K Y Fa. Anton de Rooy De Italiaansche troepen op terugtocht naar Adoea? Geniet van Ferik oval Radio-Programma THIJS IJS EN DE BOOZE BUURMAN MAANDAG 2 DECEMBER 1935 HAARDE M'S DAGBUAD De oorlog in Abessynië. In het zuiden zouden de Abessyniërs dagelijks 30 K.M. vorderen. Italiaansche démarche bij de commissie van achttien. Reuter verneemt uit Addis Abeba: Naar van Abssynische zijde wordt gemeld, vinden aan den Abaro-pas. die 65 K.M. ten noorden van Makalle dus achter de Italiaansche linies ligt, hevige gevechten plaats, die reeds dagen onverminderd voortduren. De Abessyniërs zouden volgens deze berichten trachten de ravitailleering der troepen met oorlogsmateriaal en levensmiddelen langs den weg van Makalle naar Adoea af te snijden. Deze gevechten zouden aan de zijde der Italia nen. die zich volgens beweringen van Abessy- nische zijde reeds op den terugtocht naar Adoea bevinden, groote verliezen hebben ver oorzaakt. Aan 't Zuidelijk front heeft zich in den sector van Dolo. waar het leger van Ras Desta ligt. verhoogde gevechtsactiviteit ingezet. Volgens een bericht uit Harrar loopt het gerucht, dat Ras Desta, die genaderd zou zijn tot het gebied van den stam der Araoessis, op de Italiaansche troepen aan de We'obe Sjebeli zou zijn gestooten. Er zou een strijd zijn ont brand. waarvan echter de uitslag nog nie' bekend is. Voorts loopt te Harrar het gerucht, dat de Abessyniërs Amara (niet te verwarren met Asmara in Eritrea) hebben ingenomen, gele gen nabij Obia, in Italiaansch Somaliland. De voorhoeden van Ras Nassiboe en den Turk- schen generaal Wehib Pasja rukken dagelijks 30 K.M. op in de richting van Gorrohri. Hier uit zou dus blijken, dat de Italianen inderdaad terugtrekken. Ras Nassiboe en Wehib Pasja hebben ge meld. dat de Abessynische voorhoeden opruk ken langs de wegen naar Goerati en Anee, als mede langs den eenigen weg, die van Harrar naar Gorrohri leidt. De frontlinie is 8 K.M. van Sassa Baneh verwijderd. De sterrenwichelaar van den keizer heeft voorspeld, dat in December in den sector van Dolo op een Donderdag een groote strijd in gezet zal worden, die vier dagen duren, en voor de Abessyniërs een gelukkig verloop heb ben zal. Abessynische diplomaat naai de Vereenigde Staten. Lidzj Tasfari Zaphiro. eerste secretaris der Abessynische legatie te Londen, zal zich 7 De cember inschepen aan boord van de „Aquita- nia", om in de Vereenigde Staten een officieele missie te vervullen. Hij zal daarbij trachten, een onderhoud met president Roosevelt te hebben. Britsche credieten voor Abessynië? Reuter meldt uit Londen, dat. volgens ge ruchten in de city, de Negus daar zou be proeven opening van credieten te verkrijgen, waarbij aandeelen van den spoorweg Dzji- boetiAddis Abeba, de Abessynische deelne ming in het kapitaal dezer onderneming ver tegenwoordigend, als onderpand zouden wor den gegeven, zonder deze aandeelen evenwel te vervreemden. In de omgeving van den diplomatieken vertegenwoordiger van Abessynië weigert men mededeelingen te doen omtrent de on derhandeling. Wel erkent men, dat deze nog niet tot een resultaat is gekomen. Tevens verneemt men, dat de financieele operatie ten doel zou hebben den aankoop van oorlogsmateriaal door Abessynië bij de particuliere Britsche industrie. Italiaansche démarche bij de Com missie van Achttien. De Italiaansche regeering heeft geprofiteerd van de aanwezigheid te Genève der vertegenwoordigers van de staten, die zitting hebben in de Commissie van Achttien om bij hen een stap van groot gewicht te onder nemen. Bova. de secretaris-generaal van de per manente Italiaansche delegatie te Genève, heeft naar Reuter verneemt, de vertegen woordigers der achttien mogendheden be zocht en de aandacht gevestigd op de ernstige gevolgen, die de uitbreiding der sancties, zcoals