AMSTERDAMSCHE BEURS Nieuwe bedrijvigheid in het Haarlemsche bouwvak. OLYMPISCHE WINTERSPELEN. VRIJDAG 7 FEBRUARI 1936 HAARDE M'S DAGBCAD 11 Belangrijke objecten staan „op stapel". Eenige weken geleden gaven wij een uitvoe rige beschouwing over den toestand in het bouwvak te Haarlem in verband met de be strijding der werkloosheid. Daarin herinner den wij aan de beschouwingen uit het begroo- tingsdebat in den Haarlemschen gemeente raad over het teveel aan middenstandswonin gen. waarbij geconcludeerd werd, dat het te verwachten is, dat in de naaste toekomst veel minder gebouwd zal worden. Voor de bestrij ding van de werkloosheid werd dit vooruit zicht niet hoopvol genoemd, te meer omdat reeds nu onder de bouwvakarbeiders te Haar lem groote werkloosheid heerscht.' In ons artikel wtzen wij er evenwel op, dat onze deskundige zegsman toch weer in de eerste maanden van dit jaar een ople ving in de bouwvakken verwachtte, omdat het een steeds voorkomend verschijnsel is dat eigenbouwers na het afsluiten van hun jaar rekening in het begin van het jaar nieuwe bouwplannen in voorbereiding nemen. De eigenbouwers beoordeelen zelfstandig de kan sen van hun nieuwe bouwplannen. De gemeen te Haarlem heeft wel het voornemen een com missie te benoemen om op het gebied der bouwnijverheid leiding te geven, maar dit kan natuurlijk pas effect in de toekomst hebben. Naar wij thans vernemen is in de naaste toekomst inderdaad weer een kleine opleving in de bouwnijverheid te Haarlem te verwach ten. Op dit oogenblik zijn 7 huizen in het Haarlemmer- en Zuiderhoutpark in aanbouw, terwijl nog de bouw van 2 perceelen in deze kwartieren is voorbereid. Het opmerkelijke is dat in de laatste jaren de bouw in deze par ken in Zuid-Haarlem heel weinig te beteeke- nen heeft gehad. Toen werd vooral in de andere buitenwijken van onze stad gebouwd. Die uitbreiding is nu wat tot staan gekomen omdat daar nog veel huizen onverhuurd zijn. Nu is er meer liefhebberij voor het Haarlem merhout- en het Zuiderhoutpark gekomen. Voor het gemeentelijk grondbedrijf van Haarlem is dit verschijnsel niet van belang ontbloot, omdat de gemeente in die parken nog belangrijke terreinen in eigendom heeft. Toen voor twee weken een voorstel van B. en W. in den raad kwam om daar grond te ver- koopen werd, in antwoord op een vraag uit den raad, door B. en W. erkend, dat de prijs voor den grond die nu verkocht werd aan den lagen kant was, maar het college wenscht den bouw in dit kwartier wat te stimuleeren. Verder kunnen wij mededeelen, dat binnen kort weer begonnen zal- worden met den bouw van 50 huizen in de omgeving van de Munters laan (bij de Prof. v. d. Waalsstraat) De uit breiding van Haarlem-West gaat geregeld voort. Een nadeel is wel het bestaan-van de spoorwegovergangen, maar de hoop wordt ge koesterd. dat in de toekomst de spoorbaan van de Brouwersvaart tot voorbij de Zand- voortsche laan wordt verhoogd. Dan komen er viaducten bij de Westergracht,.de Pijlslaan de Munterslaan en de Zand voor fcschelaan, waardoor de liefhebberij om in Haarlem-West te wonen ongetwijfeld nog zal toenemen. Juist in dit nummer nemen wij een voorstel van B. en W. aan den raad op, om gelden beschikbaar te stellen voor het ontwerpen van het, plan tot verhooging van deze spoorbaan. Men weet dat ons gemeentebestuur er voor ijvert om dit belangrijke werk een object van onge veer 3 millioen gulden uitgevoerd te krij gen voor het Werkfonds. Als eenmaal dit ont werp voor dit werk klaar is kunnen de on derhandelingen in een definitief stadium ko men. Uit het voorstel