Haarlemsche Voetbalbond Sportbekers Officieele mededeelingen MAANDAG 6 SEPTEMBER 1937 HAAREEM'S DAGBEAD 4 Secretariaat: Duvenvoordestraat 62 Haarlem, Tel. 14569 SPREEKUUR. Met ingang van heden wordt wederom regelmatig op Maandag avond van 89 uur spreekuur gehouden op het Bondsbureau, Duvenvoordestraat 62 te Haarlem. Men gelieve bezoeken op andere dagen achterwege te laten. TERREINCOMMISSIE. Vergadering van de Terreincommissie op Vrijdag 10 Septem ber a.s. des avonds te 8.30 uur op het Bonds bureau. ZATERDAGCOMPETITIE. Aan H.H. Se cretarissen der Zaterdagvereenigingen is een uitnoodiging verzonden voor een bijeenkomst met de vereenigingen der Zaterdag-compe titie te houden op Donderdag 9 September a.s. in Hotel de Leeuwerik te Haarlem. ADRESBOEK 1937—1938. Het adres boek voor het seizoen 19371938 wordt in den loop dezer week aan H.H. Secretarissen en H.H. Officials verzonden. Meer exempla ren zijn zoolang de voorraad strekt, tegen betaling van f 0.50 per stuk op aanvrage ver krijgbaar. OPGEHEVEN VEREENIGINGEN. Van de vereenigingen H.S.V. te Haarlem en Vijfhui zen te Vijfhuizen is bericht ingekomen dat deze vereenigingen zijn ontbonden. VRAGENLIJSTEN. H.H Secretarissen worden dringend verzocht de toegezonden vragenlijsten inzake spelersopgaven zoo spoe dig mogelijk beantwoord terug te zenden. De aandacht wordt er op gevestigd, dat spelers waaromtrent vragen zijn gesteld, niet ge rechtigd zijn in bindende wedstrijden uit te komen zoolang de vragen niet zijn beant woord. Ls het ingekomen antwoord niet be vredigend dan volgt bericht als een speler niet mag uitkomen JUNIOREN-TOURNOOI v. d. AART-BEKER. Ter kennisneming aan de deelnemende vereenigingen wordt medegedeeld dat het Ju- nioren-tournooi om den v. d. Aart-beker zal worden gehouden op Zondag 1'2 September a.s. op de terreinen van Tiet Heemsteedsche Sportpark. In verband met het groote aantal deelnemende elftallen moeten de wedstrijden te 9.30 precies aanvangen. H.H. Leiders wor den beleefd doch dringend verzocht mede te werken, door tijdig met hunne elftallen aan wezig te zijn, dat zulks inderdaad kan ge schieden. Het programma wordt toegezonden. De opgave van de spelers moet, voor zoover dit nog niet geschiedde, uiterlijk Donderdag 9 September, zijn ingezonden AANVANG COMPETITIES. De competi ties zullen aanvangen op Zondag 19 Septem ber a.s. en zoo mogelijk voor de Zaterdag competitie en de adspiranten-competities op Zaterdag 18 September a.s. UITSTEL VAN WEDSTRIJDEN. Voor de in de programma's vastgestelde competitie- of bekerwedstrijden zal slechts dan uitstel kunnen worden overwogen indien het schrif telijk, met reden omkleed verzoek, daartoe op den Maandag voorafgaande aan den vast- gestelden datum, des avonds voor 9 uur op het Bondsbureau is ingezonden. Wordt vrijstelling van het programma ver langd in verband met jubilea e.d. dan moet het schriftelijk verzoek daartoe uiterlijk een maand voor den datum waarop vrijstelling wordt verlangd zijn ingediend, opdat met de samenstelling van het programma met het verzoek rekening kan worden gehouden. Overschrijvingen. Verzoeken