AMSTERDAMSCHE BEURS -MAAND A G 23 MAART 1936 HAARIJE M'S DA'GBE'AD 11 Duitsche ballon maakt een noodlanding bij de Lutte. Twee passagiers gewond. OLDENZAAL, 23 Maart. Zaterdagmiddag te half drie daalde in een dennenbosch van het buitengoed Boerskotten van de familie Essink te De Lutte bij Oldenzaal een groote Duitsche sportballon uit Wupperthal. Des morgens te tien uur was deze ballon met een bankier, twee kooplieden, een reiziger en een bakker, te Wupperthal opgestegen. Na een noodlanding bij Borken in Westfalen waren zij genoodzaakt andermaal in de Lutte te dalen. Nadat de ballon een zestal keeren met den grond in aanraking was geweest, viel zij neer in een groot dennenbosch. Hierbij brak een der passagiers zijn voet en een ander kreeg zware kneuzingen aan het been. Om de ballon weer op te krijgen, moest een twintigtal dennen worden afgezaagd. De marechaussee nam een zich m de mand be vindend fototoestel in beslag. Ook de ballon met mand werd aanvankelijk in beslag ge nomen. Na verlof van de autoriteiten werd deze echter weer vrijgegeven. De ballon had veel schade bekomen en is hedenmorgen met een wagen naar Bentheim vervoerd. De reizi gers zijn gisteravond weer naar Duitschland teruggekeerd Het Finsche Roode Kruis- hospitaal vernield HAR.AR, 23 Maart (A.N.P.) Volgens een hier ontvangen bericht zou het hospitaal van het Finsche Roode Kruis zijn vernield tijdens het bombardement dat gisteren op Djidjiga heeft plaats gehad. Een der ver pleegden is gedood. Onder de slachtoffers be vinden zich seen Finnen. Inzake dit bombardement wordt nader ge meld, dat naar men geloeft 83 personen zijn gewond. Het aantal dooden is niet bekend De burgerbevolking is uit Djijiga geëvacueerd uit vrees voor bombardementen. LONDEN, 23 Maart (A.N.P.) Volgens den Times-correspondent te Khartoum zou j.l. Vrijdag een onder leiding van dr. Kelly staan de Britsche ambulance te Chilga nabij Con- dar door een Italiaansche vliegtuig zijn ge bombardeerd. Op de ambulance, die de een heid nr 2 vormt van het Britsche Roode Kruis, zouden elf bommen zijn afgeworpen, waarvan slechts twee ontploften zonder slachtoffers te maken. Volgens de laatste uit Addis Abeba ontvangen berichten is het ten noor den van Harar gelegen Djijiga he denmorgen opnieuw door Italiaansche vliegtuigen gebombardeerd. Voorts wordt medegedeeld, dat gis termiddag talrijke gasbommen gewor pen zijn op Ergalem, de hoofdstad van de provincie Sidamo. Een nieuw kerkgebouw. Voor de oud-Katholieke gemeente. B. en W. van Haarlem stellen aan den raad voor 1627 M2. grond aan den Kinderhuissin gel, de Garenkokerskade en de Nicolaas v. d. Laanstraat (tegen f 25 per M2.) te verkoo- pen aan de Oud-Bisschoppelijke Clerezy (oud-Katholieke Gemeente) om daarop een kerkgebouw met pastorie en bijgebouwen te bouwen, alsmede 5 woonhuizen en drie ga rages. „KINDERZORG"-BAZAR. De netto opbrengst van den „Kinderzorg" Bazar bedraagt f 1500. Elizabeth, de vrouw zonder man. Opvoering door „Het Masker" op 25 Maart. Het nieuwe stuk, dat „Het Masker" 25 Maart te Haarlem voor het voetlicht brengt, heet „Elizabeth, de Vrouw zonder Man", en is het eerste dramatische werk van een jong Parijze- naar, André Josset, die met deze eersteling plotseling tot een der beste dramaturgen van dezen tijd in Frankrijk promoveerde. Hoe hij tot het schrijven van het stuk kwam, vertelt hij zelf, op de volgende wijze Toen mij voor het eerst het voorrecht ten deel