1 10957 ZATERDAG 7 SEPTEMBER 1935 HAAREEM'S DAGBLAD S De teraardebestelling van Mgr. Aengenent. (Vervolg van pagina 5 vijfde kolom) De hemel overspande de stad en de straten waar de duizenden reeds ge- ruimen tijd in spanning hadden ge wacht, afwisselend met droefgeestig grijs en hoopgevend blauw. Rustig en vastberaden trokken de volgenden tusschen de rijen wach tenden door. Eerbiedig groetten de schoolkinde ren, de padvinders, de graalmeisjes en anderen, die aldus den overleden bisschop een allerlaatsten groet wil den brengen. Indrukwekkend en diep ontroerend was het te zien hoe hier en daar een oude man, een bejaarde vrouw, on zeker de hand ophief ten groet en weifelend terneergeslagen het hoofd lieten zakken. Zoo kwam de lijkstoet aan de grens der ge meente Haarlem. Doch ook in Overveen wachtten honderden Katholieken en andere belangstellenden het oogenblik af, waarop de tientallen die Mgr. J. D. J. Aengenent volgden op zijn laatsten gang door zijn bisdom zouden langskomen. In Overveen, in de lanen waar het groen vooral in het voorjaar zoo overvloedig en ook veelkleurig kan wezen, zal de bisschop zijn laatste, zijn eeuwige rustplaats vinden. In de kapel, waar Haarlem reeds eenige bis schoppen van zijn bisdom ter ruste legde. Er was bepaald dat slechts enkelen op de begraafplaats zouden worden toegelaten, we gens de beperkte plaatsruimte. Toch was de drukte ook hier zeer aanzienlijk. De plechtigheid op de begraafplaats zou worden verricht door Mgr. Th. Pichot, vicaris- generaal van den overleden bisschop met as sistentie van de secretarissen van het bisdom, de heeren H. W. Agterof en F. Bank. Een korte, eenvoudige, doch daarom wellicht een juist des te treffender plechtige gebeur tenis. Haarlem heeft den Katholieken leidsman op vorstelijke wijze ten grave gedragen. Het heeft in de laatste we ken van een buitengewone belangstel ling blijk gegeven. Deze belangstelling culmineerde zich hedenmorgen in de plechtigheden, die het slot vormden van de periode van bisschoppelijk bewind van wijlen monseigneur J. D. J. Aengenent. De dienst in de kerk, waar het getemperde zonlicht afwisselde met de duisternis, wanneer de wolken voor de zon trokken, de eerbetui gingen langs den weg, achter de vensters dei- huizen, overal, alles legde getuigenis af dat het Katholieke deel der Haarlemsche bevol king heden een smartelijken dag beleefde. En met Haarlem het geheele bisdom in het bij zonder. Haarlem bracht zijn bisschop naar zijn eeuwige rustplaats te Overveen, in de omge ving die Mgr. Aengenent zoo lief was en waar hij vaak, op stille zonnige ochtenden of mid dagen liep, in gepeins verzonken Het stoffelijk hulsel over gebracht naar de St. Bavo. Vrijdagmiddag werd het stoffelijk over schot van mgr. Aengenent van het bisschop pelijk paleis, waar in de afgeloopen dagen duizenden langs de baar trokken,, naar de Kathedrale kerk St. Bavo aan de Leidsche Vaart overgebracht. Het was een eenvoudige plechtigheid. On geveer vijf uur werd de bruinhouten kist naar buiten gedragen uit het paleis aan de Nieuwe Gracht en in een eenvoudigen lijk koets geplaatst. Achter deze koets kwamen nog twee volgrijtuigen. In het eerste hadden plaats genomen mgr. Th. Pichot, vicaris- generaal van het bisdom: kanunnik J. C. Aalberse, officiaal en H. W. Agterof, secre taris van het bisdom. In het tweede zaten mgr. M. P. J. Möllmann vicaris-generaal van het bisdom, pastoor F. C. van Beukering en F. J. Bank, secretaris van het bisdom. Langs den weg, die