om toestemming tot het spelen voor een andere vereeniging zullen slechts in behandeling worden genomen, indien be langhebbende als lid bij den H.V.B. voor het loopende seizoen is ingeschreven en bij de aanvrage wordt overgelegd een verklaring van het bestuur der nieuwe vereeniging. dat hij volgens de bepalingen van het reglement dier vereeniging als lid is aangenomen. AANVRAGEN. De navolgende verzoeken om toestemming tot het spelen voor een an dere vereeniging zijn ingekomen. Bezwaren tegen inwilliging van het ver zoek moeten binnen zeven dagen na heden, schriftelijk en met vermelding der bezwaren ter kennis van het Bondsbestuur worden ge bracht 823 J. Zeepvat wonende Bloemveldlaan 35 van Haarlem naar Tweede Jeugd. 824 H. Blankert wonende Lange Molenstraat 40 brd. van ED.O. naar Kenau. 825 J. Spronk wonende Eendrachtstraat 5 Velsen (N.) van V.J.B. naar V.G.S. 826 M. Verswijveren wonende Eikenstraat 41 ÏJmuiden (O.) van V.S.V. naar V.G.S. 827 Ph. Deijs wonende Anthoniestraat 69 van Vijfhuizen naar D.S.K. 828 H.' Dijkstra wonende Wichertstraat 1 van Vijfhuizen naar D.S.K. 829 J. F. Hooft wonende Bet.ie Wolff straat 14 van Vijfhuizen naar D.S.K. 830 H. E. Eggers wonende Vijfhuizerweg 504 Vijfhuizen van Vijfhuizen near D.S.K. 831 P. M Buis wonende Zu'rfnolderstraat 48 van Viifhuizen naar D.S.K. 832 F. H. Kloo« wonende v. sillemstraat 15 van Vijfhuizen naar D.S.K. 833 J. A. v. Kessel wonende Anthoniestraat 67 van Vijfhuizen naar D.S.K. 834 E. Simons wonende Anthoniestraat 52 van Vijfhuizen naar D.S.K. 835 L. Smit wonende Vijfhuizerdijk 168 te Vijfhuizen van Vijfhuizen naar D.S.K. 836 P. Wittebol wonende Korte Spaarne 27 van Kenau naar VI. Vogels. VEREENTCTN^EN AAN- GESLOTEN BIJ DEN H. V. B. Kleeding en ligging der terreinen. BEVERWIJK. Wit shirt roode broek. St. Aagtendijk, te bereiken langs Breestraat en Munnikenweg. BLOEMENDAAL. Wit shirt; witte broek; oranje geringde kousen. Brederodeweg te Bloemen da al. R. C. BREDERODE. Blauw shirt met witte kraag en manchetten; zwarte broek. Ingang einde Tefrasweg. Santpoort. DAMIATEN, Wit shirt; zwarte broek. Gem. terrein, Vergierdeweg. DeCeO. Wit shirt, met roode staande mid- denbaan. kraag en manchetten, zwarte broek Schalkwijkerweg, ingang naast No. 125, weg wijzer aanwezig. D.I.O. Wit shirt met roode baan; witte broek. Ramplaar. Overveen; eindpunt bus lijn C. D.O.A. Rood-wit shirt; zwart broek. Sport park Heemstede DROSTE. Rood shirt; zwarte broek. Oude- weg, t.o. Gasfabriek. D.K.T. Rood shirt; zwarte broek. Dominee's laan hoek Spaarnwouderweg. D.S.K. Zwart shirt; witte kraag en man chetten, witte broek. Oude Weg bij Gasfa briek. E.D.O. Rood-zwart shirt; zwarte broek. Noorder Sportpark, v. Nesstraat, Haarlem (Noord). E.H.S. Wit shirt, met verticale roode baan, roode broek, kousen met roodwitte omslagen. Vergierdeweg, laatste terrein rechts. E.T.O. Wit shirt; roode broek, Gem. Sport terrein, P. Hendriklaan, Hoofddorp. Haarlem, Blauw shirt, roode broek, Rijks straatweg 'bij de Jan Gijzenvaart. H.F.C. Wit shirt; blauwe broek. Spanjaards laan. HALFWEG. Roode trui; blauwe broek. IJweg, Zwanenburg. HEEMSTEDE. Wit shirt; zwarte broek, Glipperweg, Tramhalte „De Dageraad", Heemstede. HILLEGOM, Wit shirt met zwarte baan en manchetten; zwarte broek, zwart-witte kou sen. Hillegom. Weeresteinstraat, Tramhalte Patrimonium. httj.tnen. Blauw-shirt; blauwe broek met blauw-witte kousen. Jhr. Mockkade, achter Zweminrichting, Hillegom. I.V.O.