Onderzoek naar de ramp met de „Hindenburg". HEYDT Westminster Abbey. THIJS IJS EN HET HANENEI De Zomerbroek moet van HEYDT zijn! Tandheelkundig Instituut GEHEEL GEBIT Traditie van negen eeuwen. ZAT ERDAG S MEI 1937 HAARLEM'S DAGBLAD Minister Swanson wijt de oorzaak aan het gebruik van waterstofgas. Bouw van de nieuwe Duitsche Zeppelin wordt ver:neld. Naar Reuter i\it New-York meldt is in den afgeloopen nacht nog een lid van de bemanning van de Hindenburg overleden. Volgens officieele opga ven zijn thans tengevolge van het ongeluk elf passagiers, een en twintig leden van de bemanning en een lid van de landings-manschappen om het leven gekomen. De Amerikaansche minister van handel, Roper, heeft medegedeeld, dat de openbare verhooren voor de commissie van onderzoek naar de oorzaak der ramp uiterlijk vandaag zouden beginnen. Men achtte het zeker, dat ook de marine een onderzoek zal instellen, omdat het luchtschip op het terrein van de luchtmacht der marine gevallen is. Slechts autoriteiten en journalisten worden op het vliegveld toegelaten. Tegenover de pers heeft de Amerikaan sche minister van marine, Swanson, ver klaard, dat de Amerikaansche marine zal voortgaan met de bestudeering van het ge bruik van bestuurbare luchtschepen. De ramp van den „Hindenburg" is z.i. het gevolg van het gebruik van waterstofgas. De bestuurbare luchtschepen der Amerikaansche marine zijn gevuld met helium. Dr. Eckener acht sabotage weinig waarschijnlijk. Dr. Eckener. die op 't oogen-blik te Berlijn vertoeft, heeft gisteravond een radiorede gehouden, waarin .hij onder meer zei, dat men pas na een uitvoerig onderzoek zal kun nen vaststellen, welke oorzaken tot den on dergang van het luchtschip „Hindenburg" hebben geleid. Het spreekt van zelf, dat ooik de kwestie van een mogelijke sabotage, waar aan hij in de eerste oogentolikken, zelfs niet gedacht had, ernstig moet worden onder zocht. Met het oog op de uitstekende organi satiemaatregelen der Amerikaansche regee ring is sabotage echter weinig waarschijn lijk. Meer grond is er voor het vermoeden, dat electrische verschijnselen, wellicht een rol hebben gespeeld. Eckener zeide er van overtuigd te zijn, dat de Duitsche commissie den grootst mogelij - ken steun der Amerikaansche autoriteiten zal genieten. Duitsehland houdt vast aan den bouw van luchtschepen en aan de ge dachte van het luchtscheepvaartverkeer. „Vertrouwen in de luchtver- hinding AmerikaDuitseh land ongeschokt". De Duitsche rijksminister van luchtvaart, Goering, heeft naar aanleiding van de ramp van het luchtschip ..Hindenburg" een procla matie uitgevaardigd, waarin hij verklaard: „Het vertrouwen in de zoo tallooze malen beproefde luchtvel-binding tusschen het Amerikaansche en het Duitsche volk is ongeschokt. Thans pas goed zullen wij het ge making der laatste ondervindingen er alles aan te geven om het lucht verkeer tusschen Duitsehland en de Vereenigde Staten voor altijd en vei lig tot werkelijkheid te maken. Daar bij zijn wij er zeker van, dat ook de Vereenigde Staten ons zullen steu nen bij de veilige voltooiing van het aangevangen werk". Goering deelde verder mede, dat de bouw van het op de werf te Frie- drichshafen op stapel staande lucht schip zoo spoedig mogelijk moet wor den voltooid. Op het congres' van de .Deutsche Ver- exnigung fuer Weltwirschaft", dat te Frank fort wordt gehouden, heeft de „Ministerial- rat" Thomas van het ministerie van poste rijen medegedeeld, dat het nieuwe luchtschip L. Z. 130 in het najaar voor den dienst op Noord-Amerika zal worden gebruikt. De uitvoer van helium. Bij debesprekingen in de militaire senaats commissie heeft de sentaor Thomsa gezegd, dat naar zijn meening de uitvoer van helium moet kunnen voorzien in de behoefte der Duitsche luchtschepen. „Want aldus zeide hij het vasthouden