AMSTERDAMSCHE BEURS UUiNDJikDAlr J U jN 1 i 93/ H A A K L ii Mi DAGBLAD ii lAAT/TCEIJBICHHN (Aanklacht tegen Ford ingediend. Beschuldigingen van de United Automobile Workers. DETROIT, 3 Juni. (Havas). De leiders der „United Automobile Workers", aangesloten bij het Comité van Lewis, hebben bij de National Labor Board een klacht ingediend tegen de directie van de Fordfabrieken, „wegens het ge bruiken van brutaal geweld bij de botsingen voor de poorten der fabrieken te River Rouge in Michegan". Edsel Ford, de zoon van Henry, heeft een oproeping gekregen om te verschij nen voor de Grand Jury der rechtbank te Detroit voor het afleggen van verklaringen omtrent de omstandigheden bij de vechtpar tijen. Huwelijk van den hertog van Windsor voltrokken. De plechtigheid op kasteel Candé. (Vervolg van pag. 1) Om 11 uur 35 nam de plechtigheid van de voltrekking van het burgerlijk huwelijk op het kasteel Candé een aanvang. De burgemeester van Monts leest de namen voor van bruid en bruidegom, met een opsom ming van diens titels en onderscheidingstee kenen, en van die van de getuigen: majoor Metcalfe als getuige voor den hertog en den heer Rogers als getuige voor mevr. Warfield. Dr. Mercier leest de artikelen 212, 213 en 214 van het burgerlijk wetboek voor en stelt met een eenigszins trillende stem de gebruikelij ke vragen: „Wenscht gij mevrouw Wallis War field als echtgenoote te aanvaarden?" en zich vervolgens tot mevrouw Warfield wendende: „Wenscht gij den hertog van Windsor als echtgenoot te aanvaarden?" De hertog antwoordt met krachti- gen stem: „Ja". Mevrouw Warfield geeft hetzelfde antwoord, doch met een stem, welke groote aandoening verraadt. De burgemeester van Monts houdt een korte toespraak, waarin hij het jonge paar zijn gelukwenschen aan biedt. De hertog kijkt glimlachend naar Her Grace, the Duchess of Windsor". Om twaalf uur verlaten de hertog en de hertogin de groote zaal van het kasteel. Zij begaven zich via de boe kerij naar de muzieksalon, welke als kapel is ingericht. Een oogenblik later ligt het jonge paar geknield voor rev. Jardine op twee wit satijnen kussens, welke voor het altaar zijn neergelegd. Bisschop van Fulham contra rev. Jardine. Protest tegen de inzegening van het huwelijk van den hertog van Windsor. LONDEN, 3 Juni (Reuter). De bisschop van Fulham, onder wiens gezag de Angli- kaansche kerk in Frankrijk valt, heeft een telegram doen toekomen aan reverend Jar dine, waarin hij er tegen protesteert,- dat deze geestelijke het huwelijk van den hertog van Windsor zonder zijn toestemming zal inzegenen.. Een Luchtvaartministerie. 's-GRAVENHAGE. 3 Juni. Naar ons ter oore komt bestaan er plannen om de luchtvaart hier te lande onder te bren gen in een nieuw op. te richten luchtvaart ministerie, zooals reeds in vele andere landen het geval is. Pestgevallen in het Tenggersche. Aantal dooden tot 14 gestegen. MAlLANG, 3 Juni (Aneta-A.N.P.) Bij de pastgevallen in het Tenggersche zijn thans in totaal veertien dooden te betreuren, daar in de barakken alsnog drie geïsoleerde personen zijn overleden. Ongeluk in de Oranje Nassau- mijn n. Arbeider gedood. SCHAESBERG, 2 - Juni. In den afge- loopen nacht is in de Oranje Nassaumijn II te Schaesberg een schietongeluk gebeurd, waarbij de 29-jarige mijnwerker J. van Doorn doodelijk werd getroffen. „Koninklijke" keert 16.5 procent uit. 