SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD 1 HU «8 o MAANDAG 26 OCTOBER 1936 H A A R E E M'S D A G B E A D SPORTi. SPEL Op de Japansche scholen wordt den leerlingen nog geheel volgens de gewoonten van eeuwen her, het stokvechten geleerd. Son ja Henie schittert thans ook in Hollywood waar het ijskoninginnetje in de studio's werkt Merkens werd te Berlijn gehuldigd, toen hij in een sprintwedstrijd en wereldkampioen Scherens wist te verslaan. Het E. H. S.-elftal. Eerste rij v. 1. n. r.: Donselaar, v. Eethen, Wagner, v. Dam, Smink. Tweede rij: v. Ommeren, v. d. Vlist, Kroonsberg. Derde rij: v. Es, Moser, De Jong. Een zeer zware zwemwedstrijd in de Hoogh- ley-rivier nabij Calcutta werd gewonnen door den B'ritsch-Indiër N. C. Malik (liggend) die in 1932 op de Olympische Spelen te Los Ange les voor zijn land was uitgekomen. De wereldkampioen kunstrijden op de schaats Karl Schaf er -is een sportzaak begonnen en verkoopt thans schaatsen Rood Wit I. Staande v. 1. n. r.: L. Jongeneel, M. Schmeink, M. van Beeck Vollenhoven. T. Leeuwenberg. T. Goeting. Zittend: M. Breiten- stein, L. Wildschut, W. de Voogt, A. Voorwalt- Cassa, J. Goeting, P. Loeb. B. D. H. C. I. Staande v. 1. n. r.: W. v. Bueren, N. v. d. Brandeler, A. de Vletter, H. Andreas, G. Rigbers, M. KammeijerStrobe. Zittend: B. VenemaKooyman, T. Mulder, C. Wouds- raa, D. Roos, G. Meevers. In Genève zijn ook al wielerwegwedstrjjden gehouden voor dames. xiet. D. I. O .-elftal. Eerste rij v. 1. n. r.: Wilschut, Poelgeest, Witkamp, Oiydam, Konijnenberg. Tweede rij: Driehuis, Zandstra, Bijster. Derde rij: Tjeertes, Biesbrouck, G. de Nieuwe. Het elftal van de Kennemers, dat Zondag na een onfortuinlijken wed- trijd in het Beverwijksche Sportpark met 31 door 't Gooi geslagen .yerd. Knielend: v. d. Wal, Boom., Staand v. 1. n. r.: Van Urk, Veen- tra, Steeman, Schipper, Versluis, v. d. Bos, Heïdeman, Horeman, Groot Een groep deelnemers aan den Jachtrit van de Vereeniging „De Haarlemsche Manége" op het strand te Zandvoort.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 9