WIELRIJDEN W ïelerkampioenschappen te Kopenhagen AUTOMOBILISME WATERPOLO ROEIEN ZEILEN HENCELEN BILJARTEN KORFBAL SCHERMEN HOCKEY MAANDAG 23 AUGUSTUS 1937 HAARLE M'S DAGBLAD 8 Hieronder laten we nog volgen wat er na den trainingsrit van Van de Vijver, Van Vliet en Ooms, men zie daarvoor pag 5. te Kopenhagen gebeurde: Deze training had hem voldoende vertrou wen gegeven voor zijn serie, in welke hij was ingedeeld met den Duitscher Ihbe en den Belg Hendrikx. Van de Vijver vertrok van kop met Ihbe als tweede en Hendrikx als derde. Bij het ingaan van de laatste ronde schoot de Belg binnendoor, Ihbe ging er achter en zoo stond Van de Vijver voor de moeilijke op gave, over beiden heen te komen: Ihbe had hij bij het ingaan van de laatste bocht reeds te pakken en op het rechte eind ging hij met het grootste gemak nog langs Hendrikx. Een enthousiast applaus ontving Van de Vijver voor zijn rijden, want het Deensche pu bliek was er volkomen mee op de hoogte, dat hij met blessures aan den start was gekomen. Zijn achtste finale won hij al zeer gemakke lijk. Onze landgenoot ging aan kop, bij het uitkomen van de voorlaatste bocht schoot zijn tegenstander, de Franschman Courly, binnen door. Hij ging hard door. doch met het grootste gemak kwam Van de Vijver langs den Franschman en won op overtuigende wijze. Onze derde vertegenwoordiger, Kropman, reed in de achtste serie tegen den Deenschen kampioen Hans Nielsen, terwijl de Hongaar Zalton Karakie niet verschenen was. De Deen dwong Kropman den kop te nemen, het werd een zeer snelle rit. De Nijmegenaar hield zijn tegenstander echter goed in het oog. Toen de Deen op 250 M. wilde passeeren ving Kropman hem keurig op, doch Nielsen zette door, ging over Kropman heen en reeds bij het ingaan van de laatste bocht was de Nijmegenaar een geslagen man. Nielsen was intusschen de snelste renner van de series geweest; hij no teerde 12 seconden over de "laatste 200 M. Kropman moest zijn herkansingsrit tegen Karsch en Sandtorp rijden. De kop werd hem opgedrongen met Karsch op de tweede plaats. Op 300 M. voor de finish schoot de Noor Sandtorp binnendoor, Kropman liet hem voor gaan, versnelde echter tegelijkertijd en gaf Karsch geen kans ook te passeeren. Uit tweede positie won de Nijmegenaar met een lengte. Kropman heeft het overigens wel zwaar in deze voorwedstrijden gehad, want hij kwam in zijn achtste finale tegen Rigoni uit. Ooms had reeds on dervonden, hoe moeilijk het is tegen Italiaansche vertegenwoordigers te rij den. Ook Rigoni reed verre van regel matig. Kropman nam den kop, doch bij het uitkomen van de voorlaatste bocht schoot Rigoni hem voorbij, hij slingerde in de laatste bocht geducht, zoodat Kropman hem niet langszij kon komen, doch bij het uitkomen van de bocht trok Kropman er geducht aan; schitterend wist hij langs hem te ko men en met gering verschil den Ita liaan te kloppen. Ook Kropman wist zich dus voor de kwarteindstrijden te plaatsen. Kwarteindstrijden Eerste rit: 1 Pola, 2 Kropman, laatste 200 M. 12 4/5 sec. Tweede rit: 1 Georget, 2 Gene, 12 2/5 sec. Derde rit: 1 Ooms, 2 Hans Nielsen, 12 3/5 sec. Vierde rit: 1 Vande Vijver, 2 Col- lard, 12 2/5 sec. Halve eindstrijden: Eerste rit: 1 Van de