DE BILT VRIJDAG 30 AUGUSTUS 1935 HAAREEM'S DAGE CAD 2 Het programma van morgen in vogelvlucht. Een wijziging in de concerten. In het programma van de Koninginnedag viering is een wijziging gekomen. Het mu ziekconcours dat van twee uur tot half acht wordt gehouden, zal niet op de Groote Markt zijn, maar in de muziektent in den Hout en het concert van de Grimsby-Citadel-Band van drie tot vijf uur op de Groot Markt in plaats van in den Hout. Het programma in overzicht luidt nu: 7.00—8.00 uur Muzikale reveille in de binnenstad. Carillonbespeling. Herdenkingsdiensten door de kerkgenootschappen. Opmarsch der schoolkinde ren uit Noord en Oost naar de Groote Markt. Kinderaubade op de Groote Markt. Optocht der kinderen naai den Hertenkamp. Kinderspelen in Hertenkamp Concert op de Groote Markt Muzikale wandeling in Haarlem-Noord. Muziekconcours in Den Hout Zwemwedstrijden in de zweminrichting aan de Kle verlaan. Bioscoopvoorstelling voor de kinderen in Haarlem-Noord. Optocht der ..Graal"- en „Driehoeksmeisjes" met de gymnasten in Haarlem-Oost. Reidansen en gymnastiek- demonstratie aan de Zomer - vaart. Concert op de Groote Markt Concert op de Zanenlaan. Bal-champêtre op de Zomer- vaart. Populair concert op het Nagtzaamplein. Ballet Tilly Sylon en concert van de H.O.V. op den Klop persingel. 11,00 Vuurwerk nabij het Slacht huis in Haarlem-Oost. Gedurende den geheelen dag van 9 uur v.m. tot 12 uur n.m. zijn verschillende vermakelijk heden en ververschingskramen opengesteld oo de Nassaulaan. het Wilsonsplein, Ged. Raamgracht, het Pretoriaplein en de Zomer - vaart. 7,30—8.00 8.00—9.00 9.00—9.30 9.30—10.00 10.00—11.30 11,00—12,30 1.30— 2,30 2.00— 7.30 2.00— 5.00 2,30— 4.00 2,30— 3.00 3.00— 5.30 3.30— 5.00 4.00—12,00 3.00—10.00 9.C0—10.30 SYNAGQGEDIENSTEN. Ned. Isr. Gemeente. Sabbath: Vrijdagavonddienst bij den Ingang te 7.15 u. Ochtenddienst te 8 uur. Middagdienst te 1,30 uur. Avonddienst te 8,33 uur. Werkdagen Ochtenddiensten te 7 uur. Zondag te 7,30 u. Middag- en avonddiensten te 7 uur. Ta1 moed Tor ah: Sabbath te 12,45 uur ter Synagoge. Werkdagen na de middag- en avonddiensten. De middaa- en avonddiensten, alsmede Tal moed Tcrah op de werkdagen worden verricht in het Gemeentegebouw, Lange Wijngaard straat 14. Alle overige diensten vinden plaats ter Sy nagoge, Lange Begijnestraat 11. GRONDRUILING. De vereeniging voor Voorbereidend Lager Onderwijs op Gereformeerden Grondslag „Rehoboth", alhier, heeft zich tot B. en W. gewend met het verzoek de volgende grond- ruiling met haar aan te gaan: a. de gemeente draagt aan verzoekster over den grond, gelegen aan de Ambachtstraat groot plm. 583 M2.,~en b. verzoekster draagt over grond, gelegen aan de Zomervaart, groot 590 M2. B. en W. stellen den Raad voor, aan dit ver zoek te voldoen. CABARET „LA GAITe Het Cabaret „La Gaité" heeft, zooals dat genoemd wordt, „zijn deuren weer geopend" en laat iederen middag en iederen avond zijn bezoekers en bezoeksters weer binnen. Het bekende „cabaret en dancing" aan de Raaks op 't oogenblik meer dancing dan cabaret handhaaft zijn oude reputatie: er waren altijd goede bands in „La Gaité"; zoo een is er nu ook. Men kon er altijd zeker zijn van een beschaafde omgeving; dat kan men ook thans. Het was