende den Bijz. Vrijw. Landstorm wordt aangenomen met 53' tegen 19 stemmen. Het voorstel van Ged. Staten betreffende standplaatsaftrek wordt door dit cö-llege inge-; trokken. Op verzoek van den heer De Rij ke. wordt sub b van de voordx-aeht in stemming - ge bracht. Het wordt aangenomen met 42 tegen 26 stemmen. Zonder hoofdelijke stemming wordt- aange nomen de voordracht van Ged. Staten tot eigendomsoverdracht aan de gemeente Bloe- mendaal van een perceel grond, deel uitma kende van den Duinlustparkweg aldaar. Aan de orde komt de voordracht van Ged. Staten tot verlaging van het gemeentelijk aan deel in de verpleegkosten van armlastige krankzinnigen van f 800 tot f 750. Dr. Droog (R.K.) had het. beter gevon den, hierover bij de behandeling van de aan staande begrooting te spreken, omdat men dan meer van de cijfers weet. De heer Michels (S.D.A.P.) (Ged. Staten) antwoordt, dat het college nu reeds met deze voordracht is gekomen, opdat de gemeente besturen er met de samenstelling van de be- jrooting rekening mee kunnen houden. .Het is een royaal gebaar van Ged. Staten. Wel zal het college overwegen, of dit ook voor het vol gend jaar kan geschieden. Het voorstel wordt goedgekeurd. Te één uur wordt de vergadering geschorst tot kwart voor twee. KEULSCHE GASHOUDER IN BRAND. In de oude gasfabriek Ehrenfeld is een der drie gashouders in brand geraakt. De drie gas houders hebben tezamen een inhoud van 192.000 M3. De in brand geraakte gashouder heeft een inhoud van 60.000 M3. en bevatte op het oogenblik, waarop de brand uitbrak 10.000 M3 gas. Arbeiders waren bezig met schilderwerk aan den gashouder, toen plotseling een groot stuk ijzer losraakte, uit aanzienlijke hoogte op cien bovenkant van den gashouder viel en daar een gat in sloeg van 50 bij 30 c.M. Door de daarbij uiteraard ontstane vonken raakte het uit- stroomende gas in brand, waarbij zich een vlam vormde van verscheidene meters hoog te. De stedelijke brandweer was in zeer korten tijd met zes motorspuiten ter plaatse en be gon met koortsachtige haast aan het blus- schingswerk. Daarbij werd gebruik gemaakt van schuimblusehapparaten, terwijl men voorts door het plaatsen van ijzeren platen en stukken asbest trachtte het gat te dichten. Even over 13 uur slaagde men er eindelijk in de vlammen te verstikken. Voordat het echter zoo ver was, achtte men het geraden om de omliggende fabrieken en werkplaatsen te doen ontruimen, teneinde bij een eventueele ontploffing zoo min mogelijk slachtoffers te maken. Gaat Engeland zijn vloot nog meer uitbreiden? LONDEN, 25 Juli. De „Morning Post" schrijft, dat de regeering op het oogenblik de vraag onderzoekt of na het zomerreces in het parlement een aanvullend vlo-otvoor- stel zal worden ingediend. Dit voorstel zal dienen tot bespoediging van den bouw van schepen ter vervanging van oudere kruisers en torpedojagers. Dit kon geschieden zonder schending der Londensche vlootovereenkomst aangezien Groot-Brittannië van zijn in het vlootverdrag vastgelegd recht ten aanzien van deze beide categorieën niet ten volle ge bruik heeft gemaakt. Waarschijnlijk zou het in overweging genomen vorostel ook voor zien in een uitbreiding- va'n het- aantal man schappen. Het blad meent nog te weten dat de re geering heeft besloten tot uitstel van de slooping van de vier groote kruisers van de Hawkins-klasse, die volgens het vlootverdrag voor het volgende jaar gesloopt moeten wor den; - - Voorbeurs te Amsterdam. DE RUST IS TERUGGEKEERD. De ochtendbeurs was hedenmorgen zeer kalm. De omzetten waren niet groter dan op normale dagen. De stemming- was daarbij bepaald flauw en de gisteren bestaande-vraag naar aandeelen had vanmorgen plaats gemaakt voor aan bod. Het feit, dat de besprekingen van dr. Colijn zoo langen tijd in beslag nemen heeft de hoop gewekt, dat de premiei* op een óf andere wijze de bestaande moeilijkheden voor het kabinet zal kunnen oplossen hetgeen op de beurs een geruststellenden invloed uitoe fende. Kon.'Olie daalden na vasten inzet 2pet. beneden het vorig slot: Philips daalden 5 pet, Unilever. 