AMSTERDAMSCHE BEURS IAAT/TE BERICHTEN WOENSDAG 25 NOVEMBER 1936 HAARLEM'S DAGBLAD 11 Ambassadeurs in de Wilhelm- strasse ontboden. BERLIJN, 25 November (Havas- A.N.P.) De ambassadeurs van de groote mogendheden zijn in de Wil- helmstrasse ontboden tusschen 12 en 1 uur hedenmiddag, Naar Havas nader verneemt is de Sovjet-Russische ambassadeur te Ber lijn niet uitgenoodigd in Wilhelm- strasse te komen tezamen met de am bassadeurs van de overige groote mo gendheden. Spaanscbe opstandelingen melden succes. Aan het front van Madrid. TAL AVER. A DE LA REIN A25 November (Havas-A.N.P.) De opstandelingen maken toebereidselen tot een aanval op groote schaal. Zij gingen gisteren niet tot aanval len over. De regeeringstroepen daarentegen vielen herhaaldelijk aan, o.a. bij Caraban- chel Alto voor de Toledo-brug, Omstreeks acht uur opende de artillerie van de regee ring een hevig vuur op de stellingen der opstandelingen en toen deze na een kwartier hier niet op reageerden, verlieten de mili tiemannen hun stellingen om te pogen de strategische punten, welke zij verleden week moesten verlaten, te hernemen. De opstan delingen lieten hen kalm naderen en plot seling maakten zij hen door een welgericht vuur den terugtocht onmogelijk. De man schappen van het vreemdelingenlegioen en de Mooren vielen hen in de flank aan en aangezien de regeeringstroepen niet konden terugtrekken moesten zij wel den strijd op de blanke wapenen aanvaarden. 45 man vielen, de overigen werden krijgsgevangen gemaakt. Ook in het noorden bij Brunette vielen de reegeringstroepen aan. Van het Escuriaal af waren regeeringstroepen langzaam opgerukt. Aangezien deze actie geen militaire waarde had, -verzetten de opstandelingen zich niet. Tenslotte ontketenden de militietroepen in het zuiden op den weg naar Aranjuez een hevigen aanval. Na een strijd van twee uur werden de regeeringstroepen naar de vallei van de Jarama teruggeslagen. De Almirante Cervera beschadigd! MADRID, 25 Nov.. (Havas.) Uit Murcia wordt gemeld, dat een oorlogsschip, dat veel over eenkomst vertoonde met de Almirante Cer vera, het beste schip van de vloot der opstan delingen, nabij Estepona is gezien, langzaam «toornend en licht overhellend. ZEVENTIEN DOODEN BIJ EEN TREIN BOTSING IN DE VER. STATEN. CHICAGO, 25 November (Havas- A.N.P.) Gisteravond 19.50 uur zijn op de lijn ChicagoMilwaukee twee treinen tegen elkaar geloopen. Ze ventien personen z'ijn om liet leven'; gekomen, 65 werden gewond. r Autobotsing op de Leidsche- vaart. Twee auto's en een huis ernstig gehavend. Hedenmiddag reed op de Leidschevaart in de richting van de stad een auto, bestuurd door den heer IJ. met een vaart van 50 a 60 K.M. Uit de Leidschestraat kwam een auto. bestuurd door den heer d. G. Hoewel deze laatste auto kalm reed, was op het kruispunt toch een botsing niet te voorkomen. De auto uit de Leidschestraat reed den anderen wagen links achter aan. De aangereden auto maakte een halven draai om en botste tegen het per ceel 126. Beide auto's werden zwaar bescha digd, terwijl ook aan het genoemde perceel schade werd