Vijver, 2 Pola 11 4/5 sec. Tweede rit: 1 Georget, 2 Ooms 12 2/5 sec. Om de derde plaats: Eerste rit: 1 Pola, 2 Ooms op 3/4 lengte, 13 2/5 sec. Tweede rit: 1 Ooms, 2 Pola op 1/2 wiel, 12 sec. Derde rit: 1 Ooms. 2 Pola, anderhalve lengte, 12sec. Finale: Eerste rit: 1 Georget, 2 Van de Vij ver, half wiel, 12 2/5 sec. Tweede rit: 1 Van de Vijver, 2 Georgét, gedistanceerd, 114/5 sec. Derde rit: l Van de Vijver, 2 Georget, een half wiel 12 sec. Einduitslag: l en wereldkampioen: Van de Vijver (Nederland), 2 Georget (Frankrijk), 3 Ooms (Nederland), 4 Pola (Italië). Wedstrijden op de Heemsteedsclie Wielerbaan. De directie van de Heemsteedsche baan had voor Zondagmiddag Wals en Loncke uitge- noodigd voor een omnium-wedstrijd, waarvan vooral de wedstrijd achter tandemgangma- king de aandacht verdiende. Op deze baan had een dergelijk nummer nog nimmer op het programma gestaan. Toch is het nummer eenigszins tegengevallen. We moeten eerst op merken, dat de beide renners in den 20 K.M. wedstrijd hard hebben gereden, maar zij konden geen strijd ontwikkelen. De tegenstan ders letten teveel op elkaar, waardoor het niet gemakkelijk was een voorsprong te beha len. Indien er meer renners in de baan wa ren geweest zou de strijd ongetwijfeld le vendiger geworden zijn. Beide profs hebben, gesteund door de tal rijke renners flink gereden. Om beurten na men zij de leiding en het zag er na 10 K.M. naar uit. dat Loncke uit zou loopen.Zijn gang makers zetten een spurt in, maar Wals haalde den Belg zonder gangmaking in. Zoo verliep de strijd tot drie ronden voor het einde. Wals, die toen in de tweede positie reed. nam den kop en ging er snel van door. Loncke liet zijn gangmakers rijden en ging alleen op Wals aan en bleef den resteerenden tijd vlak achter hem. Inhalen kon hij echter niet en Wals won met een voorsprong van ruim een lengte. Deze 20 K.M. wedstrijd was het derde num mer van de drie wedstrijden, die door Wals al le werden gewonnen. Eerst zegevierde hij in den sprint en klopte Loncke met een kwart wiel. Het aardigste is misschien wel de achtervol ging geweest. Wals had op het oogenblik dat de 10 KM. bijna voltooid was. reeds een voorsprong. De laatste ronden reed hij zon der gangmaker en ging toen nog sneller. Ten slotte had hij 75 Meter ingehaald. De nieuwelingen hebben een afval- en een wedstrijd over 25 ronden gereden. Beide malen zegevierde J. de Lange. De onafhankelijken en amateurs bestreden elkaar eerst in een afvalwedstrijd. De Haar lemmer C. de Best reed weer uitstekend en won. Later kwamen deze rijders uit in een 30 K.M. koppelwedstrijd. Er werd hard gereden en het publiek kon van een goeden wedstrijd genieten. RijneveldBuyssen en Lodewijks— Favejée, die spoedig een ronde hadden uitge- loopen, hebben dezen voorsprong behouden. Rijneveld en Buyssen hadden echter in het laatste klassement meer punten verzameld en behaalden daardoor dc zege. De uitslagen luiden: Omniumwedstrijd C. Wals en Loncke sprint wedstrijd. 1. C. Wals (tijd laatste 200 Meter 13 1/5 sec). 2. Loncke, op 1/4 wiel. Achtervol ging met een maximum van 10 K.M. 1. C. Wals haalt op Loncke 75 M. in, tijd 12 min. 1 4/5 sec. 20 K.M. wedstrijd. 