DE BILT ECHTE WALES-ANTHRACIET AVONDJAPONNEN AVONDCAPES FLUWEEL BONT WEILL ZOON MAANDAG 9 DECEMBER 1933 HAAREEM'S DAGBEAD 2 MUZIEK. CONCERT DER H. O. V. Na de door Frits Schuurman met veel vuur gedirigeerde en door het orkest met virtuoze beheersching gespeelde Oberon-Ouverture de uilvoering der snelle fladderfiguurtjes in de Inleiding verdient een bijzonder woord van lof trad de pianist Piet de Kleer op als solist in Beethoven's Derde Pianoconcert. Vele groote pianisten hebben dit werk op hun repertoire; nog onlangs speelde Arthur Rubinstein het op een abonnementsconcert van het Amster- damsche Concertgebouw Maar bovendien heeft het een speciale uitverkorenheid als examen- en debuutstuk. Dit is begrijpelijk, want de technische eischen, die de solopartij stelt, zijn niet bovenmatig groot, terwijl de muzikale inhoud belangrijk genoeg is om een denkbeeld van het artistiek interpretatiever mogen van een pianist(e) te geven en om een auditorium te boeien. En zoo hoorden we Zondagmiddag voor de tweede maal binnen het tijdsbestek van een half jaar Beethoven's Op. 37 op een concert onzer H.O.V. Beide malen gold het een debuut. Wat nu de vertolking van Piet de Kleer be treft: dat het technische deel in orde zou zijn. was te verwachten van den medeschrijver van het eenige maanden geleden verschenen „Pae- dagogische Vraagstukken" getitelde werkje, waarin dengenen, die een staatsdiploma voor klavieronderwijs wenschen te verwerven, vele behartenswaardige wenken gegeven worden. De sporadische onnauwkeurigheden in De Kleer's vertolking waren dan ook niet als het gevolg van onvoldoende technische beheer sching te beschouwen. Maar veel meer dan een correcte interpretatie heeft hij ons niet ge geven. Nagenoeg alles in de solopartij klonk koud, droog en onverschillig, alsof het études uit dementi's „Gradus ad Parnassum" waren in plaats van een Concert van Beethoven. En kele dynamische nuanceeringen mochten ver rassen of bevreemden; spanning zat er in zijn vertolking niet en werd er dus ook niet door gewekt. Misschien heeft de heer De Kleer zich nog niet voldoende in den geest van Beet hoven verdiept ora diens werken geheel naar hun innerlijke waarde en beteeken is te kunnen weergeven. Misschien ook gaat zijn eigenlijke aanleg in een andere richting. Een oogenblik kregen we dat vermoeden, toen hij in de vrije cadens van Beethoven afdwaalde en dicht tot het Tweede Concert van Rachmaninoff na derde. Die cadens bevatte een paar stroeve modulaties, maar was in pianistisch opzicht zeer goed te noemen. We zullen dus met be langstelling de verdere artistieke ontwikke ling van zijn technisch goed onderlegd spel tegemoet zien. In de .,2 Elegische Melodieën" van Grieg schitterde het strijkensemble van ons orkest weer door sonoren klank en zuiverheid van intonatie. De „Valse triste" van Sibelius klonk behoorlijk triestig en de „Casse-noisette"- Suite fleurde de stemming weer op Die was een en al scherts en jolijt en flonkering en met de herinnering daaraan gingen de zeer, zeer vele bezoekers van dit Zondagnamiddag concert. voor wie de wedstrijd IerlandNeder land geen reden tot verzuim geweest was, huiswaarts. K. DE JONG. Huldiging van de schilderes Elsa Woutersen van Doesburg. Opening