er op dezen eersten avond nog niet overvol. Haarlemmers zijn nu eenmaal voorzichtig. Doch dat wordt nog wel beter, wanneer er maar altijd een band speelt die op goede qualiteiten kan bogen, zooals die, welke er nu „aan 't woord is" en waarvan de leden zich niet tot één instrument behoeven te bepalen, maar er verschillende bespelen. Daar hebt u bijvoorbeeld Harry Calvé, die op zijn visitekaartje kan laten druken: Bas, Slagwerk, Zang. Hij is zoowat den geheelen avond „aan slag" en als hij niet „slaat", dan zingt hij. En waarlijk niet onverdienstelijk. Wij hoorden hem Donderdagavond zingen in ver schillende talen en zijn succes was groot. „La Gaité" is heropend! Onthoudt dit wel, gij danslustigen en mu ziekminnaars en stroomt er binnen in drom men! AGENDA Heden: VRIJDAG 30 AUGUSTUS Luxor Sound Theater: „De geheimzinnige" en „De Filmster". Doorloopende voorstelling van 7 tot 11.30 uur. Rembrandt Theater: Shirley Temple in „Hartedief". Op het tooneel Brasello's, evo luties op het slappe koord. 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „Gruss und Kuss, Ve- ronika" met Franziska Gaal. 2.30, 7 en 9.15 u. Cinema Palace: Anny Ondra in „Groote schoonmaak". Op het tooneel Herbert Zernik, international variété-parodlst. 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 113 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. ZATERDAG 31 AUGUSTUS Frans Hals Theater: Kindermatinée: „Crock de Clown". 2 30 uur. Hotel „De Leeuwerik". Middag- en avond concert. Bioscoopvoorstellingen des middags en des Avonds. Bliksem verwijdert ruiten en stukken dak. Twee keer ingeslagen in Haarlem. Twee bliksems in Haarlem hebben twee huizen te pakken gehad. Dat is het resultaat van het onweer van Donderdagavond. De een nam een stuk van een steenen topgeveltje mee. dat op nummer drie en dertig van de Coornhertstraat behoorde te staan, de brok ken vielen op de stoep, gelukkig zonder iemand-de treffen. De tweede was op den Spaarndammerweg 338 waar om ongeveer kwart voor acht de schoorsteen van het dak verdween, enkele dakpannen eveneens van plaats veranderden en de ruiten van de woonkamer niet langer in de sponningen wenschten te blijven. Op dit gezicht wilde een deel van den schoorsteen van het aangrenzende huis ook niet langer zoo hoog blijven staan en tuimelde dus even eens naar beneden. Gelukkig liep deze bliksemsche zaak zonder branden en ongelukken af. Voor 'zoover be kend is heeft Haarlem verder niets meer ge leden van inslag. Instituut voor Arbeiders ontwikkeling. Openingsavond winterwerk. Het winterwerk van de afdeeling Haarlem van het Instituut voor Arbeidersontwikke ling zal Zaterdag 28 September plaats vinden in de groote Gem. Concertzaal. Hieraan zal medewerking verleend worden door de Ka- merorkestvereeniging uit Amsterdam onder leiding van Antoon Krelage en verder door Ankie van Wickevoort Crommelin (sopraan), Hans Weiss (sopraan), Jo van de Meent— Walter (alt), Michel Cobets (tenor) en Otto Couperus (bariton). Zij allen zingen met be geleiding van het orkest. Het geheel staat onder leiding 'van Antoon Krelage. Het verdere maandprogramma van het Instituut luidt als volgt: 1 September dagfietstocht naar Bakkum. 8 September bezoek aan de Dalia-kweekerlj van den heer Carlee aan de Leidschevaart. 