Sjanghai zwaar gebombardeerd. Snelle opmarsch der Japanners ten Noorden van Lotien. Britsche torpedojager aangevallen. Thijs Ijs enOomMopperniet gaan weerverder! DINSDAG 5 OCTOBER 1937 HAARDE M'S D A G B E A D" De strijd in het Verre Oosten. Naar Havas uit Sjanghai meldt, hebben om één uur vanmiddag drie Japansche bombardements vliegtuigen zware bommen ge worpen op het Noorderstation. Volgens den eersten indruk reeds leek de aangerichte schade uiterst belangrijk. De woordvoerder van het Japansche leger te Sjanghai heeft verklaard, dat de Japan sche troepen vorderingen gemaakt hebben met een gemiddelde van 500 meter over een front van 14 K.M ten noorden van Lotien. ondanks den verbeten tegenstand der Chinee- sche troepen. Uit een bestudeering van de kaart van dit gebied blijkt, dat de Japansche opmarsch duidelijk wordt in twee richtin gen: ten eerste in de richting van Kiating, langs den weg LotienKiating en ten tweede van Lioehang in de richting van Nansiang, waar de Japanners sedert Zaterdag 3V2 K.M. zijn opgerukt. Het is duidelijk, dat de Japan ners trachten een groote omsingelingsbewe ging uit te voeren, teneinde den rechter-vleu- gel der Chineesche troepen in Kiangwan en Tsjapei te omvatten. Troepenontschepingen op eilandjes bij Macao. Japansche oorlogsschepen zijn er in ge slaagd soldaten te ontschepen op drie eilandjes nabij Macao. Chineesche reizigers, die uit het Tsjeongs- jan gebied nabij Macao vandaag te Hong kong zijn aangekomen, vertellen, dat zes Ja pansche oorlogsschepen honderden marine soldaten aan wal hebben gezet op drie eilandjes, waar deze troepen zijn begonnen met den aanleg van een vliegveld op het grootste eiland. Succes der Chineezen. Het_ Chineesche telegraafagentschap Cen tral News deelt mede dat een afdeeling van het achtste Chineesche leger, dat opereert aan het noordelijk front van Sjansi, de ste den Sjoesien en Tsingping op 1 en 2 October heeft hernomen. In het noordoosten van Sjansi bestookt een colonne van hetzelfde leger thans de Japansche troepen in een bergachtig gebied, in het bijzonder in de omgeving van den pas Pingsing. Een interview met Tsjang Kai Sjek. Uit Nanking wordt gemeld, dat Tsjang Kai Cjek aldaar den correspondent van Jïavas een interview heeft toegestaan. Op de vraag of zich in den loop der vijande lijkheden nog onvoorziene factoren hadden voorgedaan, antwoordde de generalissimus den correspondent: „De gebeurtenissen ko men over het geheel genomen overeen met de verwachtingen en zij maken voldoende de redenen duidelijk, waarom China den oorlog niet wilde". Vraag: „Verwacht China iets van de bui- tenlandsche mogendheden?" Antwoord: „Wij verwachten van den vrede lievende mogendheden de verdediging van de beginselen, die in het Volkenbondspact zijn vastgelegd en verwachten dus snelle toepas sing van economische sancties tegen Japan". Vraag: Wijst de concentratie van Japan sche troepen in Mandsjoerije niet op de mo gelijkheid van Japansche agressie tegen de Sovjet Unie?" Antwoord: „Agressie is een besmettelijke ziekte, die zich hier reeds- geopenbaard heeft. Het zou niet verwonderlijk zijn, wanneer zij ook elders tot uiting kwam." Vraag: „In welke mate zal de bevolking van Na het bombardement op Valencia Engelsche pers dringt aan op snelle maat regelen der niet-ïnmengingscommissie. De „Times" schrijft: De steeds feller bom bardementen, waaraan de Spaansche Oost kust wordt blootgesteld, bewijzen, dat de formaties luchtstrijdkrachten van Majorca, die voor rekening van Franco werken, op substantieele wijze versterkt zijn en dat de bases voor dit doel in orde zijn gebracht. Vanwaar komen deze versterkingen? Dat is stof voor veronderstellingen, evenals in het geval van de zeeschuimende duikbooten. Men kan