SP9RT tSPEL m HI H Ml US SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD HAARLEM'S DAGBLAD De Zweedsche Oceaan vlieger. Bjorkvall, die bij de lersche kust in zee viel en door een treiler werd gered is op 't vliegveld Bronrma te Stockholm enthousiast ontvangen. Karei Lotsy is benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Schotland en Ierland hebben het Duitsche voetbalelftal verslagen. Een moment van strijd tusschen den Duitschen keeper Jacob en den Schotschen centervoor Armstrong. De Fransche wielrenner Maurice Richard 398 Meter aflegde, daarmede het (45 K.M. 90 M.) tijdens het uur, waarin hij te Milaan 45 K.M. wereldrecord van den Italiaan Olmo verbeterend. Dr. Max Euwe en de Amerikaan Fine, die den eersten en tweeden prijs deelen in den zoo juist geëindigden achtkamp. Het korfbaltwaalftal van T. H. B. V. 1. n. r. de dames: T. Lieffering. R. Hoes,' R. Oosterbaan, R. Roose, L. de Jong, C. Brugman, de heeren: J. v. d. Waals. H. Hermus, H. Roose, G. van Geffen, J. Booms, J. v. Lubeek. Van den weustryd stormvogels—Ajax. V. 1. n. r.: Blomvliet, Haak Jr., keeper Hollenberg en Roeg. Spelmoment van den voetbalwedstrijd Hermes-D. V. S.Haarlem: vallend vooraan Huijsmans. Geheel rechts Van Gooi. Geheel achteraan Effern. Van het tournooi ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van den Ned. Dames Hockeybond: spelmoment uit de finale tusschen Den Haag en de Zuidelijke combinatie. De Duitsche motor te li. Henne maakte voor het verbeteren van het wereldsnelheids record (272 K.M. per uur) gebruik van een motor met volledige stroomlijncarrosserie. Een groep deelnemers aan den Kegelwedstrijd Haarlem—Alkmaar in het gebouw aan de Tempeliersstraat, De Wandelsportvereeniging „De Voortrekkers" te Beverwijk hield Zondag haar Najaarsmarseh. De organiseerende vereeniging arriveert aan het eindpunt.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 9