deze kleine, droeve stoet volgde, hadden zich vele belangstel lenden opgesteld. Vooral aan de Zuidzijde van de Nieuwe Gracht en op de brug was een groot aantal menschen gaan staan. Aan de Kathedraal aan de Leidsche vaart was het mgr. Taskin, die het stoffelijk over schot ontving, terwijl vele geestelijken mede aanwezig waren. Metten in de Kathedraal. Des avonds werden, aanvangende om half acht metten in de kathedrale kerk gecele breerd. Als agens fungeerde mgr. H. J. M. Taskin, kapittel-vicaris van het bisdom, met assisten tie van pater J. P. Reijnenberg O.F.M.. pastoor van de parochiekerk van het H. Hart en kapelaan A. Th. L. Hendriks, kapelaan aan de St. Bavo-kathedraal. Honderden waren in de kerk aanwezig bij deze rouwplechtigheid. Nog bewijzen van deelneming. Bij het Bisdom Haarlem zijn alsnog be wijzen van deelneming ontvangen van de ministers Van Schaik en Oud. Telegrammen werden o.m. nog ontvangen van den R.K. Metaalbewerkersbond, de Alg. Kath. Kun stenaarsvereniging, de N.V. Rotterdamsche Lloyd en den R.K. Land- en Tuinbouwbond. NEDERLANDSCHE VEREENIGING VOOR WAARDEVAST GELD. Bovengenoemde vereeniging houdt haar jaarlijksche algemeen vergadering op Zater dag 14 September 1935 in hotel „Krasna- polsky". Na de openingserde van den voorzitter zal worden gesproken door de heeren: mr. W. J. L. van És: ..Devaluatie, hoe en hoever?"; J. W. Matthijsein: „De gulden en het loon"; Mr. II. Bogaardt: „Devaluatie en rentabili teit", en prof. dr. ir. J. Goudriaan. „Devaluatie is voorwaarde voor herstel der volkswelvaart". LITWINOF WEIGERDE ZITTING IN DE COMMISSIE. De bijzondere berichtgever van de „Times" te Genève weet te melden, dat Litwinof Don derdagavond een uitnoodiging om toe te tre den tot de commissie van vijf van de hand heeft gewezen, omdat hij deze commissie als een fassade beschouwt waarachter de Vol kenbondsraad zich zal onttrekken aan zijn verantwoorden j kheid. Gemeente huurkoop Installateur. TELEFOON HAARLEM, MAXWELLSTRAAT 3 (Adv. Ingez. Med.) LAATSTE BERICHTEN Valsche rijwielbelasting- merken opgespoord. Drie personen gearresteerd. Nog meer arrestaties te wachten. Bij de te Hilversum gehouden controle op de rijwielbelastingmerken bleek, dat door een wielrijder een valsch belastingplaatje werd gebruikt. De Hilversumsche recherche stelde onmiddellijk een onderzoek in. Een spoor leidde naar de gemeenten Laren, Blaricum en Ankeveen. In deze laatste gemeente werd zekere M. gearresteerd, als vei'dacht .van het opzettelijk ten verkoop aanbieden van valsche rijwiel-merken. Bij verhoor verklaarde hij aanvankelijk in het geheel niets van het vervalschte, in beslag genomen rijwielplaatje af te weten en zelfs ontkende hij een valsch plaatje te hebben gehad. Tenslotte, toen het bewijs tegen hem te sterk bleek, erkende hij een valsch rijwielplaatje verhandeld te heb ben. Verdachte M. was bevriend met zekeren H., wonende te Blaricum, in wiens woning een onderzoek werd ingesteld. Hierbij werden op de rijwielen van H. en diens echtgenoote val sche rijwielmerken aangetroffen. H. gaf toe, dat hij valsche rijwielplaatjes had verhan deld, doch weigerde te verklaren,, van wie hij ze had ontvangen. De vrouw van H. ont kende iets van de transacties van haar man af te weten. Zoowel M. als H. zijn naar het Hoofdbureau van politie te Hilversum overge bracht en aldaar ingesloten. Het gelukte de Hilversumsche recherche verder den vermo edelij ken. vervaardiger van de valsche rijwielmerken op te sporen; het is zekere