iAARLEMSCHE
VOETBALBOND
OFFICIEELE MEDEDEELINCEN
MAANDAG 4 NOVEMBER 1935
HAARIE M'S D A G B E A D
SECRETARIAAT D U VEN VO O RD ESTR A AT 62 - HAARLEM TELEFOON 14569
RWBmKam
SPREEKUUR. Spreekuur van den Secreta
ris uitsluitend op Maandagavond van 89
uur op het Bondsbureau. Men gelieve bezoe
ken op andere dagen achterwege te laten.
PROTESTCOMMISSIE. Vergadering van
de Protestcommissie op Vrijdag 8 November
a.s. des avonds te 8 uur op het Bondsbureau,
ter behandeling van de protesten Nas. 1 en 2.
WIJZIGING CENTRALE PUNTEN. Met in
gang van Zaterdag a.s. zullen berichten van
terrein-afkeuring voor Haarlem-Oost (Am-
sterdamsch kwartier) worden gepubliceerd
aan het Sigarenmagazijn van den heer B. van
Odijk, Amsterdamstraat 12 te Haarlem en te
Spaarndam bij den heer A. J. Oud. Pol te
Spaarndam. De publicaties bij den heer Van
Graas. Amsterdamstraat 43 en bij de Wed.
Hon der dos te Spaarndam komen hiermede te
vervallen. Aan de secretarissen wordt ver
zocht in de kleedgelegenheden èn in de club
bladen hieraan zooveel mogelijk bekendheid
te geven.
RECTIFICATIE UITSLAGEN. De uitslag
van den voor afd. Jun. E gespeelden wedstrijd
H.F.C.eHaarlem e moet zijn 29; de voor
afd. Jun. F gespeelde wedstrijd H.F.C. f
Haarlem f 60. Beide wedstrijden zijn ge
speeld op 20 October.
OVERSPELEN WEDSTRIJD. Krachtens de
bepalingen van art. 4 R C.W. wordt op ver
zoek van Bloemendaal de op 20 Oct. 1.1. ge
speelde wedstrijd Haarlem 8Bloemendaal 6
opnieuw vastgesteld.
ADRESVERANDERINGEN. J. H. Luijken
is verhuisd naar Zijlstraat 95 rd. Tel. gewij
zigd in No. 16947.
Tot nadere aankondiging zal het secreta
riaat der vereeniging Swastika worden waar
genomen door den heer A. J. Antonisse, Pa
trimoniumstraat 29, Haarlem.
SCHEIDSRECHTERSKAARTEN. Zaterdag
9 November a.s. groep A tot en met Z.
Aan de scheidsrechters wordt nogmaals me
degedeeld dat de gelegenheid tot het afhalen
van scheidsrechterskaarten uitsluitend be
staat des Zaterdags van 5 tot 5.30 uur op het
Bondsbureau.
Op andere dagen of uren is dit niet moge
lijk; dit veroorzaakt slechts onnoodige moei
te en last. Aan de gestelde bepalingen dient
stipt dc hand te worden gehouden.
SCHEIDSRECHTERS. Verhuisd: M. Bloe-
mink Jr. naar Krelagestraat 32 rd., Haarlem;
S. Tulen naar Bastiaenstraat 88, Haarlem.
Rectificatie: W. van Duyn, Nachtegaalstr.
46 (niet 50).
Aangesteld: L. Menist, Zeeweg 124, IJmui-
den-Oost, Tel. 4358.
Promotie- en degradatieregeling
seizoen 19351936.
In zijn vergadering van 25 October 1935 zijn
door het Bondsbestuur voor promotie en de
gradatie de volgende regelen gesteld;
De Nos. laatst der beide le klasse afdee-
lingen degradeeren naar de 2de klasse;
De kampioenen der 2e klasse spelen een
halve competitie voor de vaststelling der
rangorde voor de bezetting van het aantal
beschikbare plaatsen in de le klasse, met
dien verstande dat het aantal elftallen, dat
in de le klasse zal uitkomen, niet meer dan
n0 bedraagt.
De Nos. laatst der tweede klasse degradee
ren naar de 3e klasse.
De kampioenen der 3e klasse spelen in drie
groepen van 4; 4 en 3 elftallen voor iedere
groep een halve competitie.
De Nos. 1 en 2 van iederen groep promo-
veeren naar de 2e klasse.
De Nos. 3 van ieder der bovengenoemde
groepen spelen een halve competitie voor de
vaststelling der rangorde voor de bezetting
van eventueel vrijkomende plaatsen in de 2e
klasse, welke uit ten hoogste 40 elftallen zal
bestaan.
