AMSTERDAMSCHE BEURS personeele belasting D O N D Ji K D A G 28 O C T O B E R 1937 HAARLE M5S DAGBLAD 11 Mussolini achter die Duitsche koloniale eischen. „Vrede" het symbool van het zestiende fascistische jaar. ROME, 28 October (Stefani). In zijn rede ter gelegenheid van den vijftienden verjaar dag van den opmarsch naar Rome verklaar de Mussolini na te hebben herinnerd aan de gebeurtenissen der afgeloopen vijftien ja ren, dat „het regime steeds meer één is met het Italiaansche volk, het nieuwe en sterke Italiaansche volk, waarmede een gewapend conflict voor wien ook uiterst gevaarlijk zou zijn". De Duce sprak zijn vreugde uit over de komst der Duitsche gasten. Hun aanwezig heid zeide hij, beteekent dat zich naast de politieke as een steeds nauwere solidariteit tusschen de regimes ontwikkelt en een steeds reeëlere vriendschap tusschen de beide volken. Kameraden, zoo vervolgde spreker, in welk teeken willen wij het zestiende fascistische jaar inzetten? Dit teeken is vervat in dit simpele woord, vrede. Van dit woord hebben de blatende schapen van de z.g. reaction- naire groote democratieën gebruik en mis bruik gemaakt. Doch wanneer dit woord van onze lippen vloeit, heeft het zijn volle plech tige en menschelijke beteeken'is. Opdat ech ter de vrede duurzaam en vruchtdragend zij is het noodig, dat het bolsjewisme uit Europa wordt verdreven. Dan is het noodig dat bepaalde belachelijke en onzinnige bepalingen der vredesverdragen herzien worden. En dan is het tevens noodig, dat een groot volk als het Duitsche opnieuw de plaats krijgt, die het toekomt, en die het onder de Afrikaansche zon innam. Tenslotte is het noodzakelijk, dat Italië met rust gelaten wordt, want het heeft zijn rijk geschapen met zijn bloed en met eigen middelen, zonder te raken aan een vierkan ten meter van de rijken van anderen. Militaire besprekingen tusschen Rusland en China? Maarschalk Bluecher onverwacht van zijn standplaats vertrokken. BERLIJN, 28 October (O.N.B.) De Voelki- scher Beobachter meldt: Naar uit Moskou verluidt heeft maarschalk Bluecher, de be velhebber van het Russische leger in het Verre Oosten, plotseling zijn standplaats ver laten. Het doel van zijn reis wordt streng geheim gehouden. Dit plotselinge vertrek van Bluecher ter stond na de jongste nederlagen der Chi- neesche troepen, heeft in Moskou groote be langstelling gewekt. Daar in Ulan-Bator de hoofdstad van Buiten-Mongolië, sinds eenige dagen een vertegenwoordiger van den Chi- neeschen generalen staf vertoeft, acht men het niet uitgesloten, dat de Bluecher voor rechtstreeksche besprekingen derwaarts is vertrokken. Voorts merkt men op, dat het opperbevel van het Roode Leger in het Verre Oosten de laatste dagen tot een intensieve inspectie der uitrusting van de troepen is overgegaan. De voorbereidingen der kaders voor het geval het ergste zou gebeuren schij nen voltooid te zijn. Het heeft verder de aandacht getrokken, dat verschillende offi cieren van leger en vloot, alsmede eenige militaire ingenieurs, éen moreelen ruggesteun hebben gekregen, doordat 102 hunner dezer dagen met de hoogste ordeteekenen der Sovjet-Unie zijn onderscheiden. Geen vrede m de Amenkaansche vakbeweging. Besprekingen op het doode punt. WASHINGTON, 28 October (A.N.P.) De „vredesconferentie" tusschen de afgevaardigden der C.I.O., de organisatie van Lewis, en der A.F.L., de organisatie van Green, is op niets ultgeloopen. De besprekingen zijn op het doode punt geraakt en derhalve afgebroken, nadat de C.I.O. een aanbod