AMSTERDAMSCHE BEURS IAAT/TE BERICHTEN CATARRH V R IJ D X 'G 30 OCTOBER 1936 H X X R E E M'S OA'GBES D" Oe Vulpendokter. Vakkundige reparatiën aan alle merken. Ving. goed en billik. ZIJLSTRAAT 90 - HAARLEM - TEL. 11161 (Adv. Ingez. Med.) Prins Bernhard bezoekt de Philipsfabrieken. Eindhoven bereidt den Prins een feestelijke ontvangst. Z. D. H. Prins Bernhard, vergezeld van zijn secretaris, jhr. ir. W. G. Röell, kwam giS' teravond te 6 uur te Eindhoven aan. De prins bracht den avond door ten huize van dr. A. F. Philips, alwaar ook overnacht werd. Hedenmorgen omstreeks half tien verliet Prins Bernhard huize „De Laak" en begaf zich naar het hoofdkantoor der Philipsfabrieken. Ve t den met vlaggen getooiden toren der gloeilampenfabriek liet het Philips-carillon vaderlandsche liederen hooren. Bij zijn aan komst werd de Prins door een talrijke me nigte luide toegejubeld. Op het hoofdkantoor werden de leden der directie aan Prins Bernhard voorgesteld. Be- begeleid door dr. A. F. Philips en de onder directeuren Ir. P. F. S. Otten, ir. F. J. Philips en den heer P. Staal werd hierop een bezoek gebracht aan de gloeilampenfabriek, waar de prins met groote belangstelling het fabricage proces gadesloeg. Na de polikliniek bezichtigd te hebben volgde de hooge bezoeker zeer geïnteresseerd een uiteenzetting van dr. G. C. E. Burger over de beteekenis van het Röntgenonderzoek bij de moderne t.b.c.-bestrijding. Bij den daarop volgenden rondgang door 't natuurkundig laboratorium onder leiding van prof. dr. Holst, vond ook een televisie-demon stratie plaats, waaraan mej. Mariette Serlé hare medewerking verleende. Prins Bernhard was door deze demonstratie zeer geboeid en uitte zijn waardeering over de door Philips bereikte resultaten. Na een rondrit door den Philips woning bouw, kwam Prins Bernhard te ca. half een voor het ontspanningsgebouw aan, waar zich velen verzameld hadden, die den Prins harte lijk begroetten. In het ontspanningsgebouw bevonden zich vele leden van het hooger Philips-personeel, die mede aanzaten aan een in de groote be neden zaal aangerichte Brabantsche koffie tafel. Militaire staatsgreep in Bagdad? KAIRO 30 October (Reuter/A. N. P.) Het gerucht doet hier de ronde dat te Bagdad een militaire staatsgreep is ondernomen. Het gerucht, schijnt door latere ontvangen berichten te worden bevestigd, doch bijzonderheden ontbreken nog. HAVENARBEIDERS AAN DEN STILLEN OCEAAN. SAN FRANCISCO, 30 October (Reuter/ A.N.P). De bonden van havenarbeiders besloten mor genochtend 8 uur in staking te gaan. De staking zal 37.000 werklieden aan de kust van den Stillen Oceaan omvatten. Reorganisatie Handel Mij. R. S. Stokvis. Aan de op 17 November a.s. te houden ver gadering van aandeelhouders der Handel Mij. R. S. Stokvis Zonen zal een voorstel tot reorganisatie gedaan worden. Voorgesteld wordt wegens geleden verliezen de cumulatief preferente aandêelen A, thans elk groot 1200, te wijzigen in gewone aan- deelen, elk groot 1000; de cumulatief preferente aandeelen B. thans elk groot 1200, respectievelijk 1000, te wij zigen in gewone aandeelen, elk groot f 400, respectievelijk 333.33. De gewone aandeelen, thans elk groot 1200, geheel af te schrijven en aan de houders dier aandeel per gewoon aandeel vier restant- bewijzen uit te reiken, rechtgevende per res- tantbewijs op een uitkeering van 0.50, tot een maximum van 2.50, voor elk percent aan primair aan aandeelhouders uit te keeren di vidend, benevens op een gedeelte van de over winst en welke restantbewijzen kunnen wor den ingetrokken tegen 50 per stuk, dan wel tegen uitreiking van een aandeel van 50. De depreciatie van den gulden. Houdt liet egalisatiefonds thans een verdere stijging van den gulden