Onze gelukkige zwemsters Het geval Peru. Olympische notities ZATERDAG 15 AUGUSTUS 1936 HAARDE M'S DAGEEAD De Duitschc 4 x 100 Meter estafetteploeg, die onze dames tot zulk een harden strijd dwong. V. 1. n. r.: de dames Halbsguth, Lohraann, Arendt en Schmitz. Levensdroom van ,,ma"Braun vervuld Van de drie overwinningen, welke onze zwemsters op deze Olympische Spelen heb ben behaald, was die in de 4 maal 100 meter estafettewedstrijd toch wel de mooiste. Men voelde het in de dol-gelukkige Nederlandsehe kolonie in het zwemstadion zoo aan: wan neer een team wint, is dat in hoogere mate een zege voor een land, dan een individueele prestatie. Ma Braun zag haar levensdroom vervuld. Ze was haar ontroering haast te machtig, toen ze op haar meisjes toekwam. Haar eer ste woorden waren: „Kinderen het was prachtig! Je hebt gevochten, gevochten voor je land!" Van alle kanten werd mevr. Braun geluk- gewenscht. Men wist het, dat zij er al jaren naar heeft gestreefd om dit resultaat met haar meisjes te behalen. Hetgeen reeds be reikt was, haar al zeer gelukkig ge maakt, „maar", zoo vertelde ze ons, „dit moest er nog bijkomen. In Amsterdam waren we derde; in Los Angeles eindigden we op de tweede plaats en nu zijn we de eersite. Steeds heeft Amerika de overwinning behaald, maar ditmaal heeft het voor Holland de vlag moe ten strijken!" „Was u bang, dat wij niet zouden win nen?" „Ik heb doodsangsten uitgestaan. De Duit- schers spraken nergens over, maar ik wist, dat ze met alle macht zouden trachten, ons te kloppen. En ze gaven zichzelf een goede kans: daarvan ben ik overtuigd. Gisela Arendt heeft de laatste dagen rust gehou den. z-e is zelfs om zich te sparen niet in de serie 4 maal 100 meter vrije slag uitge komen. En men moet er vooral rekening mee houden dat onze zwemsters de laatste dagen heel veel gezwommen hebben. Be denk wel, dat het toch een groote handicap was, dat Rie en Tini des morgens nog in de 400 meter vrije'slag zijn uitgekomen; een heel zwaar nummer. Maar toch hebben alle meisjes zich tot het uiterste gegeven. O, ik ben zoo trotsch op ze! Dat kleine troepje heeft den naam van ons land hier zoo prach tig hoog gehouden!" Toen verschenen de dappere zwemsters in haar trainingsccstuum. Opnieuw onderna men de fotografen een run op het viertal, die weer moesten poseeren, ook voor tal van Nederlandsehe amateurs, die zich dat buiten kansje niet wilden laten ontgaan. „Toe, ma rBaun", klonk het van alle kanten, „gaat u er nu ook bij op!" Maar mevr. Braun weigerde. „Zij hebben gezwommen voor ons land; ik ben al vol doende beloond. Kijk nu de meisjes eens aan; de oudste van haar, Jopie Selbach, is pas 19 jaar! En zij zijn het, die den naam van Nederland op zoo'n schitterende wijze voor de geheele wereld hebben hoog gehou den „Het Is nu uw groote dag, mevr. Braun", merkten we op. „Ja. dat is het. Welk een verschil met Los Angeles, toen ik diep in den put zat. Vaak moet ik nog aan die moeilijke dagen denken, toen mijn dochter ernstig ziek lag en alles ons tegen liep. Maar vandaag is het zoo mooi. Nu nog de 400 meter vrije slag en dan is het afgeloopen". Toen ontvluchtte mevr. Braun met haar viertal de drukte, want steeds weer kwamen de fotografen opdagen en het aantal auto- grammenverzamelaars nam zulk een onrust barenden vorm aan, dat de Hollandsche zwemsters er haast verlegen onder weiden. Het Internationaal Olympisch Comité deelt mede; In verband met het vertrek van het Pe- ruaansche Olympische team en in verband met de ontvangst van een door den voorzitter van het Peruaansche Olympische team aan het I.O.C. gerichten brief heeft het eere-gerecht een onderzoek ingesteld