'n Barstende Hoofdpijn VRIJDAG 7 MEI 1937 HAARLEM'S DAGBCAD 8 WEDSTRIJD H. K. B.-TWAALFTAL Het voorloopige H. K. B.-twaalftal, dat a.s. Zondagmorgen 10 uur aan de Zomervaart te gen een combinatie van Oosterkwartier een oefenwedstrijd zal spelen, is als volgt samen gesteld: Aanval: heeren: B. Timmermans (Ooster kwartier), W. de Lugt (Sport Vereent), dames: G. Starink (Oosterkwartier), G. Nagtegaal (Aurora) Midden: heeren: F. Fortgens (Sport Ver eent), L. Waag (Oosterkwartier), dames E. Beun (Alw. Ready), A. Oudolf (Sport Vereent). Verdediging: heeren: A. Bos en G. Bos (Pal- vu), dames: W. Compiet (Alw. Ready), A. v. Hamburg (Palvu). Reserves: heeren: M. Rip (Sport Vereent) en L. de Groot (Alw. Ready), dames; S. Hommels (Oosterkwartier), L. Reef (Aurora). HAARL. KORFBALBOND. Ofschoon Oosterkwartier voor rust meer aanvallend was, wist zij dit toch niet in doelpunten uit te drukken. Haarlem bracht het voor rust ook niet doelpunten, zoodat rust kwam zooals men begonnen was. INa rust had L. Waage spoedig succes (10). De zelfde speler bracht kort hierna den stand op 2—i). Het tweede Oosterfcw artier-aanvalsvak kreeg hierna vele mooie kansen, maar wist deze niet te benutten. Na een half uur bracht G. Starink na een doorbraak den stand op 30. Kort voor het einde maakte mej. S. Hom mels er 40 van. CRICKET. ROOD EN WIT-A. C. C. Op Hemelvaartsdag opende Rood en Wit haar seizoen aan de Spanjaardslaan met een wed strijd tegen het Amsterdamsche A. C. C., dat over een flink team bleek te beschikken; het tegen Rood en Wit geboekte zeer behoorlijk resultaat, doet tenminste wel iets goeds voor de a.s. competitie verwachten. Rood en Wit stelde volkomen teleur, zoowel wat aanval als verdediging betrof. Nadat de Amsterdamsche aanvoerder den toss gewonnen had, stuurde hij Staats en de Ba are naar de wickets, welk paar de Rood en Wit aanval niet vermocht te scheiden, niet tegenstaande verscheidene wisselingen in den aanval. Tiental na tiental runs verscheen op het scoringsbord en het hep al aardig naar één uur, den tijd voor lunch, toen Van Bueren er met een langen bal in slaagde, De Baare voor een vooral verdedigend goed gespeelde 38 te bowlen. De score was toen reeds 88 en nader hand zou blijken, dat dit eerste wicket op één run na precies de helft van het totaal zou op brengen; gezien de battingcapaciteiten van dit openingspaar, wel wat te veel. Lunch kwam, nadat in denzelfden over op Van Bueren nog een gemakkelijke kans van het andere openingsbat was gemist, met 93 runs zonder verder wiclcetverlies. Na de lunch ging het veel beter en in een uur tïjds was de zaak bekeken. Vooral A. v. Baasbank was uitstekend met den bal op dreef en wij twijfelen er niet aan of deze speler zal in het komende seizoen in den Rood en Wit- aanval een duchtig woordje meespreken. W. Staats kreeg hij tenslotte voor een goede, op het laatst vrij krachtig gespeelde 59 l.b.w. H. Prent scoorde 17 runs, waarna Berendsen hem bowlde, aanvoerder L. Woudstra haalde juist niet de dubbele cijfers; met zijn score op 9 deed Bouricius een heel goede vang op van Rossum, welke laatste een zeer bruikbaar slowbowler bleek te zijn, die nog wel eens nut tig voor het eerste elftal kan worden, dat nu niet bepaald over een sterken aanval beschikt, v. Baasbank stuurde den veteraan free-hitter P. Sanders vrijwel onmiddellijk weer naar de kleedkamer "terug en tenslotte zorgden Dissel koen (14) en van Vliet (23) nog voor een ver rassing, door voor het negende wicket nog 24 runs te scoren, alvorens Gobets beiden goed achter het wicket ving na een bal van resp. Kapteyn den Bouwmeester en van Baasbank, welke laatste een eind aan de Amsterdamsche