Feestweken in Parijs. THIJS IJS EN DEBOOZE VAMPYR Add is Abeba thans spoedig in Italiaansche handen? Tandheelkundig Instituut GEHEEL GEBIT DO NDEBÉ5 A G 16 A PR 11! 1936 HAARLEM'S DAGBLAD De oorlog in Abessynië. De bezetting van Dessie. Hoe de opmarsch der Italiaansche troepen aan het Noordelijke front zich voltrekt. Volgens de Abessyniërs is de stad nog niet gevallen. Strijd aan het Ogadenfront ontbrand. Reuter-A.N.P. verneemt uit Djiboeti d.d. 15 April: De val van Dessie schijnt wel de voor bode te zijn van de aanstaande verovering van Addis Abeba, want er bestaat geen enkel Abessynisch leger, dat in het noorden de hoofdstad kan verdedigen en de Italianen kunnen met hun gemotoriseerde troepen in een tiental dagen de 250 kilometer, die Dessie scheiden van Addis Abeba, afleggen. De Italianen hebben thans twee wegen tot hun beschikking, waarvan de eene min of meer stuk gereden is door de transporten van Abessynisch oorlogsmateriaal der laatste maanden, maar die toch nog bruikbaar is voor pentserauto's en vrachtwagens Aan het front van Ogaden tracht Ras INassiboe, bijgestaan door den Turkschen generaal Wehib Pasja, het offensief van Graziani tegen te houden, dat thans ont ketend zou zijn. Men acht het echter weinig waarschijnlijk, dat dit laatste Abessynische leger zou slagen, waar de andere legers in analoge omstandigheden ondanks de dapper heid der Ethiopische krijgers gefaald heb ben. Ras Nassiboe zal zich bovendien moeten meten met een tegenstander, die de beschik king heeft over onvergelijkelijk veel beter en •uitgebreider modern oorlogsmateriaal. De stad Dessie was bijna uitgestorven, toen de Italianen er vanmorgen in doordrongen. In den loop van den middag begon de bevolking echter terug te keeren. Het Abessynisch gar nizoen, bestaande uit eenige honderden man schappen, die achtergebleven waren na de nederlaag van het keizerlijke leger, trok zich terug naar het zuiden voordat de Italianen aangekomen wai'en, zoodat deze slechts en kele losse schoten ontvingen. Gisterenavond hadden de Italianen de stad reeds bijna omsingeld. Zij wachtten echter met het binnenrukken tot het aanbreken van den dageraad. De correspondent van Reuter-A.N.P., die zich bij de Italiaansche legers in het noorden bevindt, seint, dat de val van Dessie dit be langrijke centrum, dat gedurende zoo langen tijd de zetel is geweest van het hoofdkwartier van den negus, niet kan nalaten een ernstige slag toe te brengen aan het keizerlijk prestige. In Erythreesche kringen is men van mee ning dat de verovering van Dessie zou be- hooren te doen begrijpen, dat de Italianen den oorlog gewonnen hebben, gelijk zij ge tracht hebben dit de bevolking in te prenten met de strooibiljetten, waarmee zij kort ge leden Addis Abeba hebben gebombardeerd. Volgens geruchten, die thans de ronde doen, zou de keizer zich verborgen houden in een berghol nabij de hoofdstad. Klaarblijkelijk trouw aan de trotsohe tradities van zijn voor ouders, zou de negus weigeren vrede te vra gen en zou hij liever zien, dat de Italianen met geweld nemen, wat zij willen, dan hun dit bij een accoord te geven, in de hoop. dat eventueel het werk der pacificatie een kost baarder en bezwaarlijker taak voor Italië zal blijken dan de verovering. Addis Abeba ontkent de bezetting van Dessie. Inmiddels blijft de Abessynische regeering ontkennen, dat Dessie door de Italianen is bezet, aldus een Reu- ter-A.N.P.