Gevaarlijke verkeerspunten in Haarlem en omgeving. Jongensjekkers Meisjesjekkers .WEERBERICHT De dalende belasting kohieren. REMBRANDT EN PALACE VORSTELIJKE VERLOVING DINSDAG 22 SEPTEMBER 193(5 HAASEE M'S D A G B E 'A D 2 JUBILEUM W. VAN KAMPEN Wederom hoopt één onzer getrouwen een jubileum te vieren. Het is de heer W. van Kampen, die Vrijdag 25 September een kwart eeuw geleden bij de N.V. Lourens Coster in betrekking kwam. Hij is dadelijk na zijn schooljaren te Hilversum zijn loopbaan in het typografenvak begonnen. Daar kwam hij na melijk in het bcekbinderijbedrijf. Hij werkte hier 3 jaar. Toen voelde hij zich meer tot de drukkerij aangetrokken, waar hij tot zijn 20ste jaar werkzaam was. Wederom koos hij toen een ander deel van het bedrijf. Hij ging namelijk als stereotypeur naar Duisburg, waar hij ook een levensgezellin vond. Na vijf jaren kwam bij zijn vrouw het verlangen boven, naar Holland te gaan. Hij ging naar Amster dam om werk te zoeken en las na ongeveer vier weken een advertentie van de Directie der N.V. Lourens Coster, waarin een stereo- typeur-hulp-rotatiedrukker werd gevraagd. Hij had succes met zijn sollicitatie en zoo trad hij op 25 September 1911 als zoodanig bij Haarlem's Dagblad in betrekking. De groei van ons bedrijf maakte het noodzakelijk, dat Van Kampen zijn werkzaamheden uitsluitend tot de afdeeling stereotypie tde „stiep", zoo als het in de vaktermen luidt) moest bepalen. Hij verricht dit werk met veel ijver en groote accuratesse en zal op zijn jubileumdag wel ondei vinden, dat dit gewaardeerd wordt. WELDADIGHEID NAAR VERMOGEN. Pandpoort, Koningstraat. Gij allen, die nog arbeid hebt, Een dagtaak die u wacht. Bedenkt, hoe gij bevoorrecht zijt, En daarom niet gewacht. Maar zendt ons heden nog met spoed, Een gave, die u eer aan doet. Postgiro 212793, Telefoon 11855 of 15445 JEUGDAPPèL VAN DE N. S. B. In het. gebouw Olympla heeft de nationaal- socialistische beweging gisteravond een kort jeugdappèl gehouden, waar als spreker op trad de heer A. van Renesse. De spreker drong er op aan, dat de jeugdige N.S.B.'ers zich waardig moeten gedragen en zich moeten ont trekken aan handtastelijkheden met politieke tegenstanders. Zij hebben den plicht, zelfbe- heersching te betrachten. Hij wekte de jonge lui op. hun studiën met ijver te volgen en de N. S. B. hoog te houden. De jeugd is de toe komst. Uit haar moeten de toekomstige lei ders cp ondergeschikte en minder onderge schikte posten van den nationaal-socialisti- schen staat gekozen worden. Dp jeugd der N.S.B. moet daarom vlekkeloos zijn. De korte bijeenkomst werd na eenige ge- dachtenwisseling tusschen den spreker en en kele jongeren met het Wilhelmus besloten. STRAATPREDIKING. Van wege de Gereformeerde Evangelie- satie zal Dinsdagavond a.s. te 8.15 uur een straatprediking gehouden worden op het Wel tevredenplein met medewerking van het zang koor. Tandheelkund. Inrichting voor den Middenstand Rijksstraatweg 25, H.-N. (tegenover het oude raadhuis). MINIMUM-TARIEF Geheel gebit met inb. van trekken 35.met garantie. Spreekuren alle werkdagen v. 9-4 ui Avondspreekuren Maandags, Dins dags en Donderdags van 7-9 uur. Cornelis van Niel overleden. Een bekend stadgenoot, de heer Cornelis van Niel, is op 72-jarigen leeftijd overleden. Velen zullen zich den heer Van Niel herin neren. Voor het vereenigingsleven in zijn bedrijf, het behangersvak, heeft hij veel ge daan. In het hoofdbestuur van den Behan gersbon d had hij zitting, terwijl hij ook voor de plaatselijke vereeniging zich veel moeite heeft gegeven. De heer Van Niel was de eerste in Nederland die voor het behangersbedrijf de oprichting van een inkoopvereeniging ter hand nam. Velen zullen hem ongetwijfeld gedenken en zich zijn onvermoeibaren ijver en werklust herinneren. (Adv. Ingez. Medj ACENDA Heden: DINSDAG 22 SEPTEMBER Groote Kerk: Orgelbespeling 8.159.15 uur. Gebouw Vroom en Dreesmann: Modeshow. Remonstrantenhuis, Wilhelminastraat 2'2: Bijeenkomst Ned. Ver. van Spiritisten „Har- monia", 8.15 uur. Chr. Ger. Kerk, Raaks: Tijdrede Prof. G. Wisse. 