1. Wals; 2. Loncke, op 2 meter. Totaal-uitslag 1. Wals 3 p., 2. Loncke 6 punten. Wedstrijd voor nieuwelingen, 25 ronden. 1. J. de Lange; 2. J. Valkman; 3. P. van Halst; 4. A. de Winter; 5. A. Koelemeijer; afvalwedstrijd. 1. De Lange. 2. Valkman; 3. Van Sprundel; 4. Van Halst. Totaal uitslag: 1. De Lange 10 p.; 2. Valkman 8 p.: 3. Van Sprundel 3 p., 4. Van Halst 3 p. Koppel wedstrijd over 30 K.M. voor ama teurs en onafhankelijken. 1. RijneveldBuys sen 8 p.. 40 min. 17 sec.; 2. LodewijkFavejée 5 p., op een ronde: 3. RemkesMensen 11 p.. 4. C. de BestBurger 5 p.; 5. MoekeMentzel 4 p.,: op twee ronden 6. Ge'or. Drost 0 p.. 7. ScheidierVan der Heijden Op.; op drie ron den: 8. GruytersKlinkenberg 0 p. Het U.C.I.-congres te Kopenhagen DE "WERELDKAMPIOENSCHAPPEN 1938 IN NEDERLAND. KOPENHAGEN: Op het. in het slot „Chris- tiansborg" gehouden 66ste congres der Union Cycliste Internationale werden de data vast gesteld van de wereldkampioenschappen, welke in 1938 in Nederland worden gehou den. Op 27 Augustus van het volgend jaar wordt het U. C. I. congres te Amsterdam gehouden, gevolgd des namiddags door de sprintwed strijden, de series tot en met de achtste fi nales van de amateur en professionals in het Olympisch Stadion. Op 28 Augustus worden de eindstrijden ge houden voor de sprint-amateurs en profes sionals. Op 30 Augustus zijn de series achter mo toren over ICO K.M. bepaald, terwijl op 1 September de finale wordt verreden. Op 3 September worden de wereldkam pioenschappen op den weg, zoowel voor ama teurs als professionals, op het bekende circuit te Valkenburg gehouden. Onze landgenoot J. J. Stol werd tot baan commissaris tijdens deze wereldkampioen schappen benoemd, terwijl Jhr. A. P. A. Elias van Stabrouck als commissaris voor de verzorging bij de wegwedstrijden werd aan gesteld. De loting voor de wegwedstrijden te Ko penhagen wees uit, dat bij de professionals de Nederlandsche renners als eerste groep star ten. bij de amateurs vertrekken de Hollan ders als vijfde achter Noorwegen. Finland, Engeland en België. Dinsdagavond worden drie series der stayers gereden, nl. twee van vier en een van vijf. Op dit congres van de U.C.I. was Nederland vertegenwoordigd door de heeren Jhr. O. L. van der Berch van Heemstede. B. Swaab de Beer, J'nr. A. P. A. Elias van Stabrouck, G. J. M. Hogenkamp en J. J. Stol. De Jonge Kampioen. Zondag werden sprintkampioenschappen op den weg verreden. Juniores: 1 J. Jansen, 2 K. Meijer, 3 K. Neeft, 4 Gerritsen. A-, B- en C-klasse. Totaal uitslag na ver schillende ritten: 1 G. Peters (sprintkam pioen), 2 H. Veerman, 3 F. Hoogland, 4 de Vries, 5 H. Tichelaar, 6 F. Steenkist, 7 J. Vonk, 8 H. Koops. Baankampioenschap op wegfietsen op de Halfwegsche wielerbaan: Korte afstand: (B-klasse): 1 C. Bijster (kampioen D.J.K.) 2 J. Munk, (D.J.K.), 3 H. Kleef (Excelsior). Lange afstand (B-klasse)1 iG. Peters, kampioen (D.J.K.)2 Banken (Excelsior), 3 J. Munk (D.J.K.) DOODEUJK ONGELUK BIJ DEN WEDSTRIJD LUIK-ROME-LUIK. Ned. deelnemers op de vierde plaats. In den uithoudingswedstrijd Luik-Rome- Luik zijn er nog slechts negen equipes, welke een kans hebben op de eerste plaatsen te wor den geklasseerd, gezien hun gering aantal strafpunten. Onze landgenooten Gatsonides en Van Hunt