SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD H Ml m 1 Het zilveren jubileum van de Racing Club Haarlem. MA AX DAG 2 MAART 1936 HAAKLE M'S DAGBLAD S SP9RT tSPEL BÜ Het bestuur van het jubileerende R. C. H. in de bloemen. V. 1. n. r.: W. Hazevoet, tweede secretaris; W. v. Donse laar, tweede voorzitter; Jac. de Geus, secretaris; H. Scheen, voorzitter; W. van Leeuwen, penningmeester; J. Jong kind, tweede penningmeester; J. Kuyt, commissaris. De vroegere keeper van het Nederlandsch Hockey-elftal, Hardebeck, vertrekt naar Nederlandsch-Indië. Lagendaal scoort tegen V. S. V. Zoo ziet thans het Olympisch Stadion te Berlijn er uit. Deensclie zwemsters voor wie onze kampioe nen op haar hoede moeten zijn. Van boven naar beneden Tove Nielsen, kampioene rug- zwemmen, Walborg Christiansen, kam -»e schoolslag en Ragnhild Hveger, kampioene vrije slag. De eertijds zoo beroemde Suzanne Lenglen heeft te Parijs een tennisschool voor kinderen geopend. Zal zij onder deze eerste leerlingen, nieuwe talenten vinden? Hetzelfde elftal dertien jaar later. De Noor Per Saeter- myrmoen, een tot nu toe volkomen onbekend skilooper, won van 140 concurrenten den tra- ditioneelen 50 K.M. loop, die sedert 1888 jaarlijks in Noorwegen wordt gehouden. Het elftal van de Oud-internationals dat tegen de oude kampioensploeg van R. C. H. speelde. V. 1. n. r.: Eerste rij; Van der Kluft, De Boer, De Natris. Tweede rij: Breeu wer, M. Houtkooper, Van Gelder, Bieshaar, De Kruyff, Ben Verwey, Van Daalen, Sigmond. Scheidsrechter Vrugt. Het R. C. H.-elftal, dat in 1923 het landskampioenschap veroverde. V. 1. n. r. staande: J. Kuyt, D. Radsma, W. Hazevoet, trainer Julian. Knielend: J. Geutskens, F. Nieuwenhuis en G. Krom. Zittend: N. Koning, N. van Dam, R. Roelfsema, P. Nachtegeller en N. Boekelaar. Bestuur. Technische Commissie en eereleden van den jubileerenden Kennemer Turnkring. V. 1. n r zittend' C. Versteeg, commissaris en eerelïd: F. G. J. van den Berg. secretaris: J. Hop. voorzitter en eerelid" F J. Rikkerink, penningmeester; A. W. Driessen, oprichter en eerelid. Staande: P. de Reus. commissaris- J P W man. commissaris; J. M. Berrevoets, T. C; P. Dijkstra. T. C. en eerelid; P. J. Wagemans.' T. CV B J Wicïand Los voorzitter T. C. en eerelid; D. Beets, secretaris T. C.; W. H. Verkes, T. C.; J. H. D. van der Wal, commissaris; J. J, van Doorn, T. C,

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 9