een STARK's S jü ill SUNLIGHT- LUX- VIM - RINSO naast elkaar SPREEK NU FL.6.50 $pawh (k hem wml imf dit: tojumdete getckmk. O I Hl\l\ O pasta MAANDAG 28 FEBRUARI 1938 HAARLEM'S DAGBLAD 9 DE A.V.R.O. BRIDGE-DRIVE. Zaterdagmidadg (had in „Krasnapolsky" [te Amsterdam de kwart-finale plaats voor de groote A.V.R.O.-drive. Om misverstand te voor-komen, vestigen wij er de aandacht op dat deze kwart-finale, evenals de Zaterdag te zelfde plaatse te spe len halve finale en finale, het kampioen schap van het district Noord-Holland be treffen. Later heeft dan de eindstrijd plaats om het landskampioenschap te Hilversum tusschen de finalisten der diverse districten. Zaterdag werd in de even lijn van groep H de districts-finalist van Noord-Holland, van het vorig jaar, mevrouw Jochems en den heer J. Mulder uit Amsterdam uitgeschakeld, terwijl *ons ter oore kwam dat in Gelderland de landskampioen 1937, Baron van Pallandt, en Mr. Schadd uitgeschakeld waren. ■De paren van de Haarlemsche afdeeling van den Ned. Bridgebond toonden zich ook nu weer de sterksten. want niet minder dan vier paren van deze club wisten zich te klas seeren; ook een paar van de Haarlemsche Bridge Club plaatste zich. Wij wenschen on zen Haarlemschen vertegenwoordigers veel succes bij den verderen strijd. In zijn openingswoord zei de heer De Clercq, voorzitter van de A.VR.O., dat de 280 aanwe zige bridgers zich goed (hadden gekweten van hun toelatingsexamen voor de H-B.S. of het Gymnasium en dat izij thans moesten pro- beeren hun diploma van deze onderwijsin richting te verwerven, opdat zij dan de vol gende week 's middags hun universiteit kon den afloopen, terwijl dan degenen die dat met goed gevolg zullen doen, 's avonds weer bij elkander zullen komen om een van hen te promoveeren tot de kundigste van Noord- Holland. Na enkele kleine bijzonderheden op tech nisch gebied te hebben medegedeeld, ver raste Mr. E. C. Goudsmit de aanwezigen op de mededeeling dat allen, die 23 of minder matchpunten zouden behalen (er waren 10 groepen van zeven tafels) in de halve finale geplaatst zouden worden. Deze mededeeling vond natuurlijk veel bijval, vooral bij hen, die een uitgesproken sterk paar in hun lijn zagen ingedeeld. Wij laten hieronder den uitslag volgen en merken hierbij op dat alle hier genoemde pa ren in de halve-finale zijn geplaatst. Zij, die twee zijn aangekomen met meer dan 123 matchpunten zullen wij niet vermelden. Groep A: oneven lijn: 1 mejuf.fr. Elzas heer Kuyper, Alkmaar. Even lijn: 1 de Ihee- ren C. SchoorlW. Buers, Alkmaar, 2 mevr. Vogelpoel—heer C. de |Keyzer, Haarlem. Groep B, oneven lijn: 1 heer en mevr. W. Cats, Haarlem, 0 de heeren W. KosterH. Sjouwerman, Amsterdam; even lijn: 1 heer en mevr. Prins, IJmuiden, 2 de heeren J. Kinsbergen—Schelvis, Amsterdam. Groep C, oneven lijn: 1 de dames (Berk- houer—Schoorl, Alkmaar: 2 de heeren J. LigthartJ. Teerinlk, Castricum. Even lijn: 1 mevr. J. Spruytheer W. Schalken, Sant poort-Heemstede, 2 de heeren F. v. d. Kley— H. J. R. de Moes, Amsterdam. Groep D, oneven lijn: 1 de heeren F. H. Pe tersenJ. H. G. Petersen, Amsterdam; even lijn: 1 mevr. B. Woudstraheer S. de Smitt, Amsterdam. Groep E, oneven lijn: 1 heer en mevr. Jan sen. Alkmaar, 2 de heeren S. OkkerB. v. Hessen, Amsterdam, even lijn: 1 de dames: E. NeuburgerK, van Rees, Amsterdam; 2 de heeren H. Freriks—M. Kuyper, Amster dam. Groep F, oneven lijn: il de heeren J. Druyff en H. Druyff, Amsterdam, even lijn: 1 de hee ren *A. Kooiker—F. Manuel, Amsterdam. 