met Riley bevinden zich hierbij. Zij staan thans, wat het aantal strafpunten betreft, op de vierde plaats. Ook dit automobilistisch evenement heeft zijn zwarte bladzijde. Tijdens het overtrekken van den Pordoipas in de Dolomieten geraakte de Zwitsersche equipe Dreiher-Hahn, welke met een 2.31 Alfa Romeo deelnam, in een bocht van den weg en stortte in een kloof. Wonder boven wonder kroop Hahn ongedeerd uit den chaos, maar zijn tochtgenoot Dréier had doodelijke verwon dingen opgeloopen en overleed kort na het ongeval. Caracciola wint cleti grooten prijs van Zwitserland. Op het circuit van het Brehmgartenwald bij Bern werd Zondag de au to wedstrijden om den grooten prijs van Zwitserland verreden. De totale afstand was 50 ronden of 365 K.M. M6er dan honderd duizend kijkers hadden zich rond de baan. die een lengte heeft van 7.28 K.M. verzameld. Onder enorm enthousiasme ging Caracciola voor de tweede maal als. winnaar van den grooten prijs van Zwitserland over de eind streep. De gedetailleerde uitslag luidde: 1 Carac ciola ("Mercedes Benz) 2 uur 17 min. 39.3 sec. gem. uursnelheid 159.160 K.M. 2 Lang (Mer cedes Benz) 2 uur 18 min. 28.7 sec., gem. uur snelheid 158.260 K.M 3 von Brauchitseh (Mercedes Benz) 2 uur 18 min. 5.7 sec., gem. uursnelheid 156.840 K.M. 4 Stuck (Auto Union) 2 uur 18 min. 46.8 sec. 5 Rosemeyer (Auto Union). 2 uur 19 min. 0.5 sec. 6 Kautz (Mercedes Benz) 2 uur 19 min. 58.5 sec. Zwemclub „Haarlem". Maandagavond zal een volledig Haarlem"- zevental zijn eersten degradatiewedstrijd spelen tegen het Velsensche ..V.Z.V." Reeds Dinsdagavond zet „Haarlem" de strijd om het behoud van het eerste klasse schap voort tegen ..Star" uit Utrecht, die de eerste 3 promotiewedstrijden alle wist te winnen. Deze wedstrijd wordt gespeeld in Stoop's Openluchtbad en vangt aan om half- acht. Duitschland weer superieur bij de Academische Wereldkampioen schappen. Zaterdag zijn te Parijs de zevende acade mische wereldkampioenschappen begonnen, waaraan ook Nederland met een athletiek- en schermploeg deelneemt. In de roeiwedstrijden vielen reeds de be slissingen. De uitslagen luidden: 1. en academisch wereldkampioen: Verey, (Polen) in 8 min. 2,11 sec. 2. Dr. Westhof (Duitschland) in 8 min. 21.2 sec. Twee zonder stuurman: 1. en academisch wereldkampioen Duitsch land in 8 min. 12.6 sec. 2. Frankrijk in 8 min. 49.2 sec. éTwee met stuurman: 1. en academisch wereldkampioen: Polen in 8 min. 30.1 sec. 2. Hongarije in 8 min. 34.9 sec. Doublescull: 1. en academisch wereldkampioen: Duitsch land, alleen over de baan in 8 min. 16.7 sec. Vier zonder stuurman: 1. en academisch wereldkampioen: Duitsch land, alleen over de baan in 7 min. 50.5 sec. Vier met. stuurman: 1. en academisch wereldkampioen: Duitsch land in 7 min. 32.1 sec. 2. Hongarije 7 min. 43.5 sec. Achten: 1. en academisch wereldkampioen: Duitsch land in 6 min. 29.7 sec.. 2. Polen in 6 min. 38.2 sec. In het het Bouin-stadion begon het voet- baltoumooi. Italië, de favoriet, won van Let land met 63 (rust 32)terwijl Hongarije op verrassende wijze van Duitschland won met 10 (rust 10). Wedstrijden op het Alkmaarder- meer. De nationale wedstrijden van dc Zaan- landsche Zeilvereen. welke op het Alkmaar- dermeer