fatt ik 't flati Frankrijk kent twee schaakcentra. ZATERDAG 29 MEI 1937 HAARLEM'S DAGBLAD De geleerden zijn het er nog steeds niet over eens, of cricket een geschikte sport voor vrouwen is of niet. De gevaarsfactor is niet grooter dan bij hockey; iets anders is, of de lange duur van een cricketmatch niet teveel van het uithoudingsvermogen der deelneem sters eischt. Daarbij dient van de veronder stelling te worden uitgegaan, dat de speelsters zich werkelijk met volle energie op het berei ken van een goed resultaat toeleggen en het spel niet slechts beschouwen als een gezellig onder-onsje. Uit een aesthetisch oogpunt zou alleen het bowlen, en dan voornamelijk het fastbowlen, bezwaren kunnen opleveren, dat naar onze meening te veel krachtsinspanning vereischt en als zoodanig eenzelfden onvrou- welijken indruk maakt als het discuswerpen door dames-athleten. De Franschman Rigoulet, een der sterkste ge- wichtheffers ter ivereld, heeft dezer dagen als autocoureur een race op de Monthlery baan gewonnen. Met zoo'n krachtmensch aan het stuur durfde zijn auto natuurlijk niet anders dan winnen. Een ding is echter zeker; terwijl in hockey of tennis ook zelfs bij zeer geringe bekwaam heid en geoefendheid althans het wedstrijd idee behouden blijft en de speelsters geduren de den vollen speeltijd daadwerkelijk aan een match kunnen deelnemen, moeten zij bij cricket over een zekere mate van spel-erva- ring en techniek beschikken, wil een match ook inderdaad een krachtmeting zijn en niet een aaneenschakeling van mislukte indivi- dueele pogingen. Wil men bij cricket succes bereiken dan moet men als eerste voorwaarde over genoeg uithoudingsvermogen beschikken om gedu rende den geheelen wedstrijd met volkomen concentratie zich aan het spel te kunnen wij den. En terwijl de leerling zich in andere takken van sport zeer goed door het deelne-, men aan wedstrijden kan bekwamen en routine opdoen, heeft men voor cricket een degelijke, langdurige voorbereiding onder werkelijk des kundige leiding in een oefenlokaal of „kooi" noodig, alvorens men zich met eenige kans op succes en persoonlijke voldoening aan het spelen in een match kan wagen. Wij zijn overtuigd, dat de cricketsport in ons land veel meer beoefenaren zou trekken en veel meer populair zou worden, wanneer men over enkele eerste klasse coaches zou be schikken, niet gedurende twee of drie weken aan het einde van het seizoen, doch in de len temaanden, daaraan voorafgaande. Daarbij dienen de juniores en aankomende spelers den voorrang te hebben, opdat de grondslag gelegd wordt voor de juiste techniek, gelijk dit in Engeland en Australië geschiedt. Immers het is gemakkelijker een beginneling op te leiden dan een min of meer ervaren speler zijn fouten af te leeren. Velen, die de cricketsport een goed hart toe dragen en deze gaarne zouden beoefenen, kee- ren het spel den rug toe, omdat zij, na een meestal rijkelijk hooge contributie te heb ben betaald (een gevolg van het betrekkelijk geringe aantal leden), niet anders dan met onvoldoende ervaring aan een wedstrijd kun nen deelnemen, wat bij cricket nu eenmaal gelijk staat met urenlang veldwerk op de minst belangrijke plaats en een schuchtere poging om te voorkomen, dat men met den eersten bal gebowled wordt. Uiteraard hebben de Australische dames cricketers een betere kans om het spel te lee ren en te begrijpen dan onze speelsters. Over de organisatie daarvan heeft men reeds in ons sportblad van Maandag j.l. het noodige kunnen lezen. Afgezien van het onderricht aan de cricketscholen in verschillende deelen van het land worden de meisjes, die belang stelling voor het spel