KINKHOEST H.D. VERTELLING DINSDAG 21 JANUARI "1936 HAXRCEM'S DSGBEAÖ MUZIEK. Katholieke Radio-Omroep. De Vroolijke Golf. Evenais de andere Nederlandsche omroep- vereenlgingen zendt de K.R.O. beurtelings op de lange en op de korte golf uit. De ..vroolijke golf" is noch in de internationale Conventie vastgesteld, noch in de radioperiodieken op genomen. Zij reikt dan ook niet verder dan de wanden eener groote zaal en om haar op te vangen zijn geen andere apparaten noodig dan die elk normaal mensch van nature bezit: een paar ooren en een paar oogen. Deze natuurlijke ontvangapparten, waarvan slechts de voor optische waarneming be stemde bij vele menschen de extra hulp van een reeds in de oudheid bekend in strument, n.l. een bril, noodig hebben, waren Maandagavond in zeer grooten getale in onze gemeentelijke concertzaal aanwezig.Daar werd een avond van vroolijke kunst voor de leden der K. R. O. gegeven door de „K. R. O.- Troubadours", Jopie Koopman, Clas Mar, Jan Hahn en de 2 Jackstones. En het is er vroolijk toegegaan! Daarvoor heeft in de eerste plaats gezorgd de humorist Jan Hahn in zijn verschillende uitdossingen, die wel het hoogtepunt van dwaasheid bereikten in het korte bruine jasje waaraan een wit fiets- spatscherm met rood achterlichtje bevestigd was, dat als „onderste-van-den-rug-tik- kertje" fungeerde. Meerdere „radioschlagers" zijn door Jan Hahn gelanceerd: Marie de Vries", ,.De Mug en de Vlieg" en „Taaie Toon speelt tafeltennis", en hij had over gebrek aan medewerking van het publiek bij de refreinen zeker niet te klagen, en ik heb weer met verwondering waargenomen, wat een melige muziek dikwijls voldoende is om het deeg voor een .schlager" te leveren, en ook wat een afwijkingen van den natuur lijken klemtoon zonder bezwaar geslikt wor den. Zoo ging bijv. ..Marie, al bén je niet beeldschoon" er als koek in. Jopie Koopman en de 2 Jackstones had ik in de Kerstvacantie al in Cinema Palace gezien. Ze gaven nu grootendeels dezelfde nummers ten beste. Jopie Koopman zingt heel aardig en stepdanst of dansstept ook heel aardig en de 2 Jackstones stepdansen of danssteppen nog aardiger of althans knap per, want de aardigheid is van stepdanserij gauw af omdat er zoo weinig variatie in zit. Als symptoom van verwildering is ze mis schien niet oninteressant. Het muzikale deel van den avond werd hoofdzakelijk geleverd door de K.R.O.-Trou badours en den zanger Clas Mar. De Trou badours, die in afwijking van hun middel- eeuwsche naam- of vakgenooten meer spelen dan zingen, bewezen een goed ingespeeld ensemble te vormen, waarvan sommige leden zich ook individueeel als goede instrumen talisten deden kennen. Als voorbeelden daar van noem ik in de eerste plaats den pianist Gijs van Beem, die een Paraphrase van eigen compositie over een ..onbekende melodie" ten gehoore bracht. De „onbekende melodie" bleek te zijn het aloude en wijdvermaarde lied „Toen onze Mop een Mopje was" en het mopje werd brillant gevarieerd, zoodat 't de stadia van de speeldoos tot aan de jazz doorliep. Voorts noem ik de lachende saxo foon en verder het accordeonterzet, dat zeer virtuoos Offenbach's „Orpheus in de On derwereld" speelde. Maar boven het niveau van amusementsmuziek ging de zang van Clas Mar uit bij zijn vertolking van de be roemde Cavatine uit Rossini's ,.I1 Barbiere di Seviglia"; daar toonde Clas Mar zich een barytonzanger van formaat, die in de opera een goed figuur zou maken. De Troubadours zongen samen met Clas Mar „In een Kloostertuin" van Ketelbey: een profaniseering van den tekst die ik niet zon der innerlijk protest kon aanhooren. Hun in strumentaal spel echter was niet alleen vaardig maar bleef ook binnen het kader van de vroolijke kunst. Het woord werd gevoerd door den hoofd redacteur der K.R.O.