W., woonachtig te Laren, die. cloor de recherche, in samenwerking met de politie te Laren van zijn bed is gelicht en eveneens in het politiebureau te Hilversum is ingesloten. Volgens de verklaring van een der ver dachten zijn vermoedelijk 100 valsche plaatjes in omloop gebracht. Hiernaar wordt thans een onderzoek ingesteld. Verwacht wordt, dat nog meer arrestaties zullen volgen. Tot dus ver zijn drie valsche belastingmerken in be slag genomen. De valsche plaatjes zijn zeer buigzaam en iets lichter van kleur dan de echte. FRANSCHE MUNITIE NAAR ITALIë: PARIJS, 7 September, Onder het op schrift „Frankrijk wapent Italië" bevat de „Populaire" de mededeeling dat Vrijdag middag vier treinen met munitie van Lyon te Modaine zijn aangekomen. NOG MEER ARRESTATIES IN HET GOOI. HILVERSUM. 7 September (A.N.P.) Naar wij thans vernemen heeft de Hilversumsche recherche in samenwerking met de Laren- sche politie gisterenmiddag alsnog 2 per sonen gearresteerd, welke verdacht worden betrokken te zijn bij de handelingen van de valsche rijwielplaatjes-bende, welke in het Gooi opereerde. Het zijn L. G. Z. en J. H., beiden wonende te Laren, die in hun woon plaats werden aangehouden. De politie heeft nog niet kunnen ontdekken op welke wijze de plaatjes zijn vervaardigd, terwijl men tevens het fabriekje nog niet heeft opge spoord. Wel heeft men echter ontdekt, dat het hier waarschijnlijk een wijdvertakte bende is. die zich over het geheele Gooi uitstrekte. Vandaar dat nog meer arrestaties te ver wachten zijn. Bescheiden van de Morgan Bank in beslag genomen. Transacties voor Frankrijk en Engeland in den oorlog. WASHINGTON, 7 September. Optredend als bemiddelaar tusschen de senaatscom missie van onderzoek naar de fabricage van wapenen eenerzijds en de Fransche en Britsche regeering anderzijds heeft het departement van buitenlandsche zaken met insteming van de regeering een vrachtauto vol bescheiden uit de archieven van de J. P Morgan bank in beslag genomen. Deze documenten handelen over trans acties van de bank van 1914 tot 1916 voor rekening van deze beide regeeringen. De comissie wil een onderzoek instellen naai de rekening xan de schatkist van de Brit sche regeering en naar de rekening van het handelagentschap van de Fransche re geering. Minister Bennett voor onthouding door Canada. Canada mag niet worden meegesleept in een buitenlandsch conflict. OTTAWA, 7 September (Reuter L De minister van Canada, Bennett, heeft in een radiorede .critiek uitgeoefend op de houding van den liberalen leider Mackenzie King, die zich vóór deelneming aan een oorlog in Europa heeft uitgesproken. Bennett ver klaarde, dat de conservatieve partij zich een tegenstandster zal verklaren van eiken ero- noniischen of militairen aanval tegen een vreemde natie en hij zou niet toestaan, dat Canada wordt- meegesleept in een buiten landsch conflict, waarbij de rechten van Canadeesche burgers niet op het spel staan. Laatste kerkschat van Pamplona gevallen. Vermoedelijke dieven te Parijs gevat. MADRID. 