tegen? Onze financieele medewerker telefoneerde ons hedenmiddag: Het verschijnsel van den stijgenden gulden blijft de aandacht trekken. Ook heden voor beurs noteerde de dollar weer f 1,84 3/4, ter wijl de pondenkoers opnieuw lager werd ge noteerd, f 9.02 3/4 tegen gisteren f 9,03 7/8. De indruk bestaat, dat het Nederlandsche egalisatiefonds thans een verdere stijging van den gulden tegenhoudt, want van allen kant houdt de vraag naar ons devies aan. Zonder twijfel mag men hierin het bewijs zien voor de sterke financieele en economische positie, waarin ons land vóór de depreciatie reeds ver keerde. Mogelijk, dat de stijgende export dei- laatste weken ook op de wisselkoersen van in vloed is. Hier en daar maakte men zich reeds over een te groote appreciatie van den gulden be zorgd, omdat daardoor de aanvankelijke Voordeelen varn den gestaakten gouduitvoer zouden wegvallen. De fondsenmarkt echter trekt zich van den stijgenden gulden weinig aan, maar blijft sterk a la hausse georiënteerd. Heden was de stemming opnieuw vast, zoo wel voor binnenlandsche als voor Amerikaan- sche aandeelen. Vooral Amsterdam Rubber blijven gevraagd 237 na 232. voorts H. V. A. 404 na 400 A.K.U., die van 413/4 tot 43 opliepen, Steels 55 3/4 tot 57 3/4 etc. In Wallstreet verwacht men de herkiezing van Roosevelt en daarin een verdere voort zetting van de beurshausse. DE DEPRECIATIE VAN DEN GULDEN deprec. deprec Dollar te A'dam Pond te A'dam in proc. in proc ALG. VER. „NOOIT MEER OORLOG' Een dezer dagen hield bovenge noemde vereeniging haar jaarvergaderim gebouw „De Nijverheid". Waarschijnlijk door het zeer slechte weer was de opkomst niet bij zonder groot. Na opening door den voorzitter, den heer L. Geutskens, die in korte trekken de gebeur tenissen van den laatsten tijd besprak, kreeL de secretaris gelegenheid tot het uitbrengen van zijn jaarverslag. Dit gaf blijk van een groote activiteit. Wij noemen de actievergade ring inzake het Italiaansch-Abessynische con flict, de 6 cursusavonden, waar o.a. als spre kers optraden: mr. Fuchs, Ds. Eldering, Daan van der Zee, Sam de Wolf en de heer Polak. Deze avonden waren over het algemeen zeer goed bezocht. Verder werd medewerking verleend aan de acties van den Vredesraad Haarlem. O voerd werd „Wunder um Verdun" onder"lei ding van den heer J. C. Frevel. Er werd een Kersttentoonstelling gehouden in een pand in de Groote Houtstraat en een zeer geslaag de Erasmus-herdenking. De afdeeling verleende flnancieelen steun aan den kinder-lichtommegang op 11 Nov. 1935 en aan den Vrouwen Vredesgang op 15 Mei 1936. gehouden te Amsterdam. Door bijstand van de actieve Keurgroep werden duizenden pamfletten verspreid. Het verslag besloot met de mededeeling, dat er een ledenwinst was te constateeren. Ook het jaarverslag van den penningmees ter bleek optimistisch gesteld te zijn. aange zien een batig saldo aanwezig was, terwijl de Ingediende begrooting aller instemming had. In de bestuursfuncties kwamen eenige muta ties; voorzitter en penningmeester zullen met elkander van functie wisselen, zoodat met al- gemeene stemmen de heer C. G. Morlang tct voorzitter werd gekozen, terwijl de heer L. Geutskens het penningmeesterschap over nam, De overige bestuursleden werden allen herkozen. De nieuw benoemde voorzitter dankte den heer L. Geutskens, mede namens leden en bestuur, voor het vele werk, dat hij steeds verrichtte en sprak daarbij den wensch uit, dat hij evenzoo nog vele jaren met dezelfde nauwgezetheid het ambt van penning meester zou mogen vervullen. Tot besluit werden de plannen besproken voor het komende vereenigingsjaar. Daarvoor roept de vereeniging de medewerking van het publiek in voor het werk van den vrede. Zij spoort allen aan lid te worden van „Nooit meer oorlog". RUSSISCH VLIEGER VESTIGT EEN HOOGTERECORD MOSKOU. 