gehouden werden, hebben het met de weersomstandigheden wel zeer getroffen. Zoowel Zaterdag als Zondag stond er een flinke bries. In de jollenklasse A zeilden de Haarlem mers Evers. Van Suylekom en Bier mede. Na een spannenden strijd wist H. Evers beslag te leggen op den hoofdprijs, een fraaien zilveren wisselbeker. Daar Evers deze beker in 1936 ook heeft gewonnen is deze thans definitief zijn eigendom geworden. Van Suylekom werd Zaterdag tweede, maar wist zich Zondags niet te plaatsen. In de B-jollen zeilden de Haarlemmers Janssen en Asseibergs mede. Janssen werd Zaterdag eerste, terwijl Asseibergs beide dagen vierde werd. In de teamwedstijden verloor het H. J. C.- team met 1 punt verschil van de Zaanl. Zeil- vereeniging. Evers werd wederom eerste, maar Bier en Van Suylekom wisten zich niet zoo goed te plaatsen. Sport na Strijd. Het vischcollege Sport na Strijd hield Zondag morgen een onderlingen wedstrijd op witvisch aan de Ringvaart tusschen Bennebroek en Hillegom. Er werd vier maal een uur ge- vischt. De uitslag luidde als volgt; 1. Van Duffelen; 2. J. Stoof, 3. J. Beukman, 4. Hendriks, 55. J. v. d. Berg, 6. J. J. Hoefsmit, 7. J. Twisk, 8. Horn, 9. L. Meijers, 19. H. Dijkstra Sr., 11. Heus, 12. G. Bruggink, 13. G. Twisk. 14. N. MÖrhinger. De held van den dag was J. Stoof met 61 stuks. In totaal werden er 149 stuks ge- vangfSh. Visclicollege „Onder Ons". Zondag heeft dit vischcollege een onder lingen wedstrijd te Hoofddorp gehouden. De vangst was buitengewoon goed. Er wer den 399 stuks gevangen. De eerste prijs werd gewonnen door den heer Broekhuizen met 132 stuks, vervolgens Blok 2en prijs, 3 Haas beek, 4 Zwarts, 5 Leuven, 6 Zuidam, 7 Broer tjes, 8 de Vries, 9 v. d. Brink. De heer Blok werd houder Zuidam-beker met de grootste visch. Na afloop reikte de voorzitter de prijzen uit in het clubhuis van den heer B. W. Haas beek, Brouwersvaart 146. Visclichib „De Dageraad". Zondagmorgen hield de Vischclub „De Da geraad'* te Heemstede een onderlinge wed strijd in de Ringvaart onder Bennebroek. Na een zeer spannende en bijzonder geanimeer de strijd was de uitslag als volgt: 1. C. v. Norden, 2. Thea Schoo, 3. H. Schoo, 4. S. Uvenhoven, 5. Neeskens. 6. J. Schoo, 7. J. Bos, 8. Peeperkoren. In een gezellige bijeenkomst had in het clubgebouw ./Wapen van Heemstede" de prijsuitreiking plaats door den voorzitter. De Calendrier Sportif. In de jaarvergadering van den Internatio nalen Biljartbond (U. I. F. A. B.) te Parijs, waar ook Nederland vertegenwoordigd was, werd de Calendrier Sportif voor het seizoen 1937-1938 vastgesteld. Evenals voorgaande jaren worden ook dit maal deze wedstrijden geopend met den strijd om den Coup Glorieux en wel met een ont moeting tusschen ploegen van 3 tot 5 spelers van Nederland en België, te houden in ons land. waarschijnlijk op 17 December en vol gende dagen te Rotterdam. De wedstrijden bestaan in een vijf kamp: ancre cadre 45/2. dito 7Vz, dito 45/1, driebanden en fantasie. De winnaar van dezen match komt tegen Duitsch land uit te Keulen van 7 tot 9 Januari en de winnaar hiervan tegen Frankrijk (titelhou der) te Marseille van 4 tot 6 Maart. Nederland heeft verder het recht het Euro- peesch kampioenschap