oe 'üh sa mm SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD MAANDAG 5 PC T 0 B E R 1936 HAARLEM'S DA5BE 'A D" S SP2RT SPEL t IH li I m Een der nieuwste Amerikaansche vindingen is de Pitcairn- Autogiro, een toestel waarmede men zoowel op land kan rijden als vliegen. Het Hockey-elftal van B. M. H. C. begon goed met een 41 overwinning tegen 't Gooi II. Eerste rij v. 1. n. r.: Gunning, v. Geijn, De Roos, Schmeink, Oei. Tweede rij: W. v. Olphen, Scheffer, H. v. Olphen. Derde rij: Brusse, Salomons, Stalling. De Ajacied Blomvliet scoort tegen R. C. H. het eerste doelpunt. De Berlijnsche brandweer heeft een nieuw spel uitgevonden, dat door het plaatje voldoende duidelijk wordt. Zooals nien begrijpt hoeven de terreinen bij dit spel niet wegens regen te w.orden afgekeurd, maar als het hard vriest Dit zijn twee Engelsche waterskiërs in traming voor hun poging onj op deze wijze van Dover naar Calais te glijden. Zij hopen er 45 minuten voor noodig te hebben. Er bestaan al verscheidene tafelvoetbalspelen. Het nieuw ste en meest realistische is het hier afgebeelde, waarbij duidelijk wordt, hoe de speler zelf schiet. De Fransche stayer Paillard, die wat op den achtergrond was geraakt, heeft door 1 K.M. met vliegende start in 36 seconden te rijden (precies 100 K.M. gemiddeld en een nieuw wereld record) getoond, dat er toch ook met hem nog te rekenen valt. De Engelsche vlieger Swain heeft het wereld hoogte record op 15230 Meter gebracht en daarbij een costuum gedragen, dat heel veel op een duikerpak leek. Het Hockey-elftal van Strawberries. V. I. n. r. knielend: Erdman, v. d. Bliek, Frekenhorst, Huender. Staande: Br andhof f, Bobeldijk, Schaap, Sluiters, Rodenberg, Heimig, Damgen. Het R. C. H.-elftal. V. 1. n. r. knielend: Van Musscher, Hellingman, Van der Horst, Hoogendoorn, v. d. Gevel, Lenselink. Staande: Van Thiel, Kloos, Slot, Prevost Sr., Metten. Het H. F. C.-elftal. V. 1. n. r. Eerste rij: Hoek, Twiss, Koper, Drijver, Chapon. Tweede rij: Van Olphen Kruyer Hagenaar. Derde rijgrensrechter Slingenberg, Dorsman, Van der Togt, Langendam.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 9