zich echter afvragen of de actie, die hoofdzakelijk ter zee werd uitgevoerd, thans niet hoofdzakelijk in de lucht wordt ten uit voer gelegd. In ieder geval is hier een reden te meer om de niet-inmenging snel doeltref fend te maken". De Daily Telegraph en Morning Post schrijft: „Het belang der luchtbombarde menten op Valencia en de naburige steden door zeer machtige vliegtuigen van een type, dat volgens de ter beschikking staande in lichtingen, niet van rechtsch Spaansch fa- bricaat is. wordt te Londen uitgelegd als een versterking van het Fransch-Britsche stand punt ten aanzien van de noodzakelijkheid om snel maatregelen te nemen, teneinde de niet- inmenging te verwerkelijken. Men weet. dat de laatste raids werden uitgevoerd door toe stellen. die hun bases hadden op Majorca en recente inlichtingen melden dat deze bases kortgeleden uitgebreid zijn. terwijl er nieu we, welgeoefende bemanningen van niet- i nationaliteit zouden aankomen". de Noord-Chineesche provincies, die op het oogenblik door Japan bezet zijn. beïnvloed worden door de nieuwe politieke regimes, die in deze gebieden zijn ingesteld?" Antwoord: Gij ziet het in Mandspoerije. Na vijf jaar vreemde overheersching, doen zich nog zonder ophouden op alle punten opstan den voor, en de garnizoenen zijn niet bij machte, een onderwerping tot stand te bren gen. A fortiori kunt gij er zeker van zijn, dat de gebieden, die het dichtst bij het centrum liggen, en die de laatste jaren een actief aan deel hebben genomen in de beweging tot ver nieuwing van China, niet diepgaand getrof fen zullen worden en op den dag, waarop de overweldiger verdwijnt, onaangetast zullen herrijzen. De toekomst is aan den gedul digste en China ontbreekt het niet aan ge duld." Tsjang Kai Sjek ontving den correspondent in de particuliere woning van iemand uit zijn omgeving. Aan zijn zijde bevond zich mevr. Tsjang Kai Sjek, die zijn naaste medewerkster is. En gel and Wijzigingen in de Labour partij. Op de Labour-eonferentie. die te Bourne mouth wordt gehouden, is de wijziging van het systeem van de vertegenwoordiging van de plaatselijke politieke organisaties in het nationaal uitvoerend comité besproken. Dit vraagstuk betreft de grootere vrijheid van individueel optreden bij de imperatieve man daten. waarbij tot nu toe op de algemeene vergaderingen door de vertegenwoordigers van de vakbonden de totale stemmen van hun bonden werden uitgebracht. Het probleem wordt te Bournemouth niet zoo scherp gesteld en de vice-voorzitter, Georges Dallas, heeft een aantal wijzigingen voorgesteld, waarvan de volgende de voor- naamsten zijn: Uitbreiding van het aantal leden van de nationale executieve van 23 tot 25, vermeer dering van het aantal vertegenwoordigers van de plaatselijke politieke organisaties van 5 tot 7. Verder directe en afzonderlijke Ver kiezing van de vertegenwoordigers van de plaatselijke vakvereenigingen en politieke bonden. Bovendien werd voorgesteld de partij-con ferentie met Pinksteren te houden in plaats van in October, zoodat een geruime tijd verloopt tusschen het congres van de vak verenigingen en de partii-conferentie. Hierdoor zullen de politieke vertegenwoor digers in de vakbeweging in de gelegenheid worden gesteld niet over precies dezelfde problemen te spreken op beide congressen. Het voorste ltot directe en afzonderlijke verkiezing van de vertegenwoordigers van de plaatselijke vakvereenigingen en politieke bonden werd aangenomen met 1.814.000 man daten tegen 658.000 mandaten. Du afschil a rad Poolsche gravin bij spionnage- affaire betrokken? Havas verneemt uit Berlijn, dat gravin Borigia Wielopolska, lid van een zeer be kende Poolsche familie, te Berlijn in hech tenis is genomen. De gravin die uit Frankrijk, kwam, zou