14 en 15 September weekend op Paasch- duin. 22 September ochtendwandeling in de om geving van Haarlem. 5 en 6 October weekend op „Ons Honk". Hotels, restaurants en café's. Verlaging van vaste lasten? B. en W. van Haarlem stellen aan den ge meenteraad voor de verzoekschriften van ..Horecaf" en „Onderling Belang" om het hotel-, restaurant- en cafébedrijf ten aanzien van den grondslag huurwaarde voor de Per- soneele belasting gelijk te stellen met winkels en om de belasting op vermakelijkheden te verlagen te behandelen bij de berooting van 1936. Evenzoo het verzoekschrift van de Ver eeniging tot behartiging der belangen van café- en restaurant-bedrijven inzake muziek- aangelegenheden tot afschaffing of verlaging op vermakelijkheden. Vermindering aantal leeraren Gymnasium. Eervol ontslag Dr. D. M. Hoogeveen. Zooals wij gemeld hebben zal, in ver band met het raadsbesluit van 9 Augustus 1933, o.a. tot opheffing van de gymnasiale af deeling van het Gemeentelijk Lyceum, het aantal lesuren in de Oude talen aan het Gym nasium voor den cursus 1935/36 teruggeloopen tot 123 per week. Hiervan worden eenige lessen door den Rec tor gegeven, terwijl de overige lesuren kunnen worden verdeeld over vier leerkrachten, die dan een volledige taak van plm. 30 lesuren per week krijgen. Aan het Gymnasium zijn thans behalve den Rector, nog vijf leeraren in de Oude talen werkzaam, zoodat één der docenten boven de sterkte zal komen. Derhalve geven B. en W. den Raad in over weging het getal leeraren aan het Gymna sium met één leeraar in de Oude talen te verminderen en aan één docent, wegens op heffing der betrekking eervol ontslag te ver- leenen. Zooals bekend, kan het onderwijzend per soneel in vasten dienst verbonden aan het Gymnasium, dat ontslag verkrijgt wegens op heffing der betrekking, of verandering in de inrichting van het onderwijs, waardoor de werkzaamheden overbodig worden, naar de voor hen geldende regeling in aanmerking worden gebracht voor toekenning van wacht geld. Naar de algemeen toegepaste regelen voor afvloeiing van personeel, behoort daarbij voor rang te verkrijgen degene, die zich vrijwillig beschikbaar stelt. B. en W. hebben dan ook de betrokken leer krachten met hun voornemen in kennis ge steld. Dr. D. M. Hoogeveen, leeraar in de Oude talen aan het Gymnasium heeft (zooals wij eenige dagen geleden reeds meldden) te ken nen gegeven voor eervol ontslag in aanmer king te willen komen. B. en W. hebben ge meend dat ontslag te moeten doen 'ingaan op 1 October a.s DOODELIJKE AANRIJDING. In de buurtschap Engel, gemeente Lisse, is op den Rijksstraatweg een ernstig ongeluk gebeurd. Daar liepen de heer van der Vlugt met zijn vrouw en 10-jarig dochtertje, op weg naar hun woning. Het drietal werd achterop gereden door een auto, die plotseling op hen inreed met het gevolg, dat de heer van der V. en het kind door den wagen werden ge grepen. Het meisje werd op slag gedood, haar vader werd zwaar gewond, hij had o.a. het rechterbeen gebroken. De bestuurder van de auto reed in snelle vaart in de richting van Haarlem door. De politie heeft een uitge breid onderzoek ingesteld. OVERPLAATSING ONDERWIJZERES. B. en W. stellen den Raad voor, mej. B. E. M. Groustra, als