's-GRAVENHAGE, 3 Juni. In de heden gehouden vergadering van commissarissen van de N.V. Ko ninklijke Nederlandsche Maatschap pij tot Exploitatie van Petroleum- bronnen in Nederlandsch-Indië, werd besloten, aan de algemeene vergade ring van aandeelhouders voor te stellen over het boekjaar 1936 een dividend uit te keeren van 16.5 pCt., waarvan in Januari 5 pCt. als interim dividend is betaald, zoodat nog een slot-dividend van 11.5 pCt. zal worden uitgekeerd. BURGERLIJKE STAND. HAARLEM, 3 Juni. Ondertrouwd 3 Juni: G. A. Duisterhof en C. A. W. Terpoorten: E. A. van Caspel en J. Herwig; J. Th. Josseaud en N. Niemann; J. Omvlee en H. Maas; J. M. Kievits en C. A. Mo lendijk; W. Pel en E. van Dam. Getrouwd 3 Juli: H. J Th. A. Ketelaar en I. A. A. van den Berg; L. H. Blom en J. Kuij- per; W. H. van Didden en J. Bakker; W. C. Barthel en A. Druijf; J. M. Fritz en M. C. den Ouden. Bevallen 2 Juni: A. Veldtde Wit, d.; R. OfferingaMulder, z. Overleden 1 Juni: J. Wolff, 74 j., Haze- paterslaan; 2 Juni: M. C. HeijmansSnoeijers, 86 j., Rustenburgerlaan; J. T. M., 2 d., z. v. J. T. Milatz, Spiegelstraat. ZANDVOORT Verfraaiing van plan-Noord. Een prachtig dennebosch verrijst. Plan-Noord, het gedeelte van Zandvoort, dat ten Noorden van den spoorlijn en ten Oosten van het rangeerterrein is gelegen, werd vele jaren vrij stiefmoederlijk behandeld De laatste jaren staat het evenwel in de bij zondere belangstelling. Verschillende goede wegen werden aangelegd. Wat de Vondel straat betreft, bleef het wel bij een voor- loopige verharding, doch ook deze weg zal zeker te zijner tijd geasphalteerd worden. Een over-pad over het rangeerterrein maakte de verbinding met Stationsplein en met het overige deel van het dorp gemakkelijk. Thans is men bezig, den weg, die de Van Lennepstraat met de Van Speykstraat zal verbinden, te verharden. Als deze weg klaar is en ook de verbinding over het rangeerter- rein tot stand is gekomen, zal Plan-Noord volkomen uit zijn isolement verlost zijn en tot een van de mooiste woonwijken van Zandvoort behooren. Op het oogenblik zwaait de Ned. Heide maatschappij hier nog haar scepter. De be staande sportterreinen worden grondig onder handen genomen. Weldra zullen alle sporen die de voetbalschoenen hier in het winter seizoen achterlieten, volkomen uitgewischt zijn. Het derde veld, dat dit voorjaar werd ingezaaid, prijkt thans reeds met een mollig groen grastapijt. 't Is werkelijk een keurig stuk werk, dat hier in werkverschaffing werd uitgevoerd. Aan het vierde veld wordt nog steeds ge werkt. Voor den winter zal ook dit zeker in gezaaid zijn. Door de mooie dennenbosschen, die Plan- Noord zoo aantrekkelijk maken werden wandelpaden gehakt. Weldra zullen deze bos- schen ook voor het publiek worden openge steld. Voor het gemak der wandelaars werden de paden verhard met sintels en daarna met een laag dennennaalden bedekt. Op de mooiste punten werden rustieke ban ken geplaatst. Het is een genot hier te ver toeven. Het lawaai van het dorp dringt niet tot hier door. Overal hoort men 't ge zang der vogels en de zwakke geluidjes van een troep jonge eenden, die onder leiding van de moeder-eend in den vijver naar voed- Zoo rustig is het hier, dat 't onmiddellijk opvalt als een karper aan de oppervlakte van het water naar een vliegje of mugje hapt. De dennenbosschen rond den vijver wer den dit voorjaar erger dan vorige jaren be dreigd, door de dennenlotrups (Retinia buoliana)De grove dennen hadden er vooral van te lijden. Door het afbreken en vernieti gen van de aangetaste loten tracht men de schade in de toekomst zooveel mogelijk te beperken. Zoolang de boomen nog betrekkelijk klem, en de jonge loten nog te bereiken zijn is een bestrijding op deze wijze mogelijk. Als de boomen later grooter zijn. moet men