AMSTERDAMSCHE BEURS YICKS H0ESTB0HB0NS Instantine MA'AND A"G 2 MAART 1936 H A A R E E M'S D A "G B' E A D' n rx\=r=- De slag aan Abessynië's Noorderfront. Badoglio noemt de Italiaansche verliezen onbelangrijk. Uit Rome: Maarschalk Badoglio telegrafeert over den slag in Tembien nog £e volgende bij zonderheden: „De tweede slag in Tembien die op 27 Februa ri was ingezet met den opmarsch van het Eritreesche legerkorps uit het Noorden en het derde legerkorps uit het Zuiden, en de vol gende dagen met ver-woede gevechten was voortgezet, is met een overweldigende over winning geëindigd. De legers van Ras Kassa en Ras Seyoem hebben wanhopig getracht te ontsnappen uit den schroef, die" voortdurend vaster werd aangedraaid, en hevige tegenaan vallen ondernomen, zoowel in de richting van den pas van Walieu, als op de vleugels van het derde legerkorps. De vijandelijke hoofd legers hebben overal de nederlaag geleden, en enorme verliezen aan manschappen, wa pens, lastdieren, materialen en zelfs geheele convooien te boeken gekregen. Voor het eerst hebben Abessynische detachementen zich in hun geheel overgegeven. De resten van het le ger trachten zich in veiligheid te brengen, doch zij worden voortdurend door honderden vliegtuigen achtervolgd en gebombardeerd. Gezien den omvang en den ernst van den slag, zijn onze verliezen niet belangrijk; zij zullen bekend gemaakt worden zoodra zij nauwkeurig zijn vastgesteld De vijand trekt zich geheel terug. Na de ne derlaag van Ras Desta en van Ras Moeloe- gheta hebben thans twee andere bekwame Abessynische militaire bevelhebbers de supe rioriteit van de Italiaansche soldaten onder vonden". Ras Kassa heeft geen zelfmoord gepleegd. ADDIS ABEBA, 2 Maart (Reuter). De Abessynische regeering ontkent formeel, dat Ras Kassa zelfmoord heeft gepleegd. Troonrede van koning George II. Griekenland houdt vast aan zijn buiten- ïandsche politiek. ATHENE, 2 Maart (Reuter). in de heden morgen ter gelegenheid van de opening van het parlement uitgesproken troonrede wees de koning er in het bijzonder op dat Griekenland trouw zal blijven aan de tot dusver gevolgde buitenlandsche politiek. Griekenland, zei hij, zal trouw blijven aan het Balkanpact. De koning was vol lof over het nut en de doeltreffendheid van dat pact. Tenslotte deed hij een dringend beroep op de vaderlands liefde der afgevaardigden, opdat het land een krachtige en stabiele regeering worde gege ven, zoodat Griekenland naar den normalen oolitieken toestand terug kan keeren. Nederlanders te Tokio in goeden welstand. Aneta heeft eindelijk telefonische verbinding. BATAVIA, 2 Maart, Aneta). Hedenmor gen kreeg het hoofdkantoor van Aneta te Ba tavia, na dagenlange vergeefsche pogingen rechtstreeks telefonische aansluiting met To kio en kon men informeeren naar de bevin dingen van de aldaar gevestigde Nederlan ders. Hierop werd geantwoord, dat men zich in uitstekenden toestand bevindt en dat alles thans weer rustig is. De relletjes zijn afgeloo- pen. Alhoewel de staat van beleg nog niet is opgeheven, is het stadsbeeld wederom nor maal. Ten aanzien van de bewaking van de Nederlandsche legatie, wordt vernomen dat deze bestond uit politie, daar de legatie bulten de gevaarlijke zóne lag. Deze afdeeling politie is thans inge rukt Aneta verneemt nog dat de Nederland sche gezant condoléances aanbood in ver band met het overlijden van den premier Okada, welk overlijdensbericht later onjuist bleek te zijn. Sedert gisteren zijn de Japan- sche bladen wederom