van helium voor ons eigen gebruik zou gelijk staan met het weige ren van den verkoop van benzine. Wij kun nen den vooruitgang der wereld niet aan militaire overwegingen opofferen". Deelneming o.m. van Nederland. Uit alle deelen der wereld worden te Ber lijn betuigingen van deelneming ontvangen met de ramp van de „Hindenburg", o.m. van den Nederlandschen minister van bui- tenlandsche zaken, jhr. de Graeff. President Lebrun heeft rijkskanselier Hit- Ier telegrafisch zijn deelneming met de ramp van de „Hindenburg" betuigd. In een officieele emdedeeling wordt gezegd, VONNIS IN DE ZAAK FORMYSIN. De correctioneel© rechtbank van Soissons heeft Woensdag vonnis geveld in de zaak Formysin. Men zal zich herinneren, dat Formysin tijdens het overplakken van reclamebiljet- ten van het Volksfront met papieren van Parti Social Francais is aangevallen. Zijn aanvallers sleepten hem voor een soort recht bank, waarna men hem zwaar heeft mishan deld en ontdaan van zijn kleeren op straat heeft gezet. Het gerecht heeft thans twee zijner be lagers veroordeeld tot zes maanden gevange nisstraf. vier anderen tot gevangenisstraffen van 1 tot 3 maanden voorwaardelijk en de laatste verdachte vrijgesproken. dat de Fransche zaakgelastigde te Berlijn, Arnal, bij afwezigheid van den ambassadeur, Francois Poncet, opdracht heeft gekregen, aan de Duitsche regeering het medeleven der Fransche regeering met de Zeppelin-ramp te betuigen. Kapitein Lehmann overleden. Naar Reuter uit Lakeliurst meldt is kapitein Lehmann, die bij de ramp van de „Hindenburg" zwaar gewond werd, gisteren in den loop van den dag overleden. Kapitein Ernst Lehmann werd op 12 Maart 1886 te Ludwigshafen geboren. Zijn vader was chemicus. Lehmann was tijdens den oorlog luitenant ter zee tweede klasse. Voor den oorlog had hij scheepsbouw gestudeerd. Bij het begin van den oorlog was hij lucht schipbestuurder. Hij maakte vele succesvolle tochten en was tijdens den oorlog eenmaal 105 uur in de lucht. Na den oorlog bekleedde Lehmann hooge functies bij de Zeppelin-reederij. Van 1028 heeft hij bijna alle tochten van de Graf Zep pelin als verantwoordelijk commandant ge leid. Van zijn hand zijn verschillende stu- ides verschenen. Rust keert weer te Barcelona. Catalaansche commissaris-generaal van openbare orde geschorst. Onlusten eischten 200 dooden en 400 gewonden. Berichten uit Barcelona melden, dat de stad een normaal aspect gekregen heeft. De autobussen en trams rijden weer en de café's zijn open. Alleen de nog overblijvende barricades, die her en der nog liggen, herinneren aan de drie dagen, welke zoo'n bloedig verloop heb ben gehad in Barcelona. Een. zeer talrijk pu bliek wandelt door straten en avenues. Over al ziet men er een groote drukte bij de win kels en magazijnen. Geen enkel machtsver toon is te zien op straat, noch van den kant der syndicalisten, noch van regeeringszijde. Slechts kunnen zeer discrete bewakingsmaat regelen waargenomen worden om het plein der republiek, waar zich het paleis der ge neraliteit en het gemeentehuis bevinden. De oplossing van het conflict zou tot stand gebracht zijn tijdens Woensdagavond-gevoer de besprekingen tusschen vertegenwoordi gers der C. N. T„ U. G. T. en Catalaansche re geering. Luitenant-kolonel Alberto Arrando, de commandant der Guardia de Assalto, die dooi de regeering der republiek aangewezen is als gedelegeerde van zijn regeering voor zaken betreffende de openbare orde, in Catalonië, heeft een begin gemaakt met het nemen van besluiten, die ten doel hebben de gemoederen te kalmeeren. Een dezer besluiten betreft de schorsing van den commissaris generaal der openbare orde. Rodriguez Salas, die last had gegeven tot bezetting van het telefoongebouw door de openbare macht en die bijgevolg be schouwd wordt als een der voor de onlusten