van een tentoonstelling. Zaterdagmiddag is deze artiste, die op dien dag haar zestigden verjaardag vierde, in de kunstzaal Reeker op hartelijke wijze gehul digd. Hetgeen kon samenvallen met de ope ning eener tentoonstelling van werken door de leden der kleine kunstenaarsvereniging De Spaak, waarvan zij een zeer gewaardeerd lid Is en die haar in dit verband de gansche be nedenzaal voor een keuze-expositie afstond. Een groot aantal vrienden, kennissen en collega's van de jarige hadden zich te midden van haar werk verzameld, toen zij, ontvangen en binnengeleid door een feestcommissie, op het gestoelte der eere plaats nam. De eerste spreker was de directeur van het Frans Hals museum de heer G. D. Gratama, die mevrouw Woutersen gelukwenschte, eenige feiten uit haar artistieke carrière memoreerde en ten slotte mededeelde, dat een commissie die zich tot dat doel uit de vrienden en vereerders ge vormd had gemeend had een schilderij te mo gen aankoopen om dat ter plaatsing in het Museum aan de gemeente aan te bieden. Men had zijn keuze laten vallen op het Stilleven, „de roode laarsjes" getiteld, ter expositie aan wezig en de heer Gratama zegde toe, dat zijn advies aan het Gemeentebestuur zonder aar zeling zou zijn dit geschenk voor de Gemeente te accepteeren. „U. mevrouw Woutersen", al dus spreker, „behoort in ons Museum. Wij zul len uw werk er met vreugde ontvangen". Vervolgens sprak de heer H. F. Boot namens de vereeniging Kunst zij ons Doel. In welgeko zen bewoordingen feliciteerde ook deze spreker de jarige voor wier arbeid hij groote waardee ring koestert. Daarna nam de heer Huysser namens de collega's van De Spaak het woord. Deze ver eeniging eert in haar één harer verdienstelijk ste leden, zoo niet het verdienstelijkste lid. Maar bovenal prees spreker de vriendschap, die de Spakenburgers van de jubilaresse te a 2.25 WITTOP KONING - HAARLEM HARMENJANSWEG 67A TELEFOON 16100 (Adv. Intjez. Med.) AGENDA Heden: MAANDAG 9 DECEMBER Luxor Sound Theater: „De uitgeworpene". Doorloopende voorstelling van zeven uur tot half twaalf. Frans Hals Theater: „Suikerfreule" voor de derde week geprolongeerd. 2.30, 7 en 9.15 uur: Palace: Shirley Temple in „Hartedief". Op het tooneel: Anny Myra, Musical Wonder Star. 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Episode" geprolon geerd. Op het tooneel: 3 Old Maids, Harmony Song. 2.30, 7 en 9.15 uur. DINSDAG 10 DECEMBER. Bioscoopvoorstellingen. Teyler's Museum. Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 113 uur, behalve 's Maan dags. Toevfnf vrij allen tijde mochten ondervinden, haar colle gialiteit en saamhoorigheidsgevoel. Als bewijs daarvan mocht hij der jarige een interessant geschenk overhandigen: een prachtige porte feuille, waarin vijf en twintig bijdragen van collega's, die elk een teekening, aquarel of graphisch werk daarvoor hadden afgestaan. De opdracht ervan was door den kunstenaar Kamp vervaardigd. Deze toespraak van den heer Huysser getuigde inderdaad van groote hartelijkheid en waardeering en het was dan ook niet zonder ontroering, dat mevrouw Wou tersen haar dankwoordje sprak en dezen dag het glanspunt van haar leven noemde. En inderdaadvoor deze op miniaturen ingestelde kunstenares was de