Duitsch-Engelsche gedach- tenwlsseling. Lord Halifax Woensdag te Berlijn. DAM PO bonbons Thijs Ijs in het bosch van-hou-je-maar-stil j. yiillnir-W/o als Wellner-Wello RADIO programma MAANDAG 15 NOVEMBER 1937 EI A A R L E M'S DAGBLAD Duitsch blad in het offensief. Tn een conferentie tusschen den Engelsclien minister-president, Ne ville Chamberlain, Anthony Eden en den Lord President of the Council, Lord Halifax, is besloten, dat laatst genoemde zich Woensdag naar Ber lijn zal begeven. In diplomatieke kringen te Lon den vestigt men er de aandacht op, dat men geen onderhandelingen met Duitschland moet verwachten, maar slechts gedachtenwisselingen, waar door de Brïtsche regeering op de hoogte komt van Duitschland's hou ding ten aanzien van de internatio nale vraagstukken. Lord Halifax. De Nationaal-Socialistische Partei-Korres- pondenz publiceert een artikel, waarin hef tige critiek wordt geleverd op eenige buiten- landsche bladen, dat het a.s. bezoek van Lord Halifax aan Duitschland zouden misbruiken om dit „in tendentieuze combinaties tot voor werp te maken van hun politieke sensatie behoeften of concreter bedoelingen". Tegenover deze pogingen ziet de N.S.P.K. zich, naar zij verklaart, genoopt de politieke gegevens terug te brengen tot hun politieke werkelijkheid. Bij de onderhandelingen, welke Lord Halifax in Duitschland zal heb ben met toonaangevende Duitsche staatslie den,. zal zeer zeker openlijk en vrijmoedig over veel worden gesproken. Wanneer iemand evenwel de hoop of ook zelfs maar de gedachte heeft, dat de politie ke vriendschappen, die Duitschland met Italië en Japan verbinden, voorwerp van dis cussie zouden kunnen zijn, getuigt dat van een miskenning van den toestand. Aan de as Berlijn-Rome en het anti-komintern-ver drag met Japan kan door niemand worden getornd. Daarover mag hier niet de minste twijfel bestaan, aldus het blad. Ook de veronderstellingen dat Duitschland zich bereid zou kunnen verklaren zijn poli tieke vrienden te bewerken over aangelegen heden, die niet Duitschland, doch uitsluitend dien staten aangaat, moeten vreemd aan de werkelijkheid worden genoemd. In de koloniale kwestie heeft de Duitsche openbare meening kennis genomen van de opvattingen, die daaromtrent te Londen en Parijs bestaan. Zij zal de verdere ontwikke ling dezer dingen 'weten af te wachten. De bewering, dat het Duitschland is, dat ter gelegenheid van het bezoek van Lord Ha lifax een toenadering tot de Westersche mo gendheden zoekt, om op die wijze eindelijk de groote mogendheden te nopen tot de door hem niet verlangen tegemoet geziene bespre kingen van vier, zou men van Duitsch stand punt uit willen corrigeeren. Het rijk heeft zijnerzijds geen aanleiding, naar deze bespre kingen te verlangen, aangezien daarvoor geenerlei in aanmerking komende verschil len tusschen hem en deze mogendheden be staan. Ook bil' deze veronderstelling moet, aldus de NS.P.K., de wensch de vader der gedachte zijn. Tenslotte wordt in het artikel felle critiek Parijscli incident met den hertog van Windsor gesloten. Kanunnik Dart schoot niet te kort, aldus de bisschop van Fulham. De bisschop van Fulham, rev. Batty, onder wiens gezag de St. George kerk te Parijs staat, heeft verklaard, dat hij de rapporten heeft bestudeerd, die hem zijn toegezonden omtrent het jongste geschil tusschen den hertog van Windsor" en Kanunnik Dart. Hem is daarbij gebleken, dat alle onaangenaamheden het ge volg zijn van de publicatie van een particulier gesprek van den kanunnik, die daarover zeer ontdaan is en zich behoorlijk heeft veront schuldigd. De bisschop is daarom van meening. dat geen sprake is van een tekort aan hoffelijk heid van de zijde van den kanunnik en heeft het incident voor gesloten verklaard. BRAZILIë NIET VOOR HET ANTI-KOMIN- TERNVEKDRAG AANGEZOCHT. BERLIJN. 