toegebracht. De inzittenden van de beide auto's kwamen er zonder letsel af. De politie stelt een onderzoek in naar de oorzaak. De verwoesting, die aan het perceel Leid schevaart 126 is aangericht, is aanzienlijk. De voorgevel is bij een der ramen van de be nedenverdieping geheel ingedrukt. De echt- genoote van den bewoner bevond zich op het oogenblik van de botsing- op de bovenver dieping. Plotseling hoorde zij een hevigen slag. Ze spoedde zich naar beneden en trof daar in de voorkamer een ontzaglijke ravage aan. Eenige meubelstukken waren door de stee- nen, die naar binnen gevallen waren, geheel vernield. Het ongeluk trok, zooals te begrijpen was, veel bekijks. De beide auto's zijn weggesleept en door de politie in beslag genomen. ST. NICOLAASFEEST VAN DEN BOND VAN NED. ONDERWIJZERS. De Bond van Nederlandsche Onderwijzers organiseert, evenals ieder jaar, ook nu weer een groot St. Nicolaasfeest voor de schoolkin deren. In verschillende groepen zullen de kin deren het aloude feest vieren. De leerlingen van de voorbereidende scholen Jansstraat, Smedestraat, van Zompelstraat, Corn, van Noordestraat, Leidsche Plein, Ternatestraat en Berkenstraat vieren het op school. De andere kinderen gaan alle naar het Gem. Concert gebouw, waar zij prettig bezig gehouden zullen worden. St. Nicolaas en Zwarte Piet komen natuurlijk op be'zoek, er worden tooneelst.uk- jes opgevoerd en films vertoond. Het begint reeds op Zaterdag 28 November van 121/22J/ en van 3 1/25 1/2 uur. Andere scholen komen aan de beurt op Maandag 30 November van 46 en van 79 uur, op Woens dag 2 December van 12 Va2J-4 en van 3 1/2 5 1/2 uur, op Donderdag 3 December van 710 uur, Vrijdag 4 December van 12/42J/2 en van 3 1/25 1/2 uur, op Zaterdag 5 December, zelf dentij d, op Maandag 7 December van 710 uur, op Woensdag 9 December van 710 uur en tenslotte op Donderdag 10 December van 710 uur. De tooneeistukjes, die opgevoerd zullen wor den zijn: „Pas op de draad" door J. Panman, „De kok en de dieven" door Johan Schaake, „Dokter alwetend" door J. de Groot bewerkt, en tenslotte het kindertooneelstuk in drie be drijven van Fred. Berens, „De zieke prinses". Het laatste stuk wordt gespeeld onder regie van Henk Bakker. Ongetwijfeld zullen de kinderen zich op dit groote St. Nicolaasfeest zeer vermaken. Engelsche bemiddeling in het Duitsch-Russische conflict? Démarche te Moskou. LONDEN, 25 November (Havas-A.N.P.) De Daily Express bericht, dat Baldwin en Eden op het oogenblik pogingen doen om de Sovjet autoriteiten te bewegen clementie te toonen ten aanzien van den Duitschen ingenieur Stickling, die ter dood veroordeeld is. Naar verluidt, heeft de Britsche ambassadeur te Moskou stappen gedaan in deze richting. W. G. van Wettum overleden. Oud-chef van den dienst der opiumregie en lid der Geneefsche opiumcommissie. 