de verdere ontwikkeling geheel aan de natuur over laten. Hoe grondiger dit ongedierte thans wordt vernietigd, hoe minder last men er later van zal hebben. Zandvoort bezit maar weinig bosch, en dus dient er alles aan gedaan te worden, om dit bosch zoo gaaf mogelijk te houden. Speciaal voor Plan-Noord is dit van-groote beteeke- nis. OPBRENGST COLLECTE. De collecte gehouden ten bate van de Neder landsche reclasseeringsinstellingen van alle gezindten heeft f 151,81V2 opgebracht. OEFENING REDDINGBOOT. Woensdagmiddag 4 uur voer de reddingboot uit voor een oefening. De zee was vrij woelig zoodat de schuimende golven meermalen over de boot sloegen. De flinke bemanning trok zich hier evenwel weinig van aan en roeide onverschrokken door. De oefening, die door een groote menigte op het strand met belangstel ling werd gevolgd, had een zeer vlot verloop. Onder de aanwezigen zagen we o.a. den voor zitter en de leden van de Plaatselijke Commis sie, burgemeester van Alphen, en de heeren Jb. v. d. Werff, Dr. Gerke, J. Bückman en den secretaris van het hoofdbestuur, den heer De Booy. OVERVEEN HAARLEMMERMEER AFSCHEID VAN MEJ. VAN LEEUWEN. Een aardige attentie. Mej. C. M. van Leeuwen, aan wie in ver band met haar huwelijk eervol ontslag werd verl«end als onderwijzeres aan de R.K. school te Hoofddorp, heeft Woensdagmiddag op hartelijke wijze afscheid genomen. Ze werd bij deze gelegenheid toegesproken door den ZEerw. heer pastoor v. d. Berg en den heer Heilker, hoofd der school, die haar in vriendelijke en welgemeende bewoordin gen dank brachten voor den ijver en de sympathieke wijze waarop zij de belangen van van het onderwijs aan deze school steeds had voorgestaan en behartigd. Het gesprokene ging met de aanbieding van een blijvend aan denken gepaard, terwijl haar ook door de leerlingen uit erkentelijkheid voor de prettige omgang en samenwerking een stoffelijk blijk van waardeering werd aangeboden. Mej. Van Leeuwen dankte allen voor deze aardige attentie, waarbij ook de heer Randoe, met wien zij in het huwelijk is getreden, zich met een enkel woord aansloot. PREMIEKEURINGEN. De Provinciale Regelingscommissie voor de paardenfokkerij in Noord-Holland heeft de data waarop de jaarlijksche premiekeuringen van merries op de keuringsbanen van het ge meentelijk sportterrein te Hoofddorp zullen worden gehouden, vastgesteld op Donderdag 24 Juni en Donderdag l Juli a.s. 50-JARIGE ECHTVERÈENIGING. Op 27 Juli a.s. zal het 50 jaren geleden zijn dat het echtpaar Aart van Putten en Johanna van Andel, wonende in de Dennenlaan nabij Halfweg, in de Haarlemmermeer in het huwe lijk trad. Het zal de krasse oudjes (de man is 82 en de vrouw 67 jaar oud), die ongeveer een halve eeuw te Zwanenburg hebben gewoond, op dien dag wel niet aan blijken van belang stelling ontbreken. CREMATIE PH. J. ROOSEGAARDE BISSCHOP Woensdagmiddag had onder zeer veel be langstelling in het crematorium op Wester- veld te Velsen de crematie plaats van het stof felijk overschot van den heer Ph. J. Roose- gaarde Bisschop, directeur van de Java-China- Japanlijn te Amsterdam, overleden te Over- veen. Van de commissarissen der Java-China- Japanlijn waren aanwezig de heeren mr. D. Crena de Iongh, president der Ned. Handel Mij., Dr. E. Heldring, J. F. van Hengel, direc teur der Stoomvaart Mij. Nederland en E. D. van Walree, oud-directeur der Ned. Handel Mij. Verder waren er de heeren M. C. Koning, oud-directeur der Stoomvaart Mij. Nederland. J. D. Brand, directeur der Kon. Paketvaart Mij.; de gep. vice-admiraal A. F. Gooszen, re- geeringscommissaris