er van beschuldigd worden bij een spionnage-affaire betrokken te zijn. Zoo wel in Poolsche als in Duitsche kringen be waart men het diepste stilzwijgen over de ar restatie. T erMje. Aftreden van Inonoe leidt minister- crisis in. In verband met het bestaan van verschil len van meening tusschen Ataturk en den minister-president, Inonoe. heeft de laatste zich onlangs teruggetrokken, waarbij zijn gezondheidstoestand als motief werd aange geven. De ministerieele crisis is hiermede be gonnen. De minister van Economie zou een leidende rol gaan spelen, terwijl men ver wacht. dat een reorganisatie in het bijzon der betrekking zou hebben op de porte feuille van Buitenlandsche Zaken. Joegoslavië Het kabinet gereorganiseerd. Het regentschap heeft naar Havas meldt het ontslag van een aantal mi nisters aanvaard. Tot nieuwe ministers wer den benoemd: Milan Simoniwitsj: minister van Justitie. Bogoljub Koejoendzitsjminister van Wou den en Mijnen. Dobrijove Stochowitsj: minister van Open bare Werken. In politieke kringen wordt er op gewezen, dat door deze wijziging in het ministerie de autoriteit van de regeering van Milan Sto- jadinowitsj nog wordt verstrekt. De binnen- zoowel als de buitenlandsche politiek van de regeering zullen geen wijzi ging ondergaan. JDaotzi g Leider der nationaal-socialisten in conflict met Greiser. Te Dantzig is een conflict ontstaan tus schen den leider van de" nationaal-socialis- ten in de Vrije Stad, Forster, en den presi dent van den senaat Greiser. Forster verwijt- Greiser een delegatie van de Poolsche afge vaardigden van den Volksdag te hebben ont vangen en beloften te hebben gedaan in zake de Poolsche minderheid. Het Nat. Soc. orgaan ..Voroosten" schrijft dat de Poolsche minderheid geen bescher ming noodig heeft aangezien hun toestand bevredigend is. Mexicaansch stoomschip vergaan. Lot van 22 opvarenden onbekend. Het Mexicaansche stoomschip „Vi cente Antonio" is tusschen Satia- guillo en Antinio Lizardo gezonken. Acht van de dertig opvarenden zijn gered. Het lot der overigen is on bekend. Fransch-Britsche nota bepleil drie- landenaccoord. Nyon als uitgangspunt. Naar te Londen uit bevoegde bron wordt vernomen, wordt in de Britsch-Fransche nota, die aan' Italië is gezonden, verklaard, dat de samenwerking, die uit het accoord van Nyon voortvloeit, een goed uitgangspunt zou kunnen vormen voor een breedere sa menwerking ten aanzien van het geheele Spaansche vraagstuk. De kwestie van de terugtrekking der buitenlandsche vrijwilligers uit Spanje wordt een punt van het hoogste belang geacht voor de voortzetting der non- interventie. Voorts wordt gewezen op het effect dat een accoord tusschen de drie mogendheden zou hebben op den algemeenen toestand in Europa, terwijl men tevens de mogelijkheid van erkenning van den staat van oorlog laat doorschemeren. Tenslotte wordt gewezen op de noodzakelijkheid, snelle en practische maatregelen te nemen om het vraagstuk tot een oplossing te brengen. Onbekende duikboot schoot een torpedo af. Reuter meldt uit Londen, dat de Britsche torpedobootjager „Basilisk", die in het westelijk gedeelte der Mid- dellandsche Zee patrouilleert, gister morgen door een onbekende duikboot is aangevallen. De duikboot vuurde een torpedo af, die geen doel trof, en dook daarna snél onder. De jager be antwoordde den aanval met diepte bommen, waarvan de uitwerking niet bekend is. De „Basilik" had de aanwezigheid van den onderzeeër door middel van zijn luistertoestel bemerkt, voor de torpedo werd afgevuurd. Volgens een bericht uit Valencia aan het Spaansche Persagentschap werd de aanval van den onbekenden onderzeeër op den Brit- schen torpedojager gedaan te acht uur in den ochtend op 25 mijl ten oosten van Kaap San Antonio. Twee