THIJS IJS EN DEBOOZE VAMPYR Hitler haalt 99 pCt. der uitgebrachte stemmen. MAAR.... D'T= INDS PIJP DOUWE EGBERTS M A A N D A G 30 M AART 1936 H A A R RE M'S DAGBEAD 4 De volksstemming in Duitschland. Het Duitsche kiezerscorps vrijwel voltallig opgekomen. Volgens de tot hedenmorgen bij den Rijksverkiezingsleider binnengekomen definitieve uitslagen uit de 35 kies kringen hebben van de 45.431.102 stemgerechtigden 44.954.937, d.w.z. 99 percent aan de verkiezing deelgeno men.. De verdeeling van deze 44.954.937 stemmen is als volgt: Uitgebracht voor de lijst en daarmede voor den Führer 44.411.911. Tegen de lijst en ongeldig 543.026. Derhalve is 99 per cent van alle stemmen uitgebracht voor de lijst en daarmede voor den Führer. Hitier De rijksminister voor Volksvoor lichting en Propaganda, dr. Goebbels, heeft de geheele Duitsche bevolking verzocht, heden, Maandag 30 Maart, de vlaggen te willen uitsteken in ver band met de „overweldigende histori sche overwinning van 29 Maart". De rijksleider voor de propaganda der N.S.D.A.P. bepaalt, dat de geheele partij en alle aangesloten organisa ties dien dag de vlaggen moeten uit steken. De rijksminister van binnenland- sche zaken heeft het volgend decreet uitgevaardigd aan alle autoriteiten van het Duitsche Rijk: „Naar aanleiding van de overweldi gende betuiging van getrouwheid van het Duitsche volk voor zijn Leider Adolf Hitler moet ook Maandag ge vlagd worden van de gebouwen van het rijk, de landen, de gemeenten, de corporaties van publiek recht en de openbare scholen". Het A.N.P. meldt uit Berlijn 29 Maart: Reeds vroeg in den ochtend was de toeloop bij de stembureaux overal zeer groot. Ieder kwartier werden ongeveer 30 kiezers afge handeld, zoodat tegen het middaguur reeds honderd duizenden Berlijners zich van hun stemplicht hadden geweten. In de Jaegerstrasse was in het restaurant Fürst Bismark een lokaal ingericht, waar veel nationaalsocialistische leiders en ministers hun stemmen hebben uitgebracht. Zeer groot was de belangstelling van de menigte voor de partijleiders, die zij bij dit stembureau zouden kunnen aanschouwen. Dr. Goebbels was direct na aankomst uit Keulen naar de Jaegerstrasse gereden, waar hij zijn stembiljet invulde. De rijksminister van buitenlandsche zaken, baron von Neurath en diens echtgenoote hadden juist het lokaal verlaten. In den loop van den ochtend hebben de heer en mevrouw von Papen en minister Frick een bezoek aan Fürst Bismarck gebracht. Rudolf Hess over handigde om twaalf uur precies zijn stem biljet aan den voorzitter van het stembureau Rijksminister dr. Schacht stemde te Dahlem evenals de chef van den staf der S.A., Lutze 'Minister von Schwerin stemde te Zehlen- dorf. Eenige naaste medewerkers van Hitier be vonden zich nog buiten Berlijn, waar zij hun stem hebben uitgebracht. Goering stemde te Weimar, minister Seldte te Maagdenburg, Darré in Silezië, rijksminister Rust te Han nover. Het weer begunstigt den stemmingsdag. Schitterend voorjaarsweer heeft overal de opkomst der stemgerechtigden bevorderd. Naar schatting had tegen het middaguur on geveer de helft van het aantal stemgerechtig den gestemd. Om half een verscheen de Hindenburg (LZ 129J, het nieuwe luchtschip, boven Ber lijn. Met parachutes werden hakenkruisvlag- gen en pamfletten neergelaten. Aan boord van de Hindenburg bevonden zich 104 stemgerechtigden, die allen hun stem op Hitier hebben uitgebracht. Kapi tein Lehmann was de laatste, die zich van zijn stemplicht heeft gekweten. Stemmen door Duitschers in den vreemde. De in het buitenland wonende Duitschers hebben zich, voor zoover dat mogelijk was, veelal naar grensplaatsen in Duitschland be geven om daar hun stem uit te brengen. Aldus geschiedde aan de grenzen van Zwit serland, Tsjecho Slowakije (veel te Parijs wonende Duitschers brachten te Saarbruecken hun stem uit), Polen, Nederland, België en Luxemburg. Vele in Scandinavië wonende Duitschers stemden te Sassnitz. Uit verder verwijderde landen brachten de Duitsche bewoners in vele gevallen hun stem uit op speciaal voor dat doel gecharterde stoomschepen, die dan op zee, buiten de ter- ritorialiteitszone, als Duitsch grondgebied werden beschouwd, waar dan gestemd kon worden. SA. controleert aan de huizen. Om zes uur des avonds werden de stem bureaux gesloten. Manschappen van de S.A. vergewisten zich in den namiddag bij de be woners der huizen of dezen wel in het bezit waren van het insigne, dat aan de stem gerechtigden was uitgereikt ten teeken dat zij hun plicht hadden gedaan. Ook via den radioomroep werd voortdurend aangedrongen op het uitbrengen van stemmen. Leden van de Hitlerjeugd reden op fietsen door de straten en riepen: Deutschland er- wache, Juda verrecke!" De straten waren overal versierd. Het is nergens tot incidenten gekomen. Voor de rijkskanselarij. Op de Wilhelmplatz voor de Rijkskanselarij was het in de middaguren al zeer druk, waar duizenden Hitier persoonlijk bewijzen van hun trouw en aanhankelijkheid wilden geven. Na de sluiting der stembureaux stond het in de geheele omgeving zwart van de menschen. Het gedrang werd op een gegeven oogenblik zoo groot, dat de afzettingen werden verbroken. Het enthousiasme was enorm, toen Hitier zich op het balcon vertoonde. De menigte zong vaderlandsche, nationalistische en partijliede ren. De verkiezingsuitslagen, die overal op straat door middel van luidsprekers bekend werden ,remaakt. werden met bijzondere belangstelling jenoteerd. Met gejuich werd kennis genomen van het aantal vóór de lijst en den Führer uit gebrachte stemmen, terwijl gejoeld werd bij het mededeelen van de tegen de lijst uitge brachte stemmencijfers. Hitier brengt dank. Te omstreeks middernacht, toen aan hand van de laatste gegevens bleek, dat HiLer een stembusoverwinning had behaald, welke eenig in haar soort is, ontving Hitler in de rijkskanselarij de leden van de rijksleiding voor de verkiezingscampagne der N.S.D.A.P., die hem door dr. Goebbels werden voorgesteld. Deze mannen hebben drie weken, zoo goed als dag en nacht, gewerkt om het verkiezings resultaat organisatorisch voor te bereiden. Hitier dankte ieder van hen met een hand druk en sprak hen in vriendschappelijke woor den toe. België. Vervroeging der verkiezingen? In welingelichte kringen verluidt, volgens Reuter, dat de regeering de verkiezingen, die aanvankelijk op 21 Juni waren bepaald, wenscht te vervroegen en ze omstreeks 10 Mei te doen houden. Men vreest n.l., dat de eerste datum zou samenvallen met de gewichtige di plomatieke onderhandelingen tusschen de Lo- carno-mogendheden en eventueel met Duitschland. Men acht het daarom zeer wen- schelijk dat de aan het bewind zijnde regee ring er aan kan deelnemen na versterkt te zijn door de volksuitspraak en zonder te worden gestoord door de zorgen eener verkiezingscam pagne. Rusland. Moskou sluit een verdrag met Buiten-M ongolië. Uit Oelan Bator wordt vernomen, dat een pact van wederkeerigen bijstand is gesloten tusschen de Sovjet-Unie en de republiek B uiten-Mongolië. Havas deelt in aansluiting hierop uit Mos kou mede, dat dit pact de gebeurtenissen in het Verre Oosten en de algemeene politiek der Sovjet-Unie, zonder twijfel ook wat den internationalen toestand, beïnvloeden. Het wijst op den wil van Moskou om weerstand te bieden aan de Japansche expansiepolitiek na zijn politiek van matiging der laatste ja ren. Uit het oogpunt van onmiddellijke ver dediging van het grondgebied tegen den druk van Japan en Mandsjoekwo geeft het pact. een officieel karakter aan de technische