dat B. en W. gedaan hebben mag wel afgeleid worden, dat de kans' dat dit werk binnen afzienbaren tijd uitge voerd zal kunnen worden, grooter geworden is. Voor de werkloosheidsbestrijding in onze omgeving zou dat natuurlijk van onschatbare beteekenis zijn. Zeer veel arbeiders zouden daaraan werk kunnen vinden, want er zijn niet alleen groote grondwerken uit te voeren, maar aan de bouw der viaducten kunnen bouw vakarbeiders werk vinden, terwijl aan de spoorwegwerken ook veel werk voor metaal arbeiders vastzit. Ook is nog mede te deelen, dat een bouw combinatie het plan heeft opgevat 250 nieuwe woningen in Haarlem te zetten. De voorbe reiding is evenwel nog niet zoover gevorderd dat reeds nu medegedeeld kan worden waar die huizen zullen komen. Voorts herinneren wij er nog aan dat over De Vereenigde Staten door hevige koude getroffen. De koude, die Amerika thans reeds 3 weken teistert begint veel te lijken op een Siberi- schen winter. Sedert tientallen jaren is in de Vereenigde Staten de temperatuur niet zoo gedaald. Hevige Sneeuwstormen- woeden in het Midden-Westen. Het geheele auto- en spoorwegverkeer van de Rocky Mountains tot de Alleghanies is belemmerd. De sneeuwstormen hebben naar het A. N P. bericht, in Grand Rapid in den staat Michi gan een snelheid bereikt van 100 K.M. per uur. De politie heeft touwen over de straten gespannen, waaraan de voorbijgangers zich kunnen vasthouden, teneinde tegen den storm te kunnen opworstelen. In Michigan, Illinois en Wisconsin liggen straten en spoorbanen onder een laag opge waaide sneeuw, die soms 4 tot 8V2 M. dik is en die door de koude tot een harden ijskorst is saamgevroren. In vele steden in het Midden-Westen be gint reeds schaarschte van levensmiddelen op te treden. De prijzen voor vleesch en eieren gaan sprongsgewijze de hoogte in. Vooral het gebrek aan melk wordt nijpend. In de groote steden moesten de scholen reeds gesloten worden. In Chicago komen de treinen met vertra gingen tot 24 uur aan. Sedert het bestaan van de spoorwegen, aldus verklaren de autoritei ten, zijn dergelijke verkeersstoringen nog niet voorgekomen. Bij Jackson in Wisconsin, is Maandag in hoogopgewaaide sneeuw een sneltrein vastgevroren. 89 passagiers konden pas Woensdagavond uit den vastgevroren trein bevrijd worden. In Noord-Dakota, in den staat Minnesota zijn twee goederentreinen inge sneeuwd. Men heeft ze tot dusverre nog niet kunnen bereiken. In Des Moines, de hoofdstad van Iowa. heerscht groot gebrek aan steen kolen. Het treinverkeer is bijna volledig stopgezet. Tengevolge van de koude zijn tot dusverre 500 personen om het leven gekomen. De tem peraturen bewegen zich tusschen de 22 en 43 graden Celsius onder nul. In het zuiden en aan de kust van den Stil le i C::a :i a: entsgen is het beginnen te dooien. De sneeuw smelt daar, zoodat nu weer gevaar van hoog water dreigt. eenige maanden ook begonnen zal worden met den bouw van een groote kliniek aan de Hazepaterslaan voor rekening van de Chris telijke vereeniging tot verpleging van lijders aan vallende ziekten, die daar de gestichten Bethesda en Sarepta heeft. Er kan dus wel van eenige opleving in de bouwvakken in de komende maanden ge sproken worden. Temeer omdat, zooals wij reeds medege deeld hebben, over een maand begonnen zal worden met de verbouwing van de oude Jans- kerk in de Jansstraat tot gemeente-archief, over ongeveer twee maanden met den bouw der brandweerkazerne aan de Rolhuizen (Nieuwe Gracht) en over vier maanden met den bouw van het nieuwe gebouw voor den Geneeskundigen Dienst. Deze