onderwijzeres van School no. 7 (Leidscheplein) over te plaatsen naar de Centrale School voor gewoon lager onderwijs no. IH (Friesche Varkenmarkt). meldt: Hoogste barometerstand 768.6 m.M. te Haparanda. Laagste barometerstand 749.4 m.M. te Blacksod. en voorspelt: Matigen aanvankelijk tijdelijk toenemen- den Zuidelijken tot Zuidwestelijken wind. Ge deeltelijk bewolkt. Nog kans op enkele regen buien. Iets warmer. Uit het Buitenland Wellicht iets warmer. Nog steeds regenkans. Het depressiesysteem bleef vrijwel statio nair. Slechts de kernen verplaatsten zich. Een ligt over Noord-Schotland, een ander over Noord-Ierland. In het Zuidoosten steeg de barometer snel, zoodat zich over Zuid-Frankrijk, Zwitserland en Zuid-Duitschland een rug van hoogen druk vormde. In het Noorden bleef de hooge druk nog onveranderd. Rond de depressie bleef het weer slecht. Over hst Kanaal en de Zuidelijke Noordzee neemt de windsnelheid toe. Groote hoeveelheden neerslag werden afgetapt. Ska- gen had 36, Blacksod 19. Karlstadt 18 en Ma- Iinhead 17 m.M. Over Duitschland, Zwitserland en Zuid- Frankrijk is het weer verbeterd. Voor onze omgeving blijft de toestand nog ongestadig. Wel is een kleine temperatuur stijging te wachten, doch de kans op regen houdt nog aan. Barometer Stand van heden 762 m.M. Vorige stand 753 m.M. Neiging: Vooruit. Opgave van: FIRMA KEIP, Opticien Groote Houtstraat 137, tel. 11640 Thermometer 30 Augustus: Hoogste gisteren 65 F. Laagste heden nacht 52 F. Hoogste heden tot 12 uur 57 F. BURGERLIJKE STAND HAARLEM,30 Augustus: Ondertrouwd 29 Augustus: H. C. Kool en W. Joosten; J. W. Francken en M. B. van Norden; M. A. Lemmers en G. W. Delissen; A. H. Willemse en H. H. Mandemaker; J van Waarde en G. F. Slebos; A. Grillis en C. An- dréa; J. H. Kramer en A. M. Drogtrop; H. van Dalen en J. H. Scherpenhuïjzen. Getrouwd 29 Augustus: H. F. Kleijn en M. v. d. Schalie; P. J. W. Weijmer en M. J. v. d. Vlerk; G. A. Kempff- en A. van Driel; Bevallen 27 Augustus: A. C. SmitsDal, z.; C. K. KorsmanTerluin, d.; D. BosKaaken, z.; 28 Augustus: J. C. M. SelhorstPijpers, z.; M. PieterseEijskoot, d.: W. J. Kockelkoren v. Maanen, d.; 29 Augustus: A. M. E. van GeenenFeuerriegel, z.; De loodproductie stijgt. Volgens het American Bureau of Metal Sta tistics bedeorg de wereldproductie van lood in Juli 128.600 ton vergeleken met 12.200 ton in Juni. De productie in de Vereenigde Sta ten bedroeg in Juli 30.500 ton vergeleken met 29.300 ton in Juni van dit jaar. Somaliërs drongen Abessy- nisch gebied binnen. Strooptocht, die 60 menschenlevens kostte. Uit Addis Abeba wordt gemeld, dat de gou verneur van de Abessynische provincie Aussa bericht heeft gezonden aan de regeering te Addis Abeba, dat leden van de Issa-stam, die in Fransch-Somaliland wonnen een stroop tocht op zijn gebied hebben gehouden. Tengevolge van deze n strooptocht ontstond een gevecht, waarbij 60 personen om het leven zijn gekomen. De provincie Aussa ligt ten Westen van Fransch-Somaliland en is een zeer vrucht baar gebied, dat aan den zoom ligt van de Da ha kil woestijn, een van de meest verlaten streken der wereld. Te Parijs van een overval niets bekend. Bij het Fransche ministerie van koloniale zaken weet men niets van een