's-GRAVENHAGE, 25 Nov. Op 64- jarigen leeftijd is heden te 's-Graven- hage overleden de oud-chef van den dienst der opium-regie, de heer W. G. van Wettum. Willeni Gideon van Wettum werd op 13 De cember 1872 te Leidschendam geboren. Hij werd opgeleid voor Indisch ambtenaar bij de Indische instelling te Delft en vertrok in 1892 naar Nederlandsch-Indië, waar hij tot 1901 werkzaam was als ambtenaar bij het binnen- landsch bestuur. Toen werd hij overgeplaatst naar den dienst der opium-regie. Hij klom op van controleur tot de functie van hoofd inspecteur en maakte in 1912 de in dezen dienst hoogst mogelijke promotie, toen hij tot chef van den dienst der opium-regie werd be noemd. Reeds tijdens zijn Indische ambtsperiode heeft hij Nederland tweemaal op opium-con ferenties in het buitenland vertegenwoordigd. In 1921 werd de heer Van Wettum op zijn verzoek als chef van den dienst der opium regie gepensionneerd. Toen in het zelfde jaar de Volkenbond de raadgevende opium-com missie instelde, was hij de aangewezen per soon om Nederland in deze commissie te vertegenwoordigen. De wijze waarop hij dit deed, leidde ertoe, dat hij in 1926 benoemd werd tot regeerings-adviseur in internationale opiumzaken en tevens tot ridder in de orde van de Nederlandsche Leeuw. De heer Van Wettum heeft zich in interna tionalen kring aanzien en gezag verworven en de Nederlandsche regeering uitmuntende diensten bewezen. Op één na alle vergade ringen der raadgevende opium-commissie, waarvan hij eenige malen voorzitter en vice- voorzitter is geweest, heeft hij bijgewoond en herhaaldelijk is hij als rapporteur over be langrijke zaken betreffende opium-kwesties opgetreden. Bovendien heeft hij Nederland vertegenwoordigd op de beide opium-confe renties te Genève in 1925 en de z.g. limitatie- eonferentie te Genève in 1931, alsmede in het zelfde jaar te Bangkok op de conferentie nopens de bestrijding van het opium-misbruik in het Verre Oosten. Te Genève heeft de heer Van Wettum ook gedurende eenige jaren, toen in de vergade ring van den Volkenbond belangrijke bespre kingen inzake opium aan de orde kwamen, deel van de Nederlandsche delegatie uitge maakt en in de vijfde commissie belangrijk werk verricht. In Nederland stond hij de re geering terzijde bij de uitvoering van de opiumwet. Toen de heer Van Wettum in Februari van het vorige jaar op zijn verzoek eervol ontsla gen werd als regeerings-adviseur, werd hij bevorderd tot commandeur in de orde van Oranje-Nassau. In den loop der jaren heeft de overledene eenige malen publicaties over het opium- vraagstuk van zijn hand doen verschijnen. H. C. VAN DIJK Dezer dagen was het 45 jaar geleden dat de heer H. C. van Dijk zich verbond aan de Ko ninklijke Liedertafel „Zang en Vriendschap" Bij die gelegenheid werd de heer Van Dijk tot eerelid van de Liedertafel benoemd. BEVERWIJK Oud-ingezetenen bieden de gemeente een geschenk aan. Blijvend aandenken aan de fusie. Toen de vereeniging van de gemeenten Beverwijk en Wijk aan Zee en Duin een feit was, hebben vele oud-B e verwij kers, die door het geheele land verspreid wonen, hun vol doening daarover te kennen gegeven, door krachtigen steun te verleenen aan een co mité van vroegere ingezetenen, dat aan het gemeentebestuur een blijvend aandenken aan de fusie wenschte aan te bieden. Zij wa ren hun geliefd Beverwijk, waar velen