8 uur. Nassauplein 4—6: Vergadering Kamer van Koophandel. 8 uur. Kinderhuissingel: Circus van Bever. Palace-Filmac: 115 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws Cinema Palace: „Huwelijksnacht" met Gary Cooper en Anna Sten in de hoofdrollen. 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: Rubber, naar het boek van mevr. Szekely-Lulofs. 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Getrouwden niet getrouwd". 2.30. 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „De Gevangene van het Haaien-eiland". 2.30, 7 en 9.15 uur. Teyler Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan dags, toegang vrij. WOENSDAG 23 SEPTEMBER Stadsschouwburg: Fritz Hirsch operette: „Ich habe in Wien einen Walzer getanzt", 8 15 uur. Palace-Filmac: 11—5 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds. JOH. STEENMAN'S ORKEST. Het zal den meesten Haarlemschen mu ziekbeoefenaars wel bekend zijn dat Joh. Steenman's orkest aan goede dilettanten de gelegenheid biedt om onder deskundige leiding oude en moderne muziek, geschreven voor strijkorkest, te bestudeeren en uit te voeren. En al zijn de medewerkers van dit orkest slechts liefhebbers in de kunst, bij de studie en de resultaten daarvan is van z.g. dilettantisme geen sprake, dank zij de ernst waarmee en het niveau waarop onder leiding van Felix de Nobel gewerkt wordt. Wie de jaarlij ksche concerten ten bate van de Vacantiekolonies bezocht heeft zal dit toestemmen. Toch zijn er nog vele goede violisten altisten en cellisten in Haarlem en omstre ken die voor medewerking in aanmerking zouden komen en dit ook wel zouden willen, indien zij er slechts aan herinnerd werden dat er een dergelijk orkest bestaat. Welnu, voor dezulken is dit stukje be stemd. De repetities beginnen 2 October en men kan zich aanmelden bij den dirigent Prins Hendriklaan 154 Overveen, of bij de Orkest commissie, Jac. v. Ruysdaellaan 32, Heem stede. „DE OOSTHOEK". De Overijselsche vereeniging „De Oosthoek" geeft haar openingsfeestavond in dit seizoen op a.s. Zaterdag 26 September in de Tuinzaal van het Gem. Concertgebouw. Medewerking verleent de tooneelclub van ,De Oosthoek" welke o.a. zal opvoeren een tooneelspel in 3 bedrijven „Opoff-ering", regie de heer J. v. d. Heuvels. Na afloop is er bal onder leiding van den voorzitter. De muziek zal worden verzorgd door de Accordeon-Band „The Funny Players", leider Daniel Vxugt. ARTISTENBEURS OP KOMST? Woensdag 23 September des middags 2 uur zal in de bovenzaal van Café Bruggink, Ko ningstraat 54 een vergadering worden ge houden om te komen tot oprichting van een Artistenbeurs. OPWEKKINGSSAMENKOMSTEN. Het comité, dat bovengenoemde bijeenkom sten organiseert, deelt mede. dat het evenals vorige jaren van September tot April iederen Donderdagavond 8 u. samenkomsten zal hou den in de Broederkerk aan de Parklaan. Óp den openingsavond Donderdag 24 Sep tember, zal de evangelist J. Sevensma spre ken. Verder luidt het programma voor de eerst komende weken: 1 October: Lichtbeelden- avond