naar de motieven van het vertrek van Peru. Het eere-gerecht is van meening. dat dit be sluit wellicht genomen is op grond van een misverstand en van onbekendheid met de sta tuten. Het gerecht betreurt echter de houding der voetballers, die het als onsportief be schouwt, want de deelnemers moeten zich on derwerpen aan de beslissingen der scheids rechters, hoe onrechtvaardig die beslissingen hun ook voorkomen. Verder acht het gerecht de houding van het geheele team af te keu ren, daar het in deze zaak ten onrechte de verantwoordelijkheid van het I.O.C. en van het Duitsche organisatiecomité, die onbevoegd zijn, in het geding brengt." Nader wordt ons gemeld: De voetbalwedstrijd DuitschlandPeru is vastgesteld op 23 Augustus, waarschijnlijk te Stuttgart. Daarna zal het elftal van Peru naar Weenen gaan, om daar een match te spelen tegen een nationale Oostenrijksche amateur- ploeg. CRICKET IN ENGELAND. Dank zij de betere weersgesteldheid kon in 6 van de 8 gespeelde 1ste klasse wedstrijden een beslissing verkregen worden. Alleen was het wederom Yorkshire dat zich door regenval op den eersten dag een zekei-e overwinning op Leicester zag ontgaan. In de 2de draw: Notts •Warwick was de strijd nog geheel open. Middlesex 3829 en 195 wint van Hants 175 en 210. Het in vorm komende Lancs 4355 wint met innings van Glamorgan 129 en 250 (E. Davies 109). Worcester,252 en 2606 wint van North an ts -173" en 154. Somerset 129 en216 wint van -Sussex 47 en 236. Gloucester 193 en 5 deed fraai werk door van Surrey 210 en 270 te winnen. In een draw eindigden: Leicester 1709 (ge sloten) en 268 tegen Yorkshire 263 en 601. Warwick 219 en 207—6 (R, E. S. Wyatt 109*) tegen Notts 227 en 712. De stand is thans: 1. Derby (211 pnt. uit 23 wedstr.) 2, Yorkshire (192 uit 25); 3. Notts; 4. Middlesex; 5. Hants; 6 Kent. De winnaars der Olympische medailles. Nederland slaat een goed figuur. Nederland slaat een goed figuur. Na den dertienden wedstrijddag zag de lijst der door de verschillende landen behaal de Olympische medailles er als volgt uit: gouden zilveren bronzen Duitschland 27 21 28 Vereenigde Staten 23 16 10 Hongarije 7 13 Italië 6 7 5 Finland 6 6 6 Zweden 6 5 8 Frankrijk 5 6 6 Nederland 5 3 7 Engeland 4 7 2 Japan 4 4 6 Oostenrijk 3 6 3 Tsjeeho Slowakije 3 5 0 Estland 2 13 Egypte 2 12 Zwitserland 1 9 5 Canada 13 5 Noorwegen 12 1 Argentinië 111 Turkije 10 1 Nw. Zeeland 1 0 0 Polen 0 2 3 Denemarken 0 11 Letland 0 11* Zuid-Slavië 0 10 Mexico 0 0 2 Australië 0 0 1 België 0 0 1 Philippijnen 0 0 1 De overige landen hebben tot dusver in het geheel geen prijzen behaald. SCHAKEN. Het int. tournooi te Nottingham De vijfde ronde. Euwe wint van Alexander. CRICKET. Tilburg-comb.Oehoe's. Vrijdag speelden de Haarlemmers te Til burg en verloren daar met 87 runs. Tilburg begint te batten en weet een zeer behoorlijk totaal te maken, n.l. 160. M. Schnitger 12, K. Waalderop 33. C. Hoddes een gelukkige 53, G. Buddemeyer 16 en E. Eras 14 waren het die voor dit totaal zorgden. Voor de Oehoe's bowlden: B. de Lugt 119, V. Abendanon 242, A. v. d. Bergh 453, H. D. Wessel 013, B, Kleefstra 224. De Oehoe's openen hierna met B: de Lugt en H. D. Wessel, die beiden reeds op 4 verdwenen zijn; op dit zelfde totaal valt ook het wicket van A. v. d. Bergh A. Maas en J. Mulder houden dan even stand, doch als op 19 het wicket van J. Mulder valt, heeft hij geen run gemaakt. Kleefstra speelt een behoorlijke innings. Op 30 moet A. Maas verdwijnen voor 15; 27 runs later moet ook Kleefstra verdwijnen voor 28. V. Abendanon 6. A. Har tog 9, J. Nij sten 2, J. Wempe 6 en H. Péschar zagen eveneens geen kans de dubbele cijfers te