12 November .Havas). Duit sche politieke kringen verklaren, dat het uit Amerikaansche bron afkomstige bericht, dat Duitschland en Italië van de zijde van Bra zilië de weigering hebben gekregen toe te- treden tot het anti-komintern-pact van al len grond ontbloot is? Zij verklai'en dat een dergelijk voorstel niet was gedaan en dat de nublicatie van dit soor berichten bewijst, dat- zekere vreemde mo gendheden probeeren den binnenlandschen politieken koers in Brazilië te beïnvloeden. uitgeoefend aan het adres van de Evening Standard wegens de publicatie van een arti kel over een „politiek ruilobject". Wanneer het bezoek van Lord Ha lifax in een dergelijke atmosfeer plaats vindt, doet zich de ernstige vraag voor of het niet in het belang der politieke ontspanning nuttiger zou zijn, dit voor het oogenblik uit te stellen tot een oogenblik, waarop in het bijzonder in de Britsche pers die kalmeering is ingetreden, welke men in andere landen met de woor den „fatsoen en waarachtigheid" pleegt te omschrijven, aldus besluit het blad. (Zooals boven gemeld is het bezoek van Lord Halifax echter reeds officieel vastge steld Red.) Roemenië Tatarescu afgetreden en weer met de Kabinetsformatie belast. Minister-president Tatarescu bood Za terdag den koning het ontslag van zijn ka binet aan. Daarop belastte koning Caroll den voorzitter der Nationale Boerenpartij Miha- lache, met de kabinetsformatie. Deze was echter genoodzaakt de opdracht terug te geven, omdat hij er niet in kon slagen een kabinet tot stand te brengen in samenwerking met het „roemeensche Front", hij nam zijn besluit in volledige overeenstemming met het bestuur van de Nationale Boerenpartij heeft den koning verklaard, dat de partij trouw blijft aan land en troon. De koning heeft thans Tatarescu opgedra gen een nieuwe regeerineg te vormen op bree- den grondslag, waarin de Liberalen, en de ra dicale Boerenpartij zitting zullen hebben. Duitschland Prentbriefkaarten in dienst der koloniale campagne. Binnen het kader van de propaganda voor het verkrijgen van koloniën worden in Duitschland thans prentbriefkaarten uitge geven met foto's uit de vroegere Duitsche koloniën en van het leven der inboorlingen. Tot dusver is van deze briefkaarten slechts een beperkt aantal in omloop gebracht. De kaarten geven afbeeldingen van de marmer groeven in West-Afrika en van de groote bos- schen in Kameroen, die volgens de kranten „den Duitscher er aan zullen herinneren, wat hij door den diefstal van zijn koloniën heeft verloren". Italië Nieuwe onderkoning in Abessynië? Uit betrouwbare bron verluidt te Rome, dat maarschalk Graziani bin nenkort als onderkoning van Abessy nië vervangen zal worden door den hertog van Aosta, een neef van den koning. Bruno Mussolini te Rome. Naar Havas uit Rome verneemt, ver neemt vertoeft Bruno Mussolini thans te Rome. Hij heeft in gezelschap van zijn broer Vittorio een wedstrijd bijgewoond. Naar men weet ging het gerucht dat hij door de Spaansche regeeringstroepen gevangen genomen zou zijn. Amerika Roosevelt: „Bewapening brengt geen oplossing der werkloosheid'' President Roosevelt heeft in een gisteravond uitgesproken redevoering een beroep gedaan op het publiek ten einde de werkloozentelling door bemiddeling van de posterijen te doen slagen. Deze telling, aldus de president, zal de sta tistieken verschaffen, waarop de regeering haar