drie werken voert de gemeente Haar lem uit met steun van het Werkfonds. Tenslotte heeft de gemeente (zooals men weet) nog het plan om in de Koningstraat een nieuwe vleugel aan het Stadhuis te bouwen. Daarvoor moeten de plannen evenwel nog uit gewerkt worden. De IJshockeywedstrijden. Hedenmorgen zijn te Garmisch Partenkir- chen nog eenige ijshockeywedstrijden ge speeld. Elders in dit nummer kan men het verslag van den wedstrijd Canada—Letland vinden. Hieronder nog eenige uitslagen: Ver. StatenZwitserland 3—0 (00, 30, 0—4)). Tsjecho SlowakijeBelgië 50 (00, 4—0, 1—0). De ski-wedstrijden. Op den tweeden dag van de Winterspelen was het weer aanmerkelijk verbeterd. De zon goot haar stralen over het prachtige winter landschap, wolken trokken langs de bergen omhoog en het zag er naar uit. dat het een dag met mooie wintersport zou worden. Reeds vroeg trokken duizenden naar het Kreuzeck, hetzij per auto. op de ski of te voet, om den afdalingswedstri.M voor hee- ren en dames bij te wonen, de eerste skiwed strijd van een nog komende lange serie. De start van de heeren had plaats op het Kreuzjoch, op 1719 meter hoogte. De dames hadden een iets kleineren afstand af te leg gen. Zij. vertrokken van Seele op 1580 Meter hoogte, doch verder was het traject gelijk aan dat van de heeren. De finish lag vlak bij Kreuzeckstation. De lengte van het parcours voor de dames was 3.3 K.M. Een z.g., N.-strecke ligt in het aan afwisseling zoo rijke Kreuzeckgebied. Het .vergt van den looper niet alleen een hooge mate van staan-, doch ook van slin gervermogen. Op geluk kwam het dus min der aan, dan op een volmaakt kunnen en vooral op tactisch skiloopen. Te half elf waren de bergen langs het tra ject met duizenden toeschouwers bevolkt. Een schot in de verte kondigde aan, dat de eerste dame,'Evelyn Pinching, was gestart. Anni Rüegg had zich even vóór den start te ruggetrokken. Zij had zich namelijk nog niet geheel hersteld van haar blessure. Na Evelyn Pinching vertrok een minuut later Grete Wei- kert. Vervolgens startte de Italiaansche Wie- singer en daarna onze landgenoote freule Schimmelpenninck van der Öye. Wij hadden ons bij de finish opgesteld om onze landgenoo te te zien binnenkomen. De tijd, die voor haar werd genoteerd, was 6 min. 9,9 sec, een goede prestatie in elk geval. Wij waren nog in de gelegenheid haar na aankomst te spreken. Zij was tweemaal op het traject govallen. Zij vond het traject zeer moeilijk, misschien het moeilijkste dat ooit is uitgezet. Vooral het laatste deel was bijzonder zwaar. Zij was niet zoo bijzonder tevreden over haar prestatie, maar toen zij de tijden van haar voorgangster hoorde en later die vernam van degenen die na haar kwamen bleek duidelijk, dat zij over haar prestatie zeer zeker tevreden mocht zijn. Na freule Schimmelpenninck startte de Duitsche Grasegger en zoo vervolgens met een minuut tusschenruimte alle anderen. Een bij zonder fraaie prestatie verrichtte de Noorsche Nilsen, die een tijd noteerde van 5 min. 4 sec., bijzonder mooi, indien men bedenkt dat de Duitsche dames Cranz, Pfeifer en Grasegger allen zeker ongeveer 15 seconden boven den tijd van de Noorsche skiloopster bleven. Plan van den Arbeid bij de Eerste Kamer. DEN HAAG. 7 Februari (A.N.P.) In de Eerste Kamer worden heden de algemeene beschouwingen over de rijksbegrooting-1936 voortgezet. De minister-president, de heer Colijn, be handelt de politieke positie van het kabi net. Het is hier te lande geen gebruik, dat een nieuw kabinet dadelijk een votum van vertrouwen van het parlement vraagt. Spreker