30 Oct. (Reuter). De Russische vliegenier Youmachef heeft een hoogte van meter bereikt met een nuttigen last van 5 ton. Hij verbeterde hiermede het wereldre cord, dat op naam stond van den Franschman Coupe, met 233 Meter. KERKELIJKE KIES VEREENIGING „SCHRIFT EN BELIJDENIS" Bovengenoemde kiesvereeniging hield gister avond een geslaagden propaganda-avond. De voorzitter de heer A. Wensing opende met ge bed en schriftlezing, en leidde met een kort woord den spreker, den heer J. J. A. Sandee in, welke het onderwerp „Onze taak, hoe wij haar zien en hoe wij haar trachten te volbren gen", behandelde. Als kerkelijke kiesvereeniging ligt onze taak op het gebied van bestuur en beheer van onze Hervormde kerk. bijzonderlijk in de kerkelijke gemeente Haarlem, aldus spr. Tot het uit oefenen van die taak laten de reglementen aan de gemeenteleden slechte één weg open: de kerkelijke verkiezingen. Controle op den gang van zaken is er verder weinig of niet. Daarom is het van groot belang, welke per sonen er zullen worden gekozen. Dit is de praktischen kant, daarnaast is er de prin- cipieele zijde. Hoe kan er in de kerk een taak zijn voor iemand, die niet weet wat een kerk is? zoo vroeg spr. Ons alle taak Is een uit vloeisel van onze belijdenisbelofte. Spr. ein digde met een opwekkend woord. Op deze toespraak volgde een geanimeerde gedachtenwisseling, waarna de voorzitter een slotwoord sprak. OPENBAAR EXAMEN VOOR MANNEQUINS. Het openbaar examen, <ïat Donderdagavond in de bovenzaal van het Parkhotel te Am sterdam is gehouden door de eerste Neder landsche school voor opleiding tot manne quin „M.O.D.E.", heeft niet ten overvloede de aandacht gevestigd op het beroep van mannequin. Vele jaren is mij hier te lande zeer ge neigd geweest dit beroep te onderschatten. Mannequin was synoniem met modepop en werd, behalve door degenen die het in de mode-industrie kunnen weten, als een on nut wezen gekenmerkt. De mannequin echter is de trait d' union tusschen verkooper en kooper. Van daar hangt mede en zeker niet in de laatste plaats het resultaat van den verkoop af, met haar staat en valt het succes van een mode show. De zes jonge meisjes, die Donderdagavond voor de critische blikken van examencom missie en belangstellenden uit de confectie- branche een proef van haar gedurende een half jaar verkregen bekwaamheid aflegden, bewezen ten eerste, dat ook een toelatings examen niet overbodig zijn, ten tweede, dat deze opleiding nog zeer voor uitbreiding vat baar is, en ten derde, dat aan het beroep van mannequin hoogere eischen moeten worden gesteld dan tot nu toe. BEVERWIJK De trekking van de vijfde Paardenverloting. Onder enorme belangstelling vond Donder dagavond in het Kennemer Hotel de trekking plaats van de 5de groote Paardenverloting, ge organiseerd door de Harddraverij vereeniging „Beverwijk en Omstreken". Reeds lang voor het aanvangsuur was de trekkingszaal tot in de uiterste hoeken bezet met houders van lo ten, die vol spanning den aanvang van de trekking verbeidden. De voorzitter van de Harddraverijvereeni- ging, de heer A. Blom Hzn., dankte in zijn openingswoord in de eerste plaats allen, die er aan hebben medegewerkt om ook deze vijf de verloting weer tot een groot succes te ma ken. Onder daverend applaus deelde spr. mede, dat de 16.000 loten, die deze loterij telde, wa ren uitverkocht. In het bijzonder richtte de voorzitter nog een woord van dank tot de heeren Meyer en Weys, leden van de loterij commissie. De heer H. H. Meyer antwoordde hierop, dat alle lof den voorzitter toekomt. Zonder zijn werkkracht zou deze verloting zeker niet zoo'n