Britsche regeering beraadslaagt over het conflict. Tauber's nieuwste film. Italiaansch-Abessymsche betrekkingen met verbroken. THIJS IJS EN HET GEHEIMZINNIGE EILAND. jV R IJ D X 'G 23 XUGUSTÜ'S' 1935 HAAREE M'S DAGBtAD BUITENLAND. Wapenembargo naar Italië en Abessynië blijft voorloopig gehandhaafd. Handhaving van het besluit staat echter geenszins vast. Giornale d'ltaiia richt opnieuw een scherpen aanval op Engeland. „Britsche bladen sturen op oorlog aan". HET BELANGRIJKSTE NIEUWS In tegenstelling tot de oorspronkelijke aan kondiging, is over'de buitengewone kabinets zitting van Donderdag geen officieel commu nique uitgegeven. In welingelichte kringen verluidt echter, dat het kabinet tot de vol gende besluiten is gekomen: 1. Het kabinet keurt in elk opzicht de na het einde van de Parijsche conferentie van drie uitgegeven verklaring goed, dat de Brit sche regeering in voortdurend contact zal blijven met de Fransche regeering en ten nauwste zal blijven samenwerken en dat beide regeeringen tot de zitting van den Volkenbondsraad op 4 Sen- tember a.s. zullen blijven voortgaan met de pogingen langs diplomatieken weg in overleg met Italië te onderzoeken welke mo gelijkheden voor een vreedzame oplossing er nog bestaan. 2. Het kabinet heeft verder beslo ten, haar beslissing van Juli jl. tot het voorloopig weigeren van uitvoer vergunningen voor wapens naar Abessynië en Italië, te handhaven. Dit zou echter niet beteekenen, dat het verbod tot September a-s. van kracht zal blijven. De minister van 'buitenlandsche zaken Sir Samuel Hoare is met de behandeling van deze kwestie belast. 3. Het kabinet stelde zich op het stand punt, dat er geen aanleiding was voor een wijziging van de reeds bij tal van gelegen- (hedenvastgestelde politiek der Britsche re geering tegenover den Volkenbond en de grondslagen van Genève. In Engelsche kringen verwacht men voor de volgende dagen geen nieuwe verwikke ling. Er is geen tijdstip voor een volgende kabinetszitting vastgesteld. De beschouwingen in de avondbladen zijn eveneens geschreven voor dat bijzonderheden omtrent het resultaat der kabinetsbesprekin- 'gen bekend waren. De ..Star" schrijft, dat de houding van Frankrijk een beslissende factor voor de Britsche politiek blijft. Naar de meening van vele ministers is de handhaving van een- nauwe Fransch-Engelsche samenwerking de eenige grondslag voor het behoud van den vrede in Europa. Zonder Frankrijk zou noch Engeland, noch de Volkenbond iets kunnen doen om Italië tegen te houden, aangezien naast Engeland alleen maar Frankrijk over een behoorlijke vloot beschikt. Als men zich echter geheel op de Franschen verlaat, is dat Ibijna een üitnoodiging aan Frankrijk om de oogen te sluiten voor de eerzucht der Ita lianen. In Frankrijk bestaan bij de linker zijde en in de koloniën sterke stroomingen tegen een aanval op Abessynië. Wanneer En geland krachtige leiding geeft zou dat van groot nut kunnen zijn. De Italiaansche re geering speelt met het denkbeeld, Abessynië van zee uit te blokkeeren. Dat is een zeer ernstig punt, want Italië zal misschien voor zijn vloot het recht opeischen, alle buiten landsche schepen met ladingen voor Abes synië te doorzoeken. Het „Giornale d'ltaiia" schreef gisteren in een hoofdartikel, dat het zich Woensdag avond gewend heeft tot het vriendschappelijk gezinde deel der Britsche natie. Nu richtte het zich echter tot de „Britsche pacifisten tot het uiterste en tot de onverdraagzamen, die de Britsche regeering willen dringen op den weg van een gevaarlijke houding en acties tegen Italië". Het Italiaansche blad verklaart, dui delijke taal te willen schrijven, opdat de heele wereld wete, wie verantwoordelijk is voor elke te vinden oplossing en welke consequenties elke actie tegen de Italiaansche belangen kan uitlokken. Naar aanleiding van den