huldiging van Zaterdag er eene in folio geworden. Grootsch door het aantal der velen die haar waren ko men gelukwenschen, grootsch ook door de op rechte genegenheid haar door haar naast bij staande collega's betoond. Op de eeretentoonstelling vonden wij menig werk terug, waarover ook op deze plaats bij vorige gelegenheden met waardeering gespro ken werd. Behalve de roode laarsjes zagen wij er het hoedje met de rose rozen weer. de stoel met het groene shawltje enz. Mevrouw Wou- tersen's talent is verwant aan dat van haar leermeester Allebé en aan dat van een Bakker Korff. Zij heeft een spitse fijnheid van toets die door een aangeboren gevoel van beschaving ondersteund wordt. Het kleine formaat ligt haar het best, zij is een meesteresse der kabi netkunst en heeft daarin voor het oogenblik geen rivalen. De andere Spaak-leden exposeeren ditmaal afzonderlijk van haar, op de bovenzaal. Wij vonden er wederom de aquarellen van Veringa, de Tunisherinneringen van Huysser, knappe dingen van Kamp, van Cor Dik, van mevrouw Giesberts en zagen er voor het eerst een groep uiterst beschaafde kleurdingen van Han Bij voet die tot den kring schijnt toegetreden, en op wiens werk wij nog wel terugkomen als wij nog eens revisie gaan houden op wellicht voorbij geziene zaken. Want het feestelijk ge roezemoes van een jubel middag als deze eigent zich minder tot een rustig critische beschou wing. J. H. DE BOLS Voorbeurs te Amsterdam. VASTE STEMMING OP DE WISSELMARKT. De berichten omtrent den internationalen politieken toestand wekken het vermoeden, dat een lichte ontspanning is ingetreden in zooverre tusschen de verschillende partijen eenige toenadering valt te bespeuren. Het is natuurlijk niet geraden voorbarige gevolg trekkingen te maken, maar de situatie laat zich op het oogenblik iets beter beoordeelen. Op de wisselmarkt komt dit tot uitdrukking in een vaste houding. De franc kon zich ruim schoots handhaven, terwijl zich voor ponden en dollars eenige vraag openbaarde. De om zetten waren normaal. In het voorbeursver- keer ging er, wat den effectenhandel betreft bijzonder weinig om. Voor enkele Amerikaan- sche fondsen bestond eenige belangstelling. De affaire in locale waarden was onbeteeke- nend. Nu en dan ging een kleinigheid om in Koninklijke Olie en in Unilever. Alles wees erop dat het publiek een afwachtende hou ding aannam. TOONEELAVOND VAN „GRUNO". „Gruno", de vereeniging van oud-Gronin gers voor Haarlem en omstreken, gaf voor haar leden Zaterdagavond in de tuinzaal van het Concertgebouw alhier een tooneeluitvoe- ring van het stuk „Het Peerd van Troje", Spul van 't laand in drei bedrieven." De spelers van het stuk, dat zich afspeelt op de boerenplaats van boer Bolhuis te Ne genhuizen waren allen dilettanten. Er kan niet anders gezegd worden, dan dat het stuk door hen op zeer goede wijze werd gespeeld. De rollen van boer Bolhuis en zijn vrouw, van hun eenige dochter Remke, van boer Oos- ting, van den „bovenmeester" op het dorp. van „vaarver Ellens", van de „neie Doomie" en van „olie Matje", ze waren alle in de beste handen, dank zij de voortreffelijke regie van den heer Borggreve. De oud-Groningers, die in grooten getale waren opgekomen, hebben hun hart kunnen