SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD s Voor de Hockeyspeelsters is de competitie ook weer begonnen. R.C.H. heeft een kranige prestatie geleverd, door Ajax te verslaan. Sr A A ND "AG 7 OCTOBER 1933 H A A REE M'S D A 'G B E A D SP9RT lSPEL Een zeldzaam gedrang In den plaatselijken Amsterdamschen voetbalwedstrijd D. W. S.—Blauw Wit. Het afscheid van den zomer De prachtige regenbogen in den strijd op het Braassemermeer Van der Horst, Anderiesen en Hoogendoorn in den strijd tusschen R. C. H. en Ajax, door de Racing gewonnen. De R. C. H.-keeper Metten heeft tegen Ajax weer bijzonder fraai gewerkt. Hij liet zich ook door dezen Ajacied niet op zij duwen. De-jonge Duitsche autorenner Rosemeyer heeft door zijn zege ip den Tsjechi- schen Grand Prix zijn eerste groote overwinning behaald. De welbekende voetbalorganisator K. J. J. Lotsy is met den Buitscher Dr. Bauwens aan gewezen door de F. I. F. A. om het Olympisch voetbaltournooi te Berlijn voor te bereiden en te regelen. De Hongaar Dr. Darany heeft met 29.46 Meter een nieuw wereldrecord in het kogelstooten met beide handen samen gevestigd. Het oude record stond op naam van den Pool Heljase met 28.75 Meter. Te Brussel heeft de kolossale neger George Godfrey in het zwaargewicht boksen den Belg Pierre Charles op punten geslagen waar- woor hij wereldkampioen werd van de I. B. U.. die op het punt der kampioenstitels altijd met de Amerikanen overhoop ligt. Het Dames Hockey-elftal van B. D. H. C. I. V. L n. r^ Eerste rij: de dames Venema, Strebe, Van Bueren, v. d. Brandeler, Stehouwer. Tweede rij: De Vletter, v. d. Velde, Leendertz. Derde rijf Roos. Andreas, Kerkhoven. Het Dames Hockey-elftal van Rood Wit L V. 1. n. r.: Eerste rij: de dames Leeuwenberg Voogt Van Beeck Vollenhoven. v. Twisk. Goetink. Tweede rij: Lambrechtsen. Vreede. Breitenstein. Derde rij: 'schmeink, Voorwalt— Cassa, Goetink.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 9