deze op het oogenblik overwogen wordt zou kunnen hebben. De diplomatieke vertegenwoordigers hebben van de verklaringen van Bova acte genomen. Nader wordt hieromtrent gemeld. Daar de stappen van j£ova een zekere ver rassing hadden gewekt in de internationale milieu's werd later van Italiaansche zijde ge tracht, den indruk te verzachten met de verzekering, dat het Bova slechts om het pei len van de gezindheid te doen was geweest. Maar de bezoeken van Bova w.erden inmid dels voortgezet. den wereldoorlog gevallenen ontvangen. Hij hield volgens het A.N.P. een toespraak, waar in hij zeide. dat Italië door de economische sancties niet diep wordt getroffen, daar niemand er een voorstelling van heeft, hoe groot de hulpbronnen zijn. Het is echter de moreele zijde der sancties, die Italië kwetst. Fransche meeningen over de sancties. De Parijsche pers wijdt uitvoerige beschou wingen aan het pro en contra van het leg gen van een embargo op petroleum. De Echo de Paris is van meening. dat de reeds in practijk gebrachte sanctiemaatrege len zeer langzaam hun uitwerking doen ge voelen. terwijl een petroleumuitvoerverbod binnen korten tijd voor Italië op onaange name wijze merkbaar zou worden. Het blad vraagt zich af, of het werkelijk noodig is Mussolini en het Italiaansche volk tot wanhoop te brengen. Zonder het Voiken- bondspact te schenden zouden de mogendhe den zoo lang kunnen wachten totdat de hou ding der Vereenigde Staten definitief zal zijn bepaald. De aldus gewonnen tijd zou moeten worden benut voor vredesonderhan- lingen. Ook de Petit Parisien wenscht. dat men den tijd tot 12 December zoo goed mogelijk besteedt. Het blad meent, dat het den schijn heeft, dat men de besprekingen wil hervat ten. Wladimir d'Ormesson verklaart in de Fi garo, dat de toepassing van sancties ook ze kere rechten tegenover Abessynië mede brengt. Abessynië heeft in het conflict allen poli- tieken en moreelen steun ontvangen. Men mag het te verstaan geven, dat men nu ook een prestatie wenscht. De links-georienteerde Quotidien ziet in de tegenwoordige diplomatieke bemoeiingen niets anders dan een poging der Italianen tijd te winnen. Spanje. Largo Cabaüero vrijgesproken De Socialistische leider Largo Caballero, die terecht heeft gestaan, onder beschuldiging de aanstichter te zijn van de October-revolutie van verleden jaar, is vrijgesproken. Bij de behandeling van het proces, hebben volgens Reuter, tal van getuigen verklaard, dat de politie hun de verklaringen met geweld heeft ontrukt. Griekenland. Besluiten van den fas- cistischen "raad. De gewone Novemberzitting van den mi nisterraad is Zaterdagmiddag tot Dinsdag verdaagd, nadat een deel der ioopende be stuurszaken afgehandeld waren. In de zitting van Zaterdag is naar het A. N. P. meldt besloten tot uitbreiding van den hoogen raad van defensie, waarin in het vervolg ook de ministers van justitie, onder wijs. openbare werken en pers stemrecht zul len hebben. Een adviseerende stem zullen hebben de maarschalken van Italië, met in begrip van den maarschalk voor de lucht vaart. de groot-admiraals, de chef van den generalen staf der militie en de inspecteur- generaal voor de militaire vorming voor en na den diensttijd. Het secretariaat van den hoosen raad van defensie hessorteert in het vervolg onmid dellijk onder het bureau van den chef der regeering. Mussolini acht moreele zijde der sancties het ergst. Mussolini heeft een delegatie van de or ganisaties van moeders en weduwen van in Demerdzis stelt een kabinet samen Het kabinet, gevormd door Demerdzis, is als volgt samengesteld: Demerdzis, minister-president, minister van buitenlandsche zaken en minister van oorlog; Triantaphyllakos, minister van binnen- landsche zaken en van marine; Paporhigopoelos, minister van luchtvaart; Matzawinos, minister