Door loting zijn de groepen als volgt vast
gesteld:
le groep de kampioenen der afdeelingen
A; C; H en K.
2e groep de kampioenen der afdeelingen
B: E; J en L
3e groep de kampioenen der afdeelingen
D; F en G.
De derde klasse zal het volgende seizoen
worden samengesteld uit 8 afdeelingen van
elk negen elftallen.
De nieuw te vormen 4e klasse zal bestaan
uit:
le de laagst geplaatste elftallen der 3e kl.
afdeelingen A tot en met G, seizoen 1935
1936.
2e de 5 laagst geplaatste elftallen der 3e
klasse afdeelingen H tot en met L van het
seizoen 19351936.
Beknopt verslag vergadering Bonds
bestuur van 25 Oct. 1935.
Alle bestuursleden zijn aanwezig. De notu
len der vorige vergadering worden ongewij
zigd goedgekeurd.
De Voorzitter deelt mede. dat de Werkloo-
zen-Voetbal-Commissie functioneert met in
achtneming van de door 't Bondsbestuur ge
stelde voorwaarden. Spreker heeft de verga
dering, waarin het reglement werd vastge
steld, bijgewoond. Op zijn verzoek brengt hij
de overschrijving van den heer Poen van
E.T.O. naar Heemstede nogmaals ter sprake.
Belanghebbende heeft gevraagd, zijn belan
gen in de vergadering van het Bondsbestuur
uiteen te mogen zetten hetgeen daar geen
nieuwe gezichtspunten naar voren zijn geko
men, wordt afgewezen.
Van den heer J Keppels is bericht inge
komen, dat hij zijn benoeming tot lid van de
Commissie H.V.B.-elftal aanvaardt.
Na eenige bespreking wordt het contract
met de O. H. Ct. en Haarlem's Dagblad goed
gekeurd en geteekend. Door deze overeen
komsten blijft de O. H. Ct. het officieel or
gaan, doch krijgt Haarlem's Dagblad tevens
het recht de officieele mededeelingen te pu-
bUceeren.
De donatie, welke door Haarlems Dagblad
hiervoor aan den H. V. B. wordt verstrekt,
wordt aangewend voor de vorming van een
Fonds voor H.V.B.-wedstrijden.
Een brief van de vereeniging E.T.O. inzake
een speler, die naar de meening van die ver
eeniging ongerechtigd voor een andere ver
eeniging uitkomt, wordt ter afdoening in
handen gesteld van de Bestuurscommissie.
Aan de vereenigingen V-O G. en Heemstede
wordt, onder oplegging van de reglementaire
boeten toegestaan, het 3e en Junioren-elftal
uit de competitie terug te trekken.
Medegedeeld wordt dat voor den H.V.B.
stemmen zijn uitgebracht voor de verkiezing
van een bestuurslid voor afd. I van den
K.N.V.B., waarin inmiddels de heer Cassée
te Bloemendaaal is gekozen.
Over het verzoek van J. v. d. Wiel om over
schrijving van Ulysses naar Kennemerland,
wordt uitvoerig van gedachten gewisseld. Het
verzoek wordt door den heer Heimig toege
licht en ondersteund.
Besloten wordt het verzoek opnieuw in
handen van de Bestuurscommissie te stellen
voor nader onderzoek.
Conform de voorstellen van de Bestuurs
commissie worden vijf strafzaken bekrach
tigd.
Zoo mogelijk zal gevolg worden gegeven
aan een verzoek om met het Haarlemsch Elf
tal op 17 November te Brussel een wedstrijd
te spelen tegen het elftal van de Entente
Brabanconne.
Vervolgens worden de promotie- en degra
datieregelingen vastgesteld voor de le, 2e en
3e klas~e afdeelingen, waarbij wordt voor
zien in de vorming van een 4e klasse voor 't
volgend seizoen.
De Voorzitter brengt vervolgens de over
neming van royementen door den K.N.V.B.
ter sprake en krijgt machtiging, deze aange
legenheid nader te onderzoeken.
Nadat besloten is, de volgende vergadering
te houden op Vrijdag 29 November, wordt de
vergadering gesloten.
BOETEN. Opgelegd. Krachtens art. 8
van het Huish. Regl. (niet een week van te
voren opgeven) ieder voor f 1.
No. 171 Haarlem, voor G. Sjoerts (Haarlem
Jun. f).