2 Sept. Te Pamplona is door een inwoner thans ook het laatste en meest waar devolle stuk der uit de kathedraal gestolen gestolen kerkschatten namelijk een met dia manten bezetten schrijn teruggevonden. Het kunstwerk was in een boschje verstopt. Op verzoek van de Spaansche autoriteiten werden de vex-moedelijke dieven, een Mexicaan en een Italiaan, welke reeds in verband met den diefstal van zich deden spreken, te Parijs ge arresteerd. DE KONINKLIJKE FAMILIE TE EDINBURGH. LONDEN, 7 September. Koningin Wil- helmina en Prinses Juliana kwamen giste renmiddag te Edinburgh aan, waar zij eenige bezienswaardigheden hebben bezocht. De Prinses vertoefde in Alba-huis, de woonplaats van graaf Mar and Kellie. Zij be zocht vervolgens Holly Wood huis, de St. Gillis kathedraal, 'het kasteel en het na tionale schilderiienmuseum. Met eenige vriendinnen bracht zij een onverwacht be zoek aan een bioscoop. Koningin Wilhelmina heeft een bezoek gebracht aan het kasteel en de kathedraal. In den laten avond ont moetten de Koningin en de Prinses elkaar aan het Waverleystation. Zij worden hedenmorgen te Peterborough verwacht en zullen doorgaan naar Royster. De Koningin heeft den garagehouder, die haar en de Prinses had gereden een platina dasspeld met diamanten aangeboden. Een blik op de openingszitting van den Volkenbondsraad, even voordat de Italiaansche gedelegeerde baron Aloisi de zaal verliet. Men ziet links van den president Laval en baron Aloisi; rechts van hem Eden en Litwinof. Bijna 270 K.M. per uur over tien mjjl. Nieuw wereldrecord van Eyston. Reuter meldt uit Bonneville-Saltflats: De Engelsche coureur Eyston heeft het wereld snelheidsrecord verbeterd over tien mijl met een gemiddelde snelheid van 167.09 mijl 267.344 K.M. per uur. Het oude record was 164.0S mijl en stond op naam van Norman Smith. UIT DE OMSTREKEN IJMUIDEN VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Maandagmarkt: Cornelis de Boer Jr. IJM. 268, vangst 17 last haring. Martha IJM. 165, vangst 30 manden tarbot, 46 manden kleine schol, 15 manden groote schol. 15 manden wijting, 6 manden t-ong, totaal 112 manden. Caroline IJM. 26. vangst 30 manden schel- visch, 70 manden braadschelvisch. 35 manden gul, 400 manden makreel, 650 manden plat- visch, 50 manden wijting, totaal 650 manden. Henriëtte Jacoba, IJM. 190, vangst 50 man den schelvisch, 70 manden braadschelvisch, 80 manden gul, 130 manden makreel, 90 man den platvisch, 30 manden wijting, totaal 450 manden. Christine IJM. 2, vangst 30 manden schel visch. 100 manden braadschelvisch, 110 man den gul. 140 manden makreel, 60 manden plat visch, 40 manden wijting, totaal 480 manden. Alma IJM. 44, vangst 75 manden schelvisch, 80 manden braadschelvisch, 45 manden man den kabeljauw en gul. 35 manden makreel, 60 manden platvisch, 55 manden wijting, 15 manden radio, totaal 65 manden,, benevens 170 stuks stijve kabeljauw. MARKTPRIJZEN van Zaterdag 7 September. Tarbot per kilo f 0.82f 0.52 Griet per 50 kilo f 17f 9.50 Tongen per kilo f 1.12f 0.82 Middelschol per 50 kilo f 20 Zetschol per 50 kilo f 20f 14 Kleine schol per 50 kilo f 15f 3.80 Schar per 50 kila f 4.60 Groote schelvisch per 50 kilo f 18.50 Middelschelvisch per 50 kilo f 18f 15.50 KL middelschelvisch p. 50 kilo f 14f 11.50 Kleine schelvisch per 50 kilo f 11f 7.80. Kabeljauw per 125 kilo f 54f 28 Groote gullen per 50 kilo f 11.50—f 8.50 Kleine gullen per 50 kilo f 4.90f 3.80. Wijting per 50 kilo f 5.10f 3.10 Makreel per 50 kilo f 8.50—f -6. BESOMMIN GEN. Trawlers Maria Elisabeth IJm. 114. Vangst: 95 m. f 1070. Corrie IJm. 21. Vangst: 400 manden f .2250. Pekelharing. Gorredijk IJm'. 490 f 1340) gedeeltelijke lading). Loggers: R.O. 1 f 500, KW 166 f 400, KW. 23 f 350, KW. 78 f 750, Sch. 170 f 400. KW. 114 f £40, KW. 130 f 440 KW. 3 f 400. De werkloosheid. Aantal werkzoekenden belangrijk gedaald. J.l. Zaterdag waren aan de Gem. Arbeids beurs als werkzoekende ingeschreven 469 bouwvakarbeiders, 330 metaalbewerkers, 51 kantoorbedienden. 