uitgekomen. De Emgel- sche bladen brengen de gebruikelijke informa ties Het publiek hield zich tijdens den op stand buitengewoon kalm. Nogmaals wordt er de i nadruk op gelegd, dat de Nederlandsche bedrijven en scheepvaart rustig voortgaan. DE HEER W. C. PLEYTE t Naar wij vernemen is in het Diaconessen- huis hier ter stede overleden op 73-jarigen leeftijd de heer Willem C. Pleyte, oud-secre taris der gemeente Zaltbommel. De crematie van het stoffelijk overschot zal geschieden op Donderdag 5 Maart in Westerveld na aankomst van den trein 14.14 uur. CREMATIE MEJ. A. M. KOUWER. Onder zeer veel belangstelling vond heden op het crematorium Westerveld de crematie plaats van het stoffelijk overschot van mej. A. M. Kouwer, oud-onderwijzeres aan de Doopsgezinde school alhier. Aanwezig waren ds. J. M. Leendertz, namens de schoolcommissie der Doopsgezinde scho len, de heeren J. L. Tadema en H. D. Tjeenk Willink. Namens het hoofd der school, de heer Koopmans, die door ziekte verhinderd was, was aanwezig de heer M. Maay. Voorts waren aanwezig vele vrienden en oud-leerlingen van de overledene. Ds. J. M. Leendertz zeide een enkel woord te willen spreken namens de Doopsgezinde School en de Doopsgezinde gemeente, waar aan de overledene het grootste deel van haar leven had gewijd. Gedurende 31 jaar heeft zij als onderwijzeres aan de Doopsgezinde school haar liefde en haar krachten gegeven aan de allerkleinsten der gemeente. Zeker is het dat wie geeft ook terugontvangt. Haar tallooze leerlingen zijn verstrooid tot zelfs in het buitenland en wanneer we denken aan de liefde, die zij in de harten heeft gewekt, kan het niet anders, of er moet iets moois uit zijn opgegroeid. Thans valt het menschelijke weg en wij, hare vrienden, willen haar toe vertrouwen aan den Eene, die volmaakte lief de is. Een zwager van de overledene, de heer G. H, J. Uilkens, heeft herdacht wat de over ledene was geweest. Daarna daalde de kist onder het spelen van de koraal uit de Matthaeus Passion van Bach Internationale jeugd- conferentie te Brussel. Een antwoord op Mussolini's oproep. Het A. N. P. meldt uit Brussel: Te Brussel werd Zaterdag en Zondag een internationale jeugdconferentie voor den vrede gehouden, bijeengeroepen door het in ternationale Pacifistische Jeugdcomité, het Organisatiebureau der Wereldgemeenschap en Internationale Samenwerking der jeugd voor vrede, vrijheid en vooruitgang, de We- reld-Jeugd-liga, de Wereld Studenten-Bewe ging voor Vrede Vrijheid en Beschaving en het Jeugdsecretariaat van de Internationale van Oorlogsbestrijders. Een groot aantal gedelegeerden uit nage noeg alle landen van Europa, ©venals uit China en Amerika, had aan den oproep tot deze conferentie gehoor gegeven. Uit een veertigtal landen waren delegaties, vertegen woordigende meer dan vijf millioen jongeren, aanwezig. Uit Nederland waren vertegen woordigers van de Jongeren Vredes Federatie, de Jonge Liberalen, de jonge Theosofen. Kerk en Vrede, den Nederlandschen Trekkersbond, het Centraal Vredeshuis te 's-Gravenhage en den Communisten Jeugdbond aanwezig. Na mens al deze Nederlandsche belangstellen den voor de conferentie die bedoelt een voorbereidende conferentie te zijn voor het Wereldjeugdcongres. dat van 31 Augustus tot 7 September a.s. op initiatief van den Volken bond te G nève zal worden gehouden werd de heer J. Pront uit Den Haag in het Alge meen Bureau der conferentie gekozen. Op den eersten dag behandelde de confe rentie de onderwerpen „De jongere generatie voor de