hebben, door hun broers of vrienden getraind. Onder leiding van de manageress, Mrs. Peat- field, zijn de 16 aan dezen tour deelnemende speelsters op 16 Maart uit Queensland ver trokken en op 3 Mei te Southampton gearri veerd. Na een oefenwedstrijd tegen de Great Comp Club, die het vorige jaar ons land be zocht, wordt op 2 Juni de eerste van de 19 op het programma staande matches te Graves- end gespeeld. Op een enkele uitzondering na duren deze wedstrijden twee dagen, voor de testmatches zijn drie dagen beschikbaar. De eerste daarvan begint op 12 Juni te North ampton, de tweede op 26 Juni te Blackpool en de laatste op 10 Juni op Kennington Oval. Men heeft goede hoop een beter resultaat te bereiken dan in de vorige serie toetswed- strijden, welke „rubber" in Australië door het toen op bezoek zijnde Engelsche damesteam gewonnen werd. Deze matches werden door gemiddeld 5000 toeschouwers bijgewoond, waaruit weer eens blijkt, hoe populair cricket in Australië toch wel is. De speelsters waren opgetogen over de vriendelijke ontvangst zoowel in ons land als in Engeland. In Londen waren zij te gast bij Mrs. Stanley Baldwin, de echtgenoote van den minister-president, die zelf een der opricht sters van de oudste Engelsche dames-cricket- vereeniglng, de White Heather Cricket Club, is. Terwijl in ons land de promotie-degrada tiewedstrijden der voetbalclubs nog in vollen gang zijn. is in Engeland de inschrijving voor deelname aan de bekercompetitie van het volgende seizoen al gesloten Niet minder dan 574 vereenigingen zullen aan ihet cup-fcour- Is cricket een geschikte sport voor vrouwen?; Goede voor bereiding en volkomen concentratie een eerste vereischte; De noodzakelijkheid van deskundig onderrichtCoaches dringend gewenschtDe Australischen spelen drie test matches; Belangrijke boksmatches in Londen; Nieuwe tafel» tennis-regels. nooi deelnemen, waarvoor de eerste voor ronde reeds in September gespeeld wordt. De loting geschiedt op 29 Mei en een drietal weken later is ook reeds het volledige com petitie-programma voor de League bekend. Dat is dus wel iets sneller dan bij den KN. V.B., waar de inhaal-Zondagen voor de be trokken clubs ware verrassingen zijn en wed strijden twee etmalen vóór den wedstrijddag worden ingelascht of uitgesteld. Intusschen heeft het Engelsche elftal op den Scandinavischen tour overtuigende suc cessen behaald. Noorwegen, Zweden en Fin land werden resp. met 60. 4—0 en 80 verslagen; resultaten, die aan duidelijkheid niets te wenschen overlaten. In Dultschland is men opgetogen over de beide 32 overwinningen door Duitsche ploe gen op Manchester 'City behaald. Men wijst er op. dat de League-kampioenen in 22 ach tereenvolgende competitie-wedstrijden onge slagen waren gebleven en dat ze desondanks door Duitschers geklopt zijn. Hierbij geeft men zich niet geheel rekenschap van het feit. dat de Engelsche profs, op hun zomer- uitstapjes nu niet direct met dezelfde geest drift in het veld gaan, als wanneer het een competitie- of bekermatch betreft. In ons land is men daarvan beter op de hoogte, doch des te meer wekt het verwondering, dat er voor de komende ontmoeting tusschen Feijenoord en Arsenal in Rotterdam zulk een groote toelangstelling bestaat. Op 5 Juni toch zal het precies vijf weken geleden zijn, dat de Londenaars voor het laatst een voetbal hebben aangeraakt en bovendien is het uit gesloten. dat zij met een eenigszins volledig elftal zullen verschijnen. Alec James speelt niet meer; Drake en Roberts zijn kort geleden geopereerd en zul len dus evenmin van de partij zijn, terwijl Hulme en Compton voor Middlesex cricket spelen. Doch afgezien