29 huisbedienden, 21 land arbeiders, 421 visschers, haven en transport arbeiders, 34 houtbewerkers, 636 losse en fabrieksarbeiders en 281 in overige beroepen. Verder beneden den leeftijd van 18 jaar: 12 bouwvakarbeiders, 39 metaalbewerkers, 18 kantoorbedienden, 16 huisbedienden, 34 losse en fabrieks arbeiders en 6 in ovérige beroe pen. Het totaal aantal werkzoekenden bedroeg derhalve 2197. hetgeen een aanzienlijke ver mindering beteekent vergeleken bij de laatste weken. BEVERWIJK. BURGERLIJKE STAND. Ondertrouwd: J. J. Schuurmans en J. L. van Vuuren; A. H. Günther en E. Stengs. Getrouwd: J. Roels en J. van den Bos; A. G. Groot en G. W. du Pau. Geboren: zoon van C. StetBont; dochter van C. Schellevisde Boer; zoon van C. Dui- wervan Tunen. Overleden E. B. G. M. van Mierlo, echtge noote van J. Th. Alessie, wonende te Amster dam, in den ouderdom van 33 jaar. OVERVEEN R.-K. Tooneelvereeniging „St. Genesius". Nationaal Tooneelconcours. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan der R.K. Tooneelvereeniging „St. Genesius" alhier, wordt in het gebouw „Domi" op 15, 22 en 29 September, 6 en 20 October en 4 en 21 November een nationaal tooneelconcours ge houden. Het programma dat voor deze gelegenheid is samengesteld opent met een woord van ge- lukwensch van den geestelijken adviseur, kapelaan T. Lampe. De voorzitter, de heer Gé van Kessel, wijst op de groote cultureele waarde van goed op gevat dilettantentooneel. Behalve de jubileerende vereeniging zelve zullen optreden „Ludanus" te Haarlem, „Tha lia" te Haarlem, „St. Bonifacius" te Kromme nie, „D. E. S." te Heemstede en St. Gerardus Majella" te Heemstede. Na afloop volgt telkens een gezellig samen zijn. Het programma bevat o.m. de reproductie van een groepsfoto van een merkenden kring. BLOEMENDAAL GEVONDEN DIEREN EN VOORWERPEN. Gevonden en terug te bekomen bij: Post kantoor te Bloemendaal, een parapluie; R. v.;d. Weijde, Dompvloedslaan 11 Overveen, een fietspomp; Vader, Alb. Thijmlaan 25, Bloemendaal, een tompouce en een heng selmandje; Snuverink, Kinheimweg 19 Bloe mendaal, een paar nappa handschoenen; J. Silvis, Terburgstraat 35 Santpoort, eén nikke len horloge; Roozen, Zomerzorgerlaan 20, Elcemendaal, een kinderportemonnaie; C. Wiemeijer, Lonbar Petrilaan 8, Overveen, en ceintuur; H. v. Ieperen, Zandvoorterweg 147, Aerdenhout, een damestasch met in houd; B. Straus, Clematislaan 2, Aerdenhout, een parapluie; J. P. van Schaagen, Ooster- cuinweg 16, Aerdenhout, een regenjas; Stok- king, Rijperweg 2. Bloemendaal, een poesje; P.E.N.-gebouw Bloemendaal, een dameshand schoen; J. Visscher. Residastraat 37 Haarlem, een wandelstok; H. Kok. Julianalaan 113, Overveen, een haarkam; van Alphen, Duin- lustparkweg 46, Bloemendaal, een tasch met gereedschappen; de Zwart, Bloemendaalsche- weg 24 Bloemendaal. een Lipssleutel; Greu- ter, Boschlaan 27, Bloemendaal, een porte- monnaie met inhoud; P. J. Kok, Oost-Indië- straat 53, Haarlem, een jachthond; Brus, Pot- gieterweg la. Bloemendaal, een pop; F. Bol- dingh, Julianalaan 30. Overveen. een zilveren broche; J. J. Post, Kinheimweg 35. Bloemen daal, een bedrag aan geld; Huijnink, Brede- rodelaan 83, Bloemendaal, een witte duif; B. Wiegel, Spionkopstraat 46, Haarlem, een rij- wielbelastingmerk; Th. v. d. Weide, Veldlaan 29, Aerdenhout, een ceintuur; Bloemendaal- scheweg 109, Bloemendaal, een damespo'rte- monnaie; aan den politiepost te Aerdenhout, een contactsleuteltje; een portemonnaie; een