bij de Kon. Paketvaart Mij.; Mr. D. A. Delprat, directeur der Stoom vaart Mij. Nederland; D. Hudig en Paul den Tex, directeuren der Kon. Ned.Stoomboot Mij.; E. G. Wesselink, directeur der Hollandsche Stoomboot Mij.; F. C. Bouman, directeur der Holland-Amerika Lijn; W. F. Piek te Wasse naar, oud-directeur der Holland-Amerika Lijn; J. B. v. d. Hauven van Oordt, onder-voorzitter en G. L. Helris, secretaris der Ned. Reeders- vereeniging; G. van Meteren, directeur der Ned. Ind. Steenkolenhandel Mij.; P. J. P. Ban nier namens het Oei Tjang Han-concern te Semarang; A. J. M. Goudriaan, voorzitter van den Raad van Beheer van v. Nievelt. Goudriaan en Co.'s Stoomvaart Mij. te Rot terdam; A. C. Burgdorffer, expert van Lloyd's Register; M. Meinesz, oud-gedelegeerde der Javasche Bank; E. H. Krelage, oud-voorzitter der Kamer van Koophandel en fabrieken al hier; J. Weilleumier, bestuurslid en H. Th. de Booy, secretaris van het Zeemanshuis te Am sterdam; F. J. Houwert, directeur en E. A. Pau, gedelegeerd commissaris der Billiton Mij.; J. W. Nieuwhuys, Bloemendaal; Mr. de Rijck v. d. Gracht, Baarn; W. N. v. d. Toll, havenmeester te Amsterdam; Mr. B. A. H. van Kreel, directeur der Deli Spoorweg Mij.; A. F. Tameling, directeur der Deli Mij.; P. Haver kamp, directeur der Zeevaartschool te Am sterdam; P. Vijn, directeur der De Ruyter- school te Vüssingen; Ir. F. C. Dufour, direc teur der Haarl. Machinefabriek v.h. Gebr. FigeeMr. P. Leendertz en Mr. van Valkenburg, namens den Ondernemersraad voor Ned. Indië; W. Ruys Bz., directeur van den Rott. Lloyd; H. v. d. Masch Spakler; J. P. G. Caspersz, directeur van Indische Tramwegmaatschap pijen, Den Haag; G. L. Tegelberg; W. K. W. Matthes, Amsterdam; Ph. van Ommeren, di recteur van de N.V. Phs. van Ommeren's Scheepvaartbedrijf, Rotterdam; J. C. F. Schor. Overveen; Mr. A. A. Diemer Kool alhier; W. M. Otten, H. van Beeck Vollenhoven, Heem stede; E. S. Ali Cohen, Amsterdam; G. W. Ze- verijn; Dr. J. F. H. de Graaf, bestuurslid van het Kennemer Lyceum te Bloemendaal; H. Goedkoop, directeur der Ned. Scheepsbouw Mij.; F. Teding van Berkhout Jr., directeur der Twentsche Bank alhier; Dr. J. S. Frederiks, Heemstede; J. T. M. Josselin de Jong; Mr. IJ. J. H. v. d. Meulen, Overveen, Jhr. L. Quarles van Ufford; E. Dunlop; L. C. M. v. d. Eenden burg; V. K. Rubenkoning; A. D. Zur Muihen: J. van Munster van Heuven, notaris te Haar lem; de oud-kapitein ter zee C. W. de Visser, Bloemendaal; A. D. en A. C. D. Strumphler; P. Dyserinck; W. Labohm; J. v. d. Water namens Wm. H. Müller en Co. te Rotterdam en den Norddeutscher Lloyd te Bremen; F. Hudig; W. C. Korthals Altes; H. A. J. Baanders, archi tect, Bentveld; S. W. F. Hendrikse, Heem stede; J. A. van Tienhoven; J. J. M. Kruyff; A. Kappelhoff; J. E. van Dissel; J. Kakebeeke H. Siewerts van Reesema; W. Goudriaan, N. J. Gugdringer namens de fa. Gustav Wolf te Gütersloh in Westfalen; Alan H. Bryant, lid der fa. Keller, Bryant en Co. te Londen; Mr. D. H. Drakeford te Londen. Allereerst heeft een broer van den overlede ne gesproken, die zeide dat zijn broer in Lon den er een andere broeder wegens verblijf in het buitenland niet aanwezig konden zijn. Spr. wilde niet zeggen „om de laatste eer aan hun broeder te bewijzen", omdat dit in strijd zou zijn met den eenvoud, welke de meest sym pathieke karaktertrek van zijn overleden broer was. Hij toch werkte steeds in stilte, zonder opzien te wekken en hij heeft de maat schappij tientallen jaren lang belangrijke diensten bewezen. Slechts de weinige ingewij den weten, hoe onbaatzuchtig zijn