van het feit. dat Ar senal practisch met een reserve-team zal aantreden om hier even het gegarandeerde bedrag te komen verdienen, lijkt het zelfs voor den meest enthousiasten toeschouwer een matig genoegen in deze temperatuur den verren gang naar het Feijenoord-stadion te moeten maken om naar een voetbal-de monstratie te gaan kijken De belangstelling voor bokswedstrijden in Engeland toont nog geen teekenen van ver mindering, wat wel een gevolg zal zijn van de successen van Tommy Farr, Dave Crowley en Peter Kane. Speciaal laatstgenoemde trekt de aandacht door zijn opvallende serie over winningen in binnen- en buitenland. Zijn eerstvolgende tegenstander is de I.B.U.-kam- pioen Ernst Weiss, die in September van het vorige jaar slechts ternauwernood op punten verloor. Zoowel Kane als Weiss zijn sinds dien zeer vooruitgegaan en ofschoon de En- gelschman ook ditmaal wel zal zegevieren, zal hem dit niet zoo gemakkelijk vallen als in zijn laatste gevechten. Max Baer zal in tusschen nog een poging wagen om zijn ge schokte reputatie te herstellen, doch me- is het er wel over eens. dat de ex-wereld kampioen heeft afgedaan. Dat bewees zijn nederlaag tegen Farr. die voordien ook Ben Foord. Baer's komenden tegenstander, over won. Wil Foord nog kans op belangrijke mat ches behouden, dan dient hij den Amerikaan overtuigend te verslaan. Jack Doyle zal het tegen den reusachtigen Fin Gunnar Bar- lund opnemen, doch zelfs indien de voorspel ling der deskundigen bewaarheid wordt en Jack het onderspit moet delven, zal zijn aan deel in de beurs van bijna 4000 pond ster ling een degelijke pleister op de wonde zijn. Wordt er bij een boksmatch hard gesla gen, ook bij tafeltennis is dat dikwijls het ge val. Daarom mag hier het belangrijke be richt niet achterwege blijven, dat de English Table Tennis Association twee nieuwe spel regels heeft ingevoerd, die met September van kracht worden. In de eerste plaats zal de hoogte van liet net met 3/4 inch tot zes inches verlaagd worden, een verandering, waarover velen zich met ons zullen verheugen. Voorts zal de ,.finger-spin"-service niet meer worden toegestaan, zoodat men in het vervolg niet meer bevreesd behoeft te zijn, dat de bal reeds na den eersten slag van den tegenstander onberekenbaar effect zal aan nemen. Laat ons hopen, dat door deze vereenvou digingen velen tot het gilde der tafeltennis sers zullen toetreden, die voorheen door de moeilijkheden van het spel werden afge schrikt. De Duitsche zweefvlieger Steining heeft een nieuw hoogterecord gevestigd door tot 6000 Meter te stijgen (oud record 4300 Meter). Alle respect. KORFBAL. A.s. Zondagmiddag 2 uur zal op het Ooster- kwartierterrein aan de Zomervaart de promo tie-degradatiewedstrijd Het Oosten I (Amster dam)Sport Vereent II (Santpoort) gespeeld worden. Bij een gelijk spel gaat S.V. II over naar de 3e Klasse N.K.B. SCHAKEN. SCHAAKCLUB „ZWAHA". De schaakclub „Zwaha" organiseert op 28, 29 en 30 Juni zomerwedstrijden, in eerste-, tweede- en derde klasse, waaraan door ieder een kan worden deelgenomen. Gespeeld zal worden in café „Zwanenburg", Lïndenlaan 59, en voorts in groepen van vier spelers. In iedere groep zijn twee prijzen beschik baar. Aanmelding, onder storting van één gul den inleggeld. met opgave van klasse waarin men wenscht te spelen, tot 12 Juni bij den secretaris J. Rijswijk, Wilgenlaan 38, Zwanen burg (post Halfweg) gem. giro Amsterdam R. 3166 SCHHALCLUB „DE ROCHADE". De zomerwedstrijden zullen gehouden wor den gedurende de maanden Juni, Juli en Augustus, in café „Suisse", Rijksstraatweg 191, Haarlem, eiken Maandagavond van 8 tot 12 uur. Gespeeld zal