hulp, waarin Moskou te Oelan Bator reeds heeft toegestemd. Het zal de Sovjet-Unie in staat stellen de hulp van Mongolië op alle gebie den intenser te maken. Het pact zal de Sov jet-Unie in de gelegenheid stellen, in wer kelijkheid een protectoraat over Mongolië te stichten, dat altijd een natuurlijk glacis is geweest. Het vliegtuigincident boven Straatsburg. Goering dreigt met de doodstraf. Havas meldt uit Berlijn: In verband met het incident aan de Fran- sche grens, waar twee Duitsche sportvliegers boven Straatsburg hebben gevlogen, deelt het rijksministerie van Luchtvaart mede, dat den luchtvaartattaché der Fransche ambassade een officieele toelichting is verstrekt van een zoodanigen aard, dat daardoor het incident is geregeld. Den attaché is namelijk medege deeld, dat de beide vliegers op bevel van gene raal Göring voor den duur van twee jaar naar een concentratiekamp zijn gezonden. Voorts heeft het ministerie van Luchtvaart den attaché doen weten, dat voortaan iedere Duitsche vlieger, die op onrechtmatige wijze boven Fransch, Belgisch of Engelsch gebied zou vliegen, wegens hoogverraad zal worden vervolgd, een delict waarop de doodstraf staat. De twee toestellen, die boven Straatsburg hebben gevlogen, waren oefenvliegtuigen, elk plaats biedende aan twee inzittenden. Elk dei- toestellen was echter slechts door één vlieger bemand. Zij bevonden zich op weg van Augs burg naar Würzburg, zoodat zij minstens 60 graden uit den koers zouden zijn geraakt. Bei de vliegers zijn lid van den „Luftsportver- band". Harrar in vlammen. Hevig bombardement der Italiaansche vliegtuigen. ADDIS ABEBA, 29 Maart. Harrar is hedenmorgen hevig door Italiaan sche vliegtuigen gebombardeerd. Naar vernomen wordt, is tevens weer een bomaanval gericht op Djidjiga. Het bombardement van Harrar begon hedenmorgen om 7.30 en werd beëindigd om 9.30, duurde dus 2 volle uren. Meer dan dertig vliegtuigen vlogen boven de stad, waarvan een vijftiental vrijwel op hetzelfde punt bleven, granaten en brandbommen omlaag werpend. De geheele stad staat in brand. Het Fransche hospitaal, de Katho lieke Missie en de kerken van den Kop- tischen godsdienst zouden verwoest zijn. Neder wordt uit Addis Abeba gemeld: Harrar brandt op verscheidene plaatsen. De radioverbinding is thans gestoord. Vol gens telefonisch ontvangen berichten, zou ook het radiostation gebombardeerd zijn. De Fransche Roode Kruismissie, de Fransche kerk, verscheiden moskeeën en Koptische kerken zijn gebombardeerd. Tegelijkertijd werd ook Djidjiga gebombar deerd. Meer dan 40 Italiaansche vliegtuigen hebben aan de bombardementen deelgeno men. Volgens een ander bericht zou Harrar bijna geheel zijn verwoest. Vier uur na het vertrek der Italiaansche vliegtuigen, was de stad nog een vlammenzee. Het aantal dooden is nog niet bekend. De Abessynische regeering is voornemens te protesteeren, daar Harrar in December j.l. tot open en volkomen gedemilitariseerde stad was verklaard. 4000 bommen op Kworam? Van Abessynische zijde schat men het aan tal bommen, dat in de streek van Kworam bij de laatste bombardementen is neergeworpen, op ruim 4000. Men is er van overtuigd, dat dit in verband staat met het feit, dat de Negus zich in de omgeving van deze streek bevindt en dat het de bedoeling van de Italianen is den Negus te dooden. De opmarsch der Italianen aan het noordelijk front. De Italiaansche opmarsch aan het noor delijk front is naar uit Asmara wordt ge meld. in de laatste dagen vlot verloopen. De strategisch belangrijke punten zijn thans voor een groot deel bezet. Het eerste leger corps der Italianen bevindt zich thans bij Maitsjo, ten noorden van het Asjangi-meer. waar, zooals men weet, de negus belang rijke troepenafde.