2 de dames R. CitroenA. Guchenheim, Amster dam. 3 mevr. Uni—heer I. de Kadt, Haarle;n. Groep G, oneven lijn: 1 heer en mevr. A. Denker, Amsterdam, even lijn:'1 mevr. J. J. de (Bruynheer A. Nieweg, Amstelveen-Am- sterdam, 2 de heeren A. HoogstratenJ. Zee- german, Amsterdam. Groep H, oneven lijn: 1 heer en mevr. H. Drechsel, Amsterdam, even lijn: 1 de heeren J. KrouwelsA. Bosse, Haarlem, 2 de heer en mevr. L. ter Maat, Amsterdam. Groep J, oneven lijn: 1 heer en mevr. 6. Trijbertz, Amsterdam, 2 mevr. v. d. Horst heer Houtman, Haarlem, even lijn: 1 de hee ren L. MendesS. Pimentel, Amsterdam, 2 de heeren Mr. BlochR. Bloch, Aerdenhout. Groep K, oneven lijn: 1 de heeren A. Osten- dorf—A. de Jager, Amsterdam, 2 de dames v. Gulikde Vries, Alkmaar, even lijn: 1 de hee ren J. Knapp en M. Knapp, Amsterdam. Alsnog is geplaatst in de finale: Paar no. 136, t.w. de heeren J. Th. S. Schultsz en B. Lijnzaad, beiden te Heemstede, die gespeeld hebben in de B-lijn en 23 1/2 m.p. behaalden. Bridge-drive afd. Haarlem Ned. Bridgebond. Zaterdagavond' werd in de Sociëteit Ver- eeniging een zeer geanimeerde en druk be zochte (Bridge-drive gehouden. De avond werd geopend door den heer Noordhof, die mededeelde, dat het eerste team kampioen was geworden van de hoofdklasse -van den Kennemer Bridge Bond, welk bericht met applaus begroet werd. Namens de wedstrijd-commissie gaf de heer Boeree een korte uiteenzetting van het Howell-systeem en vertelde verder, dat er extra prijzen worden uitgeloofd voor de drie hoogste totaal-scores, behaald op de drie achtereenvolgende drives. De matchpunten, op deze drive behaald, blijven dus genoteerd; de kans is niet denkbeeldig, dat iemand, die op geen der drie drives een prijs behaalt, toch. in aanmerking (kan komen voor den eer sten extra prijs. Er werd in drie lijnen gespeeld; de resul taten waren als volgt: Lijn wit: le prijs heer en mevr. Ir. Spruyt, 2e prijs heer en mevr. Cats, 3e pr. Dames BoumanUni. Lijn geel: le pr. heeren Bakker—Dona, 2e pr. heer en mevr. Veen, 3e pr. heeren Boeree- Bleistra. Lijn blauw: le pr. dames Ver schuur-Stob be, 2e pr. heer en mevr. Roos, 3e pr. heer en mevr. Dr. van Dijk. Een auto, die bezig is een voor hem rijdende auto te halen mag niet worden voorbij gereden: bij 't inhalen dus géén 3 (rijden de) auto's naast elkaar, dat is verbodeiW. Driejarig bestaan der Excursie- en St. Nicolaasvereen. „Haarlem". Feestavond in St. Bavo. Zaterdagavond vierde de Excursie- en St. Nicolaas-vereeniging ..Haarlem" haar 3-jarig bestaan met een feestavond in het St. Bavo- gebouw. De voorzitter van het bestuur opende den avond met een welkomstwoord. Ook de voor zitter van de feestcommissie, de heer Schreu- ders, die met de secretaresse, mevr. Steffers en de penningmeesteresse mevr. Fortgens voor de organisatie van dezen feestavond, waarvan de baten geheel voor de kinderexcusies bestemd waren, had zorg gedragen, richtte