SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD ri b 1 MAANDAG 9 NOVEMBER 1936 H A 'A R E E M'S D A G B E X D' SPORTtSPEL De 13-jarige Marjorie Gestring die bij de Olympische Spelen te Berlijn de gouden me daille in het schoonspringen won, worstelt nu weer met sommen op een schoolbank in Amerika. Een „dringend" geval tijdens een rugby wedstrijd tusschen Londen en Bridge End. Ergens daartusschen moet de bal zijn. De R. C. H.-back Prevost (links op den achtergrond) kijkt verschrikt toe, hoe de bal uit een door den Blauw Wit-speler Bergman genomen corner in het doel verdwijnt. De vier oetenmeesters, die Zaterdagavond in het Krelagehuis tenniswedstrijden speelden. V. 1. n. i\: J. Goedraad, W. Hemmes, A. Waas dorp en R. Wijbrandts. De Zuid-Afrikaansche bokser Ben Foord heeft ter verkrijging van meer snelheid, het afdoende middel te baat genomen, om zich dagelijks met windhonden te oefenen. Het Korfbal-twaalftal van Haarlem II. De dames v. 1. n. r.: E. Eekhout, A. Bra kei, G. Kalf, L. v. d. Avoort. M. Kalf. I. Vink. De heeren: J. Hop, W. v. Leeuwen, .T. Pruschen. H. Fabel, D. Philippo. B. Weldink. De Zesdagen-koning P. van Kempen deed Zondagavond bij de Rotterdamsche Zes- daagsche een leelijken val. Het Spaarnevogels-elftal. Eerste rij v. 1. n. r.: C. Bilderbeek, N. Tangerman, F. Elsinga, B. Tangerman, J. Boeree. Tweede rij H. Kiekens, A. Tangerman, H. Bilderbeek. Derde rij: C. Bosch, J. Veenstra, H. Poen. ..cl Ripperua-eiital. Eerste rij v. 1. n. r.: J. Spoor, G. Roode, J. Cop, A. Rietnof, H. Peperkorn. Tweede rij: B. Cop, H. Dreijer, B. Dreijer. Derde rij: J. Harwijne, G. Koster, H. J. Kruijff. Op de motor- en rijwieltentoonstelling in Olympia te Londen, heeft deze triplex bij zondere belangstelling gewekt. Zal het op den duur bij drie blijven? Nog een trainingsnieuwigheid. Een zestal rugbyspelers van de Loyola Universiteit te Los Angeles oefent de spieren met behulp van een olifant.

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 9