-D.W.O. Blauw-wit geblokt shirt; roo de broek, zw. geringde kousen. Vergierdeweg naast de Nieuwe Begraafplaats. KENAU, Zwart shirt met roode band; zwarte broek. Ringdijk, Haarlemmermeer, 500 M. links van nieuwe brug einde Zomer - vaart, richting Schiphol. DE KENNEMERS. Rood shirt; zwarte broek. In het Gem. Sportpark, Corn. Amse- straat spelen de elftallen 1 tot en met 9 en Junioren A, Adspiranten A en B, de overige elftallen spelen op het terrein „Hofland", te bereiken langs Breestraat, Munnikenweg, Hoflanderweg voorbij het sportterrein „Dem" circa 20 minuten loopen. KEMPHAAN, Licht blauw shirt; witte broek, donker blauwe kousen Duin- en Kruid bergerweg, Santpoort nabij station Driehuis- Westerveld. KINHEIM. Geel-zwart shirt; zwarte broek, v. Gelder's Sportpark te Velsen-N. NIEUW-VENNEP. Rood-wit shirt; witte broek. Previnaireweg, bij het station. R.C.H. Blauw-zwart gestreept shirt; witte broek. Sportparklaan te Heemstede, eind punt lijn 1 N.Z.H.T.M. RIPPERDA. Oranje shirt; witte broek. Ver- gierdeg bij Muiderslotplein. S. V. '34. Rood shirt; zwarte broek, zwart- roode kousen. Sportpark Heemstede. SCHOTEN. Geel-zwart shirt; witte .broek. Vergierdeweg". SPAARNDAM. Wit shirt: blauwe broek met witte bies. Slaperdijk, eindè Vergierdeweg. SPAARNESTAD. Rood shirt; blauwe broek. Gem. terrein. Vergierdeweg. SPAARNEVOGELS. Oranje-zwart shirt; zwarte broek. Sportnark Heemstede. STORMVOGELS. Blauw shirt; witte broek. Einde N^ nierstraat, ÏJmuiden. SWASTIKA, Koren-blauw shirt; witte broek, blauwe kousen.. Vergierdeweg. hoek Slaperdijk. T.H.B. Wit shirt met verticale groene baan, donkerblauwe broek. Boekenrodeweg, Aer- denhout. VL. VOGELS. Wit shirt: zwarte broek. Aan den Vergierdeweg bij E.H.S.-terrein. V.O.G. Groen-w't ""eblokt shirt; witte broek Sportnark Heemstede. V.V.H. Blauw-wit verticaal gestreept shirt, blauwe broek. Muiderslotweg, Haarlem-N., nabii eindpunt bus 3. V.S.V. Rood shirt: witte broek. Einde Frans Halsstraat. ÏJmuiden. V.V.B. Blauw shirt: roode broek. Konings weg Velsen-Noord bij Spoorweghalte Velsen- Hoogovens. ZANDVOORT. Geel-blauw gestreept shirt; zwarte broek. Sportpark Vondelstraat. Zand- voort. Tel. ÏO'O. ZEEMEEUWEN. Oranie shirt; zwarte broek Vondelstraat, Zandvoort. Zaterdagmiddag-Competitie. JOHEZ. Wit shirt; roode broek. Sportpark. Heemstede. KENNEMFRLAND. Oranje shirt: zwarte broek. DIO-terrein, einde Ramplaan, Over- veen. S.I.Z.O. Oranje shirt; zwarte broek. Jhr. Mockkade. Hillegom. TWEEDE JEUGD. Wit shirt; zwarte broek. Gem. terrein, Noorder Snortpark. TFLFFONTA. Rood shirt met zwarte kraag, zwarte broek Gem. terrein. Vergierdeweg. V.E.W. Blauw shirt met witte kraag en manchetten: zwarte broek. Glipperweg, Heemstede-terrein. V.G.S. Geel-blauw