rwi 'mmi □B SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD ti M 'A" A N D A G 12 OCTOBER 1936 H A A R L E M'S DAGBEAC 5 sportl SPEL kAAAAAAAAAAA IB H 1 3 1 Het Vischcollege „Het Baarsje" bestaat 20 jaar. Het bestuur. Zittend v. 1. n. r.: C. Bosman, secretaris; H. Veen. eere-voorzitter; A. P. Tabbers, voorzitter; G. Veen. penningmeester; staande: B. Veen, 2de secretaris; L. F. Scheepers, 2de-voorzitter, W. Giesberts, commissaris; J. Kuyer, 2e penningmeester. Het dames-handbalelftal van Rapiditas. V. 1. n. r.: M. Poorter, B. Tanis, Mc. Bakker, L. Bakker, C. Bakker, E. Daudey, B. Joosten, T. Bakker, A. v. d. Schaaf, B. v. d. Aardweg, L. Roosenhart. De Hongaarsche zwem mer Csik heeft ver klaard amateur te willen blijven. Schoonrijden op rolschaatsen neemt vooral in Duitschland in populariteit toe. Op het asfalt van een stad blijft het voor kinderen een mis schien wel verleidelijk, maar zeker gevaarlijk vermaak. Karei Lotsy zegt op den Olympischen middag in „Krasnapolsky" te Amsterdam: „We moeten nu al met de voorbereiding voor Tokio beginnen." In Engeiand wordt tegenwoordig druk gewerkt met bovenafgebeelde lichaams oefening. Het is gemakkelijk te zien, dat de spieren hierbij ontwikkeld worden. Het stijlroeien voor dames bij de wedstrijden van den Westelijken Roeibond tusschen de junior-vieren van Het Spaarne, De Laak en Die Leythe. Ook in de fabricage van zweefvliegtuigen heeft het metaal thans zijn intrede gedaan. Hierboven een toestel van het oude beproefde model, rechts de nieuwste metaalconstructie van den Amerikaan Bowlus, die echter natuurlijk haar doel matigheid nog moet bewijzen. Het toestel zal slechts 350 pond wegen. Het eerste elftal van V. S. V. Staande van 1. naar r.: Van Osch, Van Leeuwen, Sterk, Heins, D. de Koning, Teeling, Broek. Knielend G. Michel, N. Michel, Van Os, v. d. Griendt. Het Bloemendaal-elftal. Eerste rij v. 1. n. r.: Hartman, Van Bragt, De Bock, Tullenaar, Hartendorp. Tweede rii- Immer, Beijk, Leemhuis. Derde rij: v. d. Bijl, Huisman, v. d. Meij. J*

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 9