viel Koningin Elizabeth te mogen ont moeten, zat ik diep geperst in de menigte, die een donkere bioscoopzaal vulde. Op het doek verscheen een close-up: een spits gelaat, met snijdend scherpe trekken en lokken, die aan woeste, kronkelende slangen deden denken: Elizabeth. Haar kleine, zeer mooie hand omknelde krampachtig een korte degen. Zij sprak een paar woorden, afgebeten, met ingehouden hartstocht. Het visioen verdween, koortsig van spanning ging ik naar huis. Deze Elizabeth zou in mijn leven een rol spelen: als een bliksemstraal zette haar fascineerend gelaat mijn denken in gloed. Jaren gingen voorbij, zonder dat ik haar terug zag. Ik dacht van tijd tot tijd aan haar, op de manier, waarop men zich een vreemd soortige verschijning herinnert, die men eens, 's avonds, op den hoek van een straat heeft ontmoet. En ik meende reeds, haar voor goed verloren te hebben, ofschoon ik in dien tus- schentijd toch gegevens omtrent haar ver zamelde. Op een goeden dag slenterde ik in een troostelooze wijk, waar ik. zonder opzet, voor een antiquiteitenwinkel bleef staan. In de uit stalling stond een afdruk van een schilderij, dat Koningin Elizabeth voorstelde. Sinsdïen heb ik mooier portretten van Ko ningin Elizabeth onder de oogen gehad. Zoo is er één het aangrijpendste van alle, waarop men haar ziet in een overrijk costuum van teedere kleur. Treffend is haar verlatenheid. Het heeft den schijn, alsof zij in een klopjacht naar een uithoek van dit duistere park is ge dreven, en daar achter een koord is ingeslo ten door een menigte nieuwsgierigen, die to hoop liepen om haar te zien, niet van dicht bij en niet zonder vrees, zooals ze een zeld zaam dier. waar men bang voor is. zou op nemen. maar dat aantrekt, zooals het haar tijdgenooten heeft aangetrokken, die haar levenslang met nieuwsgierigheid, met haat of liefde hebben nagezet, zooals in het bijzon- Wtwstot ondtttuqSum wanneer wij geregeld lijden aan hoofdpijn, onverschillig of deze tengevolge van overmatige inspan ning of door een ziekte ontstaat Neemt Instantine, hèt middel uit de moderne geneesmiddelenschat Prijs per doosje slechts 50 ets. (Adv. Ingez. Med.) der de meest opvallende onder hen, Robert Devereux, Graaf van Essex, gedaan heeft. Ten tweede haar droeiheid. Deze bleekheid, dat ongezond voorkomen, deze linksche sta tigheid, die op de lichte mismaaktheid eener niet volmaakte vrouw wijst! Het is buiten kijf, dat dit schepsel iets te verbergen heeft. Maar als Elizabeth bevrijd is, ontplooit zich bij haar ean straling van bekoorlijk heid. vroolijke opwellingen geven haar kleur en glans, haar vriendelijke woorden geven troost verzachten de wonden, die haar verraderlijkheid sloeg. Betooverd nadert men dan de goede fee om van deze teedere zonnestraal te genieten, maar men kwam ei- wat te dicht bij. En het innerlijk verzet zich. het wordt stekelig, de pennen worden opge zetverboden terreinnader komt men niet. En toch is het jammer, zucht zij dan veelal, droevig. Het is verklaarbaar, dat een karakter kan worden opgebouwd uit een drama van het verleden. Vijf en vijftig jaar voor haar dood kon Ko ningin Elizabeth in een deel van haar wezen vernietigd zijn. Het is, dunkt mij niet oneer biedig wanneer men zich afvraagt, in welke verhouding deze daad haar leven heeft be- heerscht, en ook, als men de maatschappelijke positie dezer dame erin betrekt, welke invloed dit heeft gehad op haar land en op Europa. Haar