-gids, den heer Paul de Waart. K. DE JONG. En dan was voor Van Lerrnep een verrassing het debuut van mevrouw DreijerBouman, die wij jaren geleden als piep jong ding nog bij Cremer hebben zien spelen. Aan~haar voor al was het- succes van I te danken, toen zij als een tweede Eliza Doolittle in het milieu der adellijke Van Elmschots kwam binnenval len. Dat was heel geestig van spel en typeerine. Van Lennep mijn gelukwenschen met deze nieuwe kracht! De heer Van Zandbergen speelde baron Van Elmschot correct en trof ons weer door zijn welluidende stem. En de heer Nolte had zijn beste momenten als knecht en inbreker. Natuurlijk waren er ook wel aanmerkingen te maken, maar wij zullen die ingevolge het verzoek nu maar in de pen houden. Van Len nep heeft nog gelegenheid voor den wedstrijd het stuk wat meer in te spelen en het tempo zal dan ook in sommige tooneelen wel wat vlugger worden genomen en de dikwijls geestige tekst zal dan ook waarschijnlijk van enkele spelers wat minder nadruk krij gen. Dat Udo en Alice er in m in het proef- tooneel een oogenblik geheel en al uit waren, zullen zij zelf ook wel tot hun schrik hebben bemerkt. Maar dat zal hun na de ondervin ding van gisteravond wel niet een tweede maal overkomen. Hoe meer het stuk wordt uitgespeeld, hoe beter de tekst er trouwens in zal zitten. Eén welgemeenden raa'd zullen de spelers misschien van mij willen aannemen en wel om de uitspraak van enkele Fransche woor den nog wat te verbeteren. Juryleden, die hun Fransch kennen, zullen zeker daarop vooral op het „coup de theatre" nog al wat aan te merken hebben. Maar overigens kan van Len nep met vertrouwen met Komedie naar den wedstrijd gaan. De vereeniging laat zich in dit stuk van haar besten kant zien. vooral, om dat er zooveel fantasie in deze vertoóning zit. Mijn oordeel over dit blijspel van Henk Bakker en Jan van Ees heb ik Indertijd uit voerig na de voorstelling bij Cremer gege ven en ik behoef daarop dus thans niet terue te komen. Mijn indrukken na de première hebben zich bij deze tweede kennismaking niet gewijzigd. Bakker heeft in geen van zijn stukken zooveel fantasie getoond als in dat om een uitdrukking van Udo te herhalen mixtum compositum. Vooral het eerste en laatste bedrijf zitten vol verrassingen en wij vallen van de eene frappe in de andere, doch het blijft.komedie. Maar het is zeker, wie zoon stuk vermag te schrijven, is niet de eerste de beste en Bakker toont in Komedie wel overtuigend over zeer veel verbeeldings kracht en theatertechniek te beschikken. De voorstelling had bij het publiek zeer grooten bijval, meer zelfs dan indertijd bij Cremer. Wij wenschen Van Lennep met Ko medie op den wedstrijd veel succes en de noo- dige prijzen toe. J. B. SCHUIL. Geen "geneesmiddel"—maar helpt de vlagen I verminderen V WERKT OP 2 MANIEREN TEGELIJK (Adv. Ingez. Med.) Baljapon. Prof. dr. T. Hoekstra. Hoogleeraar aan de Theol. School te Kampen. HET TOONEEL JACOB VAN LENNEP. KOMEDIE. Voordat de opvoering van Komedie door Ja cob van Lennep gisteren een aanvang nam, heeft de voorzitter, de heer Jac. van Maris met enkele gevoelvolle woorden Jhr. Otto van Lennep, die van 1923 af beschermheer der ver eeniging was geweest, herdacht. De twee plaatsen, die hij de laatste voorstellingen steeds voor Jhr. Van Lennep, gereserveerd waren, had men voor dezen avond uit piëteit voor den overledene onbezet gelaten en ook was er bij het begin geen muziek. Zoo heeft Van Lennep de nagedachtenis van den ge storven beschermheer, die ondanks zijn slech ten gezondheidstoestand nog op de laatste uitvoering van 17 October aanwezig was, ge- eer d. Van Lennep gaat met Komedie op wedstrijd en heeft ons daarom verzocht dit maal geen crltisoh verslag te geven. Wij zullen natuur lijk met dit verzoek rekening houden, hoewel het dit maal minder noodig was dan ooit, om dat Van Lennep gisteren ondanks enkele zwakke oogenblikken wel een bijzonder ge lukkigen avond had. Het bleek, dat de ver eeniging dit stuk van Henk Bakker en Jan van Ees in bijna alle rollen uitstekend heeft kun nen bezetten en wij durven Van Lennep dan ook op dezen wedstrijd 'n zeer goede Kans ge ven. Vooral Cor Visser heeft in Alice Laruze, de actrice, een haar voortreffelijk liggende rol gevonden, die zij voluit, breed en bijzonder goed van gebaar speelde. Zij was wel in alle opzichten de tooneelspeelster. vulde aldoor met haar spel het tooneel en wist ook haar tekst knap genuanceerd en in den juisten toon te zeggen. Ook Udo heeft in den heer Visca een zeer goeden vertolker gevonden. Wij hebben den heer Visca in tijden niet beter gezien dan in deze rol van den parasiteerenden aristocraat, een rol, waarvoor hij ook uiterlijk veel mee bracht. En de heer Tuninga vond een kolfje naar zijn hand in den aldoor philosopheeren- den knecht Beeps. Hij behoefde zijn mond maar open te doen, of er kwam alsof Beeps, bij Oscar Wilde in de leer was geweest een' paradox uit. Een zeer aardige rol van Tuninga. In het Stadsziekenhuis te Kampen, waar hij t.-r verpleging was opgenomen is Maandag avond om 6 uur overleden Prof. Dr. T. Hoek stra, hoogleeraar aan de Theol. School der Geref. Kerken in Nederland, gevestigd te Kampen. Tjesri Hoekstra werd 20 Dec. 1880 te Urk uit Friesche ouders geboren en was dus 55 jaar jaar oud. Na de lagere school en het gym nasium te hebben afgeloopen, werd de over ledene ill Sept. 1899 als student ingeschreven aan de Theol. School, waaraan hij tot zijn dood als hoogleeraar was verbonden. Juni 1903 deed hij cum laude zijn candidaatsexamen. om vervolgens te Heidelberg in de wijsbegeerte te gaan studeren. In 1906 promoveerde de overledene onder prof. dr. W. Windelband tot doctor in de wijsbegeerte op een proefschrift getiteld: „Immanente kritiek zur Kantischen Religionsphilosophie", een promotie die magna cum laude geschiedde. De Gen. Synode der Geref. Kerken be noemde hem in Oct. 1912 tot hoogleeraar aan de Theol. School te Kampen, om onderwijs te geven in de ambtelijke vakken. Tal van geschriften zagen van de hand van Dr. Hoekstra mede het licht, terwijl hij arti kelen publiceerde in het Geref. Theol. Tijd schrift, waarvan hij eindredacteur was; in het weekblad „De