der laatste dagen verantwoordelijke personen, aangezien deze zich door de bezetting hebben voorgedaan. Volgens officieele gegevens bedraagt het aantal slachtoffers bijna 200 dooden en 400 gewonden. Allen zijn thans druk bezig in de weer om de ravitailleering der markten te regelen en de ziekenhuizen te helpen met het verzorgen der gewonden. Eensgezind hoopt men, dat na de smartelijke gebeurtenissen Catalonië sterker zal zijn dan ooit en dat de eenheid der arbeiders zeer gunstige reacties zal heb ben aan het Aragoneesche front. Men hoopt, dat deze strijd, waarin men geen overwin naars of overwonnen wil zien de eenheid van den generaliteitsraad en die van de vakver- eenigingsorganisaties, waarin de arbeiders georganiseerd zijn, zal versterken. Rechtsche troepen bezetten een bergketen in Baskenland. Het D.N.B. verneemt uit Vitoria. dat gis teren in den loop van den dag de rechtsche troepen er in zijn geslaagd de Baskische separatisten uit hun laatste stellingen in het Sollube-gebergte te verdrijven, zoodat deze bergketen thans in zijn geheele lengte van 15 K.M. in het bezit van Franco's troepen is. Ook het plaatsje Menaca aan den zuidrand van het Sollube-gebergte is door de recht- schen bezet. Ook in den sector van Durango hebben de opstandelingen hun stellingen kunnen ver beteren en bezit genomen van de uitloopers van het Vizcargi-gebergte. Van daaruit be- heerschen zij den straatweg van Amorebieta naar Bilbao Aanvallen der Nationalisten in Biscaje afgeslagen. Volgens het communiqué van den Baski- schen verdedigingsraad, zijn de gisteren door de rechtsche troepen ingezette aanvallen de sterkste, welke in Biscaje hebben plaats ge vonden. De vijand werd door de luchtmacht en zeer vele tanks gesteund, doch werd over al teruggeslagen. De aanvallers lieten een groot aantal lijken van Italianen op het slag veld achter Zestig doden en gewonden bij bombardement van Madrid. De artillerie der opstandelingen heeft Vrij dag opnieuw de stad beschoten en een vijf fcigtal granaten hebben de stad getroffen. Een der granaten kwam in een warenhuis terecht en maakte verscheidene slachtoffers. Het aantal slachtoffers in de volkswijken is zeer groot. Men schat het aantal dooden en ge wonden bij het bombardement van vandaag op ongeveer 60. Ook Santander gebombardeerd. Twintig vliegtuigen der opstandelingen hebben gisteravond enkele bommen uitge gooid boven het centrum der stad. Een per soon werd gedood. De luchtdoel artillerie open de het vuur op de vliegtuigen, die vlucht ten. J De sorteering in alle stofsoorten is zeld zaam groot. Het matensysteem van HEYDT is van dien aard, dat ieder voor zijn figuur de juiste broek vindt. En de prijzen zijn laag. Voor Broeken naar 44 ANEGANG 44 De speciaalzaak in Broeken (Adv. Ingez. Med.) „Espana" verging met vier opvarenden. Toch op een mijn geloopen? De Spaansche Nationalistische bladen be vestigen, dat de „Espana" op een mijn geloo pen is en dat de bemanning door den torpedo jager „Velasco" aan boord is genomen. Slechts vier machinisten van het gezonken oorlogs schip zijn verdronken. Wehib Pasja weer op liet tapijt. De Turksche generaal biedt thans zijn diensten aan Franco aan. Oeneraal Wehlb Pasja, die de Turken in den strijd tegen de Britsche troepen in Galli- poli aanvoerde en tijdens den Abbessynischen oorlog optrad als adviseur van Ras Nasiboe, den bevelhebber aan het front van Ogaden, is van Cyprus vertrokken om generaal Franco zijn diensten aan te bieden. Hij is voornemens naar Frankrijk te reizen ei vandaar de grens naar Spanje te overschrij den. Wehib Pasja vestigde zich na de neder laag der Abessyniërs op Cyprus oan daar zijn mémoires te schrijven. Deze zouden aan een Amerikaansche uitgeversmaatschappij ver kocht zijn. Wehib Pasja is een groot voorstander van loopgraven en