2 pet., Aku waren prijshoudend, H.V.A. golden 3 pet., Arnst., Rubber 2 pet. beneden het vorig slotpeil. Youngleening was gedrukt. Op de wisselmarkt overheerschte het aan bod eveneens. Alle buiteniandsche valuta daalden belangrijk. „Het is dom op den val van den gulden te rekenen." „Zoolang Colijn er is," meent de Times. LONDEN, 25 Juli (Reuter). Ten aanzien van den huldigen toestand in Nederland schrijft de „Times" dat het Nederlandsche banksysteem gezond is. De zwakte van den gulden is te wijten aan economische, politieke en psychologische redenen. De Nederlanders zijn een volhardend ras en Colijn heeft deze eigenschap in hooge mate. Hij heeft een bijna "tegdeus vertrouwen in den gouden standaard en zoolang hij aan het hoofd van de Nederlandsche regeering staat zal de speculant niet verstandig doen te wedden op een onmiddellijke of spoedige de valuatie van den gulden. AMSTERDAMSCHE BEURS DONDERDAG 25 JULI 1935 OPGEGEVEN DOOR DE ROTTEKDAMSCHf BANKVEREENIGING KANTOOR HAART 1 30 2 - Staatsl. Binnenl. 4 1/2 pCt. Nederl. 1917 4 pCt, ld. 19 33 11 95^-% 95% 4 1/2 pet. Nederl. Indië 1930 11 92H 92% Staatsl. Buitenl. 5 1/2 pCt. Duitschl. 1930 (Y'ourigleen.) V (Youngleening) met verklaring 4 pCt. Engeland 4 1/2 pCt. Frankrijk Schatk. 193.2 Scheépv. Mi jen. Scheepv Unie ^Vi-% Stoomv Mij. Ned. Industr. Binnenl. Alg. K.ziide Unie. ,32 A. M. (Nat VD S i W r ■.-/ v.' v (i SVf Bezit) s - v Berkei's Patent -1' Oert. Calvê Delft 61*-% Nederl. Ford 275 Ned. Ind. Gas (Nat. 265^4 263%-2* Gem. Bez. Philips 105% Industr. Buitenland, Anaconda Copp.er 10& 10% Am. Smelting 26H Bethlehem Steel 21% Cities Service 4- 5 pCt. Cities per 196 6 Am. Glanzstoff (gew.) L General Aviation. 2% Intern. Nickel 17% 17* North Amer, Cy. - Standard Brands 1 J U. S. Leather 25% 25% - Banken Binnenl. Koloniale Bank Cert. Handel Mij. Banken Buitenl, Deutsche Reichsb. Petrol, Mij. Bin]. Kon. Petroleum 192%—H 192*—3 S8 Petrol. Mij. Buitenl. -5- 12%-% •>hell Union 6* 6%-% Cultuur Mijeu. H. V. A 175 - Vorstenlanden Mijnbonw Mijen. Alg. Exploratie 172 '"*r -* Tabak Mijen. Deli Batavia Tabak.. 14?: 144% 138 Besoeki 40 Senembah 158. - Rubber Mijen. A'dam Rubber 110 C9J^ 109%—10 Dell Bat. Rubber - Ned. Ind. Rubber '7? Koffie Ver. Ind. Cult, Ondern. - Spoorwegen Buitenl. Atch. Topeca 33 Comm. Milwaukee 2V* 5 pet. Adj. Milwaukee - Missouri Kansas Texas - Union Pacific 65* Prolongatiekoers LAATSTE BERICHTEN Oosterlingen door Britsche soldaten mishandeld. Ergerlijk voorval door misdragingen, van een humner. LONDEN, 25 Juli De „Daily Herald" meldt dat Britsche soldaten een sensationeelen over val op een dorp bij Jubbulpore in Centraal Indië hebben gedaan. Een dorpsbewoner zou aan zijn verwondingen zijn bezweken terwijl 12 dorpsbewoners zwaar en gedeeltelijk licht gewond zouden zijn. Daarom zou het eerste bataljon van het be trokken regiment uit Liverpool consigne heb ben gekregen in de kazerne te blijven en zou den de civiele en militaire' autoriteiten een onderzoek instellen. Soldaten van een ander