Reformatie", waarvan hij even als het weekblad „De Bazuin" medewerker was: de Bode van de Geref. Kerken in Noord- Brabant en Limburg: het Chr. schoolblad ..Onze Vacatures", het orgaan „De Geref. School", het Ouderlingenblad. waarvan hij redacteur was. de Chr. Encyclopaedic enz. Van zijn werken noemen we: Psychologie en Catechese (1920)Ambt en liefde (1929) Geref. prediking (1919); Geschiedenis der Psychologie 'Ie deel in 1919); Geloof en we tenschap (1926): Twijfel (1927); en een tweede druk in '29; Het doctoraat aan de Theol. School te Kampen (1930) en Paedagogische Psychologie (1930); Het woord Gods in de prediking. GEEN WACHTLOKAAL BIJ DE WERK VERSCHAFFING TE CASTRICUM. Het bestuur van het P. A. S. alhier schrijft ons: Ons bereikten klachten, dat bij het nieuwe werk te Egmond-Binnen geen schaftlokaal aanwezig is en de menschen jj. Vrijdag, toen zij door het zeer ongunstige weer. met werken moetsen ophouden, geen gelegenheid hadden om te schuilen en zij gedwongen waren den ge heelen dag buiten te verblijven. Een en anader is door het P. A. S. bestuur ter kennis gebracht van den betrokken wet houder, met verzoek, hierin te voorzien. Over een stoel in de slaapkamer hing ie. Arm in arm stonden ze er naar te kijken, 'n Pronkstuk was het, daar ging niets van af. Wijnrood. Wijnrood met poefmouwen. Wijn rood met een snoes van een sleepje. Wijnrood, van voren hoog, van achteren laag. Of laas? Nee, laag mocht je niet zeggen. Uitgesneden. In het nette uitgesneden. Bescheiden gedecol leteerd. Van voren een gesp. Gespen zijn vaak pronkstukken, maar deze was meer.. Veel meer. Je overdreef niet als je deze gesp een stralen de vierkante zon aan een wijnrooden hemel noemde, een flikkerende brulboei op een wij'i- roode zee Vin je 'm niet ongeloofelijk? zei zij met een venijnig gniepje van genot in zijn arm Ja, hij iszei hij. het kneepje negee- rend ter wille van de blinkende oogen van z'n vrouw. Ze verdiende 'm. Waarachtig, hij kwam toe. Hij was nou wel vijf en twintig gulden duurder dan ie eigenlijk mocht kosten, maar 't was er dan ook een japon naar. Vijf en twin tig gulden is een hoop geld, maar ja, daar ben je nu weer man voor om ,als je ie vrouw in zoo'n creatie ziet, over zoo iets laags en plats als geld toch eigenlijk is, heen te stap pen. in zoo'n japon kon je ergens komen. Daar was je iemand mee. Zoo'n japon maakte wat van je. En als je dan een inkomen hebt, waar het desnoods net nog af kan. en je vrouw staat voor je in het wijnrood dóe daar dan maar eens wat tegen. Ze had heusch recht op wat nieuws. Met twee kinderen, allebei loopertjes en loopertjes zjjn handenbindertjes en den heelen dag op letten (Jan. pas op, hij heeft de schaar; goeie God, wat steekt-ie nou weer in z'n mond? Straks prikt-ie z'n zusje nog blind met die pook!heeft een jong moedertje eigenlijk wei nig deel van leven. En als ze dan de kans krijgt, nou dan moet ook alles in de puntjes zijn. Naar den schouwburg zouden ze. *n Stuk met bal na. Leuke invitatie van goeie vrien den. Twee prachtige plaatsen in een loge. Maar nou was het sneue, het zielige, dat alles dreigde te bederven: als ze samen gingen moest er op de kinderen gepast worden en dat mislukte. Op 27 gingen ze zelf uit. Op 29 had Mevrouw de griep. Met 33 waren ze kwaad. 