van financiën. Canellopoelos, minister van oeconomische zaken; Benakis, minister van landbouw; Dekazos, minister van veiligheid; Logthetis, minister van justitie; Belanos, minister van onderwijs. Het kabinet-Demerdzis heeft Zaterdag avond nog ten overstaan van den Koning den eed afgelegd. Demerdzis is volgens Reuter een rechts geleerde, die al is hij minister van marine geweest onder Venizelos in 1910 en ook nog eens later, nooit een groote rol heeft gespeeld in den strijd tusschen monarchisten en repn blikeinen. Dit is de reden waarom de Koning hem verzocht heeft een zakenkabinet te vormen. Reuter meldt verder, dat het besluit waarbij algemeene amnestie en restitutie van de bezittingen van hen, die onder de algemeene amnestie vallen, worden verleend, vandaag zal worden gepubli ceerd Regeering publiceert haar ^program. Het officieuze Atheensche Telegraaf Agent schap publiceert de volgende verklaring: De nieuwe regeering is een regeering van Duitsche regeering neemt maat regelen tegen de kerkelijke oppositie. Interne kerkelijke aangelegenheden mogen niet meer gepubliceerd worden. Het A.N.P. meldt uit Berlijn: In de groote nieuw gebouwde Jezuskerk te Berlijn-Dahlhem, welke reeds lang voor het begin van den dienst geheel bezet was, heeft Zondagochtend dr. Niemöller. een der meest vooraanstaande leiders van de kerkelijke op positie in Duitschland van den kansel af ge zegd. dat hij van het ministerie voor kerke lijke aangelegenheden de mededeeling heeft ontvangen, dat het voortaan aan hem en aan alle verdere predikanten der Belijdenis- kerk nadrukkelijk verboden is over „dwaal leer" te spreken. Gepreciseerd werd niet of dit verbod zich beperkt tot de beweging der Duitsche Chris tenen dan wel of het zich ook uitstrekt tot de Nieuw-heidensche (Noordsche) beweging, welke juist de laatste maanden sterk aan beteekenis heeft toegenomen. Voorts maakte dr. Niemöller aan de ge meente bekend, dat krachtens bepalingen van rijksminister Kerrl mededeelingen over interne kerkelijke aangelegenheden voort aan niet meer gepubliceerd of van den kan sel af bekend mogen worden gemaakt, voor dat het kerkelijke ministerie er zijn goedkeu ring aan heeft gehecht. (Adv. Ingez. Med.) nationale verzoening en van heropbouw en vrij van eenige politieke richting. Gesterkt door het vertrouwen van den Ko ning, zal zij zonder verwijl den weg inslaan, welke zal moeten leiden tot een herinnering van een normaal politiek leven. Het regeeringsprogram is vervat in de vol gende vier punten: 1. Vrije verkiezingen: 2. Bezuiniging op de begrooting; 3. Versterking der verdedigingsmiddelen; 4. Een politiek van trouw aan de interna tionale verplichtingen, van handhaving van het Balkan-pact en van de oprechte vriend schap met alle mogendheden, in het bijzonder met de groote mogendheden, zoomede met de buurstaten. De nieuwe regeering is geen partijregeering. Zij wil zich beperken tot een tijd van voorbe reiding. opdat de regeering, welke het volk zich zal kiezen, reeds een begin, waarop verder zal kunnen worden gewerkt, zal aantreffen. De Abessynische opmarsch het zuiden. in Italianen concentreeren zich op luchtbombardementen. (Van onzen specialen correspondent W. F. Deedes.) HARRAR. 