gebeurtenissen in Afrika en het Verre Oosten" "en „Wat kunnen wij doen om den oorlog tegen te houden?"; „De jeugd en het behoud van den wereldvrede", en „De samen werking der jongerenorganisaties, vrienden van den vrede". vLan de debatten namen gedelegeerden uit tal van landen deel. Uit hun redevoeringen bleek, dat bij groote massa's jongeren over de geheele wereld de vurige wensch tot hew behoud van den vrede bestaat met de bereid heid daarvoor offers te brengen. Zondag waren de besprekingen gewijd aan „Versterking en coördinatie van actie der jeugd voor den vrede". Aan het slot van de conferentie werd een oproep aan de jeugd der wereld ter verdedi ging van den vrede aangenomen. De oproep besluit: „Boven alle verschillen staat: De Dood, dien een oorlog over ons brengt, maakt ons allen gelijk Verwezenlijken wij de gemeenschap der levenden om niet de gelijkheid en de gemeen schap in het massagraf te vinden. Laten wij de daad der eenheid verrichten en de eenheid van de daad scheppen! Laat ons het heden veroveren, opdat de toekomst ons is. Wanneer de vredesjeugdorganisaties van alle landen eensgezind zijn, dan kan geen oorlog ons scheiden. De jeugd heeft den vrede noodig om te leven! Jeugd gij hebt het woord, neemt het met kracht. Handelt!" De conferentie aanvaardde met algemeene stemmen een resolutie, gericht zoowel tegen het Italiaansche als het Japansche fascisti sche militairisme, waarbij, dat Italië betreft, aangedrongen wordt op strenge toepassing der economische sancties en waarbij ten op zichte van Japan eveneens economische en financieele sancties worden geëischt. Antwoord aan Mussolini De conferentie-besloot namens alle studen tenorganisaties, welke vertegenwoordigd wa ren, een antwoord te zenden aan Mussolini op diens oproep aan de studenten in Europa. In dit antwoord wordt o.a. gezegd: „Jongeren van Europa en van de geheele wereld, tot welke gij uw oproep durfde te rich ten, ontzeggen u met nadruk het recht te spreken in naam van den vrede. Gij, die gedurende maanden reeds de oor zaak zijt van het afslachten van de bloem der Italiaansche jeugd in Afrika, gij die verklaard hebt, dat het fascisme gelooft noch in de mo gelijkheid, noch in het nut van een duurza- men vrede, gij tracht uw oorlog te rechtvaar digen in naam van de Westersche beschaving. Doch wij, die de cultuurschatten van den menschelijken vooruitgang van eeuwen erf den, weigeren de beschaving te Vereenzelvigen met het afslachten van wëerlooze vrouwen, kinderen en grijsaards. En toch waart gij het, die de toelating van Abessynië tot den Volkenbond hebt bepleit en toch zijt gij er niet voor terug gedeinsd uw vorst te doen inlaten met hem, dien gij thans noemt het hoofd van de Afrikaansche slavendrijvers, hem, dien gij begeleidde door de straten van het Rome der Caesaren. Wij weten, dat het niet de Italiaansche jeugd is, die den oorlog wenscht. Die wil niets weten van het Afrikaansche avontuur, wij zenden onze hartelijke groeten aan de jeugd van Italië, die begint te begrijpen, dat de zaak waaraan zij wordt ten offer gebracht, niet haar zaak is, en wij hopen, dat zij zich spoe dig zal vereenzelvigen met de jeugd van de geheele wereld in het gemeenschappelijke werk voor de zaak van den vrede en den mensche lijken vooruitgang". Tegen de vervolgingen in Duitschland Tenslotte nam de conferentie een resolutie aan, waarin zij haar veroordeeling uitspreekt over alle vervolgingen van personen, terzake van hun godsdienstige overtuiging of politieke meening. De