1 I— S RH1 SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD Een fraaie zege van de Dameshockey B-ploeg MAANDAG 23 MAART 1936 HAARDE M'S D A G B E X D S SPORTtSPEL Het Nederlandsch elftal, dat Zondag a.s. in het .Olympisch Stadion te Amsterdam tegen België zal aantreden. Van links naar rechts: Van Nellen, Smit, Bakhuys, Drok, Wels, Van Heel, Anderiesen, Bas Pauwe Caldenhove Weber en Mul. De gymnastiekvereniging „Bato" hield receptie ter gelegenheid van haar 40-jarig bestaan. Het bestuur en de feestcommissie in de bloemen. Zittend v. 1. n. r.: Mej. P. de Vos, A. M. Brent Sr., W. J. Bomhof. secretaris; J. H. O. v. d. Wall, voorzitter; A. G. H. Jansen, eere-voorzitter; mej. J. H. Giltay, penningmeesteresse; C. A. Guit, A. J. Fortgens, mej. Th. Smal, mej. G. H. de Liefde. Staande: J. J. v. Doorn, C. Th. Smal, directeur; C. A. Martin, H. E. Deen, mej. E. S. Pimmelaar, W. J. van Houten. Mej. D. Roos, de aanvoerster van het Nederlandsch B-Hockey-elftal, overhandigt bloemen aan mej. Jaeckei, de aanvoerster van het Duitsche elftal. De H. F. C.-keeper Van der Togt, tracht tevergeefs het tweede doelpunt' van Feijenoord te keeren. Rechts Kruyer; geheel links achter den doelpaal Ten 1-Iave. Het Juniores A-elftal van V. S. V.. dat kampioen van zijn afdeeling werd. Weer iets nieuws is dit eenvoudigste autootje ter wereld, geconstrueerd door den Fransch- Men kan een indruk krijgen van de menschenmassa, die de Süelen te Berlijn man Dazin. Hij zal er binnenkort een tocht zal kunnen bijwonen door het beeld van deze bocht in het Olympisch Stad'on van Parijs naar Berlijn mee ondernemen. Inzet: het openlucht theater dat vlak bij het Stadion is gebouwd Jac. van Egmond heeft gisteren te Zwolle weer twee wedstrijden gewonnen. Een hachelijk moment in een hockeywedstrijd. Een aanval op het doel van de Berliner Hockeyclub, tijdens den kamp die in een verrassende zege met 31 van de Berlijners op de gecombineerde OxfordCambridgeploeg eindigde.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 9