worden in hoofdklasse, eerste-, tweede- en derde klasse, zooveel mo gelijk in groepen van zes spelers. In elke groep twee prijzen; het inleggeld bedraagt één gul den. Zich aan te melden aan het clublokaal of bij den secretaris. Duinoordstraat 52, Haarlem. SIMÜLTAANWED STRIJDEN VAN DRS. MANTZ EN MR. OSKAM. Ter sluiting van het seizoen had in het clublokaal van de Heemsteedsche Schaakclub een simultaan wedstrijd plaats door Drs. J. F. Mantz en den bekenden Rotterdamschen schaakmeester Mr. G A. Oskam. B'eide hee- ren speelden aan 22, resp. 20 borden, in vrij wel gelijke sterkte verdeeld. Mr. Oskam speelde in zeer kalm tempo, blijkbaar doordat hij bemerkte dat vooral de bovenste tien borden van de Heemsteedsche Schaakclub zeer sterk bezet waren; het nam zoo weinig mogelijk risico. De heer Mantz speelde iets sneller dan Mr. Oskam en had hierdoor reeds te half elf succes, aangezien hij op dat tijdstip 3 partijen had gewonnen. De beslissingen in de partijen van Mr. Os kam vielen eerst laat op den avond; die wa ren niet gunstig voor den schaakmeester. Zoo kon hij uit de bovenste acht borden slechts twee winstpunten halen; vijf partijen hier van verloor hij en speelde één remise. Tegen Mr. Oskam wonnen de heeren Thurkow, Steenken, Rooyen, Desselink, Tuinder, J. C. Luiting, Yntema; remise speelden de heeren Klein, Stuart en Van der Veen. De heer Mantz was na twee uur en drie kwartier spelen reeds met al zijn partijen ge reed en boekte de fraaie cijfers, dat hij van 22 borden 17 partijen won, 3 remise speelde en slechts 2 partijen verloor. Mr. Oskam, die ruim een uur langer speelde dan de heer Mantz, verloor 7 partijen, speelde er drie re mise en won aan 10 van de 20 borden. De gedetailleerde uitslagen luiden: A. Tegen den heer Mantz; Van der Lint 0, Kuyken 0, Schuster 0, Verlooy 0, Volkers 1. Kauw y2, Eekhout 0, Bütker 1, Dooyes 0, de Ronde 0, Veldhuysen 0. Plessius 0, Jorritsma 0, Knoops 0, Van Aken 0, Koomen 0, Harders 0, Marinkelle 0, Pouw Vz, Van Dort 0, Smink V2. Kreuning 0. B. Tegen Mr. Oskam; Thürkow 1, Steenken 1, Kubatz 0, Rooyen 1. Baalbergen 0 Wesse- link 1, Tuinder 1. Klein V2, J. C. Luiting 1. Sepp 0, Smits 0. Bromberg 0,Stuart V2, Ynte ma 1, Van der Veen V2, Post 0, Pierlot 0, Nop pen 0, Boerema 0, Van Leer 0. Dr. M. Euwe Te Parijs en te Nice. In Frankrijk wordt het schaakspel veel min der beoefend dan b.v. in ons land. Slechts Parijs en Nice staan bekend als sehaakcentra. In Nice werden den laatsten tijd eenige tour- nooien georganiseerd, welke echter niet bij zonder sterk bezet weren. Het eerste vond plaats in 1930 in aansluiting op het groote in ternationale tournooi te San Remo; enkele groote meesters speelden mee, o.a. Tartakower, Maroczy, Kostic. Dr. Tartakower won den eer sten prijs. In Maart 1931 werd een tournooi van 10 deel nemers georganiseerd, dat gewonnen werd door den Ier Reilly. Ook onze landgenoot wijlen D. Noteboom heeft toen meegespeeld en den vier den prijs behaald. Een maad later volgde een consultatietour- nooi met Aljechin, Flohr, Stoltz, Monosson en Reilly. Aljechin werd nummer één. In Maart van dit jaar organiseerde de Cercle d'Alekhine te Nice een vierkamp tusschen Alje chin, Kahn, Reilly en Rometti, waarin Aljechin met 21/2 punt eerste werd, gevolgd door Rometti met twee punten. Hieronder een aardig partijtje uit dezen vier kamp: Wit: Dr. A. Aljechin. Zwart: W. H. Reilly. Damegambiet. 