conferentie zond een telegram van pro test aan de Duitsche regeering tegen de ter doodveroordeling van vijf jeugdige commu nisten en besloot het Bureau der Conferentie permanent te verklaren, om het contact, dat thans tusschen de jongerenorganisaties voor den vrede is tot stand gekomen, te handhaven. DE RAMPLAAN WORDT GEREORGANISEERD. Een stukje typisch Overveen gaat verdwij nen, namelijk wat men wel eens met een beetje fantasie heeft genoemd „het Giethoorn van het Zuiden". Aardig stonden al die bruggetjes aan de Ramplaan en ze gaven aan deze vroeger zoo rustige wijk een landelijk cachet. Maar wat is de toestand hier snel veran derd' Er is Oostwaarts en nu ook Westwaarts een heele wijk ontstaan en voor toegangsweg deugde de Ramplaan niet meer. De gemeente Haarlem zal nu de sloot dich ten en de typische bruggetjes verdwijnen. De weg wordt hierdoor pl.m. V/z M. bree der. De bewoners zijn met deze regeling ook ge baat in dezen zin, dat hun tuin vergroot wordt tot de as van de sloot. Naar wij vernemen neemt de gemeente alle kosten op zich voor hekwerken, aanleg tui nen, aansluiting van riool, waterleiding, welke uit deze reorganisatie voortvloeien. De boomen langs den berm worden gerooid .sn opgeborgen. Een oud stukje Overveen wordt geofferd aan den modernen tijd. UIT DE OMSTREKEN |j BLOEMEN DAAL AANRIJDING TE OVERVEEN. Zaterdagmiddag even over eenen had op den Bloemendaalscheweg nabij het raadhuis, een aanrijding plaats. Een wielrijdster die in de richting van het hoekpunt Julianalaan op het links van den weg gelegen rijwielpad reed, stak op een gegeven moment den weg over naar de rechterzijde van den weg. De be stuurder van een haar achteroprij dende vrachtauto, die verklaarde dat de wielrijdster geen teeken van richtingverandering gaf, kon hoewel hij remde en naar rechts uithaalde, een aanrijding niet meer voorkomen. De fiets werd gegrepen en beschadigd, doch de berijd ster kwam er zonder verwondingen af. De auto was tegen het tuinhek van het kantoor van den Notaris van W. gebotst. De politie maakte proces-verbaal op. BAKKERSLOOPKNECHT AANGEREDEN. Zaterdagavond ongeveer 7 uur kwam op de Julianalaan nabij het Adriaan Stoopplein een bakkersloopknecht uit Haarlem per fiets zich uit de richting van den Zijlweg en wilde via het Adriaan Stoopplein de Julianalaan in de richting Overveen oprijden. Toen hij bij de telefooncel op het Adriaan Stoopplein was gekomen, zag hij uit de richting Overveen eenige auto's komen. Achter de laatste stak hij den rijweg over. Hij had evenwel niet gezien, dat van uit de richting Haarlem een N.Z.H. T.M.-bus was genaderd, terwijl de bestuurder daarvan ook hem niet had opgemerkt. De jongen werd door de bus gegrepen en een eind meegesleurd. Hij kwam er met een flinke buil op zijn achterhoofd af. Eerst is hij naar het politiebureau vervoerd om wat bij te komen en daarna is hij naar huis gebracht. PERSONALIA. De heer J. v. d. Meer. tijdelijk onderwijzer aan de Hartelustschool, Vijverweg is benoemd tot onderwijzer aan de Openb. School voor M.U.L. te Doesburg. BLOEMENTENT OONSTEtLLIN G. Zaterdag en Zondag is in het Slöjdlokaal van de Bornwaterschool eer. tentoonstelling gehouden van de hyacinthen. die dezen win ter door de kinderen zijn gekweekt. Door welke oorzaak dan ook, was het aan tal ingezonden planten niet zoo groot als ver leden jaar. Vooral het kweeken van de witte hyacinthen scheen dit jaar moeilijkheden op te leveren. De schoolleiding had voor een aardige op stelling en gr oenversiering