bereiken. Het totaal was slechts 73. Voor T. C. C. bowlden: E. Hodes 326, K. Waalderop 314 Jlir. Bosch vanDra- kenstein 219, H, Möller 05, G. Budde meyer 10, H. van Spaendonk 03. De uitslagen van de partijen in de vijfde ronde luiden als volgt: Aljechin remise met Botwinnik. Flohr wint van Lasker. Capablanca wint van Tylor. Tartakower wint van Thomas. Bogolj ubo wRe ch e vsky afgeb roken. Fine remise met "Vidrnar. Alexander verliest van Euwe. Winter was vrij. Aan de partijen ontleenen we de volgende: EuweAlexander. Onze landgenoot boekte zijn vierde winst punt, zooals hij ons vertelde tot zijn eigen verrassing. Alexander bood, zooals dit aan alle Engelsche spelers van dit touirnooi is toevertrouwd, taaien tegenstand. Het was een Siciliaansche partij in de voorhand, waarbij Alexander trachtte op den dame- vleugel iets te ondernemen. Euwe maakte daarom dadelijk gebruik van een zwakte van den witten kon ingsvleugel en veroverde daarna den e-pion, waarvoor hij een gevaar lijken vrij-pion op de d-ldjin kreeg. Zijn te genstander probeerde steeds maar kans te krijgen met koningin en twee torens de ze vende lijn te bezetten, terwijl Euwe intus- scben den zooeven genoemden pion naar d2 bracht, en trachtte een tweede koningin te halen. Alexander dacht over zijn 37sben zet, dien hij moest afgeven, zeer lang na, maar tot het opschrijven kwam 'het niet, want hij gaf op. De wereldkampioen gaf te kennen, dat dit hem speet, daar hij meende, dat er een eeuwig schaak in de stelling zat. Maar Alexander schudde het hoofd en liet zien, dat hij alles goed had doorgerekend en dat Euwe door een koningszet, die deze na tuurlijk bij verder doorspelen gezien zou hebben, zich aan ©Ik gevaar had (kunnen onttrekken. AljechinBotwinnik. Ook deze partij eindigde de ex-wereldkam pioen in minder dam 26 zetten, en ook zij werd remise, maar onder welk een spanning werd deze bereikt. Aljechin opende met e4 en zooals algemeen verwacht werd. verde digde Botwinnik zich met c5. De Sicildaan trof in zwart de meeste kansen om op winst te spelen en de Russen hebben er een bijzon dere studie van gemaakt. Aljechin vatte de partij zeer scherp aan en rukte, met veron achtzaming van den onveiligen Stand van zijn koning, spoedig met zijn f en g-pion op, waarbij hij ten deele de partij Loewenfisch Botwinnik, tournooi Moskou 1936, volgde. Op den llden zet zag zijn aanval er nog blijvend genoeg uit. Botwinnik verdedigde zich weder met stoicijnsche kalmte. Na lang nadenken besloot hij tot het offeren vain een stuk en even later verraste hij de' toeschouwers door nogmaals een figuur te offeren, dat Aljechin wel moest aannemen als gevolg van de on veilige stelling van zijn koning. Maar toen kon Botwinnik remise houden door eeuwig schaak. De stand. De stand luidt nu: Euwe 4 pnt. uit vier partijen; Botwinnik 4 pnt. 'uit. 5 partijen; Vidrnar IV2. pnt.; Fine en Flohr 2 pnt. en twee afgebroken partijen; Bogoljubow 2 pnt. en een afgebroken partij; Lasker en Tarta kower 2 pnt.: Aljechin 1 1/2 pnt. en twee af gebroken partijen; Tylor en Capablanca 1 1/2 pnt. en een afgebroken partij; Thomas 1 pnt. en een afgebroken .partij; Winter 1 pnt.; Rechevsky 1/2 pnt. en drie afgebroken partijen; Alexander 1/2 pnt. en een afge broken partij. HET OOSTEN. De uitslagen van de wedstrijden voor de bekers luiden: Groep I: K. BaartsePiers 1—0 Prinsenvan Beem 10 - Groep II: SmalTraksel Jr. 10 MulderJ. Baartse 01 Van HoutenLubeek 01 Groep HIA: Traksel Sr.Swaanswijk 10 Kroonsberg—Lind 01 HoogendoornVeerman afgebr. Groep III B: HooftProsee 10 TorkKoster 01 VOETBAL. De nieuwe terreinen van T. H. B. HOCKEY. BESTUURSVERKIEZING INT. HOCKEY BOND. Het bureau van den Internationalen Hoc- keybond heeft een nieuwe technische com missie benoemd. Voorzitter blijft de Belg Liégoïs, assessoren zijn de Duitscher Det- mar Wette, de Engelschman TumbuiH, de Nederlander Quarles van Ufford en, als refe rent voor hockey in het verre Oosten, Prof. Jagan-Nagh (Britseh-Indië)Secretaris is de Zwitser Demaurex. Zondag 33 Augustus de opening. De finish in de finale van het nummer 100 Meter rugzwemmen voor dames. Op baan no. 4 de winnares Nida Senff, op baan 110. 