groot succes geworden zijn. Notaris Mr. A. Moens, onder wiens leiding en toezicht de trekking zou geschieden, las daarna het procesverbaal voor, om vervolgens aan zijn jeugdige assistenten, de jongeheeren Hofland en Weys, het sein te geven de trommels te doen draaien. De eerste prijs, de harddravers Quita en Robert E. Lee, ter waarde van f 1500 vielen op no. 8545. De gelukkige winnaar was in de zaal aanwezig. Het was de heer G. H. van Broek huizen. die evenals zijn echtgenoote, van alle zijden met zijn buitenkansje geluk gewenscht Ineerd, overeenkomstig Wallstreet. Vrij veel I werd. En alle anderen, die tot het groote leger belangstelling ging uit naar aandeelen Shell der teleur gestelden behoorden, voegden daar- Union. 1 aan een hartelijk applausje toe Voorbeurs te Amsterdam. DE GULDEN BLIJKT STABIEL. De houding van den gulden ten opzichte van de buitenlandsche valuta's is de laatste dagen opvallend stabiel en het depreciatie-percen tage bedraagt bijna voortdurend 20Yz a 21 procent. Ook heden was het Nederlandsche devies weer goed gedisponeerd. Het Engelsche pond bewoog zich den geheelen morgen vrij wel onveranderd op 9.03 1/4, tegen gistermid dag officieel 9.03 7/8. Naar verluidde zou het egalisatiefonds opereeren en via de Neder landsche Bank ponden koopen, waardoor een grootere koersdaling van het Engelsche devies vermeden werd. De dollar noteerde 1.84 5/8 tegen gisteren officieel 1.84 7/8, hetgeen over eenkomt met een depreciatie-percentage voor den gulden van 20.4 pet. De andere deviezen bewogen zich op ongeveer hetzelfde niveau, Parijs op 8.59 tot 8.59*2 en Brussel op 31.15 tot 31.17. Het voorbeurs-effectenverkeer had een rus tig. maar over het algemeen vast voorkomen. Vrijwel alle fondsen openden boven het vorig slotniveau en wisten zich op het hoogere peil te handhaven. Een uitzondering vormden Philips-aandeelen, welke na een hoogeren in zet een afbrokkeling vertoonden. Van de lo cale fondsen ging de meeste vraag uit naar rubberfondsen, die allen in koers opliepen. Amerikaansche waarden lagen vast gedïspo- wordt gewoonlijk gebaat door de dampen van VOOR AllE VERKOUDHEDEN (Adv. Ingez. Med.) Laffe streek. Donderdagnamiddag vijf uur fietste een dienstbode door de Santpoorterstraat. Door een onbekend gebleven jongen werd zij met een stuk gaspijp gegooid, dat ongelukkiger wijze in de spaken van haar rijwiel terecht kwam. Het meisje viel, met het gevolg dat zij ernstig gekwetst werd. Zij kreeg een dubbele kaakfractuur, een lichte hersenschudding en een wond aan de kin. Ook verloor zij een paar tanden. Zij werd per taxi naar het Ziekenhuis St. Johannes de Deo vervoerd, waar haar de eerste hulp werd verleend. Daarna werd zij naar de Maria-Stichting gebracht, waar zij ter verpleging is opgenomen. De politie stelt een onderzoek in. Aan omstanders, die dit ge zien hebben, wordt verzocht zich voor het verstrekken van inlichtingen aan het Politie bureau Smedestraat te willen aanmelden. VOETBAL. EEN NIEUWE ZATERDAGMIDDAG COMPETITIE Men schrijft ons: Woensdag j.l. is door eeni ge voetbalclubs een nieuwe Zaterdagmiddag competitie in het leven geroepen, waaraan de volgende clubs zullen deelnemen: E.V.A., Viri- bus-Unitas, T.O.P., W.S.V., Meer en Bosch en De Gazelle. Het bestuur is als volgt samen gesteld: West, voorzitter; Bosman, secretaris (President Steynstraat 54)H. Fischer, pen- nengmeeester; I. Angenent, tweede secretaris, en Van den Berg, vice-voorzitter. Er zullen twaalf elftallen aan deze competitie deelne men. Het begint Zaterdag 7 November. ZANDVOORT Zandvoortsche Handels- vereeniging. Donderdagavond hield de Zandvoortsche Handelsvereeniging, afdeeling van den Kon. Ned. Middenstandsbond, een algemeene ver- ;adering