30 November. Binnenkort kan een ernstige beslissing aan beide fronten, in het Noorden en in het Zuiden, worden ver wacht. De Abessynische troepen hebben de laatste weken onder de bevelen van de cen trale legerleiding en aangemoedigd door hun overwinningen in Analé en Laoenbre een belangrijken tegenaanval uitgevoerd, waar bij Gorrahei en Gerlogoebi heroverd werden. Er vonden daarbij weinig ernstige gevechten plaats, blijkbaar omdat de Italianen terug trokken zonder weerstand te bieden. Wal-Wal is eveneens verlaten. De opmarsch der Abes syniërs werd geleid door de voorhoede van Ptas Nassiboe, die echter in geen enkel ge vecht werd gewikkeld omdat de Italianen vanwege de demoralisatie hunner Somali- trcepen, en vanwege en tengevolge van inter ne moeilijkheden even vlug terugtrekken als de Abessyniërs opmarcheerden. De Italianen zijn zich gaan concentreeren op luchtbombardementen. Zij hebben Dag- gahboer vijfmaal op die manier overvallen zonder echter veel schade aan te richten. Ras Desta's voortgezette opmarsch uit het westen in de richting van de zuidkust be dreigt de Italiaansche troepen echter nog meer. Verscheidene berichten melden, dat in Mogadiscio aan vrouwen en kinderen is be volen de stad te verlaten, omdat Ras Desta vast besloten zou zijn de kust te bereiken, voordat hij zijn .troepen in beweging brengt om de krijgsplannen, die ik Maandag be schreef, uit te voeren. De Abessyniërs verklaren echter, dat zij niet van plan zijn hun tegenaanval voort te zetten, omdat zij het terrein niet kennen. Men zegt, dat op het oogenblik zelfs een ge ringe verdere opmarsch hun positie buiten gewoon in gevaar zou brengen. Desondanks heerschen hier veel vreugde en opwinding, hoewel men zegt, dat de op marsch een kritiek punt heeft bereikt. Er gingen vanmorgen zelfs al geruchten, dat Ras Desta sterk gehinderd wordt door flankaan- vallen van Italiaansche zijde. Hoewel de j Abessynische reserves onmiddellijk achter het I optrekkende leger volgen, nemen de gevaren voor Ras Desta's leger toe naarmate hij ver der vordert, op precies dezelfde wijze als dat het geval was voor het kort geleden naar Dagahboer optrekkende Italiaansche leger. Het bericht, dat alle inlandsche Italiaan sche troepen muiten en de wapens hebben neergelegd om zich over te geven is niet be- bevestïgd. Het ziet er echter naar uit. alsof de blanke Italianen de leiding tijdelijk kwijt zijn. (Copyright Morning Post-A.N.P.) Excursie- en St. Nicolaasver. „Haarlem". Sint Nicolaasfeest. De groote zaal van het gebouw „Sint Bavo" was Zaterdagmiddag geheel gevuld met een juichende schare kinderen en blij gestemde ouders, om het eerste St Nicolaasfeest van de Excursie en St. Nicolaasvereeniging Haarlem" bij te wonen. De voorzitter der vereenïging. de heer J. Steffers, had wel eenige moeie. aan de op gewonden kinderen het zwijgen op te leggen, toen hij het feest met een welkomstrede wilde openen. Hij herinnerde er aan. dat dit het eerste St. Nicolaasfeest was. dat deze vereeniging organiseerde. De ouders hebben kunnen zien, wat het bestuur in het tijds verloop van hoogstens tien maanden tot stand heeft kunnen brengen, dank zij de krachtige hulp van de propagandisten, aan wie hij daarvoor een woord van dank bracht. Spreker hoopte, dat het een feest zou wor den, dat zou klinken als een klok; dan zou het bestuur zich beloond zien voor de moei te, die het zich getroost heeft. Het heeft dit trouwens gaarne gedaan voor de kinderen, die zoo lang mogelijk onkundig moeten wor den gehouden van de crisis, waardoor zoovele ouders te lijden hebben. De heer Steffers sprak tenslotte de hoop uit. dat de ouders blijvende belangstelling in het werk der ver eeniging zouden toonen en dat ze een aan gename herinnering aan dit eerste Sint Ni colaasfeest zouden bewaren. (Luid applaus en fanfares). Vervolgens kreeg de heer C. A. Schagen, voorzitter der feestcommissie, het woord. In een sympathieke rede bracht hij dank en hulde aan de zeven bestuursleden, voor wat zij in tien maanden voor de vereeniging ge presteerd hebben. Met hun warm kloppend hart voor de kinderen hebben zij met veel toewijding en grooten ijver gewerkt, om aan de kinderen en hun ouders een prettig feest te bereiden. Die hulde gold vooral den voor zitter en zijn vrouw, die nu al ongeveer acht tien jaar lang in een andere vereeniging in het belang der