eigenschappen als groot ..staatsman", haar onwrikbaar geduld, de heftige energie die als bliksemstralen uit haar wezen op schoot, zou dit alles niet zijn oorsprong heb ben in die verborgen oorzaak? Den vijand afmatten, voor den schijn toe geven doch het voornaamste achterhouden, zoo was de meer of minder instinctieve hou ding van Elizabeth, met betrekking tot de po litieke of gevoelsuitingen, die moeilijk schenen, die haar bedreigden. Maar als de noodzakelijkheid de wet voor schreef, een beslissing dwingender werd, naar gelang deze uiteindelijk was verschoven, dan drong een wilde energie haar voorwaarts, naai de ongebreideldste gevoigen, al moesten die haarzelf onder hun gewicht verpletterd heb ben. Tot zoover de auteur. Bij „Het Masker" spelen Else Mauhs Ko ningin Elizabeth, John Gobau Essex. Verder treden op Ko Arnoldi (Cecil) Louis Gimberg, (Burghley), Cruys Voorberg (Francis Bacon), Georgette Reyewsky (Mary Howard) Emile van Stuwe (Anthony Bacon) en Bab Wijsman (Raleigh) De regie is van Ko Arnoldi. De decors zijn ontworpen en vervaardigd onder leiding van Prof. Herman Rosse, Hoogleeraar te Delft. HET GEANNEXEERDE PERSONEEL. B. en W. van Haarlem stellen, ingevolge de wet van 29 Nov. 1935 tot verlaging van de openbare, uitgaven, aan den raad voor ver schillende wachtgelden aan geannexeerd personeel toegekend te verlagen. De jaar-r wedde van 1 Mei 1927 wordt mét 7 pet. ver laagd en daarna afgerond. GEMEENTERAAD. Er wordt een vergadering van den raad der gemeente Haarlem gehouden op Woens dag 25 Maart 1936 des namiddags ten IV2 ure, zoo noodig voort te zetten des avonds ten 8 ure, in de Statenzaal (Prinsenhof). Aan de orde zal worden gesteld: 1. Mededeelingen en ingekomen stukken. 2. Aanvaarding schenking. 3. Primitief kohier: a. Zakelijke belasting op het bedrijfs dienst 1936; b. Schoolgelden Bijzonder Buitengewoon Lager Onderwijs en Voorbereidend lager on derwijs enz. cursus 19351936. c. Straatbelasting en Precariorechten, dienst 1936 (le ged.) 4. Rekening en verantwoording enz. over 1935 Commissie voor schoolkleeding. 5. Vergoeding art. 100 L.O. Wet 1920 over 1935 (8 bijzondere scholen). 6. Verordening keuring van Waren. 7. Balans enz. 1934 Woningbouwvereenigin- gen: a. Haarl Stichting voor Woningverbete ring. b. Coöp. Woningvereenlging voor Gemeen- tepersoneel G. A. c. Woningbouwvereniging ..De Voorzorg". d. Woningbouwvereeniging ..Onze Woning". 8. Verstrekking gelden aan 4 Woningbouw verenigingen. 9 Bestemming tot openbaren weg, enz. grond Esschilderstraat. 10. Intrekking raadsbesluit van 28 Maart 1934 No. 16 (overdracht grond) voor zoover nog niet uitgevoerd. 11. Verkoop grond: a. Kinderhuissingel (oud-Kath. Gemeente) b. Westergracht (A. Ph. Romeijn). c. Eenhoornstraat (N.V. Hogerveka). 12. Aankoop boerderij. 13. Verbetering aanleg Groote Mai-kt. 14. Uitvoering wet tot verlaging openbare uitgaven ten opzichte van wachtgeld krach tens de Annexatiewet 1927 toegekend. 