35 stond leeg. En op 31, het eenige huis daartusschen, nou, daar woonden ze zelf. Enfin, als man weet je in zulke gevallen wat je te doen staat. En zoo heel erg vind je 't na je zware dagtaak ook niet. Dansen, nacht werk natuurlijk. Nou zorg je dat je er om elf uur inligt, als de kinderen „gedaan" zijn. Nee, lieve schat, heusch, ik heb veel liever dat jij wel gaat. Je komt er toch al zoo weinig uit, En waarom hebben we anders die prach tige nieuwe jurk gekocht? Ben je mal, je zult je zonder mij ook wel amuseeren; malligheid hoor. Om kwamt voor acht staat er een taxi voor Je deur. Jan. wat schattig van je, hè, zoo kom ik er heerlijk makkelijk. Stel je voor dat je binnenkwam met mod derspatten op je wijnrood. Dat zou toch niet gaan Heeft mevrouwtje nu alles? Avondtaschje, handschoenen, sjaaltje, huissleutel, poeier doos? Alles compleet. Nou, veel plezier hoor. Nee, maak je over mij maar geen zorgen Ik zal heusch wel op alles letten. De slaapkamerdeur laat ik aan staan. dan hoor ik ze dadelijk. En als Kootje nu weer zoo gaat hoes ten. Ja, ik weet er alles van. De groeten hoor. Dag! Mevrouwtje ging. 't Was een allerleukst stuk. En zoo goed gespeeld, zeg. Nee werkelijk buitengewoon wat ze er van gemaakt hadden. Gewoon beroepsspelers als je ze zoo zag. Bal na. Echt bal met groene en roode strik jes, met waaiers en serpentines. En een band, nee, ongeloofelijk. Die saxofoon, hoe kón iemand 't. vroeg je je af. 'n Heerlijk bal, waar op je je weer zeventien kon voelen. Drie uur 's nachts. 'n Slaperig hoofd uit een warboel van de kens. Ben je daar? Dat hoor je toch. Was 't leuk? Heb je je geamuseerd? Pauze. 't Warrige hoofd komt wat hooger uit de dekens, 't Kijkt slaperig-onderzoekend. Is er wat vrouwtje? Och nee, niks. Ga maar slapen. Viel 't tegen? Was 't niet aardig, 't stuk? O, jawel. Je bent zeker doodmoe van 't dansen hè? Och Jan! En meteen valt een snikkend hoopje ongeluk in je armen en je voelt heete tranen over gloeiende wangen stroomen en je hoort zenuwachtige hikjes en je kent dat wel zoo'n beetje, dus je zegt voorzichtig: Kom. kom, kom nou, lieveling. Pas op, je kreukelt je jurk, schat. Dat tod? Dat lor? Dat prul van niks? 'k Wou dat ik 'm nooit meer aan kon. Dat on gelukkige mormel. Ging ie maar kapot, 'k Kan 'm niet meer zien. Maar lieverd, wat is dat nou opeens? Van middag was je er nog zoo verrukt mee. 'k Heb een figuur geslagen met dat el lendige vod. 'n figuur Maar wat is er dan toch gebeurd? Och. in de loge naast ons zat 'n mensch, gewoon een mensch om op te schieten. Bah. wat 'n wezen. Echt ordinair en.... en.... en al zulke dingen meer. Nou, wat zou dat nou? Je had toch niks met 'r te maken? Natuurlijk niet. Goddank niet. Te maken niet. Maar dat wezen, dat schaap, dat idiote schepsel had mijn japon aan. Eenvoudig pre cies. Tot de gesp toe. En we zaten vlak naast mekaar, 't Was gewoon geen gezicht. Ik schaamde me dood. Je zag de menschen kij ken. Hij probeert nog een grapje: Ja, toen ik verleden maand op dat feest bij de Mullers kwam liep ik in de gang al iemand tegen het lijf, die ook 'n smoking aan had. Da's óók een beroerd gevoel. Och, jij ook altijd met je flauwe grappen. Jij begrijpt ook nooit wat. Voor een vrouw is dat heel wat anders. Ik kan gewoon met die ellendige jurk nergens meer komen. En 't is eigenlijk allemaal jouw schuld. Jij wilt altijd dat ik confectie draag. Ik doe het nooit meer, nooit. Bij confectie heb je altijd kans dat je opeens jezelf tegen komt. En het kostbare wijnrood wordt ruw over het blonde kopje getrokken en komt als een knoedel ergens in een hoek terecht, versmaad en verguisd. Weet je wat, zegt de .