1. d2d4 d7—d5 2. c2c4 e7e6 3. Pblc3 Pg8—f6 4. Lel—g5 Lf8e7 5. e2e3 00 6. h2h4 Interessant gespeeld. Aljechin tracht zoo vroeg mogelijk een scherpen koningsaanval in te leiden. Hij laat de ontwikkeling van Lfl en Pgl voorloopig achterwege om geen tempo te verliezen. Immers na 6. Pf3 zou hij later nog moeite moeten doen om voor zijn dame de dia- jonaal dlh5 te openen, terwijl na 6. Ld3 de mogelijkheid dc4: beslaat, waardoor de witte looper van de diagonaal d3h7 afgeleid wordt. 6Pb8d7 7. c4Xd5 Pf6Xd5 De voorkeur verdiende het slaan met een pion. 8. Lfl—d3 Tf8e8 Natuurlijk niet. 8Lg5:? wegens 9. Lh7:t!, Kh7: 10. hg5:t gevolgd door Dh5 en wit wint. 9. Pgl—h3! Zie de aanteekening bij den 6en zet. De tekstzet ligt geheel in de lijn van den door wit gekozen opbouw. 9Pd7—f6? Hierdoor komt zwart geforceerd in beslissend nadeel, omdat Pf6 aan den aanval van den witten e-pion bloot staat. 10. e3e4 Pd5—c3 11. b2Xc3 c7—c5 Deze poging om in het centrum tegenspel te krijgen komt te laat. 12. Lg5Xf6! Le7Xf6 13. e4e5 Lf6—e7 Zwart mag pion h4 vanzelfsprekend niet slaan, b.v. 13Lh4:? 14. g3, Le7. 15. Lh7:t, Kh7: 16. Pg5tt benevens 17. Dh5 en wit wint. 14. Ld3Xh7t! Een in dergelijke stellingen bekend offer, dat hiér op een fijne pointe gebaseerd is. 1 4Kg8Xh7 15. Ddl—h5t Hier blijkt nog eens de beteekenis van wit's 6en zet. 1 5Kh7g8 16. Ph3—g5 Le7Xg5 Gedwongen, evenals zwart's volgende zet. 17. h4Xg5 Kg8—f8 18. g5g6 Dit is veel sterker dan 18. Dh8t benevens Dg7:. Er dreigt nu 19. gf7:, Te7 20. Dh8t met damewinst. 18Dd8do De voortzetting 18Ke7 is kansloos voor zwart wegens 19. gf7Tf8 20. Dg5t, Kd7 Dg7:. Met den tekstzet dreigt eventueel De4j, welk schaak in verschillende afwikke» lingen zeer lastig voor wit kan worden. 19. Thl—h4! Stelling na 19. Thl—h4! Zwart. CRICKET. HET PROGRAMMA VOOR ZONDAG. Eerste klasse: H. C. C. IHaarlem. Rood en Wit—V. O. C. V.V.V.—V.R.A. Hermes-D.V.S.H.C.C. 2. Overgangsklasse SpartaA. C. C. ExcelsiorC. V. H. Quick (N.)—P. W. S. C. H. C.—H. B. S. Tweede klasse A.: Haarlem 2R. I. O. A. C. C. 2Rood en Wit 2 b. V. R. A. 2—V. V. V. 2. KampongHercules. U. V. V.—S. C. H. C. 2. LarenRood en Wit 2a. T.AWNTENNTS- TENNISPARK DUINWIJCK". Bovengenoemd tennispark organiseert een Open Tournament van Maandag 5 tot en met Zondag 11 Juli. Gespeeld wordt in vier groepen; Groep A 3e klas competitiesterkte. Groej B eenigszins Ge- oefenden. Groep D. Beginners Groep C Kin- De vischsport is populair bij machtige staatslieden. De president der Ver. Staten hengelt 'deren tot 16 jaar. en heeft al eer. flinken visch gevangen, de nieuwe Engelsche premier Neville Chamberlain De prijs uitreiking zal plaats hebben op een heeft pas ingelegd en hoopt ook een goede buit te bemachtigen. Zij die dit wenschen, i feest- en dansavond op Zaterdag 17 Juli op het mogen vele symbolen aan deze haken slaan. i Tennispark. HANDBAL. (Dames.) Promotie-degradatie hoofdklasse. CONCORDIA—KRACHT EN VRIENDSCHAP. Concordia (Haarlem) speelt a.s. Zondag morgen half elf haar haar eersten promotie wedstrijd tegen Kracht en Vriendschap. Hoe wel wij voor Concordia het beste hopen, kun nen wij ónze verwachtingen ten aanzien van een Haarlemsche zege niet al te hoog aan slaan. KAATSEN. FRISIA. Zondag wordt er op het Gemeentelijk Sportterrein aan de Kleverlaan, een voor wedstrijd gespeeld voor de Comp. A,,die ge houden zal worden op 27 Juni te Amsterdam. Daar „Frisia" over 1ste klas kaatsers be schikt, zal er na den wedstrijd worden be slist. wie uit zullen komen voor de comp. A. De parturen zijn als volgt samengesteld 1 P. Goinga, 1ste opslag; 2 S. Broersma 2e opslag achterin; 3 N. Bosma, voorin. 1 L. de Graaf. 1ste opslag; 2 R. Hibma, 2de opslag, achterin; 3 J. van Dijk, voorin. Wit. De fraaie pointe van wit's offercombinatie. Het schaak op e4 wordt onmogelijk gemaakt en bovendien dreigt 20. Tf4. Zwart heeft nu geen afdoende verdediging meer 19f7Xg6 20. Dh5—g6 Kf8e7 21. Dg6Xg7t Ke7—d8 22. d4Xc5 Aldus opent wit de d-lijn voor zijn torens. Er dreigt in de eerste plaats damewinst. 