kleine fortificaties en tijdens den oorlog in Abessynië heeft hij nabij Dag- gaboer een soort „Hindenburg-linie" doen aanleggen voor een bescherming van Harrar. Luchtrace New-York—Parijs gaat door. Wijziging van het traject? De Aeroclub France deelt mede: De Natio nal Aeronautic Association heeft kort geleden de Aeroclub France er van in kennis gesteld, dat de meteorologische bescherming op het Noorden van den Atlantischen Oceaan iiog niét voldoende was en d&t de ontworpen race .van Augustus a.s. moest'worden uitgesteld. De Aeroclub France heeft deze mededeeling on middellijk ter kennis gebracht van het minis terie van Luchtvaart en er daarbij op gewe zen, dat niets in het reglement der race toe staat den datum te wijzigen. De minister van Luchtvaart erkende, dat het onmogelijk was te voldoen aan de door de N.A.A. uitgesproken wenschen en verzocht bijgevolg den voorzitter van de Aeroclub de N.A.A. mede te deelen, dat de race volgens het gepubliceerde regle ment geschieden zou, tenzij de Amerikaansche autoriteiten hun standpunt zouden handhaven, in welk geval een wijziging van het traject noodzakelijk zou worden. RIJKSSTRAATWEG 16 HAARLEM-NOORD. TELEF. 16726 TEGEN ONZE BEKENDE LAGE TA RIEVEN met garantie, pijnloos trekken inbegrepen. BESLIST PIJNLOOZE BEHANDELING. Spreekuren alle werkdagen van 912 en 14 .uur, Zaterd. 912 uur Avondspreekuren Dinsdag, Woensd. en Donderd. v. 79 u. Het tooneel van de Engelsche kroning. (Adv. Ingez. Med.) Onze Londensohe correspondent schrijft ons: Westminster Abbey wordt wel aangeduid als „Het Nationaal Walhalla" of als „Het Heiligdom van het Britsche Rijk", De aan duidingen vertellen wellicht beter dan om standige verklaringen in hoe hoog en eer biedig aanzien deze kerk bij de Britten staat. De naam is ook anderen volken gemeenzaam en overal waar men in de wereld van Londen heeft gehoord zal men de Westminster Ab bey wel van naam en aanzien kennen, zoo niet door rechtstreeksche kennismaking dan door afbeeldingen. De geschiedenis van den naam is belangwekkend, maar die van de kerk zelf is veelbelangwekkender. Er is wei nig of geen verschil in beteekenis tusschen het woord minster" en het woord „abbey". De abbey heet nu West-minster Abbey naar het Londensch district waar ze staat. Maar Westminster be teekent zelf „westelijke kloos terkerk". Het stadsdeel waar het parlement, de regeeringsgebouwen, paleizen en parken zijn, dankt zijn naam aan de eerste kerk, die volgens de overlevering werd gebouwd op de plaats, waar thans de Westminster Abbey staat. Men meent, dat dit in het begin van de zevende eeuw is' geweest. In dien tijd moet er reeds een kerk zijn geweest in de ■buurt, waar zich thans de City bevindt. En om de nieuwe „minster" te onderscheiden van de bestaande, oostelijk liggende, noemde men haar „west minster". Deze kerk werd gesticht door Sebert, den Koning der Oost- Saksers. Thans nog wijst men u in de Abbey de plaats aan waar deze Sebert begraven zou liggen. Deze bijzonderheden zijn ongediept uit het grensgebied tusschen overlevering en historie en -ze leeren in elk geval hoe ver men terug gaat in de eeuwen voor het begin van Westminster Abbey. Van de oorspronkelijke kerk is niets over gebleven. Later verrees op de plek een kloos ter van Benedictijnen en eenige stukken muur van dit klooster zijn tot op dezen dag in de Abbey bewaard gebleven. De Abbey zooals, wij die thans nog voor een goed deel aanschouwen, werd gesticht door Edward the Confessor. Edward werd er zelf halverwege de elfde eeuw tot Koning ge kroond. En tot heden is dat met bijna alle Koningen van Engeland het geval geweest. Er zijn slechts twee uitzonderingen en zij waren Edwards, als de Confessor. Edward V werd afgezet twee dagen na zijn proclama tie (hij was een van de twee jonge prinsen, die op aanstichting