-nan, we zullen hem wijnblauw laten verven. Of wijngroen. Dan kan je hem weer aan. Als je dan maar met die Sianieesche tweeling van je afspreekt, dat zij 'm zoo houdt. Anders hebben we de volgende week weer tranen. En meteen duikt zijn warrelige kop weer diep in de dekens. Mevrouwtje ligt aan zijn zijde na te snikken. P. H. S. Steun aan kleine boeren. Alleen aan rundveehouders. Zooals reeds bekend gemaakt is. ligt het in het voornemen van den Minister van Land bouw en Visscherij over te gaan tot het doen eener geldelijke uitkeering aan de kleine boeren. Voor zulk een uitkeering komen alleen in aanmerking rundveehouders, a. wier hoofdberoep bestaat in het uitoefe nen van akkerbouw of veehouderij voor eigen rekening (landbouwers) b. die bij de inventarisatie van Mei 1935 ten hoogste 5 ha. cultuurgrond in gebruik hadden; c. te wier name bij een der rundveetellingen te weten die van Mei 1935 of December 1935 1. 2 of 3 melk- en/of kalfkoeien werden ge ïnventariseerd; d. die na 1 Januari 1936 niet in een van Rijkswege gesubsidieerde werkverschaffing zijn opgenomen geweest of na dat tijdstip geen steun hebben genoten ingevolge een door den Minister van Sociale Zaken goedgekeurde steunregeling; - e. die op 1 Januari 1936 niet waren aange sloten bij de werkloozenkas eener vereeniging, gesubsidieerd ingevolge het Werkloosheidsbe sluit 1917; f. die niet zijn aangeslagen in de inkom sten- en of vermogensbelasting over het be lastingjaar 1935/36. De uitkeering aan degenen die tot voor noemde categorie gerekend kunnen worden zal bedragenvoor veehouders met 1 melk- of kalf koe 25; voor veehouders met 2 melk en/of kalfkoeien 40; voor veehouders met 3 melk- en 'of kalfkoeien 50. Bij de bepaling van het bedrag zoowel als bij de vraag of en voor welk bedrag een veehouder in verband met eventueel verschillende resul taten der tellingen in aanmerking komt, zal worden uitgegaan van het normale bedrijf van den betreffenden veehouder. Alle veehouders die volgens de voorhanden gegevens voorloopig in aanmerking zouden komen voor een uitkeering, krijgen een formu lier ter onderteekening toegezonden, waarbij de betreffende inspecteur der directe belas tingen wordt gemachtigd tot het verstrekken van de hierboven onder f. bedoelde inlich tingen. Dat formulier dient onverwijld in de bijge sloten dienstenveloppe te worden ingezonden bij de provinciale Landbouw-Crisis-Organisa- tie, waarbij de betrokkene is aangesloten. In dien het formulier ongeteekend, of na den daarop vermelden datum bij de Landbouw crisis-Organisatie voornoemd inkomt, wordt de betrokken veehouder geacht niét voor een uitkeering in aanmerking te komen Personen, die op 10 Februari a.s. nog geen formulier ontvangen hebben en meenen tóch aan bovenomschreven voorwaarden te vol doen, kunnen na dezen datum, doch uiterlijk vóór 23 Februari 1936 een formulier, hetwelk bij den secretaris hunner districtscommissie jratis verkrijgbaar is, onderteekend inzenden bij de Landbouw-Crisis-Organisatie, waarbij zij aangesloten zijn. De door misgewas getroffen tuinders zijn in vorenbedoelde categorie niet begrepen. Voor hen is eveneens een regeling in voorbereiding, waarover te zijner tijd nadere mededeelingen in de pers zullen volgen. De ijzerconstructie van de „Magere Brug" is Maandagmiddag in ge- demonteerden toestand op zolderschuiten van Haarlem naar het Zui- der Buiten Spaarne vervoerd om gemon teerd te worden. WOENSDAG 22 JANUARI 1936. HILVERSUM I 1875 M. VARA-uitzending. 