ophalen, zoowel aan het spel als aan de con versatie in hun ..moudertoal". Na afloop van de opvoering, welke door een paar ouderwetsche dansen werd besloten, was de voorzitter dr. J. F. Steenhuis, de tolk van alle aanwezigen, toen hij het tooneelgezel- schap hartelijk dank zegde, voor hetgeen ten tooneele was gebracht. Bij de woorden van den voorzitter sloten zich aan de heer Pfeiffer, die als lid van het hoofdbestuur van de Groninger Vereeniging te Amsterdam, aanwezig was, alsmede een afgevaardigde van de hier bestaande Over- ijselsche Vereeniging. GEVONDEN DIEREN EN VOORWERPEN. Ceintuurs en handschoenen, Politiebureau. Smedestraat 9; Broche met bl. steenen. Schouten, le Vooruitgangstraat 11; Boek Fransche woorden, Noortman, A. Dekenstraat 10; Bril in koker. Van Boone. Langendijk- straat 20: Bankbiljet van f 10; Schoorl, Leid- schestraat 45; Deksel met glas van armband horloge, Politiebureau, Smedestraat 9; da mesarmbandhorloge. Dinsdag, Gen. Bot ha st raat 66; Doublé dameshorloge, Nuyens, Heerenweg 23 C, Heemstede; heerenarmband horloge, Hofstra, Ooievaarstraat 21; hondje, Niesen. K. van Manderstraat, Hond. Jansen. Sperwerstraat 64, Vijf paar dameshand schoenen, Vroom en Dreesmann, Groote Houtstraat; Lederen motorhandschoenen. Postkantoor; Jas van brievenbesteller. Kok, Z.B. Spaarne O.Z. 25; Zwarte kat, Van Ros- sum 66 rood; Zakmesje, Zandermeier, H. Mu- lierstraat 40; Acht damesparapluies. Vroom en Dreesmann, Groote Houtstraat; Kinder- portemonnaie met inhoud. Vroom en Drees mann. Groote Houtstraat; Kinderportemon- naie met inhoud, Dekker, R. Holplein 1, Heem stede; Kinderportemonnaie met inhoud, Vis ser, Maasstraat 50; damesportemonaie met inhoud, Smit, Graaf van Wiedstraat 19; damesportemonnaie met inhoud, Beelen, Doelstraat 30; heerenportemonnaie met in houd, Metz, Trompstraat 1; hondenpenning, Laurenburg, Linschotenstraat 42; kinder pistooltje, Braam, In disc bestraat 69; post zegels van V/2 cent; Weijers Scheeperstraat 12; Rozenkrans in étui; Van Wonderen. Beu kenstraat 15; Rijwielbelastingplaatje, Leijh, Coltermanstraat 2 B rood; Idem. Treffers, Ro zen prieelstraat 4: Regenpijpen. Kuyer. Gen. de Wetstraat 52; Rozenkrans en medaille, der Kinderen, Hof van Egmond no. 21; gym nastiekschoen, Loerakker. Elzenplein 12; kin derschoentje, De Blouw, Mentawistraat 7; Ring sleutels. Vroom en Dreesmann. Groote Houtstraat; Shawl (blauw-wit). idem: speel- goedtrein, idem; autoslinger, Politiebureau. Smedestraat 9; damestasch met fleschjes, Vo gelenzang. Serlunisstraat 8. meldt: Hoogste barometerstand 773.6 m.M. te Riga. Laagste barometerstand 759.3 m.M. te Brussel. en voorspelt: Zwakken tot matigen Oostelijken tot Noord oostelijken wind. Gedeeltelijk bewolkt. Weinig of geen neerslag. Lichte vorst des nachts. Overdag om het vriespunt. Uit het Buitenland Aan den vriezenden kant. De depressie, die Zaterdagmorgen ten Westen van IJsland was gelegen is eerst lang zaam, daarna sneller naar het Zuidoosten ge trokken.. Gisteren was zij over de Noordzee gelegen waarbij zij in ons land regen en sneeuw bracht. Hedenmorgen bevond haar kern zich ten Zuiden van ons land en had zij zich met de Middellandsche zeedepressie ver- eenigd. Over België en Frankrijk bracht zij thans