leven i. geweest. Dr. E. Heldring zeide den overledene meer dan 50 jaar te kennen. Hij was de ziel van de Java-China-Japanlijn. Men had spr. verzocht een woord te willen spreken namens alle besturen en instellingen, waaraan de overledene deelnam. Spr. deed dit met overtuiging, want als Bisschop zich ergens aan gaf, gaf hij het beste van zich zelf. De Java-China-Japanlijn ging hem echter boven alles. Gedurende de 35 jaar van haar bestaan heeft hij haar geleid, eerst in Hongkong, daar na in Nederland. Streng was hij, maar recht vaardig en aan zijn groote bekwaamheid en zijn geestkracht is haar opkomst, succes en behoud te danken. Spr. uitte tenslotte den wensch, dat de jon geren zich den overledene ten voorbeeld zou den stellen. Daarna daalde de kist onder orgelspel, waarna de oudste zoon voor de belangstel ling dankte. IJMUIDEN HEEMSTEDE EEN MOOI SUCCES. Op de van 15 tot 20 Mei gehouden tentoon stelling van voedings- en genotmiddelen op Houtrust te 's-Gravenhage behaalde onze plaatsgenoot de heer H. J. Akkermans, Zand- voortschelaan nabij Aerdenhout met diverse vleeschwaren vijf eereprijzen, drie eerste prij zen terwijl hij als bijzondere onderschei ding ontving een eere-diploma met lof der jury. Dit diploma werd slechts aan twee inzen ders uitgereikt. BLOEMENDAAL DE RIJWIELSTALLING AAN HET EIND VAN DEN ZEEWEG. Naar aanleiding van de opmerking van on zen Bloemendaal schen correspondent in ons nummer van Maandag, dat het met de groote drukte van Zondag j.l. met de rijwielberging aan het einde van den Zeeweg nog niet vlot liep. schrijft de controleur van de rijwiel stalling, die geëxploiteerd wordt door de N.V. Algem. Bewaarplaatsen- en Reclame Mij, ons: Bij de rijwielstalling zijn Zondag j.l. 3700 rijwielen gestald, waarvan 2000 overdekt hebben gestaan, 300 auto's en 250 motoren. In de stalling liep alles zeer vlot. behalve op enkele korte oogenblikken. Er was voldoende personeel aanwezig, dat dezen eersten drukken dag getoond heeft voor zijn taak berekend te zijn. Vischomzet in Mei bijna 100.000 meer dan verleden jaar. Omzet de eerste vijf maanden van 1937 2.638.353.—. De visehvangst gedurende de maand Mei 1937 bedroeg 392084 tegen 295254 in dezelfde maand van het vorig jaar, of bijna 97.000 meer. Evenals andere jaren was de maand Mei echter veel ongustiger dan April. In laatstge noemde was de omzet n.l. 436.759. Maar on danks dat stemt het tot vreugde dat de ver betering. die in de eerste drie maanden viel waar te nemen, zich ook over de vijfde maand heeft voortgezet. De omzet in de eerste vijf maanden steeg van 2.256.8.16 in 1936 tot 2.638.353, zoodat we thans reeds ruim 380.000 boven het vorige jaar uitsteken. Dit zijn voorteekenen die er op wijzen, dat de omzet van 1937 dien van 1936 met een kleine millioen gulden zal overschrij den. Dit lijkt misschien wel iets aan den op- timistischen kant, maar een weinig optimisme is in dezen tijd, nu we om ons heen wat gun stiger klanken mogen vernemen, wel ver oorloofd. Er kwamen in Mei aan den afslag: Van de trawl- en zeevischzegenvisscherij 105 (95) Nederlandsche stoom- en motortraw lers met 218.027 153.794), 269 (253) motor- loggers met 114.899 90.544), 725 553) mo- torkustvisschers met 50.485 36.209), 41 (40) open boten met 642 140), 2 (7) Deen- sche motorkotters met 1347 2858) en 1 (0) Belgische met 35. De opbrengst der consignaties bedroeg 6645 8656). Het opvallende is, dat alle uit zee aange voerde visch was gevangen door trawl- en snurrevaadvisschers. Beugers of drijfnetvis- schers kwamen er ditmaal niet aan te pas. De besommingen