zoodanigen inval in Abessynië. Door watergebrek brandden boerderijen af. Zeelst zwaar geteisterd. Donderdagmiddag is Zeelst bij Eind hoven door een brand geteisterd, waarbij bijf gebouwen geheel werden verwoest. Ook op andere plaatsen van ons land hebben branden, sommige door blikseminslag veroorzaakt, gewoed. Te Zeelst bij Eindhoven is de brand ont staan in de boerderij, toebehoorende aan den heer Verhoeven uit Eindhoven, bewoond door den landbouwer Van Oeffelen en gelegen aan het Achtereind aldaar. Door den sterken wind greep het vuur snel om zich heen en spoedig stond de boerderij dan ook in lichte laaie. Van de 11 kinderen van den landbouwer waren er eenige thuis, welke zoo snel mogelijk het huis verlieten, zoodat er geen persoonlijke slachtoffers te betreuren zijn. De brandweer kon niets uit richten wegens gebrek aan water. Er werd geen assistentie gevraagd van de brandweer te Eindhoven, daar men zonder water toch niets kon uitrichten. Door den wind sloeg het vuur over naar één van de landbouwschuren van de boerderij en een blok arbeidershuisjes. Deze laatste waren eigendom van den heer Sterken uit Eindhoven en werden bewoond door de families Van der Hoogen, Louwers en Kosters. De woningen en inboelen alsmede de voor raden graan opgeslagen in de landbouwschuur werden geheel een prooi der vlammen. De baerderij van Verhoeven en de inboedel wa ren verzekerd. Dit was slechts gedeeltelijk het geval met den inboedel van de arbeidershuisjes. De in boedel van Kosters was niet verzekerd. Door draaie van den wind werd de vonken regen verder gegricht op de tweede landbouw schuur van Van Oeffelen. Het duurde niet lang of deze stond spoedig in lichte laaie. Het was gelukkig, dat het dien dag geregend had, zoodat de daken van de andere huizen eenigszins vochtig waren. Ware dit niet het geval geweest, dan zou de brand nog grooter afmetingen aangenomen hebben. Te Wanneperveen. Door blikseminslag brandde de boerderij van Klaas Peereboom te Wanneperveen in enkele oogenblikken af. Te Uffelde. Eveneens door blikseminslag werd de boer derij van den landbouwer U. van Lubec, te Uffelde door het vuur verwoest. Door ge brek aan water viel aan blusschen niet te denken. Nabij Enschedé. In de omgeving van Enschedé brandden twee boerderijen van den heer H. Wekking en van E. Lammers tot den grond toe af. Ook hier kon men door watergebrek bijna niets doen ter blussching. Zwaar onweer boven Kennemerland. Bliksem op verschillende plaatsen ingeslagen. Veel overlast van het water. Donderdagavond en een groot deel van den nacht van Donderdag op Vrijdag hebben boven heel Noord-Holland zware onweders gewoed. In het bijzonder langs de kust hebben talrijke zware buien zich met ongekende he vigheid ontlast. Van Donderdagavond half acht tot des nachts half twee heeft een zwaar noodweer gewoed, dat gepaard ging met he- vigen regenval en hagelslag. Een opmerke lijk verschijnsel was dat, ondanks de hevig heid, waarmee het onweer woedde, zich be trekkelijk weinig gevallen van blikseminslag hebben voorgedaan. Hier en daar sloeg de bliksem op het lichtnet, zonder evenwel ernstig onheil te veroorzaken. In de badplaats Wijk aan Zee heeft men een angstigen nacht doorgemaakt. Ook hier hebben de buien met