innings maakte, die op 177 sloot. De Rood en Wit-innings was een geregeld komen en gaan. Topscorers warén v. Bueren, die zeer ongelukkig uitging na een met moeite door den wicketkeeper gestopten bal ver bui ten het wicket, die er daarna insprong: ge- stumpt! en Elias, ieder met7 runs! Op hen volgde A. v. Baasbank met 5 die met een prachtbal van Oliver, die bewees nog steeds een uitmuntend bowler te zijn, werd genomen en v. Rossum, eveneens met 5. De rest samen 7; totaal 37! Neen het was verre van fraai en de Rood en Wit kopstukken zullen straks in de competitie, dié voor het eerste team twee den Pinksterdag met een wedstrijd tegen de Scihedammers aan de Spanjaardslaan een aanvang neemt heel wat beter voor den dag moeten komen wil een kans op succes moge lijk zijn. A. C. C. won deze zeer genoeglijke match verdiend met 140 runs. Bij Rood en Wit had A. v. Baasbank met 3 voor 14 de beste bowlingcijfers, bij A. C. C. was het Oliver die met 3 voor 11 het beste resul taat boekte. HAARL. CRICKETBOND. Jaarvergadering. Woensdag hield de Haarlemsche Cricket bond in Hotel „De Leeuwerik" zijn algemeenc vergadering. De voorzitter. Jhr, C. L. van Lennep, brachl woorden van hulde aan het adres van der scheidenden penningmeester den heer H. C Klerk, die ongeveer twintig jaar zitting ir het bestuur van den bond heeft gehad. He- bestuur had besloten de functies van secre taris en penningmeester aan één persoon t geven. De heer Roggeband, die als secretarï fungeert, zal in het vervolg eveneens he penningmeester-schap waarnemen. In de vacature-Klerk werd de heer P. Lich tenstein als bestuurslid gekozen. Overigen onderging het bestuur geen wijziging, daar alle zittende leden bij acclamatie werden het kozen. De secretaris had voor een zeer uitgebreid jaarverslag zorg gedragen, zulks in verband •met het vorig jaar plaats gehad hebbende 25-jarig jubileum. In een zeer welverzorgd stuk proza werden de aanwezige cricket-en thousiasten geruimen tijd bezig gehouden met een stuk geschiedenis, waarin talrijke scores en bijzondere prestaties waren ver werkt. Terecht had de heer Roggeband een bi; zonder woord van dank voor zijn fraaie) arbeid te incasseeren. Behalve de op 15 Mei a.s. beginnende com petitie van den H.C.B. staan nog wedstrij den tegen de Flamingo's; Amsterdamsche- en waarschijnlijk ook Rotterdamsche Cricketbond op het programma. De vergadering werd met een opwekkend woord voor het komende seizoen door den yoorzittér gesloten. Het hoofdnummer van de Varsity: de winnende ploeg- van Triton is juist door de finish gegaan, gevolgd door Laga. Nereus en Njord. WIELRIJDEN. H. S. Y. „De Kampioen'^ Op Hemelvaartsdag werd door de H. S. V. „De Kampioen" een train ingspdlotonrit geor ganiseerd over 60 K.M., waarvoor vijf pelotons van zes renners aan den start verschenen. De uitslag was als volgt: le peloton bestaande uit: Scheidier, Esveld, v. Nes, Burger, D. Drost en Th. Drost; tijd: 1 uur 40 min. 20 sec. 2e peloton: Kinket, Schaper, S. Bos, de Best, J. Bos en R. Hessels, tijd 1.40.40. 3e peloton: Terburg, Dalfsen, P. Bakker, Sietsma, Koelemeyer en Feye, tijd: 1.46.28. 4e peloton: Stemman, N. N., v. d. Mark, Pols en v. Halst, tijd: 1.50.52. 