verklaardt dat z.i. steeds aan de vorming van een extra-parlementair kabinet een poging tot vorming van een parlementair kabinet vooraf behoort te gaan. Dit is ook in Juli 1935 geschied. Spreker achtte toen het optreden van dit kabinet gerechtvaardigd, daar spreker reden had om te rekenen op het vertrouwen der Staten-Generaal. De po sitie van dit kabinet is weinig anders dan die van het vorige kabinet. Spreker zegt. dat de kwestie der devaluatie beter bij de desbe treffende hoofdstukken kan worden behan deld. In afwachting van de commissie, die moet trachten het ondcrwijs-struikelblok op te ruimen is het beter daar nu niet veel van te zeggen. Moge die commissie slagen, ook wegens de verkiezingen van 1937. In het Plan van den Arbeid worden de economische pro blemen behandeld van socialistisch stand punt. Wie geen voorstander is van staats socialistisch streven moet tegenstander zijn van den grondslag ervan. De regeering kan niet instemmen met dit plan. De regeering kan het plan ook om zakelijke gronden niet aanvaarden. Wat er bruikbaar van is, doet de regeering reeds. Ten aanzien van het vraagstuk der industrial.!?*tie is er *een verschil tusschen minister Ge''"en en het kabinet. Menig bedrijf bleef staande dank zij den steun van de regeering. Een goedkoop wondermid vroag Uw opothelcer of drogist helpt dadelijk tegen hoofdpijn, kiespijn, rheumatische pijn, griep, influenza gemakkelijk in fe nemen is onschadelijk (Adv. Ingez. Med.) VORIGE KOERS KOERS VAN HEDEN pl.m. 1.3-0 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 pl.m. 2.15 STAATSLEENINGEN BIN NENLAND. 4 pCt. id. 1933 n 98% 4 pCt. Nederl. Indië 96% 96%-%' 96% - 96% STAATSLEENINGEN BUI TENLAND. 5V2 pCt. Duitschland 1930 (Youngleening) 235* 23% Youngleening (met ver klaring) 25% 25% 25% BANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank 114*4 Handel Mpij Cert, van f 250 14 Koloniale Bank 58% 58%-59 59 58% -59 Ned. Ind. Handelsbank 90(1 Ytotterd. Bank 110 INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie 27% 27 27% 27% v. Berkels Patent - Calvé Delft Cert 59*4 63% 62% 63% 62% Ned. Ford ex. 40 afst. 242 - y Philips Gloeil. Gem. Bezit 227% 229% - 230 229% 228% 228 Unilever '0S%— 113*4—115 113%-% 113%-% 113-3/s TABAKKEN. Deli Batavia 194 Deli Maatschappij 20S% 207 Senembah 205 206% SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot 8 Scheepvaart Unie 52*4 53%—% Konink. Paketvaart 106*i Rotterdamsche Lloyd 43 Maatschappij Nederland 42*4 - HollandAmerika lijn 43 PETROLEUM. Kon Petr 2 46*4 —247*4 248% - 249 248% - 248—248% 247% - 248 Perlak Petr 95** - - Shell Union io%-% io%-% 10% ic%-% 10% Continental Oil 21%-% 22-%. 22-% 22 Tidewater 11%-% H%-% 11% 11% 11% CULTUUR MAATSCH. H. V. A 244%-% 247*4 248% 247% -47% -H 147-% ,Java Cultuur r. 143 143. Ned. Ind. Suiker Unie 122% 124 Vorstenlanden i 26% INDUSTR. OND. BIJITENL. Intern. Tel and Tel. 10% 10%—% '0% 10% 10% - Anaconda 17% - 17% - 17% 17% 17— Bethleh. Steel 30% -% 30%-% 30% 30% 30%"% Cities Service 3%~% 3%-% 3%-% 3% 3%-% Gew. Steel 30*4 - U. S. Steel 30%—*4 30% 30*4 30% 30% Kennec Copper 19%-% 19% 19% 19%-% 19%-% Radio Corp 7*4 - RUBBERS. Amsterd. Rubber 126%127% 129%-% 129-% 128%129% 129 Deli Bat. Rubber 75 75% Indische Rubber 97% 97% Kendeng Lemboe 143 143-145 Serbadjadi 7C% 71% Rotterdam Tapanoeli 46 Bandar Rubber li 3% 115% Pxeanger Rubber 49 49%-50 Java Caoutch 81% 82% - 83% Sumatra Rubber 147 - 147% - AMER. SPOORWEGEN. Southern Pacific 18 2? OO 18% Wabash Railroad 2% 2%-% 2%-% 2% Union Pacific 55% Chic. Milwaukee 5%-% 5% 5-% 5% Missouri Kansas Texas 4%—5 5-% 5% MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij 169 Redjang Lebong Billiton n 319 - - - PRO! ONGATIE 1*4 1% - - HEEMSTEDE HOLT VEILING. De hier gisteren gehouden houtveiling van gemeentewege gehouden, heeft in totaal op gebracht f 614.50. VRIJZ.