over het Zendingswerk in Polen, door pred. L. Rosenberg, directeur der Bethel-Jo- denaenaing te Lodz; 8 Oct.: ds. A. M. Berk- hoff. Vrij evang. pred. te Groningen. Onder werp „de maatstaf des rechts"; 15 October, ds. A. A. Wildschut, Herv. pred. te IJmuiden- Oost. AANBESTEDING. Door den architect B. T. Boeyinga, werd Maandagmiddag onderhands aanbesteed het amoveeren van de kosterswoning naast de Wilhelminakexk, Ged. Oude Gracht en het bouwen van een rijwielbergplaats, vergader lokalen en kosterswoning ter plaatse. Ingeschreven werd als volgt: W. Hoek Jr. f8985; N. Vermeulen f9089; G. J. Veldwijk f9559; W. de Vos en G. Klaassen f 10.031; J. Verhagen Jr. f10.700; D. de Vries f12.677,50; P. Zuidweg f 13,500. GESLAAGDE BAZAR VAN „MEERLEBOSCH" De bazar der speeltuinvereeniging „Meerle- bosch". over de opening waarvan wij reeds schreven, is buitengewoon geslaagd. Het bezoek was zoowel op Zaterdag, als op Zondag zeer groot. De heer Vink, chef van den Gemeentelijken Dienst voor lichamelijke opvoeding, was geruimen tijd op de bazar aanwezig. Tevens toonden de besturen der N.U.S.O. en der Haarlemsche Speeltuinfede ratie door hun aanwezigheid hun belangstel- ling. Zondagavond te tien uur werden de kleine verlotingen bekend gemaakt. Toen om elf uur de zaal moest worden ont ruimd, bleven de meesten in de Nachtegaal straat wachten om nog te vernemen, wat de totale opbrengst was geweest. Een luid ge juich steeg op toen de voorzitter naar buiten kwam en mededeelde, dat een voorloopige tel ling had vastgesteld, dat de opbrengst die van vorige jaren overtrof en dat met de ontvangst van bijna f 300 in deze twee dagen het win terwerk voor de kinderen verzekerd was PERSONALIA. Bij het te 's Gravenhage gehouden examen der Vereen, voor logopaedie en phoniatrie voor het dioloma logopaedist slaagden de heeren W. van der Veen te Heemstede en J. C. Fovel te Haarlem. Aan de Amsterdamsche Huishoudschool, Zandpad, slaagde voor het diploma Kinder verzorging en Kinderopvoeding mej. M. Brantsma, te Overveen. DE „VOORUITGANG". Donderdagavond 24 September zal de Coöperatieve Broodbakkerij en Verbruiksver- eeniging „Vooruitgang" een algemeene leden vergadering houden in het gebouw van den Protestantenbond. VOLKSTUINVEREENIGING „ONS BUITEN". Het bestuur van de VT.V. „Ons Buiten" heeft op Zondag 27 September a.s„ des voor middags 10 uur. in het clubhuis in den tuin, Vijfhuizerweg. een bijeenkomst uitgeschre ven. waar door den heer Post een populaire lezing zal worden gehouden over het kwee ken van Lathyrus. In den loop der maand October zal van wege het polderbestuur de jaarlij ksche na- jaarschouw worden gehouden. V A N A F 2.- Cld. Voor Ratine en Iets bijzonders Anegang, Haarlem (Adv. Ingez. Med.) De Bilt voorspelt: Zwakken tot. matigen Westelijken tot Noord westelijken wind. Half tot zwaar bewolkt of betrokken. Nog kans op regenbuien. Later iets kouder. BAROMETERSTAND Hoogste 773.9 m,M. te Rennes. Laagste 744.9 m.M. te Ingö. Bewolkt. Na het passeeren van de geïsoleerde de pressie, welke hier te lande gisteren een toe name en ruiming van den wind bracht na de zware regens van den nacht, begon de baro meter in het Westen sterk te stijgen. Ook in Frankrijk bleef de luchtdruk stijgen de. Een depressie uit het Poolgebied drong in Noord-Scandinavië en deed den hoogen druk aldaar geheel verdwijnen. Hierdoor is de luchtdrukverdeeling geheel veranderd en is het luchtdrukverval over het geheele waar nemingsgebied van het Zuidwesten naar het Noordoosten gering en „e luchttoevoer geheel oceanisch