^lingen heeft geconcen treerd. Het derde legercorps heeft, na eenige ri viertjes in de hoogvlakte van Tembien te zijn overgestoken, en de plaats Ferarca te heb ben bezet op 27 dezer SokoU bereikt. Hier begint de karavaanweg naar Dessië, Addis Abeba en Gondar. Het tweede legercorps is meer naar het Westen over üt rivier Takazzé getrokken. Bij Mai-Timsjet is een brug aangelegd van bijna 100 M. lengte. Dit legercorps is thans doorgedrongen tot Debaresj. Op den rechtervleugel zijn bereden in- heemsche troepen, na de Setit-rivier te zijn overgetrokken, en Kafta te hebben bezet, overgegaan tot de omsingeling van de Amba Bircoetan. De Italianen beheerschen door deze overwinning de geheele vlakte van Wol- kait en het gebied ten zuiden van de rivier Setit. Het Zweedsche Roode Kruis publiceert naar het A.N.P. uit Stockholm meldt een van het Comité van het Internationale Roode Kruis te Genève telegrafisch ontvangen rapport over het bombardement van een kleine Zweedsche veldambulance in de provincie Bali. Volgens dit rapport zouden twee Italiaansche vliegtuigen op 17 Maart de op duidelijke wijze met het teeken van het Roode Kruis kenbaar gemaakte tent van het Zweedsche veldlazaret met bommen bestookt en uit machinegeweren beschoten hebben. De tent is hierbij vernield, zonder dat echter verdere schade werd aange richt. In het telegram wordt er verder nog melding van gemaakt, dat in de Zweedsche ambulance o.a. ook negen Abessyniërs. die gasvergiftiging hebben opgeloopen, worden behandeld. Flandin richt zich tot Hitier. Hitier dient de Duitsche levensrechten nader te omschrijven. Het A.N.P. meldt uit Parijs: De minister van buitenlandsche zaken Flandin, heeft gistermiddag zijn reeds aan gekondigde redevoering over de buitenland sche politiek gehouden binnen het kader van een verkiezingsvergadering in zijn kieskring Vezelay, de hoofdplaats van het district, dat Flandin reeds sinds jaren vertegenwoordigt in het departement Yonne. In deze redevoering zeide Flandin tt.a.: „Sedert Duitschland na het verdrag van Lo carno te hebben verworpen en opgezegd de gedemilitariseerde zone weer heeft bezet, wel ke de waarborg vormde voor de veiligheid van België en Frankrijk, en die plechtig be vestigd was door een vrijelijk overeengeko men en onderteekend verdrag, heeft Rijks kanselier Hitier vele redevoeringen gehou den en proclamaties uitgegeven ter onder steuning van den nieuwen vrede, dien hij ter vervanging zegt de wereld aan te bieden. Ik heb reeds uit naam van de regeering ver klaard, dat wanneer eenmaal de eerbied voor de internationale wet hersteld zal zijn. Frank rijk bereid zal blijken tot iedere onderhande ling welke in staat is den vrede te consolidee- ren. Voortgaande concludeerde Flandin hieruit, dat Hitier wel voelde hoe zwak zijn stelling was en dat hij daarom uit naam van zijn volk het recht opeischt zijn huis in te rich ten zooals het dit wil. Daartegenover stelt Flandin de vragen: welke zal morgen de waarde zijn van een verdrag, als Duitschland zich het recht voorbehoudt het uit naam van het eeuwig levensrecht van het Duitsche volk te verwerpen? De tweede vraag is: wie zal morgen ten opzichte van een nieuw verdrag met Duitschland de onafhankelijke en onpar tijdige rechter zijn dien het zal erkennen en aan wiens beslissing het zich zal onderwer pen? Er bestaat een diepe tegenstelling tus schen de beide opvattingen van het inter nationale leven, die hier tegenover elkaar staan, de Duitsche opvatting is een opvatting van de kracht, de opvatting van de rest der wereld is een opvatting van het recht. Hierbij kómt, dat de Duitsche rijkskanselier de eenige beoordeelaar is van dit eeuwige levensrecht van het Duitsche volk. Zijn wil bepaalt hier wat recht is. Wanneer Hitier oprecht is. zal hij zijn ge dachten betreffende de definitie van het