shirt: zwarte broek. v. Gelder's Snortuark te Velsen-N. bushalte Watervlietstraat. V.J.B. Blauw shirt met gele kraag; zwarte broek en blauw-geel geringde kousen. Park Roosw"k te Velsen-N, V.V.R.A. Rood-wit gestreept shirt; zwarte broek. Gem terrein. Noorder Sportpark. V.V.IJ. Wit shirt met zwarte baan: zwarte broek. Driebuizerkerkweg, vlak bii de Ver loren van Themaatlaan. links afslaan, den Tolsduinerweg in. Landgoed van Vliet bij Velserbeek. Z S.V Groen shirt met horizontale witte band: witte broek. IJweg te Zwanenburg. Aanmelding nieuwe scheids rechters. Voor degenen, die het voornemen hebben zich als scheidsrechter aan te melden, be staat alsnog gelegenheid. Schriftelijke ver zoeken hiertoe te richten tot den secretaris der Scheidsrechterscommissie, den heer N. J. Twisterling, Badhuisstraat 24, Haarlem. Spoe dige aanmelding dringend gewenscht. Aanvragen van ben, die den 35-jarigen leeftijd hebben bereikt, kunnen als regel niet in behandeling worden genomen. Scheidsrechters. Verhuisd T. Kranenburg naar Veenenburgerlaan 8 Hillegom, Aangesteld D. J. Oosterhof, Duinoordstraat 48, Haar lem. Candidaat-scheidsrechters. Aangesteld: J. A. van Bakkum, Klein Heiligland 73 r. Haarlem. B. van Dijk, Hagestraat 38, Haarlem. L. van Halem. Schoterweg 3. Haarlem, Tel. 13370. G. C. Houtzager, Krelagcstraat 24, Haarlem lem. C. J. Hunik, Anjelierstraat 36, Haarlem. W. P. Koedooder, Paul Krugerstraat 26, Haarlem. E. G. Krab, Kompasstraat 36, ÏJmuiden. J. Provoost, Garenkokerskade 4, Haarlem. G. Wiedijk, Slaperdijk 102, Santpoort. LIJST VAN SCHEIDSRECHTERS J. van Aalst, Dorreboomstraat 2, Haarlem. D. Baas, Pijnboomstraat 70, Haarlem H. Bakker, Beecksanghlaan 4, Velsen-Noord (post Beverwijk). K. Bergmann, Maerten van Heemskerk- straat 6, Haarlem. J. P. Bierman, Burg. Weertstraat 39, Vel sen-Noord. M. Bloemink, Marnixetraat 99rd. Haarlem S. de Boer, Pegasusstraat 60, Haarlem. Ch. Boeree, Prins Hendriklaan 62, Over veen, Tel. 16092. H. J. Boeree, Linschotenstraat 26 rood Haarlem. L. Bonkerk, Jansstraat 24, Haarlem Tel. 17251. G. F, Born, Leidschestraat 52 zw. Haarlem F. van den Bos, Rijksweg 246 Velsen. W. J. C. van den Bosch, Schouwtjeslaan 55 rd. Haarlem. E. W. Boswinkel, Dickmansstraat 25 Haar lem (post Overveen). W. Bouwens, Merovingenstraat 15 Haarlem A. Bras, Grensstraat 44, Beverwijk. A. C. J. Crombeen. Sophiastraat 41 rood, Haarlem. A. van Dam, Slachthuisstraat 85 rood, Haarlem. J. Diepgrond, Walravenstraat 16, Velsen- Noord (post Beverwijk) A. H. Diets. Hertzogstraat 6 zw. Haarlem. J. van Dongen, Floresstraat 31, Haarlem. C. Draijer, Van Ostadestraat 9, Zandvoort. C. A. de Feber, Loosterweg III No. 22. Hillegom. W. F. Ie Fèbre, Kempstraat 8 zw. Haarlem. J. Fortgens, Brouwersstraat 125 Haarlem. J. A. van Gemerden Stadionweg 246 huls. Amsterdam (Z.) J. M. P. Giebels, Leidschestraat 163, Haarlem W. Goulooze, Dr. Schaepmanstraat 1, Haarlem. J. C. de Graaf, Acaciastraat 18, Haarlem W. de Groot Jr., Ged. Schalkburgergracht 88. Haarlem. A. J. Grootegoed, Boschlaan 32. Bloemen- daal, Tel. 22167. N. de