SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD CE HI H mi ra M A A N D A G 14 OCTOBER 1935 H A A R E EATS A G B E A SPORTt, SPEL 5 Het leek wel, of er Zondagmiddag op het voetbalterrein te IJmuiden alleen Stormvogels-spelers aan het werk waren, zooals bovenstaande afbeelding zou doen vermoeden. Feijenoord was er echter óók. Eet nieuwe Zandvoort-terrein is Zondag op plechtige wijze geopend. Burgemeester H. van Alphen (links op de foV^ houdt een rede. Naast hem de heer P- Schaap, voorzitter van „Zandvoort". Het Hockey-elftal van M. H. C., dat gisteren met 20 van H. O. C. won. Van links naar rechts. Eerste rij Menger, Smeinck, Mulder, Scheffer, Reus. Tweede rij Van Alphen, Brand, Pot. Derde rij; Stücker, Salomons, Brflsse. Het schitterende „Zandvoorf'-terrein, dat Zondag in gebruik is genomen. Rechts Burgemeester Van Alphen, die de vlag hijscht. Links de heer Karei Lotsy. die den aftrap deed. Een afbeelding, na de jongste verbeteringen, van het veelbesproken Fransche vliegtuigje „de Luchtvloo". waarvan er in Frankrijk reeds tientallen rondfladderen. De bouw van het Olympische Stadion te Berlijn vordert goed. Een blik op den huidigen stand van zaken. Finland heeft in Whino Myllyrina een reus van 2.48 Meter lengte en 352 pond gewicht opgeleverd. Deze voordeelige jonge man wijdt zich aan het boksen en worstelen. Burgemeester Kotzias van Athene zal als eerste man loopen in Ce fameuze estafette die in 1936 den Olym- pia fakkel van Grie kenland naar Berlijn zal brengen. De R. C. H.-keeper Metten speelde gisteren te Rotterdam tegen Sparta weer een prima partijtje. één minuut voor het einde in den Dames- Hockeywedstrijd B. D. H. C.—Rood Wit den winnenden goal voor Bloemendaal. Herkuleyns won Zon dag den berg wedstrijd bij Monthlery. De V. S. V.-speler Sterk muntte uit in den wedstrijd tegen H. B. S.

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 9