172 H.F.C.voor W. v. d. Heijde (H.F.C. 4).
173 I.V.O., voor J. Stoelman (I.V.O.
adsp.).
174 V.V.Hvoor H. Horsmeijer (V.V.H.
adsp.).
Krachtens art 9; R.C.W. (nietgerechtigd
speler) ieder voor f 2.50
No. 175 Brederode, voor B. Zaal (Brederode
3—R.C.H. 11),
Krachtens art. 16; R.C.W. (geen grensrech
ter) ieder voor f 1.
No. 176 H.F.C. (H.F.C 6—V.V.B. 3).
177 Haarlem (Kennemers 9Haarlem 9)
Krachtens art. 8 sub C; R.C.W. (onjuist In
vullen formulieren) ieder voor f2.50
No. 178 Telefonia (12 spelers).
Krachtens art 8 sub C; R.C.W. (te laat in
zenden formulieren) ieder voor f 2.50
No. 179 H.F.C. (form. V.V.B.)
180 H.F.C. (form. R C.H. Jun. E).
181 V.VH. (form. Hillinen 3).
Krachtens art. 21 sub 2 R.C.W. (niet schrif
telijk herhalen ingediend protest) ieder voor
f2.50
No. 182 H.S.V. (E.H.S. 2—H.S.V d.d. 20 Oc
tober 1935).
Ingetrokken boeten:
No. 52 Halfweg, J. v. d. Linden (art. 9).
168 Bloemendaal (art. 8 sub C).
169 R.C.H. (art. 8 sub C).
170 Schoten (art. 8 sub C).
STRAFZAKEN. Geschorst: A. Notenboom,
lid van Spaarndam, voor den dxiur van TWEE
JAREN ingaande 11 October 1935 en alzoo
eindigende 10 October 1937 met ontzegging
van het recht, tot 1 Januari 1936 op het ter
rein der vereeniging Spaarndam te vertoe
ven tijdens door de Spaarndam-elftallen te
spelen wedstrijden, wegens bedreiging van
den scheidsrechter in den wedstrijd Spaarn
dam 2V.S.V. 5 op 6 October 1935.
OVER SCHRIJVING. Verzoeken om toe
stemming tot het spelen voor een andere ver
eeniging zullen slechts in behandeling wor
den genomen, indien belanghebbende als lid
bij den H.V.B. voor het loopende seizoen is
ingeschreven en bij de aanvrage wordt over
legd een verklaring van het bestuur der
nieuwe vereeniging dat hij volgens de bepa
lingen van het reglement dier vereeniging
als lid is aangenomen.
AANVRAGEN. De volgende verzoeken om
toestemming tot het spelen voor een andere
vereeniging zijn ingekomen.
Bezwaren tegen inwilliging van het ver
zoek moeten binnen ZEVEN dagen na heden,
schriftelijk en met vermelding der bezwaren
ter kennis van het Bondsbestuur worden ge
bracht
No. 594 P. Apon, wonende te Wijk aan Duin.
Beecksanglaan 25. van R.F.C. naar
V.V.B.
595 A. Tabernal, wonende te Santpoort.
Hagelingerweg 30, van Assendelft
naar R.C.B.
H. Vink. wonende te Heemstede, Mo-
lenwerfslaan 30, van E.DO. naar
Heemstede.
VERLEEND. Beschikkende op een ver
zoek om toestemming tot het spelen voor
een andere vereeniging is overschrijving ver
leend:
Ingaande 28 October 1935:
No. 590 H Dijkhuizen, van IJ.F.C. naar
V.V.IJ.
Ingaande 1 November 1935:
No. 592' W. Vreeken, van E.D O. naar DeCeO.
593 J. Huyboom, van V.O.G. naar DeCeO.
Ingaande 1 Augustus 1936:
No. 567 F. van Coezand, van de Kennemers
naar R.C.B.