groote hevigheid ge woed. De bewoners van het baddorp hebben buitengewoon veel last van het hemelwater ondervonden. Het water stroomde met groote kracht van de hellende duinwegen af en verzamelde zich op de lager gelegen gedeelten. Het Juliana- plein stond blank en was onbegaanbaar. Vervolgens drong het water in de garage van de N.V. Autobusonderneming voorheen Wa terdrinker. Voor de villa „La Viola" is een deel van het voortuintje weggespoeld. Langs den van Ogtropweig voerde het water groote hoe' veelheden duinzand mee, dat in de lager ge legen woningen spoelde. In het holst van den nacht waren verscheidene bewoners van de badplaats bezig, water uit kelders en gangen'te hoozen. De bliksem sloeg in in een pension aan óe Noorstraat zonder evenwel brand te veroorzaken. Ook hier kwamen de bewoners met den schrik vrij. Van een van de vrouwe lijke pensiongasten was het hoofdhaar ge schroeid, maar wonderlijk genoeg had zij geen letsel opgeloopen. Tegen den morgen om on geveer 5 uur woedde opnieuw een zwaar on weer boven de badplaats en boven de kust strook. Ook deze bui heeft geen schade aan gericht. Eerst toen dit laatste onweer uitge woed was, konden de bewoners van de bad plaats nog een klein deel van hun nachtrust genieten. Wijlen de Belgische vorstin in de machinekamer van de „Mamix van St. Aldegonde", op welk schip een reis gemaakt werd naar Ned. Oost Indië. Zaak Hauptmann in hooger beroep. Verdediging zegt, dat Lindbergh's t leven zou zijn. Uit Los Angeles, 29 Augustus: Zooals be kend zal dezer dagen de zaak Hauptmann in hooger beroep door het Hooggerechtshof van New Jersey worden behandeld. De voornaamste verdediger van Hauptmann Lloyd Fisher. heeft echter, naar verluidt, thans verklaard, dat een geheel nieuwe be handeling van de zaak zal worden gevraagd, op grond van de bewering dat het lijkje hetwelk gevonden is op Sourland Mountain niet dat van het zoontje van Lindbergh zou zijn. De verdedigers van Hauptmann, die naar men zich herinneren zal in verband met de ontvoering van de baby van Lindbergh ter dood veroordeeld is, hebben een gemeen schappelijke verklaring gepubliceerd, waarin zij mededeelen, dat de verdediging er na langdurig zoeken in geslaagd is op Long Island bij New York een kind op te sporen, welks uiterlijk, tezamen met een reeks bij zondere omstandigheden sterk doen vermoe den, dat men hier te doen heeft met de dood-gewaande baby van Lindbergh. De chef der politie te New Jersey heeft echter het verzoek van de verdedigers om de origineele vingerafdrukken van de baby van Lindbergh ter beschikking te stellen van de verdedigers van Hauptmann afwijzend be antwoord door te verklaren, dat geen volledige vingerafdruk bestaat. De verdediging wendt zich derhalve tot de openbare meening om de autoriteiten er toe te brengen de origineele vingerafdrukken ter beschikking te stellen. (A.N.P.) Zeventien dooden in Berlijn begraven. Nog twee bedolvenen gevonden. BERLIJN, 30 Augustus. Op de plaats van het instortingsongeluk in de Hermann Goe- ringstrasse is men in den loop van den nacht doorgegaan met 't graven van hulpschachten. Nog voor middernacht werden twee bedol venen geborgen zoodat het totaal aantal ge- borgenen zeventien bedraagt. Men vond verder nog