Mister Delit uit New\ork onze Amerikaansche Mode- Kunstenaar, introduceert Amerikaansche Japonnen bij C&A Amerika, de Nieuwe Wereld! Onze Amerikaansche Japonnen hangen thans voor U gereed! Eerst wanneer U deze japonnen hebt aangepast, zult U weten wat coupe, model en pasvorm is. Haast U een der eerste te zijn, die in deze Amerikaansche japonnen bewonderd wordt! Een Omwenteling in onzelaponnen Mister Del it uit A/eiv York onze Amerikaansche Mode - Kunstenaar Centrum zoowel der zware machine-industrie als van verfijnde mode-kunst! Het wrochtte wonderen niet alleen in steen en staal, maar evenzeer in 'wol en zijde! Het bracht „super producten" voort op elk gebied, het schonk ons eveneens „super-japonnen" van een coupe, model en pas vorm, welke volmaakt kunnen worden genoemd! Zoodra ons deze „super-japonnen" onder 't oog waren gekomen, hebben wij een studie-reis gemaakt naar de voor naamste Amerikaansche mode-centra, met gevolg, dat C&A een der beste van Amerika's mode-ontwerpers en coupeurs in haar dienst heeft genomen om deze Amerikaan sche „super-japonnen" ook bij ons te introduceeren! In elke onzer drie afdeelingen: Kleinprijs, Guldenmidden en Keurklas bieden wij U nu verrukkelijke Amerikaansche japon snufjes, zoowel in wol als zijde. Vooral in jonge damesmaten, tot dusver een vrijwel verwaarloosd genre, brengen wij nu aanbiedingen, welke elke verwachting overtreffen! Het doel der Amerikaansche japon-ontwerpers is: a youthful, slenderising appearance! Onze Amerikaansche japonnen schenken U ook: een jeugdige en slanke verschijning!

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 4