Herzien is de toestemming verleend aan
G. Lasschuit (No. 530), thans ingaande 22
October 1935
Wedstrijd-uitslagen van Zondag
27 October.
IA Haarlem 3VI. Vogels 42
Kennemers 3D.W.O. 46
E.D.O. 5—Kinheim 3 2—0
SpaarnestadStormvogels 4 32
R.C.H. 3—Haarlem 3a 3—3
IB Zeemeeuwen 2E.D.O. 3 15
Kinheim 2Spaarnevogels 46
Stormvogels 3Schoten 2 61
2A I.V.O.—Schoten 3 4—2
Kinheim 4—V.S.V. 3 3—4
V.V.B.—H.F.C. 3 2—0
SwastikaD S.K. 12
2B Hillinen 2—DeCeO 3—4
Kenau—Bloemendaal 2 23
E.T.O.—VI. Vogels 2 afgekeurd
V.O.G.—Halfweg 2 5—1
Ripperda 2Zeemeeuwen 3 42
2C Beverwijk 2Kinheim 5 70
Bloemendaal 3—V.V.H. 2—3
T.H.B. 2—R.C.H. 6 6—3
Kenau 2Brederode 15
2D Spaarnevogels 2Haarlem 5 10
Hillegom 2—Zandvoort 2 afgekeurd
Vijfhuizen—Heemstede afgekeurd
3A H F.C. 7Bloemendaal Vet. 35
VI Vogels 4—Kennemers 8 afgekeurd
R.C.H. 10—E.H.S. 5 2—5
E.D.O. 9—Kenau 3 2—2
V.V.H. 3—Hillinen 3 2—6
3B H.F.C. 4—V.V.B. 2 6—3
Ripperda 3Stormvogels 5 53
EH.S. 2Kennemers 5 12
3C Haarlem 6—Bloemendaal 4 afgekeurd
I.V.O. 2—V.O.G. 2 3—1
Zandvoort 3H.F.C. 5 70
3D R.C H. 7—Haarlem 7 44
D.W.O 2Spaarnevogels 3 11
Beverwijk 3—DeCeO 2 4—0
3E Zeemeeuwen 4Zandvoort 4 61
Droste 2—R.C.H. 8 3—4
Schoten 4—D.S.K. 2 3—0
D.O.A.—Halfweg 3
(Halfweg niet opgekomen).
3F VS.V 5—Spaarnestad 2 16—0
H.S.V. 2Spaarndam 2 23
Heemstede 2Kinheim 6 151
Brederode 2—T.H.B. 3 1—0
3G R.C.H. 9—Droste 3 5—0
D.I.O. 4—Zandvoort 6 afgekeurd
Halfweg 4—Hillegom 4 2—8
ED.O. 8—Hillinen 4 11—1
T.H.B. 4—Kenau 4 14—0
3H E.H.S. 4V.S.V. 6 1—7
VI. Vogels 3—DeCeO 3 afgekeurd
V.V.B. 3—H.FC. 6 3—1
Bloemendaal 5—Kennemers 7 19
Ripperda 5—V.V.H. 2 5—5
3J Spaarnestd 3—Zeemeeuwen 5 afgekeurd
D.W.O. 3—Haarlem 8
(Scheidsrechter niet opgekomen)
T.H.B. 5—Zandvoort 5 1—12
Vijfhuizen 2—Heemstede 3 afgekeurd
3K Kennemers 9—Haarlem 9 5—0
Stormvogels 6Schoten 5 24
D.S K. 3—V S.V. 7 0—1
R.C.H. 11—Brederode 3 12—0
Swastika 2- Ripperda 4 40
?L Schoten 6—I.V.O. 3 3—8
DeCeO 4—R.C.H 12 1—6
Beverwi.ik 4D.O.A. 2 21
E.DO. 10Kennemers 10 26
JUNIOREN COMPETITIE.
A V.S.V. a—H.F.C. a 4—3
E.D.O. a—Stormvogels a 2—2
Bloemendaal aKinheim a 1—1
E.H.S.DeCeO* a gestaakt
Haarlem a—RC.H. a 2—0
C V.V.H. aStormvogels b 21
D H.F.C. c—Schoten b 2—0
E Hillegom—Zandvoort b afgekeurd
RC.H. f—H.F.C. d 3—5
R.C.H e—H. F. C e 6—3
F V.V.H. b—Haarlem f 4—2
Kennemers c—H.F.C. f gestaakt
D.I.O.—Beverwijk b afgekeurd
NOORDELIJKE ADSPIRANTEN
COMPETITIE.
Wedstrijduitslagen van Zaterdag 26 Oct.
A. Beverwijk a—Stormvogels a 06
Kinheim a—V. S. V. a 21
Stormvogels bDe Kennemers a 12
B. Kinheim b—De Kennemers c 50
Beverwijk b—Stormvogels c 06
V. V. B. aDe Kennemers b 21
C. Stormvogels dDe Kennemers e 140
De Kennemers d—Beverwijk c (uitgest.)
De Kennemers dDe Kennemers f 40
V. V. B. b—Brederode 0—2
UITSLAGEN VAN ZATERDAG 26 OCTOBER
ZATERDAG COMPETITIE.