program voor langen duur hoopt te ba seeren, met het doel de werkloozen te werk te stellen in de particuliere industrie en in den landbouw. De werkloosheid omvat een aanzienlijk ge deelte der bevolking en dat nog wel in 'n natie met zulke rijkdommen en natuurlijke hulp bronnen, zoodat volgens den president ge sproken kan worden van een paradox, „welke ons vernuft trotseert". Het is het probleem van alle naties en niet alleen van de onze. Het kan, naar men zegt, worden opgelost door een enorm herbewapeningsprogram te beginnen, maar wij, Amerikanen, wil len het niet op die manier oplossen. De werkloosheid vertraagt het weer in ©ven wicht brengen der begrooting. De toestand eischt een duurzame genezing. Er moet pas send werk worden gevonden in industrie en landbouw voor alle arbeiders, die van goeden wil zijn. (Het Amerikaansche vakverbond schat het aantal werkloozen in September op 8 millioen). Griekscli schip op weg naar Rotterdam gezonken. De meeste opvarenden gered. Het Amerikaansche vaartuig „Swiftsure" heeft Zaterdag zesp ersonen opgepikt van de uit 29 koppen bestaande bemanning van het Grieksche stoomschip „Tzennychandris", me tende 5815 ton en op weg naar Rotterdam, dat in den Atlatischen Oceaan gezonken is. Het schip bevond zich op 30 tot 40 mijl ten noord oosten van de DiamondShoals, toen het de laatste noodseinen uitzond. Eenschip van de Amerikaansche kustwacht meldde later, dat het bijna alle opvarenden van het Grieksche vrachtschip gered heeft. verzachten keel Doos25d. en borst. (Adv. Iiigez. Med.) „Koning der Koningen" in behoeftige omstandigheden. Negus wil zijn huis en laatste auto verkoopen. Een redacteur van de „Sunday Referee", die een bezoek aan Haile Selassie heeft ge bracht, vertelt, dat de „Koning der Koningen" in armoede leeft en zelfs geen vuur kan laten branden in de kamers van zijn bescheiden huis te Bath, behalve in de kamer van zijn kinderen. De Negus wil nu zijn laatste auto en het huis, dat hij bewoont, verkoopen. Er leven ruim twintig familileden onder zijn dak: de garage is verbouwd om eenige van hen te kunnen herbergen. „Wij hebben geen enkel inkomen" zeide negus tot zijn be zoeker „wij leven van het kleine kapitaal, dat wij bezitten. Toen ik Abessynië verliet, hoopte ik er, met de hulp van den Volken bond weldra te kunnen terugkeeren. Ik heb dan ook alleen datgene medegenomen, dat in mijn onmiddellijke behoeften kon voor zien." De redacteur deelt nog mede, dat particu lieren bij het ministerie van buitenlandsche zaken pogingen in het werk stellen een jaar geld voor den negus te verkrijgen. VENETIc HOUDT HAAR GONDELS. Het Italiaansche persbureau Stefani deelt mede Buitenlandsche bladen hebben meer dan eens het bericht verspreid, dat men binnen kort zou overgaan tot afschaffing van de tra- ditioneele Venetiaansche gondels en ze zou vervangen door motorbootjes. Het blad „Ga- zettino" spreekt deze berichten tegen en voegt er aan toe. dat men overweegt een dienst van motorbootjes te beginnene door het Canal Grande, ten behoeve van de reizigers, die van het station komen, maar de gondels zullen blijven varen, zooals in het verleden en nie mand denkt er aan ze af te schaffen. Bemiddeling aan Haïti en Santo Domingo aangeboden. Nota van de V. S., Mexico en Cuba. De Mexicaansche regeering heeft zich bereid verklaard mede te werken aan een mogelijke bemiddeling in het geschil tusschen Haïti en de Domini- caansche republiek. Een nota, waar in bemiddeling wordt aangeboden, zal door de Vereenigde Saten, Mexico en Cuba, aan de regeeringen van Haïti en de Dominicaansche republiek wor den