zich met eenige wel gekozen woorden tot de stampvolle zaal. De heer W. van Dijk, die zich ook nu hij elders woont nog steeds zeer verdienste lijk voor de vereeniging maakt, werd gehul digd. Hem werd een fraaie draagmedaille over handigd. De humorist Harry Meyer zorgde ervoor dat er stemming onder het publiek kwam en Huib van Meurs slaagde er met een alleraardigste imitatie van onzen Buziau in de vreugde te verhoogen. Heel goed getroffen was deze na bootsing, zoowel in de mimiek als in den stemtoon. Aardig werd de toespraak tot het publiek een bekende scène uit één van Bu- ziau's revues op deze gelegenheid practisch toegepast. Het publiek lachte dan ook onbe daarlijk. De hoofdschotel, die door de diverse nummers (we hoorden ook nog de Haarlem sche Shirley Temple) gegarneerd werd, vorm de uiteraard het kienspel, dat immers de ba ten moest opbrengen voor de voorgenomen kinderexcursies. Dank zij de vroolijke variété nummers kwam het publiek in de goede stem ming om in grooten getale aan het kienspel deel te nemen, zoodat de avond ook in dit op zicht een succes werd, een viering van een 3-jarig bestaan waardig. Na afloop was er een bal met attracties onder leiding van Harry Meyer. EEN BUITENKANSJE VAN 28 FEBR.TOT/MET5 MAART EEN GESPREK MET JAVA, MA DO ERA, BALI ri c r*rv SUMATRA EN MAKASSER gespreksduur 3 min. "ï- 'V' geen zakelijke aangelegenheden Aanvragen aan alle telefoonkantoren (Adv. Ingez, Med.) ..Eikenhout is eikenbout". Limburgia viert carnaval. Waar in 't brons-groen eikenhout 't Nachtegaaltje zingt, Over 't malsc.he korenveld 't Lied des leeuwriks klinkt, Waar de hoorn des herders schalt Langs der beekjes boord, Daar is mijn Vaderland, Limburgs dierbaar oord! Het volkslied van de Limburgers schalde Zaterdagavond menigmaal door de zaal van hotel „De Leeuwerik". De Limburgers staan in hun provincie be kend om hun carnavalsviering, en wij moeten zeggen: wanneer zij in andere provincies „overgeplant" zijn loochenen ze hun geboorte grond niet, houden zij hun carnavaltr'aditie in eere. Dat werd Zaterdagavond bewezen! „Limburgia" vierde namelijk een Limburgsch carnaval! De gezellige zaal van „De Leeuwe rik" was vervuld van opgewekte klanken. De stemming laaide zeer hoog op, en de spreek woordelijke carnavalsvroolijkheid der Limbur gers werd ook thans bevestigd. Een groep mijn werkers (charmante, want het waren meiskes in travesti, daarvoor was het tenslotte carna val!) gaven de bonte groep van gecostumeer- den een speciaal Limburgsch karakter. Twee poezen zoo groot als menschen betwistten elkaar het recht om een schoteltje melk op den grond te mogen oplikken, en dansten even later in driekwartsmaat over den dansvloer. De fietsachterliehtjes blijken zich een plaats op vele bals-masqué veroverd te hebben, want ook hier prijkten zij thans in de puntmut sen van twee pierrots, die op hun ruggen ver keersborden droegen. Of deze borden „niet parkeeren" beteekenden weet ik niet meer. Maar in ieder geval hield men zich dan niet aan de regels, want menig meisje „parkeerde" wel een dans lang! Juffrouw Snip en Snap snaterden dat het een lust was. Matrozen, apachen, Spanjaarden, een Hongaarsche, een zigeunerin, enfin vertegenwoordigers uit