geworden. In Duitschland is de luchtbeweging in de bovenlucht sterk toegenomen, bij ons daar entegen afgenomen. Op den Oceaan liggen in de omgeving van de Azoren diepe depressies, welke zich over de grens van het passaatge- bied uitbreiden. Op het vasteland vielen nog onweersregens, Muenchen meldde gisteren overdag 29 m.M. regen en in den nacht nog 11 m.M. Ook langs de baan der depressie en op de stations in Lapland viel nog veel regen. In Engeland en in West-Frankrijk bleef het droog. Terwijl de middelgebergten nog slecht weer hebben, werd het in de Alpen prachtig, vooral in het Zuiden. Hoewel de barometer zeer hoog staat, blijft het weer bij ons bewolkt en zijn lichte regenbuitjes niet uitgesloten. BAROMETERSTAND Vorige starïd'767 m.M. Stand van heden 772 m.M. Neiging: vooruit. Opgegeven door: FIRMA KEIP Optiek Gr. Houtstr. 137, tel. 11640. THERMOMETERSTAND Hoogste heden 65 gr. F. Laagste hedennacht 59 gr. F. HOOG WATER TE ZANDVOORT: Dinsdag v.m. 7.12 uur; n.m. 19.30 uur. Strand berijdbaar van 12.1517.30 uur. Woensdag v.m. 7.56 uur; n.m. 20.16 uur. Strand berijdbaar van 13.0018.15 uur. SCHOENMAKERSCURSUS. In de gisteren te Haarlem gehouden verga dering der Nieuwe Haarlemsche Schoenma- kerspatroonsvereeniging is besloten dezen win ter een cursus te houden voor vakbekwaam schoenmaker. De cursus zal gegeven worden in de werkplaats van een der leden der ver eeniging door twee gediplomeerde schoenma ker-s. Inlichtingen verstrekt de secretai-is dë heer E. Huizing, Teylerstraat 37. De doodelyke aanrijding op den Haarlemmerweg. Verdachte door het Hof veroordeeld tot ƒ2500 boete. AMSTERDAM, 22 Sept. Het Gerechtshof al hier wees heden arrest in de strafzaak tegen den 65-jatigen Haarlemmer, die wegens ver oorzaken van dood door schuld door de Recht bank te Haarlem was veroordeeld tot 2500 gul den boete, subs. 50 dagen hechtenis en boven dien had de rechtbank de intrekking van het rijbewijs voor den tijd van een jaar gelast. De procureur-generaal had bevestiging van het vonnis gerequireerd. Verdachte was op den Haarlemmerweg in botsing gekomen met een motorrijder, door dat hi.i met zijn auto aan de linkerzijde van den weg had gereden. De motorrijder was bij dit ongeluk op slag gedood. Verdachte voerde aan, dat hij rechts had gereden, doch dat de motorrijder bij het uit wijken voor een andere auto een zwaai naar links had gemaakt. Het Gerechtshof bevestigde het vonnis der Rechtbank en veroordeelde verdachte tot 2500 gulden boete, subs. 50 dagen hechtenis. Het Hof gelastte echter niet de intrekking van het rijbewijs, zoodat deze bijkomstige straf vervalt. VERSTREKKING VAN GEHAKT IN BLIK AAN WERKLOOZEN. Door den Dienst van Maatschappelijk Hulp betoon is aan de organisaties, belast met de controle over werkloozen, de volgende circu laire gezonden: .Dooi den minister van Sociale Zaken is besloten, binnenkort over te gaan tot de dis tributie van varkensgehakt in blik. voorloopig uitsluitend ten behoeve van werkloozen en van hen, die in een gesubsidieerde werkver schaffing zijn tewerk gesteld. Aan gezinnen tot en met vier personen zal één bus en aan grootere gezinnen zullen twee bussen per week worden verstrekt, doch uit sluitend op daartoe door mijn Dienst te ver strekken bons. De verkoop van dit gehakt aan de werkloo zen zal geschieden door tusschenkomst van de slagers, tegen den prijs van f 0,32V2 per blik. Ten behoeve van uw werklooze leden, die voor deze, distributie in aanmerking wen- schen te komen, ontvangt u bijgaand een aan tal aanvraagformulieren. Deze