toegezonden. CATALONIë'S PRESIDENT TE BRUSSEL. De president der Catalaansche generaliteit, Luis Companys is gisteravond te Brussel aan gekomen. Hij brengt een bezoek aan zijn zoon, die te Brussel verpleegd wordt en dien hij niet heeft gezien sinds den aanvang van den bur geroorlog. Vandaag zal Companys naar Barcelona terugkeeren. ZWAKZINNIGE LOST EEN REVOLVERSCHOT IN ALTONA. Tijdens een nat. -socialistische betooging te Altona is Zaterdag een revolver afgegaan. Volgens het Duitsche Nieuwsbureau werd het schot in het wilde weg gelost door een zwak zinnige. 4 NA HET ROOKEN j Ti PER PAKJE 5 CT. DE VOLMAAKTE KAUWGOM I HR 21 (Adv. Ingez. Med.) Inst. voor Arbeidersontwikkeling. Dr. Garmt Stuiveling over Vondel. Zaterdagavond heeft ook de afdee- ling Haarlem van het Instituut voor Arbeidersontwikkeling, in een bijeen komst in gebouw Zang en Vriendschap, den „Prins der Nederlandsche dich ters", Joost van den Vondel herdacht met een lezing van dr. Garmt Stuive ling. De voorzitter der afdeeling Haarlem, de heer van Asperen, wees in zijn openingswoord op een tweetal gebeurtenissen, die aan deze her denking voorafgingen: de zanguitvoering „Zoo zong de Gouden Eeuw" en de Frans Halsten toonstelling. Vondel was een der grootste kunstenaars uit een tijdperk, waarvan ook deze zanguitvoering en de tentoonstelling elk een zijde belichtten, waardoor deze avond hier mooi bij aansloot. Dr. Garmt Stuiveling schetste vervolgens Vondel's tijd. een tijd van oorlogen en welvaart van de opkomende regentenklasse en een zich snel uitbreidend Amsterdam. Dit tijdperk vormt den achtergrond van Vondel's werk, en zonder dien tijd te kennen, is zijn werk moei lijk te begrijpen. Hoewel Vondel zelf naar afkomst en geboor te niet tot de regenten klasse behoorde, kwam hij er door zijn vele connecties voortdurend mee in aanraking, terwijl zijn kunstenaarschap hem in staat stelde, er de ideologie van te be grijpen. Daardoor is hij de ideale Amsterdam mer geworden, die in tal van gedichten zijn stad en zijn tijdgenooten heeft bezongen. Elke gebeurtenis op politiek of maatschap pelijk terrein had zijn aandacht en werd door hem bezongen in scherpe hekeldichten. Het twaalfjarig bestand bracht een verademing na de voortdurende oorlogen met Spanje, doch de Hollanders wisten deze niet beter te benut ten, dan met disputeeren over theologische geschillen, waarvan tenslotte van Oldenbarne- velt het slachtoffer werd. Deze politieke moord op een der grootste politici die ons volk heeft voortgebracht, wekte Vondel's veront waardiging, die zich uitte in een fel hekel dicht, en vele jaren later in het treurspel „Pa lamedes", dat in klassieken vorm gegoten een zeer duidelijke toespeling op deze gebeurtenis bevatte, die door elk van zijn tijdgenooten werd begrepen. Dit drama verscheen na een periode, waarin Vondel leidende was aan een sleepende ziekte, en waarin hij slechts weinig publiceerde. Na deze periode scheen zijn werk een verdieping te hebben ondergaan, die Vondel van vlot re derijker maakte tot den groot-en dichter, dien wij thans herdenken. Ook zijn dorst naar de kennis der klassieken, zich uitende in de stu die van Grieksch en Latijn op reeds vrij gevor derden leeftijd, is slechts een uiting van een sterk artistiek zelfbewustzijn. Hoewel Vondel voor zijn drama „Palame des" beboet werd en zich een tijd lang moest schuil houden, liet hij zich hierdoor niet af schrikken. Hij ging voort zeer felle hekeldich ten te schrijven, over die dingen, waarvan zijn sterk gevoel voor rechtvaardigheid hem zeide, dat zij onjuist waren. Groote vereering koesterde hij