regiment zouden patrouilledienst in de kazer ne uitvoeren. De gouverneur der centrale pro vincies heeft een rapport naar Londen ge- seini en bereidt een uitvoerig rapport voor den onderkoning voor. Volgens het blad meldt een te Simla van het hoofdkwartier van het leger ontvangen m-ededeeling, dat gisteren in het dorp Karodi een vrouw door een soldaat zou zijn lastig ge vallen, zoodat zij alarm had gemaakt. De dox-psbswoners hadderx daax-op den soldaat aangevallen, die zich thans' in eeii ziekenhuis bevindt. Den volgenden dag zou een afdeeling vaxx het regiment een 'and-er dorp, Bexxda ge naamd, dat zij echter voor Karodi hielden, h-ebbeix overvallen, waarbij 13 dorpsbewoners gewond werd— l°ngevolge waarvan ééxi is' overleden. De correspG' .ut vaxx de „Daily Herald" meldt dat bij het -eerste: incident drie soldatexx waren betrokken en bij _xet tweede, veertig sol datexx, die zich met hockeysticks- en knuppels hadden gewapexxd. Bij dit laatste incident zou- den zij ook nog eexi hut. in bx-and hebben ge stoken en slechts een hevige regenbui zou het dorp voor geheele vernieling hebben bewaard. De gewonde dorpsbewoners zouden tien van de soldaten herkend hebben. Het blad voegt hieraan toe, dat de waarne mende leider der pai'lementaire Labour-oppo- sitie, Majoor Attlee, heden in het Lagerhuis de regeerirxg om een uitvoerige verklarixig zal verzoeken. INFGRMATIEKOERSEN. (Medegedeeld door de Rott. Bank Ver.) Londen 7.34^-37 Berlijn 59.6585. Parijs 9.7983 Brussel 25.0227% Zürich 48.2555 New York 1.48 1/8—9. VERKEERSVERBETERING. Heden heeft de Bloemendaalsche Politie met medewerking van Overveensch Gemeentewer- fcen, een goede verkeersverbetering op de Ju- liaxi-alaan hoek Bloemendaalsche weg aan gebracht. De zware boom, welke op het kruispunt staat, is omgeven van een ronde steenen baxxd. Alle voertuigen zijn nu v-erplicht daar rechts omheen te rijden. AERDENHOUT CONDUCTEUR KNEUST ENKELE RIBBEN Woensdag trachtte een tramconducteur op de Viersprong te Aerdenhout op een rijdende tram te springen. Ook tramconducteurs kun- rxen hierin falen. Zooals deze. De man viel xnet zijn borst op de treeplank en bezeerde zich tamelijk ernstig. Een dokter constateerde dat de conducteur waarschijn lijk eenige ribben had gekneusd. Hij 'is xxaar zijn Woning te Haarlem overgebracht. HAARLEMMERLIEDE De brug over de Ringvaart. Komt in de omgeving van de Oranje- Nassaustraat.' Naar wij vernemen heeft dezer dagen in het Raadhuis alhier een bijeenkomst plaats ge had, ten einde tot overeenstemxning te gera- kerx over de plaats van de nieuwe brug over de Ringvaart. Aanwezig waren o.m. B. en W., het lid van Ged. Staten, Mr. J. B. Bomans, Ir. Vink van den Prov. Waterstaat, enkele raadsleden en belanghebbenden. Het resultaat der besprekingen is, dat aan- genoxnen mag worden, dat de brug komt in de omgevixig van de Oranje Nassaustx'aat. Hiervoor is wijziging van het Uitbreidingsplan noodig, waartoe de Gemeenteraad, naar wij vernemen, wel bereid zal zijn. Wanneer de brug -gereed zal zijn, is nog niet te zeggen. IJMUIDEN OVERVEEN WELPEN ELSWOUDGROEP IN BAKKUM. i 'In "de o'tfde "Jfelx!gdhei'ber£ ;,Zèèv<éM'" te Bak- kiixxx (Castricum) heeft bovengemeld 'P-ad-' vixxdëfs-Onderdeel zijn' bivak -dezen wéék Opge slagen'," en was het heden-„Oudervreugd" om de kinderen daar te zien. Bij het binnentreden op „Zeevëld" zagexi wij eerst de „Akela's" BonnesxPauwexi welke met de leiding van dit Wélpenkamp belast waren. De Welpen zelf hielpen o.a. den boer van deze hoeve met het binnenhalen van het: hooi. Van