formulieren moeten duidelijk ingevuld door de leden bij u worden ingeleverd en daarna voorzien van uw stempel bij mijn dienst respectievelijk bij den Gem. Dienst der Werkloosheidsbestrijding worden aangeboden, waarna voor toezending van de benoodigde bons aan uw werklooze leden dezerzijds zal worden zorg gedragen." EMISSIE VAN LEENING NOORD-HOLLAND De Incasso-Bank te Amsterdam, de heeren R. Mees en Zonen te Rotterdam en de heeren Heldring Pierson te 's Gravenhage kondigen de emissie van 'n 4 pet. leening groot f 4.918.000 ten laste van de Provincie Noord-Holland tegen den koers van 100 pet. Deze leening dient ter aflossing van de 4y2 pet. leening 1935 groot f 5 millioen. Houders van deze obligaties genieten bij. .inschrijving recht vaj,i voorkeur. GEVONDEN DIEREN EN VOORWERPEN. (Inlichtingen ten politiebureele, Smedestraat 9, uitsluitend tusschen 11 en 13 uur). Politiebureau, Smedestraat 9, ceintuurs en handschoenen; dameshoed; rijw.bel.merk aan speld; damestaschje m. inh.; Bron, Balistraat 9, armband; Lacel, Papaverstraat 6, actetasch met gereedschap; Van Amerongen, Koningin neweg 44, R.K. boekje; Robert, Rollandspad 20, can©; Brakel, Parkstraat 2, dop van auto- wiel; Kennel Fauna, Fr. Varkensmarkt 24, honden; Van Heiningen, Kastanjestraat 9, hond; Spiers, L. Heeren vest 124, armband horloge; Sijperstein, Will, de Zwijgerstraat 89, grijze regenjas; Kennel Fauna, Fr. Varkens- markt 24, katten; Kruisstraat 3436, kat; Rijbroek, Frankestraat 8 rood, mes en brood zaag; Schoen, le Vooruitgangstraat 21, por tem. met f 3,81)4; Lasschuit, Donkere Spaarne 36 rd., portem. met 78 ct.; Bakker, Koninginne weg 37 rd., portem. met 25 ct.; Tons, Nagte- gaalstraat 86, rijw.bel.merk in étui; Petersen, Lange Lakenstraat 7, hondenriem; Van Waard, Engelszstraat 19, kinderschoen; Kolk, Beu kenstraat 4, snoer met stekker; Hilterman, Rijksstraatweg 162, damestasch m. inh. Ba- kenesserkerk, Vrouwesteeg 10, tasch met lapje stof; Bulters, Zomer kade 187, rij wiel tasch met inhoud. Wat ter verbetering te doen is. Cijfers over HaarlemBloemendaal Heemstede en Zandvoort. De crisis doet zich sterk gevoelen in de in komsten der belastingbetalers. De kohieren der belastingen loopen snel achteruit. Wij zijn thans in staat de cijfers van het belastbaar inkomen te geven voor de Rijks inkomstenbelasting (zonder kinderaftrek) over het belastingjaar 1935 1936. Voor Haarlem zijn de cijfers: Aantal Belastbaar aanslagen. inkomen. 1935 1936 29.437 f 64.065.181 1934/1935 30 307 f 67.952.712 1933 1934 31.090 f 70.971.655 1932/1933 34.689 f 81.772.128 1931 1932 38.205 f 91.939.', 1930/1931 37.756 f 93.266.31 Daaruit ziet men dus dat in een tijd van 5 jaar het aantal aanslagen met 7.429 gedaald is, terwijl het be lastbare inkomen verminderde met f 29.201.133. Het laatste is een daling van niet minder dan 31.3%. Er blijkt uit deze statistiek, dat de groot ste daling enkele jaren geleden is geconsta teerd. Maar ook het laatste jaar bracht weer een daling van het kohier van bijna 4 millioen gulden. Bij deze statistiek moet wat het achteruit gaan van het aantal aangeslagenen betreft nog rekening gehouden worden dat in dien tijd het getal inwoners van Haarlem steeg van 118.177 tot 131.953. want dit doet de da ling nog sterker uitkomen. In het belastingjaar 19301931 was 32 pet. van het totaal aantal in woners aangeslagen, in het jaar 1935 1936 slechts 22 pet. Natuurlijk is dit voor een gedeelte toe te schrijven aan het groote aantal werkloozen, maar er zijn toch ook verscheidene midden standers en kapitalisten