alle landen der aarde waren aanwezig. Dory Schra- ma, de bekende operettezangeres, zong een Czardas als groet van de pusta aan het Lim- burgsche heuvelland. Wim Gart en „The Mar xians band" speelden vroolijke wijsjes en waagden zich zoo nu en dan onder het publiek om met bekkenslagen en het roeren van de groote trom den troep aan te moedigen. Jack Funny leidde den stroom van geest drift in de juiste banen. Al met al werd het een zeer geslaagd carnaval. De Jury kende de volgende prijzen aan de gecostumeerden toe: le groepsprijs: de mijn werkers; 2e groepsprijs: de Raad van Elf „Ver- eenigde Limburgers oet Amsterdam"; le prijs aardigste paar, Mej. Snip en Mej. Snap; le prijs meest origineele paar: de Poezen; le prijs Heer: de Dood; 2e pr. Heer: Sigarenbandje: le pr. Dame: de goede Oude Tijd; 2e pr. Dame Veilig Verkeer Publieksprijzen: le prijs Mej .Snip en Mej. Snap. 2e pr. Groep mijnwerkers. Kon. Liedertafel „Zang en Vriend schap". Cabaretavond met bal. „Feesten zijn pleisterplaatsen op den langen, vaak eentonigen levensweg". Zoo stond geci teerd in het programma voor den feestavond, een cabaretavond met bal, dien de Kon. Lie dertafel „Zang en Vriendschap" Zaterdag avond gaf in de groote Gem. Concertzaal, die door een aardige extra-verlichting, groen langs het podium en geestige teekeningen langs den wand, het aanzien had gekregen, dat bij zulk een avond past. „Zang en Vriendschap" vierde met die feest haar 108-jarig bestaan en dat „de oude dame" steeds jong blijft en voortdurend de belang stelling blijft trekken van wie het goed mee- nen met de kunst, die „Zang en Vriendschap-' met zooveel ernst en succes beoefent, dat bleek voldoende uit het groot aantal werkende le den, donateurs, kunstlievende leden en hun huisgenooten, dat aan de uitnoodiging van de Propaganda-commissie (aan wie helaas on langs haar geestdriftige voorzitter de heer Th. Wanders is ontvallen) had gehoor gegeven en de groote zaal geheel vulde. Met de keuze van artlsten was de commissie dezen keer al buitengewoon gelukkig geweest: dit cabaretgezelschap, onder artistieke leiding van Bartoes, den modernen Hollandschen ca baretier en radiozanger, mag er zijn. Daar was in de eerste plaats Bartoes zelf, vlot conférencier, goed zanger en geestig „moppentapper". Hij had met zijn optreden een uitbundig succes. Zoo mogelijk was het succes van Beppie Murray, cabaretière-voor drachtkunstenares, nóg grooter. Zij heeft een levendige wijze van optreden en logenstrafte afdoende de wel eens geuite meening, dat vrouwen geen talent voor het komische heb ben. Beppie Murray toonde, dit talent juist in hoogte mate te bezitten en gemakkelijk kreeg zij er dit voor een groot deel uit zangers be staande publiek toe, de refreinen mee te kwee- len. Denk maar eens aan „O, Arie.Wat ging dat goed, niet waar Z.- en V.