in Bodega Mustert aan den Strand weg. De vice-voorzitter, de heer C. Sprengers, opende de vergadering en deelde mede, dat in de vorige bestuursvergadering de voorzitter, de heer L, J. Rinkel had medegedeeld, dat hij zich wegens gezondheidsredenen genoodzaakt zag, voor zijn functie als voorzitter te be danken. Spr. merkte op dat het afgeloopen seizoen, ondanks de reclame, gemaakt door V.V.V. en ondanks de redelijke hotel- en pensionprijzen zeer teleurstellende resultaten heeft opgele verd. Als oorzaken wees hij aan; het slechte weer en den trek van de Nederlanders naar het buitenland. Hij sprak de hoop uit dat de de valuatie van den gulden een gunstigen invloed zal hebben op de financieele resultaten van de badplaateen. Na de ingekomen stukken en enkele mede- deelingen werd overgegaan tot bespreking van de whiter campagne. Door het bestuur werd voorgesteld om op 15 November weer te beginnen met het uit geven van bonnen voor het ballerospel er tevens om daaraan een schietspel te ver binden. Een uitvoerige bespreking werd gevoerd over dit bestuursvoorstel. De groote meerder heid van de vergadering bleek tenslotte voor het uitreiken van prijzen, inplaate van het afgeven van waardebonnen. De prijzen zullen geëtaleerd worden in een winkelhuis aan de Zeestraat. In de commissie tot aankoop van de prijzen werden benoemd de heeren: Van Houten, Bo- hemen, Lorenz en Brink, terwijl ook twee leden van de Hanze zitting in deze commissie zullen nemen. Het bestuur deelde verder mede. dat het met de Oranjevereeniging in overleg was getreden om het ballen- en schietspel te organiseeren tijdens de feestweek ter gele genheid van het huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bernhard. De gewijzigde artikelen 7 en 9 van de Sta tuten werden met algemeene stemmen aan genomen. Bij de rondvraag verzocht de heer Vallo het bestuur, pogingen in het werk te stellen, de politieverordening, die het plaatsen van fiet sen langs de boulevards en op de afgangen naar het strand verbiedt, gewijzigd te krijgen, daar het voor neringdoenden, die aan ver schillende strandtenten leveren niet mogelijk is, de vaak zwaar beladen fiets bij eiken af gang mee naar beneden te nemen en weer naar boven te sjouwen. Het bestuur zegde toe hierover in overleg te zullen treden met het hoofd der politie. Nadat de heer Rinkel nog zijn dank had- betuigd voor de vele bewijzen van sympathie ondervonden tijdens zijn ziekte, sloot de vice- voorzitter de vergadering. SANTPOORT VEREENIGING KONINGINNEDAG. De vereeniging „Koninginnedag" te Sant poort hield haar jaarvergadering in ..Zomer- lust". Na het uitbrengen der jaarverslagen wer den tot leden der kascommissie benoemd de heeren Scholte en Cornegge Jr. De bestuursverkiezing had tot resultaat, dat de heeren Komen en Verkruyssen herkozen werden. In plaats van den heer Post, die geen herbenoeming wenschte, werd de heer Scholte gekozen. Hierna werden besprekingen gevoerd over de feestelijkheden ter gelegenheid van het a.s. huwelijk van Prinses Juliana IJMUIDEN Ernstige autobotsing in de Trompstraat. Twee auto's scheppen elkaar. Donderdagmiddag omstreeks 1 uur had in de Trompstraat bij de Kortenaerstraat een ernstige botsing plaats tusschen twee luxe auto's, waarbij ernstige materieele schade ontstond, doch zich geen persoonlijke onge lukken hebben voorgedaan. Een dezer auto's die werd bestuurd door dr. van L. alhier reed met een flinke vaart door de Trompstraat, toen uit de Kortenaer straat een andere auto kwam aanrijden. De auto's konden elkaar niet meer ontwijken. Het gevolg was een botsing, die zoo hevig was, dat beide wagens op het trottoir bij den sla gerswinkel van den heer B. terecht kwamen. Een op het trottoir