die door de crisis zoo getroffen zijn,-dat zij nu buiten den be lastingaanslag moeten vallen. Ook in de omstreken werd het laatste jaar weer een achteruitgang opgemerkt. Deze cijfers zijn: Bloemendaal: 1934/1935 5.056 f 28.501-376 1935 1936 4.947 f 27.337.299 Een daling dus van f 1.164.177. Heemstede: 1934/1935 4.538 f 15.130.767 1935'1936 4.484 f 14.698.512 Daling f 432.255. Zandvoort: 1934/1935 2.148 f 4.789.143 1935/1936 1.923 f 4.232.453 Daling f 556.690. Uit deze cijfers blijkt, dat de achteruit gang in verhouding het sterkst In Zand voort is. Opmerk e,lijk is, dat hoewel het aantal in-- gèzetenen van Heemstede in de laatste jaren zeer stérk vooruitgegaan is door vele nieuwe vestigingen, het aantal aangeslagenen toch nog iets teruggeloopen is. De verwachtingen voor het nieuwe belastingjaar. Thans is men op het belastingkantoor druk bezig het kohier voor het belastingjaar 1936 —1937 in orde te maken. De Hoofdinspecteur de heer C. M. Moolen- burgh vertelde ons, dat hij nog geen bepaal de gegevens over de verwachtingen van het nieuwe jaar heeft, maar wel heeft hij ge gronde redenen om te vermoeden, dat ook het komende jaar een nieuwe daling zal brengen, ook al is ex kans, dat die minder zal zijn dan in het afgeloopen jaar. Dit betreft de kohieren van de Inkomstenbelasting Er is wel grond voor het vermoeden, dat het kohier voor de Vermogensbelasting er in het nieuwe jaar iets beter zal uitzien, omdat verschillende aandeelen in waarde geste gen zijn. Dit heeft nog geen invloed op de Inkom stenbelasting, want er wordt immers in de meeste gevallen belasting betaald naar het inkomen dat men in een voorafgaand jaai genoten heeft. Als er dus thans van eer kleine opleving sprake is komt dit op zijn vroegst tot uiting in het belastingjaar 193) —1938. SLECHTS TOT EN MET DONDERDAG DE GROOTE FILMREPORTAGE VAN DE 'Adv. Ingez. Med.) Kruispunt Jansstraa Een heel druk en ook een gevaarlijk punt. Op de spitsuren staat er een verkeersagent, maar dikwijls wordt hot gemis van die leidende hand op ander drukke momenten gevoeld. Het aantal „bijna"-ongelukken is groot. Zoo er een punt in aanmerking komt om na het Verwulft, de Groote Markt en den Kruis weg voorzien te worden van automatische lichtseinen dan is het dit. Voorbeurs te Amsterdam. Op de wisselmarkt was de koersbeweging hedenmorgen weinig interessant. Meeren- deels werden de vorige noteeringen gehand haafd en een bepaalde richting viel niet te bespeuren. De franc bleef gehandhaafd op 470, zoodat blijkbaar de aan Parijs door de controle geboden steun voldoende uitwer- ting heeft gehad om een verdere daling te '■oorkomen. Het pond gold 7.461/8 tot 3/8, de dollar 1.47 5/16 tot 3/8 de belga 24.881/2 tot 89 Vo. Het effectenverkeer van hedenmorgen was rog zeer beperkt en van locale fondsen werd U.leen iets gedaan in Koninklijke Olie, die 'Jch op goed prijshoudend koersniveau be woog. De overige leidende fondsen vertoonden slechts nominale noteeringen. Ook de Amerikaansche afdeeling kenmerkte '.ich door een gebrek aan belangstelling voor de fondsen die anders favoriet zijn. Het on regelmatig verloop van Wallstreet oefende duidelijk invloed uit. Wederom traden Shell Union en Tidewater op den voorgrond en werden de slotnoteeringen van gisteren als openingsbasis genomen. Verder ontstond eenige belangstelling voor International Nickel en Cities Service, alsmede voor Common wealth and Southern, waarvan gisteren in Wallstreet een post van 30.000 aandeelen is verhandeld.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 2