driebanden te organi- seeren van 21 tot 24 April. De wereldkampioenschappen zijn als volgt bepaald: ancre cadre 45/2 te Antwerpen op 20 tot 23 Januari; Pentathlon (vijfkamp) te Keulen op 23 tot 27 Maart; fantasie te Parijs op 4 tot 7 Mei en ancre cadre V/z te Algiers op nader te bepalen data. Waarschijnlijk zullen 45/1 libre en bandspe! om bijzondere redenen tot het volgende jaar j uitgesteld worden. I Oefenwedstrijden T. H. B. T.H.B. heeft dan het seizoen geopend, met het spelen van 2 oefenwedstrijden te gen Oosterkwartier en Animo. Vrijdag werd tegen Oosterkwartier-comb. gespeeld met een sterke T.H.B.-comb. Door zwak midden vak spel van T.H.B. toonde Ooster kwartier zich reeds spoedig de meerdere, temeer daar ook de aanval veel beter schoot; zoodat met rust Oosterkwartier een 20 voorsprong had. Oosterkwartier maakte na de rust nog 2 doelpunten, zoodat deze den wedstrijd met 40, welverdiend doch eenigszins geflatteerd won. Zondag speelde T.H.B. 2 tegen Animo op het T.H.B.-terrein. Over het geheel speelde T.H.B. vlotter. De rust ging in met 20 voor T.H.B. Na rust voerde T.H.B. de score op tot 7—2. Gespeeld: Vrijdag: Oosterkwartier-comb.T.H.B. 40 Zondag: T.H.B. 2Animo 72 Te spelen Woensdag 25 Augustus: Alw. Ready IT.H.B.-comb. Dinsdagavond wordt voor de eerste maal getraind. Waarschijnlijk wordt Zaterdagmid dag of Zondagochtend door de adspiranten een wedstrijd gespeeld. Secr.: P. Uljee, Amsterdamstraat 76. HAARL. KORFBALBOND Oosterkwartier—T. H. B. (4—0) Direct van den aanvang af een vlugge wed strijd, waarin beide partijen elkaar weinig toegaven. Toch kon de verdediging van T.H.B. niet beletten dat B. Timmermans een paar mooie doelpunten maakte. In de tweede opstelling maakte de heer Starink een juweel van een doelpunt en benutte tevens een strafworp. Hoewel O. K. met 40 dezen wedstrijd verdiend heeft ge wonnen, geeft dit niet de juiste verhouding weer. T.H.B. had zeker een of twee tegen- punten verdiend, terwijl ook nog een straf worp werd gemist. Deze spannende wedstrijd werd door den heer Rooze op de juiste manier geleid. H. K. C. „D. S. V.". Meerleboseh 2D.S.V.-comb. 02 Te spelen Dinsdag 24 Augustus te 7 uur op het D.S.V.-veld: D.S.V.-comb.Oosthoek. Op Zondag 29 Augustus zullen de nieuw samengestelde 12-tallen proefwedstrijden spelen. Aan de winter-competitie zal met 4 twaalf tallen worden deelgenomen. Oefenen, grooteren: Donderdag na 7 uur adspiranten. Woensdag na 7 uur en Zater dag van 25 uur. DE ACADEMISCHE WERELD KAMPIOENSCHAPPEN. Het eerste optreden van de Nederlandsche deelnemers aan de academische wereldkam pioenschappen te Parijs is niet bijster geluk kig geweest. In de Floret equipe-wedstrijden werd de Nederlandsche equipe in haar serie uitgeschakeld. De eerste wedstrijd tegen de Belgische ploeg werd met 313 verlorQn. In den tweeden wedstrijd tegen Duitschland gaven onze landgenooten bij den stand 90 op, het hopelooze van den strijd inziend. De uitslagen luidden: BelgiëNederland 133 (België: Stasse 4. Dambois 1, Toussaint 4, Valcke 4, Neder land: Van Dam 1, van Boetzelaer 1, Sasse van IJsselt. O. van Walsem 1). DuitschlandNederland 90 (Duitschland: Schuchardt 3, Hasper 2, Wiese 2, Kries 2. Nederland: bovengenoemden allen 