-bericht uit Addis Abeba. Man zou hieruit kunnen besluiten, dat de Abessynische troepen nog ten noorden van Dessie blijven, doch de ware positie wordt ge heim gehouden, ten einde een luchtraid op den negus te voorkomen. De regeering van Abessynië ontkent, dat kort geleden een ern stig gevecht nabij Dessie heeft plaats gehad. Addis Abeba 21 April door de Italianen bezet? Het schijnt - aldus 'n Havastelegram uit Rome. dat Italië, alvorens nadere onderhandelingen aan te knoopen, eerst Addis Abeba militair wenschte te bezetten. De bevolking hoopt, dat de bezetting van Addis Abeba den 21sten April, den verjaardag van de stichting van Rome, zal kunnen plaats vinden. Overwinning van de Abessyniërs bij het Asjanghimeer? Het gerucht gaat te Addis Abeba, dat de negus Zondag j.l. een belang rijke overwinning op de Italianen zou hebben bevochten ten zuidwesten van het Asjanghimeer. De troepen van den negus telden 20.000 man, de Italiaansche macht was een geïsoleerde colonne. 2000 Askari's en 400 Italianen zou den zijn gedood. Italië viert het jongste succes. Mussolini heeft bevel gegeven, dat ter ge legenheid van de bezetting van Dessie van daag in het geheele land zal worden gevlagd van zonsopgang tot zonsondergang, meldt het A. N. P. De geheele pers levert een opgetogen com mentaar op het binnentrekken van de Ita lianen te Dessie. De „Tribuna" schrijft, dat Dessie thans en voor alle tijden Italiaansch is. Het blad voegt hieraan toe, dat het inte ressant is, dat de bezetting een feit is gewor den, juist op het oogenblik, dat men de plan nen van de Commissie van Dertien gaat ver nemen. Wilde de kroonprins zich overgeven? De oorlogscorrespondent van het Duitsche Nieuwsbureau seint: De laatste dagen deed in de omgeving van Dessie het gerucht de ronde, dat de Abessynische troonopvolger, Asfa Wossen, die zich met een duizendtal manschappen tot het laatste oogenblik in de stad heeft opgehouden, zich aan de Italianen wilde overgeven. Hij heeft er echter de voor keur aan gegeven, kort voor den intocht der Italiaansche troepen in onbekende richting weg te trekken. Drie artsen van de Fransche ambulance, benevens de leden van de Fran sche missie hebben zich aangemeld bij den bevelvoerder van het Askaricorps. Zij vertel den dat in de ambulance nog vele; in den slag bij het Asjanghi-meer gewonde Abes- syniers lagen. De Fransche artsen en mis sionarissen hebben volledige vrijheid van beweging behouden en werken thans samen met de Italiaansche medici. Op het vliegveld van Dessie zijn reéds de eerste .Italiaansche vliegtuigen geland. Venezuela, Ernstige onlusten uitgebroken. Volgens berichten uit Georgetown in Britsch Guyana zouden in Venezuela opnieuw ernstige onlusten zijn uitgebroken. Zondag a.s. moet het congres van Venezuela den pre sident der republiek verkiezen. (Reuter) Engeland. Weer een geval van sabotage? De „Daily Mail" bevat het bericht, dat in de fabriek van Arthur Lee en Zonen, een bekende staaldraadfabriek te Sheffield, welke- momenteel werkt aan de uitvoering van or ders voor de Britsche defensie, een geval van sabotage zou zijn ontdekt. Een stalen kabel, verbonden aan een vliegwiel van een groote machine, was draad voor draad gedeeltelijk doorgesneden. De saboteurs zouden hun werk in den nacht hebben verricht. Nog voordat de machine op vollen gang was, bemerkte de mecanicien des morgens bij den aanvang van het werk, dat de kabel defect was. Daar door werd een ernstig ongeluk voorkomen. Ctiiiiia. In de internationale politiek zal Spanje voortgaan actief deel te nemen aan het vredeswerk van den Volkenbond en bereid zijn alle verplichtigen, die uitgaan van den Volken bond op zich te nemen. Eenzijdige verbinte- nissen zal Spanje daarentegen afwijzen. Na de voorlezing der regeeringsverklaring door Azana, protesteerde de monarchistische afgevaardigde Calvo Sotelo tegen de talrijke bloedige incidenten en de brandstichtingen der laatste weken. Sotelo gaf als zijn meening te kennen, dat in den tegenwoordigen toestand alleen een totale en autoritaire staatsleiding, Spanje van het communisme zou kunnen redden. Gil Robles stelde als leider der katholieke Accion