15. Koninklijk besluit inzake verlaging sa larissen en loonen met afwijzend prae-advies B. en W. en voorstel-Roodenburg. Benoeming: a. twee leden Commissie van Toezicht op het Frans Halsmuseum. b. tijd. leeraar Gem. Avondschool voor Nij verheidsonderwijs. Duitsche autobusondernemer gewaarschuwd. Voor den kantonrechter had zich Zaterdag een Duitsche autobusondernemer te verant woorden, wegens het zonder concessie onder houden van een autobusdienst, waardoor de wet op de openbare middelen van vervoer is overtreden. De bussen reden iederen Zater dag van Botrop via Arnhem, Amsterdam en Haarlem naar Den Haag. Maandag ging de bus, waarvan vele Duitschers gebruik maak ten. weer terug. De kantonrechter besloot in aanmerking te r- "-en. dat verd. een buitenlander is en niet 'mde op de hoogte is geweest met onz^ hike regeling. Daarom volstond hij er - -:r mee. den verdachte te waar- schuv. volgende maal, zal een hooge boete wr 1 ODgelegd. ,,'t Is nu de laatste keer, U mag Maandag nog teruggaan, maar dan is 't- uit", besloot de kantonrechter zijn waarschuwing. Het beroep van Sir Eric Phipps op Von Neurath. BERLIJN, 23 Maart (Reuter) De Brit- scheambassadeur alhier Sir Eric Phipps heeft (zooals op pag. 1 is gemeld) gisteravond bij baron Von Neurath stappen ondernomen om Duitschland te bewegen het memorandum der Locarno-mogendheden te aanvaarden. Om acht uur hadden Phipps en Von Neurath een langdurig telefonisch onderhoud. Men meent te weten, dat Phipps erop heeft aan gedrongen, dat Duitschland in de eerste plaats een internationale politie in de ge demilitariseerde zóne zou aanvaarden. De am bassadeur zou er o.a. op hebben gewezen, dat dit voorstel in geen enkel opzicht onvereenig baar is met de waardigheid van het rijk. aangezien een internationale politiemacht slechts van voorloopigen aard zou zijn, als bij het plebisciet in het Saargebied. Men ge looft, dat Von Neurath met groote reserve zou hebben geantwoord. Vervolgens zijn Hitier, Von Neurath en Von Ribbentrop in een langdurige conferentie bij eengeweest. Het schijnt, dat Hitier zijn stand punt. handhaaft, dat het memorandum in zijn huidigen vorm voor Duitschland onaan- vaarbaar is. Gisteravond en vanmorgen heb ben verscheidene besprekingen plaats gehad tusschen Hitier en zijn naaste medewerkers. VEREENIGING „GELOOF EN WETENSCHAP.". Aan de reeds aangekondigde lezing, die drs. J. Lammertse Lnz. op Vrijdag 27 Maart in den Schouwburg aan den Jansweg voor de leden der Vereen. „Geloof en Wetenschap" zal hou den over „De crisis in het Protestantisme en hare mogelijkheden voor het Katholicisme" zal de jaarlijksche algemeene ledenvergade ring voorafgegaan. 'T IS GEWOON EEN FEEST... Als U den laatsten tijd wat getobd hebt met Uw brandstof, zal het gewoon een feest zijn de prettig stokende anthraciet van HOENDER DOS in huis te hebben. HOENDERDOS weet precies welke brandstof U noodig hebt. HOENDERDOS' anthraciet is gegarandeerd goed. Met onze kolen stookt men gemakkelijk, prettig en aangenaam. Neemt U de proef maar eens met de kleine aanvulling die U dezen winter nog noodig hebt. U zult zeer tevreden zijn lilllllll (Adv. Ingez. Med.) SANTPOORT Afscheid Prof. Dr. G. A. v. d. Bergh v. Eysinga. In de godsdienstoefening van gistermorgen deelde Prof. Dr. G. A. van den Bergh v. Eysinga mede, dat zijn benoeming tot ge woon hoogleer aar aan de gemeentelijke Uni versiteit te Amsterdam bij Koninklijk Besluit van 13 Maart j.l. was bekrachtigd en dat hij zich voorstelde op 26 April a.s. des namiddags 3 uur afscheid van zijn gemeente te nemen. ZANDVOORT Lentedag aan het strand. Ook voor Zandvoort heeft de Lente goed ingezet. Aangelokt door het mooie voorjaars weer, misschien ook gedreven door een on bestemd verlangen naar de ontwakende na tuur, verlieten duizenden stedelingen het drukke stadsgewoel, om aan het rustige Zandvoortsche strand in het koesterende voorjaarszonnetje, voor eenige uren alle