eisch van sommige bladen, dat de Britsche regeering het wapen-embargo voor Abessynië zal opheffen, schrijft het „Giornale d'ltaiia", dat de vrije uitvoer van wapenen naar Abessynië een schending is van het verdrag van 21 Augustus 1930. dat speciale voorwaarden en besprekin gen bevat, waaronder Engeland wapenen en oorlogsmateriaal aan Abessynië mag leveren. De andere maatregel, die de vrienden van Abessynië eischen, nl. de sluiting van het Suez Kanaal, zou een onduldbare schending zijn van de conventie van 1888. die geheel van kracht blijfet ondanks het Volkenbondspact, omdat het Covenant deel uitmaakt van het Verdrag van Versailles, waarvan artikel 283 de geldigheid van de conventie bevestigt. Alle andere maatregelen, die men verder tegen Italië eischt, zooals het toepassen van sancties, zouden oorlog beteekenen. „Het is thans duidelijk" gaat het Italiaansche blad voort „dat de Britsche bladen, die de apos tels zijn voor het toepassen van sanc ties, op oorlog aansturen. De oorlog zou uit Afrika naar Europa overslaan en van Europa naar de andere we- relddeelen, waar de groote mogend heden, die zich bedreigd zouden voe len, tot bepaalde sancties ten behoe ve van hun verdediging zouden over gaan." Het zou een genadelooze oor log te land, ter zee en in de lucht worden, een wanhopige oorlog van een strijdbaar volk, dat zijn recht, zijn leven en zijn eer zou verdedigen, die geen mindere beteekenis hebben dan zijn dagelijksch brood. Dit is geen dreigement, maar een antwoord op de dreigementen van anderen. Het „Giornale d'ltaiia" voegt eraan toe, dat feiemand in Italië aan het Britsche Rijk wil raken, maar dat iedereen in Italië verwacht, dat Engeland Italië met rust zal laten en het geen hindernissen in den weg zal leggen, aan gezien Italië het voorbeeld en de methoden van Engeland volgt en zich tracht te verzeke ren van gebieden, waar het nuttig werk zal kunnen doen en bovendien de veiligheid zal kyrmen bevorderen. Niets zal Italië van zijn weg kunnen tegenhouden. Italië. Mussolini leidt de groote manoeuvres Mussolini heeft zich belast met het opper commando over de groote Italiaansche maneuvres. Hierdoor wordt nog eens in het bijzonder den nadruk gelegd op de beteekenis van de legeroefeningen van dit jaar, gezien de omstandigheid, dat. de Duce aan de vroegere manoeuvres slechts heeft deelgeno men in zijn kwaliteit van eersten minister en minister van oorlog doch daarbij zelf niet het opperbevel gevoerd heeft. Omtrent den duur der legerocfeningen staat nog niets nauwkeurig vast. Ook is nog niet bekend, wanneer Mussolini zelf naar het Noorden van Italië zal gaan. Men ver wacht echter dat de manoeuvres ongeveer 10 dagen zullen duren. Amerika. Amendeering der neutraliteits- wet verwacht. Het wetsontwerp inzake de neutraliteit der Vereenigde Staten, dat een streng embargo wilde leggen op wapen- en munitieverschepin- geri naai- alle oorlogvoerende landen is gisteren door de commissie voor buitenlandsche zaken van het huis van afgevaardigden verworpen met 15 tegen 6 stemmen. Men concludeert hieruit, dat in het huis van afgevaardigden een meerderheid aanwezig is, die voorstander is van het amendeeren van het wetsontwerp in dier voege, dat den president de bevoegd heid verleend wordt in geval van oorlog een embargo op te leggen, zonder dat dit voor den president verplicht wordt gesteld. China. Einde van de politieke crisis De premier Wang Tsjin Wei heeft na de beraadslagingen van de permanente com missie van den Centralen Uitvoerenden Raad verklaard, dat hij zijn ontslagaanvrage als president van den Rijks Uitvoerenden Raad en als minister van buitenlandsche zaken heeft teruggenomen. Het voorbeeld van Wang Tsjin Wei volgend hebben daarna alle ministers hun verzoek tot ontslag ingetrokken Door het energiek optreden van maarschalk Tsjang Kai Sjek