Popular de goede voornemens der re geering in het licht, doch meende dat daar over eerst een oordeel kan worden uitgespro ken, wanneer zij in de practijk zijn gebracht. De regeering moet zich rekenschap geven van de onvermijdelijke consequenties van een sa mengaan der partijen, die de verovering van de staatsmacht door geweld in hun vanen hebben geschreven. (D.N.B.A.N.P.) DuitscMancl, Massaproces wegens hoog verraad. Voor het volksgerecht te Maagdenburg is een proces begonnen tegen 150 personen, waarvan 18 vrouwen, beschuldigd van hoogverraad deelt Havas mede. De feiten gaan terug tot het voorjaar van 1935 en de plaats der handeling was het district Zeitz in Saksen. Zij worden beschuldigd pamfletten te hebben verspreid, illegale organisaties te hebben onderhouden en betrekkingen te hebben onderhouden met de leiding van partijen, welke naar het bui tenland zijn gevlucht. Japansche oorlogsschepen naar Noord-China. Uit Peiping: De bladen melden, dat een Japansch eskader, bestaande uit 70 schepen, te Tsingtao is aangekomen. Alle voorname autoriteiten van Hopei en Tsjahar zijn onder voorzitterschap van Soeng Tsjejoean te Tientsin bijeengekomen, teneinde de laatste besluiten te nemen voor den aan vang der Japansch-Chineesche onderhande lingen betreffende Noord-China. (Reuter). Spanje. Azana's regeeringsverklaring. De ministerpresident Azana, heeft gisteren het kabinet aan het parlement voorgesteld en een uitvoerige regeeringsverklaring voorge lezen, waarin hij verscheidene wetsontwerpen aankondigde. De regeering ziet in oplossing van het werkloozenprobleem en verbetering van den toestand op het land haar voornaam ste taak. Ter vereffening van de groote ver schillen tusschen arm en rijk overweegt de re geering speciale vermogensbelastingen. Voorts kondigde de premier een omvangrijk werkver schaffingsprogram aan, welks financiering de regeering echter in geen geval wil mogelijk maken door een vermeerdering van de in om loop zijnde betalingsmiddelen, aangezien een dergelijke maatregel slechts rampspoedige ge volgen zou hebben. De door de laatste regee ringen afgekondigde wijzigingswetten betref fende de agrarische hervormingen zullen wor den opgeheven, terwijl de wet op de agrarische hervorming der eerste links-republikeinsche regeeringen weer van kracht zal worden. Italiaansch vliegtuig met zeven inzittenden verongelukt. In den mist tegen een heuvel gevlogen. Reuter meldt uit Turijn. 11 April: Als gevolg van slecht zicht is Woens dagochtend half twaalf een toestel van de lijn MilaanTurijn omlaag gestort en verongelukt. Het vliegtuig is, komend van het vliegveld Ta- liebo tengevolge van den mist met de heuvels van Lanza Torinsse in aanraking gekomen. Zeven personen werden bij dit ongeval gedood, nl. vier passagiers en drie leden der be manning. Een ezel als politiek gevangene Een verkiezingspropagandist die in zijn cel tevreden is. In Februari van dit jaar was Barcelona het middelpunt van den verkiezingsstrijd, die tusschen twee partijen werd gevoerd: de conservatieve en de links-autonomisten. Op den morgen van de verkiezingen was de Pe- lagostraat het tooneel voor de grootste ver keersopstopping die men in Barcelona ooit heeft gezien. Een.ezel was aan zijn lot over gelaten midden óp straat en bleef onbewe gelijk in overpeinzing verzonken staan, doof voor het geschreeuw en de signalen der taxi's en taxichauffeurs. Doch spoedig veianderde dit geschreeuw in een luide hilariteit toen men zag dat één of andere vernuftige spot vogel het haar van den ezel zóó had wegge schoren, dat op het dier te lezen was: „Ik ben lid van het front van orde en aan den an deren kant: ,.Ik stem op de conservatief- autonomisten.'