5e peloton: W. Jansen, Wolff, Keizerswaard, v. d. Anker, v. Waard en H. Bos, tijd: 1.53.23. Achilles. Op Hemelvaartsdag reed „Achilles" een rit over 70 K.M. Wegens den sterken wind wa ren er zeer veel uitvallers. Ook waren er en kelen, die door pech op moesten geven. De uitslag der A- en B-klassers was: 1 J. Klinkenberg (2 uur, 2 min. 15 sec.) op een lengte, 2 C. de Vos, 3 D. Been, 4 D. Groenen dijk, 5 C. v. Egmond, 6 D. Claassen, 7 H. Schijf, 8 T. Janssen. C-klasse en junioren 035 K.M.)1 van Sprundel (1 uur 3 min. 35 sec.), 2 J. Stet 1.5.15; 3 P. Duyns, 4 P. Peetoom, 5 J. Eicel, 6 Portegies, 7 Slingerland. A.s. Zondag wordt de laatste rit voor de korte-afstand-competitie over 20 K.M. gere den. Vertrek 10 uur Houtplein. De Jonge Kampioen. Op Hemelvaartsdag reed deze club een wed strijd over 60 K.M. De uitslag is: A-klasse: 1. J. Smit 1 uur 57.40; 2. H. Dijk 1 uur 59 min. B-klasse: 1. J. Munk 1 uur 58.52; 2. H. Munk; 3. Peters B. M. C-klasse: 1. Knaap 2 uur 6.46: 2. De Vries, pech. Juniores 25 K.M.: 1. K. Meijer 1 uur 8 min. 15 sec.; 2. K. Neeft zelfde tijd. Zondag 9 Mei half negen bij De Bruin. Het Tweede Kamerlid H. S. v. HOUTEN spreekt D.V. MAANDAG 10 MEI 's avonds 8 uur, in den PROTESTANTENBOND over „DE C. D. U. EN DE KOMENDE VERKIEZINGEN". DEBAT VRIJ. TOEGANG 15 ets. (Werkloozen 5 ets.) (Adv. Ingez. Med.) HONKBAL. Het programma. Het programma vermeldt o.a. de volgende wedstrijden: Zaterdag le klasse: Quick I—H. H. C. I. 2e klasse: The Catchers IR.C.H. ShellHaarlem II. Zondag. le klasse: Haarlem IE.D.O. I. 2e klasse: H. H. C. II—D. W. S. EX>.0. H—Z.R.C. H.H.C. I, R.C.H. I en Haarlem II gaan Za terdagmiddag naar Amsterdam. De wed strijd Haarlem IE.D.O. I begint des mor gens half tien in het Noordersportpark en de wedstrijd H. H. C. II—D.W.S. des middags kwart over twee op hetzelfde terrein. E.D.O. II ontvangt des morgens om tien uur Z.R.C., eveneens in het Noorder Sportpark. die U kwelt en belet te werken? Neem een "AKKERTJE" en binnen een kwartier voelt Ge de hoofdpijn wegtrekken als mist voor de zon. Heb steeds AKKER-CACHETS in huis, vannacht kunnen zij te pas komen bij Hoofdpijn, Kiespijn, Zenuwpijn, Spier pijn. Slecnls 52 cent per 12 stuks. Overall (Adv. Ingez. Med.) DAMES-HOCKEY. Rood Wit—Grasshoppers (5—2) Woensdag speelde Rood Wit den laatsten wedstrijd van het seizoen tegen een Zwit- sersch dams hockey-elftal van de Grasshop pers uit Zurich. Rood Wit verscheen in ver band met verhindering van de meeste eerste elftal-speelsters in devolgende opstelling. Doel: A. Jibben (Amsterdam) Achter: A. v. Tienhoven, B. Hobijn. Midden: T. Mulder (B.D.H.C.), Janke Goeting, D. Steyn Parvé. Vóór: Mevr. M. Kammeijer-Strebe, (B.D. H.C.), T. Leeuwenberg, W. v. Bueren (B.D. H.C.), M. v. Beeck Vollenhoven, T. Goeting. Het samenspel in de sombinatie van Rood Wit bleek al spoedig goed te vlotten. De Zwit- sersche dames werden, mede door de stuw kracht die er van de rood-witte halflinie uit ging, teruggedrongen. De gasten speelden lang niet slecht, doch hun balcontrole was minder goed, dan van de tegenstandsters. Goed combineeren van de voorhoede bracht Rood Wit herhaaldelijk binnen den slagcir kel van het Zwitsersche doel en waar ook het rood-witte binnentrio over een goed schot beschikte liet het eerste doelpunt niet lang op zich wachten. Het zwakke punt bij de gasten was de halflinie, waardoor de overigens snelle voor hoede weinig ballen goed aangegeven kreeg. Bovendien speelden de Zwitserschen den bal te ver voor zich uit zoodat de niet te sterke rood-witte achterhoede, die zich goed op stelde tot 10 minuten voor het einde slechts een doelpunt doorliet. Rood Wit verkreeg door de dames Leeuwenberg (2), v. Bueren, v. Beeck Vollenhoven en T. Goeting een 51 voorsprong, dien de gasten met een uitste kend schot van den middenvoor tot 52 te rugbrachten waarmede het einde van den zeer geanimeerden strijd kwam. Nieuwe vereeniging. Te Santpoort is opgericht een schaakafdee- ling „Dr. J. H. Pannekoek" der Sport- en Ont spanningsvereniging „Viribus Unitus", aldaar. De leiding berust bij den heer II. W. v. Dort, te Haarlem, Secretaris is de