Haan, Krelaeestraat 7, Haarlem. J. Hafkenscheidt, Hyacintenlaan 28 zwart Haarlem. G. C. Th. Heering, Borkistraat 24, Haarlem F. Hendriks, Wijkermeerweg 81, Beverwijk. J. Hendriks, Dr. Leijdsstraat 86, Haarlem. Jofi. Hendriks, Diepenbrockstraat 61, Haar lem. H. F. Henskes, Bloemhofstraat 19 zwart. Haarlem. G .H. Hesselink Jr., Kievitlaan 20, IJmui- den-Oost. R. C. H. Honijk, Weltevredenstraat 22. Haarlem. J. J. L. Houttuin, Pelsstraat 5, Velsen- Noord. Tel. 3569. J. Joosten, Gouwstraat 29, Haarlem. H. J. Jore, Passtoorsstraat 27 Santpoort. W. Kaestner, Romeinenstraat 9, Haarlem A. van Kampen, Gijsbrecht van Aemstel- straat 151. Haarlem. Th. v. Kamoen. Schoollaan 129. Bennebroek F. Keerwolf Jr., Marnixstraat 88 zwart. Haarlem. W. Kelder, Graafwiikstraat 16. Beverwijk. E. Kerkman, Noordbuurt 5, Zandvoort. G. Kerkman, Drieheerenlaan 35 Heemstede J. Kerkman Jr.. Paradijsweg 8a. Zandvoort J. Keur. de Weerdstraat 19, IJmuiden-O. F. W. Kilk, Middenweg 53. Haarlem, Tel. 22,620. H. D. Kist de Ruijter Jr., Orionweg 55. Haarlem. Drs. B. Kleefstra, Delftlaan 97, Haarlem Tel. 23659. I Chr. Klerk. Floresstraat 101, Haarlem. J. W. Koelman, Molukkenstraat 18. Haarlem. S. L. B. H. Koning,-Oudeweg 67. Haarlem. W. H. Korevaar. Floresstraat 110. Haarlem G. W. H. de Korte, Marnixstraat 152, Haarlem. T. Kranenburg, Veenenburgerlaan 8, Hil legom. H. H, Kraneveld, Rijksstraatweg 406. Haarlem. M. Kruijff, Voortingstraat 33. Haarlem. Tel. 16686. W. F. Kruijff, Voortingstraat 33, Haarlem, Tel. 16686. A. Kuijper, Jacob van Heemskerkstraat 80. ÏJmuiden. H. C. van 't Land, Boschlaan 4, Bloemen- daal, Tel. 23018. A. G. Lindhout, Heidestraat 42, ÏJmuiden- Oost. W. van Loenen, Haarlemmerliedestraat 42 zwart. Haarlem Tel. 11688. A. C. J. Lorjé. Hoofddorperweg 6. Heemskerk W. Lubbers, Platanenstraat 4, IJmuiden-O. J. C. Luiten, Lombokstraat 2, Heemstede Tel. 28760. J, H. Luijken, Zijlstraat 95rood. Haarlem Tel. 16947. W. Th. Maas, Oranjestraat 21. Haarlem. J. H. Martens Jr., Edisonstraat 13. ÏJmuiden Tel. 5519. J. H. van Mechelen, Godfr. v. Bouillonstraat 43zwart. Haarlem. L. Menist, Zeeweg 124, IJmuiden-Oost Tel. 4358. E. van Milligen, Gierstraat 42, Haarlem. Tel. 14228. G. IJ. Mulder, Paul Krugerstr. 56, Haarlem J. P. J. den Nieuwenboer, De Rijpstraat 62, ÏJmuiden. J. Noteboom. Passtoorsstraat 25. Santpoort. J. W. J. *TH.CSpn ïlnrrolmiinHmwM o r-T"mid*,n-Oost. Te!. 5212 D. J. oosterhof, Duinoordstraat 48. Haarlem. J. Otten, H. van Alphenstraat 28, Haarlem N. Pannevis, Regulierstraat 4, Beverwijk. A. Peper, Boterstraat 7, Haarlem. A. G. Peperkoorn, Molenwerfslaan 8 Heem- M. Perfors. Soutmanstraat 28, Haarlem. A. A. Peterse, Meidoornplein 1, Haarlem. J. F. Ploeg, Van Zeggelenstraat 43, Haarlem C. van der Pol. Nobelstraat 2 r.. Haarlem Th. Portegies, Lange Boogaardstraat 20, Haarlem. J. Post, Trompstraat 46, UiMUIDEN-Oost. T. Post, Lindenstraat 13 IJmuiden-Oost. G. de Raadt, Sumatrastraat 23, Heemstede J. D. Rigbers Jr., Kleverparkweg 170, Haar lem, Tel. 13209. C. J. Roodt, Brakenburghstraat 30zwart Haarlem. P. A. W. de Rooij, Jansweg 48, Haarlem, Tel. 