- Eindelijk ontfermde zich de politie over het dier en bracht hem voor den commissa ris. Vandaar werd de booswicht naar het Pa leis van Justitie gebracht, waar bij werd veroordeeld. De ezel had de wet op de matiging in de verkiezingspropaganda overtreden en werd oogenblikkelijk naar de stadsstallen ge bracht. Daar werd hij opgesloten in een ker ker die de Catalaansche juristen huiverin gen bezorgde. Daar zit de arme Aliboron nu sinds 15 Fe bruari. De pers in Barcelona bemoeit zich thans met den gevangene en eischt zijn in vrijheidstelling. Zij beweert dat de ezel is beschouwd als een politieke gevangene en dus onder het algemeene amnestiedecreet valt, Wat het slachtoffer zelf betreft, hij voelt zich zeer wel in zijn onwaardigen staat en balkt van vreugde terwijl zijn pooten trappe len in het vochtige stroo van zijn cachot. Grootsch opgezet programma zal ten uitvoer worden gebracht. (Van onzen Parijschen correspondent) In navolging van Londen, dat elk jaar zijn „season" heeft, besloot ook Parijs om elk jaar in de zomermaanden een groot feest te hou den, nu tweemaal is gebleken dat èn de Pa- rijzenaars, èn de vreemdelingen, provincialen zoowel als zij, die uit het buitenland komen, ■belang stellen in deze manifestaties. Maar sedert M. Francois Latour, de secretaris van de Wereldtentoonstelling 1937. ook de leiding op zich heeft genomen van de „fêtes de Pa ris" is er een aanzienlijke veranderingen verbetering in het program gebracht. De beer Latour, met wien we een onderhoud hadden, is n-1. de meening tegedaan, dat de bezoekers van Parijs eiken dag een bijzondere attractie moeten vinden. Van den eersten dag af aan dat de feestweken worden ingeluid, tot op het laatst zal men, voor luttelen prijs, iets moe ten vinden, wat men nog nimmer heeft ge zien. En 't gaat er nu niet om Barnum- en Bailey-wonderen te toonen voor hooge entree prijzen, maar iets wat verband houdt met de cultuur-geschiedenis van de Fransche hoofd stad, en iets wat ook voor iedereen toeganke lijk is en niet alleen voor een milliardair. Wanneer Zondag 26 April de feesten begin nen, welke tot 13 Juli zullen duren, dan moet iedereen weten, dat hij eiken dag in de gele genheid zal worden gesteld om een bijzonder schouwspel te zien of in Parijs zelf, of in de naaste omgeving. In de naaste omgeving? Jawel. Vergeet u niet, dat we op slechts enkele kilometers afstand beroemde centra hebben. Niet alleen Saint-Cloud, Versailles, Compiègne, Fontainebleau, plaatsen welke zich met hun kasteelen zoo schitterend leenen voor historische reconstructies, nachtfeesten, bal letten, opvoeringen, maar ook een Olympisch Stadion zooals Colombes, een vliegveld zooals Le Bourget, Buc, Orly etc. Natuurlijk zal de een meer interesse hebben bij een historisch feest, de ander een vliegdemonstratie prefe- reeren, een derde meer belangstelling toonen voor een polo-match of een voetbalwedstrijd. Zoo moeten we steeds het programma afwis selen, opdat „elck wat wils" vindt Maar dat verplicht u niet honderden, maar duizenden aan 't werk te zetten. Een ware mobilisatie Precies, en dat is ons doel. We beoogen niet alleen om zooveel mogelijk bezoekers naar Parijs te lokken in die feestweken, maar ook om daardoor zooveel mogelijk menschen nuttig werk te verschaffen. Met groote vreug de. na de successen van de twee vorige jaren, hebben we gezien en geconstateerd, dat de Parijsche feestweken een soort noodzakelijk heid zijn geworden, iets, waarop men hier en in 't buitenland vast rekent. Kijk, hier zijn al brieven van reis-ondernemingen in 't bui tenland. die ons om details vragen: meneer, wat gaat u dit jaar doen, was is uw program ma? En ziet daar reeds tientallen brieven van uw landgenooten, die ons vragen: wanneer moeten we een weekje naar Parijs komen om iets bijzonders te zien? Dank zij de medewerking van een groote courant kunnen we het