nog betrokken en regenachtig weer. In- tusschen ontwikkelde zich een hooge drukrug over Scandinavië, de Oostzee en de randsta ten een hooge drukgebied tot ontwikkeling kwam Over Scandinavië ging dit gepaard, met toenemende vorst. Ook over Duitschland werd de vorst licht tot matig. In onze omgeving was de ochtendtemperatuur wat hooger dan gisteren. Het is te verwachten dat de thans heer- schende Oostenwindtoestand nog zal aanhou den. Men mag hierbij aanvoer van koudere lucht verwachten, zoodat des nachts lichte vorst, overdag temperaturen om het vriespunt zullen optreden." Thermometer Hoogste gisteren 41 F. Laagste heden nacht 34 F. Hoogste heden tot 12 uur 40 F. Barometer Stand van heden 759 m.M. Vorige stand 756 m.M. Neiging; Vooruit. Opgave van; CAREL VAN HUIZEN, Opticien Kleine Houtstraat 13. Telefoon 14112 BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 9 December Getrouwd 9 December: M. Otger en E. H. Unger. Bevallen 5 December: C. C. Heeremans Hoenderdos, z.; M. van HeeschwijkBun, z.; 6 December: C. J. LoenenBlonk, z.; W. J. Fransevan Veenendaal, z.; 7 December: A. HackfoortMense, z.. S. C. Snoekv. d. Horst, d.; W. J. E. de Mare—Vos van Zalinge, d.: A. A. M. SpithovenRuiter, d.; A. van DijkCordes, z.; 8 December: D. A. K. Theil Hollandt, d.; 9 December: J. H. de Kort— Fagel, d. Overleden 6 December: D. J. Kolenbrander, 83 j., Schreveliusstraat; 7 December: J. C. Minck, 70 j., de Witstraat; 8 December: C. M. SnuitGijlstra, 74 j., Westerhoutpark; S. M. T. van RuggeBerveling, 68 j., Tugelastraat; C. C. van Noort, 62 jRiviervlschmarkt; A. Peperkoom, 77 j., Kamperlaan. „The-Ko Uurtje". Voor de Stichting „Het Babyhuis". Men schrijft ons: The-Ko Uurtje. Neen, dit is geen Chineesch, het beteekent alleen, dat a.s. Woensdag en Donderdag, des middags in de bovenzaal van café Brinkmann, op de Groote Markt, thee zal worden geschon ken en 's morgens, tusschen 11 en 12 uur kof fie, door eenige dames, die daar een kleinen bazar hopen in te richten ten bate van de stichting „Het Babyhuis" tegenwoordig geves tigd: Boekenrodestraat 26. Is er wel iets meer typisch Hollandsch dan dit kopje koffie 's morgens om 11 uur als wel kome pauze tusschen het drukke werk van den ochtend? Even een kwartiertje pauzeeren, even een gezellig praatje en dan weer gesterkt en verfrischt aan den arbeid. En is er iets dat vooral de dames meer verkwikt dan 's mid dags om 4 uur in prettig gezelschap het ge bruik van een geurig kopje thee? Welaan: het wordt u beide aangeboden, wij hopen in groot en aangenaam gezelschap, op deze 2 dagen, terwijl het gevoel, hiermede een goed werk te doen, een dubbele attractie moge zijn. Het Babyhuis moge nu wel in Haarlem en omstreken bekend geacht worden, dit vriende lijke tehuis, waar arme, onverzorgde babies een liefderijke verpleging vinden. Hier in het Babyhuis zijn zij de eerste jaren van hun leven geborgen en omringd door de toewijding en de groote liefde van de zuster en haar helpsters, hier ziet men de kleine we zentjes opbloeien en zich langzamerhand ont wikkelen tot aardige vroolijke kleuters. Het hart van iedere ware vrouw wordt warm bij het zien van dit mooie werk. Wij vragen daarom aan alle inwoners van Haarlem en omstreken: helpt ons