-DEM. JONGEREN ORGANISATIE. Voor bovengenoemde organisatie uit Haar lem spreekt Mr. B. W. Stomps Donderdag avond 12 Maart in café Van den Heuvel aan het Valkenburgerplein te Heemstede, over het onderwerp: „Opbouw der internationale rechtsorde". BLOEMENDAAL RAADSVERGADERING NIET ZATERDAG MAAR HEDEN. De burgemeester heeft den raadsleden medegedeeld, dat hij, tengevolge van een audiëntie in 's-Gravenhage. verhinderd is. de spoedeisc'nende vergadering van den Raad dor gemeente Bloemendaal d:e uitgeschreven was tegen 8 Februari des morgens 11 uur, op dat tijdstip te houden, doch deze ver gadering nader te bepalen op heden Vrijdag, des namiddags 4 uur. GEVONDEN VOORWERPEN. Terug te bekomen bij: Lindner. Zijlweg 168 Overveen. een zwarte hond; van Ees, Vijver- weg 25, Bloemendaal, een paar wanten; Slagter, Santpoort, een Hollandsche herders hond; M. Kaandorp. Bloemendaalscheweg 107 Bloemendaal, een rozenkrans; Snuverink. Kin heimweg 19, Bloemendaal, een moersleutel; J. Wilmering, Prins Hendriklaan 88 Overveen een gouden ring met blauw steentje; Terweij Lonbar Petrilaan 4 Overveen een étui met rozenkrans; J. W. v. d. Vlugt, Aerdenhouts- duinweg 10 Aerdenhout, een zwart hondje; H. J. Nijland, Graaf Fiorislaan 36 Vogelen zang. een kinderhandtasch; Togtema, Zomer- zorgerlaan 14 b Bloemendaal. een pince-nes; aan het bureau van politie Overveen, een damestasch met inhoud; een bruine Koffer VRUZ. DEM. JONGEREN ORGANISATIE. Voor bovengenoemde organisatie uit Haar lem spreekt de heer E. Geerts Wzn. Dinsdag avond 25 Februari in Hotel „Vreeburg" te Bloemendaal over het onderwerp: „De vrij zinnig-democratische gedachte". HAARLEMMERL. EN SPAARNWOUDE. Geboren: zoon van P. V. van Schie—van Maris. Getrouwd: J. J. Nijssen en M. D,.van Brug gen. HILLECOM Als de bloembollen bloeien Reclame campagne V. V. V. Zooals wij reeds medegedeeld hebben, nam de Hillegomsche afdeeling van Vreemdelin genverkeer het initiatief om in den aan staanden bïeementijd een grootsche reclame campagne op touw te zetten, ten einde het aantal bezoekers van onze bloemenpracht te vergrooten. Nadat hierover reeds eenige vergaderingen in meer beperkten kring gehouden waren, had Woensdagmiddag in Hotel Sistermans een groote ee combineerde vergadering plaats, waartoe alle belanghebbenden uit de bloem bollenstreek uitgenoodigd waren. Buiten het voltallige bestuur van V V. V. waren o.m. aan wezig afgevaardigden van „Bennebroek's Be lang". R.K. Bond van Restauranthouders. Chr. Winkeliersvereeniging en de Hanze uit Sas- senheim. RK. Bond van Caféhouders en de Hanze uit Voorhout. Algem. Middenstands bond uit Lisse. enz. Verder was aanwezig de propaganda-chef der N. Z. H. T. Mde heer L. Burggraaf De voorzitter van V. V. V., de heer C. Joh. Bakker, constateerde dat de voornaamste ver- eenigingen uit de streek aanwezig waren, deelde mede dat verschillende vereenigingen bericht hadden gezonden op principieele of financieele gronden niet aan een campagne te kunnen mededoen. Voorgesteld werd om uit de verschillende vereenigingen een cen trale commissie te benoemen. De heer Burggraaf deelde mede. dat de N. Z. H. T. M. zeer sympathiek stond te genover een dergelijke commissie. Er zal echter naast moreelen steun ook finan cieele steun noodig zijn; de N. Z. H. is bereid