zor gen te vergeten. Zaterdagmiddag begon de intocht reeds. Auto's uit alle deelen van het land brachten de bezoekers aan, die natuurlijk na enkele uren weer verder trokken. Zondag was het aantal auto's dat Zandvoort bezocht en na een oponthoud van enkele uren weer vertrok bijna ontelbaar. Daar het parkeeren voorloo- pig nog geheel vrij is. waren de parkeerter reinen slechts matig bezet. Overal in de stra ten en op de pleinen stonden auto's. Zoowel op den Noord- als op den Zuid-Boulevard stond een bijna onafzienbare rij en pas na vijf uur begonnen er hier en daar openin gen in deze aaneengesloten rijen te komen. Langs het strand bewoog zich den geheelen middag een breede stroom van wandelaars. Juichende kinderen wierpen barricaden op tegen de aanrollende zee Bergen zand wer den op dezen- mooien voorjaarsdag verzet, en menige vader, die in het zweet zijns aan- schijns zijn kroost bij 't graven van een diepe kuil trouw ter zijde stond, zal door de stijf heid van zijn lendenen in de eerstvolgende dagen zeker nog wel eens herinnerd worden aan dezen eersten mooien Lentedag. Eén pleizierbootje lag reeds zeil-klaar en menigeen waagde al een tochtje op het nog kille nat. De terrassen van het Noorder- en Zuider- bad waren druk bezet en geen wonder. Men zat hier geheel beschut voor den wind en in het zonnetje zoo lekker warm, alsof het zo mer was. Ook de terrassen van Mustert, Riche en van de andere café's trokken vele bezoekers. In het dorp zag men overal menschen, die kennelijk waren gekomen om voor den zomer iets te huren. Volgens den secretaris van V.V.V. en eenige makelaars van gemeubileer de huizen werd er dezen Zondag vrij veel verhuurd. De prijzen die gevraagd worden zijn niet hooger dan verleden jaar. Daarte genover staat, dat de menschen er dit jaar blijkbaar iets meer voor over hebben, naar Zandvoort te komen zoodat het verhuren vrij vlot gaat. Zandvoort kan wat den inzet van de lente betreft, zeer zeker tevreden zijn. IJMUIDEN BESOMMINGEN. Trawlers: Gerberdina Johanna, IJm. 138, 1530 f 3440 Hercules, IJm. 196, 675 mnd. ,2120 Caroline. IJm. 26, 750 mnd. 1650 Aneta IJm. 82, 110 mnd. „2130 Limburgia, IJm. 54, 295 mnd. 1190 Anchor, IJm. 135, 65 mnd. 840 Cornelis, IJm. 15, 400 mnd. 1760 Claesje, Ro. 46, 730 mnd. 1800 IJselmond. IJm. 78, 38 Omnd. 1950 Schoorl, IJm. 39, 577 mnd. 1960 Azimirth, IJm. 195, 750 mnd. 2350 Jenny Elza, IJm. 88, 45 mnd. 920 Maria, IJm. 95, 280 mnd. niet gelost. Besommingen van 1 beuger en 42 loggers niet bekend. VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Dinsdagmarkt: Maria R. Ommering. IJM. 7. vangst: 60 m. -chelvisch. 75 m. broodschelvisch, 50 manden gul, 180 m. koolvisch, 50 m. wijting en schar 35 m. radio, 25 m. varia. 5 m. makreel, 5 m. haring; totaal 485 manden plus 70 st. stijve kabeljauw. Beat-rice, IJM. 118, vangt 23 m. tong. 8 m. tarbit, 8 m. groote schol, 15 m. kleine schol. 12 m. wijting. 3 m. gul en kabeljauw: totaal 69 manden. Martha, IJM. 165, vangst: 20 m. tong, 6 m tarbot. 4 m. groote schol. 20 m. kleine schol. 20 m. wijting en schar, totaal 70 manden. Derika 7, IJM. 417, vangst: 41 m. schelvisch 100 m. braadschelvisch, 100 m. kabeljauw, gul leng en koolvisch, 60 m. wijting, 65 m. radio (gestript), 40 m. radio (dicht). 