Britsche torpedojagers voeren in Noord-Westelijke richting en plotseling ver snelden zij hun vaart; de kustwacht van San Antonio hoorde drie hevige ontploffingen. De beide torpedojagers voeren vervolgens in tegengestelde richting en bleven diepte bommen werpen. Te half drie in den middag kwamen nog tweg torpedojagers en eenige minuten later waren in totaal zeven Britsche torpedojagers ter plaatse. Zij verdeelden zich in twee groepen en met medewerking van twee watervliegtuigen zochten zij de zee af. Te vijf minuten over half vier steeg een rookkolom uit zee op in de rich ting waar de tweede afdeeling opereerde. Te Londen werd gisteravond medegedeeld, dat het zoeken naar de onbekende duikboot die de „Basilisk" heeft aangevallen, nog voortduurde. Aanslag op de olieleiding in Trans jordanië? Leiding zou opgeblazen zijn. Havas meldt uit Amman 4 October: Vol gens nog niet bevestigde berichten is een aan slag gepleegd op de petroleumpijpleiding in Transjordanië. De leiding zou opgeblazen zijn. Naar verluidt zijn de daders gevlucht, na de telefoonlijnen te hebben vernield. De spaarregeling voor B-steun. Adres van N V. V. aan minister Romme. Het Ned. Verbond van Vakvereenigingen heeft tot den minister van sociale zaken een adres gericht betreffende de spaar regeling voor B-steun, waarin het den mi nister nogmaals verzoekt, op zijn afwijzend standpunt te mg te komen ten aanzien van het verzoek een duurtetoeslag te geven op de uitkeeringen aan de werkloozen, die krach tens de steunregeling uitkeering ontvangen, en aan de werkloozen, die in de werkver schaffing zijn tewerkgesteld. Ter motiveerins van dit verzoek vestigt het N. V. V. er de aandacht op, dat de sedert 1 Juli 1934 vast gestelde uitkeeringen te laag moeten worden geacht om gedurende langeren tijd van te leven, zonder tot steeds verder verval te ge raken. Voorts wijst het adres op de urgentie van een herziening der steunregeling, en betuigt het zijn instemming met de beslissing van den minister om een extra-uitkeering aan in wonende gezinsleden van 21 jaar en ouder te verstrekken. Het N.V.V. heeft verder met belangstelling kennis genomen van de cir culaire inzake de vrijwillige spaarregeling, die naast de bestaande B-steun in het leven zal worden geroepen, waarvoor het in de plaats liever een verhooging van de B-steun had gezien. MINISTER PATIJN AANVAARDT ZIJN ZIJN AMBT. 's GRAVENHAGE, 5 October. De minis ter van buitenlandsche zaken, mr. Patijn, heeft gistermiddag, na zijn beëediging, zijn ambtsbezigheden op het departement aan gevangen. Wijziging der steunregeling. Extra toeslag voor meerderjarigen. Door den minister van Sociale Zaken werd met ingang van 16 September een wijziging in de steunregeling aangebracht, waardoor het mogelijk wordt aan inwonende kinderen, die den leeftijd van 21 jaar bereikt hebben, een extra bijslag te doen uitkeeren, welke voor Haarlem zal bedragen 2. Deze bijslag geldt alleen voor hen, die zoo véél loon verdiend hebben, dat hun inkom sten van eenige beteekenis voor het gezin wa ren. Volgens het besluit moeten degenen die hiervoor in aanmerking komen minstens 21 jaar zijn, doch bovendien voorheen tenmin ste gedurende 13 weken een loon verdiend hebben van den steun voor kostgangers, welk steunbedrag voor Haarlem is vastgesteld op 8. Naar wij vernemen is deze wijziging hier ter stede nog niet ingevoerd, daar hieraan een uitgebreid onderzoek vooraf moet gaan vooral om te kunnen vaststellen, of de 21-jarige voorheen gedurende 13 weken een loon van 8 per week heeft verdiend, doch waarschijn lijk zal de invoering niet lang meer op zich laten wachten. Evenwel zullen het slechts enkele tientallen ondersteunden zijn, welke hier ter stede voor dezen extra bijslag in aan merking