daartoe mede tewerken door het beschikbaar stellen van goedknope dagretours van den Haag naar Haarlem en Zandvoort, Amsterdam -Leiden, enz. De taak van deze commissie zal dan bestaan, in het maken van doeltreffende reclame door annonces, pers-berichtgeving en dergelijke. De heer Bakker deelde mede dat V. V. V. f 25 beschikbaar stelde. Op verschillende vra gen deelde hij mede dat de te vormen commissie geheel zelfstandig zal zijn en be staan uit afgevaardigden van alle deelnemen de vereenigingen. Zij zal blanco-mandaat be zitten. Het ligt in cfe bedoeling de commissie in zooverre permanent te verklaren dat zij haar werkzaamheden niet alleen bepaalt tot den aanstaanden bloemen tijd, maar deze ook uit strekt naar de a.s. Jamboree der Padvinders te Vogelenzang. De consul van den A. N. W. B., de heer C. VeWhuys, zal dezen Bond gaarne in de Com missie vertegenwoordigen. Uit de verdere besprekingen bleek dat het meerendeel der aanwezigen in principe be reid waren tot medewerking, ook wat het fi nancieele gedeelte betrof, doch tot definitieve resultaten kon men nog niet komen omdat de afgevaardigden het wenschelijk achtten het besprokene eerst nog eens in eigen ver eeniging aan een bespreking te onderwerpen. De verschillende gemeentebesturen zullen eveneens in kennis worden gesteld met de plannen. Tenslotte werd besloten Donderdag 13 Fe bruari nogmaals een vergadering uit te schrij ven. waarop de resultaten dier verschillende besprekingen nader zullen worden bezien, om dan gelijktijdig over te gaan tot één defini tieve samenstelling der te vormen Centrale Commissie, IJMUIDEN. MARKTPRIJZEN Tarbot per K.G. f 1.20 Griet per 50 K.G. f 26—f 13 Tongen per K.G. f 0.85—f 0.65 Groote schol per 50 K.G. f 14f 7.50 Middelschol per 50 K.G. f 14—f 10 Zetschol per 50 K.G. f 15—f 12.50 Kleine schol per 50 K.G. f 14—f 6.81 Bot per 50 K.G. f 11.50—f 6 Schar per 50 K.G. f 13—f 3 Kabeljauw per 125 K.G. f 29—f 9 Groote gullen per 50 K.G. f 6.20 Wijting per 50 K.G. f 3.80—f 2 -f 6 De ski-kampioenschappen van Garmisch Partenkirchen. GARMISCH PARTENKIRCHEN, 7 Februari (Spec, dienst A.N.P.)Het resultaat van den afdalingswedstrijd voor dames en heeren luidt als volgt: Dames (afstand 3.2 KM.) 1. Nilsen (Noor wegen) 5 min. 4 sec., 2. Rosch (Duitschland) 5 min. 8.4 sec.. 13. Freule Schimmelpenninck vair der Oye (Nederland) 6 min. 9.9 sec. WISSELKOERSEN. (Niet officieel). Berlijn 59.33—59.29'-.—59.32 1 '2 Londen 7.29 3/4—7.29 1 4—7 29 1/2 Parijs 9.73 1 2—9.73—9.73 1/2 Brussel 24.83—24.80—24.83 New-York 1.45 1 '21.45 3-8—1.45 5 8 Bazel 48.10—48.08—48.12 Kopenhagen 32.70—32.4532.65 Stockholm 37.70—37.45—37.65 Oslo 36 70—36.50—36.70 Praag 6.13—6.10—6.13 Madrid 20.20—20.15—20.20 Duitsch Bankpapier 40.0040.2540.75 PREDIKBEURTEN. ZEVENDE DAGS BAPTISTE GEMEENTE, lo kaal Parklaan 21. Iedere Sabbat (Vrijdag-) avond 8.30 uur: Bijbelbespreking. Iedere Sabbat (Zaterdag-) morgen 10 uur: Openbare Samenkomst. Allen welkom. Zit plaatsen vrij. BURGERLIJKE STAND. HAARLEM. 7 Februari. Bevallen 4 Februari: H. van Wijkde Wildt, z.: 5 Februari: J. de Graaf f—Kan. d.: M. M. Beenders—v. Houten, z.; E. R. Stam—Zeegers. z.; A Baard—Adema, z.: 6 Februari: J. J. Glas —Dubois, z.; A. C. Dirks—v. Bruggen, d. Overleden 3 Februari: P. de Vries, 75 j., Ruychaverstraat: 4 Februari K. Visser. 66 j„ Oude Groenmarkt; 6 Februari: H. Lame. 62 j.. Begijnhof: R v. d. Meij, 73 j.. Potgiet-r- straat: J. v. d. Veldt, 58 j.. Hendrik Roozen- laan; P. E., 21 mnd. z. v. T. J. Nelis, L. Laken straat.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 11