dit werk in stand houden, komt een kopje thee of koffie bij ons drinken, koopt een enkele kleinigheid voor uw eigen kinderen en neemt ze mede om den Kerstboom te zien. Gij zult verkwikt weer huiswaarts keeren. Het Noorder Sportpark. De herbesteding van dit werk. Hedenmorgen werd ten Stadliuize onder zeer groote belangstelling van den kant der aannemers door den directeur van Open bare Werken te Haarlem, aanbesteed de aan leg van het Noorder Sportpark in werkver schaffing. Ingeschreven werd door: Bestek 21: het graven van een vijver het op- hoogen van terreinen bestemd voor plantsoen, speelweide en speelvelden, met bijkomende werken. J. P. A. Nelissen te Haarlem f 82.234. Gega randeerd 2100 manweken. N. G. Maks te Haarlem f 82.600. 1100 man- weken. W. H. Klos te Santpoort en Joh. H. Veus te Zaandam f89.200. 1161 manweken. N.V. Geruischlooze weg te Heemstede f 84.400, 900 manweken. De Later en Meyers te Oegstgeest f72.500. 1450 manweken. N.V. P. C. Zaanen te Haarlem f 87.200. 870 manweken. Gebr. Hulsebosch te Bloemendaal f 80.527. 1300 manweken. W. Aafjes te Assendelft f89.900. 1800 man weken. A. Schoorl te Haarlem f 87.555, 2*090 man weken. J. Plas en P. Wiers, Edam, f86.500, 1150 manweken. Bestek 22: Het ophoogen van een wegbaan langs de Delft, met bijkomende werken: P. Brouwer te Haarlem f26.148, 440 mam weken. J. Tijsterman en/Co. te Amsterdam f 25.907, 460 manweken. G. Hulsebosch, Bloemendaal f23.759, 500 manweken De Later en Meyers te Oegstgeest f23.800, 480 manweken. N.V. P. C. Zaanen te Haarlem f 24.400, 265 manweken, Vlettersvereeniging „D.E.V." te Haarlem, f 30.107, 600 manweken. A. Schoorl, Haarlem, f 29.500, 475 manweken. W. H. Klos en J. A. Vens te Zaandam f 25.600, 347 manweken. N.V. Geruischlooze weg te Heemstede f 23.000, 280 manweken. W. H. Klos te Amsterdam f 26.500, 607 man weken. Combinatie Auto-zandvervoer W. Gevel te Haarlem, 24.028, 338 manweken. J. P. A. Nelissen, te Haarlem, ƒ28.220, 680 manweken. N. J. Maks, te Haarlem, ƒ31.000, 500 man weken. Bestek 23 het ophoogen van een weg baan in het verlengde van de Van Nesstraat met bijkomende werken N.V. Geruischlooze Weg, Heemstede, ƒ16.116, 240 manweken. F. de Later Meyers, te Oegstgeest, f 13.900, 280 manweken. P. C. Zaanen, Haarlem, ƒ18.320, 200 man weken. Comb. Aautozandvervoer W. Gevel, Haar lem, 14.892, 208 manweken. H. Steenkïst en Zn. Haarlem f 16970, 218 manweken. N. J. Maks Haarlem f 16000 275 manweken, J. P. A. Nelissen, Haarlem f 19.784, 500 manweken. N.V. Geruischlooze Weg Heemstede f 17.500 200 manweken. w. H. Klos te Santpoort en J. A. Vens te Zaandam f 20.000, 385 manweken. A. Schoorl Haarlem f 22.000. 350 manweken. J. Tijsterman, Amsterdam f 19.537, 340 manweken. Bèstek 24: het normaliseeren van een ge deelte van de Delft, met bijkomende werken: N.V. Geruischlooze Weg Heemstede f 11.400 190 manweken. G. Hulsebosch Bloemendaal f 7199, 23 man weken. H. Baks Haarlem f 13.680 360 manweken. De Later en Meyers te Oegstgeest f 13.750, 360 manweken. N.V. P.C. Zaanen te Haarlem f 11.640, 185 manweken. P. Brouwer te Haarlem f 16.425, 275 man weken. H. Steenkist en Zn. te Haarlem f 11.900, 218 manweken. P. C. de Gust f 14.650, 300 manweken. N. v. Strien te Haarlem f 14,270, 280 