des morgens half zeven af zijn de jon gens in touw; ze zorgen voor het schoonmaken en opruimen, voor het eten gedeeltelijk, ma ken wandelingen en fietstochten enz. Om 9 uur slaat het klokje van gehoorzaamheid. Gezondheid wordt daar met lepels genoten! MARKTPRIJZEN VAN DONDERDAG 25 JULI. Tarbot per K.G. f 1,00—f 0,90 Griet per 50 K.G. f 30—f 16 Tongen per K.G. f 1,40f 0,78 Kleine schol per 50 K.G. f24—f4,90 Bot per 50 K.G. f 10—f 3,60 Schar per 50 K.G. f9—f8 Kleixie poon per 50 K.G. f6 Mididelschelvisch per 50 K.G. f 26 KI. middelschelvisch p. 50 K.G. f24—f 17 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 13f 3,60 Kabeljauw per 125 K.G. f66—f36 Groote gullen per 50 K,G. f 14f 10 Kleine gullen per '50 K.G. f 10f 3 Wijtix-xg per 50 K.G. f2,70—f2,10 Makreel per 50 K.G. f 13—f 7,50 Leng per stuk f 1,20 Koolyisch per stuk f 1,13—f0,58 Kleinmid-delhake per 50 K.G. f 30f 28 Kleine hak-e per' 50 K.G. f18. BESOMMINGEN Stoomtrawlers; .Caroline IJM 26 Podlzee IJM 77 Kotter: E 76 f760. Motorloggers: SCH 42 f380; KW 166 f540;1 KW 56 f660. VERWACHTE VIS CHAANVOER. Thuisstoomende voor de Vrijdagmarkt: motorlogger Mai-tenshoek, vangst: 200 kantjes Noordmaatjes, 37 kantjes Zuidmaatjes, 30 kantjes volle, 30 kantjes steux-harixig. Totaal 297 kantjes. 'manden 435 f 270Ö 275 f 2320 Ondertrouwd: C. E. A. W. "VAN" TETERING en B. J. J. VAN DINTHER Arts Haarlem Noordwijkerhout - Huwelijksvoltrekking op derf Feestdag van Maria Hemelvaart, 15 Aug. a.s. om half elf in de kerk van de H.H. Elisabeth en Barbara, Paul Krugerstraat, Haarlem -N oord Receptie direct na de Kerke lijke Plechtigheden, Frans Hals plein 3. Toekomstig adres: Langevelder- weg 10. Noordwijkerhout. Heden overleed potseling mijn geliefde Vrouw, Moe der, Behuwd- en- Groot moeder Anna Petronella v. d. Mark-Koehorst uderdom van' 6i in den jaar. Uit al'ér naam: J. v. d. MARK nanstr. 11 zwart Heden overleed telijk lijden oi Zwager en Oom, ha smar- rze beste de Heer Cornells Dorland Weduwnaar t Hendiilca var an Lijdia der Wiel O ud -Ho o f d o pzi ch ter van het Waterschap „de Beem-ster",' Eere-Bestuurslïd v. d. Bond van Ambtenaren b. d. Wa- terschappen in Nederland, in den ouderdom- van 79 jaar. Namens de Familie A. DOKLAND— VAN GELDER Haarlem, '24 Ju-li 1.93,5. Teniipeli-ersstraat. éSi-rüWar.t.- De teraardebestéllïhè" zal plaats hebben Zaterdag 27 Juli a.s. te 12 uur op de AT- gemeene Begraafplaats te Haarlem aan de Kleverlaan ZOMERJAPONNEN VLUGGE AFLEVERING f!4Vf|)SCIII|!|ü; Fauteuil Charles 53 fraai met snijwerk versierde I. teuil en antieke bekleeding,.antic' .Biedermeier kastje in mahon: voorkant vlechtdraad 50. Malw nie eetkamer 190. Geëtaleerd in Myer's Woninginr. van 1SS7, Kinderhuisvest 19 P. DE WILDE Tandheelkundige, BAAN 13 tot 17 Augustus GEEN PRAKTIJK TH. TH. KOOT Chirurg Afwezig tot 4 Augustus randarts C. H. Onsteiri is Vrijdag AFWEZIG ntraie f andheelkundige Kliniek KEN A U PARE 28 A HAARLEM tel. 12644 SPREEKUREN lederen werk-» dag 9-11 en 1-2; Dinsdags- 1 avonds 6.30-S.30 uur. Zater- dagsmiddags geen spreekuur# STOFFEN HEEREN COLBERTS, TEGEN EXTRA LAGE PRIJZEN. FLANELLEN PANTALONS ruimen wij op met 20 KORTING. GRIJZE JASJES. Als speciale aanbieding geven wij t.m. 10 AUG. onze beste, prima kwaliteit van 3.— voor 2.50 Slagers-, Kruideniersjassen en Koksbuizen, t.m. 10 AUG. onze kwaliteit van f2.60 voor ƒ2.25. Profiteert van deze BIJZONDERE AANBIEDING. VAKKLEEDINGMAGAZIJN Paarlaarsteeg 1 - Telef. 12842 SLECHTS AAM M Z 17 D E GEVESTIGD. Bi

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 2