kunnen komen, voor zoover het voor- loopige onderzoek tenminste al heeft vast gesteld. Evenwel staan de gemeentebesturen nog voor een vraag van beteekenis bij deze uit voering en wel, of de bepalingen van de steun regeling van het maximum bedrag en dat het totale inkomen niet meer mag bedragen dan IV2 maar de norm van het uitkeeringsbedrag, art. 10a der steunregeling ook nu nog van kracht blijven en hieromtrent zijn reeds aan den minister vragen gesteld. Mochten deze bepalingen wel van kracht blijven dan zal het aan dat van de extra bijslag kan profiteeren nog kleiner zijn. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC Geen vijf minuten later was Dooi aan handen en voeten gebonden. Ik geloof, Thijs, zei oom Mopperniet, dat onze vriend wel een versnapering heeft verdiend, en hij g;af zijn flesch met koude, heerlijke limonade aan Vrieskou, die grijnzend de flesch aanpakte. Ook de andere Eskimo's stonden te watertanden en even later gaf oom de flesch ook aan hen Zoo zien jullie, jongens en meisjes, dat het avontuur met Dooi nog maar net goed afgeloopen is. En nu ik zoo eens in mijn paperassen zit te neuzen, schiet me ineens een verwonderlijk avontuur te binnen, dat Thijs en oom Mopoerniet nog niet zoo lang geleden hadden. En spannend dat het is. Het Stearman—Hammond- neuswielvliegtuig gereed. Donderdag gaat het toestel de lucht in. Het door de K. L. M. in Amerika gekochte tweepersoonsvliegtuig met neuswielonderstel, de Stearman Hammond, dat verleden week in de werkplaatsen der K. L. M. op Schiphol is gearriveerd om door den technischen dienst gemonteerd te worden is Maandag gereed ge komen. In de hangar van den technischen dienst, onder de vleugels van de in montage of in revisie zijnde D.C. 3-machines, staat het kleine merkwaardige toestel, dat reeds de Ne- derlandsche registratieletters P.H.-A.P.Y. draagt en dat bij den eersten aanblik zoowel herinnert aan de „Scheldemusch" van den constructeur Slot, als aan de G 1 van Fokker. Evenals de „Scheldemusch" heeft de Stear man Hammond een bestuurbaar neuswiel en een achter den cockpit geplaatsten motor met duwschroef. Het is een Menasco-motor met merkwaardige luchtkoeling, n.l. door een sleuf, die over den cockpit heenloopt en van voren open is, zoodat door de snelheid van het vliegtuig de lucht vanzelf naar den motor geperst wordt. Het staartstuk met zijn twee verbindingen naar de overige fusillage, her innert sterk aan den dubbelen staart van de G 1. De verticale vlakken zijn echter niet be weegbaar en doen dus ook geen dienst als richtingroer, terwijl tusschen deze beide vlakken het stabilo van het hoogteroer be vestigd is. De richtingbesturing geschiedt uitsluitend met de vleugelklappen, de ailerons. Dientengevolge ontbreekt op de bestuurders plaats het voetenstuur. Het vliegtuig wordt geheel met de hand be stuurd, aangezien men met den volant zoo wel hoogteroer als vleugelklappen kan bedie nen. Met de voeten behoeft men slechts twee pedalen te bedienen, n.l. een voetrem on de wielen van het landingsgestel en de landings- klappen aan de vleugels, waarmede de lan dingssnelheid aanzienlijk kan worden ge remd. Met den volant, waarmede men de ailerons bedient, bestuurt men tegelijkertijd het neus wiel, zoodra het toestel aan den grond rolt. In den kleinen cockipt zijn de twee com fortabele bestuurdersplaatsen naast elkaar aangebracht, zoodat leerling en instructeur naast elkaar zitten in een geheel gesloten cockpit, die van dubbele besturing is voor zien. Heden zal de Stearman Hammond, waarin op het instrumentenbord nog een bochtaan wijzer moest worden aangebracht, proef draaien en morgen door ir. A. G. von Baum- hauer van den rijksluchtvaartdienst op zijn luchtvaardigheid worden gekeurd. Wanneer alles in orde is en zich geen on voorziene moeilijkheden voordoen, zal Don derdag voor de eerste maal door de K. L. M. met de Stearman Hammond gevlogen wor den, waarschijnlijk door den chef van den vliegdienst der K. L. M., den heer Adler. PROGRAMMA WOENSDAG 6 OCTOBER 1937. HILVERSUM I. 1875 M. N.C.R.V.