van de American Federation of Labor om de rebelleerende vak- vereenigingen die zich bij Lewis hadden aan gesloten, op hun vroegeren status terug te nemen, onomwonden van de hand gewezen. Trefn door stootblok gereden. BEST, 28 Oct. Vannacht omstreeks drie uur is de goederentrein nummer 4280 van Eindhoven naar Utrecht, nabij het spoor wegstation Best, door een stootblok gereden. Deze trein stopt gewoonlijk, niet te Best. doch. dezen nacht moest zulks in verband met werkzaamheden op het station wel ge beuren. Hierbij was het noodig. dat de trein op een ander spoor geleid werd. Bij het ran geeren is, doordat een wissel niet in den goeden stand was gebracht, de trein op een dood spoor geraakt en door het stootblok gereden. Daar de trein weer zou moeten stop pen. was de vaart niet groot. Desniettemin reed de locomotief door het blok heen en zakte langs den slootkant weg in het zand. Een zestal wagens werd inelkaar gedrukt en geheel of gedeeltelijk vernield. De machinist en de stoker van den trein konden zonder letsel van de locomotief stap pen. De matefieele schade is echter zeer aan zienlijk. De lijn in de richting Eindhoven is versperd. In tegenovergestelde richting is het spoor echter vrij. zoodat het spoorweg verkeer voorloopig over een lijn wordt ge leid. Hierdoor ontstaat eenige vertraging in den treinenloop. Men hoopt met het oprui- mingswerk, waarmede onmiddelliik een aan vang is gemaakt, zoo snel te vorderen, dat het hoofdspoor hedenmiddag tusschen 1 en 2 uur op beide lijnen weer vrij is. DUITSCHLAND UITGENOODIGD TOT DE NEGENMOGENDHEDENCONFERENTIE. BRUSSEL, 28 October (Belga—A. N. P.). In overeensteming met de regeeringen der landen, die aangesloten zijn bij het negen- mogendhedenverdrag en die de uitnoodiging tot deelneming aan de conferentie te Brussel hebben aanvaard, heeft de Belgische regeering de regeeringen van Duitschland en Rusland uitgenoodigd, eveneens deel te nemen aan deze conferentie. De Vrije Universiteit herdenkt Dr. A. Knyper. FILIAAL STADSBIBLIOTHEEK EN LEESZAAL „HUIS TE ZAANEN". Aanwinsten. Wijsbegeerte, zede- en zielkunde. Gide. De nieuwe spijzen. Marden. Leven en lot. Opvoeding en omgangsvormen* BelinfanteAhn. Het kindertekenen en 't volle leven. Haeften, Olga van. Manieren. Waterink. Aan moeders hand tot Jezus. Technische en toegepaste wetenschappen: Huizinga. Moderne zwemslagen. Rudolf. Verven en lakken met het spuit- pistool. Spiers. Leiddraad voor de kennis van het hout. Toepassing, De, van electriciteit in het tuinbouwbedrij f Letterkunde: Gijsen en Herreman, Vlaamsche verzen van dezen tijd. Nijhoff. Vormen. Salomons, Annie. Over mooie boeken. Nederlandsche en in het Nederlandsch vertaalde romans. Cep. Schaduwen. Lokhorst, Emmy van. Reigersberg. Priestley. Goede kameraden. Rijndorp. Kostgangers Gods (Chr.) Duitsche romans. Brod. Die Frau die nicht enttauscht. Werfel. Geheimnis eines Menschen BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 28 October. Ondertrouwd 28 October: J. M. Uijtendaal en E. H. Jalink; J. A. van Dijk en G. W. M. van Buuren; P. Bogaard en M. Meinsma. Getrouwd 2S October: J Kerkhof f en J. W. Regter; P. G. de Vries en M. A. Meuffels; J. J. Hardebil en C. W. M. Kors; H. W. van Put ten en L. C. Marks; K. J. D. Pruissen en M. R. Koning; J. Ph. Noort en W. van der Horst. Bevallen 27 October: J. J. v. PuttenAppel man, z.; 28 October: T. StienstraSlijver, d.; C. M. Schaper—v. Bakel, d. Overleden 27 October: A. J. Heukelsde Kruijff, 61 j., KI. Houtweg: S. A., 4 j., z. v. C. F. Scholtz. Gen. de Wetstraat; 28 October: C. L. E. Borawitz. 