13359. J. J. Rosier, Wijk aan Zeeërweg 97, IJmui den-Oost. G. A. H. van Roijen, Vergierdeweg 15, Haarlem. H. Scheen, Badhuisstraat 23, Haarlem, Tel. 15623. J. G. C. Scheffer, Nic. Beetsstraat 19rood, Haarlem, Tel. 16528. C. A. Schipper. Jacob van Campenstraat 55 Heemstede, Tel. 29012, A. Schoenmaker Jr., Walravenstraat 16, Velsen-Noord (post Beverwijk). H. Scholts, Baanstraat 11, Beverwijk. H. Scholts Hzn., Creutzberglaan 140 Be verwijk. F. H. Seljee, Van der Meerstraat 17, Haarlem M. Seubring, Slachthuisstraat 72 rood Haarlem. H. Sikman Jr., Marnixplein 6, Haarlem. A. C. Slobbe. Haven 112, Hillegom. G. van Slooten, Heemskerkerweg 27, Beverwijk. R. Smink, Weltevredenstraat 16. Haarlem. G. Smit, Arendsweg 34, Beverwijk. J. Sondorp, Berkenstraat 34, Haarlem. J. N. Spierdijk. Korte Lakenstraat 14, Haarlem. Tel. 11370. J. Steffens, Olycanstraat 9, Hearlem. P. Tiggeloven, Iepenlaan 80, Halfweg. G. J. Tillemans. Grebberstraat 20, Haarlem J. C. van -Tol, Barendsestraat 58, Haarlem. S. Tulen. Bastiaansstraat 88, Haarlem. N. J. Twisterling. Badhuisstraat 24. Haar lem, Tel. 16865. L. C. M, van der Ven, J. C. Beetslaan 117, Hoofddorp Tel. 12 (Hotel „De Landbouw"). Th. Verhoef, Schulpweg 12, Velsen-Noord. W. Voogd, Oost-Indiëstraat 33. Haarlem. C. H. Vruet. Ged. Oude Gracht 72, Haar lem, Tel. 16506. C. de Waard. Merovingenstraat 7, Haarlem W. Walgien, Vergierdeweg 52. Haarlem. F. J. Wallekers, Kampervest 29, Haarlem, Tel. 17132. O. J. M. van Waveren, Groote Houtweg 52, Beverwijk. J. Weber. Dr. Gerkestraat 50zw Zandvoort. F. J. Wempe Jr., Pre vinair estraat 6, Haarlem. J. v. d. Wereld, Ursulastraat 2rd., Haarlem J. B. Wesselink, Zonnebloemstraat 12, Haarlem. J. West, Steenbokstraat 11. Haarlem. H. C. de Wid. Kinkerstraat 5, Haarlem. A. van der Wiel. Lorentzstraat 26 IJmul- den-Oost. Tli. J. de Wilde, Krelagestraat 22 Haarlem. A. Wildschut, Dr. Schaepmanstraat 9. Haarlem. G. H. Wille, Bosch en Vaartstraat 3 Haarlem G. Winkelaar. Molenbuurt 17, Hillegom. A. Zomer Jr., Kloppersingel 169, Haarlem. Lijst van candidaat- scheidsrechters. J. A. van Bakkum, Klein Heiligland 73rd., Haarlem. L. de Boer. Bothastraat 6, ÏJmuiden. S. Duin, Alkmaarschestraatweg 266, Be verwijk. B. van Dijk. Hagestraat 38, Haarlem. L. van Halem, Schoterweg 3, Haarlem, Tel. 13370. C. J. Hartman, Gouwstraat 2, Haarlem. G. C. Houtzager, Krelagestr. 24 Haarlem. C. J. Hunik. Anjelierstraat 36, Haarlem. W. P. Koedooder, Paul Krugerstraat 26, Haarlem. E. G. Krab, Kompasstraat 36, ÏJmuiden. W. G. van Leeuwen, Melklaan 53. Vel sen-Noord. A. Loos, Willemstraat 11, Zandvoort. J. Provoost. Garenkokerskade 4, Haarlem C. J. Scheffer, Van Zeggelenstraat 53. Haarlem. W. in 't Veld, IJdijk 82b, Spaarndam. S. J. de Vries, Kleverparkweg 72, Haarlem. G. Wiedijk, Slaperdijk, 102. Santpoort. DE REGELS VAN HET VOETBALSPEL. (Wijzigingen en spelregels, Augustus 1937). Men gelieve in „De Regels van het Voetbal spel", uitgave 1935, onderstaande wijzigingen, welke onmiddellijk ingaan, aan te brengen; het daarin vet gedrukte betreft een wijziging of een toevoeging. N.B. Met „Regel" is