3 Rie Mastenbroek, tweede, op baan no. 5 Miss Bridges (V, St.), derde. Men schrijft ons: Zondag 23 Augustus zal de Sportingclub „The Haarlem Boys' haar nieuwe terreinen- complex aan den Boekenrodeweg (Mariën- bosch) te Aerdenhout openen. Het complex bevat twee prachtige voetbal velden en een korfibalterrein, die in deze schitterende omgeving volkomen op hun plaats zijn. Ook bet nieuwe fcleedhuis, dat zes mime kleedkamers, consumptiegel eigen heid en een frissche wascbgelegenheid be vat, is bijzonder fraai. Op het terrein is oök een rijwielstalling. T.H.B. heeft thans een fraai terreinenccmplex, geheel door haar eigen leden ingericht,. De voetballiefhebbers van Haarlem en omstreken worden uitgenoodigd, eens een kijkje te gaan nemen op deze mooie terrei nen, te meer daar er op dezen Zondag' en op Zondag 30 Augustus seriewedstrijden zul len worden gespeeld om den f raaien v. d. Ham's beker en nog verschillende andere mooie prijzen. Aan deze wedstrijden zullen uitsluitend 3e en 4de klassers van den K.N.V.B. deelnemen, zoodot er spannende ontmoetingen kunnen worden tegemoet gezien en men tevens eens kan lcennis maken met het voetbalspel der Haarlemsche 3de- en 4de 'klassers. Ook voor de kor fb a 11 ie f bebb ers staJm in teressante wedstrijden op het programma, waaraan sterke tegenstanders zullen deelne men en waarvoor ook fraaie prijzen zijn uit geloofd. Een rijik programma dus. De sportvrienden die dit nog niet reeds eerder gedaan 'hebben, hebben nu een mooie gelegenheid om eens met de Haarlemsche Voetbal- en Korbaliver- eeniging T.H.B. kennis te maken. De Duitsche roeier Schafer won ïn Grünau het Olympische skiffnummer. Het internationale Jeugdkamp De 30 Hollandsche jongens opgetogen Het organisatie-comité der Olympische Spe len zond zooals men weet aan verschil lende landen een uitnoodiging om een groep van 30 jongens naar Berlijn te zenden, die daar als gast in de gelegenheid zouden zijn, de Spelen bij te wonen. Ook 30 Hollandsche jongens, die door diver se sportbonden werden aangewezen, hebben van eind Juli af in een der ruime tenten van het groote kamp gewoond. Nu de Spelen bijna ten einde zijn en Maan dag a.s. voor de Hollandsche knapen het uur van afscheid is gekomen, hebben we den lei der van het kamp, 'den heer Slingenberg, eens naar zijn bevindingen gevraagd. „Komt u maar eens mee", zei hij en bracht ons naar de keurig ingerichte tent, waar alle jongens, het was vlak na den avondmaaltijd, bijeen waren. „Vertellen jullie nu maar eens wat over de bevindingen", zei de heer Slingenberg tot zijn boys, die daarop begonnen met allerlei en thousiaste verhalen. Het heeft eerst wel eenige moeite gekost om aan verschillende dingen te wennen. Het was de gewoonte om in gesloten colonnes het kamp te verlaten en het viel aanvankelijk op, dat de Engelschen en de Nederlanders zeer slecht marcheerden. Maar de heer Slingenberg is er zeer spoedig in geslaagd, dit te verbeteren. Het is nu eenmaal noodzakelijk om ordelijk uit te rukken. Wanneer de honderden jongens maar lukraak uit het kamp zouden vertrek ken, zou dit tot verwarring aanleiding geven. Wü kregen