A Tw. Jeugd—V.VIJ. 1 2—3
Kennemerland 1—ZB.V. 12
Telefonia—S.I.Z.O. 3—7
B V E.W.—S.I.Z O. 2 3—1
UlyssesKennemerland 4 54
V.J.B.—Johez 7—1
C S.I.Z.O. 3—Kennemerland 5 12
Kennemerland 6V V.R A 17
Z.S.V. 2V.E.W. 3 40
V.V.IJ. 3V.J.B. 2 5—3
ADSPIRANTEN COMPETITIE.
A Haarlem aZeem^-'wen a 80
Bloemendaal a—V.V.H. a 20
Schoten a—E D O a 42
vi. vogels a—E C H a 4—1
R Schoten bE.D.O. b 22
Haarlem bSpao~rdam 30
Bloemendaal bS.I Z.O. 23
Heemstede a—R.C.H b 13
Kenn:n.erland bDeCeO a 11
Haarlem cZeemeeuwen b 60
Bloemendaal c—V.V.H. b 4—0
E.D.O. cE.H.S a 4—2
D VI. Vogels b—RC.H. d 2—2
Zandvoort aRipperda 60
VijfhuizenHaarlem d 141
Schoten cED.O. d 32
F. Bloemendaal eDeCeO b 32
Zeemeeuw2n cE.D.O. e 2—7
SwastikaSchoten d 30
r Zeemeeuwen d— R.C.H. f 32
Heemstede b— Bloemendaal f 25
D.O.A.Zandvoort b 60
I.V.O.—D.S.K. 6—0
Wedstrijdprogramma voor Zondag
10 November.
IA VI. Vog.—Stormv. 4 10 u. J. G. C. Scheffer
Haarlem 3Kinheim 3 10 u. G. de Lugt
DWO—RCH 3 10 u A. Twisterling
EDO 5—Haarlem 3a 10 u. C. H. Vrugt.
Spaarnest.—Kenn. 3 10 u. J. v. d. Wereld.
IB EDO 3—Stormvogels 10 u. M. Perfors.
Kinh .2Haarl. 4 10 u. J. Th. v. d. Putten
Zeem. 2—RCH 4 10 u. H. Sondorp Jr.
Spaarnev.—RCH 5 10 u. G. Y. Mulder.
EDO 4—Schoten 2 10 u. A. H. F. Saeys.
2A DamiatenKinheim 4 10 u. J. F. Ploeg.
VSV 3—WB 12 u. H. Scholts
Kennem. 4—HFC 3 10 u. J. N. Spierdijk.
DSK—IVO 10 u. J. J. Robbé.
Schoten 3Swastika 10 u. J. v. d. Ven.
2B DeCeO—VOG 10 u. J. D Rigbers Jr.
Ripperda 2—Hillin. 2 10 u. H. Scholts Hz.
Zeemeeuwen 3ETO 2 u. W. Th. Maas.
Bl'daal 2—V. Vos. 2 10 u. F J. Wallekers.
KenauHalfweg 2 10 u. W. van Loenen.
2C Kinheim 5—Kenau 2 10 u. J. Sondorp.
Breder.—Droste 11.30 u. A. G. Lindhout
WH—RCH 6 10 u. H. C. van 't Land.
THB 2Beverwijk 2 10 u. J. Weber.
2D SpaarndamVijfhuizen 2 u. A. van Dam
DIO 2—Hillegom 2 11,30 W. H. Korevaar.
Zandv. 2Heemstede 10 u. C. J. Roodt.
EDO 6—Spaarnev. 2 12 u. G. J. Tillemans.
3A EHS 5—VI. Vogels 4 10 u. J. Pronk.
Kennem. 8Bl'daal Vet 10 u. W. Lubbers
RCH 10—Kenau 3 10 u. J. Ph. Stol.
WH 3EDO 9 10 u. E. van Milligen.
Hillinen 3—HFC 7 10 u. J. H. v. Mechelen
3B HFC 4—Kennemers 5 10 u. S. Tulen.
Stormv. 5HSV 12 u. D. P. Kossen.
EHS 2—VSV 4 10 u. O. J. M. v. Waveren.
3C VOG 2—Haarlem 6 10 u. J. C. Luiten.
Zandv. 3DKT 12 u. J. C. van Tol.
ETO 2—rvo 2 2 u. H. C. de Wid.
Bl'daal 4—Hilleg. 3 10 u. J. H. Martens Jr.
3D Haarlem 7Spaarnev. 3 10 u. T. Post.