van Richard in, hun kwaadaardigen oom, in The Tower zouden zijn vermoord). Edward Vin werd een Her tog van Windsor, voordat zijn proclamatie door een kroning was gevolgd. De Abbey laat zich het voordeeligst béwon- weren van het Parlementsplein af. Daar kijkt men op den noordelijken zijgevel, die tusschen de quasi -Gothische torens (door Sir Christopher Wren den City-kerkbouwer in 1740 aangebracht) en de \yat drukke poort architectuur voor den ingang van het dwars- schip een van de nobelste stalen van Nor- mandische bouwkunst vertoont, die Engeland alsnog te zien kan geven. De Abbey is architectonisch, naar uit het bovenstaande blijkt, een amalgaam van stij len, waarin men in fragmenten de bouw kunst van eeuwen terug vindt. Op het oogen- blik is zelfs de bouwstijl van dezen tijd ver tegenwoordigd, nl. in het tijdelijk aanhang sel van den westelijken of voorgevel, waarin de kroningsprocessie wordt opgesteld. De Abbey ontleent haar faam dan ook niet aan haar architectuur, die slechts ten deele oud en eerbiedwaardig en schoon is. Ze dankt haar beteekenis en het diep ontzag dat ze wekt aan het feit, dat ze negen eeuwen lang het kroningsiooneel is geweest van de koningen van Engeland en ook eeuwen lang hun begraafplaats. Ook de grootste mannen van het land liggen er begraven of hebben er hun gedenkteekens. De kerk is bovendien een stapellaats van allerlei historische stuk ken, tot de wassen beelden van eenige ko ninklijke personen uit het verleden toe. In normale tijden is het interieur dan ook sterk overladen en dit is altijd een beletsel ge weest voor een goede aanschouwing van den binnenbouw, die vooral in en om de kapel van den Confessor bijzonder fijn en mooi is. De gedenksteenen, de busten en beelden ver dringen er zich in de kapellen, het schip, de dwarsschepen en het ikoor. Men moet dat alles veronachtzamen, indien men bevangen wil worden het is een schoone ontroering door de .ontzagwekkende stemming, ge ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLING. wekt door de hooge rijzende marmeren ko lommen, de nauwe puntbogen en het gewelf de dak in het matte maar waime licht dat door de gebrandschilderde ramen valt. Op het oogenblik zijn vele opdringerige monumenten óf aan het gezicht onttrokken door de tribunes, van moderne holle stalen palen opgebouwd, voor de bijna 8000 perso nen, die van de kroning getuige zullen zijn, óf tijdelijk weggenomen. De speciale inrich ting voor de kroning heeft aan het interieur een aspect gegeven, dat in zijn strengen eenvoud volstrekt in harmonie is met de ziel van de kerk en dat tevens voor de kronings plechtigheid en haar tooi den meest passen den achtergrond vormt, dien men zich kan denken. De wijding van het interieur heeft door de kroningsinrichting aan diepte ge wonnen. Om nog even terug te komen op de gra ven en monumenten. De eer van een begra fenis in de Abbey is oolc wel eens te beurt gevallen aan personen wier nagedachtenis wellicht geen nationaal belang heeft. Er is bijv. een graftombe voor een zekere Jonas Hanway, van 1786. Zijn eenig recht op on sterfelijkheid schijnt hij te hebben ontleend aan het feit, dat hij de eerste was, die In de Londenshce straten met een parapluie op door den regen ging. De klassieke Engelsche dichter Chaucer werd in de Abbey ter aarde besteld, niet echter om zijn dichterschap, maar omdat hij hoofd van de gemeentewer ken van Westminster was. A. K. VAN R. Boottocht met noodlottigen afloop 12 opvarenden verdronken. Het D.N.B. meldt uit Greifswald (Pommeren) 7 Mei. Gisteravond is een boot, waarop zich een bemanning van vier koppen en een gezel schap van negen studenten bevonden, vol water geloopen en gezonken. Slechts de eige naar kon worden gered. Het gaat de Ned. Reisvereeniging goed. Aantal leden neemt toe Mededeeling op de