le vensrecht van het Duitsche volk en de rechts gelijkheid duidelijk moeten omschrijven. Hoe verhoudt deze opvatting zich tot het statuut van Dantzig, tot het Memelstatuut? Of staan wij hier voor een slimmigheid, die nieuwe „coups de force" moet voorbereiden? Hier op moet een duidelijk antwoord gegeven worden, anders verklaart Hitier later alles te hebben afgewezen, wat uit het verdrag van Versailles is voortgevloeid. En wat de rechtsgelijkheid ten opzichte van de kolo- nieën betreft, op welke koloniën hebben de Duitsche eischen betrekking? Of moet men vragen ten koste van wie Duitschland zich een imperium wil vormen? En zelfs wanneer Duitschland geen vijande lijke voornemens zou hebben ten opzichte van Frankrijk, blijft de Fransche opvatting dat de vrede ondeelbaar is en niet gedekt kan worden door bilateriale niet-aanvals- verdragen, waarvan sommigen op een uitge kozen oogenblik verloochend zouden wor den, terwijl de anderen den aanvaller zouden dekken voor een collectieve actie die ten doel heeft de verdragen te doen eerbiedigen en de veiligheid van allen, grooten en kleinen, sterken en zwakken, te handhaven. Waarom wordt anders juist nu de Natio- naal-Socialistische propaganda zoo verhevigd in Oostenrijk, Deensch Sleeswijk, Poolsch Silezië, het Duitsche deel van Tsjecho-Slo- wakije en zelfs in het Duitsch sprekende Zwitserland? Wil Hitier afzien, ja of neen. van iedere annexatie en zelfs iedere absorptie van deze bevolkingen en gebieden? Of zijn dat binnenlandsche Duitsche aangelegen heden? Het Fransche volk is evenzeer als het Duitsche overtuigd van de noodzakelijkheid den vrede in Europa te organiseeren op hechte duurzame basis. Wil Hitier nauwkeurig en onvoorwaardelijk antwoorden op alle vragen die wij hem stellen? Europa moet weten of er een realiteit is in den vrede die men het zegt aan te bieden. Frankrijk let niet alleen op zijn eigen veiligheid. Het is be reid, meer dan ooit tot de verplichte on middellijke wederzijdsche bijstand ingeval van een niet uitgelokte aanval. Ook bereid tot een regelmatige herziening der verdragen Als de veiligheid verkregen is, zal ontwapening- op groote schaal moeten volgen. Frankrijk is bereid tot heel zijn medemerking voor het opbouwende vredeswerk. ONZE DACELIJKSCHE KADERVERTELLING OPTIMIST of PESSIMfST Sneller en sneller gaat de vlucht, totdat de vampyr het doel van zijn reis in het oog heeft gekregen. Het is een oude, vervallen ruïne boven op den top van een heuvel. Daar heeft het boosaardige wezen zijn roofnest ingericht. Erg aanlokkelijk ziet het er niet uit. Thijs be grijpt al spoedig, dat de vampyr hem naar dat oude slot wil brengen. Zoo gezien schijnt er niet veel kans op ontsnapping te Z'jn en wie weet, wat hem daar binnen nog voor akelige verrassingen wachten. Met zware vleugelslagen cirkelt de omgetooverde toovenaar een paar keer om den heuvel heen, alsof hij de omgeving eerst wil verkennen. Dan schiet hij recht op de ruïne toe. Triesche -Meeren-Paai -tO - 15 - 20 -25 ch per VaonS (Adv. Ingez. Med.) Straatroovers aangehouden. Ook den roof te Haarlem gepleegd? De Haagsche politie heeft te Amsterdam aangehouden H. de L., 22 jaar, wonende te Amsterdam, verdacht van medeplichtigheid aan den diefstal van een damestaschje. dat Donderdag 5 Maart aan mevrouw C. in de Dunklerstraat in Den Haag werd ontrukt. De dader, genaamd G. van W., oud 28 jaar eveneens wonende te Amsterdam, bevindt zich voor rijwieldiefstal in het huis van be waring aldaar. Beiden hadden te Amsterdam een auto gehuurd en zich naar den Haag be geven voor het plegen van een straatroof. Hoewel de gearresteerden hardnekkig blij ven ontkennen, zijn zij door verscheidene getuigen herkend. Bovendien werd op één hunner een aantal voorwerpen gevonden, af komstig uit