Kennem. 6WB 4 12 J. Keur.
DeCeO 2—DWO 2 12 u. J. West.
Beverwijk DIO 3 12 u. H. H. Kraneveld.
3E ZwanenburgDroste 3 10 u. A. Sierveld.
RCH 8Zandvoort 4 10 u. J. Otten.
Schoten 4Zeemeeuwen 4 10 u. J. Post.
Halfweg 3—DSK 2 10 u. C. van der Pol.
3F HSV 2—Kinheim 6 10 u. W. Walgien.
THB 3—VSV 5 12 u. J. Nieman.
Spaarnd. 2Breder. 2 10 u. F. J. Kempe Jr
EDO 7Spaarnest. 2 12 u. I. Notenboom.
3G Kenau 4Halfweg 4 12 u. G. de Raadt.
Droste 3DIO 4 10 u. H. W. G. Snijders.
Hilleg. 4THB 4 10 u. A. G. Peperkoom.
RCH 9—EHS 3 12 u. R. C. Kremer.
Hillinen 4Zandv. 6 13 u. Th. Portegies.
3H HFC 6—Bl'daal 5 12 u. T. Kranenburg.
VI. Vogels 3—EHS 4 12 u. J. Steffens.
Ripp. 5—WB 3 10 u. G. A. H. v. Royen
VSV 6Kennemers 7 12 u. Th. Verhoef.
3J DWO 3—Zandv. 5 12 u. J. P. J. den
Nieuwenboer
HFC 8Zeem. 5 10 u. P. F. W. Schildwacht
H'stede 3—THB 5 10 u. P. A. W. de Rooy.
3K Stormv. 6—VSV 7 12 u. J. W. J. Nijssen.
Haarlem 9DSK 3 12 u. G. Smit.
Brederode 3Swastika 2 2 u. A. v. d. Wiel.
3L Kennem. 10HSV 3 10 u. A. Gorsselink.
Beverw. 4DeCeO 4 12 u. J. J. Rosier.
DOA 2Schoten 6 10 u. A. C. Slobbe.
IVO 3—DWO 4 10 u. P. Rol.
JUNIOREN COMPETITIE.
A HFC aKenn. a 10 u. H. D. Kist de Ruyter
B HFC bHaarlem b 12 u. L. A. Warmerdam.
Hillinen—DeCeo, 12 u. (J. P. M. Giebels)
C RCH c—VSV b 12 u. S. Koning.
Bl'daal bBeverw. a 12 u. W. Kaestner
D Haarl. dBl'daal c 12 u. L. Hoogendoorn
RipperdaEDO c 12 u. G. H. Wille.
VSV c—Kennem. b 12 u. G. v. Slooten.
E Haarlem eSpaarnev 2 u. Chr. Okx.
DKT—Zeemeeuwen 2 u. A. P. Wassenaar.
F DIO—WH b 11,30 u. J. Kerkman Jr.
Beverwijk b—Haarlem f 2 uur
W. van Duijn.
ZATERDAG COMPETITIE.
A Tw. Jeugd—SIZO 2,30 u. Chr. Klerk.
K'land 1Telefonia 2,30 u. J. Joosten.
B SIZO 2—Ulysses 2,30 u. C. A. Schipper.
K'land 4K'land 3 2,30 u. A. Zomer Jr
WB—VJB 2,30 u. J. Kramer,
C WY 3—K'land 6 2,30 u. A. C. J. Lorjé.
VEW 3—WRA 2,30 u. A. P. v. Gend.
VJB 2—K'land 5 2,30 u. A. Kuyper.
ZSV 2—SIZO 3 2.30 u. K. Bergmann.
ADSPIRANTEN COMPETITIE.
EDO aVI. Vogels a
2,30
uur
Haarlem a—VVH a
3,30
uur
Bloemendaal aSchoten a
2,30
uur
Zeemeeuwen aRCH a
2,30
uur
Bloemendaal bSchoten b
2,30
uur
Haarlem bDeCeO a
3.30
uur
Heemstede aEDO b
3,30
uur
Haarlem cVVH b
2,30
uur
RCH cBloemendaal c
2,30
uur
EDO d—VI. Vogels b
2,30
uur
RCH dBloemendaal d
2,30
uur
Haarlem dVijfhuizen
2,30
uur
Zandvoort aSchoten c
2,30
uur
RCH eBloemendaal e
2.30
uur
SwastikaEDO e
2,30
uur
Kennemerland eDeCeO b
2,30
uur
Heemstede bIVO
2,30
uur
VI. Vogels eZeemeeuwen d
2,30
uur
DOA—RCH f
2,30
uur
DSKBloemendaal f
2,30
uur
NOORDELIJKE ADSPIRANTEN
COMPETITIE.