feest, bedoeld als apotheose, in elkaar zetten. Alle openbare en officieele diensten hebben ons toezegging gedaan hun medewerking te zullen verlee- nen Tn een nachtfeest zal heel de wereld kunnen jubelenMaar u zet daar verbaas de oogen opja, ik begrijp het hoe u zich moeilijk kunt voorstellen, hoe zooiets bereikt kan worden. Welnu, stelt u zich de Place de la Concorde als centrum voor. Ter eene zijde de Champs Elysées, ter andere de tuinen van de Tuilerieën. Dank zij ingenieuse licht-instal- laties wordt heel dat bosch, worden al die parken 's avonds in een blauw licht gehuld- Maar elke boomstam wordt hèl-wit verlicnt. De Arc de Triomphe, de Petit Arc, Palais Bourbon. Madeleine, Crillon, Ministerie van Marine, de tallooze beelden en beeldgroepen in gewoon lichtkunt u er zich nu een idee van maken, hoe feeëriek dat wordt? In alle donkere hoeken, tusschen struiken en hees ters orkesten. Op de Place de la Concorde openbare voorstellingen. En héél den nacht, na vuurwerken op de Seine, optochten met flambouwen, zal worden gedanst. Er zijn er die gecostumeerd willen komen. Onder de groote menigte zullen zich bekende Parijsche uit-gaanders in gala-toilet mengen, zelfs officieele persoonlijkhedenhet moet één enorm en internationaal feest worden. Voor hen, die onbekend wenschen te blijven worden zelfs op verscheidene' plaatsen domi no's verhuurd. Op de Place de la Concorde zullen bekende cabaretiers en zangers, daar beroemde tooneelspelers, ginds potsenmakers ,en goochelaars opnreden, opdat een ieder iets ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC. Al vier en twintig uur was Thijs van huis weg en nu begint Sim toch wat ongerust te worden. „Sjonge," denkt hij bij zich zelf, „er is daar in Kiboe vast wat ge beurd; het wordt tijd, dat ik me er eens mee ga bemoeien. Wie weet, wat mijn vriendje overkomen is!" Sim heeft in die vier en twintig uur niet stilgezeten. Met hout, laken, karton en naald en draad heeft hij iets in elkaar gezet, waarvan je zoo op het oog misschien niet ge makkelijk kunt zien wat het moet voorstellen. Maar daar zul je gauw genoeg meer van weten. Sim wikkelt zijn geheimzinnig product in een groot papier en begeeft zich vervolgens onmiddellijk op weg naar Kiboe „Ik wed, dat de vampyr Thijs ontvoerd heeft, precies zooals hij met dien veldwachter heeft gedaan," denkt Sim, terwijl hij er een stevigen pas inzet. naar zijn smaak zal vinden. Die apotheose stellen we ons gratis toegankelijk voor een ieder voor. Daarnaast, verscholen, maar toch vroolijk verlicht, in de tuinen en plantsoenen van champagne-tenten tot eenvoudiger gele genheden, waar men voor een luttel bedrag een consumptie zal kunnen gebruiken. En wat de overige dagen betreft? Muziekfeesten, sporten, dansen, tooneel- voorstellingen, gala-soirées in de groote thea ters, vliegdemonstraties Jawel, maar iets bijzonders? De voorstellingen, de opvoeringen van de „Vray Mystère de la Passion" hebben verle den jaar zulk een enorm succes gehad, dat we hebben besloten, daarvan nog enkele vertoo ningen te geven, weer voor de Notre Dame, met het historische bouwwerk als natuurlijk décor. Dit heeft ons zelfs op 't denkbeeld ge bracht om ons in verbinding te stellen met den beroemden régisseur-ontwerper Paul Collin. Hij nu zal op de enorme binnenplaats van het Louvre een opvoering geven van Molière's: rimpromptu de Versailles en van drie comé- dies-balletr Le bourgeois-gentilhomme, Mon sieur de Pourceaugnac en van La malade ima ginaire. Collin heeft zich voorgesteld om daar in de Cour du Louvre, op een verhooging, door de artisten van de Comédie Francaise deze klassieke stukken te laten opvoeren* maar te gelijkertijd zullen op een groot scherm van vijftien meter hoogte de personages als schim men worden geprojecteerd, zóó. dat