86 i.. Duvenvoordestraat Ledenvergadering in de Apollohal te Amsterdam. AMSTERDAM, 28 October. De Vrije Uni versiteit heeft vandaag het eeuwfeest van haar stichter, dr. A. Kuyper, op plechtige wijze her dacht met een ledenvergadering en een open bare senaatszitting in de Apollohal, alhier. De ledenvergadering, welke zeer druk be zocht was, werd om half elf geopend met een kort woord van welkom door den president directeur, dr. H. Colij Het Hollandsch Vocaal Kwartet, bestaande uit To van der Sluys, Suze Luger, Louis van Tulder en Willem Ravelli, bracht hierop een tweetal liederen ten gehoore. n.l, „Eén zucht beheerscht mijn leven", woorden van dr. A. Kuyper, getoonzet door Hubert Cuypers, en het kwartet uit het oratorium „Elias" van Men delssohn Bartholdy. Vervolgens verkreeg mevrouw S. Verdam Okma, presidente van het Vrouwen-V.U. plan 1937, het woord om aan heeren directeuren het gespaarde bedrag over te dragen. Spr. zeide, dat het resultaat van de vrou wenactie wordt gebracht als een dankoffer aan den Heere. voor wat Hij óns in dr. Kuyper en de universiteit schonk. Spr. gewaagde van den grooten bijval, welke het plan vond. Ook aan de landsgrenzen stoor de de actie zich niet. Ze vond haar weg in de Oost en in de West en tot in Zuid-Afrika. Het resultaat is dan ook zeer verblijdend. Als netto-opbrengst vermeldt de notarieel gepas seerde akte het bedrag van f 311.781.89. Spr. deelde nog mede, dat hoewel met deze overdracht de werkzaamheden van het V.U.- plan-1937 eindigen, zeer velen zich bereid heb ben verklaard tot doorsparen in een nieuwe actie. Hierna droeg mevrouw Verdam het bedrag aan directeuren over. Daarbij was gevoegd een kastje, bevattende de handteekeningen der spaarsters. Mevrouw L. B. Woltjervan Schelven, die vervolgens het woord verkreeg, zeide dat het comité voor het „5-jarenplan" van de vrou wen in Indië haar heeft opgedragen, als zijn vertegenwoordigster op dezen dag op te tre den ?n in de in Indië verzamelde som aan de directeuren van de Vrije Universiteit aan te bieden. Spr. zeide, dat als zij de bijdrage niet meer dan een goede vijfduizend gulden vergeleek met wat de vrouwen in Holland hebben bijeengebracht, haar wel een zeer groote bescheidenheid past. Alle gave, die met het hart gegeven wordt, is echter waard om aangenomen te worden. Mevrouw Woltjer verzocht directeuren om zóó de Indische bijdragen te aanvaarden. Mevrouw J. PotgieterOlivier sprak hierna namens de Zuid-Afrikaansche vrouwen in haar landstaal een rede uit, waarin zij o.m. zeide, dat de welvaart van de Vrije Universi teit voor haar een zaak is van het hart, niet alleen om de stamverwantschap, maar nog meer om de geestverwantschap. Spr. bood daarop de bijdrage van Zuid-Afri- ka voor de universiteit aan. Toespraak van dr. H. Colijn Vervolgens hield de president-directeur van ■de Vrije Universiteit, dr. H. Colijn, een toe spraak, welke hij voornamelijk bedoelde als een woord van dank, dat hij richtte tot me vrouw Verdam, mevrouw Woltjer en mevr. Potgieter en al degenen, die hadden medege werkt oen deze herdenking te doen slagen. Dr. Colijn besloot met de voorlezing van een stuk door staatsraad Idenburg in de „Stand aard", waarin een pleidooi voor de vrije Uni versiteit wordt gehouden, en deed dan mede- deeling van enkele giften voor het fonds die uit de vergadering waren binnengekomen. Na gemeenschappelijken zang werd het mo- deramen van het vrouwencomité décharge verleend. In totaal