twee bedolvenen. Men hoopt hen spoedig uit het puin te voorschijn te kunnen halen. Hedenmorgen zeven uur marcheerden vier afdeelingen van den arbeidsdienst op om de zeventien gebor- genen naa rh-un laatste rustplaats te bege leiden. WIELRIJDEN. H.S.V. DE KAMPIOEN Woensdag was de laatste avondwedstrijd op de Heemsteedsche wielerbaan. Ook nu' bleek weer hoe jammer het is dat de baan nog geen verlichting heeft. De wed strijden die zeer spannend waren moesten nu te vlug worden afgewerkt. Gereden werd een handicap-sprint zoodat alle renners konden deelnemen. Er waren 57 renners ingeschre ven doch waarschijnlijk door het dreigende" weer kwamen slechts 32 deelnemers aan den start. Het verloop was als volgt: le serie: 1. Wester 3-0, 2. v. Dijk 0, 3 Burger 60| 2e serie: 1 A, v. Kersen 5, 2. Moerkerk 30, 3, v. Noorden 60. 3e serie: 1. K. v. Kersen 45, 2. Molendijke 10, 3. Weekamp 80. 4e serie: 1. M. Peetoom 50, 2. L. Drost 70, 3, v. Rooyen 15. 5de serie: 1. Schenk 80, 2'. Schaper 20, 3. H, Drost 50. 6e serie: 1. Groot 25; 2. de Laat 90, 3. dé Vos 60. 7de serie: 1. Meyer, 60 2. Tabel 35, 3. Dalf- sen 80. 8e erie: 1. Fruitema 40; 2. Martens, 3e dé Graaf 60. 9e serie: 1. de Best 40, 2. v. Baak 25, 3. v. d. Heyden 30, 4. v. Halst 90. 10e serie: 1. Schelvis 25, 2. Breij 45, 3. Beeldman 65, 4. Jansen 55. le kwartfin.: 1. v. Dijk 0 2. Moerkerk 30, n.g, v. Heyden 30, n.g. Meyer 60. 2e kwartfinale: 1. Fruitema 40, 2. Wester 30, n.g. A. Kersen 5, n.g. Martens 60. 3e kwartfin.: 1, Molendijk 10, 2e. Tabel 35 n.g. Brey 45. 4e kwartfin.: 1. Burger 60, 2. v. Baak 25, n.g. Schaper 20, n.g. K. v. Kersen 45. 5e kwartfin.: 1. M. Peetoom 50, 2e de Laat, 90, n.g. Groot 95, Beeldman 65. 6e kwartfin.: 1. L. Drost 70, 2. Schenk 80, n.m. De Best 40, n.g. Schelvis 25. le Demifinale: 1. Burger 60, 2. v. Dijk 0, 3. Fabel 35, n.g. de Laat 90. 2e Demifinale: 1. Molendijk 10, 2. Moerkerk 30, 3. L. Drost 70, n.o.g. Fruitema 40. 3e Demifianle: 1. M. Peetoom 50, 2. Wester 30, 3. Baak 25, n.g. Schenk 80. Finale No. 1.: 1. Burger 60, 2. Peetoom 50, 3. Molendijk 10. Finale No. 2.: 1. T. Wester 30, 2. Moerkerk 30, n.o.g. van Dijk 0. Finale No. 3.: 1. Fabel 35, 2 v. Baak 25, 3. L. Drost 70. Totaal-stand: 1. Burger 6. 2. Peetoom 50, 3. Molendijk 10, 4. Wester 30, 5. Moerkerk 30, 6. v. Dijk 0, 77. Fabel 35, 8. Baak 25, 9. L. Drost 70. Na afloop dankte de voorzitter de heer Jan ten Hove, de directie, de bezoekers en de leden van het Roode Kruis en sprak de wensch uit dat allen het volgende seizoen weer tot de trouwe bezoekers der avondwed strijden van de H.S.V. de Kampioen mochten behooren. SLOTWEDSTRIJD OP DE HEEMSTEEDSCHE WIELERBAAN. Tot slot van het wedstrijdseizoen zijn Zondag 1 September a.s. op de Heemsteedsche Wielerbaan groote wedstrijden, waarvoor een bijzonder programma is vastgesteld. Aan de printmatch nemen A. v. d. Linden, J. v. d. Heuvel en Steffes deel. Een spannende strijd kan tusschen hen verwacht worden. Als voornaamste is er een koppelwedstrijd waaraan deelnemen: Pijnenburg, Wals, Char- lierde Neef, BraspenninxPel'.enaars, SchornSteffens, SlaatsJ. v. Hout, v. d. HeidenJa zet e.a. Verder een wedstrijd voor nieuwelingen achtervolging, enZi

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 2