10 m. varia, totaal 415 manden plus 200 st. stijve leng en kabeljauw. PERSONALIA Aan de Comitéschool is benoemd tot onder wijzeres mej. A. S. A. Swart te Bussum. MARKTPRIJZEN van Maandag, 23 Maart Tarbot per K.G. f 1.10—1.00 Griet per 50 K.G. f 30—15. Tongen per K.G. f 0.81f 0.51. Middelschol per 50 K.G. f 1711. Zetschol per 50 K.G. f 1512.50. Klein schol per 50 K.G. f 12—3.30. Schar per K.G. f 8.50—2.20. Tongschar per 50 K.G. f 1714. Rog per 20 stuks f 11.50. Vleet per stuk f 1.95—0.95. Kleine poon per 50 K.G. 5.10—1.90. Groote schelvisch per 50 K.G. f 16—9. Mlddelschelvisch per 50 K.G. f 17—9. Kleine middelschelvisch p. 50 K.G. f 12 f 7.50. Kleine schelvisch per 50 K.G. f 92.30. Kabeljauw per 125 K.G. f 7.20—6.90. Kleine gullen per 50 K.G. f 62.50. Waiting per 50 K.G. f 4.800.45. Makreel per 50 K.G. f 3.65—1.80. Heilbot per K.G. f 0.900.46. Leng per stuk f 1.400.50. Koolvisch per stuk f 0.45005. Versche haring per kist f 4.60—1.25. BURGERLIJKE STAND. HAARLEM. 23 Maart. Bevallen 20 Maart: J. H. SparreboomWie- lart. z.: 21 Maart: G Pels—Heijstek. z.; W. J. C de Goede—Hoedt, d.; J. A. Hoffschlag v. Wort, z.: C. Mol—Bonke. d.; 22 Maart: P. Eerhart—Vermeulen, a.: M. L. Geerlings Boer. d.; A. van ZantenOpbroek, d.: J. H. Caotijn—v Weeren, z.; 23 Maart: M. Klep Scheen aard, d.; Overleden 20 Maart: A. C. Verbeek—Lode- wijk. 46 j., Spaarnwouderstraat: 21 Maart: W. Zorge, 90 j.. M. v. Heemskerkstraat; C. Koe- leveld—Zorge, 55 j.. Gen. Bothastraat: A. Baan—Renooij, 57 j-, Gasthuisvest; 22 Maart: J. Blok. 68 j., Antoniestraat: H. van Rossum, 80 j., Adriaan de Jongestraat; F. J. Verhagen, 37 j„ Papentorenvest. VORIGE KOERS KOERS VAN HEDEN pl.m. 1.30 pl.m 1.45 pl.m. 2.00 pl.m. 215 STAATSLEENINGEN BIN NENLAND. 4 pCt. id. 1933 n 98% - - - - 4 pCt. Nederl Indië 97 - - - STAATSLEENINGEN BUI TENLAND. 5V2 pCt. Duitschland 1930 (Youngleening) 22*i 22% Youngleening (met ver klaring) 24 23% - 237/0 BANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank nij* Handel Mpij Cert, van f 250 127*4 Koloniale Bank 52* Ned. Did. Handelsbank 1144a Rotterd. Bank 1037/B - tNDÜSTR. OND. BINNENL. Aig. Kunstzijde Unie 24* v. Berkels Patent - Calvé Delft Cert Ned. Ford ex. 40 afst. 225*4 - Philips Gloeil. Gem. Bezit 185*4 H 185* 185 185—* 18444 185 10644 107 106% - IG5* 106 106-% 106*4 TABAKKEN. Deli Batavia 184V4 Deli Maatschappij 197 Senèmbah 194 198* 199 .98*—19 SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot 5% Scheepvaart Unie 47 46* Konink Paketvaart 95* - Rotterdamsche Lloyd 38 Maatschappij Nederland 37 HollandAmerika lijn 40 - PETROLEUM. 241 -2424a 239*a 240 240 Perlak Petr Shell Union 11 m-% 10% 10% 10% - Continental Oil 20% 20% - 20% Tidewater 11%-% 11-% 11% 11%-% CULTUUR MAATSCH. H. V. A 236 234 Java Cultuur - Ned. Ind. Suiker Unie 113*4 Vorstenlanden 24* - INDUSTR. OND. BUITENL. Intern. Tel and Tel. 10% 9% Anaconda 20% - 21 Bethleh. Steel 32% 32%-% 32 - Cities Service 3%-% 3% 3*i-% 3-% 'K-% -8% - 3744 - 38%-% 37% 37%—4a 37% Kennec Copper 22%-% 22% 22%-% 22%—% Radio Corp 8-% RUBBERS. Amsterd. Rubber 126«-4a 125 124% 125 125*4-* 125*4 Deli Bat. Rubber 75* Indische Rubber 97* 97* Kendeng Lemboe 138 Serbadjadi 69— - Rotterdam Tapanoeli 46*4 - Bandar Rubber 116* 16*—117 Preanger Rubber 53 51* Java Caoutch 83 Sumatra Rubber 150*4 - - - AMER. SPOORWEGEN. Southern Pacific 20 Wabash Railroad 2% 2*-% 2*4 - 2% Union Pacific 79«j - Chic. Milwaukee 4% 4% 4% Missouri Kansas Texas 47/e-5 4%-% 4% 4*4 MIJNBOUW. Alg. Explor Mij. 161-* Redjang Lebong 221222 223 224 224* 322 - PROLONGATIE 1* 1* - -

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 7