Wedstrijdprogramma voor Zaterdag 9 Nov.
A. Kinheim aBeverwijk a 2.30 uur
Stormvogels a—De Kennemers a 2.30
B. V. S. V. b—Beverwijk b 2.30
Stormvogels c—De Kennemers b 2.30
De Kennemers cV. V. B. a 3.00
C. De Kennemers fV. V. B. b 2.00
Beverwijk cV. V. IJ. 2.30
Wedstrijdprogramma voor Zondag
17 November.
1 A:
D.W.O.VI. Vogels 10 uur
Haarlem 3 AKennemers 3 10
R.C.H. 3—Haarlem 3 10
1 B:
E.D.O. 4Spaarnevogels 10
2 A:
DamiatenKennemers 4 10
I.V.O.Swastika 10
Halfweg 2—Hillinen 2 2
Ripperda 2E.T.O 10
Zeemeeuwen 3V.O.G. 2
KenauDeCeO 2
2 C:
V.V.H.Beverwijk 2 10
Brederode—'T.H.B. 2 2
Kinheim 5Droste 12
Bloemendaal 3R.C.H. 6 2
2 D:
Spaarndam—Heemstede 2
VijfhuizenSpaarnevogels 2 2
Zandvoort 2Haarlem 5 10
E.D.O. 6—Hillegom 2 12
3 A:
E.H.S. 5Kennemers 8 10
Kenau 3Bloemendaal Vet. 10
V.VJEï. 3—H.F.C. 7 10
Hillinen 3—R.C.H. 10 10
Kennemers. 5H.F.C. 4 10
Stormvogels 5E.H.S. 2 10
H.FC. 5—Bloemendaal 4 10
V.O.G. 2—Zandvoort 3 10
E T O. 2Hillegom 3
D.K.T.—I.V.O. 2 10
3 D:
R.C.H. 7—DeCeO 2 10
D.I.O. 3—Haarlem 7 1130
Spaarnevogels 3—Kennemers 6 10
Schoten 4—R.C.H. 8 10
Zandvoort 4—Zwaneburg 10
Droste 2—D O.A. 10
3 F:
Kinheim 6T.H.B. 3 10
Heemstede 2ED.O. 7 10
SpaarnestadH.S.V. 2 2
3 O:
Hillegom 4R.C.H. 9 10
E.H.S. 3—Kenau 4 10
E D O. 8—Droste 3 10
Halfweg 4—Hillinen 4 10
Zandvoort 6T.H.B, 4 12
Bloemendaal 5Ripperda 5 10 uur
V.V.B. 3—V.S.V. 6 10
DeCeO 3V.V.H. 2 12
3 J:
Zeemeeuwen 5Haarlem 8 10
Spaarnestad 3H.F.C. 8 10
Bloemendaal 6Zandvoort 5 10
Heemstede 3D.W.O. 3 10
Vijfhuizen 2T.H.B. -5 12
Schoten 5Swastika 2 10
Kennemers 9—Stormvogels 6 10
R.C.H. 11—Ripperda 4 10
3 L:
H.S.V. 3—Schoten 6 10
E.D.O. 10—DW.O. 4 10
D.O.A. 2Kennemers 10 10
DeCeO 4—I.V.O. 3 10
R.C.H 12Beverwijk 4 10
JUNIOREN COMPETITIE.
A Haarlem aH.F.C. a 10
Bloemendaal a—V.S.V. a 12
Kennemers aE.D O. a 12
Kinheim aR.C.H. a 10
B Haarlem b—R.C.H. b 10
Hillinen—Schoten a 10
H.F.C b—DeCeO 10
C V.S.V. b—EDO. b 12
R.C.H. cBloemendaal b
D RipperdaH.F.C. c 10
Kennemers bE.D.O. c 10
V.S.V. cBloemendaal c 12
Schoten b—Haarlem d 12
E H.FC. d—Zandvoort b
H.F.C. eD.K.T. 12
ZeemeeuwenR.C.H. f 10
Hillegom—Spaarnevogels 2
F R.C.H. h—Haarlem f 12
Beverwijk b—V.V.H. b 12
R.C.H. g—D.I.O. 12
WEDSTRIJDPROGRAMMA VOOR
ZATERDAG 16 NOVEMBER.