hun ner geboren werden en hun jeugd hebben doorgebracht, nog niet vergeten, dat bleek wel uit de bijdragen, die van alle kanten toe vloeiden. Over den vorm van het geschenk werd van gedachten gewisseld, dat leidde tot het be sluit, om de gemeente een wandtapijt te bie den, bestemd om in de raadzaal te worden opgehangen. Het geschenk werd een kunst werk, vervaardigd in de Koninklijke Tapijt- knooperij „Kinheim" alhier. Dinsdag is in de raadzaal het geschenk met eenige plechtigheid het gemeentebe stuur aangeboden.. Dat geschiedde in tegen woordigheid van burgemeester II. J. J. Schol- tens, wethouder N, J. Out, wethouder W. van Dok, den gemeentesecretaris A. A. Post en de raadsleden mevr. T. Kemp-I-Iaan, P. Muntjewerff en F. R. C. Rijkens. Aanbieding van het geschenk. De voorzitter van het comité, Dr. A. Schuckink Kool, vroeger aarts hier ter stede, thans directeur van dengeneeskundigen dienst te Utrecht, herinnerde er aan, dat in het „Gedenkboek van Beverwijk" een afbeel ding voorkomt van een aankondiging, waar bij de ambachtsheerlijkheden van „de Be- verwijck", Wijck aan Duyn en Wijck op Zee" te koop werden aangeboden. Beverwijk hield den strijd tegen dit voornemen acht jaar vol en zocht en vond steun bij Wijk aan Duin en Wijk aan Zee In 1812. in den Franschen tijd, vormden zij één gemeente, om in 1816 te worden ge scheiden in de gemeenten Beverwijk en Wijk aan Zee en Duin. Het moest 120 jaren duren, alvorens de vereeniging weer tot stand kwam. Op vele punten was er ver wantschap tusschen de bevolking van heide gemeenten, een verwantschap, die zich op zoo menig terrein deed gelden. De trek was altijd naar het Westen, hetgeen spr aan de hand van vele jeugdherinneringen aantoon de. Dr Schuckink Kool eindigde zijn toespraak met den wensch, dat Groot-Beverwijk onder de standvastige en energieke leiding van den burgemeester een grootsche toekomst tege moet zou mogen gaan. Op zijn verzoek onthulde daarna mej. Lida Lijnkamp het geschenk van de oud-inge zetenen. Het waardevolle kunstwerk had een plaats gekregen achter den voorzitterszetel. De burgemeester aanvaardde namens het gemeentebestuur het fraaie geschenk, een product van de Beverwijksche Tapijtknoo per ij. De ontwerper heeft gebladerd in Ko- RAADSVERG ADERING. Naar wij vernemen zal a.s. Maandagavond wederom een raadsvergadering worden houden, waarin de salaris-regelingen van ambtenaren en werklieden aan de orde zullen komen. Ook zal in deze vergadering de begrooting voor het dienstjaar 1937 worden aangeboden. Vergadering van de Christel. Oranjevereeniging. De onlangs opgerichte Christelijke Oranje vereeniging heeft gisteravond in het vereeni- gingsgebouw aan de Oosterwijkstraat haar eerste ledenvergadering gehouden. Na een openingswoord van den voorzitter, Ds. H, Holtrop, werden de statuten en het huishou- delijk reglement vastgesteld. De voorzitter deelde vervolgens mede, dat de jonge vereeniging thans 101 leden telt en officieel den naam „Christelijke Oranjever eeniging Beverwijk" draagt. Daarna werd het programma voor den a.s. feestdag vastgesteld. In alles