8.Gram.pl. 9.30 Kookpraatje. 10.Mor genwijding VPRO. 10.15 Gevar. concert en lezing. 12.Grara.pl. 12.15 Orgelspel en Gram.pl. 1.151.45 Gram.pl. 2.Voor de vrouw. 2.15 Voor de kinderen. 5.30 Gram.pl. 6.30 R.V.U. Lezing. 7.Sportuitzending. 7.15 Pianorecital en voordracht. 8.Berichten. 8.15 Operette-uitzending m. m. v. solisten, Vara-orkest en Operakoor. In de pauze. Be richten, toespraak. 10.25 Gram.pl. 11.Orgel spel J. Jong. 11.3012.Gram.pl. HILVERSUM 301 M. N.C.R.V.-uitzending. 8.Schriftlezing. 8.15—9.30 Gram.pl. 10.30 Morgendienst. 11.0012.00 en 12.15 Ensemble v. d. Horst. 1.15 Gram.pl. 2.Quatre-mains. 3.15 Chr. Lectuur. 3.45 Gram.pl. 4,00 Sopraan en piano. 5.Kinderuurtje. 6.Landbouw- praatje. 6.30 Afgestaan. 7.Berichten, re portage. 7.30 Causerie. 7.45 Gram.pl. 8.Be richten. 8.05 Sopraan en orgel. 9.Lezing, 9.30 Orgelspel. 10.Berichten, causerie. 10.2011.30 Gram.pl, DROITWICH, 1500 M. 11.20—11.50 Gram.pl. 12.05 Orgelspel. 12.35 Populair concert, m. m. v. solist. 1.35—2.20 B.B.C.Schotsche Orkest. 3.10 Pianorecital 3.35 Sted. Orkest Bournemouth m.m.v. solist 5.05 Kwintetconcert. 5.35 De Karl Caylus Players. 6.20 Berichten. 6.50 Tenorzang. 7.10 Lezingen. 7.50 Dansmuziek 8.50 B. B. C.- Symphonie-orkest m.m.v. solist. 10.05 Be richten 10.20 Vervolg concert. 11.Harp- kwintetconcert. 11.3512.20 Dansmuziek. RADIO PARIS 1648 M. 7.20 en 8.35 Gram.pl. 11,20 Populair con cert. 2.50 Orkestconcert. 4.20 Zang. 4.35 Gram.pl. 5.50 Orkestconcert. 9.05 Opera-uit zending m.m.v. solisten, koor en orkest. 11.05 Dansmuziek en populair concert. KEULEN, 456 M. 5.50 Populair concert. 11.20 Kamerorkest. 1.352.20 Gevar. concert. 3.50 Voordracht en concert. 5.20 Concert m.m.v. solisten en or kest. 8.05 Omroepkleinorkest. 9.5011.20 Po pulair concert en dansmuziek. BRUSSEL 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Dansmuziek. 1.302.20 Con- stantin-orkest. 6.20 Gram.pl. 6.35 Vioolrecital 7.20 dito. 8.20 Gram.pl. 8.50 Operette-uitzen ding. 10.3011.20 Gram.pl. DEUTSCHLANDSENDER. 1571 M. 8.05 Concert. 9.20. Berichten. 9.50 Fluit en piano. 10.05 Weerbericht. 10.2011.20 Dans muziek. 470ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 2de lijst Trekking van Dinsdag 21 Januari 1936 Hooge Pryzen 10 000.— 4788 2.000.— 10585 1.000.— 676 4854 10476 400.— 1680 5264 10859 12621 12832 200— 5489 8526 9295 13355 18368 100.— 2678 5481 8105 9553 11583 Prijzen van 70. 