was een bedrag van f 313.000 bijeengebracht. Rede mr. dr. S. de Vries Czn. Na gemeenschappelijken zang en „décharge" van het moderaimen van het vrouwencomité volgde een toespraak van den president-cura tor. oud-minister mr. dr. S. de Vries Czn. Als presidentcurator der Vrije Universiteit dankte spr. de vrouwen voor haar werk. Nadat het Hollandsch Vocaal Kwartet zich wederom met drie liederen had doen hooren verkreeg de rector-magnifious prof. dr. G. J. Sizoo. hierna het woord. Spreker gaf uiting aan de gevoelens van blijdschap, van hooge waardeering en diepe erkentelijkheid, die den senaat bij het getuige zijn van de aanbieding van het gespaarde be drag hebben vervuld. Het practische voorop stellend, constateert de senaat met blijdschap i dat de exacte faculteiten, dank zij het ter be schikking van directeuren komende bedrag, I wat ruimer zullen kunnen ademhalen en zich I breeder zullen kunnen ontplooien dan tot he den het geval was. Politieke onlusten te Port Lyautey. Te Port Lyautey in Fransch Marokko heb ben honderden jongelieden gisteren gedemon streerd tegen de arrestatie van eenige leiders der nationalistische beweging. Het kwam tot een ernstige bosting met de politie, waarbij vier personen gedood en twintig gewond wer den. BEVERWIJK RAADSVERGADERING Benoemingen. Tot leeraar in vasten dienst in de vakken natuur- en werktuigkunde en electrotech- niek aan de gemeentelijke Nijverheidsavond school voor Ambachtslieden wordt benoemd de heer ir. J. A. Portengen, wonende te Haar lem. De bedrijfsrekeningen en gemeentereke ningen, diénst 1936, werden voorloopig vast gesteld. Bij dé benoeming van een onderwijzer aan de openbare school voor uitgebreid lager on derwijs geeft de heer Aardenburg den raad in overweging nummer 2 van de voor dracht te benoemen, omdat dit een wacht gelder is. Benoemd wordt met 11 stemmen de heer P. Klomp, hoofd der openbare lagere school te Assendelft. Op den heer Horbeek nummer 2 van de voordracht werden 5 stemmen uit gebracht. BENNEBROEK RAADSVERGADERING Rentevoet geldleening verlaagd. De Raad dezer gemeente kwam Woensdag avond onder voorzitterschap van den burge meester, mr. K. J. G. baron van Hardenbroek, in vergadering bijeen. De voorzitter deelde mede, dat in het besluit tot conversie van geldleeningen alle loopende leeningen der gemeente waren opge nomen uitgezonderd een, welke aangegaan was met de Leveiisverz. Mij. (opger. in 1865' van het Ned. Onderwijzersgenootschap te An sterdam. De reden hiervan was, dat bij oj zegging van deze leening een termijn van een renteverlaging te verkrijgen. D< ging heeft succes gehad. Wanneer de Raad het voorstel van B. en W. aanneemt zal ook deze laatste geldleening, welke oorspronkelijk aan gegaan was tegen een rente van 4% pet., teruggebracht zijn tot op een rentevoet van 3% Pet. Zonder hoofdelijke stemming werd over eenkomstig het voorstel van B. en W. be sloten. Van den heer J. W. Balder was een verzoek ingekomen om restitutie van vergunnings recht ingevolge de Drankwet. De voorzitter lichtte toe, dat de ver gunninghouder van zijn vergunning afstand heeft gedaan en derhalve, j-.eheel overeen komstig de wet, terugbetaling van zijn ver gunningsrecht kan vorderen over het tijdvak, waarin hij zijn recht tot verkoop van sterken drank niet meer uitoefent. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. werd goedgunstig op dit verzoek beslist. Vervolgens deelt de voorzitter mede, dat van de C. D. U. fractie, n.l. de heeren Dubbis en de Vries, een brief is ingekomen, waarin aan den Raad verzocht wordt aan armlastigen en werkloozen een bijslag te ver strekken óp de premie voor ziekteverzekering. Spr. zeide dat hij zelf heel sympatiek te genover dit voorstel stond, doch hij achtte het- wenschelijk, de gevolgen van dit voorstel bij aanneming ervan, nog even te onderzoeken. Derhalve zal het voorstel in de volgende raadsvergadering een punt van overweging en bespreking uitmaken. Aan de orde was thans het voorstel tot ver lenging van den termijn van ontruiming van onbewoonbaar verklaarde woningen. De voorzitter zette uiteen, dat Ged. Staten van Noord-Holland aanmerkingen ge maakt hebben, dat de reeds jaren geleden voorgenomen onbewoonbaarverklaring van enkele perceelen, nog steeds niet definitief van kracht is geworden. De bewoners dezer woningen zijn in staat een andere woonge legenheid te vinden. Om deze reden achtte het college van B. en W. het wenschelijk, daal de Woningwet de mogelijkheid daartoe biedt, den termijn waarbinnen de onbewoonbaar verklaring moet zijn uitgesproken, te ver lengen tot 1939. Aldus wordt besloten. De heer Dubbis vroeg, wanneer de ter mijn afloopt van de huur der gemeentewo ningen aan de stichting „Vogelenzang". De voorzitter antwoordde, dat dit in 1939 het geval zal zijn. Op diens vraag antwoord de de voorzitter aan den heer Dubbis dat te gen dien tijd zeker bekeken zal worden de mogelijkheid, om enkele woningen voor eigen menschen te benutten. SANTPOORT Den 3den November a.s. hoopt het echt paar De Rooy-Handgraaf te Santpoort-sta tion den dag te herdenken, waarop het vóór 50 jaar in den echt werd verbonden. Zoowel de bruid als de bruidegom zijn 72 jaar en genieten nog een goede gezondheid. Uit den aard der zaak vertoeft in den regel de man meer buitenshuis dan de vrouw en uit dat oogpunt bekeken, zou dus reeds de bruidegom meer bekend zijn dan de bruid. Maar wat den heer De Rooy bij een ongekend groot aantal plaatsgenooten 'heeft bekend gemaakt, is het feit, dat hij tien tallen jaren met den groentenwagen van 's morgens tot 's avonds „bij den weg" is ge weest. Is het wonder, dat iemand, die zoo'n rusteloos leven achter den rug heeft, er nog niets voor voelt rustig in huis te blijven? Bij het ingaan der bruidsdagen reeds is het echtpaar in letterlijken zin ,.in de bloe metjes" gezet. We hebben echter zoo'n ver moeden. dat nog velen na het lezen dezer regels den ouden Santpoorters ze wonen hier reeds hun geheele huwelijksleven hun gelukwenschen zullen doen toekomen. VORIGE KOERS KOERS VAN HEDEN plm. 1.30 pl-m 1 45 pl.m. 2.00 pijn. 2.15 VELSEN De teveel betaalde opcenten Worden ambtshalve terugbetaald. In verband met het feit, dat de aangesla- genen in de personeele belasting in onze ge meente over de jaren 1936 en 1937 aanspraak kunnen maken op terugbetaling van 15 op centen op de personeele belasting kunnen wij mededeelen, dat deze terugbetaling ambts halve zal geschieden, zoodat men dus niet behoeft te reclameeren. Aangezien een groot aantal aangeslagenen hierbij betrokken zijn, zal met de afwikkeling van deze zaak eenigen tijd gemoeid zijn, daar er een uitvoerige administratie voor verricht zal moeten worden. Het is niet onmogelijk, dat er voor de aan deze terugbetaling verbonden werkzaamhe den personeel zal moeten worden aange nomen. IJMUIDEN VERWACHTE VISCHAANVOEREN. Thuisstoomende voor de Vrijdagmarkt: Claesje, R.O. 46, Vangst: 375 m. haring, 85 m. schelvisch, 85 m. braadschelvisch, 25 m. wijting, 10 m. wijting, totaal 580 manden. Derika V, IJM. 418. Vangst: 75 m. schel visch. 