-ers? Twee uit één dame en twee heeren bestaan de groepen van artisten, het Tjemkanoff-Trio en The Brion Cy., gaven dansfantasieën en acrobatische dansen ten beste, die veler ver diende bewondering wekten, al kunnen wij ons voorstellen dat er onder het publiek waren, die vonden dat de dames uit deze groepen, die werden rondgeslingerd en „gebogen", wegge worpen en weer opgevangen, het wel wat al te zwaar te verantwoorden hadden. Maar dan willen wij er toch op wijzen, dat bij deze pres taties geen oogenblik de eischen van sierlijk heid en goeden smaak uit het oog werden ver loren. De costuums in deze nummers waren zeer fraai. Victor Marchand, terzijde gestaan door een elegante assistente, deed wonderen met de diabolo en heeft volkomen het recht, zich „le roi du diabolo" te noemen. En vergeten wij dan den begeleider, Cor van Veen niet, die na zijn uitvoering van de Wals van Durand stormachtig werd toegejuicht en zeker tot een toegift zou zijn gedwongen, als de tijd dit had toegelaten. Zijn begeleiding, den geheelen avond, was ook in alle opzichten Zij nog vermeld, dat de vice-voorzitter van de Liedertafel, de heer J. E. Voet, den avond met een hartelijk en propagandistisch woord geopend had.en dat in de pauze loten werden verkocht voor- een Amerikaansche verloting, waarvan de opbrengst de uitvoering van een groot plan mogelijk moet maken. Natuurlijk is dit een plan van muzikalen aard: is het van „Z. en V." anders te verwachten? Na afloop der voorstelling volgde een geani meerd hal, waarbij „The Melody Makers uit Amsterdam het muzikale gedeelte verzorgden. Balleidei-s waren Gaillard-Joressen, uit Den Haag. Nederlandsclie Toeristeiiverbond „Natura". Jaarfeest van de afdeeling Haarlem. In de fraaie feestzaal van Dansschool Schroder aan den Raamsmgel vierde de af deeling Haarlem van het Nederlandsche Toeristenverbond „Natura" Zaterdagavond haar jaarfeest. De belangstelling hiervoor bleek zeer groot te zijn en toen de voorzit ter, de heer R. M. van der Hart, de bijeen komst opende was er dan ook geen plaatsje meer onbezet. De heer Van der Hart sprak een hartelijk woord van welkom tot de aan wezigen en gaf vervolgens een overzicht van de komende gebeurtenissen in het vereni gingsleven, waarbij hij in het bijzonder de aandacht vestigde op den filmavond over Duitschland op 24 Maart. Na de speech van den voorzitter werd de feestavond dadelijk op volle kracht ingezet. The Marinucci's die het muzikale gedeelte verzorgden, toonden zich uitstekende gang makers en wisten met het pittige melodietje „Hotel De Blauwe Stier" in een -ommezien een echte feeststemming te scheppen. Tege lijk gingen de beentjes van den vloer en zwier den de dames en heeren lustig door de zaal. De aparte sfeer van gezelligheid en intimi teit, die zoo onverbrekelijk aan het welslagen van eiken feestavond verbonden is, was er en blééf er ook. Ter vergrooting van de vreugde had men het duo Kees KlaareBram Flora geënga geerd, een koppel, dat er slag van heeft een zaal mensèhen kostelijk te amuseeren. Het tweetal bleek die kunst nog geenszins ver leerd te hebben. De liedjes, babbeltjes en grappen gingen er uitstekend in en de lach was dan ook tijdens hun optreden niet van de lucht. Zeer in den smaak vielen ook de uitstekendef^xylophoonsoli van een der Mari nucci's. Een attractie op zichzelf vormde het rad van avontuur, dat zich in groote belangstelling mocht verheugen. De door Vrouwe Fortuna uitverkorenen konden met fraaie en smake lijke prijzen huiswaarts keeren. Dat deze avond door al die factoren tot een prachtig geslaagd feest werd, behoeft