is dus de dreigende kabi- nets-crisis 'bezworen'- Millioenen dollars schade in China. Tengevolge der overstroomingen. Uit Sjamgihai: De schade tengevolge van de overstroomin- en van de Gele Rivier wordt op 300 mdllioen dollar geschat. Het aantal vluchtelingen bedraagt 3y2 mil- lioen. „DRIJFJACHT" OP COMMUNISTEN. In Santa Rosa, in Californië, heeft een menigte van ongeveer 300 gemaskerde per sonen in den nacht van Woensdag op Don derdag een drijfjacht gehouden -op eenige communisten, die propaganda hadden ge maakt onder de hopplukkers. De jacht ge schiedde met vrachtauto's. Twee communis- ten, die in handen hunner tegenstanders vielen werden besmeurd en met veeren be dekt, terwijl drie anderen afgeranseld wer den. Een der communisten, die later „ge teerd en geveerd" werd, was met behulp van traangas uit zijn boerderij verdreven, nadat hij de menigte een tijdlang met schoten hagel op een afstand had weten te houden. De communisten werden tenslotte gedwongen aan het hoofd van een stoet van omstreeks 50 auto's, onder groote hilariteit van de be volking door de straten te loopen en de Amerikaansche vlag te kussen Instorting in Roemeensche vliegtuigfabriek. Veertig arbeiders bedolven. BOEKAREST, 22 Aug. Naar uit Brasov wordt gemeld is aldaar een loods van een vliegtuigfabriek ingestort, waardoor een veertigtal arbeiders bedolven werden. Tot nu toe zijn zès lijken en zestien ge wonden geborgen. Omtrent het ongeluk in het vliegtuigfa briek wordt nader gemeld, dat nog niets be kend is van het lot van de overige arbeiders, die onder de puinen van de loods bedolven zijn. De oorzaak van de ramp is niet bekend. Onmiddellijk is men begonnen met het ruimingswei'k. De ingenieur, onder wiens leiding de loods is gebouwd, is gearresteerd. Anti-semitische leuzen te Keulen verwijderd. Op verzoek der winkeliers. De gemeenteraad van Keulen heeft naar Havas mededeelt de aanplakbiljetten en lichtbakken met anti-semitische iauzen, die door de nationaal-socialistische partij waren aangebracht, overal in de stad doen verwij deren. Ontsteld door den uittocht van buiten landsche bezoekers hebben de Keulsche win keliers aan den burgemeester een verzoek schrift gezonden, waarin op onmiddellijke verwijdering dezer opschriften werd aan gedrongen. De boerenjongen, die opera zanger werd. LONDEN. 18 Augustus. (Van onzen correspondent). Men kan met vertrouwen voorspellen dat de nieuwe Tauber-film, door Associated British in Elstree en gedeeltelijk in Oos tenrijk gemaakt van een groot populair succes verzekerd zal zijn. Het verhaal is simpel en sentimenteel. De tooneelen van de „Heurige" in den Weenschen wijntuin en die van de treinreis door de dalen van de weste lijke bergen van Oostenrijk zijn aantrekke lijk en onderhoudend. En Tauber zingt van het begin tot het einde door alles heen, zelfs in een hotellift wanneer hij zijn contract gaat teekenen voor het Londensch opera engagement. Frances Wilson is de zuster van een ver maard Londensch concert-ondernemer. Zij heeft van haar broer de opdracht gekregen Europa af te zoeken naar een tenor voor een opera van Oliver Desmond, die in Lon den haar eerste opvoering moet krijgen. Zij vindt het gezochte in een boerenjongen. Josef Steidler, die in de omgeving van Weenen in een wijntuin zingt. Josef voelt niets voor Londen of voor roem en geld. Maar zijn vriend, die in den tuin de harmonica be speelt en die vroeger als lid van een acro- batentroep in Europa heeft rondgezworven en wereldwijs is geworden, haalt hem over door hem rijkdom voor te spiegelen, waar door hij in staat zal worden gesteld het meisje van zijn keuze, die de piano bespeelt in den tuin, te trouwen. Frances brengt Josef dus naar Londen, maar haar broer, die een lompen boerenknaap voor zich ziet, is niet bijster ingenomen met de wijze, waarop zijn zuster de