kinderen hebben gewerkt. Spreker is in de gelegenheid geweest, hun werk van nabij gade te slaan en kon dus [etuigen, dat alles wat door het bestuur ver richt werd. in de allereerste plaats voor de kinderen was. De heer Schagen herinnerde aan de op richting van deze nieuwe vereeniging en aan de feestelijkheden, die in deze korte spanne tijds reeds aan de kinderen bereid zijn. zooals een tboottocht naar Halfweg en leerrijke ex cursies naar het Frans Hals Museum en naar den gemeentelijken kweektuin. Aan. één ding had spreker zich echter geërgerd en dat was aan het simpele vlaggetje, dat op den boottocht naar Halfweg was meegevoerd. Daarom had hij in September met de -dames Jordaan, Meijer en Ouwerkerk een commis sie gevormd, met het doel gelden te verza melen voor het aanschaffen van een nieuwe vlag, die hij als een uiting van waardeering der ouders aan het bestuur aanbood (Luid applaus). Spreker hoopte, dat deze vlag vol trots met elke excursie zou worden meege nomen en dat de vereeniging onder leiding Anegang 14 Telefoon 11963 Elke doos luxe postpapier vanaf 1.25 wordt door ons GRATIS met monogram of de couverten met adres.bedrukt. van dit bestuur steeds meer in bloei zou toenemen. (Het is een prachtige vlag met twee schui ne banen in de Haarlemsche kleuren en met den naam der vereeniging en bet wapen van Haarlem er op). Tenslotte huldigde de heer Schagen na mens de commissie de zeven bestuursleden met het aanbieden van een fraaie zilveren draagmedaille met de initialen der vereeni ging er op. Ten zeerste getroffen door dit blijk van meeleven dankte de voorzitter mede namens zijn collega's voor deze mooie hulde en deed de toezegging, dat hij zoo lang zijn krachten hem dit zouden veroorloven, voor de ver eeniging zou werken. Toen kwam voor de kinderen het met zulk een groote spanning verbeide oogenblik: de komst van St. Nicolaas met zijn zwarten knecht. Met de muziek voorop en terwijl de kinderen uit volle borst het bekende ..Zie ginds komt de stoomboot" meezongen, deed de grijze bisschop, minzaam groetend, zijn glorieuzen intocht. Dat was wat voor de kleintjes om den goeden Sint, die al zoo dik wijls in hun droomen verschenen was. in le venden lijve te mogen aanschouwen. Er wa ren er. die bang voor hem waren en ande ren, die hem vrijmoedig de hand toestaken en een knipoogje van verstandhouding ga ven. Een dreumesje van een turf of vier hoog gaf den Sint zelfs een kus en na even weife len overwon zij haar afkeer, om ook Pieter man dezelfde eer te bewijzen. Toen Sint Nicolaas na veel plichtsplegin- gen de zaal verlaten had. werd met de af werking van het rijk voorziene programma begonnen. Natuurlijk had Mr. Lawoe. de goochelaar, dadelijk het gewenschte contact met de kleinen en ookmet de grooten, want sommige toeren, die hij verrichtte, wa ren inderdaad verbluffend onbegrijpelijk. Ook de andere medewerkenden kregen luid applaus en bet spreekt van zelf dat de kin deren rijk getracteerd werden. Tenslotte gin gen zij allen opgetogen met een geschenk naar huis terug, dat bij hen ongetwijfeld nog lang een prettige herinnering aan dit mooie Sint Nicolaasfeest zal levendig houden. SINTERKLAAS IN DE OPLEIDINGSSCHOOL AAN DE WILHELMINASTRAAT. Sinterklaas op school! Dat is altijd een ge^ beurtenis van belang voor de kleinsten, maar de grooteren vinden het toch ook altijd nog wel zeer gewichtig, wanneer zij van den goeden Sint een hand krijgen. Zaterdagmiddag is Sint Nicolaas voor de kinderen uit de eerste en de tweede klasse van de opleidingsschool in de Wilhelminastraat op school gekomen. Zijn zwarte knecht was er ook bij. Iedereen kan zich voorstellen welk een groot feest dat is geweest. Misschien wa ren sommige kinderen wel wat bang, maar het groote vertrouwen in Sint's goedheid deed dit beetje angst dan