man weken. W. H. Klos te Santpoort en J. A. Vens te Zaandam f 13.000, 311 mnaweken. W. H. Klos te Amsterdam f 12.780 390 man weken. A. Schoorl te Haarlem f 11.200, 290 man weken. J. P. A. Nelissen te Haarlem f 7^32, 235 manweken. - N. J. Maks te Haarlem f 12.030, 350 man weken. Bij het beoordeelen van de vraag wie de laagste inschrijvers zijn wordt niet alleen op het inschrijvingsbedrag gelet, maar ook op het gegarandeerde aantal manweken. De gunning zal later bekend gemaakt wor den. Een der inschrijvers vroeg of de inschrijver van de eerste aanbesteding hun kosten ver goed kunnen krijgen. De directeuren deelde mede, dat dit niet mogelijk is. OPBRENGST COLLECTE VOOR DE STICHTING HOENDERLOO. De Hoenderloo-collecte welke hier 29 en 30 November werd gehouden, heeft opge bracht f 112.62. Het bestuur der Stichting Hoenderloo be tuigt zijn hartelijken dank aan de milde ge vers. aan de leden van het collecte-comité en aan de dames en heeren collectanten, die zich veel moeite gegeven hebben om dit bedrag bijeen te brengen. IN EN BARTELJORISSTRAAT 26—28 (Adv. Ingez. Med.) SINT NICOLAASFEEST ANCIENT ORDER OF FORESTERS. Zondagmorgen organiseerde de Ancient Order of Foresters „Court" Kennemerland, afdeeling Haarlem en omstreken, in de boven zalen van café-rest. Brinkmann, die geheel belangeloos beschikbaar waren gesteld een Sint-Nicolaasfeest, voor de minder bedeelde kinderen van Haarlem en omgeving. Ruim 70 kinderen in den leeftijd van 5 tot 9 jaar waren daar met hun geleiders uitgenoodigd, van de goede gaven van den Sint te genieten. Een goochelaar „Eli Davidi", hierin bijge staan door den Band „The Moonlight Sene- naders" hielden groot en klein aangenaam bezig. Ook werden versnaperingen uitgedeeld en ook kwam Sint-Nicolaas zelf op bezoek, die cadeaux en lekkernijen distribueerde. HAARLEMMER BREEKT EEN BEEN OP HET KUNSTIJS Op de kunstijsbaan is een inwoner van onze stad gevallen en zoo ongelukkig terechtgeko men dat hij een been brak. Per ziekenauto is hij naar Haarlem vervoerd. 470e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 2de klasse, 1ste lijst Trekking van Maandag 9 Pecember 1 Hooge Prijzen 20.000.— 17342 5.000.— 17052 15001907 4003277 3798 200.— 9230 4717 100— 3279 5382 6025 8664 12521 17978 Prijzen van 30 HET BIJ EGMOND GESTRANDE FINSCHE SCHIP, MET DE BOOTEN DIE HULP KV.' MEN BIEDEN IN DE NA3UIIEIE. 23 25 105 115 116 163 182 221 244 283 284 299 320 345 398 429 444 468 497 511 522 586 595 602 604 639 697 699 747 812 829 855 884 909 938 955 1015 1040 1161 1165 1167 1179 1203 1222 1224 1229 1237 1247 1257 1270 1281 1342 1365 1389 1412 1417 1432 1546 1574 1590 1601 1642 1669 1721 1743 1861 1863 1889 1949 1983 2040 2083 2086 2140 2143 2169 2223 2228 2233 2240 2308 2319 2345 2422 2466 2585 2607 2613 2645 2823 2654 2857 2705 2862 2716 2891 2723 2892 2725 2906 2743 2907 2793 2936 2973 2979 2985 3010 3011 3028 3052 3054 3157 3164 3213 3225 3260 3286 3291 3385 3423 3433 3489 3491 3498 3505 3563 3570 3576 3829 3577 3869 3603 3878 3619 3885 3645 3889 3708 3927 3796 3943 3821 4005 4046 4066 4099 4107 4116 4232 4233 4235 4299 4302 4333 4341 4364 4368 4372 4391 4394 4456 4460 4464 4471 4505 4540 4545 4568 4574 4610 4652 4681 4712 4744 4747 4863 4925 4929 4971 