ze met het begeleidende en overgebrachte woord, als levende personen zullen staan voor de dui zenden die geen toegang zullen vinden tot de binnenplaats. Dit is, ook technisch, iets héél nieuws. Enkele moderne auteurs, o. w. Tristan Bernard, die 't resultaat van deze uitvinding zagen, waren er zoo enthousiast over, dat ze onmiddellijk één van hun werken hebben af gestaan om op die manier op andere avondeni voor de groote menigte te vertoonen. Paul Col lin heeft daarbij alle plannen ontworpen voor enorme optochten met praalwagens, die ge zamenlijk „Frankrijk aan den Arbeid" moeten voorstellen. We hebben ons reeds alle mede werking en alle middelen verzekerd om nu reeds te kunnen zeggen, dat deze optocht èn wat statie, èn wat luxe, rijkdom aan gedach te kleur en klank betreft, niet zal hoeven on der te doen voor de beroemde historische cor- tèges van David, tijdens het eerste keizerrijk. Eik costuum, elk uniform is speciaal ontwor pen en uitgevoerd. De Parijsche feestweken moeten en die beteekenis willen we er dan ook aan toeken nen voor héél de wereld tevens een over tuigend bewijs zijn, dat men in deze troebele tijden gelukkig, en in vol vertrouwen, nog durft te denken aan vroolijke onbezorgdheid. HENRY A. TH. LESTURGEON RIJKSSTRAATWEG 16 HAARLEM- N. TEL SF 1 6 7 S 6 vflnaf met garantie, pijn- vanar j oo. 1oos trekken mbegr BESLIST PIJNLOOZE BEHANDELING Spreekuren alle werkdagen van 912 en 1—4 uur. Zater. 912 uur Avondspreekuren Dinsd., Woensd. en Donderd. v. 79 u. (Adv. Ingez. Med.) RA!) SC PROERAMMA VRIJDAG 17 APRIL HILVERSUM 1 1875 M. Algemeen programma verzorgd door de KRQ. 1 - 8.009.15 en 10.Gramofoonpl. 11.30 12.Voor de zieken 12.15 Gramofoonpl. en KRO-orkest 2.Orgel en zang. I. d. pauze: Gramofoonpl. 3.30. Operamuziek. 4.30 De KRO-Boys. 5.Causerie. 5.15 De KRO-Boys. 6.Causerie. 6.20 KRO-Melodisten. 7.Be richten. Lezingen en gramofoonpl. 8.Be richten. 8.10 KRO-orkest en „Comedian Har monists". 9.30 Causerie 9.45 Rotterd. Philh. orkest mmv. koor en solisten. 10.20 Gramo foonplaten. 10.30 Berichten 10.3512.Gra- mofoonplaten. HILVERSUM II 301 M. 8.VARA 12— AVRO 4— VARA 8— VPRO. 11— VARA 8.Gramofoonplaten 9.30 Kookpraatje 10.Morgenwijding VPRO. 10.15 Causerie 10.35 Gramofoonpl. 11.Voordracht 1120 Gramofoonpl. 12.Gramofoonpl. 12.30 Ko- vacs Lajos' orkest en gramofoonpl. 2.10 Causerie 2.30 Omroeporkest en soliste 4. Variatie concert 5.Kinderuurtje 5.30 Or gelspel 6.Jack de Vries' Internationals. 6.50 Gramofoonpl. 7.Lezing 7.20 Gramofoonpl. 7,50 Berichten. 8.05 Causerie 8.30 Zang en piano. 9.Lezing 9.30 Vervolg concert 10. Tooneelkroniek 10.45 Berichten 11Jazzmu ziek 11.3012— Gramofoonplaten. DROITWICH, 1500 M. 11.20 Orgelspel 11.50 Rutland Square en New Victoria orkest. 12.50 Dansmuziek 1.35 Strijkorkest mmv. viool en piano. Gra mofoonpl. 3 20 BBC-Northern orkest mmv. solist 4.20 Gramofoonpl. 4.35 Emilio Colom bo's orkest 5.35 Vocaal en instrumentaal con cert." 6.20 Berichten 6.50 Viool en cembalo. 7.10 Lezingen 7.50 Dansmuziek 8.35 Hoor spel 9.50 Berichten 10 20 Lezing 10.40 BBC- orkest mmv. solist 11.35 Dansmuziek 11.50 12.20 Gramofoonpl. RADIO PARIS, 1648 M. 7.20, 8.35 en 1.35 Gramofoonpl. 12.35 Or kestconcert 2.50 Gramofoonpl. 4 20 Trio-con cert. 5.50 Orkestconcert 8.20 Zang 9.05 Ope rette-uitzending 11.351.05 Orkestconcert. KEULEN, 456 M 5.50 Orkestconcert 11.20 Verzoekprogram- ma. 11.35 Weragkamerorkest 1 40 Gramofoon platen 3.20 Literair-muzikaal-programma. 5.20 Leipziger Symphonie-orkest en solist. 6.20 Gramofoonpl. 7.20 Causerie 10.2011.20 Operette DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.30 Radiotooneel 8 20 Populair concert 9.20 Berichten 9.50 Trio-concert 10.05 Weerbericht 10,20—11.20. Dansmuziek.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 6