DINSDAG 31 DECEMBER 1935 H "A A REE M'S D A 'G B E A D Rechts: Koningin Astrid van België is bij een auto- ongeluk nabij Kussnack om het leven gekomen. Koning Leopold is bij dit ongeval gewond. Links: Mussolini bij de manoeu vres in Noord- Italië, welke de bedoeling hadden Europa te toornen over welk een macht de Duce kon beschikken. Boven: De bekende eenoogige Amerikaansche vlieger Wiley Post verongelukte in Alaska met zijn metgezel Will Rogers. OnderDe uitvaart van mgr. Aengenent. InzetMgr. Aengenent, bisschop van Haarlem, is in het begin van September overleden. Links-. Mr. L. N. Deckers, toen nog min. van def., bij zijn radiogesprek met den commandant der K XVIII na den grooten tocht dezer onderzeeboot. De beroemde bioloog prof. dr. Hugo de Vries Ir. Albarda had een onderhoud met prof. Aalberse toen dezen werd op gedragen een Kabinet te vormen. Boven: de heer Ed. Cer- zon t. Links: Laval bij de onderteekening van het Fransch-Russisch verdrag. Onder: Negus Haile Selas sie van AbessyJiië, welk land in oorlog met Italië geraakte. Mr. M. Slingenberg, die in het nieuwe Kabinet-Colijn de portefeuille van Sociale Zaken heeft gekregen. In de dagen van politieke hoogspanning trok het Binnenhof groote belangstelling. Te Reinsdorf bij Wittenberg had in een springstoffenfabriek een catastro fale ontploffing plaats. Links: De auto van den Oostenrijkschen bondskanselier Schuschnigg is-verongelukt. Zijn vrouw overleed, zijn zoontje werd ernstig gewond Inzet- de Maraboe, die te Boesjir is verbrand. Rechts: Het Engelsche prof-voetbal-elftal heeft in een sensationeelen wedstrijd te Amsterdam een 1—0 over winning loeten te behalen. Links bovenHuey Long, de „dictator van Louisiana" werd door een politiek tegenstander doodgeschoten. De verkeerslichten op het Verioulft te Haarlem in werking gesteld. De bekende componist G. H. G. von Brucken Fock overleden. lickett, de Engelsche financier, die zeide zee belangrijke concessies in Abessynië te hebbei gekregen. Later raakte deze zaak geheel op den achtergrond. Teraardebestelling van de slachtoffers der Kwikstaart- Ontroering beving ieder, toen bekend werd, dat de Gaai was neergestort

Haarlem's Dagblad | 1935 | | pagina 23