0). In den eindstrijd hebben zich geplaatst de- equipes van Italië. Duitschland, Frankrijk en Egypte. In het floretschermen dames personeel be haalde de Duitsche schermster mej. Von Wachter den academischen wereldtitel, een prestatie welke zij in 1935 ook reeds verricht had. Op de tweede plaats eindigde mej. Olsen (Denemarken), terwijl de derde plaats bezet werd door mej. Everbeek (Duitschland). Deze drie schermsters hadden allen zes overwin ningen ij 1 nederlaag, waarna de bagage bovengenoemde beslissing bracht. DUITSCHLAND—NEDERLAND. Naar wij vernemen zal de hockey-landen- wedstrijd DuitschlandNederland op 15 Mei 1938 in het Olympisch Stadion te Berlijn wor den gespeeld. Ongetwijfeld zal deze wed strijd tegen het sterke Duitschland een der hoogtepunten van het a.s. Hockelseizoen wor den. PROGRAMMA VAN DE HAARLEMSOHE RADIO CENTRALE OP DINSDAG 24 AUGUSTUS 1931 Progr. I Hilversum H. Progr. II Hilversum I. Progr. III 8.— Keulen. 11.20 Droitwich. 12.35 Ned. Brussel. 2.20 Droitwich. 4.20 Parijs Radio. 5.50 Ned. Brussel. 6.50 Diversen. 7.10 Keulen. 7.55 Diversen. 8.20 Parijs Radio, 10.50 Berlijn. Progr. IV. 8.Ned. Brussel. 9.20 Diversen. 10.35 London Regional. 5.20 Droitwich. 10.20 London Regional. 11.20 Droitwich. Progr. V. 8.00—7.00 Diversen. 7.00 Eigen gramofoonplatenconcert: Dans muziek. 1. La Cucaracha, L. P. Acc. Band. 2. Twelfth street Rag. Harry Roy. 3. The Boulevard of broken dreams. Billy Reid. 4. Piano Medley le deel, Charley Kunz. 5. Porcupine Rag, Harry Roy. 6. Mexicana flo' from Mexico. Scott Woods Band. 7. Im Tangoschritt Berlin Buenos Aires, Adalbert Lutter. 8. The Roy Rag, Harry Roy, 9. Ballerina, Billy Reid. 10. Moonbum, Maurice Winnick. 11. Piano Medley 2e deel, Charley Kunz. 12. Way back home. Irving Aaronson's Band 13. A couple of April Fools, Maurice Winnick 14. It's a sin to tell a lie, Scott Woods Band 15. Piano Madness. Harry Roy. 16. The continental, L. P. Acc. Band. 17. Kiss me goodnight, Henry King's Band. 8.00—12.00 Diversen. 475ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 3de klasse, Isle lijst Trekking van Maandag 23 Augustus 1937 Hooge Prijzen 5000.— 18263 200016560 1000.— 2723 4643 12351 400.— 2299 8786 16284 21865 23900 200.— 7271 10240 22026 100.— 10286 13541 17673 21368 21641 Prijzen van 45. 6 51 114 115 306 439 452 467 471 535 566 568 622 654 699 717 724 786 792 798 812 872 884 914 916 931 947 1027 1042 1052 1097 1112 1138 1144 1350 1450 1486 1497 1515 1530 1557 1574 1578 1634 1644 1651 1738 1828 1870 1902 1906 1932 1937 2000 2041 2071 2097 2120 2130 2138 2140 2181 2187 2232 2320 2365 2480 2518 2545 2566 2670 2'698 2784 2870 2896 2901 2905 3021 3066 3067 3070 3075 3136 3152 3179 3199 3326 3346 3379 3389 3407 3510 3511 3525 3650 3663 3687 3721 3786 3887 3896 3901 3928 3945 3959 3970 4002 4015 4020 4022 4052 4059 4066 4073 4217 4298 4305 4393 4403 4520 4522 4561 4573 4578 4596 4635 4650 4701 4727 4744 4754 4784 4815 4823 4848 4853 4864 4872 4876 4917 4951 4960 4975 4983 5067 5122 5180 5231 5237 5240 5262 5270 5293 5387 5425 5460 5474 5477 5574 5673 5682 5718 5775 5851 5857 5905 5911 5917 5955 6014 6038 6055 6115 6116 6155 6183 6225 6274 6299 6302 6328 6360 6373 6424 6425 6432 6516 6523 6532 