opdracht heeft uitgevoerd. Hij wordt echter aanmerkelijk schappelij kei- wanneer hij Josef heeft hooren zingen. Maar zijn uiterlijk blijft onmogelijk. Frances slaagt er echter in met behulp van kappers en kleermakers van Savile Row haar be schermeling zeer presentabel te maken. Dat blijkt enkele weken later wanneer hij zich doet hooren in een door haar gearrangeerden liederenavond. Inmiddels is de eenvoudige jongen verliefd geworden op de sehoone Frances, hetgeen niemand kan verwonderen, want het is al lang duidelijk geworden dat zij aan haar talent in het opsporen van tenors bijzondere gaven voor het bekoren van mannen paart. Ook de componist van de opera heeft zijn hart aan de jongedame verloren. Als partij is hij meer geschikt dar> de brave Josef. Dat ziet Frances ook in. Maar Josef, die gedurende de première van de opera tusschen de bedrijven door van de verloving van Frances en Oliver hoort, gaat. het derde bedrijf in met een gebroken hart. Dat komt goed uit, want hij moet er een tragische aria- in zingen. Hij doet het mag nifiek en het gordijn gaat neer onder dave rend applaus en met tooneelen van hoogste vervoering in dit auditorium. De ontgooche ling van Josef is echter volledig. En alleen terugkeer naar Weenen kan zijn hartzeer herstellen. Hij keert dan ook terug en wordt in den wijntuin weer de eenvoudige jongen, bemind door Anna de pianiste en gevierd door de habitués. Josef beseft'dat hij hier alleen gelukkig kan zijn';'"' i: Tauber- heeft veel van'de liederen in de film zelf gecomponeerd; Op zijn debuut avond in Londen zingt hij liederen van Schübert. En in den wijntuin hooren wij „Wien Wien, o du allGiri" en reeksen oude bekenden uit den schat van Weensche melodieën. Het succes van de film-dat vooral een persoonlijk succes voor Tjauber was moet te oor-deelen naar de ontvangst op den pre mière-avond in de Regal, Marble Arch, enorm worden. Toen he,t' scherm blind was geworden verschenen Tauber, Leonora Cor- bett (Frances Wilsonop- de film) en Diana Napier (Diana Sheraton,, de primadonna van de opera op de film) in. lichtbundels voor het publiek. Tauber stelde Diana Napier voor als zijn verloofde. Wij hebben dit dus nu uit. de eerste hand. De gevierde tenor ver gastte het geestdriftig publiek op een viertal liederen en gaf het aldus en wellicht onbe wust de gelegenheid vast te stellen hoe on eindig zuiverder zijn geluid is, wanneer het rechtstreeks tot ons komt, dan wanneer het weergegeven wordt door een filmstrook in verbinding met geluidsmechanica. VLIEGONGELUKKEN BIJ MILITAIRE MANOEUVRES IN TSJECHO-SLOWAKIJE. Uit Praag, 22 Aug. Bij de slotmanoeuvres van heden is boven een militair vliegveld een toestel in brand geraakt. De beide inzit tenden kwamen om het leven. Bovendien stortte nabij Pilsen een militair vliegtuig neer, waarbij de bestuurder om het leven kwam. Geen aanslag op Graaf Falconi. Het Italiaansche gezantschap te Addis Abeba deelt officieel mede, dat de Italiaan sche consul baron Muzzi Falconi zich bij het schoonmaken van zijn geweer een verwonding in de linkerlong heeft toegebracht. Zijn vrouw die hem op de reis begeleidde, vond hem bloe dend nabij het kamp, dat hij alleen verlaten had. De Italianen verklaren, dat er van een politiek incident en van verbreking der be trekkingen men Ethiopië geen sprake is. De toestand van den consul is voorloopig niet zorgwekkend. Kondoeriotis overleden. Ex-president van Griekenland. Kondoeriotis. ATHENE, 22 Augustus (Reuter). Admiraal Kondoeriotis, ex-president van de Grieksche republiek, is heden overleden. Kondoeriotis heeft in 1912 en 1913 een overwinning behaald op de Turksche vloot in de Dardanellen te Salonika en later ijverde hij voor toetreding van Griekenland tot de Entente. Hij was meermalen 'president van de Grieksche republiek. DRIE DOODEN BIJ DEN BRAND OP