heer Jac. Alving, Santpoort. ZOMER-WEDSTRIJD „DE ROCHADE". Bij voldoende deelneming zal de Schaakclub „De Rochade", evenals verleden jaar, gedu rende Juni, Juli enAugustus een grooten zomer-wedstrijd houden, waaraan kan worden deelgenomen door leden van schaakclubs en niet-aangesloten schakers uit Haarlem en om liggende gemeenten. Er zal wederom worden gespeeld in 4 klassen, t.w. Hoofdklasse, le, 2e en 3e klasse, in groepen van 6 a 8 spelers. De wedstrijd zal worden gehouden in het clublo kaal van „De Rochade" in Café Suisse, Rijks straatweg 191 te Haarlem. Er zal worden ge speeld. eliken Maandagavond van 8 tot 12 uur. Het adres van den Secretaris luidt: Duinoordstraat 52. MUZIEK Het Festival van „Kunst na Arbeid" te Bennebroek. Eerste dag. Bennebroek viert twee dagen feest. Het is 35 jaren geleden dat het fanfarekorps „Kunst na Arbeid" werd opgericht. Voor de leden van dit korps moge dit een gedenkwaardig gebeu ren zijn en in 't bijzonder voor menschen die van de oprichting af van dit korps bestuurs lid zijn, zooals de heer J. H. de Groot. Maar ook voor de buitenstaanders, die het korps zoo tallooze malen zagen uittrekken om eene of andere gedenkwaardigheid muzikaal op te luisteren, is dit zevende lustrum van „Kunst na Ai-beid" een feest. Toen Woensdagmiddag in het café „Oude geleefde Man" de feestelijkheden werden in geleid door burgemeester K. J. G. baron van Hardenbroek, nadat de voorzitter van het korps de heer Jac. v. d. Schrier alle aanwezigen had welkom geheeten en ook reeds de beteekenis van dit gebeuren had uiteengezet, bleek aldra hoe het Bennebroeksche fanfarekorps inner lijk met de gemeente en haar bestuur is saam- gegroeid. Dit innerlijk contact is een der voor rechten van de kleinere gemeenten, waar het woord „gemeenschapszin" zijn beteekenis veel ongerepter heeft bewaard dan bij haar groo- tere zusteren. Dit innerlijk contact was ook oorzaak, dat in de ontvangzaal het samenzijn een bijzonder intiem karakter droeg, dat zich zelfs niet verloochende toen het uur van af scheid reeds had geslagen en men zich zou moeten opmaken naar het feestterrein om daar getuige te zijn van de muziekuitvoering als muzikale inleiding van het feest. Hier had inmiddels de Bennebroeksche jeugd zich genesteld in de meest uitverkoren plekjes van het kermisterrein, dat als voorhal van het muzikaal heiligdom was te beschouwen en waar in een cacofomischen wedstrijd van draai orgels en krachtluidsprekers het vóórfeest reeds druk aan den gang was. 't Is te begrij pen dat in zulk een dorado (al had het goud der mallemolens en luchtschommels wel iets door veelvuldig gebruik geleden) geen mensch hevig verlangde naar den aanvang van het eigenlijk concert. De jeugd niet. Ook de Kunst na Arbeid-ers niet, waaronder er menigeen afgrijselijk hoog in de lucht zwierde, ter wijl zijn feestelijk gepoetst instrument achte loos in het gras lag. Het was intusschen een vinnige temperatuur geworden, zoodat niet het geheele muziekprogramma tot uitvoering kwam. doch den volgenden dag als opening van het eigenlijk muziekfeest zou dienen. Ter- wille van het goede overzicht laten wij echter op deze plaats de recensie van dit programma volgen. Ter gelegenheid van het feest had de direa teur de heer A. C. Jutjens het jubileerende korps vereerd met een product van zijn muzi- kalen geest, dat als „Jubileummarsch 1937" het programma opende en het bewijs leverde dat de muzikale zetkunst den goeden vak musicus niet vreemd is. Na het trio hadden we echter graag nog eens den hoofdmarsch gehoord Van L. Montagne was er de bekende ouverture „Marie Henriette", een stuk dat naar den vorm niet veel afwijkt van het