Zaterdag-Competitie:
A V.V.IJ. 2Kennemerland 2
TelefoniaKennemerland 1
SIZO—Z.S.V.
B V.E.W—Kennemerland 3
JOHEZ—Kenriemerland 4
V V.B.—Ulysses
C Kennemerland 5V.E.W. 2
Kennemerland 6V.E.W. 3
V.VR.A.—SIZO 3
V.J.B. 2—V.V.IJ. 3
ADSPIRANTEN - C OMPETITTE
A VI. Vogels a—Schoten a
Zeemeeuwen aBloemendaal a
Kennemerland aV.V.H. a
B DeCeO aSIZO
Heemstede a—Haarlem b
SpaarndamR.C.H. b
Schoten b—Kennemerland b
C I.V O.—R.C.H c
D Rionerda—R.C.H d
Vijf hulzen—VI. Vogels b
E Swastika—R.C.H. e
F Zandvoort b—Zeemeeuwen d
Schoten eRC H f
DO.A.—Heemstede b
Bloemendaal fVI. Vogels c
De Competitiestanden.
2.30
2.30
2.30
2 30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2 30
2.30
2.30
2.30
JUN. A.
gesp. gew.
gel.
verl.
punt. v.t.
V. S. V. a.
Haarlem a
6
4
0
2
8
34—26
6
4
0
2
2
16—15
E. D. O. a
6
3
1
2
7
24—21
Kinheim a
6
3
1
2
7
18—20
Stormvog. a.
7
3
1
3
7
22—20
H. F. C. a
6
3
0
3
6
24—18
R. C. H. a
5
2
0
3
4
13—19
Kennemers a
5
2
0
3
4
10—15
Bloemend, a.
5
0
1
4
1
6—14
JUN. B
gesp. gew.
gel.
verl.
punt. v.—t.
Zandvoort a
5
4
0
1
8
21—
Haarlem b
3
3
0
0
6
16— 2
Hillinen
4
2
0
2
4
19—16
Schoten a
4
2
0
2
4
12—16
H. F. C. b
3
1
1
1
3
11— 7
R. C. H. b
4
1
1
2
3
18—17
E. H. S.
5
0
0
5
0
8—39
DeCeo
0
0
0
0
0
0— 0
JUN. C.
gesp. gew.
gel.
verl.
punt. v.t.
V. S. V. b
4
4
0
0
8
24— 2
E. D. O. b
5
2
2
1
6
15—10
Stormvog. b
6
3
0
3
6
14—13
R. C. H. b
3
2
1
0
5
10— 7
Beverwijk a
5
2
1
2
5
18—10
V. V. H. a
6
2
0
4
4
11—35
Haarlem c
4
0
2
2
2
4—11
Bloemend, b.
3
0
0
3
0
5—13
JUN. D.
gesp. gew.
gel.
verl.
punt. v.t.
Ripperda
6
5
1
0
11
39—15
R. C. H. d
4
3
1
0
7
21—10
Haarlem d
4
3
0
1
6
24—10
H. F. C. c
5
3
0
2
6
15—13
Kennemers b 5
2
0
3
4
38—21
E. D. O. c
5
1
2
2
4
12—17
Schoten b
5
1
0
4
2
16—33
V. S. V. c
4
0
1
3
1
10—27
Bloemend, c
4
0
1
3
1
7—36
JUN. E.
gesp. gew.
gel.
verl.
punt. v.t.
H. F. C. d
6
5
0
1
10
30—12
R. C. H. e
7
4
1
2
9
38—20
Spaarnevog.
5
3
1
1
7
25—12
Zeemeeuwen
5
3
0
2
6
27—18
Hillegom
3
2
0
1
4
16—14
Haarlem e
5
1
2
2
4
17—21
Zandvoort b
5
1
2
2
4
13—18
D. K. T.
5
1
2
2
4
13—24
R. C. H. f
4
1
0
3
2
14—20
H. F. C. e
5
0
0
5
0
10—44
JUN. F.
gesp. gew.
gel.
verl.
punt
v.—t.
R. C. H. h
4
3
0
1
6
24—17
R. C. H. g
5
3
0
2
6
23—16
H. F. C. f
5
3
0
2
6
2525
Kennem. c
4
2
0
2
4
16- -20
V. V. H. b
4
1
0
3
2
11—24
Haarlem f
5
1
0
4
2
15—24
D. I. O.
3
0
0
3
0
7—29
Beverwijk b
0
e
0
0
0
0— 0