DE RADIO-TENTOONSTELLING. Op den ochtend na den brand in de radio- tentoonstelling in de tentoonstellingshallen aan den Kaiserdamm heeft men onder de puinhoopen een lijk gevonden, waarvan pas gisteren de identiteit kon worden vastge steld. Het slachtoffer is waarschijnlijk de in genieur van de A. E. G. Georg Schmidt. Aan gezien .reeds den dag na den brand bleek, dat' liet' 'andere Slachtoffer 'ingénieur Kesslëx van'Telefunkeh was, -.en Dinsdagochtend in middels een der gewonden in het ziekenhuis is overleden, bedraagt het totaal aantal slachtoffers van den brand drie. Californië herdenkt Post en Rogers. Twee minuten duisternis in de bioscopen. Uit Los Angeles, 22 Augustus: In tegen woordigheid van een groot aantal op den voorgrond tredende figuren uit litteraire, politieke en kunstenaarskringen, benevens een menigte van naar schatting 35.000 be langstellenden zijn heden de hei-den kings- diensten gehouden voor Will Rogers. Terwijl de zanger Lawrence Tibbet het gezang: Nearer my God to Thee, zong en Rupert Hughes de grafrede uitsprak werd het stof felijk overschot van Will Rogers in den graf kelder neergelaten. Om 2 uur ds middags werd in geheel Cali fornië een stilte van één minuut in acht ge nomen ter eere van de nagedachtenis van Rogers en Wiley Post, terwijl in 12,000 bios copen in het geheele land het witte doek voor den tijd van twee minuten donker bleef. Van 2 uur tot 2.30 zwegen alle radio zenders in het land. Te New-York stegen 35 vliegtuigen van leger en vloot en particulie ren op met rouw-wimpels als vorm van hulde aan Post en Rogers. Vroegere kameraden van den omgekomen piloot bestuurden de toestellen. (A.N.P.) ONZE DACELiJKSCHE KINDERVERTELLINC. Het bergingswerk In de Goeringstrasse. Steeds nieuwe moeilijkheden. BERLIJN, 22 Aug. Bij het Brandenburger Tor zijn de pioniers met de verschillende man schappen nog steeds bezig aan de bergings werkzaamheden, teneinde zoo spoedig moge lijk opheldering te verkrijgen omtrent het lot der arbeiders, die bij het instortingsongeluk in de Hermann Goeringstrasse bedolven zijn. De werkzaamheden schieten evenwel slechts langzaam op, aangezien zich steeds nieuwe moeilijkheden voordoen. De loodmarkt is gunstig. Uit Londen: De stijging van de loodprijzen tot bijna 16, waarmede het hoogste peil se dert 1930 werd bereikt, kan op natuurlijke oorzaken worden teruggevoerd. Weliswaar worden de rechten, die op dit metaal geheven worden, verlaagd, doch in hoofdzaak kan de stijging worden toegeschreven aan het feit, dat terwijl het wereldverbruik aanmerkelijk is toegenomen, de productie niet noemens waardig is gestegen. De grootere vraag naar het metaal houdt voor een groot gedeelte verband met de be wapening. Lood is een van de voornaamste oorlogsmaterialen en wordt gebruikt voor de vervaardiging van ammunitie en alle mogelij ke soorten oorlogswerktuigen. De stijging van het verbruik met 15 a 20 procent moet dan ook waarschijnlijk worden toegeschreven aan de grootere aankoopen door de wapenfabri kanten. Wat de overige verbruiksaamven- dingen betref, kan worden vastgesteld dat door de bouwbedrijven groote hoeveelheden worden afgenomen en dat de vooruitzichten in dit opzicht goed zijn. Zoolang de wapen fabrikanten een groote bedrijvigheid aan den dag blijven leggen, zoolang kan ook verwacht worden dat de positie van de loodmarkt gun stig zal blijven. (Adv. Ingez. MecL.y De kobold Ges is ook maar zoo niet uit het veld geslagen; ook hij neemt weer zijn fluit en geeft zijn signaal. Zoo maken Thijs en Ges tezamen een groot lawaai en blazen tot hun ooren er van tuiten. En wat zal de draak Panopoclès nu doen? Hij denkt: „Naar wie moet ik nu hooren? Naar dien beer of naar baas Ges? Zij blazen allerlei signalen en maken een lawaai, dat hooren en zien vergaat Doch beide blijven fluiten. Panopoclès zal nu een beslissing moeten nemen, ZATERDAG 24 AUGUSTUS 1935 HILVERSUM, 1875 M. VARA-uitzending. 