zal rekening worden gehouden met het werk van de ver eeniging „Koninginnedag", die het groote pro gramma verzorgen zal. De Christelijke Oranje vereeniging zal slechts aanvullend werk ver richten. Besloten werd, op Woensdag 6 Januari voor de leden en, voor zoover de plaatsruimte het zal toelaten, ook voor belangstellenden een feestavond te houden in het vereenigingsge- bouw. Als spreker zal worden uitgenoodigd de heer Gordeau, voorzitter van het Nationaal Jongerenverbond, of, bij diens verhindering, Ds, G. B. Westenburg uit Den Haag. Voorts zal het zangspel „Holland's Bruids paar" van Timmermans worden uitgevoerd onder leiding van den heer P. Hagedoorn. De heer Meyran zal met een orkest voor de mu zikale opluistering zorg dragen. Het ligt ook in de bedoeling om Donderdag morgen 7 Januari in de Ned. Herv. Kerk een godsdienstoefening te houden met Ds. Krijger en Ds. Holtrop als sprekers. Het aanvangsuur zal in overleg met „Koninginnedag" worden vastgesteld. ZANDVOORT Concentratie Christelijk Onderwijs? Geruimen tijd doen hier geruchten de rondi dat de Christelijke School aan de Brederode straat, onder één bestuur samengebracht zou den worden. bruikt worden als bewaarschool. Uit goede bron kunnen we. thans der vereenigingen opgeheven moeten wórden. nieuwe vereeniging wordt gesticht tot standhouding van deze beide scholen. opgeheven, vervallen de -gebouwen automa- moeten wenden met een verzoek om voldoen- schikking van de nieuw te stichten vereeni- nemen. De genoemde vereenigingen hebbe: oeilijkheid zeer zeker ook ontdekt is er van beide kanten getracht elkaa: moet te treden, tot samensmelting 5 zeker niet komen, zoolang de kans bestaat dat een der gebouwen voor de vereeniging verloren gaat, of de mogelijkheid van eer minder goede huisvesting open blijft. Bij de voorloopige besprekingen, die over d< samensmelting der scholen zijn gevoerd, ziji: de voor- en nadeelen ernstig overwogen. Op het oogenblik schijnen deze voorloopige besprekingen het doode punt te zijn gena- van wettelijke bepalingen een zoodanige uit weg is gevonden, dat verslechtering van de huisvesting enz. uitgesloten is. De moeilijk heden, die blijven bestaan, ook als de ver eeniging zeker is, dat de beide gebouwen haar eigendom blijven, zullen met een wel willende houding van beide zijden, wel opgelost kunnen worden. Zoodra de voorloopige plannen een eenigs- zins vasteren vorm aannemen, hopen we ook deze te publiceeren. BLOEMENDAAL GEVONDEN DIEREN EN VOORWERPEN. Gevonden en terug te bekomen bijG. Zwar teveen, Lage Duin en Daal-scheweg 15 Bloe mendaal, een paar dameshandschoenen; P. Smid, Noordlaan 19 Bloemendaal, een porte- monnaie; Gebr. Houtgraaf, Kleverlaan 10. Bloemendaal een wieldop van een Chevrolet- auto; A. Roose, Vogelenzangscheweg 382, Vo- jelenzang, een hond (terrier)H. J. Nijland. Graaf Floreslaan 35, Vogelenzang, een alpi- nomuts en een paar motorhandschoenen; L. v. d. Heiden, Verbindingsweg 1, Bloemendaal, een hockeystick; Greuter, Boschlaan 27, Bloemendaal, een damestasch met inhoud; T. Wilmering, Prins Hendriklaan 88, Overveen. een nikkel kindearmbandhorloge; R. Roos, Vogelenzangscheweg 21, Vogelenzang 2 tam me roeken, A. Bierens de Haan, Zwaluwen- weg 1. Aerdenhout, een kanarie; Mulder, Rij negomlaan 61, Aerdenhout. 