den indruk, dat de Nederland sehe leider er in is geslaagd om zooveel moge lijk alles te regelen naar Hollandschen geest. Alle jongens zijn ook in de gelegenheid ge weest om de wedstrijden te zien, waarin.land- gen ooten uitkwamen. ,,En hoe is het eten?" We hadden 11.I. reeds klachten opgevangen over de voeding. „Nou, lekker is het niet", voegde een dei- jongens ons toe; „het is het beste, er maar niet naar te kijken, dan valt het erg mee". Hier onderbrak de heer Slingenberg ons. „Laten we liever zeggen, dat het eten niet precies zoo is, als wij in Holland gewend zijn. Maar wij zijn in dat opzicht ook erg veel- eischend". „Is het juist, dat u zieken hebt gehad?" vroegen we verder nog aan den heer Slingen berg. Deze vertelde, dat slechts één jongen onge steld is geweest. Deze had een storing aan de ingewanden, welke echter niet werd veroor zaakt door het ongewone eten, maar door het drinken van te veel koude limonade. De be trokkene is ter observatie in de ziekenzaal ge weest, welke hij na een paar dagen gezond en wel kon veriaten. De Hollandsche jongens, die een allergezel ligste groep vormden hebben uiterst prettige, onvergetelijke dagen beleefd. Dit is dien indruk kregen we zeer duidelijk niet in het minst te danken aan de uitstekende, uiterst tactische leiding van den heer Slingenberg. (Van onzen specialen medewerker.) BERLIJN, Vrijdagavond. We hadden na den regenval in de eerste Olympische dagen gedacht, althans eenige ondervinding te hebben opgedaan van Berlijn- schen regen, maar vandaag is ons gebleken dat die buitjes van de vorige week nog maar kinderspel waren, vergeleken bij den zond vloed, die op dezen Vrijdag over Berlijn werd uitgestort en die eenige honderdduizenden Olympia-bezoekers tot op de huid toe door weekte. Tegen die plasregens waren zelfs de para plu's niet opgewassen, die men kameraad schappelijk met zijn buurman 'deelde om er samen onder te schuilen als een particulier- overdekte tribune op de voor 90% open zit- en staanplaatsen der verschillende Olympische kampplaatsen. In Grunau deden de Duitsche roeitriomfen aan de Duitsche toeschouwers den regen ver geten; in het zwemstadion lieten de Hollan ders zich natregenen met den troost van Ne- derland's derde zwemzege: de 4 x 100 meter. Dit op papier als „muurvast" voor Neder land beschouwde nummer werd echter slechts met een voorsprong van nog geen anderhalven meter op de verrassend-goede Duitsche dames- ploeg gewonnen en wanneer we als laatste zwemster geen Rie Mastenbroek gehad hadden, die ook nu weer voor de zege zorgde na ons eerst in angst te hebben laten zitten door weer alles te laten aankomen op haar eindspurt, nu, dan zou het zeer de vraag zijn geweest of Nederland wel het eerste Europeesche land zou z-ijn geweest, dat aan den zegetocht der U.S.A. dames op deze estafette (1924, 1928 en 1932) een eind zou hebben gemaakt. Voor Duitsch land, speciaal voor Gisela Arendt, moeten we in het vervolg geducht oppassen! De derde Olympische zwemzege en tevens het derde Olympische zwemrecord op Nederland - schen naam bezorgde aan Rie Mastenbroek haar derde Olympische medaille. Eindelijk kreeg ook Willy den Ouden, die uit Los Ange les reeds een zilveren medaille mee naar huis genomen had, het gouden eeremetaal, daar in Olympische ploeg wedstrijden elk lid van de kampioensploeg de gouden medailU ontvangt. Kiefer zorgde op den rugslag natuurlijk voor een Amerikaansche zege en even natuurlijk voor een hieuw record; minder verwacht was dat Amerika hierbij ook den tweeden prijs won door Vandeweghe, den jongen Yankee met Hollandsch bloed, in de aderen en met een klaarblijkelijk waterdichten