130 m. braadschelvisch, 60 m. gul, 10 m. wijting, 85 m. schar, 10 m. platvisch, 10 m. varia. Totaal 380 manden. Gorredijk IJM. 490. Vangst: 30 last pekel en steurharing. MARKTBERICHT. IJmuiden 28 October. (Versche visch) Tarbot 9270 et. per K.G. Tong 132—110 ct. per K.G. Heilbot 9666 ct. per K.G. Griet f 27—f 17 per 50 K.G. Groote schol f 27f 25 per 50 K.G. Zetschol f 27—f 18.50 per 50 K.G. Kleinschol f 20f 5.70 per 50 K.G. Schar f 11.50—f 2.70 per 50 K.G. Tongschar f 35f 19 per 50 K.G. Groote schelvisch f 2950f 23.50 50 K.G. Middel schelvisch f 25f 19 per 50 K.G. Kleinmiddel schelvisch f 21f 16.60 50 K.G. Groote gul f 12—f 8 per 50 K.G. Wijting f 4.60—f 2 per 50 K.G. Makreel f 12—f 5.25 per 50 K.G. Versche haring f 3.85f 1.35 per 50 K.G. Kabeljauw f 62f 22 per 125 K.G. Vleet f 1.40 per stuk Leng f 2.15—f 1.35 per stuk. Koolvisch f 1.35f 0.65 per stuk. (Haring) Volle haring Eng. wal f 9.70f 8.70 per kantje. Steurharing Eng. wal f 8.20f 7.40 per kantje. (Nadruk verboden). BESOMMINGEN. Trawlers: Sumatra IJM 253 3?0 manden f 2580 Utrecht IJM 73 555 manden f 3170 Christine IJM 2 375 manden f 2090 Protlnus IJM 85 285 manden f 1780 Schoorl IJM 39 900 manden f 4400 Bloemendaal IJM 71 650 manden f 4120 Penelope IJM 64 30 manden f 530 Julie Streiff IJM 159 85 manden f 1240 Perseus IJM 45 85 manden f 1380 Kotter O 115 f 270 Loggers: KW 75 f 880; SCH 266 f 240; logger met pö- keharing Martenshoek IJM 283 f 4470, idem met versche haring SCH 284 f 950; SCH 312 f 410; SCH 9 f 1160; SCH 56 f 740; KW 9 f 320; KW 163 f 490; KW 107 f 950; Gerber- dina Johanna IJM 38 f 1200 (Nadruk verboden). STAATSLEENEMGEN BIN NENLAND. 4 pCt. ld. 1933 II 4 pCt Nederl. Indië 3 pCt. Nederland STAATSLEENÏNGEN BUI TENLAND 6 Vb pet. Dultschl. 1930 (Youngleening) Youngleenlng (met ver klaring BANK-INSTELLINGEN. Anisterd. Bank Handel Mpij, Cert, van f 250 Koloniale Bank Ned. Ind Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL Alg. Kunstzijde Unie. v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Ned Ford ex 40 afst Philips Gloeil.Gem.Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Intern. Tel and Tel Anaconda Bethlem Steel Cities Service Gew Steel U. S. Steel Kennec Copper Radio Corp PETROLEUM. Kon. Petr Perlak Petr Shell Union Continental Oü Tidewater MIJNBOUW. Alg Explor Mij Redjang Lebong BUliton Q PROLONGATIE. SCHEEPVAARTEN. Kon Ned Stoomboot Scheepvaart Unie Konlnkl Paketvaart Rotterdamsche Lloyd Maatschappij Nederland Holland—Amerika lijn CULTUUR MAATSCH. H. V. A. Java Cultuur Ned Ind Suiker Unie Vorstenlanden TABAKKEN Dell Batavia Dell Maatschappij Senembah 4MER. SPOORWEGEN Southern Pacific Wabash Railroad Union Pacific Chic Milwaukee Missourrl Kansas Texas RUBBERS Amsterd Rubber Dell Bat Rubber Indische Rubber Kendeng Lemboe Serbadjadl Rotterdam apanoeli Bandar Rubber Preangei Rubber Java Caoutch Sumatra Rubber 101% - - - 24 - 30% 30% - 29% 149% - - - 160% 125 135% - 1401/4 A-9 50 49% 50 50% 707/g 76% 248% - 324% 3231/4 122% 123% 143% 145 144% 144% 144% 5% 5% 53/e 21% 21% 22% 22%. 22% 35% 355fr 371/4 37V* 37?,, li* - 43 43 45% 45% 453/8 26% 26% 27% 27% 27% 5% 5% 356 356 359% 58% 59% 13", 133S 14% 143/,, m 22% 22%, 24% 24% 12% 12% 12'. 12,3(fl 12% 85 168% - - - - - H 120)* H9% 438 - 438V'; 152 1241* 37% 201 - 202 ,79 122H 123i* 13 114 122% 122H 13 14 38 •V 121% 447% 122% 1221* 3% 2 Va 0 138% 173/s 115 Hij* 1I5U 141 103Jfe 1' 1H 150!* 115 I03jfc 103i, 78 109%

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 13