aangegeven de betref fende Spelregel en niet een bepaalde regel van een bladzijde. Bladzijde 10, Regel l, kolom b, le alinea te vervangen door: REGEL 1 (vervolg), welker uiteinden verbonden moeten zijn door een lijn, evenwijdig aan de doellijn; de ruimte binnen deze lijnen is het strafschopgebied. Tegenover het midden van elke doellijn moet op een afstand van 11 M. van die lijn een dui delijk teeken worden aangebracht; dit teeken is het strafschoppunt. Een cirkelboog, getrokken met een straal van 9.15 M„ van het strafschoppunt, moet buiten het strafschopgebied worden aange bracht. Bladzijde 10. Regel 1, kolom b, de twee regels van onderen te vervangen door: moet het gewicht van den bal ten minste 396 en ten hoogste 453 gram bedragen. Bladzijde 17, Regel 5, kolom b, regel 5 en volgende regels te vervangen dopr; bal buiten het speelveld geraakte. Op het oogenblik van het inwerpen moet de speler met het gezicht naar het speelveld gekeerd, op beide voeten staan, met een deel van eiken voet op of achter de zijlijn. Hij moet den bal over het hoofd met beide handen inwerpen, onverschillig in welke richting. De bal is in het spel, zoodra hij ingeworpen is. Bij over treding van een der bovenstaande voorschrif ten moet de bal door de tegenpartij worden ingeworpen. Een doelpunt kan niet recht streeks uit een inworp worden gemaakt. De inwerper mag den bal niet opnieuw aanraken, voordat deze door een andéren speler is aan geraakt. Overtreding dezer Bladzijde 22, Regel 7, kolom c (bovenaan), het in 1936 opgeplakte groene strookje te ver vangen door: Bij het nemen van een doelschop of van een vrijen «chop door de verdedigende partij, binnen hel strafschopgebied, is het dus niet geoorloofd, dat een speler den bal naar den doelverdediger trapt, waarna deze den bal Wijnands v. Rensen 't Medaillehuis Schoterw. 78 o. kazerne tel. 17256 (Adv. ingez. MedJ met de handen opvangt en verder verwerkt; de bal moet rechtstreeks van uit het doelge bied of het strafschopgebied in het spel wor den gebracht; wordt de bal niet rechtstreeks buiten het strafschopgebied getrapt, dan moet de schop worden overgenomen. (I. B. 13 Juni 1936 en 12 Juni 1937.) Bladzijde 22', Regel 7, kolom f, het in 1936 opgeplakte strookje te vervangen door: Na een doelschop of een vrijen schop, te nemen door de verdedigende partij binnen het strafschopgebied, is de bal eerst in het spel, wanneer hij buiten het strafschopgebied is getrapt. Bladzijde 23, Regel 8, kolom b, le alinea te vervangen door: REGEL 8. De doelverdediger mag binnen zijn straf schopgebied den bal met de handen of armen spelen, met uitzondering van het in de Regels 7 en 10 bepaalde, doch hij mag dezen niet dragen. Baldzijde 29, Regel 10, kolom b, aan het slot bijvoegen; Alle vrije schoppen, door de verdedigende partij in haar strafschopgebied te nemen, moeten overeenkomstig het bepaalde in Regel 7 genomen worden. Bladzijde 33, Regel 12, kolom b, in regel 13 voor de woorden: „Ieder speler, wiens" het navolgende in te voegen: Gecombineerde knopjes en latjes mogen worden gebruikt, mits het latje