wel haast geen betoog. Tot drie uur bleven de feestvierders bijeen en wellicht zal dit nach telijk tij dstip voor velen nog tè vroeg aange broken zijn NEDERLANDSCHE VEREENIGING TOT AFSCHAFFING VAN ALCOHOLHOUDENDE DRANKEN. Zaterdagavond organiseerde deze vereeni ging een propaganda-avond, die door een tal rijk publiek werd bezocht. De heer Jan P. Sfcrijbos hield bij zijn film: „Met tent en camara op de Shetlands" een causerie. Het hoofdbestuurslid mevr. Straalman Kremer, uit Hilversum .sprak een rede uit. Zij huldigde tevens een 5-tal leden, die 25 jaar lid dezer organisatie waren. De medewerking van het orkestje der N.C.G.O.V. werd ten zeer ste op prijs gesteld. Al met al waü bet een zeer geslaagde bijeen komst. U moet er wel zeer vlug bij zijn, want ook op Uw theetafel behoort dit lepeltje met de afbeelding van het wapen of een belang wekkend bouwwerk van Uw stad thuis. Het vormt een geschenk, dat getuigenis aflegt van een exquise smaak. Het is niet alleen een juweeltje van zilversmeedkunst, doch bovendien een nuttig gebruiksvoorwerp. U ontvangt dit sierlijk lepeltje geheel gratis tegen inlevering van 18 bons van Sunlight Zeep, Lux, Vim en Rinso aan het Sunlight Geschenkendepot: KRUISWEG 57, HAARLEM Deze aanbieding is evenwel slechts geldig toten met 19 Maart a.s., zodat spoed hier wel geboden is. Hoe meer lepeltjes, des te beter komen ze tot hun recht. Haast U dus, want het zou werkelijk jammer zijn, indien U deze unieke kans misliep! Denkt U er ook om, dat dit lepeltje uitsluitend aan het Geschenkendepot verkrijgbaar is en dus niét per post of bode wordt toegezonden (Adv. Ingez. Med.) Haarlemsche Begroeting voor 1937. De kosten van Werkloosheid en Armenzorg. B. en W. schrijven aan den Raad, dat blij kens een voorloopig opgemaakte berekening de voor een bijdrage uit het Werkloosheids- subsidiefonds in aanmerking komende uit gaven over 1937 voor steunverleening en werk verschaffing zullen bedragen. Steunverleening dienst Werkloosheids bestrijding f 1.004.000 (raming f 1.100.000). dienst Maatschappelijk Hulpbetoon f 1.134.000 (raming f 2.050.000). Totaal f 2.138.000 2.050.000). Werkverschaffing f 128.000 (f 195.000). Alles tezamen f 2.-236.000 (f 2.2445.000). Aangezien- voor het verkrijgen der volledige susidie uit het Werkloosheidssubsidiefonds als eisch is gesteld dat genoemde posten in geval van overschrijding tijdig dienen te worden aangevuld, stellen B. en W. voor in het tekort op de raming te voorzien door vaststelling van een tweede suppletoire begrooting voor den dienst 1937. VEREENIGING VAN JONG HERVORMDEN HAARLEM. Op Woensdagavond 2 Maart zal de heer G. E. Noordhof zijn door de geboorte van Prinses Beatrix uitgestelde lezing houden over „Leven zonder angst", in het Wijkgebouw Ged. Oude Gracht 104. FEESTKIENAVOND VAN HET MANNEN KOOR „PROZA EN POëZIE". Het Mannenkoor „Proza en Poëzie gaf Za terdagavond zijn traditioneele feest-kien- avond in de keurig ingerichte „Odeon-Con- certzaal". Deze avond mocht zich in een zeer drukke belangstelling verheugen, zoodat de voorzitter terecht in zijn openingswoord, van een „uitverkocht" huis kon spreken. Afgewisseld door eenige éénacters, opgevoerd door leden der Tooneelvereeniging