gezorgd, zoodat het geheel omstreeks 200 stuks, er smaakvol uitzag. In totaal waren een dertig-tal prijsjes be schikbaar. De ouders toonden groote belangstelling voor deze expositie, die" er zeker toe zal bij dragen, om de liefde en den arbeid voor de planten bij de jeugd te vergrooten. GEVONDEN VOORWERPEN. Terug te bekomen bij: J. de Vries, Korte Zijlweg 6 te Overveen, een fazant; R. Donke laar, Bentveldsweg 132, Aerdenhout, een bruin leeren motor handschoenC. Kuiper, Zwarte- weg 6, Aerdenhout, 2 konijnen; wed. Sweijen, Zomerzorgerlaan 42 Bloem endaal, een dames- rijwiel; Aukes, Bosch en Bovenstraat 30, Haarlem, een ledige portemonnai,e;. Harten- dorf, Kloppersingel 175, Haarlem, een zwarte damestasch met inhoud; Neusbury, Prins Mauritslaan 124. Overveen, een broche; Schutte, Lambrecht van Dalenlaan 32, Haar lem, een polshorloge; Kennel Haarlem, een herdershond. Aan het bureau van politie te Overveen: een paar wollen handschoenen, een sleutel, een brume dameshandschoen, een heerenhand schoen en een kinderkerkboek. Aan den politiepost Aerdenhout: een poe derdoos, een handwarmer van rijwiel, een wit-zwart geblokte heerenshawl; een taschje met inhoud. CASTRICUM DE AANSLAG AAN DEN HEERENWEG. Tot nu toe is de politie er nog niet in ge slaagd een spoor te ontdekken van de(n) dader (s) van den laffen aanslag op de al leenwonende weduwe Levering aan den Hee- renweg alhier. Hedenmorgen is dr. van Led den Hulsebosch gearriveerd, die in gezelschap van den burgemeester en rijks- en gemeen tepolitie in de woning een deskundig onder zoek heeft ingesteld. De toestand van het slachtoffer is nog steeds onveranderd en blijft met het oog op den hoogen leef ij d zorg baren. bevatteD medici- Dale ingrediënten van Vicks VapoRub 35 cf. per doosje. (Adv. Ingez. Med.) IJMUIDEN. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 0,98—f 0,74 Griet per 50 K.G. f 30—f 15 Tongen per K.G. f 1.45f 0,74 Groote schol per 50 K.G. f 8f 7,50 Middelschol per 50 K.G. f 11f 9 Zetschol per 50 K.G. f 17,50—f 11 Kleine schol per 50 K.G. f 14—f 4,20 Bot per 50 K.G. f 5,70—f 4 Schar per 50 K.G. f 10—f 6.50 Tongschar per 50 K.G. f 31—f 22 Vleet per stuk f 2,50f 1,50 Kleine poon per 50 K.G. f 12f 8,50 Groote schelvisch per 50 K.G. f 29f 26 Middelschelvisch per 50 K.G. f28,50—f25 KI. middelschelvisch p. 50 K.G. f 25f 21 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 19f 12 Kabeljauw per 125 K.G. f26—f 11 Groote gullen per 50 K.G. f 11f 5.40 Kleine gullen per 50 K.G. f 8,50f 6 Wijting per 50 K.G. f 10—f 5 Heilbot per K.G. f0,92— f0.60 Koolvisch per stuk f 0,90—f 0,17 Versche haring per kist f 7,25f 3,60 VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Dinsdagmarkt: Timor, IJM. 491, vangst 230 m. gul, 20 m. platvisch, totaal 250 manden en 2300 stuks ijs- kabeljauw en 500 st. stijve kabeljauw. bij de eerste kenteekenen van een of andere pijn, als hoofd-en kiespijn, migraine, neuralgie, neemt U vol ver trouwen I N S T A N T I N E Instantine stilt niet alleen, maar voorkomt ook het optreden van pijnen. Prijs per doosje slechts 50 ets. Onthoud! dus goed: stilt en voorkomt pijnen! Instantine is voortreffe lijk te verdragen, abso luut onschadelijk en vrij van elke nevenwerking (Adv. Ingez. Med.) BESOMMINGEN. Trawlers: Dios 5, IJM. 102. 110 m f 810. Oentoeng IJM. 131. 95 m. f 1120 Excelsior 3 KW 76. 90 m. f 1220. I. S. Groen. IJM. 130, 815 m. f 3870 Dolfijn IJM 103. 70 m. f 1320. Ely Genevière IJM. 161. 