alpinomuts; en ceintuur een auto-accu; aan het bureau van politie te Overveen, een re genhoed; een ceintuur; een metalen hand vat; een steeksleuteleenige negatieven van kleine foto's; een ceintuur; een kinderbeursje, een stoplicht van auto; een horlogeglaasje. HAARLEMMERMEER De 30.000ste inwoner van Haarlemmermeer. De burgemeester Mr, A. Slob, heeft te Nieuw vennep een bezoek gebracht bij de familie J. G. Nieuweveen in de Korenaarstraat, in welk gezin op 31 Juli 1935 is geboren een dochter, genaamd Alida Gerarda, welke kind in hét be volkingsregister ten raadhuize is geboekt als de 30 000ste inwoner van Haarlemmermeer. De burgemeestér overhandigde aan de moe der naméns het gemeentebestuur een spaar bankboekje waarop een bedrag van f 25 was ingelegd, met de bedoeling, dat het kind dit spaargeld zal kunnen vergrooten om het dan te gebruiken als het groot zal zijn geworden, Ook bracht de burgemeester tevens een be zoek bij het meisje Antje Johanna van Tol, wonende in de Nieuwstraat te Nieuwvennep, dat in Januari 1925 is geboren en toen als da 25.000 ste inwoner van deze gemeente was in geschreven. M VELSEN BURGERLIJKE STAND. Bevallen: L. Nevevan Bellen z„ a.b. woon schip Zij kanaal B Velsen; C. A. StetRutte Z. Wiilemsbeekweg 5, IJmuiden; L. F. Derksen- Venhorst z., a.b. schip „Walkure", Noordzee kanaal; M. Duindam—van der Vijgh d., P. Vermeulenstraat 6, IJmuiden; H. H. J. vair GeldorpBlom z., Hagelingerweg 38, Sant poort; A. M. Martensv. Schinkel z., Brinio- straat 9, IJmuiden; M. ZeilemakerBlom d., Veiserduinweg 93, IJmuiden; J. Hanekroot— Kuiper z.. Anemoonstraat 10, Santpoort; M. E. Venusvan der Kolk. d„ Helmstraat 4, IJmuiden; A. BinkNoot z., D. Hartoghstraat 50, IJmuiden; G. NielenZonneveld d., La- gersstraat 59, IJmuiden. Overleden: A. Wiegersma 80 jaar, wedr. van W. P. Lautenbach, Rijksweg 250, Santpoort. Ondertrouwden: G. Zeegers en A. Straver, Prins Hendrikstraat 42, IJmuiden. L. Buner en S. W. van Denk, Bruno Klau wersstraat 21. Santpoort; J. Lampers en G. de Dood. Kanaaldijk 13 Velsen; H. Hoekstra en A Noordzij, Napierdwarsstraat 3. IJmuidèn; D. Koger en M. Ch. L. de Jong, Burg. Weertsstraat 20, Velsen; J. Hoosemans en E. v. d. Plas. Hageveldstraat 13, Santpoort; H. van Gelder en M. Bakker, C. Drebbelstraat 4, IJmuiden; A. J. Gouda en G. Blok, Juliama- kade 16, IJmuiden. Getrouwd: A. J. Lokker en A. L. de Kam, P. C. Hooftlaan 4, Driehuis: H. C. J. Hoog- bruin en A. H. Muller van Voorst, Stations weg 79, Velsen; A. Brusschaart en K. Met- zelaar. van Wassenaerstvaat 56, IJmuiden- Oost; G. de Heer en M. A. van den Nieuwen- aijk, R. Claeszenstraat 9. IJmuiden-Oost; E. Langenhoff en H. A. F. A. Vegersteen, Wak- kerstraat 4, Amsterdam; H. Fransen en A. C. Rijnwalt. Amsterdam; J. Mosterd en A. Plug- boer, Zaaiersweg 123 huis, Amsterdam. BENNEBROEK BURGERLIJKE STAND Bevallen: A. SchotanusDijkstra, dochter. SANTPOORT. DE RINGRIJDERIJ. De mooie prijzen van Santpoort's ringrijderij voor Woensdag a.s zijn te bezichtigen in ho tel „de Weyman". Aan dezen wedstrijd kun nen, behalve fietsers ook twee- en vierwielige wagentjes deelnemen. ZANDVOORT WATERSTANDEN. Hoog Strand be- Hoog water rijdbaar water Zaterd. 7 Sept. 9.43 14.45—20.15 22.26 Zond. 8 Sept. 10 15 15.15—21.— Maand. 9 Sept. 0.05 5.0)—10.30 12.46 Dinsd. 10 Sept. 0.26 5.30—12.— 14 01 Woensd. 11 Sept. 1.26 6.30—12.30 14.48 Dond. 12 Seot. 2.09 7.00—13.— 15.29 Vrija. 13 Sept. 2.4S 7.45-14^- 16.06

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 10