457 487 575 891 1213 1217 1323 1504 1569 1611 1819 2273 2348 2776 3077 3119 3188 3243 3293 3415 3490 3688 3792 4043 4169 4248 4311 4337 4479 4567 4572 4594 4777 4898 5048 5513 5628 6039 6128 6547 6565 6751 7064 7282 7298 7517 7547 7552 75Ö5 7831 7837 7839 7900 8017 8056 8078 8551 8604 8807 8945 8981 9016 9033 9457 9478 9566 9732 9880 9937 10091 10332 10400 10467 10474 10815 10978 11232 11243 11430 11743 11866 11980 12057 12328 12753 12805 12812 12966 13072 13085 13286 13343 13493 13687 13780 13982 13997 14015 14474 14518 14539 15171 15453 15888 15906 16167 16321 16332 16438 16457 16478 16510 16617 16733 16796 16840 16942 16966 17202 17206 17747 17963 18156 18276 18330 18334 18436 18547 18729 19028 19113 19122 19232 19573 19602 19655 19655 19788 19885 19945 20090 20099 20126 20245 20312 20934 Nieten 1376 2959 3554 4416 5163 6932 7632 8461 9045 24 30 67 108 155 183 185 209 253 306 322 333 365 445 480 533 546 565 566 568 571 591 629 634 653 658 675 744 802 827 862 974 1034 1062 1110 1136 1209 1228 1368 1398 1399 1408 1421 1435 1478 1481 1484 1527 1535 1537 1549 1572 1586 1614 1662 1663 1686 1714 1776 1798 1807 1846 1843 1871 1928 2027 2036 2069 2203 2257 2265 2263 2277 2338 2347 2361 2429 2461 2475 2512 2537 2549 2659 2736 2761 2886 2894 2900 2913 2926 2935 2948 2982 3017 3079 3169 3200 3265 3271 3399 3480 3610 3674 3687 3724 3746 3851 3856 3934 3945 3957 3953 3963 3997 4008 4024 4115 4225 4262 4301 4327 4526 4542 1579 4649 4691 4786 4795 4341 4883 4897 4939 4942 4943 4990 5023 5028 5036 5117 5121 5158 5184 5198 5390 5401 5404 5455 5465 5522 5532 5543 5555 5590 5610 5620 5631 5664 5686 5813 5977 5984 6026 6093 6139 6147 6163 6200 6211 6218 6222 6257 6349 6371 6426 6427 6436 6505 6584 6608 6615 6619 6658 6676 6689 6750 6762 6789 6793 6825 6849 6857 6924 6929 6940 6945 7087 7110 7119 7130 7131 7150 7229 7288 7327 7346 7372 7403 7405 7436 7470 7595 7611 7690 7694 7738 7822 7326 7898 7902 7923 7974 8104 8304 8309 8327 8330 8341 8371 8390 8441 8466 8490 8517 8574 8584 8637 8701 8709 8820 8863 8880 8887 8977 8978 9011 9106 9110 9215 9245 9288 9364 9466 9512 9522 9550 9576 9581 9583 9604 9653 9667 9692 9775 9836 9902 9921 9951 9992 9995 10004 10041 10107 10189 10266 10340 10443 10461 10525 10548 10638 10762 10783 10828 10838 10854 10907 10911 10915 11101 11140 11205 11218 11257 11303 11321 11478 11481 11488 11536 11574 11576 11606 11622 11630 11646 11694 11697 11705 11735 11856 11904 11910 12010 12018 12033 12034 12118 12215 12254 12265 12324 12334 12344 12352 12454 12480 12532 12574 12585 12613 12651 12871 12899 12935 12976 13063 13097 13105 13130 13168 13205 13222 13249 13257 13319 13331 13335 13375 13384 13535 13651 13668 13676 13681 13704 13722 13736 13763 13810 13816 13821 13843 13855 13862 13863 13904 13910 13951 13978 14055 14058 14146 14192 14388 14444 14521 14549 14617 14662 14689 14693 14702 14710 14728 14768 14871 14888 14907 14973 15038 15062 15094 15152 15208 15244 15336 15387 15405 15439 15465 15471 15513 15664 15669 15763 15764 15804 15856 15873 15883 15982 16021 16022 16060 16081 16084 16156 16172 16299 16375 16385 16412 16519 16557 16591 16607 16608 16907 16979 16993 17050 17090 17099 17104 17116 17147 17200 17227 17271 17324 17347 17403 17421 17473 17525 17539 17682 17700 17707 17719 17733 17871 17887 17949 18002 18016 18113 18116 18118 18140 18196 18213 18241 18252 18267 18318 18353 18370 18373 18398 18431 18446 18586 1870S 18794 18835 18932 18937 18970 19136 19144 19187 19198 19209 19312 19322 19442 19468 19481 19597 19605 19607 19617 19637 19648 19660 19764 19840 19895 20102 20112 20136 20139 20362 20385 20415 20422 20426 20433 20486 20505 20526 20556 20580 20581 20586 20596 20643 20666 20703 20721 20857 20916 20961

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 12