toch wel spoedig verdwijnen. Bovendien werden de kinderen 's middags nog onthaald op een poppenspel van de hee- ren Van der Veen en De Does. Allemaal zullen ze ongetwijfeld nog heel lang aan dezen Za terdagmiddag denken. Voor de grootere kinderen was er des avonds feest. Er was een filmvertooning door den heer Haye, de heer Nolles trad op, er was een poppenkast, er werd „buikgesproken", ge goocheld en wat al niet meer Sint Nicolaas-tijd is een heerlijke tijd. En voor de kinderen van deze school wel heel in 't bijzonder! (Adv. Ingez. Med.) Dit is een mooi en tevens practisch CADEAU (Adv. Ingez. Med.) ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC. In razende vaart rent de booze buurman huiswaarts en allerlei ge dachten spoken door zijn brein, maar van één ding is hij zeker, er moet een toovenaar in het spel zijn! Onder het rennen kijkt hij af en toe schichtig om zich heen. want hij gelooft vast en zeker, dat het betooverde dier hem nog achterna komt zetten ook O. o. wat zit de man in angst! Ja. vriend, dit is een harde les, maar misschien zul je nu voortaan je leven beteren en niet meer van die booze streken uithalen. Wie kaatst, moet den bal verwachten.... DINSDAG 3 DECEMBER 1935. HILVERSUM I. 1875 M. KRO-uitzending. 8.00 en 10.00 Gram.platen; 11.30 Godsd. half uur; 12.15 Gram.platen en orkestcon cert; 1.30 Schlagermuziek; 2.00 Voor de vrouw; 3.00 Modecursus; 4.00 Gram.platen en Schlagermuziek; 6.00 Koorconcert; 6.30 Gram.platen; 6.40 Lezing. 7.35 Gram.platen; 7.50 Zang en piano; 8,00 Berichten gram.pla ten; 8.20 Zang; 8,30 Populair concert. In de pauze: Sportpraatje; 9.45 Hoorspel; 10.30 Be richten; 10.35 Orkestconcert; 11.15 Gram. platen. HILVERSUM II. 301 M. AVRO-Uitzending; 5.30 VPRO., 6.30 RVU. 8.00 Gram.platen; 9.00 Omroeporkest; 10.00 Morgenwijding. Gewijde muziek; 10.30 Ver volg Omroeporkest; 11.00 Causerie: 11.30 Gram.platen; 12.05 Kovacs Lajos' orkest en Gram.platen; 2 00 Gram.platen; 2.15 Omroep orkest m.m.v. zangsoliste; 3.00 Kniples; 4.00 Zang en piano; 4.30 Kinderkoorzang: 5.00 Voor de kinderen; 5.30 Causerie: 6.00 De AVRO-Decibeis: 6.30 Causerie; 7.00 Voor de kinderen; 7.05 Zang en piano; 7.30 Engelsche les; 8.00 Berichten. Gram.plater: 8.20 Con certgebouw-orkest o.l.v Mengelberg; 9.20 Gram.platen: 9.30 Radiotooneel: 10.15 Gra- mophoonplaten; 10.20 Verslag schaakmatch: 10.25 Bridgeles; 11.00 Berichten; 11.10 De AVRO-Decibels. DROITWICH. 1500 M. 11.20 Orgelspel S. Torch: 12.10 Gram.pla ten; 12.35 Trioconcert; 1.30 BBC-Schotsche Orkest, m.m.v. vioolsolist; 3.10 Gram platen: 4.20 Lezing; 4.40 Strijkkwartetconcert: 5.35 Dansmuziek: 6.20 Berichten: 6.50 Schütz-con eert: 7.15 Fransche les: 7.50 Lezing; 8.20 BBC-Theater-orkest m.m.v. koor en zangso list: 9.20 Pianorecital: 9.50 Berichten: 10.20 Voordracht; 10.40 BBC-orkest m.m v. koor en cello-solist; 11.35 Dansmuziek. RADIO PARIS. 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.platen; 12.35 Populair concert; 4.20 Orkestconcert: 5.50 dito.' 8.20 Uit Warschau: Europeesch concert; 9.35 Zang: 11.05 Dansmuziek. KEULEN. 456 M. 5.50 Gevar. concert; 11.20 Omroepkleinor- kest: 1.35 Gram.platen: 3 30 Piano-recital; 4.20 Omroeporkest, militair orkest, en solis ten; 7.30 Piano-recital: 8.05 Onv^m-kest. BRUSSEL, 322 M. 12.20 en 1.30 Gram.platen: 5.20 Salonorkest 6.357.35 Gram.platen: 8.20 Symphonie-or- kest. m.m.v. zangsolist: 10.30 Gram.platen BRUSSEL. 484 M. 12.20 Gram.platen; 12.50 Salonorkest; 1.50 Gram.platen: 5.20 Populair concert; 6.20— 7.35 Gram.platen; 8.20 Europeesch concert uit Warschau; 9.20 Gram.platen; 9.50 Repor tage: 10.30 Dansmuziek. DEÜTSCHLANDSFNDER, 1571 M. 7.30 Lezing; 8 20 Dansmuziek: 9.50 Berich ten: 9.50 Concert; 10.05 Weerbericht; 10.20 Dansmuzif»'-

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 6