8.00 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding V.P.R.Q, 10.15 Voor Arb. i. d. Contiriubedr.': De Zonnet- kloppers o.l.v. C. Steyn, VARA-tooneel o.l.v, - W. v. Cappellen en Orvitropia o.l.v. J. v. d. Horst. 12.00 Gram.pl. 12.30 De Notenkrakers o.l.v. D. Wins. 1.15—1.45 E. Walis en zijn orkest. 2.00 „Hoe de Toonkunst groeide". 2.20 „Rigo- letto", Verdi (gr. pl.). 3.20 F. v. Duin: Oude uur weiden. 3.40 Vervolg „Rigoletto". 4.40 De clamatie Hetty Beck. 5.00 Orgelspel J. Jong. 5.40 Literaire causerie S. van Praag. 6.00 Har ry Lew's Radio-Three. 6.50 Zang door Jessie Julsing. 7.15 Vervolg trioconcert. 8,00 S. O. S.- beriohten, nieuwsberichten en VARA-varia, 8.15 Avond Bonte Kunst m.m.v. de Bohemians o.l.v. J. v. d. Horst, Fantasia, E. Walis en zijn orkest, solisten en het VARA-tooneel o.l.v. W. v. Cappellen. 9.45 Gram. pl. 10.15 Veirvottg) Avond Bonte Kunst. 11.1512.00 Gramofoon- muziek. HUIZEN, 301 M. KRO-programma. 8.00—9.15 en 10.00 Gram. pl. 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Gram. pl. 12.30 Orkest concert. 1.00 Gram. pl. en berichten. 1.20 Schlaigermuziek. 2.00 Voor de jeugd. 2.30—2.45 Gram. pl. 3.00 Kinderuur. 4.00 Sportreportage. 4.20 Concert en gram. pl. 5.30 Lezing. Concert. 6.00 Reportage. Causerie. 6.457.00 Gram. pl. 7.15 Causerie en declamatie. 7.45 Reportage. ".00 Berichten. Declamatie. 8.15 Orkestcon- cert en gram. pl. 10.30 Berichten. Gram. pl. 10.50—12.00 Schlagermuziek en gramofoon- platen. DROITWICH, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.05 Gram. pl. 11.50 Pavilion-Theaterorkest o.l.v. Fr. Stokes. 12.50 Gram. pl. 1.20 Commodore Grand-or- kest o.l.v. Davidson. 2.20 BBC-Northern-Or- kest o.l.v. McNair. 3.20 Orgelspel H. Ramsay 3.50 Mantovani's Tipica-orkest. 4.35 Reporta ge van de Ulster Grand Prix Motorrennen. 5.35 Geraldo en zijn Gaucho-Tango-Band. 6.20 Berichten. 6.50 Sportpraatje. 7.05 Zang door M. Thomas (sopraan). 7.20 Orkestcon cert o.l.v. Dyson, m.m.v. St. Robertson (bari ton). 8.20 BBC-Symphonieorkest o.l.v. Sir Henry Wood. M.m.v. Jo Vincent en H. Nash (zang) en I. Scharrer (piano). 10.00 Berichten. 10.20 BBC-orkest o.l.v. J. Clifford. 11.20—12.20 Ambrose en zijn Embassy-Cluborkest. RADIO PARIS, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram. pl. 12.35 Orkestconcert o.l.v. Doyen. 7.05 Gram. pl. 9.05 Orkestconcert, zang en declamatie. 11.1012.35 Dansmuziek. KALUNDBORG, 1261 M. 12.202.20 Strijkensemble ojl.v. Bsndix 3.20 Zang. 3.40 Strijkensemble o.l.v. Nielsen. 8.20 Henriques-programma. 9.00 „Leven in de zen tijd", van Kastner-Nick. Leiding: F. Mahler. 10.55 Omroeporkest o.l.v. Mahler. 11.2512.35 Dansmuziek. KEULEN, 456 M. 6.50 Orkestconcert. 10.40 Folkloristisch con cert. 12.20 dito. 4.20 Vroolijk programma m.m. v. solisten, en strijkorkest o.l.v. Kühn. 7.20 Sextetconcert. 8.30 Uit München: Vroolijk pro gramma. 11.2012.20 Dansmuziek. ROME, 421 M. 9.00 „La Ghibellina", opera van Bianchi. BRUSSEL, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gram. pl. 12.51—2.20 Salon orkest en gram. pl. 4.20 Gram. pl. 5.20 Piano recital en gram. pl. 6.35 Salonorkest en gram. pl. 8.20 Radio-Symphonieorkest o.l.v. André, 10.30—12.20 Gram. pl. 484 M.: 12.20—2.20 en 4.35 Gram. pl. 5.20 Or gelconcert. 6.20 Gram. pl. 6.50 Saxkwartet. 7.20 Gram. pl 8.20 Omroeporkest o.l.v. Douliez. 9.20 Radiotooneel. 9.35 Vervolg concert. 10.30 Slavisch orkestconcert. 11.2012.20 Gramo- foonmuziek. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 8.30 Dansmuziek door C. Woitschach en zijn orkest, en Hans Bund en zijn kapel. 10.20 Be richten. 10.50 Sopraan en cello. 11.05 Weerbe richt. 11.20 Zigeunermuziek uit Boedapest, 12.201.15 Dansmuziek.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6