staande boom sneuvelde en ook twee rijwielen werden vernield. Beide auto's kwamen zeer gehavend uit den strijd te voorschijn, doch de bestuurders ble ven ongedeerd. MARKTPRIJZEN' Tarbot per KG. f 1.20 Tongen per K.G. f 1.701.15 Zetschol per 50 K.G. f 24 Kleine schol per 50 K.G. f 2110 Schar per 50 K.G. f 4.603.40 Vleet per stuk f 1.10 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 225.80 Kabeljauw per 125 K.G. f 50—39 Groote gullen per 50 K.G. f 18 Kleine gullen per 50 K.G. f 156 Wijting per 50 K.G. f 5.50—0.50 Makreel per 50 K.G. f 8.50—2.55 Leng per stuk f 1.70 Koolvisch per stuk f 1.55—0.65 Versche haring per kist f 3.051.50 DE „NEELTJE JACOBA" UITGEVAREN. Op het bericht, dat zich ter hoogte van Cas- tricum een wrak bevindt, dat gevaarlijk ligt voor de scheepvaart, is hedenmorgen de motor reddingboot „Neeltje Jacoba" uitgevaren. De boot wordt in den middag terugverwacht BESOMMINGEN Trawlers: Poolzee, IJM. 77. 170 m. f 1690 Dirkje RO 53, 1015 m. f 1810 Alkmaar IJM. 31 f 870 m. f 1850. Loggers: KW 75 f 690. Pekelharing: Martenshoek IJM. 283. f 1470. Versche haring: SCH. 130 f 500, SCH 35 f 900. KW 40 f 270. KW 49 f 100. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 30 October. Bevallen 29 October: L. Maasde Zwart, z.; C. P. Roo ij akkers—v. d. Meij, d.; S. Swarts— v. d. Craats, z.; M. A. B. BoslandBenner, z. Overleden 28 October:G. W. P. Daniels, 53 J., Staten Bolwerk; W, Nederkoorn, 75 j., Boter markt; M. C. GlebbeekHertling, 34 j., Kam perlaan; J. B. E. Lambregts, 30 j., Rijksstraat weg; 29 October: J. Reynvaan, 84 j.. Gasthuis- vest: 30 October: M. H. Bosman, 15 j.( Kam perlaan. KOERS VAN HEDEN VORIGE KOERS pl.m. pl.m pl.m. pl.m. 1.30 1.45 2.00 2.15 STAATSLEENINGEN BIN NENLAND. 100% 100% 4 pCt. ld. 1933 II 1001* 4 pCt. Nederl. Indlë 100 >6 - 1003/ft - STAATSLEENINGEN BUI TENLAND. 5V2 pet. Duitschlandl930 227, (Youngleenlng) 21*4 22 22 22% Youngleening (met ver 227U klaring) 23*4 23*4 23*4 BANK - INSTELLINGEN. Amsterd Bank 145*i Handel Mpij. Cert van 162 f250 Koloniale Bank 74 74*$ 74*4 74*4 Ned. Ind. Handelsbank 133** 133*4 133 13;*$ fr Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL 42V8 Alg. Kunstzijde Unie 41% 497/8 427/g 43*4 v. Berkels Patent 47 - Calvé Delft Cert 76 77*4 77*4 Ned. Ford ex 40 afst 240 Philips Gloeil. Gem.Bezit 254 254*$ 253*4 253*4 255 158*4 1593/s 1593/s 159y, 1597/e TABAKKEN. Dell Batavia 233 236 240 239*$ Deli Maatschappij 294 297*$ 297 301*$ 250*$ 264 264 SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot 3% Scheepvaart Unie *0*4 80 80*4 80*4 SO—80*$ Konlnkl. Paketvaart 135 Rotterdamsche Lloyd 75 Maatschappij Nederland 73 72*4 72*4 7314 Holland—Amerika lijn 97 - PETROLEUM. 395*$ 398*4 396 29S*$ 399*$ Perlak Petr 89*$ Shell Union 20 19% 19% 19% 197/, Continental Oil 27i/f - 273/, 14% 14*$ 14% 14% 14% CULTUUR MAATSCH. H. V. A 400*$ - 402 408*$ 409*4 Java Cultuur 149 150 150 - Ned. Ind. Suiker Unie 122*$ 123 23*4 123*$ Vorstenlanden 31*4 31*$ - INDUSTR. OND. BUITENL. Intern. Tel and Tel. 9% 9*$ 357/(i 35% 357/t 36 Bethleh Steel 527, 53% 543/8 54 3 3% 3 57% 56% 577/f 577/8 57 43*$ 43 43% 43% Radio Corp 8 - RUBBERS. Amsterd. Rubber 232J4 246*$ 246 249 245*4 Dell Bat. Rubber 134*4 138*$ 138*$ 138 138 Indische Rubber 157 158 158 - Kendeng Lemboe 190 - 192 193 Serbadjadl H4*$ - 118*$ Rotterdam Tapanoell 61*$ Bandar Rubber 179*$ 183 Preanger Rubber 77*$ 79*$ 80*$ Java Caoutch 128 - Sumatra Rubber 207 - 209 AMER. SPOORWEGEN. Southern Pacific 35*4 Wabash Railroad 2% 2% Union Pacific 1047, Chic. Wilwaukee 6% Missouri Kansas Texas 57/, 6% MIJNBOUW. Alg Explor. Mij 173*4 Redjang Lebong 270 441 - - PROLONGATIE. - a

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 13