der trawlers waren dit maal beter dan verleden jaar n.l. 2075 per reis tegen 1620 per reis in Mei 1936. Dit goli ook voor de loggers, die een gemiddelde reis- besomming hadden van 425 tegen 360 in Mei 1936. Opvallend is, dat de opbrengst der motor- kotters weer 40% hooger was dan verleden jaar. Dit niet als gevolg van de betere be sommingen maar tengevolge van het feit, dat deze visscherij veel drukker werd uitgeoefend dan verleden jaar. Gedurende de eerste vijf maanden van 1937 kwamen o.a. binnen 757 (703) stoom- en mo tortrawlers met 1.714.776 1.352.712), 1079 (1229) motorloggers met 639.934 591.541), 2325 (1816) motorkustvisschers met 165.925 115.322), 25 (39) Deenschen motorkotters met 19.573 25.042) en 4 (4) Belgische met 514 726). (Tusschen haakjes zijn geplaatst de cijfers van het overeenkomstige tijkvak in 1936). MARKTPRIJZEN van Woensdag 3 Juni. Tarbot per K G. f 0.66f 0.46 Tongen per K.G. f 0.73—f 0.58 Kleine schol per 50 K.G. f 26—f 7.90 Bot per 50 K.G. f 15 Schar per 50 K.G. f 6—f 3.40 Kleine poon per 50 K.G. f 4.60f 3.80 Kleine mïddelschelvisch per 50 K.G. f 18 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 14f 8 Kabeljauw per 125 K.G. f 69—f 37 Groote gullen per 50 K.G. f 18f 16 Kleine gullen per 50 K.G. f 13f 8 Wijting per 50 K.G. f 4.70—f 4 Heilbot per K.G. .f 0.82 BESOMMINGEN. Trawler: Irene. IJM 89. 190 manden f 1880. Logger: KW 27 f 53. NAAR DE HARING VISSCHERIJ. Heden is het tweede contingent van de ha ringvloot uit de verschillende havens naar zee vertrokken. Van IJmuiden zijn uitgevaren één IJmuidensche en 17 Katwijksche 1 VORIGE KOERS KOERS VAN HEDEN pl-31. 1.30 pi .31. 1.45 pl-3L 2.00 pijl. 2.15 STAATS LEENING EN BIN NENLAND. 4 pCt. ld. 1933 n 101% 101% 4 pCt. Nederl. Indië 101H 101H 3 pCt. Nederland STAATSLEENINGEN BUI TENLAND. 6V2 pet. Duitschl. 1930 24% (Youngleening) Youngleening. (met ver 327/8 klaring) 32% 32K> BANKINSTELLINGEN. Amsterd. Bank 146 Handel Mpij. Cert, van 189% f 250 Koloniale Bank 157% Ned. Ind. Handelsbank lt5 Rotterd. Bank 139 INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie. 68% 68^ 677/8 v. Berkels Patent 51H - Calvé Delft Cert. 84 v, - Ned. Ford ex 40 afst. 243 - - - - Philips Gloeil.GemJBezit 326^ 326^ 326H 323 323y, 165H 165 163 162 TABAKKEN. Dell Batavia 245 246 246 Deli Maatschappij 316 >28 - Senembah 327 328 327 SCHEEPVAARTEN. Kon Ned Stoomboot 125 - - Scheepvaart Unie 126% 128V- 127 1263/4 Koninkl Paketvaart iS j- Rotterdamsche Lloyd 113% - Maatschappij Nederland 116% - HollandAmerika lijn 129 144% L8% PETROLEUM. 424y2 422 419 416 416 Perlak Petr 103 100% - Shell Union 21^2 21 i0% 20% 2>% Continental Oil 31% 31% 31 30% Tidewater 13% 13 13% 13 1 CULTUUR MAATSCH. H. V. A 507 505 505 soiy 498 Java Cultuur 2I-) - 239 Ned. Ind Suiker Unie 175 my, 173V* Vorstenlanden 38% - - INDUSTR. OND. BUITENL. Intern. Tel. and Tel. 7% iy 39% 38'. 38% 11% 38% Bethleh Steel 62% 61% 61% Cities Service 2% OO," --"18 Gew Steel 72 - - U S. Steel 72% 71% 71% Kennec Copper 42% - 41% Radio Corp 7 - RUBBERS Amsterd Rubber - 284 <82 82y> 281 Dell Bat. Rubber 22i 212V, Indische Rubber 229 244 23 Kendeng Lemboe 22 26 - <28 Serbadjadl 172 171 167 Rotterdam Tapanoell Bandar Rubber 65^ 263 261% Preanger Rubber 118'. 118% f 215 Java Caoutch 1695/4 Sumatra Rubber 80 - - AMER. SPOORWEGEN Southern Pacific - 37% 37 Vi Wabash Railroad 4% Union Pacific 102 - Chic Milwaukee 3% - Missouri Kansas Texas 5% - - - MJNBOUW. Alg Explor Mij 135 - - Redjang Lebong 155 Billiton O PROLONGATIE. - - -

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 13