2 bankbiljetten; Posthumus Meyes, A. v. Burenlaan 36, Haar lem. een rijwielbelastingmerk; W. Steetskamp, Zandvoorterweg 32 Aerdenhout, een oud rij wiel; G. Visse, Bloemendaalscheweg 216 Overveen, een poes; Politiepost Aerdenhout, een dameshandschoen; een schilderstukje, een kinderhandschoen; bureau van politie, Over veen, een portemonnaie; een dameshand- tasch; een handschoen; een bril; een wollen handschoen; een huissleutel; een breiwerk met pen; een handschoen met kap. IJMUIDEN BESOMMINGEN. Trawlers: Silvain, IJm. 116. 1000 manden f 5580. Alkmaar IJM. 31 '475 manden f 3900. Litora IJM. 98, 60 manden f 620. (afgebro ken reis.) Adelante IJM. 19, 315 manden f 2930. Hercules IJM. 196, 540 manden f 4270. Timor IJM. 491. 315 manden f 2610. Henriette Jacoba IJM. 190. 310 in. f 2650. Zeehond, IJM. 70, 90 manden f 1550. Elie Chenivière, IJM. 161. 105 manden f 1880 Loggers: KW. 132 f 920. KW. 51 f 1070. Versche haring: Sch. 161 f 420, Sch. 210 f 1000. Pekelharing: KW. 107 f 470. MARKTPRIJZEN. Tarbot per kilo f 1.20f 0.94. Griet per 50 kilo f 25—f 17 Tongen per kilo f 1.10f 0.94. Zetschol per 50 kilo f 22 Kleine schol per 50 kilo f 20f 6. Bot per 50 küo f 20f 10 Schar per 50 kilo f 14f 4.80 Tongschar per 50 kilo f 40f 27 Rog per. 20 stuks f 18f 15 Vleet per stuk f 4.70f 0.60 Kleine poon per 50 kilo f 7.50 Groote schelvisch per 50 kilo f 26f 21 Middelschelvisch per 50 kilo f 25f 21 KI. middelschelvisch p. 50 kilo f 20f 15. Kleine schelvisch per 50 kilo f 17f 9.50. Kabeljauw per 125 kilo f 58f 33 Groote gullen per 50 kilo f 15.50f 13. Kleine gullen per 50 kilo f 17f 6.50 Wijting per 50 kilo f 8f 2.20 Makreel per 50 kilo f 11.50—f 8.50 Heilbot per kilo f 0.84f 0.45 Leng per stuk f 1.60f 0.45 Koolvisch per stuk f l.iöf 0.14 Versche haring per kist f 7.60f 5.70. Groote hake per 125 kilo f 115f 100. Middel hake per 125 kilo f 120—f 96. BURGERLIJKE STAND. Bevallen: M. SpoelstraGravemaker d„ Pr. Krugerstraat 27, IJmuiden; E. P. BuurSpoel stra z.. v. d. Helststraat 24. IJmuiden; J. Bas Niessen d„ Haarlem; W. VeldmanLeijenaar d., Engel mun dus weg 60, IJmuiden; C. van der Kolk—Glorie d.. Pelsstraat 50, Velsen (N.), C. C. KopsOort-huijsen z„ Voorplaats 4. Sant poort: J. N. S. Doeglas—Poelman z., v. Tuijil- weg 29 Velsen: C. H. Töning—Roffel z., Cre- merlaan 45, Santpoort. Overleden: L. Spaans, 23 j. ongehuwd, 's-Gravenhage; M. van Duijnhoven 48 j.,echt- genoote van J. P- Vink, Burg. Enschedélaan 47, Santpoort. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 25 November. Ondertrouwd 25 November: J. van Leersum en C. C. Lichtenveldt; W. M. A. O. Haccou en N. Toepoel; A. de Droog en G. C. Faase; M. Moerkerk en H. Deen: Th. II. Cramer en L. Hoogenöoorn; P. W. Klooster en G. K. Elfrink; G. Gouwentak en P. R. Boelhouwers; S. E. Vissering en M. C. Overbeek; W. J. van Es en A. Surma. Getrouwd 25 November:I-I. P. van Gaasbeek en H. M. van Schaick: F. P. Landwehr en M. C. Prins; P. J. Zedel en J. G. M. Kuijper; C. Kool en J. C. C. Dekkers; J. A. van der Putte en H. Bos; P. Th. C. Zuidhoek en M. Homan; P, G. van den Bosch en M. Woudenberg; W. Barends en E. J. F. Ravelli; A. M. Zwaneveld en J. A. de Koninck; N. Verhagen en B. J. Koch; A. de Bruijn en A. Fijnheer; J. R. Spijk- stra en W. van Dijk; L. Landwier en D. A. van Wageningen; II. A. van Doornik en T. B. M. E. Franken; A. W. Schaefer en J. Hakkenbroek. Bevallen 20 November: II. C. M. Teeuwen Verkooij, d.; H. M. KienzleStrassburger, d.; 22 November: C. M. ReusKlijnveld, z.; 23 November: H. E. A. v. d. HamSuijling, z.; B. KaaksHooftman, z.; D. A. P. Lijnzaadden Hollander, z.: 24 November: M. J. Lootsv. d. Sloot, z.; D. DocterBleeker, d.; S. v. d. Enghv. d. Bent, z.; 25 November: J. v. Ol- denmarkDreijer, z.; M. van DijckSmit, z. Overleden 24 November: J. J. BurgerSmit, 64 j„ Frans Halsstraat. KOERS VAN HEDEN VORIGL KOERS pi.m pi.m pi.m pi.m 1.30 1.45 2.00 2.15 STAATSLEENINGEN BIN NENLAND. 4 pCt. id. 1933 n 1001/* 4 pCt. Nederl. Indië 1003/8 3 pklt. Nederland STAATSLEENINGEN BUI TENLAND. 5y2 pet. Duitschlandl930 (Youngleenmg) 21 Youngleening (met ver- 237/g 241/* 231/s 231/4 B ANK-INSTELLINGEN. Amsterd Bank 150 Handel Mpij. Cert van 168 f 250 i t Koloniale Bank S2s/i 83 833/* 83 K> 84 Ned. Ind. Handelsbank 139 141 - - Rotterd, Bank 134 INDUSTR. OND. BIN NE NL Alg. Kunstzijde Unie.. 461/* 453/* 45 X 453/* v. Berkels Patent 481/* rr- Calvé Delft Cert 82i/2 Ned. Ford ex 40 afst 2401/* Philips Gloeil.Gem.Bezit 2673/* 263 265H 264 Unilever 159H 156H 1563/* 1571/* 157 H TABAKKEN. Dell Batavia 2351/2 235 235 Deli Maatschappij 299 300 3(0 Senembah 259 261 261 259 SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie 891/* 89 891/3 893/* 901/3 Koninkl. Paketvaart 141 H Eüa 1 rrr Rotterdamsche Lloyd 85 86I/2 Maatschappij Nederland 79 82 81 81^ HollandAmerika lijn 1201/* 120 120 120 120 PETROLEUM. Kon. Petr 388 384 382 384V* 86 Perlak Petr 851/* S6 851/* Shell Union 19V* 20 201/8 20% Continental Oil 271/s 271/* Tidewater 15% 15V* 15Ve 151h 15% CULTUUR MAATSCH. H. V. A 419 417H 419 419 421 Java Cultuur 168 174 174 19S 176 Ned. Ind. Suiker Unie 138U 142 143 142^ 14" Vorstenlanden 4oy* 42 413/* 42 423/* INDUSTR. OND. BUITENL. Intern. Tel and Tel 9% 9 y2 9% 95/a Anaconda 37 H 371/* 363/* 37% Bethleh Steel 51SA 5iy* 51 Vi 513/8 Cities Service 3 Gew. Steel 55% U. S. Steel 55% 55 55 556/8 Kennec Copper 44V* 451/g 45 45 8% - RUBBERS. Amsterd. Rubber 271^ 265K 268 268Ug 268 Deli Bat. Rubber 1603/* 158yg 159 Indische Rubber 174 - 272 273^ Kendeng Lemboe 205 200V* Serbadjadi 1283/* - 125 Rotterdam Tapanoeli 701/* 61 VS 68 H 68 Bandar Rubber 193 190 190 f4r Preanger Rubber 823/* PUI 1 82 Java Caoutch 135 133 U- Sumatra Rubber 238 - AMER. SPOORWEGEN. Southern Pacific 3oy* 30% Wabash Railroad 2 2% Union Pacific - Chic Milwaukee Missouri Kansas Texas 5% - 5% - 5Vi MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. 175V* 175 Redjang Lebong 220 220 - - - - PROLONGATIE. - 1H - -

Haarlem's Dagblad | 1936 | | pagina 13