TONEVO werden de kienronden afgewerkt. De avond werd tevens benut om de heeren W. van Honschoten en D. Anton isse ter ge legenheid van hun 40-jarig lidmaatschap van Proza en Poëzie te huldigen. In korte trekken schetste de voorzitter den staat van dienst der -beide jubilarissen. Onder een spontaan ap plaus der aanwezigen, spelde spreker de jubi larissen het gouden insigne van het lidmaat schap van verdienste op de borst. De heer W, van Honschoten dankte mede namens den heer Antonisse voor de hulde. Een gezellig dansje, waarbij The Willy Band voor pittige muziek zorgde besloot den ge slaagden avond. BAL MASQUé „DOOR INSPANNING UITSPANNING". Zaterdag 5 Maart gedlt bovengenoemde Vereeniging haar jaarlijksch bal-masqué on der het motto „Kleuren en Klanken" in de Gem. Concertzaal .waarin een passende en artistieke versiering zal worden aangebracht. De algeheels leiding is opgedragen aan den heer W. Schroder, terwijl het muzikale ge deelte verzorgd wordt door „De Maranucci's" en „The Rhythm Kiddies", onder leiding van den heer C. A. Hardebil, Werkloozeii-stemi. Verhooging van de maxima schalen. Door den minister van Sociale Zaken is een wijziging gebracht in de maxima schalen der uitkeeringsbedragen voor werkloozen. Voor een aantal werkloozen, welke momenteel aan het maximuan-bedrag toe zijn. zal dit een verhooging van den steun te weeg bren gen, welke loopt van f 0.25 tot f 1.25. Omtrent het tijdstip van de invoering staat nog niets vast, daar deze wijziging veel werk voor de betreffende diensten met zich mede brengt 45 JAAR GETROUWD. 1 Maart hopen K. Bakker en A. C. Bakker van Wijngaard, wonende Korte Annastraat, den dag te herdenken dat zij voor 45 jaar in den echt zijn verbonden. ■Htcé fo*i iwl qetchm&eto. (Adv. Ingez. Med.) EXAMENS. Aan de Rijkstuinbouwschool voor bloemen teelt te Aalsmeer zijn geslaagd de heeren J. G. C. Bethe en H. Fredriks (met Engelsch en Fransch), beiden te Haarlem. PROGRAIYLMA VAN I)E HAARLEMSCHE RADIO CENTRALE OP DINSDAG 1 MAART 1938. Progr. 1 Hilversum I. Progr. II Hilversum II. Progr. 3. Keulen 8.— Parijs Radio 9.20. Keulen 9.50. Pai-ijs Radio 10,35 Radio P.T.T. Nord 12.05. Parijs Radio 12.20, Ned. Brussel 1.20 Keulen 1.35 Radio P.T.T. Noord. 2.20. Parijs Radio 3.05 Keulen 3.20 Droitwich 4.20, Keulen 4.50 Ned. Brussel 5.20 Keulen 6.30. Diversen 8.208.35 Parijs 8.35 Fransch Brussel 9.35, Ned. Brussel 10.20. Weenen (of diversen 10.30 Keulen 11.20. Progr. 4: Ned. Brussel 8.— Diversen 9.20 10.35. London Regional 10.35. Droitwich 11.20 Pauze 1.45. London Regional 11.50. Droitwich 1.05. London Regional 2.20. Droitwich 5.20. London Regional 7.50. Droitwich 8.20. London Regional 9.40. Droitwich 10.—. Progr. 5. 8.00700 Diversen. 7.Eigen gra- mofoonplatenconcert: Operettenmuziek en zang. 1. Das Dreimaderlihaus, Paul Codwin. 2. Der Vogelhandler, solisten, koor en or- kerst. 3. lm Weissen Röss'l, London's theater orkest. 4. Der Zigeuner baron, Solisten, koor orkest 5. Ball lm Savoy, Edith Lorand. 6. Gr a fin Maritza. Solisten, koor, orkest. 7. Selecrie uit Rose Marie. Patr. Rossbo rough 8. Der Graf von Luxembourg, Strijkorkest met zang. 8.00—12.00 Diversen.

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 13