Panamahoed, die hem in de felste regenbuien niet verliet. Reeds in de ochtenduren was het zwemsta dion goed bezet, niettegenstaande de regen- 1 buien, die hier alle 20.000 toeschouwers door nat maken, terwijl in het Olympische stadion tenminste nog 2000 overdekte plaatsen te vin den zijn, wat op een aantal van 100.000 ove rigens nog niet veel beduidt. Te half negen reeds begonnen de toren springers, waarbij Duitschland en Amerika het beste werk leverden en te tien uur kwamen de 400 meter zwemsters. De resultaten van deze demifinales kent men reeds. Op papier beschouwd moet de kleine Hveger, die gisteren 5 min. 28 sec. (Olymp. record) en vandaag 5 min. 33,7 sec. zwom, dit nummer winnen met Rie Mastenbroek (vandaag 5 min. 40,3 sec.) op de tweede plaats en Tiny Wagner ergens in de achterste gelederen, doch als Rie er zin in heeft, is alles nog mogelijk bij deze ongeëvenaarde vechtster. Ditmaal zal echter niet alleen een eindspurt voldoende zijn voor Rie, ze zal alle acht banen in belangrijk hoo- ger tempo moeten zwemmen om de 7,6 sec. krachtsverschil van vandaag in te halen. Een uiterst zware opgaaf, want ook de Deensche favoriete kan sneller! Als Rie Mastenbroek erin slaagt zich tweede te plaatsen en dat mogen we toch zeker verwachten gaat ze met twee gouden en twee zilveren medailles als de veelzijdigste zwemster van dit heele tournooi verre boven alle anderen uit. Onze waterpolo'ers, die we tot driemaal toe een achterstand tegen Zweden zagen inhalen om tenslotte met 4—3 verdiend te winnen, eindigden als nummer vijf van de zestien deel nemende ploegen. Een zeer behoorlijk resul taat dat hun uitzending waard gemaakt heeft. De stortregens waren tegen zes uur 's mid dags verergerd tot. een soort wolkbreuk toen de waterpolobeshssing tusschen Hongarije en Duitschland moest vallen. Het stadion was zóó „met electriciteit" geladen", dat er eenige minuten gewacht moest worden totdat de oor- verdoovende kreten van .,huj-huj-hajra" uit het Hongaarsche kamp en van „ra-ra-ra- Germania" uit het Duitsche kamp bedaard waren. Het was een beslissingskamp zonder beslis sing, want 22 was het juiste eindresultaat van dezen meesleependen waterpolokamp DuitschlandOostenrijk. Helaas zal nu heden op goalgemiddelde uitgemaakt moeten worden wie Olympisch kampioen wordt; Duitschland zooals in 1928 of Hongarije z-ooals in 1932. Zóó hartstochtelijk leefden de supporters mee dat bij een overwinning van een der partijen zeer beslist eenige supporters gekleed te water zou den zijn gesprongen, gelijk we ons uit 1928 her inneren van een Duitscher, die als eerste zijn ploeg wilde gaan feliciteeren. Maar enfin, ook zonder dat was iedereen al nat genoeg op dezen Olympischen regendag, waarop alleen de hockeykamp tusschen de Britsch-Indische toovenaars en de Duitsche vechtploeg ten offer viel aan de weersomstandigheden: uit gesteld tot Zaterdagmorgen. FA.WILLEM.1 VERYORMft» VERVEM STO©«£M VApi 9AMESH@iSKN WtttELMINASTRAAT 16. TEL *16884 HAARLEM Van 24 Augustus —31 Augustus wegens VACANTIE GESLOTEN. (Adv. Inge2. Med.) HANDBAL. (He eren) CONCORDIA (COMB.)—S.S.S. (2—3). Reeds spoedig wordt er flink aangepakt; na vijf minuien scoort D. Blokker voor Concordia den eersten goal. Toch is S.S.S. iets sterker; na eenigen tijd maakt de midvoor fraai gelijk (11). Nog voor de rust weet S.S.S. door den rechts binnen de leiding te nemen (1—2). In de tweede helft hetzelfde spelbeeld. Na tien minuten vergroot S.S.S. den voorsprong. Dan komt Concordia weer opzetten en weet door Andrée den achterstand te verkleinen. Met dezen stand komt het einde (2—3).

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 14