Jaarvergadering. De Nedërlandsche Reisvereeniging heeft" Vrijdag té Arnhem onder veel belangstelling haar een-en-dertigste jaarvergadering ge houden. De algemeene voorzitter der ver- eeniging, de heer J. Panman, sprak een ope ningsrede uit, waarin hij constateerde, dat de N.R.V. er in alle opzichten uitstekend voor staat. Ofschoon bijna wekelijks ergens in den lande nieuwe reisbureaux of reisvereenigin- gen, welke in vele gevallen slechts een zeer kort leven hebben, worden opgericht, blijft de N.R.V. toch nog steeds in het brandpunt van de belangstelling van reizend Nederland staan. Spr. schrijft dit toe aan de juistheid van haar beginselen, aan haar strikte neu traliteit en het strenge vasthouden van haar dienend karakter, zoodat de belangen van de duizenden leden bij alle besluiten en da den voorop staan. De opleving in zaken, welke hier in som mige plaatsen reeds zichtbaar* is en op an dere zich schuchter meldt, is reeds van in vloed op de reislust, want van 1 Januari 1937 tot 1 Mei, dus in den tijd van vijf maanden, gaven zich reeds 5000 nieuwe leden op, ter wijl de drukte op onze bureaux dit voorjaar zeer groot was. Spr. opende de vergadering met den wensch, dat de vereeniging door haar arbeid er steeds meer in zal slagen haar leden aan zich te binden door hen met besparing aan kosten, aan moeiten en aan zorgen, te ge ven een vermeerdering van reisgenot, van levensgenot en daardoor aan levensgeluk. Uit het jaarverslag over 1936, uitgebracht door den secretaris, den heer J. G. P. Sabel, en waaraan wij onlangs reeds een en ander hebben ontleend, blijkt, dat het financieele resultaat van het verloopen boekjaar bij uit stek gunstig is te noemen. De drie periodiek aftredende bestuursleden de heeren J. G. Beurs, J. J. van Esmond en S. de Leve werden bij enkele candidaatstel- ling gekozen. Als plaats voor de volgende algemeene ver gadering werd Hilversum aangewezen. Je begrijpt, dat Thijs danig geschrokken is van die onverwachte verschijning. Het ergste is nog, dat de draak op zijn plompe pooten naar het tweetal toe komt. Nu zijn Thijs en Sim heusch niet bang uitgevallen, maar met zoo'n vreemden sinjeur tegenover je. voel je den moed in je schoenen zinken. Het eenige wat ze kunnen doen is vluchten zoo snel als hun beenen hen dragen kunnen! De twee vriendjes loopen wat ze loopen kunnen, op den voet gevolgd door het monster, dat woedend te keer trekt en zeker booze plannen koestert! Hoe die renpartij afloopt zul je den volgenden keer te zien krijgen. EXAMENS NUTTIGE EN FRAAIE HANDWERKEN. De Minister van Onderwijs, heeft benoemd in de commissiën, welke in 1937 belast zijn met het afnemen van de examens ter verkrijging van de akten van bekwaamheid voor huis- en schoolonderwijs in de nuttige en fraaie hand werken voor meisjes: A. Voor de nuttige handwerken: Tc Amsterdam. a. tot lid en voorzitter: .mej. C. M. de Boer, Amsterdam; b. tot plaatsvervangend voorzitter: S. Anema, Bloemendaal; c. tot leden: mej. G. Barger, Haarlem; mevr. A. W. van Doorn geb. Stienstra, Amersfoort; mej. E. E. Huygens, Utrecht; mej. J. A. van Markesteijn, Velsen; mej. C. H. Potters, Am sterdam; mej. A. Teunisse, Amsterdam; d. tot plaatsvervangende leden: mej. C. M. van Lieshout, Amsterdam; mej. W. C. de Nie, Leiden; mej. T. van Trappen, Hilversum; mevr. C. J. W. Wisse, Utrecht; B. Voor de fraaie handwerken: Te Amsterdam. a. tot lid en voorzitter: J. Cals, Roermond; b. tot plaatsvervangend voorzitter: A. P. Voo. ren, Amsterdam; c. tot leden: mej. A. Batelaan, Overschie; mej. E. W. A. ten Brink, Amsterdam; mej. H. J. F. Mekking, Groinngen; mevr. E. C. van de Wall Perné geb. van Vooren, Hoog Soeren; d. tot plaatsvervangende leden: mej. R. T. Kwast, Meppel; mej. G. Mootz, 's Gravenhage.

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 6