voor Hugo de Groot, dien hij tijdens diens heimelijk verr blijf te Amsterdam herhaaldelijk ontmoette en aan wien hij de „Gijsbrecht", geschreven ter verheerlijking van Amsterdam en de regen tenklasse, durfde op te dragen, daarmee een vinger leggend, op wat hij als een wonde plek zag. Hoewel toen reeds vijftig jaar oud, stond hij eigenlijk pas aan het begin van zijn meester schap. Door sterfgevallen in zijn familie en door economische moeilijkheden getroffen, zocht hij troost in zijn werk, bewust van zijn artistieke roeping. Zijn overgang tot het ka tholieke geloof in 1641 gaf hem daarbij een zekerhei'd, die zijn werk ten goede kwam. „Lucifer", geschreven in de jaren 1653—'54, moet als het centrale drama van zijn leven beschouwd worden. Het is een volmaakt werk, zonder een enkele inzinking, waarin Vondel de gelegenheid vond, zijn godsdienstig geloof te formuleeren. Dit drama werd gevolgd door een serie spe len, waarvan opstand en „staatszucht" steeds weer het hoofdmotief waren. Gaaf en van groote psychologische analyse getuigend, is zijn „Adam in ballingschap", dat onmiddellijk na „Lucifer" genoemd moet worden. Op 80-jarigen leeftijd schreef hij zijn derde groote noodlotsdrama, waarin opnieuw de zonde van den mensch boete doet: „Noach". Blikken we terug over dit productieve leven, aldus spr., dan zien we een kunstenaar, die de taal heeft verrijkt met prachtige beeldspraken, die het Christendom gestalte heeft gegeven, die in zijn werk een waardevol beeld gaf van zijn tijd, en die tenslotte de laatste mysticus was, dien Nederland heeft opgeleverd. Zijn werk vormt een stuk Hollandsch gees tesleven dat door den tijd onaangetast is ge laten en ook nooit aangetast zal worden. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLING Ik geloof, oom, dat die boeven hier uitgekomen zijn. Ze hebben waarschijnlijk een gang hieronder en zoo zijn ze ontsnapt. Zullen wij er in gaan? Ik heb er nooit wat van geweten, zei oom Mopperniet. Maar ik zal ze krijgen, die leelijke boeven! Wacht, ik zal de auto nemen, dan ben ik er vlugger! Ik ga dit alles aan Speurgoed vertellen. Dan kunnen we zien, wat hij er van zegt. Ik ga dan maar gauw! Arme oom Mopperniet, hij loopt regelrecht in een val. Maar dat zullen jullie wel gauw zien! Willen jullie wel gelooven. jongens en meisjes, dat ik heelemaal stijve vingers neb van al dat briefjes beantwoorden? Maar ik ben nog lang niet klaar en er zullen nog wel veel kinderen zijn. die nog niets gehoord hebben. Maar jullie komen gauw aan de beurt, hoor! Tot morgen maar weer, hè? Daag! Ca*e„ Zulk tafelgerei is een practisch cadeaucjc! Het behoeft nooit te worden gepoetst, want zouten of zuren deren Wellner-Wcllo niet. 't Blijft altijd even mooi! Vlekvrij door en door enonverwoestbaar! Voor iets aparts. (Adv. Ingez. Med.) Spr. illustreerde zijn boeiende voordracht met een groot aantal uitstekend voorgedragen fragmenten uit het werk van den dichter, waarbij hij ter zijde werd gestaan door mevr. Betty Cohen-Constantijn. DE SCHOOLMELKVOORZIEN1NG. De R.K. Haarl. Melkverkoopersvereeniging „St. Jozef" en de Haarl. Melkverkoopersver eeniging „Onderling Belang" hebben tegen Dinsdag a.s., 16 November, een protestverga dering belegd, waar het onderwerp: „School- melkvoorziening" zal worden besproken. TUINBOUW EN PLANTKUNDE. De afdeeling Haarlem van de Kon. Ned. Maatsch. voor Tuinbouw en Plantkunde houdt op Dinsdagavond 16 November een bijeen komst in hotel Lion d'Or aan den Kruisweg, waar de heer A. Meilink een lezing houdt over „Voedingsstoffen (hormonen) bij planten. Ilw 7pniiwpn worden gekalmeerd VFVW C.GIIUWGII en gesterkt en Uw slaap wordt rustig door het gebruik van Mijnhardt's Zenuwtabletten. Glazen Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten. (Adv. Ingez. Med.) DINSDAG 16 NOVEMBER 1937. HILVERSUM I, 1875 M. KRO-uitzending. 