traditioneele recept, dat meer fantasie dan ouverture-vorm is, maar dat verdienstelijk werd uitgevoerd. Een extra stuk werd nog gespeeld van Bolderdijk, Lisse's dirigent. Deze marsch „Athalia" kreeg tot pendant den marsch „Death or Glory", het geen we maar tot de toevalligheden zullen rekenen. Het doet er ook weinig toe, want de muziek poogde in geen van beide gevallen illustratief te zijn en werd, zoo goed als de uit voering, met een genoeglijk handgeklap be loond. Tweede dag. De Marschweds'trïjd. Vroeg op den dag geraakte Bennebroek in feeststemming. Langs alle wegen en straten kwamen de muzikanten naar het terrein van (Adv. Ingez. Med.) den marsch wedstrijd, dat zich voor dit doel uitstekend leende. „Excelsior" uit Hoofddorp was het eerste korps dat de baan afmar cheerde, met kwieken tred gevolgd door de jeugdharmonie „Johez" uit Haarlem, 't Was te voorzien dat de jonge beenen den pas, die volgens voorschrift 75 c.M. zou moeten zijn, niet zouden halen. Echter werd ook het tempo ver sneld, zoodat het voorschrift „120 pas per minuut" werd overschreden. Met een goed klinkende reproductie van den marsch kon men dus niet alléén volstaan, om voor een hoogste onderscheiding in aanmerking te ko men. Het korps „Eensgezindheid" te Heem stede slaagde over alle linies en vond een ste vig rivaal in „Trouw moet blijken" uit Lisse, dat ook recht kranig voor den dag kwam wat het goed gericht marcheeren betreft. De korpsen „Crescendo" uit Hillegom en „Sarphati" uit Amsterdam bleken elkaar ook niet toe te geven, hoewel de totaalindruk van beide niet op één lijn stond met die ,door bei de voorgaande gewekt. De uitslag van den marschwedstrijd luidde: „Eensgezindheid", Heemstede, le prijs met 34 punten en extra prijs ad f 10 voor het hoogst aantal punten. „Trouw moet blijken", Lisse, le prijs met 30 p. en extra prijs: zilveren tak. Tweede prijzen, verguld zilveren medailles, werden toegekend aan „Excelsior", Hoofddorp; „Johez"-jeugdharmonie, Haarlem; „Crescen do", Hillegom en „Sarphati", Amsterdam, resp. met 29, 26, 28, 28 punten. Als eerste prijs gold: verguld zilveren kruis. Het middagtournooi. Hoewel om goede redenen de vorm van het Festival werd gekozen in plaats van die van het concours, maakten toch de luisteraars voor zich zelf een staatje op, waaruit de deel nemers vielen te klassificeeren als goed. beter, best. Slechte korpsen waren er dezen middag niet, zoodat in dit opzicht de slotmiddag en -avond als welgeslaagd mag worden vermeld. Jammer was het, dat niet was gezorgd voor zitplaatsen. Bij informatie bleek mij, dat het Uitvoerend Comité, dat overigens welverdien den lof oogstte, hieraan in 't geheel niet had gedacht. *Maar de goede kwaliteit der muziek vergoedde veel, het weer bleef goed en de wind was zoo vriendelijk, uit den juisten hoek te waaien en dus de slierten der muziek van het kermisterrein geen schijn van kans te ge ven, zich te vermengen met de kostelijke ga ven van Apollo. „Excelsior", Hoofddorp, dir. L. Huis, wekte aller bewondering om de ragfijne, bijwijlen teere weergave der gekozen stukken en vooral de solopistonnist leverde verbluffend werk door prachtige tongtechnielc en zuivere muzi kaliteit. Bij „Trouw moet blijken" (M. Bolderdijk) viel weer vooruitgang te constateeren, hoewel nog steeds de klank van het hout ietwat af steekt bij die van het koper. Een of twee goe de klarinetten zullen vast de noodige verbete ring geven, zoodat de mooie ronde toori, door „Crescendo", Hillegom ontwikkeld, geen onbe reikbare mogelijkheid zal blijken. Zeer goed werd dit korps geleid door den plaatsvervan- genden dirigent den heer G. Hekket, als mu sicus verbonden aan onze