22Lc8—d7 23. Tal—dl Dd5—c6 24. Th4h7 Zwart geeft op, daar Ld7 niet meer te dek ken is. VOETBAL. De wedstrijden van a.s. Zondag Men is in Hilversum verstandig geweest. Zoo als bekend moeten ,,'t Gooi" en „Hilversum" morgen den tweeden beslissingswedstrijd voor een plaats in de eerste klas spelen, want de vorige week eindigde de ontmoeting, ook na de gebruikelijke verlenging, onbeslist. Door dat het hier toevallig twee clubs in dezelfde stad betreft heeft men het gedaan kunnen krijgen, dat de wedstrijd eerst morgennamid dag te zes uur zal beginnen. Een maatregel, die daar wel door spelers en toeschouwers toe gejuicht zal worden. Het belooft dus weer een ongekende drukte in het Hilversumsche Sport park te worden. Voor de paar resteerende wedstrijden voor het landskampioenschap bestaat, nu Ajax al den titel behaald heeft, geen belangstelling meer, tenminste niet in de steden, waar de betrokken clubs niet spelen. In Deventer wordt de wedstrijd Go aheadAjax gespeeld en in Groningen Be QuickP. S. V.. Het zal onzen lezers weinig interesseeren, wie winnen Kampioenschap van Haarlem. R. C. H.Haarlem. De finale om het kampioenschap van Haar lem, waarvoor R. C. H. en Haarlem zich wisten te plaatsen, kon door verschillende omstan digheden nog niet worden gespeeld. Naar wij vernemen zal deze wedstrijd worden gespeeld a.s. Woensdagavond op het terrein van R. C. H., te kwart vóór acht. WIJZIGING WEDSTRIJDPROGRAMMA. Voor Zondag zijn o.a. ingelascht: Willem IKerkrade Limbur giaBleij er heide Uitgesteld zijn: HeerlenWillem I Bleij erheideLimburgia WEDSTRIJDPROGRAMMA VOOR ZONDAG 30 MEI 1937. 4A Beverw. 5Kennemers 9, 12 u. W. Lubbers. FINALES OM DEN V. D. HAMS WISSELBEKER 1STE AFD. Te 10 uur wordt begonnen voor de 4e afd. met Vijfhuizen 1D.I.O. 4 2e ronde. Voor de demi-finale wordt gespeeld V.O.G. 2D.I.O. 5. Hier is de winnaar dus zeker van de eerste of 2e plaats. Te 11 uur wordt Hillegom 2D.S.K. 1 ge speeld; de winnaar moet later met V.O.G. 1 uitmaken wie er met den winnaar van D.I.O. 2 N. Vennep I in de finale uitkomt. Te half twee treden de finalisten van de eer ste afdeeling aan. om uit te maken wie of er in de finale tegen elkander om den wisselbeker en elf draagmedailles uitkomen. Daar het voor geen der vier elftal len gemakkelijk is geweest, om de finale te be reiken is het te verwachten, dat er hevig ge streden zal worden. Rivalen 1 komt uit tegen Haarlem 2. De goed getrainde Haarlemspelers zullen zich geheel moeten geven om zich de pittig spelende Am sterdammers van het lijf te houden. Zeemeeuwen speelt tegen Schoten 1. Dit wordt een strijd tusschen twee elftallen, welke elkander nog nooit iets hebben toegegeven en waarvan de uitslagen vrijwel nooit meer ver schillen dan 1 doelpunt Te half vier treden de verliezers aan om den 3den en 4den prijs. Te 4.30 komt de groote strijd. De finale. Er kan een spannende strijd verwacht worden. Voor de sportliefhebbers is het een mooie ge legenheid om eenige lagere K.N.V.B.-elftallen op de schitterend gelegen T.H.B.-terreinen te Aerdenhout aan het werk te zien. Na afloop der wedstrijden worden de prijzen op het ter rein uitgereikt. Het programma luidt als volgt: 10.uur Vijfhuizen 1D.I.O. 4. V.O.G. 2D.I.O. 5. 11.— uur Hillinen 2—D.S.K. 1. 11.30 uur D.I.O. 2N. Vennep 1. 1.30 uur Rivalen 1Haarlem 2. Zeemeeuwen 1Schoten 1. 3.30 uur Verliezers 1.30 om den 3en en 4en prijs. 4.30 uur Finale. Winnaars 1.30 om lsten en 2en prils.

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 10