4.00—5.10 HIRO. 8.Gramofoonplaten. 9.30 Vondelherden king (H. Mis) 10.45 Gramofoonplaten. 12.— Berichten. 12.15 KRO-Orkest en Gramofoon platen. 2.Vrouwènuur. 3.02 Modecursus. 4.Gramofoonmuziek. 4.05 Causerie: „Wat gebeurt er met ons als wij sterven". 4.30 Gramofoonplaten. 4.35 HIRO-Post. 4.40 Gra mofoonmuziek. 4.45 „Vrede, de sterke", causerie. 5.10 De KRO-Melodisten en solist. (Om 5.45 Felicitatiebezoek)6.40 Esperanto- cursus. 7.— Berichten. 7.15 „Het cadeaustel sel", interview. 7.35 Sporthalfuur. 8.— Berich ten A.N.P. Mededeelingen. 8.15 KRO-Sympho- nie-orkest en soliste. (Om 9.05 Voor schakers) 10.05 Gramofoonplaten. 10.10 Bela Kiss en zijn Hongaarsch orkest. 10.30 Berichten A.N.P 10.40 De Kro-Boys en solist. 11.2012.00 Gra mofoonplaten. HILVERSUM II. 301 M. AVRO-uitzeil ding. 8.— Gramofoonplaten. 10.Morgenwijding 10.15 Gewijde muziek (gr.pl.) 10.30 Jetty Can tor's ensemble. 11.Huishoudelijke wenken. 11.30 Jetty Cantor's ensemble (Vervolg). 12.30 AVRO-Dansorkest. 1— Renova-kwintet. 1.45 Gramofoonplaten. 4.Pianovoordracht. 4.20 Gramofoonplaten. 4.30 Kinderkoorzang. 5.— Voor de kinderen. 5.30 Gramofoonplaten. 6.00 Omroeporkest. 7,— Voor de kinderen. 7.05 Avro-Dansorkest en soliste. 7.30 Engelsche les. 8.Berichten A.N.P. Mededeelingen. Reportage schaakmatch. 8.15 Gramofoon. platen. 8.30 Bonte Dinsdagavondtrein. 10.15 Reportage schaakmatch. 10.20 Bridge-cursus 11.Berichten A.N.P. Reportage schaak match. 11.10 AVRO-Dansorkest 1.4012.00 Gica Jonesco Gaïna's Ensemble. DROITWICHT 1500 M. 11.2011.45 Gramofoonmuziek. 12.05 Ka- maran-Trio. 12.35 Revue-programma 1.10 Or gelconcert. 1.352.20 BBC-Variétè-orkest. 4.20 Actueele causerieën. 4.35 Gramofoonplaten. 4.50 Het Dulay-kwintet en solisten. 5.20 Het AVRO-Kovacs Lajos' orkest. 5.50 De West minster Players. 6.20 Berichten. 6.45 Het Crook kwintet. 7.20 Uit Motala: Zeemans liederen-potpourri. 7.50 ..Some Pitfalls", causerie. 8.20 Radiotooneel. 9.Harpsoli. 9.20 Berichten. 9.40 Causerie „The Solomon Is lands". 10.Het Cembalo-Trio en solisten. 10.40 Het Krish-Septet. 11.20 Grosvenor House Dansorkest. 11.5012.20 Dansmuziek (Gr.- platen) RADIO PARIS. 1648 M. 7.50, 8.50. 1040 en 11.20 Gramofoonplaten. 12.40 G. Baily's orkest en zang. 3.05 Gramo foonplaten. 3.20 en 4.20 Zang. 4.35 Piano voordracht. 5.20 Derveaux-orkest. 8.35 Radio tooneel. 10.35 Kamermuziek. KEI LEN, 456 M. 5.50 Militair orkest. 7.50 H. Hagestedt orkest 1.30 Verzoekconcert. 12 35 Omroep-Amuse- ments-orkest. 3.20 Omroep-Amusementsorkest 4.50 Amusements-sextet 5.20 Vocaal concert. 6.30 Omroeporkest en Orkest van Spoorweg personeel. 8.35 Kamermuziek. 10.1011.20 Willy Giebel's orkest. BRUSSEL 322 M. 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Salonorkest 1.502.20 Gramofoonplaten. 5.20 Kleinorkest en Gramofoonplaten. 6 50 Gramofoonplaten. 8.20 Bonte Avond. 9.20 Radiotooneel. 10.05 Salonorkest. 10.3011.20 Gramofoonplaten. BRUSSEL 484 M. 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Omroeporkest 1.302.20, 5.20 en 6.35 Gramofoonmuziek. 6.50 Zang en Piano. 8.20 „Dido and Aeneas", opera. 10.3011.20 Gramofoonplaten DEUTSCHLANDSEXDER. 1571 M. 7.20 Gramofoonplaten 8.20 Berichten, po litiek dagbladoverzicht 8.35 Het Lutz-kwartet 9.20 Berichten. 9.50 Altviool en piano. 10.05 Weerbericht. 10.2011.20 Oskar Joost en zijn orkest.

Haarlem's Dagblad | 1937 | | pagina 6