het taschje van mevr. C. Hun handelwijze bestond hierin, dat zij aan een of andere bankinstelling een slachtoffer uitzoch- tene per auto volgden en op een geschikt oogenblik overvielen om zich van het taschje meester te maken. Met grond wordt vermoed, dat beiden zich evenzeer hebben schuldig gemaakt aan den ergerlijken straatroof te Haarlem op 3 Maart j.l. en aan een poging tot straatroof te Utrecht op 5 Maart. Bovendien werden zij op dezen laatsten datum in de gemeente de Bilt aangehouden bij diefstal van benzine uit een op de straat staanden benzinepomp. DISCONTO-VERHOOGING IN FRANKRIJK De Bank van Frankrijk heeft, naar Reuter meldt, haar disconto van 3V2 tot 5 pCt. ver hoogd. De beleeningsrente voor effecten is ver hoogd van 5 tot 6 pCt. Voor 30-daags geld is de rente van 8V2 op 5 pCt. gebracht. De verhooging van het Fransche disconto van 3Va tot 5 pCt. aldus meldt Havas nader bewijst den wil van de Fransche circulatie bank, om tezamen met de regeering den franc vastberaden te verdedigen. De disconto-verhooging is een gevolg van de spanning, grootendeels kunst-matig en specu latief, die reeds enkele dagen merkbaar was op de wisselmarkt. De verhooging van het disconto is een wa pen, waarvan de Bank van Frankrijk zich in 't verleden reeds verscheidene malen heeft be diend en er is geen twijfel of de Bank zal op nieuw haar deel bereiken. IPDÜERA^^IA DINSDAG 31 MAART 1936. HILVERSUM I, 1875 M. AVRO-uitzending. 11.00 RVU. 5.30 VPRO. 6.30 RVU. 8.00 Gram.pl. 9.00 Ensemble Jetty Cantor. 10.00 Morgenwijding. Gram.pl. 10.30 Ensemble Jetty Cantor, il.00 Causerie. 11.30 Orgel- en cello recital. 12.30 Durch Novelty Sextet. 1.30 Omroeporkest en solist. 3.00 Knipcursus. 4.00 Zang en piano. 4.30 Kinderkoorzang. 5.05 Voor de kinderen. 5.30 Bij bel vertelling. G.— Gram.pl. 6.30 Psychologische causerie. 7 Voor de kinderen. 7.05 Piano-recital. 7.30 Engelsche les. 8.— Berichten. 8.10 Gram.pL 9.G5 Opera- concert m.m.v. solisten, koor en het Omroep orkest. 10.— Reportage 6-daagsche 10.25 Schaakles. 11.00 Berichten 11.02—12.00 John van Briick's orkest. HILVERSUM II, 301 M. KR O-uitzending. 8.00—9.15 en 10.— Gram.pl. 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Gram.pl. 12.30 K R O.- orkest. 1.15 Gram.pl. 1.30 KRO-Melodisien 2.Vrouwenuur. 3.Modecursus. 4.00 Gram.pl. en Voordracht. 4.30 Revue-orkest. 5.Gram.pl. en voordracht. 5.30 Venc'g van 4.30. 6.05 KRO-Meiodisten. 6.40 Esperanto 7.15 Piano-recital en Gram pl. 7.50 Ber'.c'-;en 8.Lijdensmeditatie. 9.Gram.pl. 9.20 Viool en piano. 9.40 KRO-orkest en sopraan. 10.10 Viool en piano. 10.30 Berichten. 10.35 Sopraan en piano. 10.45 KRO-orkest 11 1512.00 Gram.pl. DROITTVICH, 1500 M. 11.20 Gram.pl. li.50 Orgelconcert. 12.20 BBC- Northern Ireland orkest en solist. 1.20 L. Voselli's orkest. 2.05 Gram.pl. 2.35 Orkest concert. 3.35 H. Engleman's kwintet. 4.20 Lezing. 4.40 Sopraan en Trio. 5.35 Karl Caylus orkest en soliste. 6.20 eBric'nten. 6.50 Zang 7.15 Fransche les. 7.50 Lezing. 8.20 Louis Lecy's orkest. 8.50 Hoorspel. 9.10 piano-recital. 9.50 Berichten. 10.20 Lezing. 10.40 BBC-Theater- orkest en soliste. 11.35 Dansmuziek. 11.50 12.20 Grampl. RADIO PARIS, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 11.20 Orkestconcert. 2.50 Gram.pl. 5.50 Orkestconcert. 9.05 Zang 11.0512,35 Dansmuziek en Populair concert. KEULEN, 456 M. 5.50 Orkestconcert. 11.20 Concert. 12.35 Het Leipziger Symphonie-orkest en soliste. 1.35 Gevar. concert. 3.20 Literair-muzikaal pro gramma. 5.20 Populair concert. 6.20 Zang. 7 30—9 20 Re^"rtage en Gram.muziek. BRUSSEL, 322 M. 12.20 Gram.pl. 12.50 Klein-orkest. 1.50—2.20 Gram.pl. 5.20 Zigeunermuziek. 6.50 en 7.20 Gram.pl. 8.20 Omroeporkest en Gram.pl. 10130 Dansmuziek.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 6