6548 6558 6635 6696 6697 6729 6749 6750 6757 6796 6798 6850 6912 6926 6950 6963 6966 6976 7014 7042 7093 7110 7117 7139 7197 7199 7272 7278 7307 7324 7339 7386 7404 7450 7477 7552 7620 7622 7626 7672 7686 7688 7689 7697 7702 7713 7742 7773 7795 7799 7806 7841 7869 7927 7929 7958 7992 7999 8020 8048 8069 8076 8139 8182 8186 8217 8237 8248 8269 8299 8312 8313 8332 8363 8381 8434 8449 8459 8472 8478 8484 8549 8558 8572 8577 8579 8587 8593 8616 8619 8701 8720 8757 8864 3930 8945 8950 8959 9012 9036 9121 9145 9163 9189 9242 9318 9320 9380 9414 9448 9497 9535 9539 9541 9547 9604 9624 9670 9778 9809 S816 9832 9858 9918 9946 9958 10022 10036 10068 10116 10131 10162 10164 10167 10179 10239 10243 10306 10308 10333 10337 10340 10427 10438 10460 10472 10492 10624 10673 10687 10751 10760 10776 10798 10809 10825 10350 10925 10940 10954 10978 10990 11010 11045 11102 11124 11163 11226 11315 11365 11394 11396 11402 11429 11434 11449 11457 11458 11518 11534 11575 11619 11667 11689 11710 11809 11868 11873 11890 11903 12041 12105 12116 12248 12261 12377 12389 12402 12513 12544 12545 12549 12564 12613 12776 12781 12785 12812 12845 12879 12966 12970 13061 13063 13124 13142 13148 13199 13201 13256 13258 13337 13405 13432 13473 13478 13527 13535 13566 13576 13584 13624 13629 13648 13650 13664 13667 13674 13694 13706 13725 13794 13922 13942 13959 13977 14009 14060 14061 14195 14249 14272 14334 14362 14392 14418 14420 14467 14583 14611 14612 14622 14695 14712 14752 14806 14811 14817 14852 14873 14886 14894 14913 14916 14938 14950 15014 15046 15062 15071 15134 15142 15146 15260 15272 15274 15279 15340 15379 15382 15437 15447 15485 15488 15498 15510 15529 15533 15589 15599 15604 15633 15658 15671 15685 15714 15722 15751 15766 15800 15851 15912 15914 15922 15944 16019 16021 16063 16096 16134 16160 16253 16305 16309 16327 16436 16444 16475 16483 16515 16546 16566 16649 16651 16683 16696 16716 16721 16760 16928 16941 16958 16962 16975 17011 17023 17090 17123 17207 17216 17228 17252 17262 17318 17383 17387 17397 17424 17435 7442 17459 17472 17477 17552 17566 17752 17790 17820 17830 17868 17876 17896 17935 17981 18011 1812S 18177 18191 18202 18224 13241 18277 18280 18334 13404 18460 18474 18521 18522 18534 18570 18645 13741 18793 18801 18821 18832 18894 18925 18931 13948 18960 18994 19041 19047 19072 19J82 19187 19209 19219 19240 19274 19336 19342 19367 193*i„ 19420 19472 19473 19504 19505 19525 19552 19819 19941 19947 19954 20006 20184 20204 20226 20234 20264 20235 20290 20298 20329 20346 20383 20404 20419 20426 20441 20453 20511 20602 20651 20682 20636 20701 20760 20819 20876 20906 20965 20971 21035 21037 21052 21101 21137 21166 21169 21174 21203 21207 21327 21334 21394 21535 21557 21608 21648 21684 21691 21693 21696 21718 21719 21723 21728 21748 21771 21825 21892 21914 21946 21974 22043 22057 22138 22139 22186 22229 22271 22299 22316 22326 22478 22486 22493 22503 22512 22517 22525 22757 22321 -2830 22834 22972 23005 23019 23016 23068 23093 -'3187 23204 23213 23232 23263 23287 23363 23330 23387 2340C 23426 23434 23446 23503 23537 23541 23543 23563 23565 23=^4 23674 23695 23757 23780 23865 23907 23974 23982

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 8