80 m. f 160 Raaf IJM. 432 75 m. f 1130, Julie Strelff IJM. 159, 40 m. f 1060 Amsterdam IJM. 158, 415 m. f 3530 Utrecht IJM. 73, 430 m. f 3890. Alma, IJM. 44 685 m f 3060. Kotters: S 19 f 607, 24 f 430. 503 f 960. 482 f 410, 50 f 350. 527 g 780. 400 f 640. Beuger. VL 199 f 890 Versche haring: LT 122 f 1670, 137 f 2160. Loggers: KW 151 f 580, 22 f 810, 108 f 320. 178 f 310. 177 f 420. 112 f 330, 175 f 440. 162 f 580, 89 f 400 75 f 320, 169 f 350. 59 f 450. 24 480. 62 f 410, 36 f 700, 52 f 340, 42 f 440, 132 f 310. 130 f 690 De KW 34 en 48 lossen niet. De besomming BURGERLIJKE STAND. HAARLEM, 2 Maart. Bevallen 28 Februari: E. A. RooseKaptrin, z.; 29 Februari: A. Schreinders—de Jong. d.; C. M. VerrijtEken. d.; G. M. Loerakker Bijnsdorp, z.; J. Ouhoff—van Huissteden, d.; C. D. Faber—Albaaren, d.; M. J. Haasbeek Schilp, z.; J. M. HillebrandBlok. d.; 1 Maart: C. M. v. d. AkkerRoosenboom, d J. van SplunterCoumou. z.; 2 Maart: A. G. M. C. v. Dokv. d. Reep, d. Overleden 28 Maan: J. W. F. van Ommeren —Hos. 84 j., L. Heerenstraat; 29 Februari: A. M. Biegman, 83 j„ Thomsonlaan: W. A.. 5 mnd., d. v. W. A. v. d, Ende, Kamperlaan; G., 8 mnd., d. v. J. Schoffelmeer, Oranjeboom straat; C. van Loon, 69 j„ Reitzstraat: 1 Maart: L. Cornelisse, 45 j.. Iepenstraat; N. de Jong, 74 j„ Zaanenlaan; E. Tromp—Dekker, 66 j.. Hoeufftstraat. VORIGE KOERS KOERS VAN HEDEN pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 pl.m. 2 15 STAATSLEENINGEN BIN NENLAND. 4 pCt. ld. 1933 H - - - 4 pCt. Nederl Indië 97% - - - STAATSLEENINGEN BUI TENLAND. 5V2 pCt. Duitschland 1930 (Youngleening) 3*A - - Youngleening (met ver 24% klaring) 24* 24% 24% 24% BANK-ENSTELLINGEN. Amsterd. Bank 113 - Handel Mpij Cert, van 129*-* Koloniale Bank 52* Ned:Ind.- Handelsbank 88* Rotterd. Bank 103 - - INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie 26* 26* 263/, 26* 26* v. Berkels Patent Calvé Delft Cert 59*/s 60 - Ned. Ford ex. 40 afst. 222 Philips Gloeil. Gem. Bezit 209* 210 21 209*-21 Oh*—092* 208—209 107* 108 -7/, 1087/, 'OS* 108* TABAKKEN. Dell Batavia Deli Maatschappij 203* 03* - 204* 204* 204* Senembah 195* 197* - SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot 5* 5* Scheepvaart Unie '7* Konink. Paketvaart 97 Rotterdamsche Lloyd 38* 38 Maatschappij Nederland 38 37* Holland—Amerika lijn 41 PETROLEUM. Kon Petr 239-* 242—243 241*-* 241 *—2423/, 241* Perlak Petr - - Shell Union 10% 10* -7/, 10* 10*-% 10% Continental OU 20% 2015,, 207/, 217/, Tidewater 11 107/8-% T O 11 11 CULTUUR MAATSCH. H. V. A 230* - 233-* 233 232 233 232 233 Java Cultuur 128 128 - - Ned. Ind. Suiker Unie 113 114 Vorstenlanden 243/, - - INDUSTR. OND. BUITENL. Intern. Tel and Tel. 10% - 10% 10% 10* 10* Anaconda 20Vf - 203/,. - 20%-* 203/,-V 20* Bethleh. Steel 327/, 333/8 33—3^' 33-% 33 Cities Service 3i/ 3%-* 3 "7% 37* 37* 37% 37* 37%-7,. ■7*-% 37% Kennec Copper 21% .1* -7/, 21* 21% -'% 7/, Radio Corp 7* RUBBERS. Amsterd. Rubber 124* 125* 125* 124*—«25* «24-125 Deli Bat. Rubber 75 75* Indische Rubber 96* 97 Kendeng Lemboe 140 Serbadjadi 69* - C9* Rotterdam Tapanoeli 46* Bandar Rubber 115 115 115 Preanger Rubber 54 52l/. Java Caoutch S5 S4 Sumatra Rubber 154* - 152* - - AMER. SPOORWEGEN. Southern Pacific 21% 20%-% 20* 20* - 20% Wabash Railroad 2%-% 2*-% 2% 2- 2* Union Pacific 77* Chic. Milwaukee 5%-% 4* -% 4% 4% Missouri Kansas Texas 5% 5% Vf 5% - Vf 5%-Vf 5 -V» MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij 164* Redjang Lebong 200 324 - - PROLONGATIE 1* 1H -

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 7