5022 5043 5055 5074 5200 5235 5312 5442 5475 5526 5562 5583 5626 5649 5650 5673 5675 5679 5731 5733 5789 5871 5873 5942 6101 6111 6141 6146 6260 6279 6314 6322 6335 6403 6410 6414 6418 6445 6459 6479 6487 6499 6516 6550 6552 6617 6628 6641 6644 6675 6686 6735 6743 6757 6776 6804 6817 6851 6883 6928 6969 6990 6995 7078 7115 7149 7160 7190 7191 7197 7225 7252 7269 7297 7306 7316 7357 7399 7488 7534 7537 7543 7545 7554 7574 7641 7662 7683 7686 7719 7736 7811 7944 7949 7970 7993 8083 8117 8154 8193 8213 8272 8293 3339 8384 8392 8447 8452 8464 8512 8524 8533 8555 8559 8601 3672 8693 8717 8727 8736 8743 8786 8793 8831 8839 8845 8850 8853 8868 9008 9012 9014 9028 9039 9042 9058 9116 9149 9164 9177 9219 9249 9276 9281 9328 9331 9362 J411 9495 9802 9533 9922 9636 9938 9680 9954 9688 9960 9693 9966 9706 10048 9771 1.0147 10274 10281 10308 10309 10361 10368 10427 10511 10517 10567 10568 10573 10611 10617 10618 10627 10637 10670 10681 10704 10752 10789 10793 10796 10905 10928 10944 10996 11021 11055 11076 11134 11179 11216 11273 11296 11302 11335 11394 11522 11523 11540 11592 11659 11677 11678 11695 11728 11744 11771 11843 11912 11919 11935 11944 11948 11966 12003 12031 12095 12C97 12101 12131 12171 12182 12235 12236 12242 12297 12395 12404 12449 12459 12491 12526 12546 12608 12622 12670 12688 12692 12794 12337 12852 12872 12914 12926 12964 12965 12969 13021 13034 13090 13141 13156 13100 13215 13283 13329 13397 13439 13440 13480 13499 13519 13536 13545 13546 13555 13562 13593 13528 13600 13618 13645 13660 13671 13689 13744 13771 13787 13379 13890 13935 13941 14021 14103 14272 14182 14200 14222 14285 14269 14345 14347 14395 14421 14427 14449 14548 14573 14636 14667 14674 14734 14763 14775 14797 14815 14816 14849 14852 14944 14961 14972 14973 15043 15045 15071 15089 15101 15149 15162 15182 15202 15231 15257 15296 15323 15351 15356 15361 15375 15381 15388 15400 15406 15435 15452 15461 15474 15485 15563 15621 15639 15776 15809 15838 15875 15896 15917 15933 16017 16029 16040 16072 16102 16127 16155 16159 16221 16229 16256 16271 16315 16335 16362 16367 16386 16390 16406 16440 16450 16455 16473 16480 16484 16488 16514 16545 16578 16597 16632 16652 16701 16817 16820 16836 16891 16901 16935 16962 16974 17015 17056 17089 17092 17117 17124 17132 17146 17185 17188 17231 17235 17238 17293 17362 17373 17389 17411 17418 17447 17464 17524 17574 17593 17607 17634 17651 17735 17812 17824 17826 .7834 17835 17891 17901 17905 17926 17983 18001 8032 18072 18076 18101 18107 18138 18151 18166 8193 18221 18247 18350 18358 18391 18464 18511 .8570 18604 18616 18630 18656 18667 18671 18711 13715 18724 18735 18778 18788 18870 18909 18961 3991 18999 19016 19030 19049 19050 19053 19056 9084 19085 19093 19120 19121 19145 19160 19161 9173 19190 19206 19221 19224 19231 19237 19251 .9277 19294 19297 19300 19309 19343 19350 19371 .9381 19408 19448 19544 19556 19590 19603 19609 9691 19747 19760 19797 19807 19808 19812 19839 '9871 19937 19976 19993 20020 20031 20056 20082 0093 20094 20109 20165 20169 20207 20229 20250 .9287 20336 20341 20381 20402 20452 20494 20566 20574 20579 20587 20600 20614 20616 20617 20622 "0771 ?n<M7 20P25 20940 20992

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 2