H. O. V. De directie geschiedde met zelfbewustheid en met kennis van zaken. Onder Ph. S. Vlessing hoorden we, in een prachtig rythme, het korps „Eensgezindheid", Heemstede. Met nog wat materiaalverbetering zullen we ongetwijfeld in onze omgeving weer een korps van beteekenis rijker worden. De heer Beekhoven verscheen met twee korpsen uit de hoofdstad en uit Ouderkerk, Met de Ouverture van Boyer was hij gelukkiger dan met Luigini (Ballet Egyptien), waar zui verheid van klank en de onderverdeeling der noten niet de bedoeling van den componist weergaven. Zeer goed daarentegen kwam onze stadgenoot de heer J. A. Meng voor den dag met zijn Jeugdharmonie „Johez". In doorgaans mooi-zuivere klankgeving werd alles zonder voorbehoud beschaafd ten gehoore gebracht. Ook het andere korps, „Johez" was alleszins het aanhooren waard. Het late uur gedoogde niet meer, de beide toegezegde nummers te spelen, zoodat Tschaikowsky (petite Suite) verviel. In „Oud Berg en Dal" had, als sluiting van dit feest, de toekenning der prijzen plaats. „Sarphati", Amsterdam zag zich f 50 toege kend (bij loting), „Excelsior", Hoofddorp f40, „Trouw moet blijken", Lisse f 2>5 en „Johez" jeugdharmonie, Haarlem f 10. G. J. KALT. CENTRAAL COMITé VOOR WERKLOOZEN. Laatste ontspanningsavond van dit seizoen Voor het Centraal Comité voor Werkloozen zal Haarlem's Gemengd Koor op Dinsdag 11 Mei a.s. 's avonds te 8 uur in de Gem. Con certzaal uitvoeren de parodistische cantate „Ode aan de Vriendschap" voor gemengd koor en de humoristische cantate „De Schipbreuk" voor koor, piano en slagwerk. Beide werken zijn gecomponeerd door dr. Joh. Wagenaar. Medewerking zullen verleenen: Corry Bijs ter, sopraan, Louis van Tulder, tenor; Joh. Lammen, bas; Brandon Bravo en de Graaf, slagwerk, terwijl de componist dr. Joh. Wage naar de begeleiding op zich genomen heeft. Het geheel gaat onder leiding van Jan Booda. Bovendien zullen de zang-solisten nog ieder eenige soli ten gehoore brengen, die dóór den heer J. Booda aan den vleugel zullen worden begeleid. HET ONTWIKKELINGSWERK VOOR VALWASSEN WERKLOOZEN. Aan het verslag van het Centraal Comité ■oor werkloozen inzake het ontwikkelings- verk voor volwassen werkloozen in het seizoen l936/'37 is het volgende ontleend. Bij het begin op 15 October 1936 werden in totaal geplaatst 635 curissten: 440 mannen en 195 vrouwen. In verband met deze groote deelneming kon ten dit jaar, wegens het geringer aantal lo- 'alen, dat voor onderwijs beschikbaar was, vee cursussen niet doorgaan, zoodat nog enige tientallen cursisten teleurgesteld moes- en worden. Het aantal cursisten was als volgt verdeeld: Jsperanto 107, Engelsch 98, beton-techniek 24, schilderen 49, electro-techniek 36, auto- t I techniek 75, E. H. B. O. 51 deelnemers en „Haarlem' en de Rest van het Haarlemsch elftal speelden Woensdag avond op het terrein aan den Schoterweg m het leader van de B.E.L.- costuumnaaien, knippen enz 195 deelneemsters, week een lichlwedstrijd, door de roodbroeken met 41 gewonnen. V. 1. n. r. achterste rij: Ileins (V. S. V.), Van der Schalie (E. D. O.), j De cursussen'zijn in alle opzichten zeer goed Schijvenaar (E. IJ. O.), Kollenberg (Stormvogels), Beijk (Bloemenriaa' i, De Bock (Bloemendaal), Haak Jr. (Stormvogels), Groot (De j geslaagd. Zoo verwierevn bijvoorbeeld 16 can- Kennemers), Leemhuis (Bloemendaal;, Drijver vü. F. C.) en Van Os. (V. S. V.). Voorste rij: Huijsmans, Van Gooi, Hurkmans, didaten het officieele diploma Eerste Hulp bij De Winter, Van Daalen, De la Mar, Vijgeboom, Smit, yerhappen, Kammeijer en Van Polanen. 1 Qngelukken. KORFBAL. SCHAKEN.

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 14