-uitzending. 6.30—7.00 Onderwijs fonds voor de Scheepvaart. 8.00 Schriftlezing, meditatie, gewijde muziek (gr. pl.) 9.30 Gramofoonmuziek. 9.30 Geluk- wenschen. 9.45 Gramofoonmuziek. 10.30 Morgendienst. 11.00 Gramofoonmuziek. 11,15 Sopraan en piano. 12.00 Berichten. 12,15 Gra mofoonmuziek, 12.30 Orgelspel. 1.30 Gramo foonmuziek. 2.00 De Gooilanders. 3.45 Gra mofoonmuziek. 4.00 Cello en piano. 4.45 Geluk- wenschen. 5.00 Voor de kinderen. 5.45 Gramo foonmuziek. 6.00 Land en Tuinbouwhalfuur. 6.30 Causerie. 7.00 Berichten, 7.15 Boek bespreking. 7.45 Reportage. 8.00 Berichten ANP. Herhaling SOS-berichten. 8.15 Arn- hemsche Orkestvereeniging 9.00 „De betee kenis der Hollandsche Waterlinie", causerie. 9.25 Vervolg concert m.m.v. solist. 10.10 Be richten A.NP.., 10.15 Gramofoonmuziek. 10.45 Gymnastiekles. 11.0012.00 Gramofoonmu ziek. Hierna Schriftlezing. HILVERSUM II. 301 M. VARA-Uitzending. 10.00—10.20 v.m. en 7.30 —8.00 VPRO. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.30 Keuken praatje. 10.00 Morgenwijding, 10.20 Orgel, eau serie over vakbewegingwerk in de crisis (gr. platen), en gramofoonmuziek. 11.30 „De 40- urenweek", causerie. 12.00—1.45 VARA-Orkest en gramofoonmuziek. .2.00 Kniples. 2.30 Voor de vrouw. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 Orgel spel. 6.00 „The Lucky Birds". 6.30 Gramofoon muziek. 6.40 „Vondel en de gouden eeuw", causerie. 7.00 Zang. 7.30 „Vraag om geloof", couserie. 8.00 Herhaling SOS-berichten. 8.03 Berichten ANP. VARA-Varia. 8.15 Gramo foonmuziek. 9.00 Radiotooneel. 9.30 „Fan tasia" (gr. pl.) 10.00 Berichten ANP. 10.05 VARA-orkest. 11.0012.00 Gramofoonmuziek. DROITWICH 1500 M. 11.05 Gramofoonmuziek. 11,2011.50 Orgel spel 12,05 Het Schwiller Strijkkwintet. 12.50 Gramofoonmuziek, 1,352.20 Het Schotsche C. W. S.-orkest. 4.05 Causerie „Children from the point of view of a Toy Mayker". 4.20 Ves per. 5.10 Gramofoonmuziek. 5.20 Geraldo's Gaucho Tango-orkest. 6.20 Berichten. 6.40 ..Farming today", causerie. 7.00 Pianovoor dracht. 7.30 Orgelspel. 7.50 „Princess Flavia", operette. 9.20 Berichten. 9.40 Radio-tooneel. 10.20 BBC-Koor, BBC-orkest en solisten. 11,25 Herman Darewski's Band. 11,5012.20 Jazz muziek (gr. pl.) RADIO PARIS. 1648 M. 7.10, 8.20 en 10.35 Gramofoonmuziek. 12.20 Marlev-orkest en zang. 2.20 Gramofoonmu ziek. 2.35 Zang. 2.50 Gramofoonmuziek. 3.05 Zang. 3.20 Gramofoonmuziek. 3.50 Zang. 4.05 Viool voordracht. 5.20 Gevarieerd concert. 508. Zang. 8.50 2e en 3e acte van de ope rette „Cantragril", 10,50 Gramofoonmuziek. KEULEN 456 M. 5.50 H. Hagestedt's orkest. 7.50 Omroep orkest. 11.20 Fabrieksorkest, 12,35 Philharmo- nisch Orkest van München. 1,35 Gevarieerd concert. 3.50 Oud-Italiaansche muziek. 4.20 Amusementssextet, fluit en piano. 5.20 Ka mermuziek. 6.30 Gramofoonmuziek. 7.20 Omroepklein orkest. E. Börschel's orkest en solisten. 9.5011,20 Heinz George's orkest en soliste. RPTTCC5KI. 322 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 en 1.30 Om roeporkest. 1,502.20 Gramofoonmuziek. 6.20 Salonorkest. 7.20 Zang. 8.20 Omroeporkest. 10.30 Declamatie. 10.5011.20 Gramofoon muziek. BRUSSEL 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12,50 Kleinorkest. 1,502.20 Gramofoonmuziek. 5.20 Salonorkest. 6.00 Gramofoonmuziek 6.35 Kamermuziek. 7.10 Zang. 7.35 Gramofoonmuziek, 8.20 Klein orkest en soliste. 9.20 Salonorkest. 10.30—11.20 Omroepdansorkest.

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 6