dwars ver loopt en zich uitstrekt over de geheele breedte van den schoen en het geheel voldoet aan de algemeene voorschriften van dezen Regel. Het met het knopje verbonden latje moet aan de hoeken afgerond zijn en mag geen enkel metalen plaatje bevatten. Bladzijde 41, Regel 13 (vervolg), kolom b. De zin: „Overtreding van dezen regel moet gestraft worden met een vrijen schop", moet worden doorgehaald, (zie kolom d) Bladzijde 41, Regel 16, kolom d, l'e alinea te vervangen door; Indien een speler den bal aanraakt, voordat deze den grond heeft bereikt, moet de scheids rechter opnieuw den bal laten vallen. Bladzijde 42, Regel 17, (vervolg) kolom b. De laatste 7 regels te vervangen door: genomen. De doelverdediger der tegenpartij moet op zijn doellijn, tusschen de doel palen, staan tot de bal is getrapt. De bal moet naar voren worden getrapt. De bal is in het spel, zoodra de schop genomen is. Uit een strafschop kan gedoelpunt worden. De bal mag niet weder gespeeld worden door den speler, die den strafschop nam, voordat een ander speler Bladzijde 42, Regel 17, kolom f, laatste ali nea, te vervangen door: De doelverdediger mag zich niet verplaat sen, nadat hij zijn plaats, tusschen de doel palen, heeft ingenomen, alvorens de bal is getrapt. De spelers mogen niet in het straf schopgebied. of dichter dan 9 M. bij den bal komen, voordat deze is getrapt. Indien zij zulks doen, kunnen zij gewaarschuwd worden en bij COMPETITIE-INDEELING SEIZOEN 1937-1938. Afd. 1 A: Bloemendaal 4 EDO 3 Spaarnestad 2 EDO 4 Afd. 3 C: Haarlem 3 Kennemers 6 RCH 3 WB 2 IVODWO Beverwijk 3 Heemstede Kemphaan VI. Vogels Haarlem 6 Schoten 2 Schoten 4 Stormvogels 3 Ripperda 3 Kinheim 2 Heemstede 2 Afd. 1 B; EDO 7 EDO 5 Afd. 3 D: Haarlem 3 a Zandvoort 6 Haarlem 4 DKT. RCH 4 Hillinen 3 RCH 5 RCH 9 Bloemendaal 2 Haarlem 7 DeCeO HFC 5 Spaarnestad Damiaten Droste DeCeO 2 Zandvoort 2 THB 4 Afd. 2 A: Afd. 3 E: Kennemers 3 Kennemers 8 Kinheim 3 Beverwijk 4 VSV 3 Brederode 2 Brederode RCH 11 Beverwijk 2 DIO 4 HFC 3 Ripperda 4 THB 2 Heemstede 3 RCH 6 EDO 8 Schoten 3 Droste 2 Ripperda 2 Afd. 3 F; Afd. 2 B: WB 3 Zeemeeuwen 3 Brederode 3 Zandvoort 3 VSV 6 Hillinen 2 RCH 12 Hillegom 2 Swastika 2 ETO HFC 6 Nieuw Vennep VI. Vogels 2 THB 3 DOA Kenau Kenau 2 Haarlem 5 Afd. 3 G: DSK Hillegom 4 Afd. 2 C: Halfweg 3 Kennemers 4 EHS 3 Kinheim 4 DIO 5 VSV 4 Schoten 5 Stormvogels 4 Spaarndam 2 HFC 4 DSK 2 RCH 7 Spaarnevogels 3 DIO 2 Afd. 4 A: EDO 6 Kemphaan 2 Spaarndam Kennemers 9 VOG WH 3 Afd. 2 D: Swastika 3 Kennemers 5 SV '34 Kinheim 5 EDO 9 Zandvoort 4 DeCeO 3 Zeemeeuwen 4 EHS 5 Halfweg 2 Afd. 4 B: HFC-Vet. N. Vennep 2 WH Zeemeeuwen 5 IVODWO 2 WH 4 Bloemendaal 3 SV '34 2 Spaarnevogels 2. DeCeO 4 Afd. 3 A: Schoten 6 Kennemers 7 RCH 13 VSV 5 Afd. 4 C: Hillinen 4 Kemphaan 3 RCH 10 WB 4 Haarlem 8 Swastika 4 EHS 4 EDO 10 WH 2 Spaarnevogels Bloemendaal Vet. VI. Vogels 3 Kenau 3 Ripperda 5 Afd. 3 B: Afd. 4 D: Zandvoort 5 ETO 2 Hillegom 3 IVODWO 4 RCH 8 DOA 2 EHS 2 Hemstede 4 DIO 3 DSK 3 Swastika Spaarnestad 3 IVODWO 3 VOG 2

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 7